Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Area 51

Go down 
+34
Berny_Sinara
Viktor-x
Legionar
Groinx
PEPE-Top Secret
einstein20
Hapa
baskica15
gothic45
Risk
Annon Imus
darixo
Jaykof
Rajkan
danyf5
snark
Blizzard
fastforward
Victor
snake
arhont
cro-boro
Alpha
malena
silver
None
deathdancer
Tutankhamon
Vortex
floridana
Galileo Galilei
Rain
Svjetloisjena
l337_m4n
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimečet lis 16, 2008 8:48 pm

Rajkan je napisao/la:
Ae posalji kkordinate tog area 51 za google earth
Sta ce ti koordinate, upises pod search area 51 i google earth sam ce te otpeljati.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimečet lis 16, 2008 10:59 pm

Molim vas neka mi netko OVO objasni


Šta bi ovi krugovi trebali predstavljat?!?!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimepet lis 17, 2008 12:39 am

Koji krugovi? suspect
Jedino sto vidim na toj mapi, a najblize je krugovima su ovali sa oznakom ceste...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimepet lis 17, 2008 7:24 am

Alpha je napisao/la:
Koji krugovi? suspect
Jedino sto vidim na toj mapi, a najblize je krugovima su ovali sa oznakom ceste...
pritisni na satelit
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimepet lis 17, 2008 7:30 am

kao da nešto uzgajaju a ona trakica tamnija mi sliči na navodnjavanje tj. prskalicu koja ide u krug. neki su tamno zeleni a neki svjetlosmeđi. kao da je to nešto sazrilo. samo mi nije jasno zašto ceste idu preko toga misli
[Vrh] Go down
Rajkan
Višestanični organizam
Rajkan


Male
Sagittarius Rooster
Broj postova : 54
Age : 30
Location : Osijek_Moša
Registration date : 12.09.2008

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimeuto lis 21, 2008 5:39 pm

Ja mislim da je taj Area 51 izmisljen likovi bili zeljni pozornosti
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimeuto lis 21, 2008 6:12 pm

Rajkan je napisao/la:
Ja mislim da je taj Area 51 izmisljen likovi bili zeljni pozornosti

Hm, nije izmišljen kad je fizički tamo, ako imaš love sjedneš u avion i odeš tamo, e sad jel ces se vratiti to se ne zna... kava
[Vrh] Go down
darixo
Višestanični organizam
darixo


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 01.10.2008

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimepet lis 31, 2008 11:55 am

izmisljeno sigurno nije....cak sam gledao i klipove kako ljudi tamo odo i nesmiju proci onu crtu .... jos imaju auta neka parkirana a te cuvare unutra zovu cammodudes ili kako se pise i sad oni tu stoje i josh bila neke dvije zene u drugome autu........ovi ih slucajno sreli pa one trazile upute kako tamo da dodju.........nisam mogao vjerovati , zene samo na gas i odose tamo kad ono auto za njima i ovi snimaju kako ih ganjaju, uglavnom imate to negdje na youtube.com
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimepet lis 31, 2008 3:08 pm

darixo je napisao/la:
izmisljeno sigurno nije....cak sam gledao i klipove kako ljudi tamo odo i nesmiju proci onu crtu .... jos imaju auta neka parkirana a te cuvare unutra zovu cammodudes ili kako se pise i sad oni tu stoje i josh bila neke dvije zene u drugome autu........ovi ih slucajno sreli pa one trazile upute kako tamo da dodju.........nisam mogao vjerovati , zene samo na gas i odose tamo kad ono auto za njima i ovi snimaju kako ih ganjaju, uglavnom imate to negdje na youtube.com
daj link
[Vrh] Go down
darixo
Višestanični organizam
darixo


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 01.10.2008

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimesub stu 01, 2008 12:19 am

pa rekao sam............nemogu da se sjetim ali kada nadjem stavicu ga
[Vrh] Go down
Risk
Stanica
Risk


Male
Gemini Pig
Broj postova : 14
Age : 28
Registration date : 01.11.2008

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimesub stu 01, 2008 12:43 pm

Rajkan je napisao/la:
Ja mislim da je taj Area 51 izmisljen likovi bili zeljni pozornosti

izmišljeno sigurno nije
prije neki dan sam negdje na netu čitao da je neki bivši suradnik rekao da se u arei 51 nalaze 2 tijela vanzemaljaca koja se već godinama proučavaju
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimened stu 02, 2008 7:55 pm

Tko zna sta ameri kriju tamo, jer da je tamo nesto bezvrijedno sigurno ne bi imali tolike vojnike na parametru koji imaju dozvolu da ubijaju trespassere.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimepon stu 03, 2008 12:53 am

Ček, to je ko s one slike: NO TRESPASSING, violators will be shot, survivors will be shot again xD ... (mislim da je pod Zabava -> Smiješne slike, negdi tamo)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimepon stu 03, 2008 12:00 pm

floridana je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Koji krugovi? suspect
Jedino sto vidim na toj mapi, a najblize je krugovima su ovali sa oznakom ceste...
pritisni na satelit

Aaaa...stupid me doh

Izgleda kao kod. Definitivno ljudsko djelo. Kao sifra neka, poruka ili tako nesto...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
baskica15
Prašina
baskica15


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 3
Age : 31
Registration date : 02.11.2008

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimepon stu 03, 2008 5:05 pm

hmm stvarno kaje to za krugove..đizss.. sve je to sumnjivo.. shock confused conf1
[Vrh] Go down
darixo
Višestanični organizam
darixo


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 01.10.2008

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimesri stu 12, 2008 6:27 pm

Ma naravno.....................mora biti sumnjivo jer se previse proculo......mislim da im se to nesvidja
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimened pro 14, 2008 12:41 pm

najzanimljivi dio u Arei 51 je misterionz Hangar 18, navodno u njemu se rade eksperimenti na vanzemaljcima, testiraju njihove tehnologije i tako dalje, što se tiče naših tehnologija koje se tamo razvijaju ne znam puno osim tih nevidljivih aviona, ali recimo NASA 90% tehnologije ostavlja sebi dakle ne daje u javnost, a čitao sam da je neki haker provalio u NASU te je rekao da je vidio slike vanzemaljskih letjelica koje se prvo predade u programima te se onda daju javnosti da bi izgledale ko nista
[Vrh] Go down
einstein20
Višestanični organizam
einstein20


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 49
Age : 36
Location : Vinkovci
Registration date : 05.11.2008

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimepon pro 15, 2008 4:14 am

ma ljudi ja ne mogu vjerovat da na ovoj planeti jos ima onih koji vjeruju da smo sami u svemiru.. to mi jedino nije jasno... sto se tice ickea i knjige najveca tajna.. mislim ono jedini tekst koji je napiso u u knjizi a moze se u nekom postotku smatrati vjerodostojnim je tumacaenje zacharie sitchina u vezi sumerskih plocica... a ovo ostalo je sve rekla kazala to jest reko mi onaj reko mi ovaj.. sto je malo neozbiljno ako zelis napravit knjigu koja ce odjekniti svijetom i u nekom dijelu promijeniti svijest covjeka... ma da se sa dosta toga iz te knjige slazem..sto se tice area 51 .. ma ne vrse se tamo pokusi na vanzemaljcima.. nase vlade ili nasi lideri su po mom misljenju u kontaktu sa alienima vec duze vrijeme i nema se potrebe tamo izvrsavat neka istrazivanja na njima.. ali sto se tice razvoja tehnologije u to vjerujem da se radi tamo.. jel dosta je lljudi reklo da iako je to dosta udaljeno od nekog veceg sredista da su se cule neke eksplozije i bljeskovi... tako da tamo se nes radi.. i nemojte bit u zabludi da se preko google eartha nes moze vidit.. pa dajte nisu oni djeca... ljudi jednostavo su ispod i mos se postavit na noge da nes vidis ali neces.. toliko od mene.. poz study study
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimesri pro 31, 2008 6:41 pm

Ja skupljam dokaze o area 51 to jest područiju 51 imam oko 15 slika i isto talko tekstova i 2 tri videaa imam baš jedan zanimljiv tekst možda otvorim jednu novu temu i tu stavin taj tekst vrlo je zanimljiv ako očete da stavim recite... usput ja san gleda područije 51 priko google maps i kad san približija naj više nije mi tilo pokazat a sve ostale zabiti na zemliji mi je pokazalo isto toko na google earth ima iznad jednog grada kao neki portal potražite na you tubu stvarno je u programu i taj portal stoji u zraku i kao neka slika ima puno žutih svitala na njoj...
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimesri pro 31, 2008 6:50 pm

aj stavit ču tu temu zvat če se dokazi o područiju 51 (area 51)
[Vrh] Go down
Groinx
Riba
Groinx


Male
Virgo Goat
Broj postova : 104
Age : 32
Registration date : 07.05.2008

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimesri pro 31, 2008 6:59 pm

stavi temu i stavi tu sliku, ovaj netko je spomenuo da je čitao knjigu "Najveća tajna" ja nemam vremena da je pročitam pa moželi ukratko netko reći koja je to najveća tajna.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimesri pro 31, 2008 9:22 pm

Groinx je napisao/la:
stavi temu i stavi tu sliku, ovaj netko je spomenuo da je čitao knjigu "Najveća tajna" ja nemam vremena da je pročitam pa moželi ukratko netko reći koja je to najveća tajna.

Pa ta da smo iskorištavani od gmazoidnih stvorenja iz nižeg četvrtog denziteta koji zaposjedaju tijela nekih vodećih političara i magnata današnjice - Bushevi, engleska kraljevska obitelj itd.

Imaš OVDJE temu pa se možeš nadovezati, iako znam da smo negdje drugdje više govorili o Ickeu, možda na temi o Nibiruu misli mudri
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimesub sij 03, 2009 10:32 pm

naletio sam na jedan klip na internetu gde jedan naučnik kaže da je radio u Area 51, ona kaže da sad priča priču da bi se zaštitio, reko je da tamo postoji generator na antimateriju, te da je vidio leteće tanjire, u intervju je rekao firmu gdje su ga intervjuisali za poso u Area 51, kad su novinari otišli u t firmu, oni su rekli da nemaju podatke o njemu, međutim nakon novinarskog istraživanja nađeni su njegovi podaci u nekoj knjizi koja od te firme, također nađen je novinski članak u kojem se spominje njegovo ime i da radi za tu firmu

uh što se napisah 8)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimeuto sij 06, 2009 9:21 pm

Negdje prije 2. god. sam bio jako zainteresiran za Područje 51 i gledao sam dokumentarac (ako ga možete nabaviti nabavite) ''Tajna vrijedna milijardu dolara''. Lokalno stanovništvo priča o tome kako često viđaju NLO-e i jedna žena priča o svom mužu koji je tamo radio i obolio te su išli u bolnicu, ali muž je bio pod prisegom da ne smije reći što je tamo radio i zato mu liječnici nisu mogli pomoći! Umro je :(


Inače, moj brat ima zanimljivou teoriju da oni namjerno postavljaju takve zanimljivosti za ljude da bi nam skrenuli pažnju od nekih drugih, važnijih stvari

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitimečet tra 02, 2009 1:20 am

Area 51 nije GUANTANAMO za vanzemaljce



Mislim da postoji život u svemiru i da nismo sami ali nevjerujem da su nas posjetili mali zeleni i da nas otimaju i prave eksperimente i tako nevjerujem da to radi bilo ko sa naše lijepe zemlje sa malim zelenima.Zar nebi bilo to malo glupo kad bi mi ljudi oteli malog zelenog i rastranćirali ga ko svinju u klaonici,zar to nebi raspizdilo ostale male zelene i zar nebi oni došli dolje sa svojim tehnologijom i j....sve po spisku



Moje mišljenje je da Area 51 služi za testiranje razno raznih oružija i aviona i ništa više
[Vrh] Go down
Sponsored content





Area 51 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Area 51   Area 51 - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Area 51
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: