Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek

Go down 
+35
Archangel
Skulptura
Chakotay
DrChaos
Fantom
Legionar
Neobicni forumas
schmizzl
konoko1
Eternity
Q to the E
hrco56
frankenstein
PEPE-Top Secret
Mama
sound-of-stars
kety6
Alpha
Hapa
None
razzor123
ThE_IMMORTAL
arhont
snark
gloria_g
meli
shnajderica
silver
grof
Eosphoros
malena
Daenerys
zvezda
Svjetloisjena
Rain
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 10:59 am

istina.... slažem se sa tobom
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 7:54 pm

Da saznamo neke odgovore o povijesti i o prisutnosti covjeka na Zemlji morali bi provaliti u knjiznicu u Vatikanu, oni imaju jedne od najstarijih spisa, a oni sigurno nisu iskrivljeni.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 7:55 pm

arhont je napisao/la:
Da saznamo neke odgovore o povijesti i o prisutnosti covjeka na Zemlji morali bi provaliti u knjiznicu u Vatikanu, oni imaju jedne od najstarijih spisa, a oni sigurno nisu iskrivljeni.

Kako znaš da nisu? Mislim da su njihovi najiskrivljeniji lol
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 8:00 pm

Ja mislim na one izvorne spise, a ne na one njihove poslije objavljene i preradene tekstove.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 8:04 pm

arhont je napisao/la:
Ja mislim na one izvorne spise, a ne na one njihove poslije objavljene i preradene tekstove.

Imam dojam da se preuveličava vrijednost onoga što se krije u vatikanskim arhivima, iako ne sumnjam da ima fantastičnih stvari. Samo manje nego što se priča. Osim toga, u prethodnim stoljećima sve je to stiglo biti obrađeno i prerađeno.A oni vole reklamu pa na ta preuveličavanja ne odgovaraju i time podržavaju glasine. Šteta što zasad nema šanse da se to sasvim otvori, crkva kao institucija jako je sklona dogmama i mora se čuvati svega što može podjariti sumnju u te dogme.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 10:11 pm

Ma Crkva je jos najtajnija organizacija, bolji su od CIA-a. To je meni sve sumnjivo, cim se nesto toliko drzi tajnim mora biti nesto jako vrijedno.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 11:46 pm

arhont je napisao/la:
Ma Crkva je jos najtajnija organizacija, bolji su od CIA-a. To je meni sve sumnjivo, cim se nesto toliko drzi tajnim mora biti nesto jako vrijedno.

Ili žele da svi povjeruju da je to nešto jako vrijedno da mogu bolje prodavati maglu - i jedni i drugi su lovci u mutnom zubo
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimečet lip 19, 2008 12:05 am

A mozda stvarno imaju nesto vrijedno, e ja ne volim zato takve ljude, brate pokazi sto znas i imas cijelom svijetu kud puklo da puklo.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimečet lip 19, 2008 12:13 am

arhont je napisao/la:
A mozda stvarno imaju nesto vrijedno, e ja ne volim zato takve ljude, brate pokazi sto znas i imas cijelom svijetu kud puklo da puklo.

Da, ali oni očito ne misle tako. Da su svi kao mi, manipulacije gotovo i ne bi bilo.

Btw, super ti je avatar lovely
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimečet lip 19, 2008 12:29 am

Fala fala na pohvali avatara, trudim se koliko mogu i kad mogu. lol!
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimened pro 07, 2008 8:14 pm

nikad necemo saznati, ali svidjami se teorija da se covjek unistava, pa zaboravi sta je bilo pa se opet unistava i tako dalje
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimened pro 07, 2008 8:56 pm

Dobrodosao Hapa :)

To nesto ko Phoenix? Nestane pa se stvori 'iz niceg'...samo...sto bi to 'iz niceg' bilo i po kojoj logici bi se odvijalo?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimened pro 07, 2008 8:59 pm

Alpha je napisao/la:
Dobrodosao Hapa :)

To nesto ko Phoenix? Nestane pa se stvori 'iz niceg'...samo...sto bi to 'iz niceg' bilo i po kojoj logici bi se odvijalo?

Pa Bog ga ponovo stvori, a da ti kazem iskreno nisam nesto puno razmisljo o tome
[Vrh] Go down
kety6
Višestanični organizam
kety6


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 79
Age : 30
Registration date : 14.09.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimened pro 07, 2008 11:03 pm

Alpha je napisao/la:
Dobrodosao Hapa :)

To nesto ko Phoenix? Nestane pa se stvori 'iz niceg'...samo...sto bi to 'iz niceg' bilo i po kojoj logici bi se odvijalo?

Kako smo krenuli to bi mogli uskoro i vidjeti...
[Vrh] Go down
kety6
Višestanični organizam
kety6


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 79
Age : 30
Registration date : 14.09.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimened pro 07, 2008 11:06 pm

Ja ne vjerujem da ce nas bog opet stvori,nevjerujem ni da nas je on stvorio(da neskrecem puno s teme)

Svatko ima pravo vjerovati u sta zeli..
[Vrh] Go down
kety6
Višestanični organizam
kety6


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 79
Age : 30
Registration date : 14.09.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimened pro 07, 2008 11:07 pm

Hapa i ja ti zelim dobrodoslicu :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimened pro 07, 2008 11:08 pm

Dobro došao, Hapa :)
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimepon pro 08, 2008 1:00 am

hvala na toploj dobrodošlici
[Vrh] Go down
sound-of-stars
Stanica
sound-of-stars


Female
Virgo Monkey
Broj postova : 29
Age : 31
Location : Vz
Registration date : 05.09.2009

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimepet lis 16, 2009 11:52 pm

sorite kaj vraćam ovo iz mrtvih!

nisam čitala sve komentare ali samo bih rekla da sam uvjerena da su ljudi postojali puno prije od onoga što nas uče u školi! neznam baš da oduvjek zato kaj bilo je i vremena kad se na zemlji nije moglo živjeti ( :D ), al definitivno puno prije od 3 milijuna godina. ako je to najstariji pronađeni dokaz (a kolko vidimo zapravo nije), nitko ne može reči da nema negdje zakopanih još i starijih! a sigurno je i puno onih koji su uništeni tokom vremena...

sve su to pretpostavke al mislim da je pogrešno odrediti granicu kad se nešto pojavilo a da uvjek ima mogućnost da je moglo biti i prije!
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimečet stu 19, 2009 12:06 pm

Ovo mi je jedno od najinteresantnijih stvari koje sam pročitala! Nisam ni sumnjala da smo tu puno duže nego kaj nas se uči u školama. Ali da je toliko duže nisam znala. Mislim, predmeti su pronađeni, određena im je starost i bliži se vrijeme rušenja kule od karata koju su godinama gradili iz ko zna kojih razloga..
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimesri stu 25, 2009 1:21 am

Šta se tiče onog otiska cipele da to nije možda neki vremenski putnik
[Vrh] Go down
frankenstein
Stanica



Male
Aries Horse
Broj postova : 10
Age : 46
Registration date : 02.01.2010

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimened sij 03, 2010 12:46 am

To nesto ko Phoenix? Nestane pa se stvori 'iz niceg'...samo...sto bi to 'iz niceg' bilo i po kojoj logici bi se odvijalo?[/quote]

Pa Bog ga ponovo stvori, a da ti kazem iskreno nisam nesto puno razmisljo o tome[/quote]

Evo moje razmisljanje: Dogodi se neka kataklizma npr eksplodira A-bomba u Zagrebu i svi ljudi poginu i u široj okolici. Al možda u Osijeku nekoliko njih preživi i život ide dalje ali se standard jako unazadi. Ili ko u onom filmu "Dan poslije sutra" nastane novo ledeno doba ali nisu svi poginuli neki su preživjeli...
[Vrh] Go down
hrco56
Prašina



Male
Pisces Horse
Broj postova : 1
Age : 34
Registration date : 06.01.2010

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimesri sij 06, 2010 9:23 pm

ako se mene pita ljudi su dosli sa druge planete.....isto tako nasa civilizacia...
[Vrh] Go down
Q to the E
Riba
Q to the E


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 132
Age : 32
Location : Tu i tamo
Registration date : 09.09.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimepon vel 08, 2010 1:45 am

Citat :
Najstariji kostur čovjeka pronađen je 30 metara ispod površine zemlje u okrugu McCoupen u državi Illinois. Prema tom zapisniku, odmah iznad kostura nalazio se debeli sloj kamena škriljevca u jednom komadu. To je važna pojedinost jer ponekad kada znanstvenici saznaju za takva otkrića, kažu kako kostur nije toliko star već je nekako dospio na dubinu od 30 metara. U ovom slučaju to nije moguće iz razloga što sloj stijene iznad kostura nije bio slomljen i u potpunosti je kostur izolirao od površine. Geolozi iz države Illinois su odredili da je da je stijena na dubini od 30 metara, ispod škriljevca, stara više od tristo milijuna godina - tada još nisu postojali čak ni dinosauri.
u ovo sumnjam. nije moguće naći kostur toliko star. čak i ovi "kosturi" dinosaura koje danas pronalazimo uglavnom nisu kosti već samo nakupina minerala koja se nahvatala oko kostiju za vrijeme njihova raspadanja. e sad da se u ovom slučaju također radi o tim mineralima onda bi se sa sigurnošću utvrdila starost samog "kostura" a ne bi se određivala starost prema okolini u kojoj se nalazi
[Vrh] Go down
Eternity
Višestanični organizam
Eternity


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 79
Age : 26
Location : Metabunker
Registration date : 02.03.2010

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 9:12 pm

Citat :
u ovo sumnjam. nije moguće naći kostur toliko star. čak i ovi "kosturi" dinosaura koje danas pronalazimo uglavnom nisu kosti već samo nakupina minerala koja se nahvatala oko kostiju za vrijeme njihova raspadanja. e sad da se u ovom slučaju također radi o tim mineralima onda bi se sa sigurnošću utvrdila starost samog "kostura" a ne bi se određivala starost prema okolini u kojoj se nalazi
To sa nakupljenim mineralima zove se ako nisi cuo FOSIL.Isvi su dinosaurusi fosili.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Otkriveni novi planeti
» Na Zemlji nekoliko desetine hiljada Vanzemaljaca
» Otkrivena planeta slicna Zemlji kod Proksime Kentauri

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: