Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Telepatija

Go down 
+47
waldox
Novus ordo seclorum
Wild Child
web dust
bacic197
Izida
Leonora
Chakotay
Floridain
Athena
yuusha
Wsmack
UNIDA
Cinderella
Flamezar
daughter_of_Sun
Q Aludel
bros
flory
Grinder
schmizzl
Skulptura
Ofca
tomi
brle
snow queen
Blizzard
PEPE-Top Secret
Berny_Sinara
Gea
Legionar
Jaykof
Shadowh86
Hapa
Goran
meli
opasko
gloria_g
l337_m4n
floridana
Alpha
Angel from shadow
Galileo Galilei
silver
malenaivi
zvezda
Svjetloisjena
51 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Autor/icaPoruka
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Telepatija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Telepatija   Telepatija - Page 10 Icon_minitimesri srp 18, 2018 10:29 pm

brijem da ne. mislim da se drugačije zove ta veza. projekcije su iste i od odašiljača i od antene
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Telepatija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Telepatija   Telepatija - Page 10 Icon_minitimesri srp 18, 2018 11:37 pm

bodhisattva je napisao/la:
brijem da ne. mislim da se drugačije zove ta veza. projekcije su iste i od odašiljača i  od antene
ali nešto postoji study
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Telepatija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Telepatija   Telepatija - Page 10 Icon_minitimečet srp 19, 2018 9:33 am

Naravno da postoji
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Telepatija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Telepatija   Telepatija - Page 10 Icon_minitimečet srp 19, 2018 7:11 pm

waldox je napisao/la:
znači ako mislim na nekoga ta osoba ce i na mene hm zaflo
rofl2 prema tako definiranom mogućem konceptu ovakvi parametri bili bi u igri: intenzitet signala, da li misliš na osobu s namjerom "emisije", da li si upalio emiter i antenu, da li osoba kojoj emitiraš ima upaljen receiver i ugođenu antenu, bilo koja osoba unutar dometa sa fino kalibriranim i upaljenim receiverom i antenom ćuje sve što šalješ ....
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Telepatija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Telepatija   Telepatija - Page 10 Icon_minitimečet srp 19, 2018 8:33 pm

sa resiverom idu upute za upotrebu koje moraš jako dobro pročitati ako nisi expert u elektronici teško se savladava rad
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Telepatija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Telepatija   Telepatija - Page 10 Icon_minitimepet srp 20, 2018 10:17 am

naravski da su mentalne kvalitete, osjetilnost i intelekt podrazumljivi parametri
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Telepatija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Telepatija   Telepatija - Page 10 Icon_minitimepet srp 20, 2018 11:19 am

web dust je napisao/la:
waldox je napisao/la:
znači ako mislim na nekoga ta osoba ce i na mene hm zaflo
rofl2 prema tako definiranom mogućem konceptu ovakvi parametri bili bi u igri: intenzitet signala, da li misliš na osobu s namjerom "emisije", da li si upalio emiter i antenu, da li osoba kojoj emitiraš ima upaljen receiver i ugođenu antenu, bilo koja osoba unutar dometa sa fino kalibriranim i upaljenim receiverom i antenom ćuje sve što šalješ ....
znači telepatija postoji drunken
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Telepatija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Telepatija   Telepatija - Page 10 Icon_minitimepet srp 20, 2018 11:57 am

bilo bi bez veze da ne postoji, uostalom u materijalnoj strukturi val bi bio prirodni komplement em polja koje učestvuje u sinaptičkom prometu kroz neuronsku mrežu
[Vrh] Go down
Žar
Stanica



Female
Sagittarius Broj postova : 19
Age : 2022
Registration date : 03.12.2016

Telepatija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Telepatija   Telepatija - Page 10 Icon_minitimesub srp 21, 2018 11:43 pm

Citat :
znači ako ja mislim onekoj zenskoj ona ce misliti na mene da bar haha
Citat :
znači ako mislim na nekoga ta osoba ce i na mene hm

neće u 99.9% slučajeva.raspa
ako ti misliš o toj nekoj ženskoj u nekim kontekstima, dok ti misliš o njoj u tim kontekstima, ona će pokupiti isti taj kontekst i misliti o nekom trećem u istom tom kontekstu.
a možda je tvoje mišljenje o njoj u tom kontekstu tek nešto što si ti pokupio od nje - nesvjesno, putem telepatije. to će reći, ukoliko ona misli o nekome u tom kontekstu i ti ju vidiš i poslije ti padne na pamet taj kontekst i ti ga povežeš uz nju. shvaćaš? "isprogramirao" te kontekst koji si pokupio od tko zna kojeg transmitera, možda nje, možda si se tek tjunao na neku tv-sapunicu... ili se pod generalnim vibrama nekim... rofl
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Telepatija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Telepatija   Telepatija - Page 10 Icon_minitimened srp 22, 2018 11:15 am

žar znači onda ništa od toga cry
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Telepatija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Telepatija   Telepatija - Page 10 Icon_minitimened srp 22, 2018 3:07 pm

Nemoj biti tužan. Nači češ več neku ženku samo moraš ustrajat bit uporan ako ti se zaista svidđa misli na nju i uspostavi kontakt očima jer on je močan u postupku sinkronizacije i svemir će vas sigurno spojit. Sve ostalo je na tebi
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Telepatija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Telepatija   Telepatija - Page 10 Icon_minitimened srp 22, 2018 6:32 pm

ne ide me briga me arogatne su whee
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Telepatija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Telepatija   Telepatija - Page 10 Icon_minitimesub lis 27, 2018 2:50 pm

u vezi telepatije 100% sam siguran da je telepatija je ulazak u novu dimeziju - neophodnu za razvoj i opstanak zemaljske civilizacije ljudske vrste.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Telepatija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Telepatija   Telepatija - Page 10 Icon_minitimesub lis 27, 2018 6:38 pm

i jasam siguran da je to isto tako nešto ali ako misliš na nekoga mozda u snovima mu dođe tvoj lik 8)
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Telepatija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Telepatija   Telepatija - Page 10 Icon_minitimeuto lis 30, 2018 10:33 pm

misli su moćne, ko ima tu moć, može utijecati na pojedinca, a i na kolektiv. zato je dobro pripazit se i razlučit iz kojeg izvora dolazi vibra ali je isto tako lijepo kad uloviš dobru vibru, dođe ti kao neka pohvala-priznanje-podrška(svi to vole), a možeš namirišati i zlo i pakost...makar nebi smio oslanjat se samo na intuiciju ja jednostavno neznam drugačije i stvarnost je za mene ono kaj ja vidim a ne kako mi ju drugi prezentiraju(mnogi misle da su izvrsni glumci-majstori) a tak i svi drugi vide.
ono kaj bi htel reči waldox je to da u snovima izlaze akumulacije vibra kroz neko vrijeme a telepatija je trenutna vibra, dok je u snovima moguče da su pobrkana tvoja čula i vrijeme, telepatija je direktno čitanje zapisa ...nebi smel brkati jedno i drugo.
pa ču ti dati primjer, sanjaš da ševiš frendovu žensku iz dučana-bio si neki dan u dučanu i kemija se odigrala ako ti je ona privlačna(sexualno) ostavila ti je zaljepljenu fleku u potsvijesti da ti toga nisi ni svijestan. i ševil si ju dok nisi svršio. tijelo je napravilo svoje došlo je vrijeme pražnjenja zbog oskudice sexom recimo a u prirodi nam je da se povremeno praznimo zbog obnavljanja stanica-izbacivanja starih. imao si najbolju video projekciju i to ti je pružalo tvoje tijelo stvorilo je realnu sliku na ne tak baš točnim informacijama iz okoline dakle ILUZIJA, ali bila je savršena i močna toliko da ti je potaknula erekciju i orgazam. isto tako je i slučaj sa njom ali ko če koga sanjat pitanje je ko može prodrti bolje u potsvijest i koga bolje hapraju takve stvari. to su snovi i tu može svako svakom nametnuti nekaj svojeg mogučnosti su neograničene.
a dok kod telepatije da je žena od frenda pročitala tvoje misli trenutne-pobral bi šamarčinu. ko če ga znat
web dust je dobro reko telepatijaq je neophodna za daljnji razvoj ljudske vrste...komunikacija mislima
[Vrh] Go down
Sponsored content





Telepatija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Telepatija   Telepatija - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Telepatija
[Vrh] 
Stranica 10 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: