Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Anđeli

Go down 
+53
Seto Kaiba
web dust
SenoritaEsmeralda
Novus ordo seclorum
SV David
Madonna
lera
Ildiko
2pac
Pohotni Jarac
Dragony
angel
hromi
comewithme1717
Remke
mEN_iN_WHite
Lycan
baglic
parkour95
Flamezar
R.A.
skin
Indigo_girl
Athena
tomi
MoW
Chakotay
Fantom
Michael Wittmann
Gea
Legionar
Blizzard
Berny_Sinara
Goran
Groinx
floridana
Cuppycake.Disaster
Merkurica
gloria_g
arhont
Jaykof
cmcool
OLugo
omen
meli
zvezda
kokobill
mewithoutYou
Svjetloisjena
malenaivi
Alpha
urbanaaa
veronika30
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
Autor/icaPoruka
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 12:54 am

Nisi ti mene iznerviro prika,ja ti mrtav ladan sve to pisem jer botovi ko ti uvjek reaguju sa onim sto ocekuju a ja znam sto ti ocekujes od mene i namjerno idem po tom  tvom tripu..

Hebe se meni za tebe,evo me na egzoticno ostrvo u sred atlantika zivim,prosvetljen na nivou kojeg ti i tebi slicni necete doseci za milion inkarnacija,paralelno imam beskonacan ego i hobi da trolujem budale.poput tebe koje misle da njima treba neko nesto dokazivat, sa takvima uzivam da dokazem obrnuto i postanem lud i sharlatan u njihovim ocima..ti ne shvatash slobodu,ne shvatash i nisi upozno prosvetljene ljude koji se ne bave Putem radi okupljanja fejk ucenika,nego zive u sjenci i rade obicne poslove a u pozadini vrlo vjerovatno trose na svom tjelu i Umu tonu globalnog sranja i zrtvuju se..

Lol ti stvaro mislish da nisam cuo za osmanagica..

Kakav crni Dekart i filozofski koncepti,jesi ti citao ijednu budisticku sutru od Lankavatare il Surangame, Nagarjunina tetralema je dublja od svakog Ja Jesam,ti uopste.ne poznajes razlike.izmedju Ja Jesam.i skladisne svjesti i temelja Uma,i Apsolut nista ne pokrece i nista ne radi,to rade lokalni kreatori,ti cjelo ovo vreme sam sa sobom pricas,aps nista ne shvatash sta ja pricam.

Mani se zapadnih filozofa,to su sve budale..nije isto Bodhisatva i filozof a Shakyamuni je sve te modele koje ti spominjes razbio,i ako citiram pametnog sa kim se slazem to radim jer se to tako radi..

Mani me se Mohandjija i ekipe,nisam ja u tim pricama..

Apsolut se ne inkarnira inace bi ponistio Iluziju svojom pojavom....

Stvarno nerealno lud lik..da ovako neko raspravlja sam sa sobom.i sam sa sobom uziva u nekakvim nebuloznim dokazima protiv mene...

Izbacivanje iz takta i ego pricice i bajke za wanna be ucenike..on ladno misli da prosvetljeni ljudi idu uokolo ko napusheni i u miru cak i kad ih neko siluje uz drvo,oni rasire noge jos..ne brale,nego ko Rinzai bi te shamaro,i cjelo to vreme bih imo ravnu crtu na EEG i noMind... to sto te tucem da shvatish kolko si glup je blagoslov a ne dokaz da nisam prosvetljen..

O cemu batica prica,baca zapadne filozofske floskule i pita mene kako sam ja siguran da imam 2 nogena nogama..

Druze ja sam toliko Znanja zaboravio,toliko anomalija direktno pokazao tolikom broju ljjudi,toliko puta transformiso svaku celiji u tjelu, da ja prema tebi samo.mogu osjetit duboku tugu kad Vidim u kakvoj patnji ti zivish..

I ne odgovaraj mi na poruke jer odavno nisam dozivio da neko nije u stanju shvatiti 10% sto pisem.


Jednostavno si beznadezan slucaj,a takvih.sam.gledo milion..meni ti ne trebash,a ak sam ja lud,sta trosis vreme na mene...

Idi kod Mohandjija i duvaj mu u jaja...ja se ne druzim sa budalama..nit trosim vreme na njih..ali imam Moc da ih proklem i jos sto shta..ali ti si tolko sjeban da je tebe vec neko prokleo..

Ti bash nista ne razumjes..strasno wtf
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 1:09 am

"""Ne mozes sanjati niti se moliti tome a znas dje je Isus stacionairan i siguran si da je to pravi Isus?Kakva komedija jebem ti pojilo.Daj jos ovoga hahahha slini """

I spominjesh Otkrovenje Jovanovo tj meni viches kako pricam to sto pricam za kralja a koristim dogme crkve. Pa nije sve dogma,niti je dogma Uvid Jovana o Zvjeri,taj aspekt je tacan.

Ja.mislim na danasnje i prosle.mainstream prosjecne hriscanine koji de fakto vide formu Isusa koju je kreirao Horonzon i cjelo vrijeme umjesto da otvore srce i predju Abis,smiksaju se sa poljem i ostanu ispod zagljavljeni u hipnozi...

Da,znam direktno odakle je Isus dosao i kamo se vratio,i direktno sam bio u tom dematerijalizovanom Etheru vise dana de fakto,sa polu dematerijalizovanim fizickim tjelom,koje je npr uspjelo preci i drzavnu granicu 2 na sat dje uvjek.ima 5 policajaca i kamera,drzeci Knjigu O Milarepi u rukama i opticki ili psihicki sam bio nevidljiv za te policajce a po sred rampe sam ishao..

Dakle prosao sam tkz Uznesenja kad se izmedju ostalog i tjelo dematerijalizuje u Ether i u mjesto odakle je isus dosao,jer isus nije nastao iu pozude oca nego direktno iu duha i njegovo tjelo je drugacije nego tjelo drugih ljudi i carobnjaka, i taj period dok sam bio u YHWH etericnom oblaku sam Vidio to,i ako je Isus imao.full i stalni pristup tome,to znaci upravo to sto sam.rekao,da mi je nezamislivo kako je imati toliku moc ciji sam ja dio Vidio i cak i prenio jednoj osobi,uspio sam fizickom covjeku otvoriti Oko da vidi taj realm sto ja.mislim da je ultra rjetko da se desi ali o tome ne pricam.

Samo ti dodajem materijal da i dalje kreirash svoje projekcije i zavrsis u sto vecem ludilu i zlu...dakle pridodaj tome da tvrdim da sam u vise navrata dematerijalizvo tjelo i da sa malo kime mogu pricat o tome..npr s Mohandjijem nemogu,on ne zna o cem ja pricam ali ima ko zna..

Ti zasigurno ne znas..

I nije kauzal neka konacna razina i polozaj skupne tacke ali tada vise nisi covjek. Postoji i super kauzal i sach kand Dom dushe iznad toga..ali sve ispod.abisa je bash teska zgusnuta Iluzija,zlo,ljigavost zatvorene anahate.. odprilike ti si od toga sastavljen i dzaba ti sve to,nisi dobio kljuc i most od arhandjela koji si ti, jer se takvima ne dava iz jednostavnog razloga= tvoja bioplazma bi se raspala u dodiru sa Vajra kristalima,ko sto se ti raspadash u ovim raspravama i mislis da si ti meni bitan a ja ovakve rasprave sa sondama poput tebe imo prije 12 god..

Bukvalno razvijam Ai software koji moze da emulira i simulira npc karaktere poput tebe i odgovara im automatski al miksa po pravilima machine learninga..

Ti i tebi slicni mi samo trebate radi redirecta tvoje energije na Tihog Posmatracha,a dodatno za Gausovu krivu i statistiku..ah da,i kao training set za treniranje neuronskih mreza i weight funkcija
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 3:32 am

Pisem radi sebe u buducnosti :) dok citam sebe iz proslosti,ja sam neizleciv ko Narcis..prosipam dijamante since 2014 haha

Kod palih andjela se radi o padu sa Kauzalne razine u astral, a kako fizicku razinu vidim kao stvrdnuti astral, to automatski znaci i pad u fizicku razinu, uglavnom razinu formi. Bozja Volja je djelovanje iz temelja Uma u koje nema subjekta niti objekta djelovanja te se posljedice djelovanja ne ljepe za nikoga i takvo bice je Slobodno od vezanosti za posljedice djelovanja i Ono jest Bozja Volja samo po sebi. Kauzal je razina Bozje Volje, razina bez forme, ali koja sve forme(astral i fizicku razinu) Uskladjuju sa Ispravnoscu i Redom koji Oslobadja.

Te razine su isprepletene i tu se vise radi o multidimenzionalnim preklapanjima, gdje ti moze djelovati sa Kauzala a imati i fizicko tjelo koje se onda uskladjuje sa time. Ocigledno da prisustvo na astralnoj ili fizickoj razini NIJE pad, nego ako si na toj razini a ne djelujes sa Kauzala, e to jeste onda pad i takvo bice se vezuje posljedicama djelovanja i gubi slobodu.

Pali andjeli su onda takva bica koja su prestala djelovati sa Kauzala, i samim time su poceli sebe da vezuju za odredjene forme i da se slatkasto ljepe za njih, da na tim razinama vide ''sebe'',da se poistovjecuju sa tih razinama i da djeluju na osnovu ugodno/neugodno po te vezanosti a ne na osnovu djelovanja iz temelja Uma koji transcendira polarnosti ugodno/neugodno. Takva bica su ukratko odabrala UGODNO naspram ISPRAVNOG i to je sustina pada Svjesti sa Kauzala u razine ispod kauzala.

Ko god je povuko ta bica sa Kauzala u razine ispod, dao im je ZAMJENU za ''energiju'' temelja Uma, odnosno svoju verziju ''ljubavi'' umjesto Bozje Ljubavi (emanacije transcendencije temelja Uma). To je toliko jednostavno i ocigledno i mnostvo mitova cak govori o tome, jer se to zabiljezilo u kolektivnom nesvjesnom covjecanstva. Taj pad.

Da, uzasno su mocna bica, sve sa Kauzala je milijardu puta mocnije od bilo cega sa razina ispod. Totalna drugaciji kvalitet bica, ne radi se o razlici u kvanitetu. BESKONACNA kolicina te energije koje je Vrag podvalio tim bicima NIKAD NECE biti ekvivalentno ZRNCU energije sa Kauzala,tj Bozje Volje. Jer se ne radi o promjeni kolicine nego kvalitete energije.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 3:50 am

Ej, a jel zna neko da mi objasni ovaj dio iz Vmalakirti Nirdesha Sutre i kako je moguce ovo? A verujem Vimalakirtiju...

Vimalakirti Nirdesha Sutra:

''Then the Licchavi Vimalakirti said to the patriarch Mahakasyapa, "Reverend Mahakasyapa, the Maras who play the devil in the innumerable universes of the ten directions are all bodhisattvas dwelling in the inconceivable liberation, who are playing the devil in order to develop living beings through their skill in liberative technique.''
[Vrh] Go down
Seto Kaiba
Višestanični organizam



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 36
Age : 25
Registration date : 18.03.2023

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 7:02 pm

--Nisi ti mene iznerviro prika,ja ti mrtav ladan sve to pisem jer botovi ko ti uvjek reaguju sa onim sto ocekuju a ja znam sto ti ocekujes od mene i namjerno idem po tom tvom tripu..

Hebe se meni za tebe,evo me na egzoticno ostrvo u sred atlantika zivim,prosvetljen na nivou kojeg ti i tebi slicni necete doseci za milion inkarnacija,paralelno imam beskonacan ego i hobi da trolujem budale.poput tebe koje misle da njima treba neko nesto dokazivat, sa takvima uzivam da dokazem obrnuto i postanem lud i sharlatan u njihovim ocima..ti ne shvatash slobodu,ne shvatash i nisi upozno prosvetljene ljude koji se ne bave Putem radi okupljanja fejk ucenika,nego zive u sjenci i rade obicne poslove a u pozadini vrlo vjerovatno trose na svom tjelu i Umu tonu globalnog sranja i zrtvuju se..--

Kazes kako se tebi jebe za mene a onda napises 4 duga eseja u razmaku od po par sati kao odgovore na moje konstatacije xD .Kazes da si reagovao u skladu sa time sta ja ocekujem?A pa dobro za mene barem znas da sam ispoljio agresiju ovim postovima,al sto vredjas ljude po komentarima na Balkan Infu i Nauci i misterija Balkan?Posebno onog retarda Blagojevica(slazem se sa tobom da su retardi svi kolektivno sa tog kanala) i ostalu ekipu.Jos si pisao kako im treba udeliti zen samarcine kao i meni.A niko te ni spomenuo nije,niti ti se obratio ruznim tonom.Znaci volis vredjati i ispoljavati agresiju glupko(ne krivim te,volim i ja al ja barem nisam licemer i kazem to otvoreno).Znam sve tvoje komentare i nedojebane izlive agresije po internetu.

--Lol ti stvaro mislish da nisam cuo za osmanagica..--

Pa odgovori ima li u Bosni piramida?Znam ja zasto ovo pitam.Da sam u okultnom najmanje bi me zanimale ove stvari,ali imam razlog zbog cega postavljam ovakva pitanja.Taj razlog sam ti vec indirektno naveo.

--Kakav crni Dekart i filozofski koncepti,jesi ti citao ijednu budisticku sutru od Lankavatare il Surangame, Nagarjunina tetralema je dublja od svakog Ja Jesam,ti uopste.ne poznajes razlike.izmedju Ja Jesam.i skladisne svjesti i temelja Uma,i Apsolut nista ne pokrece i nista ne radi,to rade lokalni kreatori,ti cjelo ovo vreme sam sa sobom pricas,aps nista ne shvatash sta ja pricam.

Mani se zapadnih filozofa,to su sve budale..nije isto Bodhisatva i filozof a Shakyamuni je sve te modele koje ti spominjes razbio,i ako citiram pametnog sa kim se slazem to radim jer se to tako radi..--

Glupko,Dekartovo MISLIM DAKLE JESAM je vrednije od svih tih indijskih i budistickih iserotina.Znas zbog cega?Pa zbog toga sto je covek bio svestan da ne moze nista znati ma sta god doziveo,u kakvom god stanju se nalazio.Mozes se ti spajati sa kosmosom,imati iskustvo razlicitih samadija,temelja uma kuraca palaca i nikada ali nikada neces znati pozadinu datog iskustva.Kad kazem MISLIM DAKLE JESAM ne mislim na misao coveka.To je uproscena paradigma da bih izvrsio poredjenje.Mislim na bilo koji misticni dozivljaj koji podrazumeva impresije ili ekstazu.Potpuno je nebitno.Razlikuj dozivljaj i pozadinu dozivljaja(pa ma kog stepena on bio).Apsolut nista ne pokrece?Retrose kako su lokalni kreatori uopste dosli u postojanje nego emanacijom iz apsolutne svesti odnosno onoga sto JESTE.Jel me jebes ti?Prema svim okultnim doktrinama u pocetku je postojalo ono JEDNO koje se kasnije emaniralo u individualne jedinice svesti.O tome govori korpus hermetikum,gnosticka jevandjelja,monasi sa Tibeta,pojedini Grcki filozofi,brojni kanalisani materijali poput ra materijala itd,sektasi iz Indije itd itd.Ima ih na istovar.Neoplatonista Plotin to fino objasnjava takodje.

--Mani me se Mohandjija i ekipe,nisam ja u tim pricama..

Apsolut se ne inkarnira inace bi ponistio Iluziju svojom pojavom....--

Mohandji prepricava apsolutno iste dozivljaje koje si ti imao.Ne samo on vec i brojni drugi spiritualni ucitelji.Ne znam po cemu mislis da si poseban?Svi mi smo apsolut prema datom ucenju glupko,samo smo zabijeni u iluziji .Mozda ovde imamo problem sa utemeljenim terminima na osnovu kojih treba da se orjentisemo.Apsolut definisem kao omnipotentnu i sveprisutnu bozansku supstanciju koja obitava u celokupnoj kreaciji.To da bude jasnije za ubuduce.


--Izbacivanje iz takta i ego pricice i bajke za wanna be ucenike..on ladno misli da prosvetljeni ljudi idu uokolo ko napusheni i u miru cak i kad ih neko siluje uz drvo,oni rasire noge jos..ne brale,nego ko Rinzai bi te shamaro,i cjelo to vreme bih imo ravnu crtu na EEG i noMind... to sto te tucem da shvatish kolko si glup je blagoslov a ne dokaz da nisam prosvetljen..

O cemu batica prica,baca zapadne filozofske floskule i pita mene kako sam ja siguran da imam 2 nogena nogama..

Druze ja sam toliko Znanja zaboravio,toliko anomalija direktno pokazao tolikom broju ljjudi,toliko puta transformiso svaku celiji u tjelu, da ja prema tebi samo.mogu osjetit duboku tugu kad Vidim u kakvoj patnji ti zivish..--

Ja to rekao nisam,samo mi je maloumno sto vices kako si imao takva isksutva a ovamo se vezujes za fizicki svet i uzivas u njemu.Poprilicno kontradiktorno.Dodji da me nasamaras,mogu ti i adresu dati da vis kako jedan krose resava takve poput tebe.Naravno ako ti mudasca nisu usahla ce-4zubo

--Druze ja sam toliko Znanja zaboravio,toliko anomalija direktno pokazao tolikom broju ljjudi,toliko puta transformiso svaku celiji u tjelu, da ja prema tebi samo.mogu osjetit duboku tugu kad Vidim u kakvoj patnji ti zivish..

I ne odgovaraj mi na poruke jer odavno nisam dozivio da neko nije u stanju shvatiti 10% sto pisem.--

Kapiram ja sta ti pises glupko.Ti transformisao celije ili neko drugi?Kako mozes znati?Mislim da ti je ocigledno na osnovu svega ovoga iz koje pozadine dolazim.Ja nisam okultista niti spadam pod indijske sektase.A to sto ti dozivljavas(i ono sranje gde si bio nevidljiv)o tome su pisali hriscanski mistici prvih vekova nove ere u zitijama svetih.Apsolutno preslikana isksustva demonizovanih ljudi koje su samo oni upuceni u Bozanske tajne mogli da prepoznaju.I ne mislim na hriscanski misticizam kakav je gnosticizam,jer ti klosari sa hriscanstvom nemaju nista zajednicko.Mislim na hriscanski misticizam koji se zove isihazam i koga je utemeljio Grigorije Palama(iako isihazam postoji od prvih vekova).Prema datom ucenju Bog je sveprisutan u svim stvarima ali covek niti celokupna kreacija nisu sazdani od bozanske supstancije niti mogu da se spoje sa njegovom sustinom.Celokupna kreacija je sazdana od Bozanskih nestvorenih enerija koje predstavljaju manifestaciju odnosno isijavanje Bozije esencije ali nisu isto sto i ona.Tako covek moze da udje u interakciju sa Bogom i da sa njim opsti ali samo uz stroge prakse za ciju je raalizaciju potrebno mnogo godina i zrtve.Bog nema oblik,nema ga ni Hrist.Dato iskustvo ne predsatvlja nikakve slike Hrista ili avatara ili bilo cega,dato iskustvo predstavlja sjedinjenje sa Bogom ali ne u hinduistickom smislu ili smislu monizma gde se postaje jedno sa svim.To iskustvo je daleko apstraktnije nego bilo sta sto si ti doziveo na kauzalu.Covek prema hriscanstvu moze postati Bog ali samo po Bozijom blagodati a ne svojom voljom kao u hinduistickim sektama.I kad kazem Bog,ne mislim na nekoga ko se izjednacava sa vrhovnim kosmickim kreatorom.Kreacija i Kreator su ovde bitna distinkcija i nisu isto,iako kreacija od kreatora proizilazi.Pakao takodje nije gorenje u vatri a raj nije sviranje harfe na oblaku kako budale poput tebe misle.Pakao je ontoloske prirode i manifestuje se u sagorevanju duse koja svoj identitet nije gradila na Bogu vec na ovozemaljskim stvarima ili je bila gorda poput tebe misleci da moze da postane Bog.Ne mozes retardinjo.Niko od vas ne moze.Ti sabanerosi sa kauzala su demonske sile podnebesja,o i te kako su mocni.Mocniji su nego sto mozes da zamislis.Mogu da uniste citav kosmos ako bi im bilo dopusteno.A astral i kauzal su samo njihovi poligoni kojima levate takve poput tebe.Kralj i bica sa astrala su demoni kao i bica sa kauzala.Ali naravno oni glume neki antagonizam i subordinaciju.Kao bate ti si ispod ovaj je iznad moras se uzdici,izgraditi most ka svom andjelu koji si ti bla bla.Nemas pojma u sta si se uvalio.Ako imas i malo mozga proucavaj date tvrdnje o atlantidi,piramidama,komparativnoj religiji,navodnim piramidama u Bosni itd itd.Detaljno izuci datu arheologiju i uvideces da nikakva atlantida nikada niej postojala(postojala je Minojska civilizacija koju Platon opisuje kao atlantidu),da piramide nisu gradili Atlantidjani niti vanzemaljci niti bilo sta slicno,kao i da u Bosni nikakvih piramida nema.Danasnja okultna drustva sve ovo propagiraju kao neke univerzalne istine i sve to dobijaju iz visih duhovnih sfera.Kada uvidis da su sva ta sranja lazi,onda sledi pitanje zbog cega nas uzvisena i prosvetljena bica lazu oko datih fenomena ako nam zele dobro?Onda shvatis da se radi o propagiranju pompeznih teorija kako bi privukli labilnu masu a onda im nabili okultna sranja kao dodatak,sranja u kojim tvrde kako je sve jedno i kako su svi bogovi.Ajk je isto jedan od tih retarda.Isti taj Ajk koga ti hvalis.I sto se tice komparativne religije ne mozes da mi prismrdis.Iscitao sam vise antropoloskih knjiga nego sto si ti u zivotu video.Te zmije koje opisuje Ajk nisu tako jednsotavne za shvatiti retrose i ne mogu se tumaciti kako tebi odgovara kroz prizmu tvoga znanja o nekim reptilima koje Ajk spominje.Potrebno je sagledati kulturoloski kontekst datog podrucja i date epohe.Zmija je u svim kulturama bila simbol preobrazaja,radjanja i plodnosti upravo zbog svoje sposobnosti da presvlaci svoje odelce glupko.I to se jako dobro da videti.Jel ti sad jasnije zasto govorim da proucavas arheologiju?Tu lezi kljuc u sirenju lazi.Necim moras privuci budale.A to nesto su price kako piramide nisu gradjene od strane Egipcana vec od naprednih civilizacija koje su zivele pre vise desetina hiljada godina i koje su satrane u potopu.Onda sledi ovo ostalo kad navuces imbecile i serviras im price o razlicitih ravnima postojana,astralu,kauzalu,samadiju,kurcima palcima.I da si zaista proucavao komparativnu religiju znao bi da je iskonski monoteizam prisutan na svim kontinetima.I to monoteizam preslikan BIblijskom.Taj monoteizam je stariji od panteizma i hinduistickih sekti.Mnogo mnogo stariji.Preporucio bih tih knjige na tu temu od eminentnih istoricara religije i od raznih antropologa,ali sumnjam da ces procitati jer u zivotu nista drugo nisi procitao sem Budistickih knjiga.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 7:09 pm

""""Sama cinjenica da ti treba 5 godina nesto da shvatis govori u prilog tome da pojma nemas o bilo cemu.Sama donosenje zakljucaka uz proces propratnih premisa ili na osnovu isksutva govori u prilog toga da nisi svestan o cemu govoris.Samo mislis da jesi."""

Kako glup lik...kad kazem 5 godina mislim na period raznoraznih duhovnih praksi, od kundalini kriya yoge,do vipassane i anapane,i raznih pomjeranja skupne tacke i Percepcije,pripeme bioPlazme i chula, priprema procesa i objekata u Traganju ili razvijanju Sanjajuceg tela i chula i alata, ne mislim na citanje bilo chega, ja stvari o kojima pricam pricam odavno, ne jer sam citao o njima nego sam.ih prosao jako mlad i jako detaljno i jako je to ono sto jeste,a dokazivat sebi ili drugome da pucaju filteri Uma ili se tjelo przi i svaka celija gori,to jedino ovaj lik bi se tad bavio premisama i zapadnom logikom nekih kvazi povratnih sprega,chuj on meni ide objasnjavat proces logike,meni je biznis ekspertiza u matematickim i AI modelima..

Tele 5 god shvatanja znaci svjesna odluka da neko krene hardcore praksat neke hardcore prakse u cilju da Shvati tj realizuje neko Tjelo koje je Oko i Uvid, ko sto je svakome Mistiku i svecu trebalo vremena da pripremi prije svega fizicko telo i to je problem tebe i 99% wanna be gurua,sto od njih niko nije htio da malo uspori i kaze sebi,e ajde sada da se bavim alhemijom fiizckog tjela do kraja i transmutacijom jinga u chi,chia u shen, u svakom organu od bubrega do jetre ili svakoj celiji u nozi il stopalima..

Zato sto za tu immortal alhemiju treba vremena,jer kad kazem Shvati mislim i na to da moje tjelo Shvati,jer tjelo je projekciono tjelo koje ispaljujes iz temelja Uma/Srca ako si Bodhisatva a i generalno.

Ja iskreno ne zelim da vredjam ljude,nije mi to problem,ali ti si jedini lik cije neshvatanje dovodi da je meni tuga i zao koliko si glup.

Kad tjelo Shvati,to je najteze i treba vremena.. treba i za Um,i srcani cvor,i river chariot rotaciju i jing chi alhemiju,jesi ti lud budalo,idi sa tom pricom kod nekih legit Taoistickih alhemicara ne bi te prebili,nego bi te zavezali za drvo 5god..haha

Zato sam ja real,i uvjek cu biti real jer nisam seronja..neam tu potrebu..

Za transf fizickog tjela,a tek tada se skroz otvara i Kruna i stopala i root,i raznorazne anomalije i Moci se otvaraju,zato treba min 10 15 god i to ako si manijak ko Milarepa..

Pa nike Milarepa usho u pecinu u septembru a izaso u oktobru i prikazo se ljudima u 4 duplikata i sanjajucim telima ili yin i yang shen duplikatima..

Zato trebaju godine sve da su oko tebe mudraci,jer svi imamo ista tjela generalno i cak i super carobnjacima treba vremena za nesto..

Ovo sve djete moze.shvatiti ali zbog nekih ja razloga koje ja znam,ti nikad nisi imo pristup da radish sa tjelom a ne sa umom...energo rad je drugi realm..
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 7:18 pm


"""kontradiktorno.Dodji da me nasamaras,mogu ti i adresu dati da vis kako jedan krose resava takve"""

Vidis da si ti debil neki..opet ne shvatash sta sam ja reko,ovo je vec 10ti put da ispadash glup na nivou debila,ja nemam nista protiv debila ali ako imas problem sa niskim IQom reci to odma..

Ja sam reko da cu doci i prebiti te bez fizickog dodira i oduvati ti bioplazmu..

Majgeri budala..docu ja sa ak 47 lol
[Vrh] Go down
Seto Kaiba
Višestanični organizam



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 36
Age : 25
Registration date : 18.03.2023

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 7:26 pm

Znam ja piculjo sta si mislio.Naglasio si van tela poprilicno jasno.Ja ti kazem da mi dodjes licno ti na adresu da se porazgovaramo kao ljudi.Osim ako se ne bojis malo fizickog bola.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 7:38 pm

Ti nisi covjek nego NPC karakter kojeg je neko random telo ,bez pristupa temelju Srca, downloadovalo iz Choronzonskog konusnog polja kolektivne bioPlazme borg kolektiva,ja znam ko je tebi otac :)))

Nisi ti kriv..sto si NPC..

TI OPET NE SHVATASH A PRETISH MI JAVNO FIZICKI, jes ti svjestan da je to krivicno djelo.. ono sto ja kazem nije krivicno nista..

Koja muda,o cemu ti pricash, ja se moram paziti kad sam u prisustvu tvog tjela da ti slucajno ne oduvam dio bioPlazme i Chi Gonga...Moji Zen shamari idu preko stopala...ti bi pao na guzicu i prosuo se haha

True fking Zen prica bez chaja..Ti si brale fulao sagovornika..u dialed a wrong number..noone here

Ti ni zakone ne razumjesh..
[Vrh] Go down
Seto Kaiba
Višestanični organizam



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 36
Age : 25
Registration date : 18.03.2023

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 7:51 pm

Koja sizofrena cepanja hahahaha,koji ego trip.Brat i dalje pise i prepucava se sa tamo nekim smrtnikom dok je on prosvetljen eeeej.Ceo dan visis na kompu glupko,ne radis nista,drkas kurac.Ti prosvetljen?Ti si kurcinela narcisoidna.Idi radi nesto gundelju lenji.Ne zivis ti na egzoticnom ostrvu vec nedje u zabiti kod matere koja te izdrzava dok ti sam nemas dana radnog staza.Posao ti je da palamudis po internetu i pretis ljudima zen samarima.Haha pa ja jedan prosvetljen lik nema sta pametnije raditi.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 8:00 pm

Jutros sam roditeljima poslao 3000 eura da plate radnike za sprat kuce,drugi. Ja ne radim petak sub i nedelju,mam svoju mikro software engineering consulting firmu, klijenti su mi svi sa PhDom iz matematike il statistike ili ai,radim na najnaprednijim algoritmima u teoriji grafova, Dijkstra shortest path search algoritama i NP hard problemima optimizacije..

Jeli znas sta je NP i non NP problem?

A ja upravo na plazi ljeto u martu, crn od sunca,jedem noodles sa sosom od gambora i chili kineskim.sosom, ispred mene darom Boga suncaju se dvije latine,vjer kolumbija ili argentina, obje u tangama, i slucajno nadjoh top kvalitetni marokanski hash,pjescana plaza... za 5 dana idem na drugo ostrvo..

Zato ti kazem, samo ces se exposat sa mnom,ja em Vidim kroz cjelu Zemlju ali me ne zanimaju gluposti za koje ti mislis da su ultimativne a nemaju veze sa praksom, nego ja bogme materijalizujem i sve root stvari i upravljam Materijom.. stopala na zemlji, srebro u zemlji,zlato imam u zemlji,imam i blockchain wallete isto u sefu u zemlji..

Ja sam Satan,direktno iz zemlje, come to me my child
[Vrh] Go down
Seto Kaiba
Višestanični organizam



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 36
Age : 25
Registration date : 18.03.2023

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 8:12 pm

Hahaha imas ti moj palamar u ustima nabijen do krajnika.Probaj to materijalizovati,znam da si zeljan.Daj jos neki vic jebo sliku svoju.Evo cekam.I dodji do mene ko coek da demonstriras sve to pa da odemo stuci gajbu pive zajedno.Al necemo kupovati vec ces ti da materijalizujes.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 8:21 pm

Ja ne pijem alkohol,ti si i alkoholicar..
Eto zamisli to tebi je to vic? Ili san? Il mislish da je nemoguce ovo sto sam ti sad reko? Lol

Pa to nije nista sta ja radim i kako zivim..ja sam sazrio na svim poljima odavno umro i sposoban sam za sve..to je meni bitno..a ti se bavi i dalje Dekartom i alienima i pij pivu
[Vrh] Go down
Seto Kaiba
Višestanični organizam



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 36
Age : 25
Registration date : 18.03.2023

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 8:25 pm

Znam ja da postoje ljudi koji to mogu.Ti nisi jedan od njih.Nijedan lik nece gubiti vreme na neke nebitne likove sa interneta i njima se pravdati ako zivi na nacin na koji ti navodno zivis.Provaljen si odavno.Mislio sam da si neki okultista a ustvari si teoreticar.Razocarah se.Al vidjao sam ljude koji rade date stvari,s toga znam da je to istina.E sad pozadina toga je daleko kompleksnija.Aj sad idi ga izbacakaj na te dve prdare na plazi koje si zamislio u svojoj glavi.Nece se semena tecnost sama isprazniti.
[Vrh] Go down
SenoritaEsmeralda
Prašina



Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 3
Age : 25
Registration date : 19.03.2023

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 8:34 pm

Kaiba nemoj terati ljude da bacaju svoju semenu tecnost, ja sam u jednoj emisiji na televizoru gledao da je semena tecnost tzv sperma prepuna nutrijenata, minerala i zivotne energije. Ta tecnost je sposobna kreirati novi zivot.. Da su nasi ocevi tako se igrali sa Miroslavom kad god naidju na dve prdare mi mozda ne bismo ni postojali. Imaj malo respekta prema tome, ne volim ljude kao sto si ti.

E da, koja je fora sa piramidama i zasto si toliko opsednut njima, da l su postojale ili nisu nista nam to ne menja u zivotima, pozdrav.

Prodajem drva bagremovinu 10 eura na metar kubni, ako je neko zainteresovan posaljite mi mejl, ne osudjujte me sto se reklamiram ovde, propasce mi drva nema na kom sajtu za oglase nisam objavio, pa ako neko ima problema sa materijalizacijom drva znate gde da me nadjete.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 8:47 pm

"Kaiba nemoj terati ljude da bacaju svoju semenu tecnost, ja sam u jednoj emisiji na televizoru gledao da je semena tecnost tzv sperma prepuna nutrijenata, minerala i zivotne energije""""

Lik nije normalan, on misli da je meni cilj u zivotu imat nekakve pratioce kojima perem mozak a u slobodno vreme zivim sa mamom i gledam porn hub :) a vrlo vjerovatno on tako zivi i zato vidim samo tugu..

I nudim da mu placam podcast eto..po satu..

I ne samo ocevima @Senorita,nego svaka duhovna skola zna da se immortal stanje dobija preko tog sistema. Taoisticki alhemicari u most advanced fazama rade upravo na ovom.procesu koje ispod opisujem i u pupku krreiaju svoje spiritualno dete kojeg prvo tetoshe kao bebu par godina pa posle 20god pretvaraju u Shen duplikat kojeg drugi ljudi mogu pipnuti i pricati sa njim itd itd..

@Senorita da,ali to je samo fizicki spektar. Cjela poenta i tajna seksualne alhemije se vrti oko transmutacije energije i supstanci koje su primordiall u odnosu na cistu spermu,i kao sistem pozude troshe cistu laser energiju Sanjanja u nama. Zato je ta energija kljucna i za Sanjanje i za transformaciju fizickog tela i topljenja te guste mase koja je zacepila sve kanale od stopala do mozga i srca.

Posle se prvo pokrece inicijalna mikrokosmicka orbita pa prava velika i tada se vec otvorilo kolo koje pocinje par cm ispod pupka, pali se vatra koja topi gusti Jing i to onda se preko donjeg dela ledja salje preko cerebrospinalne tecnosti (koja je de fakto transformisani seksualni impuls) u mozdano stablo prvo, sto je kljucno i sto mogu elaborirati dalje (plus uticaj na tkz Bindu cvor ili Jade pillow iza i ispod temena) i ide do epifize i do grla se spusta..tj vatra dole topi i pretvara to.gusto u paru,koja ide gore i gore se ta para ,na Nebu, pretvara u kishu,koja kaplje kroz grlo u Kechari  polozaju koji sa jezikom skroz zatvara strujno kolo i luci se nektar Amrita iz vrha grla i to je dokazano i ispitano cak i u ovoj fazi koju ja opisujem,ima phd eksperimenata sa pravim yogijima na tu temu.

To je sve advanced seksualna alhemija koju ja kroz ono Divljenje i Odu Boginji koja je Ja, oslikavam u pesmi.
Ustvari to u pesmi je i dalje priprema za ovo sto opisujem ali opet advanced..

Sto se tice drva,meni treba za BiH bunker imam na drva..al sad je kraj zime brate :)
[Vrh] Go down
Seto Kaiba
Višestanični organizam



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 36
Age : 25
Registration date : 18.03.2023

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 9:07 pm

Hahhaa majku ti jebem sad si napravio i lazni profil kome odgovaras.Al to je tvoj drugi stanar u glavi pa razumem.Ajde idi se grebi kod keve za cigare i bacaj ga na zamisljene brazilske prdare.I uz put nauci jos teorije da se mozes hvaliti ovde pred ljudima kako si prosvetljen.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 9:26 pm

@Modetori,Alpha,Chakotay itd...

Apelujem da ne banujete ovaj npc profil ovog lika iako krsi sva pravila ponashanja,sto se mene tiche..

Neka ga..
[Vrh] Go down
SenoritaEsmeralda
Prašina



Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 3
Age : 25
Registration date : 19.03.2023

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 9:32 pm

primitive101 je napisao/la:

Sto se tice drva,meni treba za BiH bunker imam na drva..al sad je kraj zime brate :)

Pa to i jeste sustina problema sto je kraj zime, zato niko nece ni kupiti a ja ko blesav kacim po sajtovima za oglase glava mi pukla, ma deda mi poludeo, ja se ne zezam oko drva, stojala mu drva celu zimu ispod supe, covek mislio da ce ukrajinci da nam dodju i da nam idu hladni dani, pa pripremio 3 puta vise drva nego sto prosecno trosi svake zime. Penzionerska posla, i sad se ti Stefane jebi sa drvima i nadji mi kupca umesto da i ja odem na ostrva neka ja prodajem bagremovinu.

Kaiba ja samo ne znam kako si povezao da sam ja fejk, imam stari nalog na sajtu nego sam sifru zaboravio a takodje i mejl, ulazim stalno na forum al je mrtav vec duze vreme al tolko materijala ima i funny rasprava da mozes citati dugo jos. I naletim na vas dvojicu bili ste mi zanimljivi pa reko da se ukljucim i da te urazumim oko sperme da se ne zajebavas sa time!!!

A vidim konstantno vredjas ovog momka nisi u stanju normalno razgovarati, whats up with that?
Nismo ispred prodavnice brate sto se kaze ne pijemo ispred zadruge pa da se vredjamo a nisi mi odgovorio ni na pitanje o bosanskim piramidama i ako sam ti direktno a i po malo i indirektno dao do znanja da zelim izvuci odgovor iz tebe, znam ja zasto te to pitam ali ako mozes kulturno mi reci koja je fora sa piramidama jer i mene sad zanima ali bez sprdnje.

Ne postujes spermu i govoris ljudima da je prosipaju, a isto tako ne postujes ni ljude i mislis da smo svi kopije nekog tamo lika sa foruma sto jede nudle sa gamborima. Daj ne zajebavaj nego mi nadji kupca za drva ne mogu na odmor otici dok ih ne prodam jebo sam se usta legendarno tjst jebo me deda moj. Pozdrav.
[Vrh] Go down
SenoritaEsmeralda
Prašina



Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 3
Age : 25
Registration date : 19.03.2023

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimened oľu 19, 2023 9:35 pm

E da primitive hvala na podsecanju na taoisticko znanje i prakse, upoznat sam dobro sa time vec mada prvi put cujem za jade pillow pa cu to istraziti. Znas li ti Kaiba sta je jade pillow?

Kad smo kod bosanskih piramida, postoji parodija na yugioh zvana yusufoh, bosanci je pravili. Da ti nije mozda taj klip bio inspiracija za username na forumu? U svakom slucaju ne moras odgovoriti, postujem pravo na privatnost i respektujem te i ako ti ne postujes semene tecnosti. Evo link parodije, oraspolozite se malo a za uzvrat znate gde sam u vezi bagremovine.

[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimeuto oľu 21, 2023 1:18 pm

.... ako se ne varam castaneda je neš pisao o hordi bijesnih čarobnjaka, no ovo mi više liči na onu heraklitovu - tko za zlatom ruje
puno smeća isprevrće.

dijagnoza: konačni raskol u spc.u je na pomolu.
alkemičarski apolgeti putinofilske nebeske srbije VS istinski štovaoci ideje isusove misije.

preferirani ishod: odstrel pedofilskih mistika i propitivanje konstatinovih korijenskih stavova tj. ozbiljno i dobronamjerno razmatranje uvažavanja ideje duha svetoga.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimeuto oľu 21, 2023 2:15 pm

Imas pasus u Eagles gift cini mi se, horda bjesnih carobnjaka..slusho sam cjelu audio knjigu nedavno..kad Carlos i La Gorda idu zajedno...
[Vrh] Go down
Seto Kaiba
Višestanični organizam



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 36
Age : 25
Registration date : 18.03.2023

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimeuto oľu 21, 2023 2:54 pm

web dust je napisao/la:
.... ako se ne varam castaneda je neš pisao o hordi bijesnih čarobnjaka, no ovo mi više liči na onu heraklitovu - tko za zlatom ruje
puno smeća isprevrće.

dijagnoza: konačni raskol u spc.u je na pomolu.
alkemičarski apolgeti putinofilske nebeske srbije VS istinski štovaoci ideje isusove misije.

preferirani ishod: odstrel pedofilskih mistika i propitivanje konstatinovih korijenskih stavova tj. ozbiljno i dobronamjerno razmatranje uvažavanja ideje duha svetoga.

Kaze umobolnik zacinjen lobotomijom koji veruje da postoji planeta Nibiru koja svakih 3600 godina dolazi sa Anunakijima na ovu planetu da eksploatise zlato i rudna bogatstva.Ljudi koji veruju Sitchinu ne trebaju imati pravo glasa i trebaju biti deportovani van civilizacije da po ceo dan tuku kamen budakom. Tvoja prefinjena retorika ne moze da sakrije cinjenicu da si muflon kao i Primitive.Nego kade dolazi ta ekipa?Evo zivo me zanima.Ili su mozda odapeli papke kao i Sitcin koji je to sve izmislio radi profita?
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimeuto oľu 21, 2023 3:15 pm

Hvala Apsolutu na ovom botu,imacu materijala za training set za custom chatpgp :)

Sejo,zar ti ne vidish da si Psiho Sejo? Prske prske..zasto se svadjash ko psiho Sejo, svaki post ti je psihoticna epizoda..reci nam svoju tajnu..sta ti to u podsvesti buja,sta to izbegavash,sta to projektujes..jel ides ovako od foruma do foruma i eksplodirash sa svakim Sejo..

Ima li neko da se slaze sa tobom,ima li neka rasprava normalna da si ti u stanju izvest Sejo..daj nam da vidimo te svekolike uvide o tome koji radnik je drzao grozdje a koi vino dok je Tuta bildao piramide..

Svi smo mi bili u zabludi dok se ti ne pojavi,o hvala ti...

Webdustu,ti si od danas blagosloven..upoznao si Sitchin egzorcistu
[Vrh] Go down
Seto Kaiba
Višestanični organizam



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 36
Age : 25
Registration date : 18.03.2023

Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitimeuto oľu 21, 2023 3:49 pm

Kakav je ovo pokusaj humora? Jesu li te to u Kovinu ucili dok su te za krevet vezivali? Moji uvidi se sastoje u proucuavaju realnog sveta(koji je fiksan a ne varljiv kao astral i kauzal gde te mogu manipulisati kako zele i turati ti vizije i obmanjivati te) od eminentnih eskperata iz arheologije,geologije i istorije.Ko god prouci date podatke shvata da je prica o Atlantidi,piramidama koje su gradili Atlantidjani naprednim sistemom levitacije,Semiru propalici koji brabonja o piramidama u Bosni kao i Sitchinu i Nibiruu obicne lazi.A te lazi propagiraju bica iz visih duhovnih sfera kako bi privukla labilnu masu i kako bi potkrepili svoje toerije.Kada shvatite da su to lazi onda cete shvatiti i da ste izmaniluplisani a onda preko toga shvatiti da sva misticna isksutva koja dozivljavate predstavljaju manipulaciju i privid.Sto pre se upustite u data istrazivanja to bolje.Da rezimiram u par stavki posto vam ocigleno nije jasno sta hocu da kazem.Ajmo ovako pa da zavrsimo sa ovim-Kauzalni i astralni nivo je varljiv jer si podlozan manipulaciji,ne mozes znati sta je istina na datim realitetima.U datim realitetima ti mogu ubacivati lazne slike,vizije i laznu istoriju i plasirati je kao pravu.Na fiksnom svetu kakav je fizicki sve je nepromenljivo i sa vama se ne moze manipulisati barem sto se arheologije tice.Piramide stoje tu,niko ih ne mere pretvoriti u bilo sta sem u jebenu piramidu sto i jesu.Ta piramida je podlozna empiriji i moze se optimalnom metodologijom utvrditi kako su gradjene i na koji nacin(nisu levitacijom,nema promila sanse da su gradjene na taj nacin,to se da videti proucavanjem unutrasnje strukture same gradjevine kao i korelaciji sa ostalim piramidama iz Egipta kojih ima preko 80).Isto vazi i za piramide u Bosni.Nema ih tamo.Svako ko zna osnove geologije je svestan da je Semir prevarant.Ne verujte meni na rec,idite i proucite sami geologiju pa onda pravac na dato brdo.Sitchin takodje je manipulator,postoje neoborivi dokazi da laze(ko god je zainteresovan iznecu ih).Sta je poenta?Poenta je da svaka ezoterijska tradicija propagira ove informacije kao istinite.A odakle dobijaju te informacije?Pa od spiritualnih bica koja nam navodno zele dobro.Ako nam spiritualna bica zele dobro zasto nas onda lazu i manipulisu datim podacima?S tim u vezi,ne zele nam dobro i obmanjuju nas.To je cela poenta.Ako ste ljudi otvorenog uma ispitacete ono sto se moze ispitati a onda shvatiti o cemu govorim.To je sve sto sam zeleo da kazem.Nadam se da sam bio jasan.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anđeli - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 16 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Anđeli
[Vrh] 
Stranica 16 / 20.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» fotografska natjecanja- 2009

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: