Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razna viđenja i fotografije duhova

Go down 
+100
web dust
Sedežničar
Sang Real
Ascended
Zyon
Storm.
om
Star
Josipa Jopi
2pac
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
Viper
Marina111
Hladni
AnchyAmonRa
Q
Magic
Buby30
Amalka
Emilius7
Lyra
orca
kika13
Morn
Narayana
Benjamin
Andrea:))
eldin_p
Error_VK
Fear
Zona
lidiafx
randajad
ludilo4
gloria_g
agorafobija
aleksandravulf@yahoo.com
hromi
mEN_iN_WHite
Smokva7
Tomash
Charles Dexter Ward
Wall-e
Einar
Dunja the tomboy
DrChaos
maya
Mama
konoko1
Yo93
Dantalion
Lycan
Chakotay
schmizzl
AzrielofDeath
Legionar
sign
bros
Pux
tomi
urbanaaa
Pyro
MisteryManiac
Athena
stella
Sentinel
Skulptura
darkside
MoW
Remke
Mislilac 1988
KoX
ThE_IMMORTAL
Michael Wittmann
Gea
Berny_Sinara
qkac
4ucker
grga1234567
Cico
Absynthia
Pajo
Jaykof
Rajkan
myst000
danyf5
garfild
floridana
Tutankhamon
Blizzard
None
bir
Neobicni forumas
zvezda
Svjetloisjena
silver
Milab
Rain
Alpha
104 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Tomash
Stanica
Tomash


Male
Libra Snake
Broj postova : 13
Age : 34
Location : Vukovar
Registration date : 25.06.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimepet lip 25, 2010 3:30 am

pa vidiš da ovaj na slici pozira
[Vrh] Go down
Charles Dexter Ward
Višestanični organizam
Charles Dexter Ward


Male
Libra Snake
Broj postova : 78
Age : 34
Location :
Registration date : 07.06.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimečet srp 08, 2010 2:10 pm

ma da, mogla bi na reklamu za vulajt :)
[Vrh] Go down
Smokva7
Višestanični organizam
Smokva7


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 76
Age : 26
Registration date : 04.08.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimesri kol 04, 2010 3:42 pm

Ili duhovi vole biti uslikani ili je fotomontaža. face
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimesri kol 04, 2010 4:15 pm

ne znam za vas ali da li ste culi pricu o tome kako su 2lika i jedna devojka krenuli na put i da je jedan njihov drug poneo kameru i snimao put. I da su posle nekog vremena stali da povezu neku devojku koja je bila pored puta a okolo nije bilo nicega. I kad god bi taj lik okrenuo kameru ka njoj kamera bi se tresla. E pa ako ste culi evo vam i video gledajte do kraja

https://www.youtube.com/watch?v=zVI0FzInKWU
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimesri kol 04, 2010 5:25 pm

Video je snimljen od strane talentovanih glumaca a snimljeno je po njihovoj legendi.....Talenat za glumu nista vise.
[Vrh] Go down
Smokva7
Višestanični organizam
Smokva7


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 76
Age : 26
Registration date : 04.08.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimesri kol 04, 2010 6:52 pm

To je običan filmić za zabavu. Fotomontaža.
Komentari tvorca filma:
http://wiki.answers.com/Q/Who_is_Teresa_Fidalgo
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimečet kol 05, 2010 1:08 am

[Vrh] Go down
aleksandravulf@yahoo.com
Prašina



Female
Virgo Cat
Broj postova : 1
Age : 48
Registration date : 14.08.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimesub kol 14, 2010 7:56 pm

Verujem u duhove i mogu da Vam kazem da sam nekoliko puta osetila njihovo prisustvo
[Vrh] Go down
agorafobija
Stanica
agorafobija


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 23
Age : 46
Registration date : 24.08.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimesri kol 25, 2010 12:03 pm

Prije nekoliko godina mom suprugu je poginuo otac.Nakon pogreba,svaki dan smo odlazili na groblje zapaliti svijeću,3 dana zaredom.4. dan suprugu se nešto nije odlazilo na groblje,nije imao volje i kaže da će otići drugi dan.Taj dan je bilo točno tjedan dana od nesreće.
Navečer smo otišli spavati i negdje oko 3 ujutro me probudio zvuk,suprug leži pored mene i pokušava doći do zraka,guši se.Pomažem mu da ustane,nekako je došao k sebi i tad oboje osjetimo nešto u sobi,ništa vidljivo ali kao neku prisutnost.Tad smo imali psa i mačku;pas je zacvilio,podvio rep i pobjegao u kuhinju,mačka za njim i stisli su se u jednom kutu,tamo su ostali do jutra.
Nekako smo se vratili na spavanje,ne moram ni reći koliko sam se uplašila,gledati njega u takvom stanju.Ali slijedi najzanimljivije.
Moj suprug je imao lančić sa 2 privjeska.Križić i pločica sa imenom.Ujutro kad se probudio,pored njega na krevetu je ostala ta pločica a križić i dalje na lančiću.Sve je bilo čitavo,nikakva puknuća,lančić normalno zakopčan.Šokirali smo se.
Od poznanika sam čula dosta priča o raznim viđenjima duhova ali nikad ovako nešto.Ponavljam da nismo vidjeli ništa,ali ta neobična atmosfera u prostoriji,životinje koje su pobjegle u strahu i na kraju taj privjesak sa imenom koji je na neobjašnjiv način skinut sa lančića....
Znam da uvijek ima skeptika,neki će reći da je možda on sam to skinuo,možda ja..ali u svakom slučaju,mi smo uvjereni da je to bio duh njegovog oca.Možda baš zato što nije taj 7. dan otišao na groblje.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimesri kol 25, 2010 1:51 pm

I po vama , njegov otac ga toliko voli da je dosao i poceo da ga gusi...
Ja npr (uzmimo da je moguce) se nikada ne bi vratio kad duh i napakostio svojim bliznjima samo zato sto mi nisu dosli na groblje....Pogotovo zato sto mi je svaki prethodni dan dolazio....
nema logike
[Vrh] Go down
agorafobija
Stanica
agorafobija


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 23
Age : 46
Registration date : 24.08.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimesri kol 25, 2010 2:17 pm

Ja samo pričam što se dogodilo.Bitan dio priče je privjesak,odnosno,kako je skinut sa lančića.Ne mogu reći da je duh njegovog oca došao da ga guši,ali isto tako možemo samo nagađati ako je bio duh,šta je zapravo htio.Zaboravila sam napomenuti,a možda je bitno,da je suprugu 2 tjedna nakon oca preminula i majka.Od plućne embolije.U snu.Prema tome....tko zna.Ustalom,ovo je sajt o misterijima i neobjašnjivim fenomenima.


Zadnja promjena: agorafobija; sri kol 25, 2010 2:20 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimesri kol 25, 2010 2:17 pm

da, a i to samo groblje, mislim da nema nekog većeg značenja za duh. jer duh više nije u tom tijelu, i mislim da i nije više tako vezan za to svoje bivše materijalno tijelo.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimesri kol 25, 2010 3:21 pm

agrofobija dobrodošla na forum mase

Vjerujem ti da se dogodilo nešto neobično i neobjašnjivo u tvom/vašem slučaju, što je to bilo, tko je uzrok toga, zašto se to dogodilo, to je teško reći, no čim je ostavilo takav dojam na vas da to pamtite godinama, onda je to nešto bilo stvarno.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimesri kol 25, 2010 4:37 pm

agorafobija je napisao/la:
Ja samo pričam što se dogodilo.Bitan dio priče je privjesak,odnosno,kako je skinut sa lančića.Ne mogu reći da je duh njegovog oca došao da ga guši,ali isto tako možemo samo nagađati ako je bio duh,šta je zapravo htio.Zaboravila sam napomenuti,a možda je bitno,da je suprugu 2 tjedna nakon oca preminula i majka.Od plućne embolije.U snu.Prema tome....tko zna.Ustalom,ovo je sajt o misterijima i neobjašnjivim fenomenima.
Pa da , ali tu smo i da razotkrijemo neke misterije i neobjasnjive fenomene a ne samo da ih slepo guramo na gomilu , zar ne? kava
E sad , vi rekoste da ste sigurni da je to otac vaseg muza , sada kazete da ne mozete reci da je to on 8) . Mozda ste trebali otici prvo kod doktora da vidi jel vam je muz mozda imao neki napad. Za plocicu je vrlo verovatno da je on skinuo ( ne mora biti ostecen lancic , moguce da je osteceno bilo ono na plocici sto spaja lancic , ima slucajeva gde ljudi sa epilepsijom (samo dajem primer) kad dobiju napad saviju svojim rukama celicne sipke , mislim da mu lancic ne bi bio problem. A za majku ista prica ko sa ocem.
Verujem da vam se to dogodilo i da ce verovatno ostati nerazjasnjeno ali pre uplicanja duhova pokusajte eliminisati sve racionalne mogucnosti .

Dobrodosli na forum face
[Vrh] Go down
agorafobija
Stanica
agorafobija


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 23
Age : 46
Registration date : 24.08.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimesri kol 25, 2010 5:34 pm

Njegov napad se stručno zove apneja i zbog toga je posjetio liječnika koji nema puno objašnjenja osim da je uzrokovana najvjerovatnije velikim stresom.
Kao što mi ne možemo dokazati tko je skinuo pločicu,tako ni Vi ne možete dijagnosticirati epilepsiju temeljem forumskog posta.
Nije mi cilj uzurpirati ovaj forum besmislicama i lupetanjem gluposti,željela sam samo prepričati svoje iskustvo.
Hvala na dobrodošlici
zivili
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimesri kol 25, 2010 9:24 pm

Agorafobija, dobrodosla zivili

Ovaj forum je upravo mjesto za price poput tvoje i ni u kojem slucaju ne uzurpiras nista. Dapace, prica je jako zanimljiva.

@Hromi...znas, bezveze je tak "napast" odmah nekog kog niti ne poznajes (i virtualno poznanstvo je vrsta poznanstva). Ti si odmah predpostavio da oni nisu ni pogledali ni promislili nista drugo nego da je duh. Ja pak mislim da su jako dobro pregledali lancic, a koliko vidim Agorafobijin muz je otisao i k ljecniku. Dakle, jasno je da su pokusali eliminirati paranormalne pojave.
Ne tvrdim da je duh bio ili nije bio ali prica je svakako zanimljiva. Pogotovo dio sa lancicem. Vidis, to sto netko u napadu moze savinuti sipke je ok ali nisam nikad cula da je osoba prvo savinula sipke pa ih onda vratila kak su i bile. Tako i ovo. Agorafobijin muz je u snu mogao potrgat lanac ili je kopca mogla biti ostecena ali to bi se jasno vidjelo, a bas da je covjek u snu otkopcao onu malu kopcicu, skinuo samo plocicu i onda zakopcao nazad...tesko.

@Agorafobija...jos da dodam...ako se radi o duhu ne mislim da je htio nauditi. Isto tako ne vjerujem da je naudio svojoj supruzi pa da je zato ona imala plucnu emboliju. Ako se posjet dogodio vjerojatno je bio dobronamjeran ali mi, ljudi, ponekad ne skuzimo neke stvari pogotovo kada su neobjasnjive, a ono sto ne razumjemo toga se bojimo i odmah mislimo najgore/negativno.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
agorafobija
Stanica
agorafobija


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 23
Age : 46
Registration date : 24.08.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimečet kol 26, 2010 12:39 pm

Možda sam malo nespretno napisala ovaj dio o majci;ne mislim ni ja da je htio nauditi bilo kome,samo možda upozoriti...teško je ovako nešto protumačiti,pogotovo ako se sjetimo nekih priča o duhovima(bile istinite ili ne),gdje duh traži ili ukazuje na neke konkretne stvari.
U svakom slučaju,bio je samo taj jedan događaj i nije bilo ugodno... affraid
@hromi...logično je pretpostaviti da je povezano sa ocem obzirom da je umro nekoliko dana prije toga.a nitko od nas dvoje nije prije toga imalo takva iskustva.
[Vrh] Go down
ludilo4
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 34
Age : 33
Location : Hrvatska
Registration date : 27.09.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimeuto lis 05, 2010 12:38 pm

rie-tova slika je bass affraid !!!
[Vrh] Go down
randajad
PraGlodavac
randajad


Male
Virgo Pig
Broj postova : 726
Age : 28
Registration date : 05.10.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimeuto lis 05, 2010 11:52 pm

ne kontam zašto neki neveruju u duhove , vampire i veštice , a opet neke ne kontam što toliko paniče... kava
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimepon stu 01, 2010 8:47 pm











Ovi na zadnjem videu su bas hrabri
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimepon stu 01, 2010 9:02 pm

randajad je napisao/la:
ne kontam zašto neki neveruju u duhove , vampire i veštice , a opet neke ne kontam što toliko paniče... kava

hahahaha daj mi jedan dobar dokaz da postoje?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimepon stu 22, 2010 12:09 pm

Američka TV-postaja Fox prikazala je prilog u kojemu se, navodno, na amaterskoj snimci, staroj gotovo dvije godine, vidi duh djeteta na groblju u gradu Savannah, u saveznoj državi Georgiji.
Na snimci se vidi duh djeteta kako trči u pozadini između nadgrobnih spomenika. U jednom trenutku se nekakva sjena, za koju se vjeruje da je duh djeteta, velikom brzinom penje na stablo i zatim skače dolje.

Zanimljivo je kako se na amaterskoj videosnimci, koju je na kratkom božićnom odmoru snimio tada 17-godišnji Jessie iz Akrona, vide i neki ljudi koji su prošli nedaleko od tog misterioznog djeteta, a u kadru se vidi i jedan od čuvara na groblju.

Međutim, upitno je o čemu je zapravo riječ, radi li o duhu djeteta ili, pak, pravom djetetu koje trči u pozadini, iako je taj dio priče bizaran jer groblje baš i nije pogodno za dječju igru.

Autori ovog filma, koji je snimljen 31. prosinca 2008., uvjereni su kako je riječ o pravom duhu i 'kako je ta snimka najbolji videomaterijal snimljenog duha ikada'.

Američka TV-postaja Fox dobila je od obitelji videosnimku, koju su gotovo dva sata analizirali stručnjaci za specijalne efekte. Oni su uvjereni da ova snimka nema veze sa specijalnim efektima i da 'sigurno nije lažna'. Tako je obitelj koja je ustupila snimku TV-postaji Fox sada još uvjerenija kako je snimka koju posjeduju – povijesna. izvor




Meni je cudno kako je tip nakon snimke duha prestao snimat. Nije otisao tamo pogledat/provjerit o cem se radi.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimepon stu 22, 2010 6:56 pm

Alpha je napisao/la:
Meni je cudno kako je tip nakon snimke duha prestao snimat. Nije otisao tamo pogledat/provjerit o cem se radi.
vecina tih videa su takvi. svisnimaju samo tok ima duh i kad duh nestane prestane i snimak. osim toga, pitam se zasto ljudi uopce snimaju na tim mjestima na kojima su snimali. inace nikad nisam vidio smisla u tome, snimaju kako trava raste i slucajno snime duha. sve je to namjesteno...
[Vrh] Go down
lidiafx
Prašina



Female
Scorpio Horse
Broj postova : 7
Age : 69
Location : Zagreb/Montenegro
Registration date : 21.01.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: aaaaaaaa   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimepet sij 21, 2011 6:53 pm

floridana je napisao/la:
dobrodošla lidia. ne znam o kakvoj se fotki radi da bi nešto konkretno odgovorila. postavi fotku da je vidimo. na ovoj temi imaš upute kako postaviti slike i ako ti šta nije jasno oko klikanja možeš tu pitati.

Lijep pozdrav svima.
Preskocila sam pravilo ljepog ponasanja, tj. predstavljanja sebe na ovom postu. Iz skromnog prifila (a koji cu popuniti) vidljivo je da imam godina...., :-) koliko imam. Zovem se Lidia, inace iz Zg, trenutno zivim i radim u Crnoj Gori. Po zanimanju (ako je to uopce bitno) pravnik, ujedno i edukator kroz MS aplikacije.
Da se vratim na predmet moje 'uzbune' - fotku.
Snimljena je pre par dana u vrtu uz obalu, ja tu nesto mlatim grabjlicama i itd... Nacinjeno je par snimaka, cistih, nigdje nicega... i sve u rel kratkom razmaku. Ova fotka o kojoj govotim je ... izuzetak!!!!
Da bi se pomilsilo na neki dim - ne! (tipa..neke palezi, dima cigarete...ili sl.) A meni, kao i onima koji su to komentirali na FB... definitivno lici na ANDJELA! (..eto izgovorila sam i to).
Vjerojatnije cu se kasnije i 'razvezati' na ovom postu, kad malo popuste kocnice! :-) Nikada nisam nista slicno radila, tj.. bila clan nekog foruma po pitanju bilo koje teme.
Fotka je bila razlog i povod da pod raznim nazivima pretrage eto dodjem i do vaseg, cini se vrlo interesantnog foruma, ima tu puno toga sto bi moglo zaokupiti moju paznju.
Dakle na fotki sam Ja i .... ????
Sad cu pokusati ubaciti tu sliku -.... 1, 2. 3... valjda cu uspjeti.

[img][/img][img][/img]lidia
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitimepet sij 21, 2011 7:42 pm

Dobrodošla Lidia :) Nadam se da ćeš se brzo opustiti i uživati na ovom divnom forumu.

Slika je stvarno zanimljiva. Zaista izgleda kao nešto s krilima.

Imamo neke forumaše koji se dobro razumiju u fotografiju pa će možda oni znati reći da li je to
nekakav slučajni efekt ili takvo nešto.

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Andjeo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razna viđenja i fotografije duhova
[Vrh] 
Stranica 11 / 21.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Mentalne fotografije
» CE-4 ljubimci
» Prizivanje duhova

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: