Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vjera u Boga

Go down 
+35
snark
Angel from shadow
Pandora
Galileo Galilei
Sentinel
Blizzard
Merkurica
marko suzic
Nefertiti
None
sinisa61
meli
Tutankhamon
garfild
malenaivi
veronika30
Normalnofob II
B&W
floridana
zvezda
gloria_g
BUBI
Alpha
Yado
babi
silver
Milab
sanja
memnoch
zmija
Svjetloisjena
gogx
malena
vladimir
Aleksandar Veliki
39 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next
Autor/icaPoruka
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 12:41 pm

razgovor Isusa i demona:

Matej 8,29 I gle, povikaše: "Što ti imaš s nama, Sine Božji? Došao si ovamo prije vremena mučiti nas?

demon kaze Isusu: zasto ga je dosao muciti prije vremena....

ili kad su demoni rekli Isusu da ih ne ubije neg da ih pusti da uđu u krdo svinja....

da li je Isus lagao?
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 12:48 pm

Namcor je napisao/la:
Ej IKD...reci zasto je po tebi smrt nesto lose...mislim to je samo smrt fizickog tijela...ono sto mi zovem smrt zapravo je samo prelazak...cak mozemo reci rodjenje...

Bio si rekao Tutankhamonu da ako je smrt prirodna kako to da smo tuzni kad premine netko nama blizak...pa mislim, to je prirodno da je covjek tuzan...cak i ako 'zna' tj. vjeruje da je ta osoba zapravo nanovo rodjena na drugom svijetu...ipak...kada nam netko drag ode makar negdje na put, nedostaje nam i znamo bit tuzni...tako smo tuzni i kad netko umre...jednostavno nam nedostaje ta osoba...iako je ona mozda na puno boljem mjestu...
I ponekad smo u takvom slucaju i tuzni i sretni istodobno...sretni smo sto je osoba koju volimo dobro ali tuzni smo sto cemo mozda morati dugo cekati da je opet sretnemo i zagrlimo...

Ne znam da li me razumjes sto hocu reci...ali reci...ima li to sto sam napisala tebi smisla?

ja pitam da li je bolest prirodna?

ali sto vi ne razumijete da u smrti nema nista prirodno, nista pozitivno, nista dobro!!!

smrt nije od Boga ili vi mislite da je???

na koji drugi svijet, kako ti znas gdje idu ljudi kad umru?

daj ti meni samo objasni, ako mi ljudi mozemo pronaci pravi put koji je samo jedan bez Boga i bez biblije, zasto je onda Bog dao bibliju, zasto ako mi sve znamo?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 1:04 pm

Nisi ti mene bas skuzio izgleda...

Sve je prirodno i mi u sebi nosimo odgvore... Postoje ljudi na sviejtu koji nikada nisu culi za Bibliju, koji su nepismeni...i oni imaju sve odgovore u sebi...samo trebaju stati i osluhnuti...

Reci, sto se desi kad covjek fizicki umre? Postoji li dusa? Da li ona nekud 'ode' i kud?

Smrt je prijelaz bas kao i rodjenje.

Nekako si previse vezan za materijalno i fizicko tijelo obzirom na ovo sto ovdje nama propovijedas. Zar nije dusa ta koja je ziva? A ona ne moze umrijeti. Dakle smrt ne postoji. Postoji samo prijelaz energije. Prvi zakon termodinamike, ako zelis :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 1:04 pm

E, da...pitanjce...Sto je za tebe smrt?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 2:31 pm

Namcor je napisao/la:
Nisi ti mene bas skuzio izgleda...

Sve je prirodno i mi u sebi nosimo odgvore... Postoje ljudi na sviejtu koji nikada nisu culi za Bibliju, koji su nepismeni...i oni imaju sve odgovore u sebi...samo trebaju stati i osluhnuti...

Reci, sto se desi kad covjek fizicki umre? Postoji li dusa? Da li ona nekud 'ode' i kud?

Smrt je prijelaz bas kao i rodjenje.

Nekako si previse vezan za materijalno i fizicko tijelo obzirom na ovo sto ovdje nama propovijedas. Zar nije dusa ta koja je ziva? A ona ne moze umrijeti. Dakle smrt ne postoji. Postoji samo prijelaz energije. Prvi zakon termodinamike, ako zelis :)

osluhnuti kazes, pa i sotona ti moze bacati takve misli da ti mislis da su od Boga i prevari te, zato je Bog dao bibliju da ti provjeris te misli i da nađes pravi put...a sto ti sada znas koje su misli od Boga...meni je sotona govori takve stvari koje nemaju veze s biblijom, to mi je slao kada nisam poznavao bibliju i kada sam jos bio slijep, htio me prevariti...

pa kad te netko udari tada demon se trudi i zeli da mu ti vratis udarac, jer ti on kaze da je to ok, a Isus kaze da ne vracas udarac...

zato Pavao kaze:

Rimljanima 7,21 Nalazim dakle ovaj zakon: kad bih htio činiti dobro, nameće mi se zlo.

on kaze da nam se namece zlo, pa bog nam sigurno ne namece da cinimo grijeh...

sve one spike pricanje s mrtvima su pricice demona na koje ljudi padaju jer nemaju pojma o bibliji i najvise ce ljudi biti prevareni jer neznaju bibliju, samo koliko ljudi nezna da ce prije nego sto Isus dođe sotona napraviti kopiju Isusova dolaska i tu ce prevariti sve ljude...

covjek je dusa, duh iliti dah koji je Bog udahnuo u nas i tijelo koje je nastalo od praha zemaljskog, zato se vracamo u zemlju, a taj duh koji ozivljava tijelo vraca se Bogu, ali to je samo taj dah, a ljudi nista neznaju, biblija uci da svi ljudi spavaju, kao sto je Isus rekao da lazar spava, svi ljudi cekaju dan kada ce Isus doci...biblija uci da mrtvi nista neznaju i ne postoji cistiliste, to katoici mlate pare od ljudi preko te pricice...to ti je kad ljudi ne poznaju bibliju pa se sotona igra s njima kako zeli i kada zeli
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 3:03 pm

Namcor je napisao/la:
Nisi ti mene bas skuzio izgleda...

Sve je prirodno i mi u sebi nosimo odgvore... Postoje ljudi na sviejtu koji nikada nisu culi za Bibliju, koji su nepismeni...i oni imaju sve odgovore u sebi...samo trebaju stati i osluhnuti...

Reci, sto se desi kad covjek fizicki umre? Postoji li dusa? Da li ona nekud 'ode' i kud?

Smrt je prijelaz bas kao i rodjenje.

Nekako si previse vezan za materijalno i fizicko tijelo obzirom na ovo sto ovdje nama propovijedas. Zar nije dusa ta koja je ziva? A ona ne moze umrijeti. Dakle smrt ne postoji. Postoji samo prijelaz energije. Prvi zakon termodinamike, ako zelis :)

cime sam ja vezan za materijalno?

duh + prah= ziva dusa-covjek

e vidis taj duh moze umrjeti, to je koncept sotone da je dusa besmrtna, e nije, Bog ce izbrisati i unistiti sve one koji su se odrekli Isusa Krista, jer biblija kaze da ce svi oni koji nece biti zapisani u knjizi zivota biti baceni u ognjeno jezero i to je druga smrt...a sotona je prodo tu foru ne samoa damu i evi nego i budizmu, kada je zmija(sotona) rekla evi ne necete i umrjeti nego ce te postati kao bogovi, a Bog je rekao da cete umrjeti ako uzmete tog ploda, znaci sotonska je laz da je dusa besmrtna, to biblija ne uci, zato nam Isus kaze da se ne bojimo onoga koji moze ubiti tijelo, a to je sotona nego da se bojimo Boga koji moze i dusu i tijelo pogubiti u paklu, ali ljudi vole da vjeruju da mogu zivjeti kako zele i da je dusa besmrtna i onda je to super, ali nije tako, Isus nije umro gol na krizu iz sale, to je sala mnogima, ali Bog je ozbiljan i biti krscanin znaci biti ozbiljan i ozbiljno shvacati ono sto se događa, a jedna izreka dobro kaze: umjerena poboznost jednaka je nikakvoj samo sto ju sotona puno vise voli...znaci ili zivis po bibliji ii ne...nema između...Isus je jasan tko nije s nama taj je protiv nas

evo sad si rekla on stoje sotona rekao adamu i evi, da citiram:

Postanak 2,16 Jahve, Bog, zapovjedi čovjeku: "Sa svakoga stabla u vrtu slobodno jedi,
Postanak 2,17 ali sa stabla spoznaje dobra i zla da nisi jeo! U onaj dan u koji s njega okusiš, zacijelo ćeš umrijeti!

i onda sto je sotona rekao:

Postanak 3,3 Samo za plod stabla što je nasred vrta rekao je Bog: `Da ga niste jeli! I ne dirajte u nj, da ne umrete!`
Postanak 3,4 Nato će zmija ženi: "Ne, nećete umrijeti!

ako je sotona prevario adama i evu koji su koristili 100% mozak a kako ce nas prevariti s 10% pa samo tako, zato Isus kaze da je dosao da vidimo, Isus je svijetlo koje sve razotkriva, samo ako imas jaku vezu s Isusom onda mozes sve vidjeti a bez toga ne ide, bez Isusa si u tami i nista ne vidis, a sotona je 95% svijeta napravio u tamu i svi su slijepi i toliko je svijet u tami da se meni na trenutke cini da se Bog povukao potpuno, ali to je zato jer se ispunjavaju rijeci koje je Isus rekao:

Luka 18,8 Ali kad Sin Čovječji dođe, hoće li naći vjere na zemlji?

Izaija 13,12 Rjeđi će biti čovjek neg` žeženo zlato

Matej 7,14 O kako su uska vrata i tijesan put koji vodi u Život i malo ih je koji ga nalaze!

da li Isus ovdje govori o masama, pa ne, a katolicka crkva hoce sve ujediniti, a Isus kaze:

Matej 7,13 "Uđite na uska vrata! Jer široka su vrata i prostran put koji vodi u propast i mnogo ih je koji njime idu.

a nakon ova dva stiha Isus kaze nesto lijepo:

Matej 7,15 "Čuvajte se lažnih proroka koji dolaze k vama u ovčjem odijelu, a iznutra su vuci grabežljivi.
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 3:09 pm

ljudima je Bog nesto cime se bave jednom tjedno a ima nekih koji drze Boga u kutijici i onda samo na uskrs ili bozic otvore tu kutijicu...

lako je biti pravi kosarkas ako treniras svaki dan 5 sati ili vise, isto je tako lako biti krscanin ako si s Bogom svake sekunde i ne odvajas se od njega, ali tesko je biti krscanin i tezakje zivot krscanina ako si krscann samo u nedjelju ili u subotu...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 3:15 pm

Namcor je napisao/la:
E, da...pitanjce...Sto je za tebe smrt?

smrt je kraj zivota, ali krscani imaju nadu i znaju da je uskrsnuce moguce jer se dogodio, zato biblija uci da ce jedni uskrsnuti i otici na nebo a drugi ce uskrsnuti na propast, otici ce u drugu smrt, bit ce izbrisani zauvjek, umrjeti ce dva puta i to nece biti ugodno kad znas da si prevaren i kad znas da neces vidjeti taj novi jeruzalem...posto ja vec sada gledam jedan mali dio tog filma, onda mogu samo pretpostavljati sto nas ceka tamo, ja sam samo okusio zivot vjecni, samo djelic toga, koliko mogu shvatiti s 10% mozga, ali taj djelic je predivan i nema cijenu....

smrt je dosla na nas preko adama, kada je adam pojeo plod u njega je usla smrt i se se poremetilo na zemlji, adam je predao sebe sotoni pod vlast...i zato smrt vlada nama...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 3:17 pm

OK...ali, reci...cak da je ovaj fizicki zivot jedini koji postoji...da nema niceg nakon toga...zar bi to bilo tako strasno?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 3:45 pm

Namcor je napisao/la:
OK...ali, reci...cak da je ovaj fizicki zivot jedini koji postoji...da nema niceg nakon toga...zar bi to bilo tako strasno?

malo je onih koji ce nastaviti zivot nakon dolaska ISUSA KRISTA...

jer biblija kaze da ce na sotonskoj strani biti ljudi kao pjeska morskog...

nasa tijela ce se preobraziti, ali zar ti ne razumijes hrvatski, citaj bibliju jer ce te sotona prevariti
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 3:51 pm

Marko ja stvarno ne razumijem čemu toliki trud, ako netko želi pročitat bibliju pročitat če je, i pošto na svijetu ne postoje 2 ista čovjeka, tako isto ne može svak protumačit bibliju na isti način, i razumi da TI nemožeš nikoga promijenit, ni silom ni milom, čovjek može samo sam sebe promijenit, a ovim tvojim postovima, želeći nas približit Bogu, radiš samo kontra efekt. Ovo sam ti napiso s najboljom namjerom.

Toliko od mene!!!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 4:29 pm

marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
OK...ali, reci...cak da je ovaj fizicki zivot jedini koji postoji...da nema niceg nakon toga...zar bi to bilo tako strasno?

malo je onih koji ce nastaviti zivot nakon dolaska ISUSA KRISTA...
jer biblija kaze da ce na sotonskoj strani biti ljudi kao pjeska morskog...
nasa tijela ce se preobraziti, ali zar ti ne razumijes hrvatski, citaj bibliju jer ce te sotona prevariti

Khm...gdje je tu odgvor na pitanje ...cak da je ovaj fizicki zivot jedini koji postoji...da nema niceg nakon toga...zar bi to bilo tako strasno?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 4:45 pm

Nacrosrill je napisao/la:
Marko ja stvarno ne razumijem čemu toliki trud, ako netko želi pročitat bibliju pročitat če je, i pošto na svijetu ne postoje 2 ista čovjeka, tako isto ne može svak protumačit bibliju na isti način, i razumi da TI nemožeš nikoga promijenit, ni silom ni milom, čovjek može samo sam sebe promijenit, a ovim tvojim postovima, želeći nas približit Bogu, radiš samo kontra efekt. Ovo sam ti napiso s najboljom namjerom.

Toliko od mene!!!

samo je jedna istina i jedno tumacenje biblije...

zasto trud, zato jer ne razumijete o cemu se radi, trudim se da mozda barem jedan od vas se spasi i poslusa moj savjet....
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 4:53 pm

marko suzic je napisao/la:
zasto trud, zato jer ne razumijete o cemu se radi, trudim se da mozda barem jedan od vas se spasi i poslusa moj savjet....

Pa na ovaj način na koji ti komuniciraš s nami i nemožemo razumijet ni shvatit!!!
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 4:55 pm

Namcor je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
OK...ali, reci...cak da je ovaj fizicki zivot jedini koji postoji...da nema niceg nakon toga...zar bi to bilo tako strasno?

malo je onih koji ce nastaviti zivot nakon dolaska ISUSA KRISTA...
jer biblija kaze da ce na sotonskoj strani biti ljudi kao pjeska morskog...
nasa tijela ce se preobraziti, ali zar ti ne razumijes hrvatski, citaj bibliju jer ce te sotona prevariti

Khm...gdje je tu odgvor na pitanje ...cak da je ovaj fizicki zivot jedini koji postoji...da nema niceg nakon toga...zar bi to bilo tako strasno?

za neke je zadnji za neke nije....oni koji su slijedili svim srcem ISUSA tokom zivota oni ce ga nastaviti slijediti, a oni koji su slijedili sotonu njih ce sotona ponovno prevariti kada Isus dođe i oni ce zajedno s njim biti baceni u oganj jer su odabrali krivi put cijeli svoj zivot i oglusili su svoj usi na Bozje pozive....

zato Bog kaze:

Mudre izreke 1,22 "Dokle ćete još, vi luđaci, ljubiti ludost, i vama, podsmjevači, dokle će biti mio podsmijeh, i, vi bezumni, dokle ćete mrziti na razboritost?

Mudre izreke 1,24 Jer sam zvao, a vi ste se nećkali, jer sam namigivao, a nitko nije mario, Mudre izreke 1,25 Jer ste u vjetar bacali svaki savjet moj, nijeste htjeli ništa znati za opomenu moju


Mudre izreke 1,28-33:
Tada će me zvati, ali se ja neću odazvati; tražit će me, ali me neće naći.
Jer su mrzili na spoznaju, za strah Gospodnji nijesu ništa pitali,
Za savjet moj nijesu se nikada brinuli, sva su karanja moja prezirali, Zato će jesti plod djela svojih i nasitit će se osnova svojih,
Jer luđacima otpad njihov donosi smrt, bezbrižnost je propast luđaka.
Ali tko mene slijedi, može stanovati sigurno i miran biti, bez bojazni od zla."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 4:56 pm

Nacrosrill je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
zasto trud, zato jer ne razumijete o cemu se radi, trudim se da mozda barem jedan od vas se spasi i poslusa moj savjet....

Pa na ovaj način na koji ti komuniciraš s nami i nemožemo razumijet ni shvatit!!!

Iz cega bi mozda trebao proturit konkluziju da imas kriv pristup...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 4:56 pm

Ovo gore se odnosi na IKD-a

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 5:04 pm

Nacrosrill je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
zasto trud, zato jer ne razumijete o cemu se radi, trudim se da mozda barem jedan od vas se spasi i poslusa moj savjet....

Pa na ovaj način na koji ti komuniciraš s nami i nemožemo razumijet ni shvatit!!!

pa kad bi lako to bilo shvatit onda bi cijeli svijet shvatio....ali to ne ide tako, sotona neda lako svoje, treba se boriti da se odupres sotoni...ali namcor to moze bez biblije i molitve, ona ce se oduprjeti najacem anđelu koji ima 6000god iskustva i koji pozna njezin zivot napamet i koji zna u slovo bibliju napamet i takvom bicu ce se suprostavit bez Boga, e pa nece ici, to je ko da ja se idem boriti protiv fedora ili mirka, pa nece ici samo tako, ako ti namcor mislis da mozes poraziti mirka u ringu sama onda stvarno svaka cast, a gdje je sotona iznad mirka...

sotona koji napravi tsunami a kaze mi jedna tio da je potres koji je uzrokovao tsunami bio jacine 10000 atomskih bombi koja je pala na hirosimu...ako to moze a kako nebi mogao jednog covjeka koji ne cita bibliju prevariti, pa to mu je lakoca, za to poslalje najmanjeg demona....stvarno ste naivni, svako zlo dolazi od sotone......
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 5:10 pm

marko suzic je napisao/la:
ako ti namcor mislis da mozes poraziti mirka u ringu sama onda stvarno svaka cast, a gdje je sotona iznad mirka...

lolcina lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 5:10 pm

marko suzic je napisao/la:
Nacrosrill je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
zasto trud, zato jer ne razumijete o cemu se radi, trudim se da mozda barem jedan od vas se spasi i poslusa moj savjet....

Pa na ovaj način na koji ti komuniciraš s nami i nemožemo razumijet ni shvatit!!!

pa kad bi lako to bilo shvatit onda bi cijeli svijet shvatio....ali to ne ide tako, sotona neda lako svoje, treba se boriti da se odupres sotoni...ali namcor to moze bez biblije i molitve, ona ce se oduprjeti najacem anđelu koji ima 6000god iskustva i koji pozna njezin zivot napamet i koji zna u slovo bibliju napamet i takvom bicu ce se suprostavit bez Boga, e pa nece ici, to je ko da ja se idem boriti protiv fedora ili mirka, pa nece ici samo tako, ako ti namcor mislis da mozes poraziti mirka u ringu sama onda stvarno svaka cast, a gdje je sotona iznad mirka...

sotona koji napravi tsunami a kaze mi jedna tio da je potres koji je uzrokovao tsunami bio jacine 10000 atomskih bombi koja je pala na hirosimu...ako to moze a kako nebi mogao jednog covjeka koji ne cita bibliju prevariti, pa to mu je lakoca, za to poslalje najmanjeg demona....stvarno ste naivni, svako zlo dolazi od sotone......

Pa mislim da ja Mirka sredim za tren...sto vi mislite ekipa? face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 5:10 pm

Namcor je napisao/la:
Nacrosrill je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
zasto trud, zato jer ne razumijete o cemu se radi, trudim se da mozda barem jedan od vas se spasi i poslusa moj savjet....

Pa na ovaj način na koji ti komuniciraš s nami i nemožemo razumijet ni shvatit!!!

Iz cega bi mozda trebao proturit konkluziju da imas kriv pristup...

pa mozda nitko od vas ne prihvati...sotona samo zeli da ne vidite film koji ja gledam, jer tada mu se necete vratiti jer vam on ne moze ponuditi nista bolje, jer cete tada reci ovo novo je bolje i staro odbaciti, a ovako svi kazete staro je bolje a novo nam ne treba jer ga ne poznajete....

gle nemoj nikad otvoriti bibliju i olaksat ces posao demonima mnogostruko, zapravo nece ni trebati oko tebe se brinuti...jer kad si duhovno slijep onda se demoni s tobom igraju, ali kad otvoris bibliju onda vise nema igre, onda je ozbiljno
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 5:11 pm

Nacrosrill je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
ako ti namcor mislis da mozes poraziti mirka u ringu sama onda stvarno svaka cast, a gdje je sotona iznad mirka...

lolcina lolcina lolcina lolcina

Mudre izreke 1,22 "Dokle ćete, vi glupi, ljubiti glupost i dokle će podsmjevačima biti milo podsmijevanje, i dokle će bezumnici mrziti znanje?
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 5:12 pm

Namcor je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Nacrosrill je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
zasto trud, zato jer ne razumijete o cemu se radi, trudim se da mozda barem jedan od vas se spasi i poslusa moj savjet....

Pa na ovaj način na koji ti komuniciraš s nami i nemožemo razumijet ni shvatit!!!

pa kad bi lako to bilo shvatit onda bi cijeli svijet shvatio....ali to ne ide tako, sotona neda lako svoje, treba se boriti da se odupres sotoni...ali namcor to moze bez biblije i molitve, ona ce se oduprjeti najacem anđelu koji ima 6000god iskustva i koji pozna njezin zivot napamet i koji zna u slovo bibliju napamet i takvom bicu ce se suprostavit bez Boga, e pa nece ici, to je ko da ja se idem boriti protiv fedora ili mirka, pa nece ici samo tako, ako ti namcor mislis da mozes poraziti mirka u ringu sama onda stvarno svaka cast, a gdje je sotona iznad mirka...

sotona koji napravi tsunami a kaze mi jedna tio da je potres koji je uzrokovao tsunami bio jacine 10000 atomskih bombi koja je pala na hirosimu...ako to moze a kako nebi mogao jednog covjeka koji ne cita bibliju prevariti, pa to mu je lakoca, za to poslalje najmanjeg demona....stvarno ste naivni, svako zlo dolazi od sotone......

Pa mislim da ja Mirka sredim za tren...sto vi mislite ekipa? face


Mudre izreke 1,22 "Dokle ćete, vi glupi, ljubiti glupost i dokle će podsmjevačima biti milo podsmijevanje, i dokle će bezumnici mrziti znanje?
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 5:15 pm

marko suzic je napisao/la:
sotona samo zeli da ne vidite film koji ja gledam

Pa dobro, dosadan si više s tim filmom, ajde molim te reci naziv ili tko glumi tako da ga mogu potražim na torrentu pa da ga pogledam???
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 5:17 pm

E, IKD...a sto bi ti bez mene? Pa ja sam ti glavni 'los primjer'...mozda time uspijes ostale uvjerit...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjera u Boga - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vjera u Boga   Vjera u Boga - Page 18 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjera u Boga
[Vrh] 
Stranica 18 / 23.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next
 Similar topics
-
» nova vjera... pridruzite se..
» Vjera bez nade, smisla i cilja............
» Moralnost bez Boga
» Evolucija Boga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: