Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Area 51

Go down 
+34
Berny_Sinara
Viktor-x
Legionar
Groinx
PEPE-Top Secret
einstein20
Hapa
baskica15
gothic45
Risk
Annon Imus
darixo
Jaykof
Rajkan
danyf5
snark
Blizzard
fastforward
Victor
snake
arhont
cro-boro
Alpha
malena
silver
None
deathdancer
Tutankhamon
Vortex
floridana
Galileo Galilei
Rain
Svjetloisjena
l337_m4n
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
cro-boro
Stanica



Male
Cancer Dragon
Broj postova : 10
Age : 35
Registration date : 06.06.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimepet lip 06, 2008 4:07 pm

Ne vjeruješ mi jel.? confused
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimepon lip 09, 2008 9:50 am

Nisam rekla da ti ne virujem... :)
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 12:51 am

Vjerujem da u area 51 ameri skrivaju neke jako napredne stvarcice. Ako se slucajno gledali kad su bile zadnje Olimpijske igre, bili su na hrtu pustali otvorenja starijih OI i kad su se otvarale u Americi, ne znam tocno kojem gradu; otvorio ih je ciko s jetpackom, a usput da kazem da je kamera jos bila crno bijela. Onda mozete misliti sta ameri imaju sada, ako su tad imali funkcionalni jetpack. Ne svida mi se sto su toliko tajnoviti, to nije zdravo ni za njih ni za nas.
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 3:27 pm

http://dhost.info/ufos/index.htm

na ovom linku imate dvije super-nove informacije ( barem za mene )..
jedna je o navodnoj eksploziji NLO-a iznad Vijetnama, a druga, meni jako draza o UN i razotkrivanju fenomena NLO_a : Moguce je da je covjecanstvo blizu najveceg momenta u svojoj istoriji- kontakta sa vanzemaljskom civilizacijom..wau

oni dolaze :vopi:
[Vrh] Go down
Victor
Stanica
Victor


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 18
Age : 50
Registration date : 08.06.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 3:50 pm

snake je napisao/la:

oni dolaze :vopi:

Ja se tome bas nebih radovao, ali bice sta bude...

Btw evo par finih tekstova o tim i slicnim stvarima, pa kome se da citati...:

http://svjesnost.com/?p=28

http://svjesnost.com/?p=21

http://svjesnost.com/?p=18

http://svjesnost.com/?p=10
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 4:03 pm

radujem se samo u kontekstu saznanja da nismo sami, a i sam sam svjestan da smo u tom slucaju , sto bi se reklo, donji..
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 7:53 pm

Ne mora znaciti da smo mi ljudi donji. Mi smo vrlo snalazljiva vrsta, istina da s strane putovanja u svemir nismo jako razvijeni, ali ja mislim da glede tehnologije (mislim vojne) smo jako razvijeni za borbu na nasem planetu, mozda je to razlog zasto nije bilo neke otvorene invazije.
[Vrh] Go down
Victor
Stanica
Victor


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 18
Age : 50
Registration date : 08.06.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 8:50 pm

Evo jedan zanimljiv video, prikazuje neke od brojnih vanzemaljskih vrsta koje su jako dugo vremena ovdje oko nas, koriste nas i manipulisu nama slicno kao i mi vecinom zivtonjskih i biljnih vrsta na ovom planetu:

https://www.youtube.com/watch?v=UWR6WE4z20g&feature=related
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 11:45 pm

To je veliki problem kod nas ljudi sto nas je jako lako manipulirati. Ipak lako je manipulirati necim kad znas paternu njegovog ponasanja na odredene dogadaje.
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 9:22 am

ma mi ljudi smo lako potkupljiva vrsta, homogenost i jedinstvo su nam nepoznati pojmovi ..prodajemo jedni druge za dzabe..to je nasa najveca slabost..

cinjenica je da smo kao covjecanstvo vojno veoma razvijeni..
medjutim tu vojnu tehnologiju smo koristili uvjek jedni konto drugih, a nikad u nekim medjugalaktickim i medjucivilizacijskim sukobima..

ne znam, - neko ko moze osvajati galakticka prostranstva ili zivjeti na mom planetu skriveno, a da ga ja ne primjecujem ,je u startu napredniji od mene...daleko od toga da cu mu se predati u slucaju sukoba, ali ne izostaje osjecaj njegove superiornosti..barem meni..

u svakom slucaju ja ih se ne bojim, kakvi god da dodju..
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 10:07 am

snake je napisao/la:
ma mi ljudi smo lako potkupljiva vrsta, homogenost i jedinstvo su nam nepoznati pojmovi ..prodajemo jedni druge za dzabe..to je nasa najveca slabost..

cinjenica je da smo kao covjecanstvo vojno veoma razvijeni..
medjutim tu vojnu tehnologiju smo koristili uvjek jedni konto drugih, a nikad u nekim medjugalaktickim i medjucivilizacijskim sukobima..

ne znam, - neko ko moze osvajati galakticka prostranstva ili zivjeti na mom planetu skriveno, a da ga ja ne primjecujem ,je u startu napredniji od mene...daleko od toga da cu mu se predati u slucaju sukoba, ali ne izostaje osjecaj njegove superiornosti..barem meni..

u svakom slucaju ja ih se ne bojim, kakvi god da dodju..

zašto odmah neprijateljski odnos prema mogućim posjetiteljima?
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimesri lip 11, 2008 10:16 am

nema tu neprijateljstva silver...
iskljucivo je u pitanju strah od nepoznatog i prelazak u status borbene gotovosti...

za borbu ili bijeg zubi
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimečet lip 12, 2008 10:22 am

jutros citam u novinama ( Oslobodjenje ) :

Rumunski borbeni avion se sudario sa NLO-om !?
Pilot je uspio prizemljiti letjelicu jer ostecenje nije bilo takvo da bi moglo utjecati na vozne karakteristike..

Interesantno je da je bila ukljucena videokamera u avionu koja je uspjela snimiti u djelicu sekunde, NLO koji je zakacio poklopac kabine..
Vojska smatra da se radilo o cak 5 NLO-a...istraga je , naravno , u toku...

ako neko ima vise vremena neka istrazi nesto vise na net-u o ovome...
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimečet lip 12, 2008 10:56 am

hmm zanimljivo... jel bila bar slika u novinama?
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimečet lip 12, 2008 11:55 am

Evo LINK o tome s videom...
Tko zna s čim se sudario...
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimečet lip 19, 2008 6:45 pm

Nisam citao no nadovezat cu se na ime topica.

Smatram da smo mi ljudi takve KUKAVICE da je to za krepat. Ako i ima necega tamo ko nama brani da mi to i saznamo?

Kad malo bolje pogledate, masa ce uvjek nadjacat sve. Da je Area51 toliko zanimljiva vec bi se formirali odavno klanovi u kojem bi bio cilj da jednog dana se krene na area51 sa puskama u rukama po takozvane odgovore.

Ameri tj. americke vlasti ako idu u kontranapad u masovnom smislu a.k.a bombetinama da izbrise tu bagru, samo su sebi sranje napravili. Brijem da nitko od njih nebi jutro docekao i opet bi se uslo u area51 kompleks.

Stoga ili tamo nema niceg zanimljivog ili smo mi kao covjecanstvo pod takvim utjecajem manipulacije da smo defakto kukavice postali.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimečet lip 19, 2008 7:08 pm

Mislim da je tamo američka vojna baza gdje izvode pokuse, pa imaju letjelice koje sliče letećim tanjurima koje mnogi vide pa misle da su izvenzemaljskog podrijetla, a zapravo su to NLO-i sa Zemlje...
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimečet lip 19, 2008 11:14 pm

Tu se slazem s phobosom, kad bolje razmislite, sto ako svi ti nlo tanjuri su zapravo americki prototipni zrakoplovi, a oni tako mogu lakse kontrolirati svijet jer ih nitko ne moze optuziti da su to njihovi avioni.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimepet lip 20, 2008 9:44 am

fastforward je napisao/la:
Nisam citao no nadovezat cu se na ime topica.

Smatram da smo mi ljudi takve KUKAVICE da je to za krepat. Ako i ima necega tamo ko nama brani da mi to i saznamo?

Kad malo bolje pogledate, masa ce uvjek nadjacat sve. Da je Area51 toliko zanimljiva vec bi se formirali odavno klanovi u kojem bi bio cilj da jednog dana se krene na area51 sa puskama u rukama po takozvane odgovore.

Ameri tj. americke vlasti ako idu u kontranapad u masovnom smislu a.k.a bombetinama da izbrise tu bagru, samo su sebi sranje napravili. Brijem da nitko od njih nebi jutro docekao i opet bi se uslo u area51 kompleks.

Stoga ili tamo nema niceg zanimljivog ili smo mi kao covjecanstvo pod takvim utjecajem manipulacije da smo defakto kukavice postali.

Ti bi napao vojnu bazu shock confused
Lose bi se proveo taj koji bi to organizirao, znas li da je tamo (u Americi) vojska ustvari drzava u drzavi, dakle ima svoje zakone, svoje sudove itd. Pitaj malo starije sta je vojni sud - cim si se primio za kvaku na vratima vec si dobio 5 god. teske robije.

Area 51 nije jedina takva baza tako da sa napadom ne bih puno postigao a jos manje saznao. E da tamo se drzi takozvana mrtva straza - sto veli prvo puca a onda pita tko ide.
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimepet lip 20, 2008 4:44 pm

Ma jasno je to meni. No poanta svega je da ako bi tamo doslo par desetina milja ljudi ko bi to zaustavio? Ni mrtva straza a ni vlada jer kao sto sam rekao, nakon toga cijela americka vlast bi bila na nisanu od vjerovatno cijele svjetske populacije ili barem vecine.

No kao sto si i sam rekao , ko zna sta tamo ima a barem bi ja da se i sazna za area51 sve takve stvari momentalno preselio na drugu lokaciju cisto zbog mjera sigurnosti. Tak da brijem da u area51 ima zanimljivih stvari ali da nema tako zanimljivih vec da i ako ih ima da su negdje podzemno na ??? lokaciji...
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimesub lip 21, 2008 9:38 am

da je tamo nešto tako tajnovito, mi ne bismo ni znali za to.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimesub lip 21, 2008 8:56 pm

Pa i ne znamo sto je tamo, znaci uspjeli su odrzati tu tajnovitost.
[Vrh] Go down
danyf5
Višestanični organizam
danyf5


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 72
Age : 36
Location : Pula
Registration date : 24.06.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimeuto lip 24, 2008 2:25 am

Cro vidim da si i ti iz Pule mozda se i znamo hehe...ovako pa jasno je cim je nesto sagradjeno usred pustinje tj. usred nicega nesto se sumnjivo radi i naravno da to prikrijete napravite bazu ispod zemlje....citao sam jednu knjigu gdje je neki tip izjavio da se dole vrse pokusi na alienima te da je vidio ono svasta pola lignje pola covjeka i takve stvari sad neznam da li je izmisljotina ili sta ali sigurno se dole nesto radi ako si rekao da je onakav snazan avion proizveden 1957god nemogu si zamisliti sta je tek onda sada izmisljeno...ali nebi ni volio znati jer nebi postojao...tj nestao bi sa lica zemlje
[Vrh] Go down
Victor
Stanica
Victor


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 18
Age : 50
Registration date : 08.06.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimeuto lip 24, 2008 12:55 pm

Evo ovdje mozete pogledati predavanja covjeka koji se zove Phil Schneider, geologa koji je dugo godina radio na izgradnji brojnih podzemnih baza i drugih slicnih cudesa diljem Amerike.

A isto tako jedan odlican clanak o svemu tome se moze procitati i ovdje: http://svjesnost.com/?p=18

Mislim da je jako dobro da se sto vise sami informisemo i istrazujemo i na osnovu toga dajemo neki sud, jer jako je mnogo prisutno u javnosti raznih dezinformacija i lazi u vezi svih ovih stvari, sto naravno nije nikakvo cudo imajuci u vidu specificnu "osjetljivost" svih tih podataka i informacija.
[Vrh] Go down
Rajkan
Višestanični organizam
Rajkan


Male
Sagittarius Rooster
Broj postova : 54
Age : 30
Location : Osijek_Moša
Registration date : 12.09.2008

Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitimečet lis 16, 2008 3:58 pm

Ae posalji kkordinate tog area 51 za google earth
[Vrh] Go down
Sponsored content





Area 51 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Area 51
[Vrh] 
Stranica 3 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: