Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bog vs. vrag

Go down 
+17
fastforward
meli
snark
satan´s master
malenaivi
Tutankhamon
Alpha
Akhkharu
zvezda
Merkurica
Blizzard
(CroM)Flash
malena
silver
floridana
Svjetloisjena
doctor
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimesri sij 09, 2008 1:54 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Pa to sam ja čitala, nudi se bogatstvo da dođe do ubojstva... A tamo je i vidovita žena koja stalno razgovara s duhom svog pokojnog supruga, ako se ne varam :)

e toga se ne sjecam.. al znam da je bio nastao neki kaos s tim bogatstvom, prvo su se svi zgrazali, ali kasnije su one primitivne ljudske emocije pocele izlaziti na vidjelo, kad su poceli odbacivati drustvene norme i postajali sve manje slicni ljudima u onom uzvisenom smislu te rijeci..
a to bi se, nazalost, i dogodilo, u toj situaciji, mozda i brze nego u knjizi.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimesri sij 09, 2008 10:33 pm

silver je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
Pa to sam ja čitala, nudi se bogatstvo da dođe do ubojstva... A tamo je i vidovita žena koja stalno razgovara s duhom svog pokojnog supruga, ako se ne varam :)

e toga se ne sjecam.. al znam da je bio nastao neki kaos s tim bogatstvom, prvo su se svi zgrazali, ali kasnije su one primitivne ljudske emocije pocele izlaziti na vidjelo, kad su poceli odbacivati drustvene norme i postajali sve manje slicni ljudima u onom uzvisenom smislu te rijeci..
a to bi se, nazalost, i dogodilo, u toj situaciji, mozda i brze nego u knjizi.

Da, knjiga je psihološki triler.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimečet sij 10, 2008 3:56 am

Tako je.

Neka je starica komunicirala sa duhom preminulog supruga i on joj je nagovestio dolazak Stranca... koji je izgubio porodicu i hteo da dokaze da njegov slucaj nije usamljen, da su ljudska bica po prirodi zla... dok se potajno nadao da gresi... *
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 12:06 pm

i sto se na kraju dogodilo?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 12:07 pm

Pa dogodilo se ubojstvo i svima je bilo neugodno zbog toga, ako se koliko toliko sjećam, davno sam čitala, prije više od pet godina...
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 12:26 pm

hmm.. ne sjecam se ni ja jesu li stvarno na kraju ubili.. Ali opet, kad malo pogledamo, to nije bas zlo po prirodi, ubili su zbog pohlepe za novcem. opet ima nekakav uzrok.. a sad, odakle ta pohlepa.. osvrnimo se malo oko sebe.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 2:59 pm

Fora i jeste u spoznaji da SVI u sebi nosimo potencijal za zlo, svako ce, recimo, ubiti nevinog, ako neko drzi pistolj na slepoocnici njegovog deteta... Ali i da shvatimo da je NASA odluka hocemo li taj potencijal ostvariti. *
[Vrh] Go down
Akhkharu
Stanica



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 26
Age : 31
Location : To je tajna,ako vam kažem morat ću vas ubiti
Registration date : 22.12.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 5:24 pm

Neznam dali ste pisali o djelovanjima pa chu ja kada nadhem knjigu prepisati kakvo je to djelovanje vraga...Tj opsjednutost i to sto je jedan nash svechenik napisao jako ljepu knjigu sam je nisam chitao previshe jer mi je to malo jezovito chitati po nochi a kada znam da je istina...Ugl dodbit che te malo vishe shtiva o vrazhjem djelovanju ili opsjednutosti ljudi ravno iz te knjige...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 5:28 pm

Ta knjiga je zapravo psihološki triler s elementima krimića. Ujedno i filozofska rasprava. Žao mi je što se ne mogu sjetiti detalja, da je imam ovdje, pogledala bih :)
[Vrh] Go down
Akhkharu
Stanica



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 26
Age : 31
Location : To je tajna,ako vam kažem morat ću vas ubiti
Registration date : 22.12.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 5:34 pm

floridanamana je napisao/la:
smatram da je vrag prikriveni Božji sluga.

Vrag nije Božji sluga tj trebalo bi tako biti,ali je on bio najokrutniji od svih anđela i zapravo on je služio Bogu kao ispitanik vjere nad ljudima,znaći podmićivanje sa zlatom novcem srecom,nagovor na ubojstvo kradu itd tj na sve zlo kako bi bila ispitana njihova vjera....sjecam se i jedne price kako je Bog slao Sotonu na zemlju kod jednog sretnog covjeka,u par tjedana on je ostao bez icega,bez uroda na zemlji jedva pod krovom,umrla su mu djeca,osljepio je a zena ga je preklinjala da prestane vjerovati samo da ih sotona vise ne iskusava....nakon tih tjedana Bog je vidio da on ima istinsku vjeru u Njega,i neznam sa kolko godina on je opet imao jos vise djece nego prije,polja su bila bogata urodom,a covjek je dobio svoje mjesto u Raju....jako ljepa pricha samo je nemogu nachi izvornu pa ovako postam...

I pomalo se slazhem sa floridanamanom...No ipak chu ja pochet malo googlat za knjigu otkirvenja i po tome di je najbolje napisano...
[Vrh] Go down
Akhkharu
Stanica



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 26
Age : 31
Location : To je tajna,ako vam kažem morat ću vas ubiti
Registration date : 22.12.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 5:39 pm

floridanamana je napisao/la:
potkrijepit ću to brojevima


666---->6+6+6=18--->1+8=9----> po nekima svetački broj



to ja tako pojednostavljeno. nema greške raspa

veoma ljepo...ustvari i u pitanju je broj devet...
znachi to je vech bila ta tema desifriranje broja 666
znachi to se rachuna na rimskim brojkama...
666-DCLXVI -nisam siguran da sam to sada tocno napisao ali to znachi nesavrsen covjek,broj covjekov i broj sotonin...znachi pochetak od kojega se kreche....
999-IM -znachi I kao jedan-najmanji broj,M kao najvechi broj...Najmanji che biti najvechi a najvechi che biti najmanji...sotonin broj se dobije od pochetnoga broja 666 od nesavrshenog chovjeka...znachi 999 bez sumnje kazhe Otkrivenje...Koga vishe zanima neka se prebaci na tu temu...
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 5:42 pm

Akhkharu je napisao/la:

Vrag nije Božji sluga tj trebalo bi tako biti,ali je on bio najokrutniji od svih anđela i zapravo on je služio Bogu kao ispitanik vjere nad ljudima,znaći podmićivanje sa zlatom novcem srecom,nagovor na ubojstvo kradu itd tj na sve zlo kako bi bila ispitana njihova vjera....sjecam se i jedne price kako je Bog slao Sotonu na zemlju kod jednog sretnog covjeka,u par tjedana on je ostao bez icega,bez uroda na zemlji jedva pod krovom,umrla su mu djeca,osljepio je a zena ga je preklinjala da prestane vjerovati samo da ih sotona vise ne iskusava....nakon tih tjedana Bog je vidio da on ima istinsku vjeru u Njega,i neznam sa kolko godina on je opet imao jos vise djece nego prije,polja su bila bogata urodom,a covjek je dobio svoje mjesto u Raju....jako ljepa pricha samo je nemogu nachi izvornu pa ovako postam...

I pomalo se slazhem sa floridanamanom...No ipak chu ja pochet malo googlat za knjigu otkirvenja i po tome di je najbolje napisano...
Možda misliš na Joba?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 5:47 pm

lilith je napisao/la:
Akhkharu je napisao/la:

Vrag nije Božji sluga tj trebalo bi tako biti,ali je on bio najokrutniji od svih anđela i zapravo on je služio Bogu kao ispitanik vjere nad ljudima,znaći podmićivanje sa zlatom novcem srecom,nagovor na ubojstvo kradu itd tj na sve zlo kako bi bila ispitana njihova vjera....sjecam se i jedne price kako je Bog slao Sotonu na zemlju kod jednog sretnog covjeka,u par tjedana on je ostao bez icega,bez uroda na zemlji jedva pod krovom,umrla su mu djeca,osljepio je a zena ga je preklinjala da prestane vjerovati samo da ih sotona vise ne iskusava....nakon tih tjedana Bog je vidio da on ima istinsku vjeru u Njega,i neznam sa kolko godina on je opet imao jos vise djece nego prije,polja su bila bogata urodom,a covjek je dobio svoje mjesto u Raju....jako ljepa pricha samo je nemogu nachi izvornu pa ovako postam...

I pomalo se slazhem sa floridanamanom...No ipak chu ja pochet malo googlat za knjigu otkirvenja i po tome di je najbolje napisano...
Možda misliš na Joba?

Nije Job, ali na sličnu temu, preklapaju se donekle :)
[Vrh] Go down
Akhkharu
Stanica



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 26
Age : 31
Location : To je tajna,ako vam kažem morat ću vas ubiti
Registration date : 22.12.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 5:50 pm

lilith je napisao/la:
Akhkharu je napisao/la:

Vrag nije Božji sluga tj trebalo bi tako biti,ali je on bio najokrutniji od svih anđela i zapravo on je služio Bogu kao ispitanik vjere nad ljudima,znaći podmićivanje sa zlatom novcem srecom,nagovor na ubojstvo kradu itd tj na sve zlo kako bi bila ispitana njihova vjera....sjecam se i jedne price kako je Bog slao Sotonu na zemlju kod jednog sretnog covjeka,u par tjedana on je ostao bez icega,bez uroda na zemlji jedva pod krovom,umrla su mu djeca,osljepio je a zena ga je preklinjala da prestane vjerovati samo da ih sotona vise ne iskusava....nakon tih tjedana Bog je vidio da on ima istinsku vjeru u Njega,i neznam sa kolko godina on je opet imao jos vise djece nego prije,polja su bila bogata urodom,a covjek je dobio svoje mjesto u Raju....jako ljepa pricha samo je nemogu nachi izvornu pa ovako postam...

I pomalo se slazhem sa floridanamanom...No ipak chu ja pochet malo googlat za knjigu otkirvenja i po tome di je najbolje napisano...
Možda misliš na Joba?

No ne mislim vjerovatno.... hehe...veoma slichno kako kazhe svjetloisjena...
[Vrh] Go down
Akhkharu
Stanica



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 26
Age : 31
Location : To je tajna,ako vam kažem morat ću vas ubiti
Registration date : 22.12.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 5:53 pm

Odoh malo na svježi zrak tako da,vi uživajte a ako ima tko pitanja josh neka mi shalje na PM zato jer me neche biti do naveche a i da nepravimo od ovoga chat topic...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimesub sij 12, 2008 1:30 am

Točno, 999 je sotonin broj
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimesub sij 12, 2008 1:58 pm

Jel to Sotona odredio svoj broj ili su ga ljudi odredili?

I sto tocno znaci da je to Sotonin broj? Jel to znaci da mu broj mobitela pocinje sa 999 ili sta?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Akhkharu
Stanica



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 26
Age : 31
Location : To je tajna,ako vam kažem morat ću vas ubiti
Registration date : 22.12.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimesub sij 12, 2008 3:14 pm

Namcor je napisao/la:
Jel to Sotona odredio svoj broj ili su ga ljudi odredili?

I sto tocno znaci da je to Sotonin broj? Jel to znaci da mu broj mobitela pocinje sa 999 ili sta?

prvo da ti odgovorim:Sotona nije odredio broj nego Bog,točnije Bog je dao predznak kako da se izračuna broj Zvijeri...
drugo:znači pod tim brojem je obilježena zvijer,pod tim je brojem raspoznajemo Princa Tame,Zlo,Sotonu,Đavla,Lucifera itd...

Zadovoljan odgovorom? :D
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimesub sij 12, 2008 4:13 pm

zvezda je napisao/la:
Fora i jeste u spoznaji da SVI u sebi nosimo potencijal za zlo, svako ce, recimo, ubiti nevinog, ako neko drzi pistolj na slepoocnici njegovog deteta... Ali i da shvatimo da je NASA odluka hocemo li taj potencijal ostvariti. *

pa da, isto tako nosimo i potencijal za dobro, o nasoj slobodnoj volji ovisi cemu se prikloniti, ali mislim da po prirodi covjek tezi dobru, a ne zlu, vec za zlom posiže zbog raznoraznih uzroka, ciljeva ili cega drugog..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimesub sij 12, 2008 6:14 pm

Akhkharu je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Jel to Sotona odredio svoj broj ili su ga ljudi odredili?

I sto tocno znaci da je to Sotonin broj? Jel to znaci da mu broj mobitela pocinje sa 999 ili sta?

prvo da ti odgovorim:Sotona nije odredio broj nego Bog,točnije Bog je dao predznak kako da se izračuna broj Zvijeri...
drugo:znači pod tim brojem je obilježena zvijer,pod tim je brojem raspoznajemo Princa Tame,Zlo,Sotonu,Đavla,Lucifera itd...

Zadovoljan odgovorom? :D

Ne.
Znaci Bog se bavi numerikom...i sto cemo mi s tim brojem? Ako vidimo nekog sa 999 na celu da se zabrinemo?
Gle, znam sto simboliziraju neki brojevi...kao npr. ovo gdje kazes da pod tim brojem "raspoznajemo Princa Tame"...ali gdje ga to raspoznajemo...pretezno u filmovima...
Meni se to cini vrsta praznovjerja koja ima onoliku snagu kolika je vjera onoga koji u to vjeruje.
Jer ako netko recimo radi velika dobra djela po svjetu ali se ta osoba stalno moze povezati sa tim famoznim 999...sta onda? ...onda je to Sotona na tajnom zadatku? Ako netko radi zlo, a moze ga se vezati sa bozjim brojem...onda je on sto? I koga bi se od te dvojice trebalo slijediti?
Dakle hocu reci da su to simboli...i ne vjerujem u to da je Bog osobno implicirao na taj (ili neki drugi) broj. Bog (ako predpostavimo da postoji) nam je dao npr. savjest po kojoj mozemo zivjeti i raspoznavati dobro i zlo...
Ali to je samo moje misljenje...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimesub sij 12, 2008 7:03 pm

PhoeNiX_ReMinD je napisao/la:
Točno, 999 je sotonin broj

Jao tebi Zemljo i More, jel davo salje gnjevnu zvjer
Ko je prodoran da odgonetne taj broj zvjeri
Jer to je ljudski broj, to je broj 666

Tako nekako ide u Bibliji, kako onda 999 scratch
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimesub sij 12, 2008 7:08 pm

lilith je napisao/la:

Mislim da je ovo krivi pogled na sile dobra i sile zla. Niti jedna nije bolja od one druge. To su dvije krajnosti, dva polariteta koja je nužno proći i uskladiti kako bi se postigla ravnoteža. Da nema svjetla, ne bi bilo ni tame, da nema tame, ne bi bilo ni svjetla, a da nema suprotnosti koje se privlače i odbijaju, ne bi bilo ni života.
Dakle, dobro i zlo jednako su vrijedni. :)

Eto jako ljepo napisano (receno). Moramo upozanti lose da bi smo znali sta je dobro!
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimesub sij 12, 2008 7:19 pm

floridanamana je napisao/la:
smatram da je vrag prikriveni Božji sluga.

Dakle ovako, imao sam prilike vidjeti i malo procitati Crnu bibliju a tamo je napisano kako je ustvari Lucifer nastao i taj rat na nebu izmedu andela.

Tamo pise da je Lucifer bio prvi andeo do Boga i njegov miljenjik, Bog mu je dao sve moci koje ima i On osim moci stvaranja. Ali onoga casa kada je Bog dao covjeku slobodnu volju tj. da moze i ne mora vjerovati u Njega i mogu uci u Raj dok andeli nisu imali tu mogucnost izbora, Lucifer se je pobunio protiv Boga i poveo andele istomisljenike u rat protiv Boga. Zbog toga je kaznjen te je bacen i zatvoran u utrobi zemlje sa svojim sljedbenicima. Eto kako je nastao Pakao, Lucifer (Sotona) i demoni pa crnoj bibliji.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimesub sij 12, 2008 7:41 pm

Akhkharu je napisao/la:


veoma ljepo...ustvari i u pitanju je broj devet...
znachi to je vech bila ta tema desifriranje broja 666
znachi to se rachuna na rimskim brojkama...
666-DCLXVI -nisam siguran da sam to sada tocno napisao ali to znachi nesavrsen covjek,broj covjekov i broj sotonin...znachi pochetak od kojega se kreche....
999-IM -znachi I kao jedan-najmanji broj,M kao najvechi broj...Najmanji che biti najvechi a najvechi che biti najmanji...sotonin broj se dobije od pochetnoga broja 666 od nesavrshenog chovjeka...znachi 999 bez sumnje kazhe Otkrivenje...Koga vishe zanima neka se prebaci na tu temu...

Evo odgovora
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 2:01 pm

[Vrh] Go down
Sponsored content





Bog vs. vrag - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bog vs. vrag   Bog vs. vrag - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bog vs. vrag
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: