Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Area 51

Go down 
+34
Berny_Sinara
Viktor-x
Legionar
Groinx
PEPE-Top Secret
einstein20
Hapa
baskica15
gothic45
Risk
Annon Imus
darixo
Jaykof
Rajkan
danyf5
snark
Blizzard
fastforward
Victor
snake
arhont
cro-boro
Alpha
malena
silver
None
deathdancer
Tutankhamon
Vortex
floridana
Galileo Galilei
Rain
Svjetloisjena
l337_m4n
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimečet tra 02, 2009 3:02 pm

Viktor-x je napisao/la:
Area 51 nije GUANTANAMO za vanzemaljce



Mislim da postoji život u svemiru i da nismo sami ali nevjerujem da su nas posjetili mali zeleni i da nas otimaju i prave eksperimente i tako nevjerujem da to radi bilo ko sa naše lijepe zemlje sa malim zelenima.Zar nebi bilo to malo glupo kad bi mi ljudi oteli malog zelenog i rastranćirali ga ko svinju u klaonici,zar to nebi raspizdilo ostale male zelene i zar nebi oni došli dolje sa svojim tehnologijom i j....sve po spisku



Moje mišljenje je da Area 51 služi za testiranje razno raznih oružija i aviona i ništa više
znaci sve one price bi neko izmislio a? Ne bi bas rekla...ima tolko videa o malim zelenbacima ne bi rekla da su svi izmisljeni cmon pa nece ti se vanzici slikati za 24 sata ili tako nesta :S
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimečet tra 02, 2009 10:06 pm

Pa nebih znao po ćemu bi mi bili tako zanimljivi tim malim zelenima kad su oni tako razvijeni da mogu letiti kroz svemir pa malo naprave điro oko jupitera pa onda malo skoknu do marsa pa onda dođu kod nas, a mi jedva pa odemo u svemir i to moraju biti idealni uvijeti da se može lansirati raketa. Možda nam se rugaju tako tuzni ??
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimečet tra 02, 2009 10:32 pm

Mozda smo im zanimljivi kao sto su nama zanimljivi mravi, tuljani, morski psi, cudnovati kljunasi i svi ostali koje proucavamo miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimečet tra 02, 2009 11:54 pm

Pa moguće je ali ako nas nisu dosad proučili, kad će?
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimepet tra 03, 2009 12:34 am

Trenutno smo pod povećalom očito :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimepet tra 03, 2009 1:16 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Trenutno smo pod povećalom očito :D
mozda smo mi i svemirci jedini u svemiru lol? mozda su vanzuici vidjeli sve pa su dosli do nas a kada ono mi drugaciji od njih?
[Vrh] Go down
afrodita
Stanica
afrodita


Female
Aries Cat
Broj postova : 16
Age : 37
Location : dalmacijo more moje,jedna duša a nas dvoje....
Registration date : 31.03.2009

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimepet tra 03, 2009 3:01 pm

mislim da je knjiga:Najveća tajna jako istinita,ali je mogu shvatiti ljudi koji nisu ogranićeni širiti svoje obzore.
o bazi 51 sam gledala dokumentarac bija je jedan strašan intervju sa likun koji je radija za nas-u.projektira je cili avion,neko ćudo od aviona ali mu zakon nalaže da nesmi reći sve.uglavnom projekt je odbijen a ljudi su slikali neki avion više nalik letećem tanjuru i lik ga je pripozna jer je njegovo djelo.ćovik je već bija star i bolestan.ljećnici mu nisu mogli reći od čega koja slućajnost,hehe.
u biti taj avion dojde od amerike do europe za pola sata,a da nije vidljiv radaru. dakle oni su spremni svašta proizvesti.
i prića je da ko se približi bazi neznam na koliko vojnici imaju pravo pucati bez upozornja,tako da tamo mora biti nešto jako važno
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimepet tra 03, 2009 4:03 pm

Viktor-x je napisao/la:
Pa moguće je ali ako nas nisu dosad proučili, kad će?
Mozda su razlicite vrste ovih sto proucavaju u pitanju...mozda proucavaju jel postoji evolucija ili nesto :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimepet tra 03, 2009 7:17 pm

Alpha je napisao/la:
Viktor-x je napisao/la:
Pa moguće je ali ako nas nisu dosad proučili, kad će?
Mozda su razlicite vrste ovih sto proucavaju u pitanju...mozda proucavaju jel postoji evolucija ili nesto :P
slazem se 8)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimepet tra 03, 2009 7:24 pm

afrodita je napisao/la:
mislim da je knjiga:Najveća tajna jako istinita,ali je mogu shvatiti ljudi koji nisu ogranićeni širiti svoje obzore.
o bazi 51 sam gledala dokumentarac bija je jedan strašan intervju sa likun koji je radija za nas-u.projektira je cili avion,neko ćudo od aviona ali mu zakon nalaže da nesmi reći sve.uglavnom projekt je odbijen a ljudi su slikali neki avion više nalik letećem tanjuru i lik ga je pripozna jer je njegovo djelo.ćovik je već bija star i bolestan.ljećnici mu nisu mogli reći od čega koja slućajnost,hehe.
u biti taj avion dojde od amerike do europe za pola sata,a da nije vidljiv radaru. dakle oni su spremni svašta proizvesti.
i prića je da ko se približi bazi neznam na koliko vojnici imaju pravo pucati bez upozornja,tako da tamo mora biti nešto jako važno
ja ipak vjerujem da nismo sami u svemiru....ipak ima medju svim tim silnim slikama ima i ne namjestenih ;) :P
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimesub tra 04, 2009 12:26 am

Ja sam isto reko da vjerujem da postoji život van naše lijpe zemlje i da nismo sami u ovom svemiru jer od tolikog svemira da smo sami to bi bilo smiješno čak je i vatikan reko da nisamo sami u svemiru samo ja nemislim da oni dolaze na zemlju i promatraju i da nas promatraju. Ako nas već promatraju zašto onda to tako oćito rade zašto to nenaprave iz svemira ili se ne naprave nevidljivi pa lete po zemlji ili nešto slićno tome.

A šta se tiće letečeg tanjura Njemaćka vojsak je u 2 svjetskom ratu imala tajanstveni projekt šta se tiće aviona/letenja poćeli su graditi avion koji izgleda kao tanjur jer je neki njihov znanstvenik skužio da se to može napraviti i letiti stime i da je bolje u stvari sve naj naj ali ga nikad nisu završili tako da prepostavljan da su i to ameri ukrali od njemačke na kraju 2 svjetskog rata a oni su ga još samo doradili. Tako da mislim da se takve stvari prave i testiraju u Area 51 a ne da se igraju doktora sa malima zelenima
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimesub tra 04, 2009 1:01 pm

i onda kad netko vidi leteći tanjur na nebu, odma se proglasi da su to vanzemaljci :)
a zapravo, možda su naši
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimesub tra 04, 2009 7:50 pm

ja mislim da Izvanzemaljci ipak nas zele upoznat ...mozda smo im zanimljiva bica...jedina vrsta koja ima dusu? ja da sam alien prva bi htjela upoznat zivo bice citaj ljude ^^
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimesub tra 04, 2009 11:05 pm

@Viktor-x...zasto ti je toliko neobicno da bi nas dosli promatrati? Recimo, da mi imamo tehnologiju i da mozemo otici van Suncevog sustava i naci drugi napuceni planet mislis da ih ne bi promatrali?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimened tra 05, 2009 12:54 am

definitivno bi alpha *thumbs up*
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimened tra 05, 2009 2:33 pm

Neobićno mi je zato šta su tako napredni u tehnologiji a rade to promatranje ko amateri a ne ko napredna rasa oćekivo bi puno bolje promatranje u stvari oćekivo bi tako promatranje da ih ni nevidimo da neskužimo da nas promatraju . Pa ni mi ljudi čak ne radimo tako promatranje npr.u životinjskom svijetu kad se snimaju dokumentarci ljudi se sakrivaju od životinja da ih ne poplaše tako ih promatraju jer su onda životinje u svom elementu a ne poplašene kada vide čovijeka ili kad se nekog špijunira radi se sve u tajnosti da se neskuži da si tu da ih promatraš
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimened tra 05, 2009 7:29 pm

Viktor-x je napisao/la:
Neobićno mi je zato šta su tako napredni u tehnologiji a rade to promatranje ko amateri a ne ko napredna rasa oćekivo bi puno bolje promatranje u stvari oćekivo bi tako promatranje da ih ni nevidimo da neskužimo da nas promatraju . Pa ni mi ljudi čak ne radimo tako promatranje npr.u životinjskom svijetu kad se snimaju dokumentarci ljudi se sakrivaju od životinja da ih ne poplaše tako ih promatraju jer su onda životinje u svom elementu a ne poplašene kada vide čovijeka ili kad se nekog špijunira radi se sve u tajnosti da se neskuži da si tu da ih promatraš
pa i alieni nas poskrivecki gledaju i promatraju al pa nece ti se sada alien nacrtat na naslovnici 24 sata sta ljudi valjda ocekuju...onda bi mozda i vjerovali ovako cisto sumnjam da vjeruju jer kada god je neka slika na netu nadjena...95% ljudi kazu fake lazno...nema sanse da je to to...radjeno je u Photoshopu tako da ... :)
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimened tra 05, 2009 8:08 pm

da, alieni su izmislili photoshop samo da bi mi ostali pomislili da je sve rađeno u photoshopu, te da to nisu oni nego da je to plod naše mašte :P
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimened tra 05, 2009 10:45 pm

Jaykoq je napisao/la:
da, alieni su izmislili photoshop samo da bi mi ostali pomislili da je sve rađeno u photoshopu, te da to nisu oni nego da je to plod naše mašte :P
hehehehe da :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimepon tra 06, 2009 2:30 am

Viktor-x je napisao/la:
Neobićno mi je zato šta su tako napredni u tehnologiji a rade to promatranje ko amateri a ne ko napredna rasa oćekivo bi puno bolje promatranje u stvari oćekivo bi tako promatranje da ih ni nevidimo da neskužimo da nas promatraju . Pa ni mi ljudi čak ne radimo tako promatranje npr.u životinjskom svijetu kad se snimaju dokumentarci ljudi se sakrivaju od životinja da ih ne poplaše tako ih promatraju jer su onda životinje u svom elementu a ne poplašene kada vide čovijeka ili kad se nekog špijunira radi se sve u tajnosti da se neskuži da si tu da ih promatraš

Možda imaju još neki cilj uz promatranje.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimepon tra 06, 2009 11:10 am

Kao sto je rekla Berny cini se da se oni prilicno skrivaju...a opet, sto kaze Vampire, mozda imaju jos neke ciljeve i zato se ponekad pokazuju (kao sto su se, cini se, pokazivali kroz povijest). Mozda su tu da nam opet prenesu neko znanje (kao sto predpostavljamo da su prenosili nekim civilizacijama prije).

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimepon tra 06, 2009 5:28 pm

Ako je istina da su nas kroz povijest posjećivali i davali nam neko znanje onda znamo svi šta nas ćeka kad nam daju to znanje i nadam se da nije tako bilo ili da čemo biti pametniji i to iskoristiti i da se nećemo uništiti sa tim znanjem kao sve civilizacije do sad
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimepon tra 06, 2009 7:38 pm

Meni nije jasno zasto bi nam uopce ikad davali ista...koja je korist tu njima? Naravno, to pod poredpostavkom da je bilo (ili ce biti) prijenosa znanja...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimepon tra 06, 2009 9:16 pm

Kaku bi oni korist imali od tog kad bi nam prenjeli neko znanje,neznam.Možda trže nekog ravno pravnim ili slićnima pa misele da smo to mi pa danas malo poguraju sa znanjem da dođemo u tu klasu u kojoj su oni cuga
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitimepon tra 06, 2009 10:23 pm

Alpha je napisao/la:
Meni nije jasno zasto bi nam uopce ikad davali ista...koja je korist tu njima? Naravno, to pod poredpostavkom da je bilo (ili ce biti) prijenosa znanja...

Viktor-x je napisao/la:
Kaku bi oni korist imali od tog kad bi nam prenjeli neko znanje,neznam.Možda trže nekog ravno pravnim ili slićnima pa misele da smo to mi pa danas malo poguraju sa znanjem da dođemo u tu klasu u kojoj su oni cuga

Zasto su bijelci davali indijancima znanje i oruzje ?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Area 51 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Area 51
[Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: