Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Poboljšanje foruma

Go down 
+45
Galileo Galilei
Sin_Nanna
boss
wanderer
Dantalion
Archangel
biga
Melkior
mjaut
PathFinder
Chakotay
Gea
Athena
neptun
Tilia cordata
josip21
Fantom
Legionar
Skulptura
tomi
Remke
Absynthia
Blizzard
Goran
Tutankhamon
None
Sentinel
meli
Nefertiti
Neobicni forumas
Alpha
indigocakra
floridana
userNejm
belongs to lovers
sanja
little alien
Alen@l5
vladimir
zmija
malena
urbanaaa
Svjetloisjena
Rain
Aleksandar Veliki
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 3:31 pm

Sad gledam, ni ovaj hrhosting nije kao prije godinu dana. sad je ipak skupo....

evo njihove top ponude za 350kn godisnje:

+1000 MB Prostora
+ Neograničeno Bandwitha
+ Neograničeno MySQL baza
+ 3 Addon Domena
+ Neograničeno Email računa
+ Neograničeno FTP računa
+ PHP, CGI, Pearl
+ Neograničeno subdomena
+ CPanel & FANTASTICO!
+ BESPLATNI SETUP RAČUNA
+ SERVER U HRVATSKOJ

Domena Godišnje: 60 Kn

EDIT: kaj se tice kolacica, istina je da ih je jednostavno pobrisati ali to bas i nije svakome u interesu, naravno, ovisi od osobe do osobe.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 4:26 pm

tomi je napisao/la:
Cookiejima se ipak rijesi bar dio duplih accountova, sigurno je ucinkovitije rjesenje nego IPevi :)

Sto se tice same domene, 60 kuna se odnosi na godinu. Mislim da bi se lako skupili novci, dosta da na nekom okupljanju svako da medeka i vec imamo :)

60 kn godišnje je stvarno ništa, to ćemo i rješiti onda što se domene tiče.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 6:40 pm

da se izjasnim u vezi ovih prijedloga...
mislim da nema potrebe za otvaranjem novog podforuma koji je isključivo za one poviše 18 godina. ako se otvara neka tema koja po svom sadržaju nije prikladna mlađima od 18 to se može naznačiti u naslovu.

nisam ni za brzopleto otvaranje podforuma koji je isključivo na engleskom. za neko vrijeme naići će netko tko želi pdf samo na francuskom, na grčkom itd....pa se pitam kuda bi nas to odvelo lood ovo je hrvatski forum i po mom mišljenju koliko je god moguće bi trebalo pisati hrvatski tj. koliko je god moguće razumljivije svima. i do sada smo otvarali teme koje su imale linkove na engleske sajtove, uglavnom zato jer takvih tekstova nema na našim. više volim kad su tekstovi na hrvatskom ali ne smeta mi kad su na engleskom. mislim, nikome se to ne da prevoditi. meni u stvari nije jasna ta furka sa engleskim. ako je nekome stalo do spike na engleskom može lako to upražnjavati na nekom stranom forumu.
šta fali hrvatskom jeziku? nije in, nije cool :P
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 11:47 pm

Zapravo se slazem sa flo, mozda bi bilo dovoljno staviti "(eng)" u nazive teme ukoliko je bas cijeli clanak ili slicno na engleskom, a sta se tice +18, sto se mene tice-svejedno.

@neobicni forumas: Po mom misljenju najam domene bez vlastitog hostinga nema smisla.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 12:33 am

Flo...potpisujem.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 12:56 am

Potpis na flo.


Sto se tice hostinga, vazno je kakva je situacija s postovima i exportom ili dumpom MySQL baze. Ako je tako nesto moguce, sve bi moglo proci puno lakse. Misljenja sam da na samom forumu ima previse kvalitetnog sadrzaja da ga jednostavno napusimo ili pak rucno prenosimo. I sama domena bi bila korak naprijed, tako da sam za tu inicijativu.

Sto se tice HrHostinga, nemam dojam da se radi o nekim profesionalcima. Ja vec skoro godinu dana ne placam hosting, ali ga jos imam, kao i domenu. Ove cu godine ipak uplatiti :) Sto se tice amaterizma, onima koji se razumiju dovoljno je reci da je godinu dana bio enablean "root" "blank" user na MySQL serveru :) (laicki - bilo tko je mogao raditi bilo sto s podacima drugih njihovih korisnika)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimesri ruj 30, 2009 4:30 am

Niti ja nisam placao i bio mi je aktivan jos dvije godine. Jedan dan sam odlucio nastaviti sa tom stranicom, poceo preuredivati portal, sve napravio, za tjedan dana poslao uplatu, a oni meni "Zao nam je, vasa domena je na aukciji" i kao da mogu doc po novac koji sam uplatio. Tako da se pozuri sa placanjem, ako vec nije pre kasno.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimepet lis 02, 2009 4:57 pm

Jel i vama forum šteka? U čemu je problem? Btw, i avatar mi se izbrisao. Zakaj?
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimepet lis 02, 2009 4:57 pm

^i meni!
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimepet lis 02, 2009 4:58 pm

Ah... sad mi se pokazalo 'održavanje foruma'.
Ok xD
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimepet lis 02, 2009 8:57 pm

Meni se nije pokazalo ništa, a forum šteka očito radi servera koji vrti nešto :D

Vjerovatno neće još dugo.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimesub lis 03, 2009 2:26 am

M474 je napisao/la:
Niti ja nisam placao i bio mi je aktivan jos dvije godine. Jedan dan sam odlucio nastaviti sa tom stranicom, poceo preuredivati portal, sve napravio, za tjedan dana poslao uplatu, a oni meni "Zao nam je, vasa domena je na aukciji" i kao da mogu doc po novac koji sam uplatio. Tako da se pozuri sa placanjem, ako vec nije pre kasno.
Uh, to bi se ja posvadjao. :D
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimesub lis 03, 2009 2:52 pm

I danas šteka.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimesub lis 03, 2009 3:13 pm

Zakaj nemamo News pod-forum? Di bi mogli stavljati vijesti iz svijeta, i iz Hrvatske, na Engleskom ili Hrvatskom, i komentirati ih?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimesub lis 03, 2009 3:23 pm

Mislim da je maknut iz razloga što se tamo svaka tema koja se otvorila mogla premjestiti na odgovarajući podforum. Vjerujem da je sve zamišljeno tako da se bilo kakve novosti otvaraju na podforumima predviđenima za to...

Ali mogu predložiti da se vrati taj podforum sa novostima, dobro dođe :)
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimesub lis 03, 2009 3:25 pm

Da nađem određenu vijest, ja bi morala pregledati cijeli forum? Ma daj.... glupost.

Taj podforum bi se lijepo uklopio, dobro bi nam došao, a i bio bi aktivan. Vijesti uvijek ima, a bome i komentara na njih :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimesub lis 03, 2009 3:30 pm

Slažem se :)
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimesub lis 03, 2009 7:23 pm

Absynthia je napisao/la:
Zakaj nemamo News pod-forum? Di bi mogli stavljati vijesti iz svijeta, i iz Hrvatske, na Engleskom ili Hrvatskom, i komentirati ih?

Bio je već, zvao se Aktualno, i dogovorili smo da ga maknemo iz određenih razloga. :)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 5:30 pm

Pa ajde ga vratite nazad.. Sta fali imat News pa svatko stavi nesto. Ovak trazenje :S

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 5:45 pm

M474 je napisao/la:
Pa ajde ga vratite nazad.. Sta fali imat News pa svatko stavi nesto. Ovak trazenje :S

Tako je 5
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimesri lis 07, 2009 7:05 am

moš misliti traženja, kao da imamo 150 podforuma. zar vam je tako teško naći odgovarajućii podforum za te vijesti?
baš iz razloga šta svaka vijesti može pripadati određenom podforumu smo maklli taj Aktualno.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimesri lis 07, 2009 5:58 pm

Ima jos jedna stvar s tim Aktualno PDF-om...kada stvar prestane biti nova i aktualna treba ju micati i presortirati u neki drugi PDF gdje spada, sto je posao i za moderatora i za one koji kasnije traze temu koju su zednje susreli na Aktualno, a onda je vise tamo nema.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimečet lis 08, 2009 1:16 pm

Zasto ih micati. Neka taj pdf Vijesti, ili sta vec, bude iznimka. Neka sve bude tamo da nebu komplikacija ni za modove ni za clanove. Pa vi ljudi uopce nemate entuzijazma. Forum je dobro naseljen, ima potencijala prerast u portal ili sta vec. Ako se nikada nece razvijati i otvarati nove mogucnosti, lako je moguce da ce ovdje ostati samo "standardna" ekipa. Na kraju krajeva, vecina foruma i portala s vremenom propadne zbog konstantnih tema i rasprava koje se vrte u krug. Definitivno treba neka inovacija, bile to Vijesti ili sta vec. Svaka promjena je dobra. Ako nece ici proba se nesto drugo i tako.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimečet lis 08, 2009 5:13 pm

razmisliti ćemo o tome
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitimesub lis 10, 2009 10:55 pm

Poboljšanje foruma - Page 13 Tanjetina

poboljšana verzija Foruma 8)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Poboljšanje foruma - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 13 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Poboljšanje foruma
[Vrh] 
Stranica 13 / 21.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Preseljenje foruma
» Fotografi umjetnici CE-4 foruma.
» Ko je osnivac ovog foruma?
» Promena dizajna foruma
» Budite psiholog foruma :) - chat i zabava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 Forum :: Forum info-
Forum(o)Bir: