Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vještice

Go down 
+108
Alma_Ashley
DeShaun01
Novus ordo seclorum
2pac
Jedi Mind Tricks
Viper
Wolf_Moon
tztekila
AnnewellX
damiani
Q
nixonstyle
Sedežničar
casperzg
MoW
Buby30
lela
Kahali
Korplikan
Akasha
radrad
zbunjena28
MaTT
Icarus
Green
sQue
Chakotay
wanderer
Angela
Miljan
biga
Th_Ea
Icecrowned
whitelady
twilightlover
Pumpkin
PurpLady
sanjak
randajad
ukiss
omen
hromi
Athena
Fantom
tomi
brle
Aurora Borealis
Remke
Legionar
bonesy
Miriam
Berny_Sinara
Gea
Lullaby
Shadowh86
zlatna ribica
cmcool
PEPE-Top Secret
mariod
Neo
josip21
fastforward
king
Skinbyrd
nymphadora nemesis
arhont
Cuppycake.Disaster
TockaRH
absent_beast
Tutankhamon
Saroman
Zeus
myst000
Karl Marx
snark
dady
Makondo
None
stella
vjestica
floridana
kurto
malenaivi
Merkurica
Blizzard
Neobicni forumas
B&W
Angel from shadow
Absynthia
Milab
Thor
bedro
Alpha
silver
Alen@l5
urbanaaa
babi
Aleksandar Veliki
sanja
Daenerys
doctor
zvezda
Svjetloisjena
malena
Cvrcak
vladimir
Rain
zmija
112 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 1:10 am

lolcina

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 9:16 am

Saroman... lol!

Apha, Svjetlosjena u potpunosti se slažem s vama. zivili
[Vrh] Go down
absent_beast
Prašina
absent_beast


Female
Cancer Goat
Broj postova : 7
Age : 32
Registration date : 28.04.2008

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimesri kol 20, 2008 6:11 pm

evo da vam ispričam iskustvo naj frendice,,,ugl...spavala je kod prijateljice i sanjala je san da zapravo spava,,ali u tom trenutku se probudila al nije joj bilo jasno jel budna ili sanja...nesta ju je diralo po licu i vratu,,ona se nije mogla pomaknit i nije mogla dozvat prijateljicu do sebe,,bila je njema i nepokretna,,i nije sigurna da li je san ili za zbilja,,,spavala je na ledima i nije nista vidila,, to spominjem zbog procitanog,,mozda je vec ponovljena tema ali zanima me sta vi mislite,,i moja tetka je imala slicna iskustvo..nesta ju je gusilo i vidjela je nesta tamno iznad sebe,,neka sila,,,kaze da je tamnije od mraka i samo je izletilo kroz prozor..osobno mislim da su to vjestice,,,nakon toga je stavljala noz u kljucanicu jer je cula da vjestice tako ulaze i kad se ubodu pobjegnu..vise joj se to nije dogodilo..i ugl..tetka je nakon toga stavila sol pod kucni prag i zvala sve susjede na kavu i svi su dosli kad bi pozvala al jedna susjeda nije htjela uci i nije presla prag i vise nikada nije dolazila kod nje nit pricala s njom,,,

pa eto molim za vasa misljenja...pozz :)
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimesri kol 20, 2008 6:56 pm

absent_beast je napisao/la:
evo da vam ispričam iskustvo naj frendice,,,ugl...spavala je kod prijateljice i sanjala je san da zapravo spava,,ali u tom trenutku se probudila al nije joj bilo jasno jel budna ili sanja...nesta ju je diralo po licu i vratu,,ona se nije mogla pomaknit i nije mogla dozvat prijateljicu do sebe,,bila je njema i nepokretna,,i nije sigurna da li je san ili za zbilja,,,spavala je na ledima i nije nista vidila,, to spominjem zbog procitanog,,mozda je vec ponovljena tema ali zanima me sta vi mislite,,i moja tetka je imala slicna iskustvo..nesta ju je gusilo i vidjela je nesta tamno iznad sebe,,neka sila,,,kaze da je tamnije od mraka i samo je izletilo kroz prozor..osobno mislim da su to vjestice,,,nakon toga je stavljala noz u kljucanicu jer je cula da vjestice tako ulaze i kad se ubodu pobjegnu..vise joj se to nije dogodilo..i ugl..tetka je nakon toga stavila sol pod kucni prag i zvala sve susjede na kavu i svi su dosli kad bi pozvala al jedna susjeda nije htjela uci i nije presla prag i vise nikada nije dolazila kod nje nit pricala s njom,,,

pa eto molim za vasa misljenja...pozz :)

pisala sam ja o dzinnima pokusaj naci to ovde na forumu i procitaj
mislim da su to bili dzini i nista vise

vjestice se ne boje soli,ne dave nikoga niti opsjedaju roll cak u nekim magijskim ritualima vjestice koriste so :)
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimesri kol 20, 2008 6:57 pm

[quote="vjestica"]
absent_beast je napisao/la:
evo da vam ispričam iskustvo naj frendice,,,ugl...spavala je kod prijateljice i sanjala je san da zapravo spava,,ali u tom trenutku se probudila al nije joj bilo jasno jel budna ili sanja...nesta ju je diralo po licu i vratu,,ona se nije mogla pomaknit i nije mogla dozvat prijateljicu do sebe,,bila je njema i nepokretna,,i nije sigurna da li je san ili za zbilja,,,spavala je na ledima i nije nista vidila,, to spominjem zbog procitanog,,mozda je vec ponovljena tema ali zanima me sta vi mislite,,i moja tetka je imala slicna iskustvo..nesta ju je gusilo i vidjela je nesta tamno iznad sebe,,neka sila,,,kaze da je tamnije od mraka i samo je izletilo kroz prozor..osobno mislim da su to vjestice,,,nakon toga je stavljala noz u kljucanicu jer je cula da vjestice tako ulaze i kad se ubodu pobjegnu..vise joj se to nije dogodilo..i ugl..tetka je nakon toga stavila sol pod kucni prag i zvala sve susjede na kavu i svi su dosli kad bi pozvala al jedna susjeda nije htjela uci i nije presla prag i vise nikada nije dolazila kod nje nit pricala s njom,,,

pa eto molim za vasa misljenja...pozz :)

pisala sam ja o dzinnima pokusaj naci to ovde na forumu i procitaj
mislim da su to bili dzini i nista vise

vjestice se ne boje soli,ne dave nikoga niti opsjedaju roll cak u nekim magijskim ritualima vjestice koriste so :)i ne boje se noza lolcina
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimesri kol 20, 2008 8:10 pm

A ovdje je prvenstveno pitanje sto kome znaci pojam 'vjestica'...meni to ne znaci ono sto cesto znaci u narodu...

Prica je zanimljiva i mozda se zbilja i radi o nekoj energiji ili necem iako ce mozda najprije biti da je sve sanjala...ali nazvati to vjesticom...hmmm...no, kazem, sve je do definicije stvari oko nas...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimesri kol 20, 2008 8:21 pm

a joj tek sam sad skontala da sam stavila post ispod posta oops
ona kaze vjestica,ako misli na vjesticu kao vjesticu onda mora znati da prave vjestice ne bjeze od soli niti ikog muce ili da se boje noza lolcina
[Vrh] Go down
absent_beast
Prašina
absent_beast


Female
Cancer Goat
Broj postova : 7
Age : 32
Registration date : 28.04.2008

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimečet kol 21, 2008 1:41 am

ljudi,,hehe,,pa ne znam ja u cemu je rijec nit sto je to,,po pricama naroda zakljucila bi da je mogucnost da je vjestica,,,ovo za kljucanicu,noz i sol je takoder tako,,ne kazem da se boje noza vec se navodno ubodu jer ulaze kroz kljucanicu,pa tako ne mogu uci?!,,sto se soli tice isto tako ne znam...tetka je to napravila i vise nije imala slicna iskustva....samo iznosim sto sam cula i ocekujem vasa misljenja..;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimečet kol 21, 2008 10:47 am

Kao sto rekoh...ne znam cemu sluze te fore sa nozevima i solju i to...ali za vjestice ne sluze. Prvo bi trebali definirati sto je tebi vjestica?
Sto se tice onog cudnog dogadjaja mozda je zbilja bila neka energija ili nesto ali ja to ne bih nazvala vjesticom.
Druga stvar...to sto susjeda nije dosla mozda ce prije biti da su uvrijedila ako je cula da tvoja teta (ili netko) misli za nju da je vjestica. Ali da nije dosla jer je sol prosuta po pragu...hmh...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimečet kol 21, 2008 10:55 pm

Kako prodje kroz ključaonicu,da je probat uhvatiti to,stavit neko ljepilo ili nešto,onda izvodit pokuse na tome.
[Vrh] Go down
absent_beast
Prašina
absent_beast


Female
Cancer Goat
Broj postova : 7
Age : 32
Registration date : 28.04.2008

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimepet kol 22, 2008 3:31 pm

haha nije to nista,,,meni su tetka i prijateljica malo pukle...ajd ljudi pozz..hvala na misljenjima!! ;)
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimened kol 24, 2008 10:50 pm

što se tiče vještica, ja sam od svoje pokojne babe slušao priče (ne tvrdim da su istinite), npr. nju je kao dijete gnjela susjeda. to znači da joj je nešto sjedilo na prsima i nije mogla disati. onda je navodno neka nepoznata žena došla u dvorište i rekla njenoj majci: ta i ta žena je vještica i gnjete ti dijete, zato bunca u snu i ima teret na prsima. e onda je ova otišla toj ženi i rekla joj ovako: dabogda ne pišala dok mi ne prestaneš gnjest dijete. i nakon tri dana vidjeli su je kako jaši na metli i piša po dvorištu. a sad, priča je stvarno glupa, ali moja pokojna baba se klela da je istinita. inače, ova priča pomalo spada u slavonski folklor. a čuo sam objašnjenje da mačka zna leći djetetu na prsa dok spava, da joj je to privlačno mjesto jer je toplo i giba se u ritmu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimepon kol 25, 2008 2:37 pm

Na astralu postoje bića koja nisu baš dobra i koja se hrane nama jer nisu u stanju napustiti materijalne želje, ali mi smo, također, u stanju sami stvoriti čudovišta pomoću svoje svijesti.
[Vrh] Go down
Cuppycake.Disaster
Žaba
Cuppycake.Disaster


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 257
Age : 30
Location : *||_DreaMwORld_||*
Registration date : 02.09.2008

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 10:40 pm

doctor je napisao/la:
DA BIH IH ČOVJEK MOGAO VIDJETI MORA UČINITI NEKOLIKO STVARI. MORA SE NAPRAVITI STOLČIĆ U KOJEM NEMA NIKAKVOG METALA. MORA SE RADITI OD SV. CECILIJE (22. STUDENOG) DO BADNJAKA (24. STUDENOG). TAJ STOLČIĆ PONESITE NA POLNOĆKU I STAVITE NA CRKVENI PRAG. PRILIKOM PODIZANJA HOSTIJE MORATE STATI NA TAJ STOLČIĆ I SVAKA ŽENA KOJA SE OKRENE LICEM PREMA VRATIMA JE VJEŠTICA. ČIM SE SPUSTI HOSTIJA MORA SE ISPRED CRKVE POSUTI SOL PŠENICA.


PS. : NAKON TOGA BJEŽITE ALI STVARNO BJEŽITE JER AKO VES TE VJEŠTICE KOJE SU SE OKRENULE UHVATE ZAJAŠIT ĆE VES I MUČITI CIJELU NOĆ !!!!!!!!
jooj to sam citala u sanjarici jedan put...i nemislim da se tak moze otkrit tko je vjestica-jer nebiste vi se okrenili nekom manijaku koji na ponocki odozada stoji na stolcicu i urla? Ja bih-a neznaci odma da sam vjestica -sorry^^
[Vrh] Go down
kurto
Stanica



Male
Libra Dragon
Broj postova : 29
Age : 35
Registration date : 27.12.2007

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimesub ruj 27, 2008 1:15 pm

doctor je napisao/la:
AKO SE NETKO USUDI NEKA PROBA, AKO MOŽE ILI ... NISTE DOVOLJNO HRABRI.

gle pa da to napraviš svi bi se okrenuli ,ne zato što su vještice nego zato što oće vidit koji se to kreten penje na stol za vrijeme mise i da moro bi bacit sol zato što bi te svečenik vato da te ubije zato što si mu omeo misu sa svoijm glupim stolom lol! alien
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimepon ruj 29, 2008 12:56 am

Hahahahah lol! tu se slazem s tobom.
[Vrh] Go down
nymphadora nemesis
Stanica
nymphadora nemesis


Female
Libra Dragon
Broj postova : 10
Age : 35
Registration date : 29.10.2008

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimesri lis 29, 2008 11:26 pm

a jeste blentavi hahahaha :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimesri lis 29, 2008 11:27 pm

nymphadora nemesis je napisao/la:
a jeste blentavi hahahaha :D

Dobro došla face
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimečet lis 30, 2008 9:57 am

@Stella...a koji je razlog da je bacila urok? suspect
Jel ona neka 'profi' vjestica ili?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Skinbyrd
Prašina



Female
Aries Snake
Broj postova : 1
Age : 35
Registration date : 01.11.2008

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimened stu 02, 2008 9:46 pm

jel ti uroci su dio crne magije? znaci tom koji je bacio =prašinu= duplo se vraca ili? valjda niko nije glup?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimepon stu 03, 2008 9:21 am

Skinbyrd je napisao/la:
jel ti uroci su dio crne magije? znaci tom koji je bacio =prašinu= duplo se vraca ili? valjda niko nije glup?

Mi ljudi često glupo postupamo - gledaj što radimo sa svojim zdrvljem i s vlastitiom okolišem no

Svatko računa da neće baš njega strefiti, a oni koji su dovoljno zločesti da se bave stvarima tipa crne magije obično ne vide tako jasno stvari oko sebe. Da vide ne bi to radili ili pokušavali napraviti.

Dobro došla na forum, Skinbyrd :)
[Vrh] Go down
king
Višestanični organizam
king


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 81
Age : 48
Registration date : 29.10.2008

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimepon stu 24, 2008 2:23 am

doctor je napisao/la:


PS. : NAKON TOGA BJEŽITE ALI STVARNO BJEŽITE JER AKO VES TE VJEŠTICE KOJE SU SE OKRENULE UHVATE ZAJAŠIT ĆE VES I MUČITI CIJELU NOĆ !!!!!!!!

ja ne bih imao ništa protiv toga da me zajaše i muče cijelu noć! ;)
morat ću to što prije isprobati... :bounce:
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimečet pro 18, 2008 10:01 pm

king je napisao/la:
doctor je napisao/la:


PS. : NAKON TOGA BJEŽITE ALI STVARNO BJEŽITE JER AKO VES TE VJEŠTICE KOJE SU SE OKRENULE UHVATE ZAJAŠIT ĆE VES I MUČITI CIJELU NOĆ !!!!!!!!

ja ne bih imao ništa protiv toga da me zajaše i muče cijelu noć! ;)
morat ću to što prije isprobati... :bounce:

Bome ni ja... Ak su zgodne ka tome... lol! Ma jasi na 22 nacina 222 puta.

I da ovo su pricice za malu djecu. Itekako je poznato da na sve nacine svi zivi pokusavaju nas prestrasit i stvorit nekakav grc u srcu... Ma zahebi radnju. I ne vjerujem da su vjestice lose. Dapace, vjerujem da su izuzetno dobre iz razloga sto imaju vrlo puno spoznaja. No sad ako su opredjeljene OPS-u kao takve, hmm... No glupo mi je uopce pricat o losem ili dobrom. Zar vec nismo shvatili svi mi da such a thing ne postoji zapravo. cheer
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimepet pro 19, 2008 4:10 pm

https://www.youtube.com/watch?v=gmpgXjZCAA4

u juznoj Americi svi vjeruju u vjestice...
cak i policajci tvrde da su ih vidjeli

https://www.youtube.com/watch?v=5GB_dYRxu8w&feature=related
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitimepet pro 19, 2008 4:15 pm

Josip21...imas super avatar :)

Heh...neki ljudi tvrde da su sve zene vjestice pa onda... zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vještice - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Vještice   Vještice - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vještice
[Vrh] 
Stranica 10 / 22.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: