Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Depilacija, epilacija, brijanje...

Go down 
+28
Green
Athena
milan
Collector604
Fantom
gothic45
josip21
Michael Wittmann
Legionar
Gea
malenaivi
Galileo Galilei
Tutankhamon
None
Stripy
meli
Nefertiti
Alpha
vladimir
B&W
Tallina
Merkurica
floridana
urbanaaa
Aleksandar Veliki
malena
Svjetloisjena
zmija
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 11:55 am

Nek mi netko objasni što točno podrazumijeva egipatska i brazilska depilacija?
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 11:58 am

to se baš i ja sad pitam... možda sam nešto pomješala ali mislim da egipatska ide s tom smjesom i skida se sve... a brazilska hm neznam
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:00 pm

Tražeći šta je egipatska, upravo sam shvatila da ja radim egipatsku, a ne brazilsku. Evo LINK
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:02 pm

znala sam zubo a malena jel to radiš sama ili ideš u salon?
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:04 pm

U salonu.
Jesi normalna, ko bi to sam napravija... To bi bilo samoozljeđivanje.... shock
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:05 pm

:D a kolko placaš ako se smije znat
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:06 pm

Sama brazilka, tj. egipatska :D je 100 kn.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:08 pm

samo? ja sam mislila da je više...
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:12 pm

I ja sam to mislila dok nisam otišla. Ostala sam šokirana kad mi je žena rekla 100 kn. Mislila sam da me zeza.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:13 pm

pa i ja bi to mislila shock ako svaka 3 tjedna daš 100 kn to se isplati a ne se svaki 2. dan brijat... potrošiš puno više
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:20 pm

Definitivno. Ali najbitnije je da ne moraš svako dva dana to skidat, meni je to stvaralo presing znaš koji... Najradije bi se istuširala u pet minuti, a onda moraš to skidat i to nije onda pet minuti nego... roll
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:26 pm

znam kako je... zato cu i otic na to cim dobijem placu sad... sad gledam cijene u ovim salonima... samo brazilska je 100 kn + noge još jedno 150
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:28 pm

Brazilska i Egipatska nije isto...

Brazliska je depilacija prepona i citave jelte...znate cega... zubi

Egipatska oznacava uklanjanje dlacica posebnom smjesnom...obicno se podrazumijeva da se koristi za noge...iako su upravo Egipcanke uklanjale sve dlake sa svog tijela tom smjestom...

Ni jedno ni drugo se ne poreporuca u kucnoj izvedbi. Pogotovo ovo prvo zubi

Osobno nisam probala nista od toga ali egipatska je navodno jako dobra...kao sto i nam i Malena kaze :)

Da li je pak netko probao brazilsku? Ja prepone cupam ali ovo ostalo se treba izbrijat jer... zubi

malena je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
U biti sam sklona upravo cupanju, dakle, najagresivnijoj metodi gdje god to moze proc...a to je gotovo sve...jelte zubi
I ja isto. Ja u biti uživam u toj boli, iako više i ne boli...
Ali uglavnom... 8)

Takodjer...pomalo mazohisticki ali eto... zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:29 pm

Ja sa šećernom noge plaćam 200 kn, a obični vosak je 140 kn.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:29 pm

Malena ako mi padne na pamet jedan dan otici na egipatsku jel te mogu pitat gdje ides i tako to? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:31 pm

Alpha, meni sa tom šećernom pastom čupa SVE, baš sve...
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:33 pm

Alpha je napisao/la:
Malena ako mi padne na pamet jedan dan otici na egipatsku jel te mogu pitat gdje ides i tako to? :)
Idem ti u Gulivera kraj Merkatora. Mislila sam bila ić u Gorice, pa su me ispripadali da je tamo šporko itd. I sad kad sam vidila kako je u gulivera, ne pada mi napamet se više pojavit bilo di...
Ti si u Split, je li tako?
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:41 pm

za noge imam depilator doma... mene zanimaju samo intimni djelovi zubo to mi je najgore
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:43 pm

I ja sam se prije ''mučila'' s tim, ali ne da mi se više. Posta mi je odmor otić na depilaciju i ležat dvi ure dok se neko muči oko mene... zubi
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:45 pm

e e to :) a ne da se doma same mucimo svaki 2. dan... a o uraslim dlacicama da ne pricam... pogotovo na preponama affraid
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:46 pm

malena je napisao/la:
Alpha, meni sa tom šećernom pastom čupa SVE, baš sve...

Aha! Super! I...kako je...mislim...koliko je najbolje da budu duge dlacice za takvu depilaciju...svega mislim :)

malena je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Malena ako mi padne na pamet jedan dan otici na egipatsku jel te mogu pitat gdje ides i tako to? :)
Idem
ti u Gulivera kraj Merkatora. Mislila sam bila ić u Gorice, pa su me
ispripadali da je tamo šporko itd. I sad kad sam vidila kako je u
gulivera, ne pada mi napamet se više pojavit bilo di...
Ti si u Split, je li tako?

Da, Split.

Sad sam na poslu i guzva mi je al PM-nem ti ako nije problem ovih dana oko toga? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:50 pm

Ne, dapače, samo se ti javi... hug

Uglavnom, za šećernu je bolje da su ti malo kraće, a za vosak ti tribaju bit duže. Tako mi je rekla teta u gulivera... :)
Mislim, manje te boli šećernom kad su ti kraće jer te u biti više boli dok ti stavlja taj šećer nego kad ti skida. S voskom je obrnuto...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:54 pm

Jel se to odnosi i na noge i na jelte? zubi
Ja bih isla na to sa secerom ko ti. :)
A sto znaci krace? Mislim koliko je to od prilike?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 1:00 pm

Gledaj, sa šećernom ti se skida i kad su skroz sitne, što inače sa voskom ne možeš. Najbolje ti je kad je do pola centimetra otprilike. Ja idem kad su mi tolike, a može čak i manje. Kad su ti veće od toga više te boli.
Isto vridi i za noge, ali kod nogu ti je veći prag tolerancije boli, pa nije ti toliko bitna veličina dlačica....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitimečet lip 12, 2008 1:51 pm

Aha, super. Fala na informaciji. Po meni je odlicno ako moze skidat tako kratke dlacice jer mi je bezveze kad neke moje frendice koje se depiliraju voskom moraju cekat da im to naraste minimalno pola centimetra. Naravno pricamo samo o nogama jer one nemaju ovu potrebu sve uklanjat.
Cuj, javila bih ti se svakako oko ovoga pa da isprobam...a iskreno voljela bih i da se najdemo vise (ako si za :) )...blizu smo, a nikako da se to spomene...pa eto :)

_________________
Respect


Zadnja promjena: Alpha; čet lip 12, 2008 4:18 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Depilacija, epilacija, brijanje...
[Vrh] 
Stranica 5 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» BRIJANJE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: