Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vjera u Boga

Go down 
+35
snark
Angel from shadow
Pandora
Galileo Galilei
Sentinel
Blizzard
Merkurica
marko suzic
Nefertiti
None
sinisa61
meli
Tutankhamon
garfild
malenaivi
veronika30
Normalnofob II
B&W
floridana
zvezda
gloria_g
BUBI
Alpha
Yado
babi
silver
Milab
sanja
memnoch
zmija
Svjetloisjena
gogx
malena
vladimir
Aleksandar Veliki
39 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next
Autor/icaPoruka
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimesub tra 26, 2008 10:43 am

marko suzic je napisao/la:

ja vjerujem da se marija ukazuje, da salje poruke, da postoji nlo i znakovi u polju ali znam i to da iza toga stoji sotona i njegovi demoni...
Znaci Marija je od Sotone ??? shock
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimesub tra 26, 2008 10:48 am

marko suzic je napisao/la:

ne to ti ISUS kaze da ako mislis da si netko na ovome svijetu i upozorava te da nebudes umisljen jer si nitko i nista bez njega, ali s njim si sve, samo pazi koncept sotone je kad je rekao adamu i evi da ce biti kao Bogovi, a sam sotona je htio biti veci od Boga i popet se na njegovo prijestolje, htio je zivjeti bez Boga...shvatit ces koliko si jadan kad se suocis sa samim sobom i svojim stanjem i kad shvatis da ne mozes ciniti dobro, jer ti se namece zlo i lose misli od sotone...

Galaćanima 6,3 Jer misli li tko da jest štogod, a nije ništa, sam sebe vara.
Kaj si ti Isus ???
Moje je stanje jako dobro, nemam se na sta zaliti, znaci ja ne mogu ciniti dobro ??? A sta je onda kada sam covjeku poklonio kompletnu gradu za kroviste ??? Kada sam poklonio covjeku kuhinju, dakle to nisu dobra dijela. Koja si ti dobra dijela ucinio u zivotu i kome si pomogao u zivotu ???
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimesub tra 26, 2008 10:52 am

marko suzic je napisao/la:

gle ti mozes vjerovati ili u evoluciju i u to da smo nastali od riba i tokom miljardi ili mozes vjerovati bibliji koja uci da smo nastali u 6 dana i kad zbrojis sve godine ljudi tada dobijes oko 6000god, a dinosauri su postojali prije potopa i zato su svi otisci njihovi idu prema planinama jer su bjezali od potopa...
a evolucija nema smisla jer ne moze nastati zivo iz nezivoga...
po evoluciji bi smrt bila prirodna, a to nije prirodno...
koji je smisao zla...otkud zlo? sto se dobiva cineci zlo?

a neandertalci, to su sve bajke, adam je bio veci i jaci od nas, pronasli su otisak covjeka prije potopa, broj noge mu je bio 60, a po bibliji tada su ljudi bili veci....

sto vi mislite da je Bog stvorio zemlju i ljude i nema pametnijeg posla nego da salje potrese,uragane,poplave,erupcije,tucu, susu i sl.?????
Na onaj prvi dio nema smisla odgovarati kava
Ima takvih ljudi i danas. Evo tvoji kosarkasi.
Prirodne pojave kao i na svim ostalim planetama.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimesub tra 26, 2008 5:57 pm

marko suzic je napisao/la:

sto vi mislite da je Bog stvorio zemlju i ljude i nema pametnijeg posla nego da salje potrese,uragane,poplave,erupcije,tucu, susu i sl.?????

Ne, to radi obična pišljiva fizika gica
[Vrh] Go down
Pandora
Dinosaur
Pandora


Female
Libra Snake
Broj postova : 354
Age : 34
Registration date : 29.03.2008

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimesub tra 26, 2008 6:41 pm

Marko suzicu jesi ti neki prorok.... face alien
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimesub tra 26, 2008 10:26 pm

Pandora je napisao/la:
Marko suzicu jesi ti neki prorok.... face alien
Ma on ti je Noe face
Danas ga nema, valjda dovrsava arku !!! face kava gica
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimened tra 27, 2008 10:57 am

Tutankhamon je napisao/la:
Napisao si da imamo 10% mozga a ne koliko ga koristimo kava
Profesionalni kosarkasi se neodricu u korist vjere nego u korist novca tako da to dvoje ne mozes usporedivati. gica

Stvarno mi nije jasno kako to da se svi makivaju od tebe scratch a tako si dragi momak face , mozda zato sto ne znas slusati druge i uvazavati njihovo misljenje nego tjeras svoje i plasis ih ostale. 8) Malo razmisli mozda je ipak problem u tebi. Vjeru covjek treba sam otkriti i traziti a ne da mu je drugi namecu silom ,prjetnjama i patnjama.
Zasto je onda Bog stvorio toga andela ???


gle stalno proviciras i gubis svoje vrijeme i znaj da ce ovi svi razgovori biti na nebu prikazani, Bog je ovdje preko mene tebe zvao i trazio da se pokrenes, ali ti to odbijas...

ne uspoređujem razlog, nego koliko truda treba uloziti jedan Jordan tolio treba i krscanin da postane i ostane krscanin....a oni koji misle da su krscani bez treniranja iliti proucavanja biblije svaki dan i molitve sebe varaju, to su ljudi koji imaju vanjsku poboznost, o njima je Isus pisao u bibliji i to su ljudi koji su se odrekli sile....to su oni koji stalno uce a nikako da spoznaju istinu...

ne nije problem u meni, pa Isusu,Pavao,Ivan Krstitelj,Petar svi su oni bili progonjeni i nitko ih nije htio slusati, a da li su bili u krivu, uzmi Isusa koji nam je uzor, da li je ucinio sto lose, pa koliko je ljudi bilo na njegovoj strani kad je bio na krizu, svi su ga ostavili, da li ti kuzis o cemu se radi...sotona povuce svoju djecu k sebi, zato jer nisu odlucili srcem slijediti Isusa, nego su ga slijedili zbog cuda...

pa Isusu je bio jasan, ne kuzim kako tebi nije jasno, lijepo je rekao Isusu: ako su moju rijec drzali i vasu ce drzati, a posto njegovu narod nije drzao niti moju nece niti niciju tko govori stvari koje dolaze od Boga...svi vi znate sto radite u zivotu krivo i Bog djeluje na vasu savijest i zna sve sto mislimo i sve ce to biti prikazano pred svima na nebu kako smo mi zivjeli a samo oni koji budu ocistili svoje haljine i pobjelili ih Isusovom krvlju oni nece na sud jer su presli iz smrti u zivot, a takvih je malo, jer Isus kaze malo ih je koji nalaze pravi put i zato Isus kaze:

Izaija 13,12 Rjeđi će biti čovjek neg` žeženo zlato...

ne postoji novac kojim mozes kupiti ulaznicu da uđes na vrata u kraljevstvo nebesko, to je neprocjenjivo i samo oni koji su ocistili haljine i koji su bili spremni u taj cas idu a ostali ostaju vani gdje je plac i skrgut zuba...

vi neznate sto propustate, ja gledam najbolji film na svijetu svake sekunde svog zivota i sve je super, ja vam mogu dati taj film, ali morate traziti redatelja-Isusa da vam odobri gledanje....


Zadnja promjena: marko suzic; ned tra 27, 2008 11:57 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimened tra 27, 2008 11:08 am

Tutankhamon je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:


ne moze slijep covjek napisati bibliju! farizeji su bili slijepci tako su i svi ti ljudi u rimu...
Ali ipak su oni sastavljali bibliju.

marko suzic je napisao/la:

evo za rađanje:
Postanak 3,16 A ženi reče: "Trudnoći tvojoj muke ću umnožit, u mukama djecu ćeš rađati. Žudnja će te mužu tjerati, a on će gospodariti nad tobom.
Sovinisticko i egoisticko ponasanje ondasnjih ljudi koji su pisali bibliju.

marko suzic je napisao/la:

duga nastaje nakon kise, evo sto Bog kaze:
Postanak 9,12-15:
I reče Bog: "A ovo znamen je Saveza koji stavljam između sebe i vas i svih živih bića što su s vama, za naraštaje buduće:
Dugu svoju u oblak stavljam, da zalogom bude Savezu između mene i zemlje.
Kad oblake nad zemlju navučem i duga se u oblaku pokaže,
spomenut ću se Saveza svoga, Saveza između mene i vas i stvorenja svakoga živog: potopa više neće biti da uništi svako biće.
Dakle ipak je rekao da nece vise unistavati a onda kasnije kaze da hoce, znaci nije od rijeci i krsi savez !

marko suzic je napisao/la:

ja govorim da je jedan dan tjedno određen za odmor i to je princip po kojem je BOG stvorio svijet u 6 dana i u subotu je odmorio...Bog je stvarao 6 dana, kao i ja danas i odmaram kao i Bog u subotu...ja slijedim Boga...
Tvoja volja, tvoj zivot, nemam nista protiv toga.

marko suzic je napisao/la:

pa zidovsak tora govori o Isusu i opisuje se u tori sve od uskrsnuca i pise sve o antikristu i o tome kako ce zavrsiti sve, sve je opisano kao i u novom zavjetu a pisci novog su isto bili zidovi...
Eto vidis, ovdje sam velis da je biblija skup vise knjiga, novi iz Tore stari od Sumerana.

lucifer je bio najveci anđeo koi je vodio slavlja na nebu....
ali anđeli imaju slobodnu volju i sotona se pobunio i zelio biti visi od Boga ali Bog je pre jak bio i bacio ga na zemlju i to je isto da pitamo zasto ti krsis zapovjedi, pa imas svoju volju i mozes ih krsiti ali ces dati racun za svoj zivot na dan suda...pazi da nebudes na krivoj strani gdje ce biti vecina koja ide u propast....

nisu oni nego zidovi...

ne nego je Bog tako odredio...

nece tebe nitko ubiti nego kad shvatis da te sotona prevario i varao cijeli zivot onda ces htjeti umrjeti odmah, pokusaj shvatiti koliko boli kad shvatis da si prevaren i nista ne mozes vratiti...to je pakao...ne mozes biti sretan ako si rob sotone, samo slobodan covjek moze biti sretan...covjek koji je oslobođen od gresnog tijela...Isus ozivi nase tijelo i propremi ga za svoje kraljevstvo...

tako radi vecina, 4 dana tjedno odmora je previse...

semerani nisu pisali bibliju nego zidovi, sumeranski spisi se krse s biblijom, oni vjeruju u evoluciju...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimened tra 27, 2008 11:13 am

Tutankhamon je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

da ali jednostavno ne mozes biti sretan, ali istinski sretan bez zajednice s Bogom, Bog je stvorio beskonacno planeta i svijetova i mi smo na maloj zemlji i na toj zemlji jedna covjek i ti sad kazes da mozes zivjeti bez Boga koji upravlja svime i da mozes biti sretan i da mozes uspjeti bez njega u zivotu, a zaboravljas Isusuove rijeci: uzak je put spasenja i malo ih je koji ga nalaze...treba se zrtvovati i traziti Boga da nam pokaze put
Ja sam sretan, znaci onda ako je stvorio beskonacno planeta i svjetova onda postoje izvanzemaljci..... Tako je, mi smo beznacajni u svemirskom prostoru i zato je blesavo tvrditi da smo od neke vaznosti i da smo samo mi u svemiru.

gle to ti znas u srcu da li si sretan, ali badava kad se svijetska sreca uspoređuje s Bozjom...velika je razlika...Bozja traje svake sekunde i vjecna je...

izvanzemaljci ne postoje jer bi nam ISUS o tome rekao nesto...ali nije sto znaci da je to od sotone...
ne mi nismo beznacajni, mi smo vazni, to je sotonska prijevara da smo beznacajni i onda se time gubi smisao zivota...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimened tra 27, 2008 11:15 am

Tutankhamon je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

njegovo tijelo nije u egiptu i nije bio u piramidi...
Kada dajes takve izjave moras ih podkrijepiti i nekim navodima. A gdje je onda njegovo tijelo ???

vidis kako neznas da nije bilo u egiptu...daj malo slusaj i provjeri 100 puta sve ako treba i prihvati onda kad si siguran....a ne slusati svakoga...zato biblija kaze: sve provjeravajte, dobro zadrzite....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimened tra 27, 2008 11:23 am

Tutankhamon je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

ja vjerujem da se marija ukazuje, da salje poruke, da postoji nlo i znakovi u polju ali znam i to da iza toga stoji sotona i njegovi demoni...
Znaci Marija je od Sotone ??? shock

pa kakvi su to zakljuci, po cemu si zakljucio da je marija od sotone, ja sam rekao da se ukazuje sotona koji glumi mariju i Isusa jer pise u bibliji da se sotona pretvara u anđela svijetla....njemu nije problem ukazati se osobi koja vjeruje u ukazanje i da se to moze dogoditi...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimened tra 27, 2008 11:50 am

Tutankhamon je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

ne to ti ISUS kaze da ako mislis da si netko na ovome svijetu i upozorava te da nebudes umisljen jer si nitko i nista bez njega, ali s njim si sve, samo pazi koncept sotone je kad je rekao adamu i evi da ce biti kao Bogovi, a sam sotona je htio biti veci od Boga i popet se na njegovo prijestolje, htio je zivjeti bez Boga...shvatit ces koliko si jadan kad se suocis sa samim sobom i svojim stanjem i kad shvatis da ne mozes ciniti dobro, jer ti se namece zlo i lose misli od sotone...

Galaćanima 6,3 Jer misli li tko da jest štogod, a nije ništa, sam sebe vara.
Kaj si ti Isus ???
Moje je stanje jako dobro, nemam se na sta zaliti, znaci ja ne mogu ciniti dobro ??? A sta je onda kada sam covjeku poklonio kompletnu gradu za kroviste ??? Kada sam poklonio covjeku kuhinju, dakle to nisu dobra dijela. Koja si ti dobra dijela ucinio u zivotu i kome si pomogao u zivotu ???


ja nisam Isus ali imam njegovu misao...

citat:
1. Korinćanima 2,14-16:
Tjelesni čovjek ne prima što je od Duha Božjega; jer mu je ludost, i ne može da razumije, jer treba da se duhovno prosuđuje.
A onaj duhovni sve prosuđuje, i njega nitko ne prosuđuje. "Jer tko je upoznao misao Gospodnju, da ga pouči?" A mi imamo misao Kristovu.

vidis sto kaze, onaj tko je upoznao Kristovu misao koja ce ga pouciti, a ti bi upoznao Kristovu misao bez citanja biblije, to nece ici, zato ISUS kaze da ti ljudi imaju Njegovu misao i njegova misao me svemu poucila i poucava me dalje...i kljucno je ovo sto kaze: one koji imaju tu misao koji su duhovni da njih nitko ne prosuđuje a oni sve prosuđuju i sve znaju jer im je Isusu otkrio mnoge stvari....

Jeremija 33,3 Zazovi me, i odazvat ću ti se i objavit ću ti velike i nedokučive tajne o kojima ništa ne znaš.

a ovo sto ti kazes, ako si pomogao sa srcem to znaci da je to Bog ucinio preko tebe, a ima ljudi koji ucine nesto dobro a ocekuju da imtaj vrati drugi put i on njemu pomogne, takva pomoc nije od Boga, to je sebicna pomoc i o tome Isus nije ucio, to je pomoc iz gresnih pobuda...

ti mozes zeljeti uciti dobro ali ne mozes ga uciniti, pomoci da ne ocekujes nista natrag...

Pavao koji je napisao vecinu poslanica kaze:

Rimljanima 7,18 Doista znam da dobro ne prebiva u meni, to jest u mojem tijelu. Uistinu: htjeti mi ide, ali ne i činiti dobro.

ne postoji dobar covjek. kada su ISUSU rekli dobri ucitelju onda im je on rekao sto me zovete dobrim kada je samo BOG dobar....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimened tra 27, 2008 11:53 am

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

sto vi mislite da je Bog stvorio zemlju i ljude i nema pametnijeg posla nego da salje potrese,uragane,poplave,erupcije,tucu, susu i sl.?????

Ne, to radi obična pišljiva fizika gica

sto Bog ne postoji?
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimened tra 27, 2008 11:56 am

Pandora je napisao/la:
Marko suzicu jesi ti neki prorok.... face alien

ne, krscanin se postaje zrtvovanjem i odricanjem i neumornim proucavanjem biblije i molitve koja daje snagu...bez toga nema krscanstva....zato je krscanstvo mrtvo jer ljudi ne proucavaju...misle biti krscani bez odricanja i treniranja....e nece ici...oni koji su se odrekli sile i koji imaju vanjsku poboznost, sto je receno u bibliji da ce biti to su oni koji ne proucavaju i ne mole se ustrajno i iskreno...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimened tra 27, 2008 12:59 pm

ponovno da kazem ono sto Boga kaze:

Mudre izreke 1,20-33:
Mudrost propovijeda na otvorenoj cesti; na slobodnim mjestima pušta da odjekne glas njezin.
Na zidovima visoko gore razliježe se povik njezin. Na vratima, u gradu drži govore svoje:
"Dokle ćete još, vi luđaci, ljubiti ludost, i vama, podsmjevači, dokle će biti mio podsmijeh, i, vi bezumni, dokle ćete mrziti na razboritost?
Primite k srcu opomenu moju! Evo, pustit ću svoje negodovanje proti vas da slobodno poteče i objavit ću vam priče svoje.
Jer sam zvao, a vi ste se nećkali, jer sam namigivao, a nitko nije mario,
Jer ste u vjetar bacali svaki savjet moj, nijeste htjeli ništa znati za opomenu moju
,
Zato ću se i ja smijati nesreći vašoj rugat ću se, kad vas napadne tjeskoba,
Kad kao zlo vrijeme na vas navali strah, i pogibao vaša kao oluja kad dođe, kad nasrne na vas nevolja i muka.
Tada će me zvati, ali se ja neću odazvati; tražit će me, ali me neće naći. Jer su mrzili na spoznaju, za strah Gospodnji nijesu ništa pitali,
Za savjet moj nijesu se nikada brinuli, sva su karanja moja prezirali, [/url]Zato će jesti plod djela svojih i nasitit će se osnova svojih,
Jer luđacima otpad njihov donosi smrt, bezbrižnost je propast luđaka.
Ali tko mene slijedi, može stanovati sigurno i miran biti, bez bojazni od zla."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimened tra 27, 2008 6:54 pm

marko suzic je napisao/la:

ja vjerujem da se marija ukazuje, da salje poruke, da postoji nlo i znakovi u polju ali znam i to da iza toga stoji sotona i njegovi demoni...

Znači vanzemaljci ne postoje, nego sve radi Sotona? Znaš li kolike su šanse da smo sami u svemiru? Iste kao da je bakterija nastala iz neživog.

Citat :
gle stalno proviciras i gubis svoje vrijeme i znaj da ce ovi svi razgovori biti na nebu prikazani, Bog je ovdje preko mene tebe zvao i trazio da se pokrenes, ali ti to odbijas...

Da copy-pastam tvoj odgovor?

Citat :
ne uspoređujem razlog, nego koliko truda treba uloziti jedan Jordan tolio treba i krscanin da postane i ostane krscanin....a oni koji misle da su krscani bez treniranja iliti proucavanja biblije svaki dan i molitve sebe varaju, to su ljudi koji imaju vanjsku poboznost, o njima je Isus pisao u bibliji i to su ljudi koji su se odrekli sile....to su oni koji stalno uce a nikako da spoznaju istinu...

Istina... Isto tako se treba trenirat za hinduizam, i za budizam, i za taoizam i za islam...

Citat :
sotona povuce svoju djecu k sebi, zato jer nisu odlucili srcem slijediti Isusa, nego su ga slijedili zbog cuda...

Sami sebe su odvukli od Isusa, to se događa i danas. Sotona nema veze s tim. Ne ubi netko čovjeka jer mi je Sotona rekao, nego zato što mu se to taj tren činilo logičnim. Doslovno je sam odlučio da to želi učiniti.
No ako baš želiš, može se SLIKOVITO reći da ga je nagovorio sotona jer je stvorio lošu misao...
Čista metafora kao i cijeli ovaj topic

Citat :
Izaija 13,12 Rjeđi će biti čovjek neg` žeženo zlato...

ne postoji novac kojim mozes kupiti ulaznicu da uđes na vrata u kraljevstvo nebesko, to je neprocjenjivo i samo oni koji su ocistili haljine i koji su bili spremni u taj cas idu a ostali ostaju vani gdje je plac i skrgut zuba...

vi neznate sto propustate, ja gledam najbolji film na svijetu svake sekunde svog zivota i sve je super, ja vam mogu dati taj film, ali morate traziti redatelja-Isusa da vam odobri gledanje....

Idu tebi metafore vidim. Ajmo sada opet vježbat personifikaciju

marko suzic je napisao/la:

lucifer je bio najveci anđeo koi je vodio slavlja na nebu....
ali anđeli imaju slobodnu volju i sotona se pobunio i zelio biti visi od Boga ali Bog je pre jak bio i bacio ga na zemlju

Dođe dječak u knjižnicu i pita:

- ''teta, jel imate knjigu 'Cibalia - prvak Evrope'?''

- ''bajke su ti u onom smjeru, sinko''

Citat :
i to je isto da pitamo zasto ti krsis zapovjedi, pa imas svoju volju i mozes ih krsiti ali ces dati racun za svoj zivot na dan suda...pazi da nebudes na krivoj strani gdje ce biti vecina koja ide u propast....

Čas tvrdiš da nas Sotona odvlači od Isusa, čas tvrdiš da to sami radimo... Odluči se face


marko suzic je napisao/la:

izvanzemaljci ne postoje jer bi nam ISUS o tome rekao nesto...ali nije sto znaci da je to od sotone...

Znaš li ti koliko je zapravo velik svemir? Nije svemir samo 2 i pol kilometra oko Zemlje ako nisi znao face
Bi li stvarno Isus rekao da postoje izvanzemaljci? Zašto bi nam rekao?!

Citat :
ne mi nismo beznacajni, mi smo vazni, to je sotonska prijevara da smo beznacajni i onda se time gubi smisao zivota...

Reci mi kako si ti značajan za jedan Jupiter ili Sunce? Znaš, nisu to tijela veličine špekula face


Citat :
ne, krscanin se postaje zrtvovanjem i odricanjem i neumornim proucavanjem biblije i molitve koja daje snagu

Je li krščanin vrijedniji od hinduiste ili budiste?

marko suzic je napisao/la:
Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

sto vi mislite da je Bog stvorio zemlju i ljude i nema pametnijeg posla nego da salje potrese,uragane,poplave,erupcije,tucu, susu i sl.?????

Ne, to radi obična pišljiva fizika gica

sto Bog ne postoji?

Što Fizika ne postoji?
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimened tra 27, 2008 8:43 pm

O Marko, gdje si, kako si. Ja te evo samo pozdravljam ovim putem, neću te kritizirat ni kudit, nego znaš što, čitajući tvoje veličanstvene postove zaintrigirao sam se za tu bibliju, pa bi te molio da mi preporučiš koje izdanje da kupim, jer naime u knjižari sam vidio da ima više izdanja biblije, a pošto si ti veoma dobar poznavatelj biblije, pa ako ti nije problem preporučit...

Thanks :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimepon tra 28, 2008 12:56 am

@Omega...pametno moje ljubi ljubi ljubi


@Nac...jes ti dobro? lolcina

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimepon tra 28, 2008 1:10 am

Namcor je napisao/la:
@Nac...jes ti dobro? lolcina

Apsolutno da, prosvijećen sam napokon pop
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimepon tra 28, 2008 1:19 am

Pozdravljam Marka uz pjesmu: Krčmarice još vina natoći.

A veselom društvu u temi Vjera u Boga želim prijatnu većer uz pjesmu: Da Bog da te voda odnijela.

Živili
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimepon tra 28, 2008 1:28 am

Nacrosrill je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
@Nac...jes ti dobro? lolcina

Apsolutno da, prosvijećen sam napokon pop

O, pa cestitam onda zivili ...ko zna mozda se i na nas ostale nesto prilijepi face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimepon tra 28, 2008 1:33 am

Pijmo u to ime cuga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimepon tra 28, 2008 1:38 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Pozdravljam Marka uz pjesmu: Krčmarice još vina natoći.

A veselom društvu u temi Vjera u Boga želim prijatnu većer uz pjesmu: Da Bog da te voda odnijela.

Živili


Aleks...zivio i ti nama zivili :vopi: cuga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimepon tra 28, 2008 11:36 am

marko suzic je napisao/la:

vidis kako neznas da nije bilo u egiptu...daj malo slusaj i provjeri 100 puta sve ako treba i prihvati onda kad si siguran....a ne slusati svakoga...zato biblija kaze: sve provjeravajte, dobro zadrzite....
Pa dobro onda ti nama reci gdje je??? suspect doh
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitimepon tra 28, 2008 11:37 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Pozdravljam Marka uz pjesmu: Krčmarice još vina natoći.

A veselom društvu u temi Vjera u Boga želim prijatnu većer uz pjesmu: Da Bog da te voda odnijela.

Živili

Zivili :vopi: cuga party
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjera u Boga - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 16 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjera u Boga
[Vrh] 
Stranica 16 / 23.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next
 Similar topics
-
» nova vjera... pridruzite se..
» Vjera bez nade, smisla i cilja............
» Moralnost bez Boga
» Evolucija Boga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: