Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Iskreno misljenje o pedofiliji...

Go down 
+16
arhont
Blizzard
meli
silver
Tutankhamon
stella
(CroM)Flash
Alpha
gloria_g
vladimir
urbanaaa
Galileo Galilei
floridana
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
malenaivi
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimesub lip 14, 2008 11:57 pm

FastForward...ako je to bolest kako onda tako radikalne kazne, a ne lijecenje ili nesto takvo?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimepon lip 16, 2008 8:03 pm

Citiram "Pedofilija, to po meni je recimo bolest. Reklo bi se da je to smrtonosni virus koji hara nasim svjetskim zrakom."

:D Bolest je sigurno jer to moze samo bolestan um napravit. Ne u smislu da taj je bolestan kao da ima rak ili da je posandrcao. Ovo nije nis priblizno tome po meni. Ovo je svjesno uradjeno iz razloga sto voli djecu hebavat. I ovo po meni nisu ni priblizno radikalne kazne. Morem ja bit i puno mastovitiji. lol :D
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimepon lip 16, 2008 8:16 pm

fastforward, svaka cast, veoma dobre kazne ni malo radikalne prema mome misljenju, takve ljude lijecit batinama i ovim tvojim metodama, a ako ih to ne izlijeci onda stvarno ne znam sta ce.
[Vrh] Go down
fastforward
Riba
fastforward


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 119
Age : 38
Location : Rijeka
Registration date : 14.06.2008

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimepon lip 16, 2008 8:28 pm

ma nemos takve mozgove izlijecit u tome je poanta. Poanta lijecenja bilo kakvog je da osoba shvati da treba lijecenje prije lijecenja. No onda opet, ako kad i shvati mu treba onda je ljen jer covjek je sposoban sam sebe izlijeciti bez problema u koliko shvaca problem.

Ja fakat nemam protiv nikoga nista, moj moto je oduvjek bio P.L.U.R ili ti ga Peace love unity respect prema svima al brate mili ovakvi nisu zasluzili da nastave zivot. Ako i jesu onda to moraju biti vrlo gadne kazne jer unistavanje zivota je njihov posao. Ko su oni da unistavaju drugoga. No opet ko smo mi da unistavamo njega. No ja kazem, neka nek pati ko nikad do sad.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimeuto lip 17, 2008 11:16 am

ja bi pedofile dala u ruke roditelja cije je dijete bilo zlostavljano pa nek mu oni vrate kako misle da je najbolje
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimeuto lip 17, 2008 9:39 pm

Ne bi taj dugo ostao ziv, kad bi ga ti roditelji uhvatili, dugo vremena ga ne bi pustili. Ali reci cu ja vama jednu stvar koju sam shvatio kroz meditacije i puno literature ta osoba je morala to proci u svome zivotu da nesto nauci iz toga, sta znate mozda je netko od nas u jednome od proslih zivota bio takav, ali dalje ja te osobe gledam s gadenjem.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimeuto lip 17, 2008 10:42 pm

Recimo da smo bili pedofili, silovatelji i ubojice u proslim zivotima...to svejedno nije razlog da pokusamo 'opravdat' takvo ponasanje...
Kod nekih je to bolest i ne mogu se kontrolirat ali mnogi ipak izabiru to...izabiru svoj nagon...a mogu i ne izabrati...i zato sto izabiru treba da pruzmu i odgovornost...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimeuto lip 17, 2008 10:51 pm

Ja njih ne opravdavam, ali to je moj pogled na svijet, ono o ucenju, ali to su ljudi koji se ne mogu kontrolirati, tko zna mozda u buducnosti izmisle neku tabletu koje ce te hormone ili sto vec kod njih izaziva to stanje jednostavno ponistiti. Ali smatram dalje da su oni krivci, zato sto pustaju onu zivotinju u sebi da pobjedi nad njima.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimeuto lip 17, 2008 11:28 pm

Nisam ni mislila da ih opravdavas...samo kazem...treba preuzeti odgovornost...

Da...imam slican stav glede zivota i ucenja...jer ako nije tako onda zbilja ne vidim apsolutno nikakav smisao ovoga...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 11:10 am

mislim da su kod nas premale kazne za pedofiliju a i za ubojstva... siluje curicu i kaže da je psihicki bolesnik i daju mu 7 godina lijecenja u psihijatrijskoj bolnici iz koje može izac kad hoce...i ona misle da tako nešto nece ponovit više. aha moš mislit kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 11:15 am

Kod nas su generalno kazne naopake...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 11:17 am

Alpha je napisao/la:
Recimo da smo bili pedofili, silovatelji i ubojice u proslim zivotima...to svejedno nije razlog da pokusamo 'opravdat' takvo ponasanje...
Kod nekih je to bolest i ne mogu se kontrolirat ali mnogi ipak izabiru to...izabiru svoj nagon...a mogu i ne izabrati...i zato sto izabiru treba da pruzmu i odgovornost...

Mogu ne izabrati, no to je tako teško, isto kao i s ovisnicima, pretpostavljam da je tako. Kad imaš osjećaš da nešto moraš napraviti jer ćeš bez toga poludjeti.
Nije to opravdanje, no samo se pokušavam staviti u kožu takvih ljudi.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 11:44 am

Nitko nije rekao da je lako...
Ali sto god izabrali treba se preuzet odgovornost...samo to...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 12:07 pm

meli je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Recimo da smo bili pedofili, silovatelji i ubojice u proslim zivotima...to svejedno nije razlog da pokusamo 'opravdat' takvo ponasanje...
Kod nekih je to bolest i ne mogu se kontrolirat ali mnogi ipak izabiru to...izabiru svoj nagon...a mogu i ne izabrati...i zato sto izabiru treba da pruzmu i odgovornost...

Mogu ne izabrati, no to je tako teško, isto kao i s ovisnicima, pretpostavljam da je tako. Kad imaš osjećaš da nešto moraš napraviti jer ćeš bez toga poludjeti.
Nije to opravdanje, no samo se pokušavam staviti u kožu takvih ljudi.
ima situacija kada bi u nekoga ispraznio čitav okvir iz pištolja. da li bi me to možda opravdalo
a baš sam imao jak poriv za tim (jedan od razloga zašto ne nosim sa sobom oružje kava )
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 12:09 pm

po galileu bi i pedofilima trebalo oduzeti "oružje"
jesi to tije reći?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 12:13 pm

Hmmm...ne losa ideja...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 12:14 pm

floridana je napisao/la:
po galileu bi i pedofilima trebalo oduzeti "oružje"
jesi to tije reći?
nisam baš toliko opak želio biti
poanta priče je u tome da i mi imamo "porive" koji se kose sa uljuđenim ponašanjem. oni nas ne opravdavaju. neka pravila postoje i moramo ih poštivati inače bi nastala anarhija u najgorem mogućem obliku

prođe ti tip preko reda, vadim katanu i CAAAK ode glava (ali u mojim mislima)
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 2:25 pm

treba njima odsjec nešto drugo kava
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 3:57 pm

birdy je napisao/la:
treba njima odsjec nešto drugo kava
5
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 4:42 pm

Pa da to i Galileo predlaže razoružat ih.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 6:58 pm

Bojim se da ta vrsta razoružavanja nije dovoljna. Eksperimentiralo se s kastracijom višestrukih silovatelja ako se ne varam, no oni bi nakon odležane kazne krenuli na hormonalnu terapiju i ponovo se vratili starim odvratnim navikama. U takvom slučaju ne znam bi li pomogla i amputacija "oruđa", nakon hormonalne terapije proradili bi makar i rukama. Radi se o obrascu ponašanja, vrlo nasilnom i vrlo odbojnom. Treba ih izolirati, dakle onemogućiti im pristup potencijalnim žrtvama. Eventualno pokušati s kakvom psihoterapijom, no o tome sam već pisala...
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 8:29 pm

Ma za porast pedofilije kriv je i internet, ali smatram da su glavni krivci pedofila njihovi roditelji, jer u vecini slucajeva ta su djeca bila zlostavljana, pa stoga oni ne znaju drugacije. Nase socijalne institucije trebaju uvesti neke promjene gdje bi bila stroza kontrola nad roditeljima za koje se sumnja da imaju takve sklonosti. Jedno je sigurno, ti ljudi su psihicki slabi i oni osjecaju nadmoc nad svojim zrtvama i to je njima glavno, to je njihova droga.
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 9:27 pm

činjenica je da tim ljudima ne pomaže nikakva terapija (bar su tako tvrdili liječnici u nekoj emisiji na TV). to njihovo ponašanje možemo zvati bolešću, ali samo uvjetno. hoću reći, ne postoji nevidljiva sila ili konci koji upravljaju njihovim ponašanjem. oni čine te stvari jer tako SAMI žele, i ako opet dođu u mogućnost, ponovit će to. to je po meni ono što je tu najgore, to zlo u samoj srži...
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 10:46 pm

Znaci do sada smo zakljucili da se te ljude ne moze izlijeciti, ja barem ne znam niti za jedan slucaj koji je "izlijecen" (dobro nije bas da i sad trazim po internetu o tome), ali nije bitno, uglavnom oni su neizljecivi, pa kamo onda s takvim ljudima. Sto s njima? Treba li im stvarno skratiti muke i tako rijesiti drustvo od te bolesti?
[Vrh] Go down
bata
Riba



Male
Aquarius Horse
Broj postova : 120
Age : 33
Location : Rijeka
Registration date : 18.06.2008

Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 11:18 pm

treba ih u ludnice potrpat sve..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Iskreno misljenje o pedofiliji...   Iskreno misljenje o pedofiliji... - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Iskreno misljenje o pedofiliji...
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ljudi ajmo iskreno Molim vas
» Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala
» Molim za misljenje, nocu (pre)vidjam stvari. Hvala
» Rusi,Nemci i Spanci,kakvo generalno misljenje imate o njima?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: