Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek

Go down 
+35
Archangel
Skulptura
Chakotay
DrChaos
Fantom
Legionar
Neobicni forumas
schmizzl
konoko1
Eternity
Q to the E
hrco56
frankenstein
PEPE-Top Secret
Mama
sound-of-stars
kety6
Alpha
Hapa
None
razzor123
ThE_IMMORTAL
arhont
snark
gloria_g
meli
shnajderica
silver
grof
Eosphoros
malena
Daenerys
zvezda
Svjetloisjena
Rain
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Q to the E
Riba
Q to the E


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 132
Age : 32
Location : Tu i tamo
Registration date : 09.09.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimeuto oľu 16, 2010 6:32 pm

sjedni, pet.
što ti je nejasno?

300 milijuna godina, to je kraj karbona i početak perma. ajd nek netko objasni zašto su tada postojali ljudi, zatim nisu sve do prije 2 milijuna godina kada se opet jevljaju ljudski ostatci. teško, ha?

a kako je kostur tamo dospio? tko zna, možda potresom. ak potres može pomaknuti otok za 30 metara što ne bi mogao i kostur stavit ispod kamena
[Vrh] Go down
konoko1
Riba
konoko1


Male
Virgo Dog
Broj postova : 102
Age : 41
Location : SL.BROD
Registration date : 24.01.2010

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 1:20 am

i dalje ostaje upitna tocnost mjerenja starosti pogotovo ako racunamo slojeve stijena,jer kako smo mogli vidjeti takve naslage koje procjenjujemo na milijone godina mogu nastati za nekoliko minuta ili sati uz jacu prirodnu nepogodu poput tornada,erupcija cak i uz jaci tsunami
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 5:57 pm

nikad nećemo saznati koliko smo tu... kopamo kopamo kopamo, i non stop pomičemo granice znanstvenih teorija... a sigurno je da nećemo baš sve moći iskopati..

ne znam da li sam jedina, ali mislim da neke stvari moraju ostati misterij, i da na nama ljudima nije da spoznamo sve! sleep
[Vrh] Go down
Q to the E
Riba
Q to the E


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 132
Age : 32
Location : Tu i tamo
Registration date : 09.09.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 6:05 pm

ja opet prihvačam teoriju da smo stari toliko koliko kaže povijest. naj logičnije mi je
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 8:54 pm

Q to the E je napisao/la:
ja opet prihvačam teoriju da smo stari toliko koliko kaže povijest. naj logičnije mi je

Šta misliš, je li moguće da je na nekom djelu zemlje neki predak majmuna evoluirao u čovjekoliko biće puno prije nego što se desila ajmo ju tako nazvat druga evolucija - Na drugom djelu planete (ili istom) je majmun opet evoluirao u predka ovog što smo danas, ali puno kasnije (Recimo da je to početak ove naše evolucije). Prva vrsta nije opstala radi neke katastrofe i to je to (niš čudno koliko je već vrsta izumrlo).

Da je tako vjerovatno bi i ostali neki ostaci kultura i sl. ako ih nije vrijeme pojelo jer se radi o tisućama godina.

Realno gledajuć moguće je, možda i logično, ali ipak je najlogičnija ova teorija evolucije koju imamo.

Ovo mi je palo na pamet i dajem samo za primjer :)

Edit: Možda je neki gmaz davno evoluirao u inteligentnog i prilagodljivog gmaza i od tuda imamo i ove kamuflirane reptile danas :P :P
[Vrh] Go down
Q to the E
Riba
Q to the E


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 132
Age : 32
Location : Tu i tamo
Registration date : 09.09.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 9:00 pm

sumnjam da je neki predak majmuna mogao prije evoluirati u čovjekoliko biće jer bi i taj predak trebao više ili manje izgledati kao neki majmun. a ne znam baš da se 2 slične vrste mogu javit u nekom velikom vremenskom rasponu
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 9:09 pm

Q to the E je napisao/la:
sumnjam da je neki predak majmuna mogao prije evoluirati u čovjekoliko biće jer bi i taj predak trebao više ili manje izgledati kao neki majmun.

Pa u početku da, ali pogledaj koliko je vremena trebalo da mi od majmuna promjenimo izgled u ovo što smo sada. Par desetaka tisuća godina.

Citat :
a ne znam baš da se 2 slične vrste mogu javit u nekom velikom vremenskom rasponu

Misliš da evolucije ne može krenuti 2 puta u istome smjeru nakon dužeg perioda?

Pa je neam pojma, ako su slični ili isti životni uvjeti zašto ne... Nisam stručnjak ne tvrdim ništa
[Vrh] Go down
Q to the E
Riba
Q to the E


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 132
Age : 32
Location : Tu i tamo
Registration date : 09.09.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 9:19 pm

Neobicni forumas je napisao/la:

Misliš da evolucije ne može krenuti 2 puta u istome smjeru nakon dužeg perioda?
da, baš to.

pa gle, ni ja ne znam ali prije u paleozoiku nisu bili nikakvi uvjeti. a ni sisavci nisu postojali.
u mezozoiku su već bili sisavci ali samo mali. kada bi se neki veći pojavio pojeo bi ga dinosaur i ne bi opstao dugo. zato i jesu svi sisavci tada bili mali.
dakle, to se moglo dogoditi jedino sada u kenozoiku. to je razdoblje od 65 milijuna godina. to je već moguće
[Vrh] Go down
Q to the E
Riba
Q to the E


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 132
Age : 32
Location : Tu i tamo
Registration date : 09.09.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 9:30 pm

nevezano uz temu:

istražujem malo evoluciju čovjeka i naiđem na evoluciju kita.
ovako je izgledao kitov daljnji predak prije 55-49 milijuna godina:

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 JPG_LENS_we_pakicetus

bio je veličine prosječnog psa
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 9:34 pm

To je evoluiralo u KITA? affraid

Edit:

Oke, recimo da je prije 65 milijuna godina nešto evoluiralo u majmuna znači da bi prije 64-60 mil. godina mogao postojati čovjek.
[Vrh] Go down
Q to the E
Riba
Q to the E


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 132
Age : 32
Location : Tu i tamo
Registration date : 09.09.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 9:40 pm

nevjerojatno, zar ne :D

i izgleda da ipak je moguće da evolucija krene 2 puta u istom pravcu. npr, u jednom trenutku je evolucija kitova krenula u 2 pravca. jedni su narasli. bili su tek nešto kraći od današnjih kitova (no računa li se i dužina zuba bili su veći), dok su drugi ostali veličine današnjeg dupina. tada se razina mora podigla i ovi veliki su izumrli. današnji kitovi su nastali od ovih veličine dupina.

dakle moguće je da je i prije bilo nečeg čovjekolikog. ali zašto onda ne pronalazimo fosile tih bića ako su postojala?

edit:
Neobicni forumas je napisao/la:
To je evoluiralo u KITA? affraid
Oke, recimo da je prije 65 milijuna godina nešto evoluiralo u majmuna znači da bi prije 64-60 mil. godina mogao postojati čovjek.

pa evolucija ipak nije baš toliko brza :D
ali prije jedno 30 milijuna je mogao postojati
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 9:50 pm

Q to the E je napisao/la:
nevjerojatno, zar ne :D

i izgleda da ipak je moguće da evolucija krene 2 puta u istom pravcu. npr, u jednom trenutku je evolucija kitova krenula u 2 pravca. jedni su narasli. bili su tek nešto kraći od današnjih kitova (no računa li se i dužina zuba bili su veći), dok su drugi ostali veličine današnjeg dupina. tada se razina mora podigla i ovi veliki su izumrli. današnji kitovi su nastali od ovih veličine dupina.

dakle moguće je da je i prije bilo nečeg čovjekolikog. ali zašto onda ne pronalazimo fosile tih bića ako su postojala?

Pa pronađeni su ovi neki koji su iznjeti u temi. Koliko sve to drži vodu ne znam, ali recimo da su to fosili. Nema ih baš puno to je isto malo labavo. Po meni bi trebale postojat i neke građevine, jer ako su imali alate, vjerovatno su imali i nekakve građevine. Prošlo je ajmo reć 60-ak milijuna godina od tada, ne znam da li bi građevina izdržala toliko i tko zna od kakvih su materijala bile, možda drvene.

Malo mi je čudno kako su diljem cijelog svijeta postojale razne civilizacije, razni jezici i običaji, kao da je svaka zasebno nastala, možda i u drugom vremenu.
[Vrh] Go down
Q to the E
Riba
Q to the E


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 132
Age : 32
Location : Tu i tamo
Registration date : 09.09.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 10:01 pm

Neobicni forumas je napisao/la:

Pa pronađeni su ovi neki koji su iznjeti u temi.
ali su prestari da bi bili realni (mislim, 300 milijuna godina star čovjekoliki fosil iz doba vodozemaca roll )

a u ovom za građevine ili neke ostale tragove se slažem.

a opet, možda su ti čovjekoliki bili glupi poput životinja pa nisu ništa radili; samo preživljavali.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 10:03 pm

Q to the E je napisao/la:
Neobicni forumas je napisao/la:

Pa pronađeni su ovi neki koji su iznjeti u temi.
ali su prestari da bi bili realni (mislim, 300 milijuna godina star čovjekoliki fosil iz doba vodozemaca roll )

Ma daaaaa da to 300 mil. je pre-pretjerano, ali mi pričamo o cirka 60 mil.

Citat :
a opet, možda su ti čovjekoliki bili glupi poput životinja pa nisu ništa radili; samo preživljavali.

I to mi je palo na pamet isto, ali radi onih alate kao fosila sam mislio a valjda ako su alate imali nisu, ali recimo da nisu našli te alate stoji.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 10:41 pm

Jako je malo vjerojatno da evolucija u različitim vremenskim periodima krene u dva smjera. Zato što na evoluciju utječe jako puno čimbenika, od klime, reljefa, prirodnog okruženja, mjesta na hranidbenom lancu... takvi uvjeti ne mogu se potrefiti u različito vrijeme. Čak i kad bi jedna vrsta evoluirala prije u nešto, ta ista vrsta bi za to vrijeme na drugom mjestu opet evoluirala u nešto drugo, tj. ne bi njena evolucija stala :)
Još jedna stvar. Efekt 101 majmuna ili kako se već zove. Ako postoje nekakva psihološka saznanja koja jedinke iste vrste koje u potpunosti nisu u kontaktu mogu podijeliti možda bi isto tako bilo i sa evolucijom :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 10:46 pm

Legionar je napisao/la:
Efekt 101 majmuna ili kako se već zove.

Šta je to? confused
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 10:50 pm

Dvije skupine majmuna na izloranim otocima.
Jednu ljudi nauče npr. kako koristiti automat za piće, a potom i druga skupina majmuna koja nije bila učena shvati to.
Poznato? :) Negdje na Forumu imamo temu o tome.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 10:52 pm

Legionar je napisao/la:
Dvije skupine majmuna na izloranim otocima.
Jednu ljudi nauče npr. kako koristiti automat za piće, a potom i druga skupina majmuna koja nije bila učena shvati to.
Poznato? :) Negdje na Forumu imamo temu o tome.

Ne. affraid

Skupina majmuna koja je na izoliranom otoku i koja nije bila u doticaju sa automatom?
Po tome bi ja trebao znati vozit kamion jer ga neko sa drugog otoka zna vozit, a naravno da neam pojma vozit kamion. Možda i znam to sam radi primjera dao. :D
[Vrh] Go down
Q to the E
Riba
Q to the E


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 132
Age : 32
Location : Tu i tamo
Registration date : 09.09.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 11:39 pm

Neobicni forumas je napisao/la:


Skupina majmuna koja je na izoliranom otoku i koja nije bila u doticaju sa automatom?
Po tome bi ja trebao znati vozit kamion jer ga neko sa drugog otoka zna vozit, a naravno da neam pojma vozit kamion. Možda i znam to sam radi primjera dao. :D
lolcina lolcina

da, tak nekak
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 11:50 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
Legionar je napisao/la:
Efekt 101 majmuna ili kako se već zove.

Šta je to? confused

Fenomen stotog majmuna
[Vrh] Go down
DrChaos
Višestanični organizam
DrChaos


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 32
Age : 43
Registration date : 18.04.2010

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimened tra 18, 2010 9:36 pm

sad ovo čitajući stavrno me sve to zapanjilo :D

i moram priznati da sam često o tome razmišljao...moje mišljenje o tome jest da se nismo dobro razvili iako postojimo tako dugo su brojne prirodne katastrofe,potresi,poplave,vulkani pa i meteoriti i da uvijek nešta je ljude smanjivalo i dovodilo na rub izumiranja,a mi opet da smo nekako preživjeli,a i naše pozicije odnosno pozicije tih ljudi....nisu bili zajedno bili su raštrkani pa nisu mogli se zajedno razvijati i dolaziti do novih spoznaja kao mi danas....ugl. kao da je uvijek bilo nešto što je to spriječavalo!

A sad zašto se o tome malo zna.............pa riješenje za to je vrlo jednostavo....zataškavanje sa strane i Vatikana i vlasti država...jer znamo cijelu povijest crkve kako su pokušavali uništiti sve teorije koje im nisu odgovarale kao što i ovo ne bi odgovaralo Bibliji ,a i da stvarno žele da mi budemo pametni...khmmm :) pa kako bi onda uspjeli???
Uzimaju one od kojih mogu imati koristi....itd. :)
prekomplicirano za objasniti :D
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimeuto pro 28, 2010 7:58 pm

Neobicni forumas je napisao/la:

Skupina majmuna koja je na izoliranom otoku i koja nije bila u doticaju sa automatom?
Po tome bi ja trebao znati vozit kamion jer ga neko sa drugog otoka zna vozit, a naravno da neam pojma vozit kamion. Možda i znam to sam radi primjera dao. :D
Nije baš tako, ti bi trebao moći naučiti voziti kamion puno lakše i brže nego što je to učinio prvi čovjek. Pokus je pokazao da što se više majmuna zna služiti nečime primjerice nekim štapom, to će onaj sljedeći to isto brže naučiti :)

Evo još jedan dokaz da je čovjek stariji nego se to mislilo:

http://news.yahoo.com/s/ap/20101227/ap_on_re_mi_ea/ml_israel_ancient_teeth


_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimeuto pro 28, 2010 8:42 pm

Naša pozicija u hranidbenom lancu, mnogobrojna bitna i nebitna dostignuća, su na neki način
pokazatelj da smo možda prva vrsta koja je nastanila Zemlju. No naravno, znanje o evoluciji
nam govori da to ne može biti moguće. conf1

Ali opet, s obzirom na spomenute razloge, ne mogu a da se ne zapitam, ako su neke životinje
generacijama starije od ljudi, zašto je kod njih evolucija zapela? Zašto se mačkama nisu razvile
ruke i mozak slični kao kod čovjeka, zašto smo toliko puno "napredniji" od svih ostalih vrsta s
kojima dijelimo planet?
Zašto? Zašto? xD

Što se tiče pronađenog zuba. Kako je i spomenuto mislim da ne bih odmah trebali zaključiti da
je to ljudski zub samo zato što sliči zubu današnjeg, 400.000 godina starijeg čovjeka.
Na kraju krajeva, to bi značilo da je teorija evolucije potpuni promašaj i da smo svi zabrijali!
affraid

No vidjet ćemo, uz zub dolazi još zubi, lubanja, kostur, pa drugi kostur, pa još jedan pa cijeli grad.
Nek si znanstvenici malo razmisle, kopači iskopaju još koji zub i onda objave priču.
Ovo ovako je bez veze :P

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri pro 29, 2010 1:34 am

@Skulp, zašto bismo prema tome bili prva vrsta?
Da, odlična pitanja. Možemo samo pokušavati odgovoriti da je to zbog toga što nismo imali fizičkih predispozicija pa smo morali nekako drugačije. Ali previše zašto... conf1

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitimesri pro 29, 2010 2:57 pm

Evo nešto malo u prilog temi. Nije da se podudara sa onim estimacijama od nekoliko milijuna godina starim fosilima i ostacma, ali se radi o 400.000 godina što isto nije malo i radi toga se također kosi sa teorijama o postanku čovjeka.

Ukratko:

Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Capt.7ba5a7d0c75a4354955316a39720622e-7ba5a7d0c75a4354955316a39720622e-0

Israeli archaeologists said Monday they may have found the earliest evidence yet for the existence of modern man, and if so, it could upset theories of the origin of humans.

A Tel Aviv University team excavating a cave in central Israel said teeth found in the cave are about 400,000 years old and resemble those of other remains of modern man, known scientifically as Homo sapiens, found in Israel. The earliest Homo sapiens remains found until now are half as old.


Izvor:
http://news.yahoo.com/s/ap/20101227/ap_on_re_mi_ea/ml_israel_ancient_teeth
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek   Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čovjek je na Zemlji prisutan oduvijek
[Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Otkriveni novi planeti
» Na Zemlji nekoliko desetine hiljada Vanzemaljaca
» Otkrivena planeta slicna Zemlji kod Proksime Kentauri

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: