Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razna viđenja i fotografije duhova

Go down 
+100
web dust
Sedežničar
Sang Real
Ascended
Zyon
Storm.
om
Star
Josipa Jopi
2pac
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
Viper
Marina111
Hladni
AnchyAmonRa
Q
Magic
Buby30
Amalka
Emilius7
Lyra
orca
kika13
Morn
Narayana
Benjamin
Andrea:))
eldin_p
Error_VK
Fear
Zona
lidiafx
randajad
ludilo4
gloria_g
agorafobija
aleksandravulf@yahoo.com
hromi
mEN_iN_WHite
Smokva7
Tomash
Charles Dexter Ward
Wall-e
Einar
Dunja the tomboy
DrChaos
maya
Mama
konoko1
Yo93
Dantalion
Lycan
Chakotay
schmizzl
AzrielofDeath
Legionar
sign
bros
Pux
tomi
urbanaaa
Pyro
MisteryManiac
Athena
stella
Sentinel
Skulptura
darkside
MoW
Remke
Mislilac 1988
KoX
ThE_IMMORTAL
Michael Wittmann
Gea
Berny_Sinara
qkac
4ucker
grga1234567
Cico
Absynthia
Pajo
Jaykof
Rajkan
myst000
danyf5
garfild
floridana
Tutankhamon
Blizzard
None
bir
Neobicni forumas
zvezda
Svjetloisjena
silver
Milab
Rain
Alpha
104 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimeuto pro 04, 2007 11:26 pm

Ne znam da li se ova tema mozda vec pojavljivala al nesto se mislim oko toga pa reko da vidim sto vi kazete...

Dakle svi zamo za duhove koji se javljaju na fotografijama, a da u trenutku snimanja nitko nije nista vidio... Ima li tko vlastitih iskustava u tome?

Drugo pitanje (ono oko cega se mislim)...sto mislite da li ova pojava vrijedi i za digitalne fotoapatare? Mislim, uvjek se radi o filmovima...da li je stvar u samom filmu ili papiru za razvijanje ili...?
Ako se duhove moze "uloviti" samo obicnim filmom znaci li to da sa ovom danasnjom digitalizacijom to vise nece biti moguce?
U tekstu koji prilazem na zadnjoj fotografiji duh se pojavio godinama nakon sto je fotografija snimljena (bar tako pise)!?! Znaci li to da se je ipak stvar fotopapira kao medija koji duhovima odgovara? I ako je tako zasto se onda to ne desava puno cesce? Hmmm...

Sto vi mislite?

FOTO: 15 NAJPOZNATIJIH FOTOGRAFIJA DUHOVA (preuzeto sa www.dnevnik.hr)

Neke od ovih fotografija veoma su stare, a službeno nitko nikada nije objasnio kako je na njima došlo do pojave 'duhova'. Predstavljamo 15 najpoznatijih duhova iz povijesti, a vama prepuštamo odluku hoćete li u njih vjerovati ili ne...

Razna viđenja i fotografije duhova 79660
Fotografija poznata kao 'The Brown Lady' izazvala je brojne polemike. Vjeruje se kako je na njoj prikazana Lady Dorothy Townshend, supruga Charlesa Townshenda, vikonta od Raynhama. Supružnici Townshend živjeli su u mjestu Raynham Hall u Norfolku u Engleskoj početkom 18. stoljeća. Prema glasinama Dorothy je prije udaje za Charlesa bila ljubavnica Lorda Whartona. Charles je svoju suprugu optuživao za prijevaru. Dorothy je umrla 1726. godine. No godinama se pričalo kako su njezina smrt i pogreb bili samo obmana te da je Charles svoju suprugu zaključao u zabačen dio kuće gdje je umrla mnogo godina kasnije.


Razna viđenja i fotografije duhova 79661
Slabo je vidljiva figura čovjeka koji sjedi na stolcu u lijevom kutu fotografije. Njegova glava, okovratnik i desna ruka na naslonu stolca jasno su vidljivi. Vjeruje se da je to duh Lorda Combermerea, britanskog zapovjednika konjice s početka 19. stoljeća. Lorda je 1891. godine pregazila kočija.


Razna viđenja i fotografije duhova 79662
Na skupnoj fotografiji pilota, iza jednog od njih vidljivo je lice drugog čovjeka. Vjeruje se kako je to duh Freddyja Jacksona, zrakoplovnog mehaničara, koji je dva dana prije snimanja ove fotografije poginuo kada ga je slučajno zahvatio propeler zrakoplova. Na dan snimanja fotografije održan je njegov pogreb. Članovi postrojbe svi su redom na obrisima prepoznali Freddyja. Vjeruju kako je on želio biti na skupnoj fotografiji.


Razna viđenja i fotografije duhova 79663
Velečasni Ralph Hardy, umirovljeni svećenik iz mjesta White Rock u britanskoj Kolumbiji, snimio je ovu fotografiju 1966. godine. Namjeravao je snimiti elegantno spiralno stubište u jednom dijelu Nacionalnog muzeja u Greenwichu. Nakon razvijanja ustanovio je kako je snimio i koprenastu figuru osobe koja se penje stubištem i s obe ruke se čvrsto drži za ogradu. Fotografiju i negativ proučavali su brojni stručnjaci koji su zaključili kako nije krivotvorena. To je stubište i prije bilo povezivano s duhovima. S vremena na vrijeme svjedoci su tvrdili kako su baš pokraj tog stubišta vidjeli neobjašnjive figure, a nekoliko njih tvrdilo je da su čuli korake.


Razna viđenja i fotografije duhova 79664
Mabel Chinnery je 1959. godine sa suprugom otišla na groblje svojoj majci. Odlučila je snimiti supruga koji ju je sam čekao u automobilu. Nakon što su razvili fotografije supružnici su se nemalo iznenadili kada su na stražnjem sjedištu ugledali Mabelinu majku.


Razna viđenja i fotografije duhova 79665
Terry Ike Clanton snimio je svog prijatelja na groblju Boothill. Namjerno je snimao u crno-bijeloj tehnici jer je želio stvoriti autentičnost 1880. godine. Nakon što je razvio film iznenadio se kada je na fotografiji iza prijatelja ugledao figuru mršavog čovjeka s tamnim šeširom. Po njegovoj visini je izgledalo kako je čovjek ili bez nogu ili izvire iz zemlje.


Razna viđenja i fotografije duhova 79666
19. studenog 1995. godine u požaru je izgorjela vijećnica u mjestu Shorpshire u Engleskoj. Mnoštvo okupljenih mještana promatralo je kako plamen guta građevinu iz 1905. godine. Tony O'Rahilly snimio je fotografiju s druge strane ulice. Na fotografiji se vidi djevojčica koja stoji na ulazu. Nitko od okupljenih mještana ili vatrogasaca nije vidio tu djevojčicu za vrijeme požara. Prema jednoj od legendi, 1677. godine u požaru je izgorjelo mnogo starih drvenih kuća. Taj je požar, dodirnuvši krov svijećom, slučajno izazvala djevojčica koja se zvala Jane Churm. Mnogi vjeruju da njezin duh uvijek posjećuje to područje.


Razna viđenja i fotografije duhova 79667
Ovu su fotografiju snimili članovi Društva istraživača duhova tijekom istrage na groblju Banchelor nedaleko od Chicaga, 10. kolovoza 1991. godine. Malo, napušteno, groblje poznato je kao mjesto kojeg opsjedaju duhovi. Više od stotinu osoba tvrdilo je kako su na tom mjestu vidjeli prikaze ili čuli neobjašnjive zvukove. Članovi Društva snimili su brojne fotografije, a na jednoj od njih, nakon razvijanja pojavila se žena koja izgleda usamljeno i sjedi na jednoj od grobnica.


Razna viđenja i fotografije duhova 79668
James Courtney i Michael Meehan, članovi posade tankera Watertown, u prosincu 1924. godine, čistili su skladište kada su se ugušili u zaostalim naftnim plinovima. U skladu s običajima tih vremena njihova su tijela bačena u more. Sljedećeg je dana jedan od članova posade prijavio kako je u moru, iza broda, vidio njihova lica. Nekoliko dana poslije isto su izjavili i drugi članovovi posade. Kada su stigli u New Orleans kapetan Keith Tracy prijavio je poslodavcu neobjašnjive pojave. On mu je rekao neka pokuša fotografirati lica u moru. Do kraja sljedećeg putovanja kapetan je neprestano nosio fotoaparat. Lica su se ponovno pojavila, a Tracy je snimio šest fotografija. Nakon razvijanja na jednoj od njih zaista su bila lica poginulih mornara. Negativ i fotografije predani su istražiteljima. Nakon što se na brodu promjenila posada više nitko nije prijavio da je vidio lica u moru.


Razna viđenja i fotografije duhova 79669
Neobična legenda prati cestu južno od San Antonia u Texasu. Na križanju ceste i željezničke pruge, barem prema priči, dogodila se strašna prometna nesreća u kojoj je smrtno stradalo nekoliko djece. Na tom se mjestu navodno pojavljuju njihovi duhovi koji uzbrdo preko pruge guraju uništeni automobil. Fotografiju je snimila djevojčica koja je jednom prilikom tuda prolazila s roditeljima.


Razna viđenja i fotografije duhova 79670
Ovu je fotografiju 1963. godine snimio velečasni K.F. Lord u crkvi Newby u Sjevernom Yorkshiru u Engleskoj. Fotografija je izazvala brojne polemike upravo zbog svoje jasnoće. Mrtvačko lice i način na koje gleda u objektiv podsjećaju baš na poziranje. Zato je fotografija dugo smatrana krivotvorinom. Ipak su poslije stručnjaci tvrdili da je autentična.


Razna viđenja i fotografije duhova 79671
Gospođa Andrews bila je na grobu kćeri Joyce, koja je umrla kad joj je bilo 17 godina. Za vrijeme snimanja nije primjetila ništa neobično, no kad je razvila fotografiju na njoj je bilo vidljivo malo dijete koje sjedi na grobnici. Autentičnost fotografije gospođe Andrews također je dovedena u pitanje, no ona je tvrdila kako u blizini nije bilo nikakve male djece te da dijete na slici nikada prije nije vidjela. Naglasila je kako ne vjeruje da je to duh njezine kćeri.


Razna viđenja i fotografije duhova 79672
1982. godine fotograf Chris Brackley snimio je unutrašnjost londonske crkve. Nije mu bilo ni na kraj pameti da će na slici biti još nešto. Nakon razvijanja na jednom od balkona bio je lik nepoznate žene. Brackley je tvrdio kako je u trenutku fotografiranja s njim u crkvi bilo samo još troje ljudi te kako nijedno od njih nije bilo na balkonu.


Razna viđenja i fotografije duhova 79673
Prema riječima Brada Steigera u trenutku snimanja ove fotografije u crkvi je bila samo jedna osoba koja nije stajala na mjestu na kojem se na fotografiji vidi čovjek. Kako je osoba na slici sva u crnom, postoje teorije kako se radi o prikazi nekog svećenika.


Razna viđenja i fotografije duhova 79674
Svoju baku snimila je 1997. godine Denise Russell. Bila je šokirana kada se na fotografiji godinama nakon razvijanja pojavio i njezin djed.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: rr   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 12:00 am

Jedna od sablasnijih koju sam ja vidio je ova affraid


Pogledajte do kraja affraid

https://www.youtube.com/watch?v=9d9lZYOKGOY
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 12:02 am

Namcor je napisao/la:

Dakle svi zamo za duhove koji se javljaju na fotografijama, a da u trenutku snimanja nitko nije nista vidio... Ima li tko vlastitih iskustava u tome?

Imam ja jednu takvu sliku ali je baš slika na papiru, nije u digitalnom formatu, morao bih ju skenirati, a skenera nemam i na njoj sam ja kao malo mlađi pa ju ni zato ne želim staviti :D.

Uglavnom, ispred mene na slici je nekakav kao dim, ali dima tada nije bilo tako gustog ispred aparata ka da se slikalo. Nij ebilo nikakvog dima zapravo :D.
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 12:11 am

Može se slikavati duhove i digitalcima isnimiti ih na kameru.
Kažu da su i oni orbovi duhovi, što ja baš ne bi rekla..ali da nešto duhovno jesu, jesu. Kad mi je nešto usred noći pomicao kabele na stolu uzela sam digitalac i slikala da vidim tko to radi, na slici sam našla jedan orb, bijel u pokretu.
Al ove slike gore su sablasne. U planu mi je otići na groblje gdje smo brat i ja čuli korake točno iza nas, a kad smo se okrenuli nije bilo nikog, i vidjela sam dva puta doslovno duha osobe!!! Jedna žena u bijeloj kao spavačici je stajala pored jednog groba, a jednom je jedan čovjek sjedio na nečijem grobu i gledao u spomenik, kad sam trepnula više ga nije bilo. Sve se događalo po noći i moglo se vidjeti kroz oboje... brrrrrrr affraid

P.S. doživljaje koje smo brat i ja imali s grobovima neču spominjat....strašnije je od duhova affraid affraid
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 12:31 am

Rie je napisao/la:

Imam ja jednu takvu sliku ali je baš slika na papiru, nije u digitalnom formatu, morao bih ju skenirati, a skenera nemam i na njoj sam ja kao malo mlađi pa ju ni zato ne želim staviti :D.

Uglavnom, ispred mene na slici je nekakav kao dim, ali dima tada nije bilo tako gustog ispred aparata ka da se slikalo. Nij ebilo nikakvog dima zapravo :D.

Pa tu fotku mozes fotografirat digitalnim foticem pa ti ne treba skener i onda u Photoshopu malo zamuljas lice i eto ga :)

Kazes u stvarnosti je bilo dima al ne toliko? A taj dim jel ima neki oblik ili...?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 12:33 am

Milab je napisao/la:
...Kad mi je nešto usred noći pomicao kabele na stolu uzela sam digitalac i slikala da vidim tko to radi, na slici sam našla jedan orb, bijel u pokretu...


Daj postavi tu fotku!

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 1:02 am

Evo ti je

Razna viđenja i fotografije duhova Orbrf6

Ajdete na groblje pa ćete vidjeti koliko tamo tek ima tih orbova!
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 1:29 am

Namcor je napisao/la:

Kazes u stvarnosti je bilo dima al ne toliko? A taj dim jel ima neki oblik ili...?

Nije bilo dima uopće. Izgledalo je kao dim, nikakav spacifični oblik. Kao malo uži list recimo :) onako preko pola slike, veliko je dosta bilo.

Mislim kako ga nije sram stajat ispred kamere dok netko slika :D
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 1:30 am

Namcor je napisao/la:
Rie je napisao/la:

Imam ja jednu takvu sliku ali je baš slika na papiru, nije u digitalnom formatu, morao bih ju skenirati, a skenera nemam i na njoj sam ja kao malo mlađi pa ju ni zato ne želim staviti :D.

Uglavnom, ispred mene na slici je nekakav kao dim, ali dima tada nije bilo tako gustog ispred aparata ka da se slikalo. Nij ebilo nikakvog dima zapravo :D.

Pa tu fotku mozes fotografirat digitalnim foticem pa ti ne treba skener i onda u Photoshopu malo zamuljas lice i eto ga :)

A vidi ti lukave lisice, kako si se snašla odmah. Hmm mopgao bi i lisicu ubacit u smajlije, šta kažeš?

A btw, nemam nikakav fotoaparat. Imam na mobitelu kameru ali nemam kabel za spojit ga na komp nažalost :(
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 1:36 am

ove slike su stvarno malo spooky :D bolje da ja taj video sutra gledam, mislim da mi ne treba besana noc hehe
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 1:38 am

Ma pogledaj ga sada, pa nije toliko spooky, ajde, ap napiši šta misliš :D
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 1:40 am

Evo printscreen sa filmica :D

Razna viđenja i fotografije duhova Poascopyst7
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 1:41 am

pa dobro, i nije ne sto.. sta ja znam..
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 1:43 am

Pa nije, ali kada gledas flmic je drugacije, pogledaj ajde :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 2:13 am

I ja ću filmić pogledati kad bude bijeli dan affraid face
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 11:18 am

Njihove oci... *
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 11:41 am

Rie je napisao/la:
Pa nije, ali kada gledas flmic je drugacije, pogledaj ajde :)

pa pogledao sam, to je bio komentar na film :P

samo mi nije jasno sto je onaj covjek na pocetku koji nestane.. isto duh ili..?
djecak je malo.. upecatljiv, al dobro, nije bas sad da ti srce stane..
al uglavnom, zanimljivo.. to s očima bi moglo djelomice bit odsjaj od svjetla.. eh, da je fotografija, onda bi mi i jasno bilo, ali video.. ima nekako tuzan izraz lica.. kad se pogleda skroz izbliza :(
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 11:45 am

Mislim da nije bas u pitanju odsjaj svetla u ocima...? *
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 11:48 am

moj pametni brat slikavao po noci groblje.. :D
i evo, isjecak iz slike

Razna viđenja i fotografije duhova Grobljekb9

i sad, je li, nije li..

evo cijela slika ako zelite bolje promotrit

https://2img.net/r/ihimizer/img509/7799/20101062315hsplitskogroxx8.jpg
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 11:58 am

Pogedala sam filmic...ako pogledate bolje mislim da su oci djecaka zapravo naocale. To se i spominje u filmicu da su mozda naocale ali meni se cini da zbilja vidim i okvir naocala...tako da pogledajte jos jednom malo...

@Silver...jel mislis na ovo sjajno okruglo u sredini slike? Hmmm...

@Rie...Moze smajli lisice ;)
A i ti sad izvrdavas nesto...kao nemas fotic...ma rjesi se to...garant netko u tvojoj ekipi ima...posudi...ucini nesto ;)

Pozz :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 10:09 pm

da, mislim na to sjajno okruglo u sredini :D
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimesri pro 05, 2007 11:51 pm

Ja bi rekla da je to okvir slike na spomeniku silver...ionako je slikano s blicem a takvi predmeti uglavnom svijetle na slici kad ih se blicne
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimečet pro 06, 2007 12:22 am

Nije okvir, posvjetli sliku pa ćeš vidjeti, prije bi rekao da je rub križa kamenog, ali neznam baš dabi t osvjetlilo.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimečet pro 06, 2007 1:40 am

nema bit kakav okvir slika, ne nalazi se ispred vec iza onog spomenika.. pogledaj kako na drugim okvirima nema niceg, a tamo je samo crna mramorna ploca, a ova 'kuglica' je bas nekako centrirana na jednom mjestu.
[Vrh] Go down
bir
Višestanični organizam
bir


Male
Libra Monkey
Broj postova : 65
Age : 31
Location : sjedim u kutu s pokrivacem
Registration date : 09.12.2007

Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitimened pro 09, 2007 2:17 pm

Jeste skužili da su skoro sve fotografije snjimljene u Englestkoj?

usput:neke su sigurno namještene,neke sam vidio a neke nisam
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razna viđenja i fotografije duhova Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razna viđenja i fotografije duhova
[Vrh] 
Stranica 1 / 21.Go to page : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Mentalne fotografije
» CE-4 ljubimci
» Prizivanje duhova

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: