Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razna viđenja i fotografije duhova

Go down 
+100
web dust
Sedežničar
Sang Real
Ascended
Zyon
Storm.
om
Star
Josipa Jopi
2pac
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
Viper
Marina111
Hladni
AnchyAmonRa
Q
Magic
Buby30
Amalka
Emilius7
Lyra
orca
kika13
Morn
Narayana
Benjamin
Andrea:))
eldin_p
Error_VK
Fear
Zona
lidiafx
randajad
ludilo4
gloria_g
agorafobija
aleksandravulf@yahoo.com
hromi
mEN_iN_WHite
Smokva7
Tomash
Charles Dexter Ward
Wall-e
Einar
Dunja the tomboy
DrChaos
maya
Mama
konoko1
Yo93
Dantalion
Lycan
Chakotay
schmizzl
AzrielofDeath
Legionar
sign
bros
Pux
tomi
urbanaaa
Pyro
MisteryManiac
Athena
stella
Sentinel
Skulptura
darkside
MoW
Remke
Mislilac 1988
KoX
ThE_IMMORTAL
Michael Wittmann
Gea
Berny_Sinara
qkac
4ucker
grga1234567
Cico
Absynthia
Pajo
Jaykof
Rajkan
myst000
danyf5
garfild
floridana
Tutankhamon
Blizzard
None
bir
Neobicni forumas
zvezda
Svjetloisjena
silver
Milab
Rain
Alpha
104 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimečet pro 20, 2007 2:34 pm

Pad iz Rja...

Mislim da su sve ovo sintagme koje pricaju o istom dogadjaju, koji je bio neko nase nanje - vise svesno opredeljenje... *
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimečet pro 20, 2007 7:34 pm

zvezda je napisao/la:
...neki postupci koji su pokazali neke nesvesno napravljene izbore... *

proturjecis sama sebi?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimečet pro 20, 2007 8:20 pm

Kako ja to protivrecim sama sebi?...

Konkretno ovde, neki postupci (prouzrokovani npr. ljubomorom ili zeljom za posedovanjem), koji su pokazali (bili manifestacija) neke nesvesno napravljene izbore (izabrali smo da posedujemo nesto ili nekog, izabrali smo da ga zelimo samo za sebe ... - ali pitanje je koliko smo ovo ovako svesno rekli tada, pre ce biti da smo bili "navuceni", ali ni to se nije moglo desiti da vec nismo naginjali ka tome... )

OK? :) *
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimečet pro 20, 2007 8:41 pm

ok, samo govoris malo previse 'neki', 'odredeni', a koji su to konkretno postupci i poslijedice, po tebi?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimečet pro 20, 2007 8:47 pm

Zato jer je to veoma individualno ...
Ja znam koji su bili moji postupci koji su me vodili svojevremeno ka opredeljenju prema sebi...
A svako, ako zeli, neka sebi postavi zadatak da prepozna svoje... *
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimesri vel 27, 2008 11:11 am

mislim da ljudi isto mogu osjetit takve stvari... smrt, duhove itd. na primjer moj djed na dan kad je umro je znao da ce umrjet. cijeli dan se opraštao sa svima a po noci je probudio baku i rekao joj idem po vode zbogom. i na putu se srušio i umro... meni je to malo scarry face
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 2:58 pm

OK, malo bolesna ideja, ali ako bi se snimili (ili fotografirali) ljudi na samrti da li bi imali vecu sansu snimiti duha?
Ili se duh moze snimiti samo ako on to izabere?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 3:58 pm

Namcor je napisao/la:
OK, malo bolesna ideja, ali ako bi se snimili (ili fotografirali) ljudi na samrti da li bi imali vecu sansu snimiti duha?
Ili se duh moze snimiti samo ako on to izabere?

Sad dolazimo do bitnog pitanja - što je zapravo duh. Mislim da su na većini fotografija duhova koje nisu fotomontaže zabilježeni neuobičajeni optički fenomeni ili oni koje mi nismo u stanju uklopiti u očekivanu cjelinu (naše predodžbe o cjelini uglavnom određuju ono što ćemo uistinu svjesno zamijetiti) - dakle fotić ih uhvati i izdvoji iz cjeline u kojoj ga ne bismo zamijetili. Mislim da se kod onoga što nazivamo duhovima radi o energetskim ili finomaterijalnim pojavama i ako se to može snimiti može se zato što u nekom trenutku dođe do interakcije s pojavama uobičajenim za naše stanje svijesti (vjerujem da je te pojave moguće sasvim dobro vidjeti ako promijenimo svoje stanje svijesti, no o tome sam uglavnom samo čitala, a moja doživljavanja tih pojava uglavnom su kinestetička - dakle osjećam ih cijelim tijelom kao promjenu u okolini, ne "vidim" ništa osobito)
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimesri oľu 12, 2008 10:35 am

ja mislim da je duh samo neka velika energija... da ne izgleda isto kao tijelo nego putuje u tom nekom stanju koje nemogu objsanit al se vjerojatno može vidjet. al da bismo ga mogli vidjet morali bi znati kako izgleda. možda smo ga 100 puta vidjeli al nismo znali što je to scratch
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimesri oľu 12, 2008 11:30 am

U kom smislu mislis da smo ga mozda vidjeli ali nismo znali?

Energija u svakom slucaju jeste...ali oni koji kazu da su vidjeli duha obicno mu daju ljudski oblik. Cesto bas onaj kako je doticni izgledao u ovom zivotu. Mislis li da duhovi namjerno pruzmu stari oblik kako bi ih se moglo prepoznati ili nesto?
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimesri oľu 12, 2008 11:39 am

Namcor je napisao/la:
U kom smislu mislis da smo ga mozda vidjeli ali nismo znali?

Energija u svakom slucaju jeste...ali oni koji kazu da su vidjeli duha obicno mu daju ljudski oblik. Cesto bas onaj kako je doticni izgledao u ovom zivotu. Mislis li da duhovi namjerno pruzmu stari oblik kako bi ih se moglo prepoznati ili nesto?
pa gle ako mogu opsjedati ljude i pomicati predmete (neki) vjerojatno mogu poprimiti oblik koji žele
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimesri oľu 12, 2008 11:45 am

Jasno...ali uzimaju li oni stari oblik kako bi ih se moglo prepoznati? Jer ne vidim razloga zasto bi uopce uzimali oblik? A navodno ga uzimaju...pa sad...
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimesri oľu 12, 2008 11:50 am

pa vjerojatno uzimaju ako su još vezani za svoje bližnje pa sa ih se ne prepadnu ili nešto
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimečet oľu 13, 2008 11:36 pm

To bi po teozofima bile astralne ljuske, otisci tijela umrlog čovjeka koji su nekim mehanizmom zadržali dio vlastite energije i sad krstare okolo, negdje gore smo već to spominjali A kako to uzmu oblik pokojnika da se drugi ne preplaše? Ne poznajem nikoga tko se ne bi prepao da na javi sretne nekoga od poznatih pokojnika...
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimepet oľu 14, 2008 11:09 am

pa vjrojatno bi mirnija bila da vidim nekog poznatog nego neku spodobu....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimepon oľu 17, 2008 2:08 am

Ovo je jedna od stvari koje me fasciniraju. Ima previše slika da bi baš sve bile krivotvorene, nešto čudnog se događa.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimesri oľu 19, 2008 1:42 am

mozda je to tako oduvijek..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimesri oľu 19, 2008 12:16 pm

Sto je oduvijek?
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimesri oľu 19, 2008 12:23 pm

silver je napisao/la:
mozda je to tako oduvijek..
E nije, nego tek od kad su izumili foto-aparat ! face mudri
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimesri oľu 19, 2008 2:06 pm

Milab je napisao/la:
Evo ti je

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Orbrf6

Ajdete na groblje pa ćete vidjeti koliko tamo tek ima tih orbova!
orbovi su u stvari greška na fotoaparatu, mislim na digitalac.
i ja imam puno snimljenih orbova i u početku sam mislila da su nekakvi
duhovi u pitanju jer sam baš slikavala po kući gdje su nedavno
preminule osobe, a onda su mi se pojavljivali svugdje. kad mi se
popravi komp postat ću neke od njih.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimesri oľu 19, 2008 2:11 pm

Pa iskreno...OK mozda i postoje nekakvi orbovi ili sta li ga vec...pa mozda se cak neki mogu i ulovit fotoaparatom...ali uglavnom se radi o prasini vulgaris...bilo na samom objektivu bilo u neposrednoj blizini istog tako ga kamera ulovi kao mutnu fleku, a biti je to samo prasina van fokusa...
Ali to je samo moje misljenje...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimesri oľu 19, 2008 2:17 pm

ovi moji nisu mutna fleka. imaju jasne obrise i kao da zrače.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimesri oľu 19, 2008 2:29 pm

Ajd stavi ih onda :)
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimepon oľu 24, 2008 1:42 pm

Namcor je napisao/la:
Sto je oduvijek?

to sto se 'cudno dogadja', mozda i nije cudno, mozda postoje oduvijek duse koje ne mogu pronaci izlaz s ovog svijeta.. ili se zadrze neko vrijeme na njemu.

A to sto smo ih poceli otkrivati je druga stvar. Ali price o duhovima su povezane sa zagrobnim zivotom i poticu od pocetaka covjecanstva.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitimepon oľu 24, 2008 1:51 pm

Imam i ja slike tih orbova, zanimalo bi me ako je netko našao objašnjenje kako nastaju kad se snima digitalcem.
Sjećam se neobičnog doživljaja otprije tri ili četiri godine dok još nisam imala vlastiti aparat. Prijateljica je slikala dvoje ili troje ljudi iz društva za stolom u pizzeriji. Između dvoje pojavio se takav neobičan orb koji je imao nešto u sredini i svi smo se složili da izgleda kao ljudski embrij. Zezali smo prijateljicu pored koje se to našlo da je trudna a da ni ne zna, što je u tom trenutku moglo biti moguće. Orb se nalazio između njega i još jednog muškog člana društva kojeg smo odmah isključili, pa muškarac ne može biti u drugom stanju. Nakon mjesec dana ponovo smo se sreli i prijatelj nam je unezvjeren rekao da mu je žena trudna nekoliko tjedana - dakle kad smo ono snimili bila je to sasvim rana trudnoća. Nažalost aparat je bio posuđen i ta se slika izgubila ili ju je osoba koja ju je prebacivala na komp "popravila", ne sjećam se više, ali smo svi dobro upamtili tu neobičnu podudarnost. Ne kažem da je bio duh ili duša nerođenog djeteta uz oca, ali sam uvjerena da to nije bila slučajnost. Bilo kuda, znaci svuda. Moram još napomenuti da je to moje društvo prilično otvoreno za ezoteriju pa samim time i šansa da se tako nešto dogodi izgleda veća.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razna viđenja i fotografije duhova
[Vrh] 
Stranica 4 / 21.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next
 Similar topics
-
» CE-4 ljubimci
» Prizivanje duhova
» Paralelni svjetovi odgovor na vidjenja NLO-a, duhova i sl.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: