Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vjera u Boga

Go down 
+35
snark
Angel from shadow
Pandora
Galileo Galilei
Sentinel
Blizzard
Merkurica
marko suzic
Nefertiti
None
sinisa61
meli
Tutankhamon
garfild
malenaivi
veronika30
Normalnofob II
B&W
floridana
zvezda
gloria_g
BUBI
Alpha
Yado
babi
silver
Milab
sanja
memnoch
zmija
Svjetloisjena
gogx
malena
vladimir
Aleksandar Veliki
39 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next
Autor/icaPoruka
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimepon tra 28, 2008 11:41 am

marko suzic je napisao/la:

gle stalno proviciras i gubis svoje vrijeme
Tko ??? Jel ja ??? shock face
Ovo si dobro rekao, zasto ja gubim na tebe vrijeme ?? scratch Boink

marko suzic je napisao/la:

Bog je ovdje preko mene tebe zvao i trazio da se pokrenes, ali ti to odbijas...

Ovo govori sve, mislim da si ti malo zabrijao !!! lood gica doh
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimepon tra 28, 2008 11:52 am

Bog je NJEGA zvao lolcina Pao je na niske grane onda lolcina

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Angel from shadow
Riba
Angel from shadow


Female
Leo Rooster
Broj postova : 158
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimeuto tra 29, 2008 8:26 pm

Pošto je zatišje u temi (privremeno pretpostavljam =D), koristim priliku pa ubacujem pitanje:

Crkva i njeni vjernici već dugo godina iščekuju povratak Mesije, koji je najavljen još od njegova prva dolaska. Također, sam Mesija je rekao da će u tadašnjoj budućnosti biti mnogo varalica, lažnih proroka te tzv. Poslanika Tame prerušenih u ruho svjetlosti.
Danas na Zemlji postoji više Učitelja, no nijednog Crkva ne priznaje kao u potpunosti Božjeg izaslanika.
Što će se dogoditi kada se njihov iščekivani Mesija vrati? Hoće li se povijest ponoviti: hoće li Crkva (crkva) u čekanju dolaska Mesije propustiti njegov dolazak, kao i prvi put, te ga ponovno osuditi kao varalicu i bogohulnika? Kako će ga prepoznati u okovima svojih zidova? Što mislite o toj tematici i koje bi bilo prihvatljivo "rješenje"?
Uistinu me zanimaju odgovori jer sama si ne mogu ponuditi zadovoljavajuć odgovor niti rješenje.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimeuto tra 29, 2008 8:36 pm

Angel from shadow je napisao/la:
Pošto je zatišje u temi (privremeno pretpostavljam =D), koristim priliku pa ubacujem pitanje:

Crkva i njeni vjernici već dugo godina iščekuju povratak Mesije, koji je najavljen još od njegova prva dolaska. Također, sam Mesija je rekao da će u tadašnjoj budućnosti biti mnogo varalica, lažnih proroka te tzv. Poslanika Tame prerušenih u ruho svjetlosti.
Danas na Zemlji postoji više Učitelja, no nijednog Crkva ne priznaje kao u potpunosti Božjeg izaslanika.
Što će se dogoditi kada se njihov iščekivani Mesija vrati? Hoće li se povijest ponoviti: hoće li Crkva (crkva) u čekanju dolaska Mesije propustiti njegov dolazak, kao i prvi put, te ga ponovno osuditi kao varalicu i bogohulnika? Kako će ga prepoznati u okovima svojih zidova? Što mislite o toj tematici i koje bi bilo prihvatljivo "rješenje"?
Uistinu me zanimaju odgovori jer sama si ne mogu ponuditi zadovoljavajuć odgovor niti rješenje.

Kada bi danas došao čovjek i pravio se da je mesija, vjerojatno bi ga strpali na jedno zgodno mjesto zubi
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimeuto tra 29, 2008 8:43 pm

Omega je napisao/la:
Angel from shadow je napisao/la:
Pošto je zatišje u temi (privremeno pretpostavljam =D), koristim priliku pa ubacujem pitanje:

Crkva i njeni vjernici već dugo godina iščekuju povratak Mesije, koji je najavljen još od njegova prva dolaska. Također, sam Mesija je rekao da će u tadašnjoj budućnosti biti mnogo varalica, lažnih proroka te tzv. Poslanika Tame prerušenih u ruho svjetlosti.
Danas na Zemlji postoji više Učitelja, no nijednog Crkva ne priznaje kao u potpunosti Božjeg izaslanika.
Što će se dogoditi kada se njihov iščekivani Mesija vrati? Hoće li se povijest ponoviti: hoće li Crkva (crkva) u čekanju dolaska Mesije propustiti njegov dolazak, kao i prvi put, te ga ponovno osuditi kao varalicu i bogohulnika? Kako će ga prepoznati u okovima svojih zidova? Što mislite o toj tematici i koje bi bilo prihvatljivo "rješenje"?
Uistinu me zanimaju odgovori jer sama si ne mogu ponuditi zadovoljavajuć odgovor niti rješenje.

Kada bi danas došao čovjek i pravio se da je mesija, vjerojatno bi ga strpali na jedno zgodno mjesto zubi

A u međuvremenu naći ću mu zamjenu...ce-4zubo
[Vrh] Go down
Angel from shadow
Riba
Angel from shadow


Female
Leo Rooster
Broj postova : 158
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimeuto tra 29, 2008 8:45 pm

Omega je napisao/la:
Angel from shadow je napisao/la:
Pošto je zatišje u temi (privremeno pretpostavljam =D), koristim priliku pa ubacujem pitanje:

Crkva i njeni vjernici već dugo godina iščekuju povratak Mesije, koji je najavljen još od njegova prva dolaska. Također, sam Mesija je rekao da će u tadašnjoj budućnosti biti mnogo varalica, lažnih proroka te tzv. Poslanika Tame prerušenih u ruho svjetlosti.
Danas na Zemlji postoji više Učitelja, no nijednog Crkva ne priznaje kao u potpunosti Božjeg izaslanika.
Što će se dogoditi kada se njihov iščekivani Mesija vrati? Hoće li se povijest ponoviti: hoće li Crkva (crkva) u čekanju dolaska Mesije propustiti njegov dolazak, kao i prvi put, te ga ponovno osuditi kao varalicu i bogohulnika? Kako će ga prepoznati u okovima svojih zidova? Što mislite o toj tematici i koje bi bilo prihvatljivo "rješenje"?
Uistinu me zanimaju odgovori jer sama si ne mogu ponuditi zadovoljavajuć odgovor niti rješenje.

Kada bi danas došao čovjek i pravio se da je mesija, vjerojatno bi ga strpali na jedno zgodno mjesto zubi

Hm, da, i ja imam slično viđenje te situacije, baš zato pitam. Ljudi koji najviše iščekuju povratak njegov, su baš oni čije zidove kule koju su sagradili je nemoguće preći. Baš oni koji odbacuju sve osim zapisane prošlosti i u svojoj kuli iščekuju budućnost. Ne mogu shvatiti kako je misle dočekati ako svemu zatvaraju vrata...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimeuto tra 29, 2008 9:28 pm

Ha, cuj...prosli put ga nisu zatvorili nego razapeli...pa sad biraj...

Al ako cemo ozbiljno...ne vjerujem da ce ljudi prepoznati Mesiju ako se i pojavi...ili se vec pojavio...i nema sanse da Crkva dopusti da se on otkrije...u biti vjerujem da ce napraviti sve sto je u njenoj moci da doticnu osobu diskreditiraju i uklone sa 'scene'...
A onda opet...ako je 'sudjeno' nista ga/je nece moci sakriti...
Sto se tice ljudi...slazem se s Angel...previse je zidova i ograda podignuto...previse svi sve 'znaju'...pa i nas IKD je u filmu da sve zna i ako nije tako kako on 'zna' onda nije istina...a decko zbilja ima dobru namjeru...al, kako se ono kaze, put do pakla je poplocan dobrim namjerama...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Angel from shadow
Riba
Angel from shadow


Female
Leo Rooster
Broj postova : 158
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimeuto tra 29, 2008 9:59 pm

Namcor je napisao/la:
Ha, cuj...prosli put ga nisu zatvorili nego razapeli...pa sad biraj...

A čuj, ponio me duh suvremenosti lolcina

Namcor je napisao/la:
Al ako cemo ozbiljno...ne vjerujem da ce ljudi prepoznati Mesiju ako se i pojavi...ili se vec pojavio...i nema sanse da Crkva dopusti da se on otkrije...u biti vjerujem da ce napraviti sve sto je u njenoj moci da doticnu osobu diskreditiraju i uklone sa 'scene'...
A onda opet...ako je 'sudjeno' nista ga/je nece moci sakriti...

Ovaj slobodni odabir, kojeg si ostavila, što se tiče odabira spola, je nešto najlijepše što sam vidjela do sada u ovoj temi =) hug

Namcor je napisao/la:
Sto se tice ljudi...slazem se s Angel...previse je zidova i ograda podignuto...previse svi sve 'znaju'...pa i nas IKD je u filmu da sve zna i ako nije tako kako on 'zna' onda nije istina...a decko zbilja ima dobru namjeru...al, kako se ono kaze, put do pakla je poplocan dobrim namjerama...

I jedan prigodni - daz


Zadnja promjena: Angel from shadow; sri tra 30, 2008 2:16 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimesri tra 30, 2008 1:52 am

Hvala Angel :) ljubi Samo jedna sitnica...imam 'muski' nick al sam cura :)

Hehe...dobar ti je prigodni zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Angel from shadow
Riba
Angel from shadow


Female
Leo Rooster
Broj postova : 158
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimesri tra 30, 2008 2:16 am

Namcor je napisao/la:
Hvala Angel :) ljubi Samo jedna sitnica...imam 'muski' nick al sam cura :)

Hehe...dobar ti je prigodni zubi

*ups* oops
Znam da si cura (jednom sam se pomalo zaprepastila i onda upamtila *hihi*), no paralelno sam tipkala još negdje, pa mi izletilo. Oprosti mi, evo ispravljeno već (:
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimesri tra 30, 2008 2:26 am

Ma nema frke...ne smeta...pa znam da imam 'muski' nick :) ljubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Angel from shadow
Riba
Angel from shadow


Female
Leo Rooster
Broj postova : 158
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimesri tra 30, 2008 2:33 am

Ma lol, odigrašsmo nas dvije "ponos i predrasude" (5) u ove sitne sate ^^
No da ne spamamo više, radije idem spavati.
Noć, ljubi
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimesri tra 30, 2008 3:04 am

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

ja vjerujem da se marija ukazuje, da salje poruke, da postoji nlo i znakovi u polju ali znam i to da iza toga stoji sotona i njegovi demoni...

Znači vanzemaljci ne postoje, nego sve radi Sotona? Znaš li kolike su šanse da smo sami u svemiru? Iste kao da je bakterija nastala iz neživog.

Citat :
gle stalno proviciras i gubis svoje vrijeme i znaj da ce ovi svi razgovori biti na nebu prikazani, Bog je ovdje preko mene tebe zvao i trazio da se pokrenes, ali ti to odbijas...

Da copy-pastam tvoj odgovor?

Citat :
ne uspoređujem razlog, nego koliko truda treba uloziti jedan Jordan tolio treba i krscanin da postane i ostane krscanin....a oni koji misle da su krscani bez treniranja iliti proucavanja biblije svaki dan i molitve sebe varaju, to su ljudi koji imaju vanjsku poboznost, o njima je Isus pisao u bibliji i to su ljudi koji su se odrekli sile....to su oni koji stalno uce a nikako da spoznaju istinu...

Istina... Isto tako se treba trenirat za hinduizam, i za budizam, i za taoizam i za islam...

Citat :
sotona povuce svoju djecu k sebi, zato jer nisu odlucili srcem slijediti Isusa, nego su ga slijedili zbog cuda...

Sami sebe su odvukli od Isusa, to se događa i danas. Sotona nema veze s tim. Ne ubi netko čovjeka jer mi je Sotona rekao, nego zato što mu se to taj tren činilo logičnim. Doslovno je sam odlučio da to želi učiniti.
No ako baš želiš, može se SLIKOVITO reći da ga je nagovorio sotona jer je stvorio lošu misao...
Čista metafora kao i cijeli ovaj topic

Citat :
Izaija 13,12 Rjeđi će biti čovjek neg` žeženo zlato...

ne postoji novac kojim mozes kupiti ulaznicu da uđes na vrata u kraljevstvo nebesko, to je neprocjenjivo i samo oni koji su ocistili haljine i koji su bili spremni u taj cas idu a ostali ostaju vani gdje je plac i skrgut zuba...

vi neznate sto propustate, ja gledam najbolji film na svijetu svake sekunde svog zivota i sve je super, ja vam mogu dati taj film, ali morate traziti redatelja-Isusa da vam odobri gledanje....

Idu tebi metafore vidim. Ajmo sada opet vježbat personifikaciju

marko suzic je napisao/la:

lucifer je bio najveci anđeo koi je vodio slavlja na nebu....
ali anđeli imaju slobodnu volju i sotona se pobunio i zelio biti visi od Boga ali Bog je pre jak bio i bacio ga na zemlju

Dođe dječak u knjižnicu i pita:

- ''teta, jel imate knjigu 'Cibalia - prvak Evrope'?''

- ''bajke su ti u onom smjeru, sinko''

Citat :
i to je isto da pitamo zasto ti krsis zapovjedi, pa imas svoju volju i mozes ih krsiti ali ces dati racun za svoj zivot na dan suda...pazi da nebudes na krivoj strani gdje ce biti vecina koja ide u propast....

Čas tvrdiš da nas Sotona odvlači od Isusa, čas tvrdiš da to sami radimo... Odluči se face


marko suzic je napisao/la:

izvanzemaljci ne postoje jer bi nam ISUS o tome rekao nesto...ali nije sto znaci da je to od sotone...

Znaš li ti koliko je zapravo velik svemir? Nije svemir samo 2 i pol kilometra oko Zemlje ako nisi znao face
Bi li stvarno Isus rekao da postoje izvanzemaljci? Zašto bi nam rekao?!

Citat :
ne mi nismo beznacajni, mi smo vazni, to je sotonska prijevara da smo beznacajni i onda se time gubi smisao zivota...

Reci mi kako si ti značajan za jedan Jupiter ili Sunce? Znaš, nisu to tijela veličine špekula face


Citat :
ne, krscanin se postaje zrtvovanjem i odricanjem i neumornim proucavanjem biblije i molitve koja daje snagu

Je li krščanin vrijedniji od hinduiste ili budiste?

marko suzic je napisao/la:
Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

sto vi mislite da je Bog stvorio zemlju i ljude i nema pametnijeg posla nego da salje potrese,uragane,poplave,erupcije,tucu, susu i sl.?????

Ne, to radi obična pišljiva fizika gica

sto Bog ne postoji?

Što Fizika ne postoji?


krscanin,hindus ibudist su isti samo ako svi troje zive po savijesti...

znaci po tebi je Isus lagao jer je ovo rekao:

Luka 10,18 On im reče: "Vidjeh sotonu, gdje spade s neba kao munja.

daj se odluci, da li Bog postoji ili ne?
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimesri tra 30, 2008 3:05 am

Nacrosrill je napisao/la:
O Marko, gdje si, kako si. Ja te evo samo pozdravljam ovim putem, neću te kritizirat ni kudit, nego znaš što, čitajući tvoje veličanstvene postove zaintrigirao sam se za tu bibliju, pa bi te molio da mi preporučiš koje izdanje da kupim, jer naime u knjižari sam vidio da ima više izdanja biblije, a pošto si ti veoma dobar poznavatelj biblije, pa ako ti nije problem preporučit...

Thanks :)

pa uzmi krscansku sadasnjost
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimesri tra 30, 2008 3:08 am

Tutankhamon je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

vidis kako neznas da nije bilo u egiptu...daj malo slusaj i provjeri 100 puta sve ako treba i prihvati onda kad si siguran....a ne slusati svakoga...zato biblija kaze: sve provjeravajte, dobro zadrzite....
Pa dobro onda ti nama reci gdje je??? suspect doh


nemoj sada postavljati druga pitanja...

pametujes i smijes se meni a neznas da tutankamonovo tijelo nije u egiptu bilo!!!!
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimesri tra 30, 2008 3:10 am

Tutankhamon je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

gle stalno proviciras i gubis svoje vrijeme
Tko ??? Jel ja ??? shock face
Ovo si dobro rekao, zasto ja gubim na tebe vrijeme ?? scratch Boink

marko suzic je napisao/la:

Bog je ovdje preko mene tebe zvao i trazio da se pokrenes, ali ti to odbijas...

Ovo govori sve, mislim da si ti malo zabrijao !!! lood gica doh


pa neznam sad tko cita bibliju svaki dan, da li bibliju cita Bozje djete ili sotonsko???

samo gresnici ne citaju bibliju, jer njih grijeh odvaja od biblije...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimesri tra 30, 2008 3:20 am

Angel from shadow je napisao/la:
Pošto je zatišje u temi (privremeno pretpostavljam =D), koristim priliku pa ubacujem pitanje:

Crkva i njeni vjernici već dugo godina iščekuju povratak Mesije, koji je najavljen još od njegova prva dolaska. Također, sam Mesija je rekao da će u tadašnjoj budućnosti biti mnogo varalica, lažnih proroka te tzv. Poslanika Tame prerušenih u ruho svjetlosti.
Danas na Zemlji postoji više Učitelja, no nijednog Crkva ne priznaje kao u potpunosti Božjeg izaslanika.
Što će se dogoditi kada se njihov iščekivani Mesija vrati? Hoće li se povijest ponoviti: hoće li Crkva (crkva) u čekanju dolaska Mesije propustiti njegov dolazak, kao i prvi put, te ga ponovno osuditi kao varalicu i bogohulnika? Kako će ga prepoznati u okovima svojih zidova? Što mislite o toj tematici i koje bi bilo prihvatljivo "rješenje"?
Uistinu me zanimaju odgovori jer sama si ne mogu ponuditi zadovoljavajuć odgovor niti rješenje.

ja po stoti put ponavljam i ponovno cu reci jer mi nije tesko da ce svi oni koji nece citati bibliju biti prevareni....

Isus je rekao da ce ga svako oko vidjeti...tako da nema problema oko prepoznavanja, ali ce u taj dan biti tesko onima koji ga nisu slijedili nego su pametovali...

samo znajte da svai put kada ucinite grijeh tada zabijate klin u ruke i noge Isusu i probijate mu bok...svaki put...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimesri tra 30, 2008 3:24 am

Namcor je napisao/la:
Ha, cuj...prosli put ga nisu zatvorili nego razapeli...pa sad biraj...

Al ako cemo ozbiljno...ne vjerujem da ce ljudi prepoznati Mesiju ako se i pojavi...ili se vec pojavio...i nema sanse da Crkva dopusti da se on otkrije...u biti vjerujem da ce napraviti sve sto je u njenoj moci da doticnu osobu diskreditiraju i uklone sa 'scene'...
A onda opet...ako je 'sudjeno' nista ga/je nece moci sakriti...
Sto se tice ljudi...slazem se s Angel...previse je zidova i ograda podignuto...previse svi sve 'znaju'...pa i nas IKD je u filmu da sve zna i ako nije tako kako on 'zna' onda nije istina...a decko zbilja ima dobru namjeru...al, kako se ono kaze, put do pakla je poplocan dobrim namjerama...


svi odgovori su u bibliji, Isus ce doci kako je i rekao, bas kada se najmanje budemo nadali, tako je rekao i tako ce biti i svi ce gresnici biti ocisceni s zemlje, svi koji su isli svojim putem i cinili protiv Boga...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimesri tra 30, 2008 3:33 am

kao prvo Isus se zapitao da li ce naci vjernog covjeka kada dođe, sto znaci da ce malo biti onih koji ce biti spaseni, a na drugom mjestu je rekao da je uzak put spasenja i malo ih je koji ga nalaze, Isus kaze malo ih je, a crkva danas radi karizmatski pokret, a Isus kaze malo a oni kazu idemo svi, a Isus je rekao da ce vecina u propast, tko je tu lud???

a meni je normano da me se smatra luđakom, jer je Isus rekao da ce se prema nama ponasati isto kao i prema njemu, da li se tretiranje vase prema meni razlikuje od onoga kako su se ponasali tada ljudi prema Isusu, bas i nema razlike, a Isus je lijepo reko da ce nas mrziti zbog njegova imena.........pa nece valjda sotonsko djete citati bibliju svaki dan, to bas nema logike....

a da vam kazem sad o tom filmu koji gledam svaki dan:

Luka 10,24 Kažem vam: mnogi su proroci i kraljevi htjeli vidjeti što vi gledate, ali nisu vidjeli; i čuti što vi slušate, ali nisu čuli!

Isus lijepo kaze da su mnogi to zeljeli vidjeti, cak proroci ali nisu vidjeli, znaci to je nesto posebno...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimesri tra 30, 2008 6:43 am

marko suzic je napisao/la:


znaci po tebi je Isus lagao jer je ovo rekao:

Luka 10,18 On im reče: "Vidjeh sotonu, gdje spade s neba kao munja.

Ima jedan problem. DOKAŽI da je to rekao. Zapravo ti na sve odgovaraš pomoću Biblije koju smatraš apsolutnom istinom.
Dokaži da je Biblija apsolutna istina i da nije mijenjana.


Citat :
daj se odluci, da li Bog postoji ili ne?

Već sam ti reko, vjerujem da Bog postoji i vjerujem u njega, ali tebi na nepojmljiv način. Ne smatram ga duhom, a niti bićem.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimesri tra 30, 2008 10:58 am

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:


znaci po tebi je Isus lagao jer je ovo rekao:

Luka 10,18 On im reče: "Vidjeh sotonu, gdje spade s neba kao munja.

Ima jedan problem. DOKAŽI da je to rekao. Zapravo ti na sve odgovaraš pomoću Biblije koju smatraš apsolutnom istinom.
Dokaži da je Biblija apsolutna istina i da nije mijenjana.


Citat :
daj se odluci, da li Bog postoji ili ne?

Već sam ti reko, vjerujem da Bog postoji i vjerujem u njega, ali tebi na nepojmljiv način. Ne smatram ga duhom, a niti bićem.

omega tako i ja razmišljam... ja mislim da je to neka velika energija koja nas "vodi" da se tako izrazim. a biblija tko zna dal je tocna uopce. možda su se ljudi prvi put susreli sa nekim nadnaravnim pojavama pa su to povezli sa bogom. kolko ljudi ima u današnje vrijeme koji vide i buducnost, neki mogu lijeciti, neki vidjeti od cega koji covjek boluje bez da išta zna o njemu, ljudi koji su preživjeli najteže nesrece itd pa ih nitko nije cijenio kao Isusa. možda je isus bio samo jedan od mnogih ljudi s takvim mogucnostima. A možda svi mi imamo te mogucnosti ali ih samo trebamo otkrit. Eto tolko od mene za sad :)
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimesri tra 30, 2008 11:35 am

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:


znaci po tebi je Isus lagao jer je ovo rekao:

Luka 10,18 On im reče: "Vidjeh sotonu, gdje spade s neba kao munja.

Ima jedan problem. DOKAŽI da je to rekao. Zapravo ti na sve odgovaraš pomoću Biblije koju smatraš apsolutnom istinom.
Dokaži da je Biblija apsolutna istina i da nije mijenjana.


Citat :
daj se odluci, da li Bog postoji ili ne?

Već sam ti reko, vjerujem da Bog postoji i vjerujem u njega, ali tebi na nepojmljiv način. Ne smatram ga duhom, a niti bićem.


da nema biblije nebi ni krscanstva bilo...

kako to da je biblija ostala ziva 3500 god...

a nađeni su u kumranu knjige starog zavjeta i sve se poklapa s biblijom, mislim da su te knjige stare 2000god...

biblija kaze da je Bog duh...

ajde makni bibliju,kuran i vedske spise i ako te knjige su izmisljene kako onda, pa te knjige su nastale prije svojih religija...

biblija ima logike od pocetka do kraja, od stvaranja do trenutka kada ce svi gresnici umrjeti...

a to sto ti zelis uzeti iz biblije djelove koji ti odgovoraju to je samo tvoj problem...

ali zapamti sto je Bog rekao:

Izaija 55,8.9 "Jer misli moje nijesu vaše misli, i putovi vaši nijesu moji putovi", veli Gospod. "Ne, kako je nebo visoko nad zemljom, tako su putovi moji visoki nad vašim putovima i misli moje nad vašim mislima.
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimesri tra 30, 2008 11:45 am

da li vi razumijete kada Bog kaze da je sav svijet pod vlascu zloga, a samo malo ljudi su s Bogom....

svi vasi putevi su putevi vasi, ali nisu putevi Bozji jer Bozji putevi vode preko biblije,posta i molitve, ali ti putevi su najljsepsi putevi i predragocjeni su jer ti putevi vode u raj...kao sto je Drazen Petrovic dao sve svoje, sav zivot je dao samo za kosarku i zivio je samo za to, tako je i krscanin samo onaj koji da svoj zivot samo za Boga, ali cijeli svoj zivot....svatko od nas ima svoj put koji ce mu Bog pokazati, oni koji nece surađivati s Bogom znaci da su se odrekli Boga jer misle da mogu bez Boga...

Marija Terezija je imala svoj put koji joj je Bog dao, ja imam svoj put koji mi je Bog dao, vi imate svoj ali trebate ga otkriti, ali bez biblije ne ide, nema sanse...recite drazenu kad je bio ziv da moze postati kosarkas i bez tolikog treniranja, da ne mora trenirati!!!!

a isto je s krscanstvom, vi meni kazete da bez proucavanja biblije i molitve mozete postati i ostati krscani...malo se varate, vi svi mislite da je Bog umro iz sale na krizu, ali to nije sala, vi ste neozbiljni ljudi koji mislite da je borba anđela i demona sala, e pa nije, samo sto vi tu borbu ne vidite i ne shvacate jer ne citate bibliju, hocu reci da se borba vodi u vama...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimesri tra 30, 2008 11:46 am

Ej IKD...reci zasto je po tebi smrt nesto lose...mislim to je samo smrt fizickog tijela...ono sto mi zovem smrt zapravo je samo prelazak...cak mozemo reci rodjenje...

Bio si rekao Tutankhamonu da ako je smrt prirodna kako to da smo tuzni kad premine netko nama blizak...pa mislim, to je prirodno da je covjek tuzan...cak i ako 'zna' tj. vjeruje da je ta osoba zapravo nanovo rodjena na drugom svijetu...ipak...kada nam netko drag ode makar negdje na put, nedostaje nam i znamo bit tuzni...tako smo tuzni i kad netko umre...jednostavno nam nedostaje ta osoba...iako je ona mozda na puno boljem mjestu...
I ponekad smo u takvom slucaju i tuzni i sretni istodobno...sretni smo sto je osoba koju volimo dobro ali tuzni smo sto cemo mozda morati dugo cekati da je opet sretnemo i zagrlimo...

Ne znam da li me razumjes sto hocu reci...ali reci...ima li to sto sam napisala tebi smisla?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitimesri tra 30, 2008 12:36 pm

birdy je napisao/la:
Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:


znaci po tebi je Isus lagao jer je ovo rekao:

Luka 10,18 On im reče: "Vidjeh sotonu, gdje spade s neba kao munja.

Ima jedan problem. DOKAŽI da je to rekao. Zapravo ti na sve odgovaraš pomoću Biblije koju smatraš apsolutnom istinom.
Dokaži da je Biblija apsolutna istina i da nije mijenjana.


Citat :
daj se odluci, da li Bog postoji ili ne?

Već sam ti reko, vjerujem da Bog postoji i vjerujem u njega, ali tebi na nepojmljiv način. Ne smatram ga duhom, a niti bićem.

omega tako i ja razmišljam... ja mislim da je to neka velika energija koja nas "vodi" da se tako izrazim. a biblija tko zna dal je tocna uopce. možda su se ljudi prvi put susreli sa nekim nadnaravnim pojavama pa su to povezli sa bogom. kolko ljudi ima u današnje vrijeme koji vide i buducnost, neki mogu lijeciti, neki vidjeti od cega koji covjek boluje bez da išta zna o njemu, ljudi koji su preživjeli najteže nesrece itd pa ih nitko nije cijenio kao Isusa. možda je isus bio samo jedan od mnogih ljudi s takvim mogucnostima. A možda svi mi imamo te mogucnosti ali ih samo trebamo otkrit. Eto tolko od mene za sad :)


gle Isus je Bog i sam Bog je dosao u ljudskom tijelu i umro je za tebe gol na krizu, umro je da ti imas stan u njegovom kraljevstvu jednog dana, ali da bi dobila kljuc od tog stana treba biti povezan s Bogom svake sekunde mislima jer ako mi ne citamo bibliju, ako je ne proucavamo svim srcem onda ce nas sotona lako odvesti na svoj put i izgubit cemo taj kljuc jer idemo tada krivim putem...

ti ne kuzis kakonpr. vracara moze vidjeti neke stvari, buducnost moze vidjeti ali sam one stvari koje vidi demon, jer tvoj demon kaze njezinom demonu sve o tebi, sto tebe boli, s cim imas problema, sve sto te muci i onda tebi ona to kaze i ti milsis kako je ona od Boga i ima moci a neznas da ce te tada demon muciti, zato Bog kaze da ce vracari biti baceni u ognjeno jezero....


Isusa su razapeli sotonska djeca, a koliko ih je bilo na Isusovoj strani????

svi Bozji ljudi su kroz cijelu bibliju bili odbaceni, proganjani,ubijani ali njih to nije uznemiravalo kao sto niti mene ne uznemirava jer je Bog na mojoj strani, a na kojoj ste vi strani to provjerite u bibliji, da se nebi inenadili kad dođe Isus pa se nađete na krivoj strani!!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjera u Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 17 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjera u Boga
[Vrh] 
Stranica 17 / 23.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23  Next
 Similar topics
-
» nova vjera... pridruzite se..
» Vjera bez nade, smisla i cilja............
» Evolucija Boga
» Moralnost bez Boga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: