Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 CE4 RPG

Go down 
+2
Armin od Irima
Einar
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimesri ruj 04, 2013 8:16 pm

Rororoy ignorira ovu situaciju jer ga se ona ne tiče budući da niti vojnik niti klinac koji ga džepari imaju bilo kakve veze s trgovcima safira, a kamoli sa Zarianom kojeg iščekuje. Rororoy nastavlja ispijati svoju votku na stolu.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimesri ruj 04, 2013 8:43 pm

Remke primjetivsi kako je zbog svoje neobzirnosti ozlijedio zivotinju brzo sprema sve i oprezmo pogleda jeli sve ured u. Nakon sto nije uocio ikakvu ozljedu ispricao se vlasnici i pozurio van pokusavajuci sakriti svoje lice ispod tamne kapuljace. Naravno to nije napravio jer se bojao, htio je pomoci ili se mozda sprijateljiti s vlasnicom, ali netreba velika scena kako bi svi nasrnuli na demona, iako se zna brinuti o sebi nevoli se boriti, ni biti u centru paznje...
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimesri ruj 04, 2013 9:58 pm

Evo spellova

Firebolt - mali damage i range (Upgrade na fireball, veci damage)
Smoke coat - kratki invisibility spell, nes tipa ninja smoke (xD) dovoljno da nestane u odredjenim situacijama (upgrade na smoke cover, veci i dugotrajniji smoke)
Sphere of heat - Shield spell, absorba damage (upgrade na Sphere of Incandescence, veci damage absorb i reflect damage)


Rain of fire - aoe spell s velikim rangeom, jako mal damage i blast zonom (Upgrade na Fire storm, velik aoe damage, manji range i manja blast zona)
Firewall - aoe spell, velik damage, velik cast time
Scorch - DoT spell, mal damage i range (upgrade na Ignite, veci damage, duzi efekt)
Darkfire - DoT while casting, velik damage, ograniceno koristenje (5 sec? 10?) (Upgrade na Black fire, massive damage, neograniceno koristenje, paralizira nakon duzeg koristenja (ovisi o lvlu sorcerera))


Upgrade se ne odnosi na upgrade samog spella vec nivoa sorcerera, na odredjenom nivou sorcerer "otkljucava" neke od upgradeova
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimesri ruj 04, 2013 10:27 pm

DoT? Dmg over time? 10 sec, zasad. efekti prve 3 čarolije od one 4 mogu trajati onoliko koliko se koncentriraš (koliko vremena potrošiš nastavljati spell)

ova 3 su na početku jako suck spellovi, čist da bude jasno.

Korplikan, tvoja reakcija je i dalje onakva?
Rororoyu ništa nije interesantno, ali za oko mu je zapela mlada žena, plavokosa, s velikim safirom na prsima i skupocjenom dugom plavom haljinom. Izgleda iznimno bogato, a za pojasom joj visi par vrećica, mala knjiga, kratki štapić i nekoliko napitaka. Ima bandolier, pojas preko ramena s nekoliko raznih boca sadržaja nepoznatog porijekla. Izgleda kao netko koga se traži, jer za njom je u tavernu ušlo troje stražara, dvojica muškaraca i žena battlemage i očigledno traže ženu koja je u trenutku nestala posredstvom neke čarolije. U taj čas se stvorio plavo odjeveni trgovac sličnih crta lica ispred Rororoya i suučesnički se nasmiješio...

Ugl, situacija vani se nije potpuno smirila, jer se Remke zabio u nekog...

Još čekamo da Armin sad da svog lika u igru.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimesri ruj 04, 2013 10:39 pm

Ne, reakcija Bobe Pivopije je da dopusti krađu a zatim priđe opkradenom tipu da je upravo vidio jednog malca kako ga je opljačkeo. Nudi oklopljenom tipu da mu vrati ukradeno u zamjenu za pola novca koji mu je ukraden...

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimesri ruj 04, 2013 10:43 pm

Iza leđa je grupa stražara unišla i Bobo ih je primjetio tek kad su počeli pretresati uz glasnu zapovjed: "NEKA SVI OSTANU NA SVOJIM MJESTIMA, TRAŽIMO NEKOGA!"

Vojnik za stolom prihvati ponudu s obzirom da ne zna tko ga je okrao.

Bobo se okrene i uoči novopridošlog trgovca za stolom pokraj sebe i malca kako se trese pokraj njega misleći da njega traže, sjeo se na neku nisku klupicu kraj trgovca i umalo nije briznuo u plač.

Rororoy i trgovac su to također primjetili, uz to da je trgovac u potpunosti odignorirao malca te je gurnuo pred Rororoya zapečaćeno pismo uz jednu riječ: "Posao."
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimesri ruj 04, 2013 10:52 pm

Bobo Pivopija još jače navuče kapuljaču te polako i oprezno, povremeno gledavajući preko ramena da ga netko ne zapazi, krene prema izlazu, u strahu da su to ljudi koje je Farin (njegov bivši poslodavac) poslao za njime. Nije vadio oružje jer nije bio uistinu siguran da su to oni.

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimesri ruj 04, 2013 11:52 pm

Rororoy pažljiva promatra situaciju oko sebe i uvidjevši da nikom stranom (osim trgovca) u kavani njegovo pismo nije naročito zapalo za oko, otvori pismo i počne ga čitati...
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 12:00 am

Sa sobom imam broad sword (ubuduće ga samo zovi mač ili teški mač, jer je doista težak i široka je oštrica). Na sebi imam laki oklop od kuhane, ojačane kože s metalnim pločicama i istu zaštitu na podlakticama i potkoljenicama. Nosim još i kožne rukavice. Sa sobom trenutno imam vreću.

Ulazim u krčmu.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 12:06 am

I zabijas se u mene, no ja u zurbi samo prolazim i tiho se ispricam nepogledajuci u tebe
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 12:21 am

Instinktivno skrene pogled za osobom koja je zapela za njega i stegne stisak oko vreće.
Poznat osjećaj se probudi u njemu zbog skoro posegne za mačem. Ipak, odluči da je bolje opustiti se, jer je konačno dobio godišnji odmor. Vikne konobaru "gulaš i pivo! I nemoj da mi opet uvališ pol krigle pjene!"
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 12:39 am

Ja se smijem dogadaju i mislim si kakav je ovaj cirkus. Hocu pokupit Noxa, ostavim novce na stol, uzmem svoju opremu i taman hocu se maknut od stola, jer mi se nedaju slusat naredbe drugih ljudi.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 12:52 am

Baš kad je zakoračio u smjeru prema slobodnom stolu, shvati kako je u krčmi neobičan mir te da su neki već posegli za oružjem. Odluči da možda nije najbolji trenutak za uvaljivanje vilenjakinjama i umiljavanje njihovim kompanionima nego da je bolje da prouči što se događa i možda sam sebi napravi danas ručak.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 1:21 am

Krenuli ste dalje nego što sam vidio :D
Pročitajte priču ako vam nešto nije jasno, updateao sam prvo poglavlje još jednom stranicom.
Malo ćemo sačekati da ubacim i ovo sutra ujutro.

armine, baci mi history. moš i u inbox. kad ga malo glaziram, može u priču ;)


Zadnja promjena: Einar; čet ruj 05, 2013 1:24 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 1:22 am

Nakon sto je otisao Remke je krenuo u setnju u manje prometne ulice dok se stvari nesmire
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 4:11 am

U tako napetoj situaciji, refleksno krene rukom prema dršci mača koja viri iznad ramena. Onda primijeti neke osobe iz Senata i nekolicinu paladina i samo odluči produžiti dalje.
"Opet netko radi sranje" pomisli dok preusmjerava ruku prema kosi umjesto prema maču pa kao popravlja frizuru. Odluči nastaviti prema krčmaru, ali ovoga puta s prstenom ambasade nešto više istaknutim kako mu ne bi netko prouzročio probleme.


Edit: uredio sam povijest svog lika, na četvrtoj je stranici. Mislim da ću još ubaciti koji detalj kad mi malo bolje sjedne čitava priča i ideja tog lika.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 10:09 am

ja i rororoy čekamo daljnja dešavanja -.-

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 10:24 am

Rororoy podigne pogled s pisma i shvati da nema ni dječaka koji je tu bio prije nekoliko sekundi, a još manje traga je bilo trgovcu i ženi u plavom. Bobo ga zaobiđe i njegova plašt zakači Rororoyev buzdovan naslonjen na klupu te ga sruši na pod uz glasan metalni topot. Svi pogledi se usmjere prema neopreznom dvojcu.
 Jedan od stražara se prodere: "Zna li tko Elthameiru Zarian? Jel' ju tko vidio? Visoka, plava, zgodna, u plavoj haljini, s plavim safirom oko vrata, moćna je čarobnica i trebate je se čuvati!"
Rekao je to uz prodoran pogled Bobi i Rororoyu iz čijeg je smjera doprla neobična buka.
Želi li Bobo nastaviti prema sporednom izlazu?

 Aasimar se na izlazu zabio u poludemona koji je samo promrmljao tihu ispriku i polako šmugnuo iz krčme. Umalo je potegnuo mač, ali videći da je osoba koja smušeno bježi van u ovom trenu potpuno bezopasna, naručuje hranu i piće. Tada je shvatio da je u krčmi napeto te se polako približio šanku i potiho ponovio narudžbu. Trenutak kasnije, vani je djevojka ustala, ostavila nekoliko kovanica na stolu, krenula prema izlazu, a za njom je krenula i ogromna mačka s dva sjajna roga. Rogata je pantera naglo potrčala i izletjela van ispred nje. Djevojka zamišljeno pogleda mačku kako odlazi misleći kako to uopće nije njoj svojstveno...
Poludemon je našao skrovište u obližnjoj sporednoj uličici. Primjetivši da ipak on nije razlog gungule, odahnuo je i zamišljeno krenuo na ulicu. U to, već spomenuta rogata crna mačka ga zaskoči, sruši i zaigrano se naceri njemu u lice. Za njom je došla i vlasnica. Nakon što je dobio gulaš i svježu hladnu pivu, krajičkom oka pridošlica shvati da je mačka potrčala za tipom u kojeg se zabio. Poludemonom. Izgleda da će, nakon svega, možda ipak odgoditi godišnji odmor dok ne riješi nastalu situaciju...svejedno, nada se da neće, pomisli punih usta, jer ovaj je gulaš sjajan. Opet, postoji li godišnji odmor za istjerivača demona Zostera Asbaka?

priča editirana za još malo Zosterovih misli i njegovom povijesti.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 10:52 am

Zacudeno, neugodno i sumnjicavo promatram kako mi Nox obara tog lika, i zelim ga odma pozvati natrag jeli nije mi jasna situacija i pomalo mi je to sumnjicavo, posto znam da Psoladeusi NIKAD ne prilaze ljudima. Pitam se i provjerim vrecicu, da mi nije maznuo koju gljivicu zubo ali primjetim da je sve u redu. Ostajem sumnjicava i pozovem Noxa natrag sebi, te mu tiho kazem, da nikad ne vjeruje tako lako drugim ljudima.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 10:55 am

Neću odmah nastaviti s vas dvoje dok Remke ne kaže što ga ide :)
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 10:58 am

Einar je napisao/la:
Neću odmah nastaviti s vas dvoje dok Remke ne kaže što ga ide :)
ma ti si samo daj vremena :P super nacin pisanja imas, ozbiljno.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 11:00 am

hvala hvala, trudim se :D
[Vrh] Go down
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 11:42 am

Rororoy prema stražarima: ''Ja ne znam.'' Krene prema sporednim vratima i tiho usput šapne Bobi ''slijedi me i imaš posao.''
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 12:00 pm

Remke hodajuci kroz prazne ulice dopustio je da mu misli zalutaju, no ubrzo je pozalio nakon sto ga je nesto napalo i srusilo na pod velikom brzinom. Brzo je poceo chantati Sphere of heat, dok nije uocio da je to isto bice koje je ranije susreo u krcmi i da mu nezeli zlo. Sav iznenadjen i zbunjen ustaje nakon sto se bice vratilo vlasnici. Pogledao je jos jednom u to bice i nasmijao se, jer je to bilo prvi puta da ga se netko nije bojao, ili ga mrzio. Krenuo im je prilaziti, ali je ubrzo dosao sebi i okrenuo se. Umalo je zaboravio kako on ovdje nije dobrodosao i iako se to bice cudno ponasalo on je samo poludemon kojega nigdje nevole, pogotovo elfovi... Opet je spustio glavu i lagano krenuo u nepoznatom smijeru.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 12:40 pm

Nox se još jednom protrljao o Remkea i vratio se vlasnici prilično pokunjeno, sad čekamo Bobin odgovor na Rororoyevu ponudu.

I da, jedan od onih stražara je prišao vama dvojici (Bobi i Rororoyu) i zatražio ime, prezime, čime se bavite, mjesto i razlog boravka u gradu. Jer, navodno mu izgledate sumnjivo.
U krčmi svi šute osim Zostera koji glasno srče vrući gulaš.
[Vrh] Go down
Sponsored content





CE4 RPG - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: CE4 RPG   CE4 RPG - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
CE4 RPG
[Vrh] 
Stranica 4 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Zabava-
Forum(o)Bir: