Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Crna magija

Go down 
+54
Akasha
the last remnant
Demon2
Foto
lela
Kahali
Athena
orca
medonja
srki2000
Sin_Nanna
dobrila
primitive101
MoW
Fear
Wayne_Myth
whitelady
Chakotay
INFERNUS
Star
BIGFOOT
Lithium
biga
kirin the wannabe
Armin od Irima
OLugo
hromi
dr.chaos0
delaylah
Black_Pearl
Alpha
zvezda
Aurora Borealis
Hexenkind
Legionar
Comi
Berny_Sinara
snow queen
Blizzard
Gea
malenaivi
silver
Casper
comewithme1717
Cico
ThE_IMMORTAL
fastforward
Svjetloisjena
Groinx
KiChO666
None
gloria_g
razzor123
Flamezar
58 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Autor/icaPoruka
medonja
Prašina



Female
Aries Monkey
Broj postova : 2
Age : 44
Registration date : 20.02.2011

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimened kol 07, 2011 11:10 pm

miga pozdraV

Već od poroda od 1.7.2009. život se meni i mužu okrenuo zha 360, puno problema, bolesti, ma da sad ne nabrajam, kako da saznam dali nas je netko "začarao"

Hvala unaprijed
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimepet kol 19, 2011 3:12 pm

Magija je sveta nauka, kao sto je i Bardon jednom prilikom napisao, cak i u najdaljoj proslosti mag se je smatrao jednim od najvisih adepata iliti posvecenika. To sto su sarlatani, vracevi, osobe zeljne moci za unistenjem i ostali prodavaci magle bacili ljagu na sami izraz magija - je problem koji je nazalost uvijek bio priustan.

Sama magija se po nicemu ne razlikuje od bilo koje druge duhovne prakse kada god da je u pitanju posvecenje ili inicijacija. Gotovo da nema razlike izmedju maga, klasicnog yogina ili bilo kojeg drugog posvecenika.

Naravno kao i svugdje, stvari se mogu zloupotrijebiti kao i sve oko nas. Mogu ti olovkom napisati pjesmu, a mogu ti njome i oko iskopati.

Oni koji su svjesni istine da je temelj okultnog / ezotericnog svijeta Bog, te ne cine stvari koje pred Bogom i Bogu samom ne bi cinili, oni se okultnog svijeta nemaju cega bojati.

Kao sto je moguce naletiti na mocnog, a prljava srca yogina ili evo malo brutalniji primjer svecenika pedofila, tako je moguce naletiti i na osobu koja je skrenula sa puta vlastitom nekontrolom. No, takvih je na srecu u biti vrlo malo jer sami put maga je put koji je jako malo ljudi u stanju i pratiti te zahtijeva puno rada, kontrole i odricanja.




[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimesri stu 23, 2011 5:17 pm

Evo još malo o crnoj magiji...

Doktori s otoka Sulawesi u istočnoj Indoneziji nedavno su se suočili sa stravičnim posljedicama crne magije kada su iz trogodišnje djevojčice izvukli 28 čavala.
Na rendgenskim snimkama u nogama i tijelu djevojčice pronašli 28 čavala dugih i po 10 centimetara, slomljene igle od injekcija i komade aluminija.
Radi se o slučaju koji prkosi svim zakonima fizike i nema objašnjenja kako su tamo dospjeli.

Iako je većina stanovnika ovog otoka muslimanske vjeroispovijesti, rašireno je i prakticiranje crne magije.
Doktori su također uvjereni da se radi o crnoj magiji, jer osim rana koje su nastale pri vađenju čavala iz tijela, nema dokaza da su fizički bili umetnuti.

Syahrul Yasin Limpo, guverner regije, tvrdi da ovo nije najčudnija stvar koja se tamo događa.
"Vjerovali ili ne, na Sulawesima je moguće da se takvo nešto dogodi. Često čujemo i za ljude kojima lubanja odjednom omekša, a stručnjaci nemaju pojma što je tome uzrok. No, to je sve posljedica magije", tvrdi Syahrul.

LINK http://hot.net.hr/planet-x/bliski-susreti/page/2011/11/23/0096006.html

Što mislite o ovoj priči, vjerujete li da crna magija može izazvati takve neobjašnjive posljedice? misli

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimečet stu 24, 2011 3:29 am

Athena je napisao/la:
Evo još malo o crnoj magiji...
Doktori s otoka Sulawesi u istočnoj Indoneziji nedavno su se suočili sa stravičnim posljedicama crne magije kada su iz trogodišnje djevojčice izvukli 28 čavala.


Ovo napisano nije u nikakvom dodiru sa Magijom, na Indoneziji postoji termin (vrlo precizan) za praksu u kojoj se netko bavi ovakvim stvarima, ali to nema nikakve veze sa Magijom i što ona Izvorno znači.
Ljudi koji su proveli živote sljedeći Put Adepta i put Magije i Magičarenja u svrhu Samo-realizacije, Evolucije i Mudrosti našli bi ovo uvredljivim svrstavati u svetu nauku.
Magičar je u Grčkoj termin upotrebljavan kada bi netko Mudar iz naroda znao što je iza zida oficijelne Znanosti do koje je Znanost došla i ne zna objasniti dalje. Sve iza Zida ljudi tumačiše Mističnim, tako je Mistična nekoć bila i Grmljavina a danas se zna gdje je svaka molekula Oblaka i mjeri se sa vrlo točnim mjernim instrumentima snaga svake Munje.
Ovo govorim samo zato jer bih volio da ljudi shvate kako ima ljudi koji Magiju smatraju nečim intimnim, bliskim i svojim i ne povezuju je ni u jednom trenutku sa nikakvim noktima, kosom, busenjem trave koji se prebacuje preko nečije kuće a pogotovo ne sa zabijanjem ikakvih čavala u ljudsko biće.
Magija je najopasnija za onoga koji ju prakticira ako preskače korake ili ako se bavi nečim za što nije spreman.
Magus prepozanje Znakove, čita sebe i druge, razvija Čula i tananu percepciju, manipulira Svojom Svijesti i sposoban je uz rad preseliti ju gdje želi i usmjeriti ju u beskrajno intenzivan Focus na nešto... Magičar se Upoznaje i zna o sebi Više nego običan čovjek ili običan Znanstvenik koji ne rade na sebi već na materijalnim i fizičkim stjecanjima, prolaznim "simpatijama" i niskim pobudama, ovo sve pogotovo ako je Razvijen Magičar.
Magičar se prije početka bilo kakve prakse ili radu na sebi temeljito upućuje u Zakone i principe Prirode i sama Spoznaja da je Kozmos Inter-balansiran i precizno Znanje o Kozmičkim mehanizmima primanja i davanja, stvaranja i razaranja, kreacije i diskreacije ... ne dopušta mu da mu padne na pamet da bi na bilo kakvu biološku pojavu utjecao i mjenjao je, a nekmoli utjecao na nekog čovjeka na bilo kakav način (čak i ako je benigan i dobronamjeran magičar se neće upustiti u ovakve stvari).
Samo MAgičari Mentori koji su možda (jako rijetko) napravili grešku i predali Znanje i Inicirali nekoga koji možda nije trebao biti Iniciran mogu u jeako rijetkim slučajevima uzrokovati da takav Inicijat iz nekog sebičnog i jako plitkog razloga ode iz Tradicije i Učenja i iskoristi dio Znanja u svrhe dobiti, u sebične ciljeve i ponekad Osvetu.
Magičari Inicijati koji ovo učine već nakon prvog pokušaja da urade nešto ovakvo doživjet će trostruko veći back-fire nego što je htio učiniti nekome i neće mu pasti na pamet da ikada više nešto slično poduzme.
Ovakav nije slučaj i sa ljudima i praksama iz tradicija sa Jave ili u ovom slučaju Indonezije gdje ti ljudi, koji nisu školovani Magičari, zapravo služe nekim čudnim i ljudima nepoznatim Kozmičkim mehanizmima. Čudno je što se nijednoj Ozbiljnoj Vračari ne vraća taj Kozmički Bumerang na isti način, medjutim pravi Adept zna zašto je ovome ovako i zna da ti ljudi nisu nikakvi Magičari.
On zna da je "cijena" veća što je čovjek svijesniji što čini, Magičar koji je upućen u mehanizme i principe i unatoč tome uradi neki ovkav čin odgovarati će pred "bijelim Kozmičkim Bratstvom" mnogo puta više nego neka Vračara iz Županje koja vjerovatno sve negativno što uradi, uradi kao produžena ruka Kozmičkog Proviđenja, ona je u službi Oruđa ali je ona kao i njezina praksa "kose i nokata" daleko od termina Magija.
MOLIM sve ljude koji su me shvatili da ne koriste termin "Crna Magija" jer je to Kontradikcija sama po sebi.
TO je kao da nazovete "Crna Mudrost", Mudrost je gotovo sinonim za ljude koji su predstavljali Magičare i tako se taj termin i počeo koristiti iako su Mudri potojali i mnogo prije Termina Magija i Magičar.
Termin se Isprostituirao ali je svejedno naš i volio bih kada bi promjenio barem jedan koncept jednoj osobi o ovome.
Ne sjećam se da je itko koristio termin "Crno Kršćanstvo" iako ima puno višeg crnog nego što je ikada imala Magija i pravi Magičari.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimečet stu 24, 2011 1:06 pm

@Kahali, hvala na objašnjenju. Jako zanimljiv post. :)
Dakle, ovdje bi se moglo raditi o inicijatu nekih nepoznatih Kozmičkih mehanizama, a ne o magičaru koji se "otuđio"?
Znači, o ovom konkretnom slučaju se puno ne može znati, posebno po pitanju "definicija" dotičnog akta, jer je obavijen nekim velom tajni. confused
Pitam se je li tako nešto karakteristično samo za područje Indonezije.

Što se tiče termina "Crna magija", on je uvriježen i u javnosti u potpunosti prostituiran.
Budući da na ovom forumu o raznim temama raspravljaju (većinom) laici, termini bi trebali biti pristupačni i u startu razumljivi svima.
Zato ne vidim razlog zašto da se mijenja naziv onoga što je svima razumljivo, a s druge strane je u potpunosti poznato u svim medijima, čak i stručnijim publikacijama. misli
Stavimo na stranu da je njegovo primarno značenje (možda) iskarikirano.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimened stu 27, 2011 6:27 pm


Citat :
Što se tiče termina "Crna magija", on je uvriježen i u javnosti u potpunosti prostituiran.
Budući da na ovom forumu o raznim temama raspravljaju (većinom) laici, termini bi trebali biti pristupačni i u startu razumljivi svima.
Zato ne vidim razlog zašto da se mijenja naziv onoga što je svima razumljivo, a s druge strane je u potpunosti poznato u svim medijima, čak i stručnijim publikacijama.


Volio bih znati koje su 'stručne publikacije' objavile termin "crna magija" jer ne bih smatrao ni jednu takvu publikaciju stručnom nakon što bih se uvjerio da su koristili takav terminološki složenac.
Pokušavam uskaditi termine sa drugim ljudima i uvijek dam sve od sebe razumjeti što druge Tradicije ili druge prakse podrazumjevaju pod određene termine njima svojstvene, neki od termina se takodjer poklapaju i koriste u više različitih Tradicija ali recimo sa potpuno drugim značenjima, ali nijedna ozbiljna i dostojanstvena Tradicija ili doktrina koja imalo drži do sebe neće uzeti samo ime neke druge Tradicije i iskoristiti ga u terminološkom složencu sa prefixom crna.
Molim te da me probaš shvatiti, dakle meni nije nimalo bitno niti me vrijeđa što gomila mediokriteta i dječurlije po raznim krčmama i klubovima svakodnevno u jednom ili u drugom kontextu izgovara "crna magija" jer niti mogu niti žele shvatiti i u tom smislu je ta doktrina kojom se bavimo čak na neki način zaštićena jer će se mnogi sklanjati od nje misleći kako je to nešto "crno", "mračno i opasno" pa će filter koji ionako mora postojati stvoriti sam,
ali kada pričam u nekom društvu ljudi koji se bave nečim više od puke tinejdžerske svakodnevice, više od ustaljenih normativa i tom društvu bi htio nešto prenjeti-dati ili od njih nešto dobiti-naučiti, onda se osjećam dužnim, barem pokušati objasniti kako se radi o običnoj Kontradikciji o čemu sam pisao u prošlom post-u.
Ne može 'crna' biti Mudrost jer Magija je gotovo potpuno identična stvar.
Koliko god 'potpuno' prostituiran ili uvriježen dakle taj izraz bio ja te molim da ako nitko drugi Ti (vi) shvatiš(te) na ovom forumu kako Magija niti može niti želi biti crna a kada a ako stvarno i provjereno je 'crna' onda to više nije Magija i Magijska praksa i može biti bilo što drugo od sieseta varijacija raznih postojećih Praksi.
Kada prvi put nakon ovog texta sretneš nekog' koji to isto zna i koji će ti na ovakav ili sličan način to htjeti reći nadam se da ćeš se sjetiti ovoga te ga 'Čuti'. I tako ako bude jedan po jedan od vas koji 'Čuju' kroz 100-tinjak godina možda budemo imali klimu u kojoj će čovjek moći reći da se bavi Magijom (procesom unutarnje alkemijske spoznaje Sebstva) a da zbog toge ne bude iste sekunde strpan u ladicu onih koji skupljaju kosu i nokte i "bacaju uroke" (šta god da to značilo) na nerođeno dijete ili zabijaju čavle u ljude.

Ako hoćeš mogu proanalizirati što bi takav "projekt" mogao predstavljati i koja praksa bi bila u stanju raditi takve nebuloze, ali hajmo se probat' dogovoriti da ne trpamo to u najintenzivniju i najljepšu stvar koja mi se desila (i mnogim drugima) u životu makar ovdje na forumu za kojeg shvatih da bi trebao biti otvoren, pa ačak i zainteresiran, za mogućnosti oko ovih tema i bez obzira što je kako kažeš većina "Laika" ovdje tako sam i ja za većinu tema, ali u ovoj temi nisam Laik.
(laik inače znači biti vjernik, a ne biti svećenik katoličke crkve i taj termin je također postao vrlo krivo upotrebljavan, ali to što ga "Svi" koriste na krivi način ne znači da ga moram(o) upotrebljavati i mi, netko tko se bavi amaterski biologijom a nema fakultet i ne predaje ne može dakle biti laik jer je taj termin već rezerviran za vjernike.
Nisam opterećen terminima i preciznošću ali ne možemo se nikako medjusobno razumjeti ako ja primjerice pod 'Mental' smatram stanje svijesti iznad Astrala, a netko drugi Intelekt. Sa malo medjusobnog razumjevanja i sa 'Čuti' možemo postići puno.
Mnogo raznih puteva, mnogo učenja,mnogo doktrina i što se tiče precizne terminologije ovakav sam postao da bih Razumio svu tu divnu ostavštinu ali i radi toga što me Sanskrt naučio da za svaku stvar i pojavu postoji točan termin koji samim izgovorom interferira sa titrajem tog predmeta u Kozmosu, a ne da bi davio nekoga da pazi što govori. Ratovi počeše zbog nerazumjevanja običaja i Puteva drugih, mislim da su dosta bitni dakle, pogotovo kada se koristimo jezikom koji je najbliži suštini i prirodi stvari kakve one zaista jesu, i to više od ostalih jezika vjerovali ili ne zato jer srpsko-hrvatski vuče korijene upravo iz Vedskog i mi jedini na područjima Europe generiramo rečenicu i opisujemo prirodu stvari na gotovo isti način kao što to čini sanskrt)
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimened stu 27, 2011 6:40 pm

.. evo i linka (emisija Kosmos), jedino što sam trenutno našao na hrvatsko-srpskom a da donekle objašnjava ovo sa našim jezikom što sam spomenuo u zadnjem post-u (prilično zanimljivo):
http://media.rtv.rs/sr_lat/kosmos/1072
[Vrh] Go down
lela
Prašina
lela


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3
Age : 45
Location : croatia
Registration date : 28.11.2011

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimesub pro 03, 2011 12:34 pm

neznam gdje da pocnem, a gdje bi bio kraj... u mom Umu kuha sve od silnih pitanja i stanja moje svijesti... kako i kome se obratiti za "savijet"? oduvijek znam da magija postoji, u to nikada nisam sumnjala... ali kako i odakle poceti sa "istrazivanjem" iste? kako naci mentora.... uf, mozda sam zbrkana, ali takvo je i stanje u mojoj glavi... misli
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimesub pro 03, 2011 8:27 pm

:D Dobra slika :D
[Vrh] Go down
Demon2
Prašina



Male
Pisces Broj postova : 1
Age : 2005
Location : sarajevo
Registration date : 03.01.2012

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimeuto sij 03, 2012 8:06 pm

nekooo nek mi da primjer crne magije da mogu nekome malo naskodit xd hitnooo
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimesri sij 04, 2012 7:54 pm

Demone, si ti ozbiljan????
Da tako nešto tražiš od nekoga...
Najbolji savet ti je - odustani i to iz bezbroj razloga...
Nećeš uspeti ni pod razno a i bolje je za tebe što je tako...


Lela, ako i kada ti takav "mentor" bude trebao, pronaćićete se... dotle, nije vreme...


Kahli, odavno nisampročitala bolja razmatranja ovde... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
the last remnant
Višestanični organizam
the last remnant


Male
Taurus Dog
Broj postova : 74
Age : 53
Location : Lutece
Registration date : 19.12.2011

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimepon sij 09, 2012 10:47 am

A sto ce ti crna magija?
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimepon sij 09, 2012 11:11 pm

Pa reko je da 'nekome malo naskodi'....Mislim da bi time sebi nanesao puno više štete nego to malo 'koristi' koje bi dobio......
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimečet svi 10, 2012 4:06 pm

i crno je dobro i bijelo je dobro, samo i jedno i drugo može postati loše ako se koristi u loše svrgi, i jing i jang je dobar, nijedan nije bolji samo ako se dobro koriste. dobro nema veze sa bijelinomi crno sa zlom... po tome je dan dobar noć je loša, a sve ima svoje dobre i loše strane pitanje je samo koju ćeš ti iskoristit.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimečet svi 10, 2012 6:07 pm

Samo je pitanje tko to određuje koja svrha je dobra, može li ta svrha zaista biti generalno okarakterizirana "dobrom" i gdje su granice. :)
Svatko poima dobro i zlo sa vlastitog aspekta, ali pojedinci često puta ne mogu sagledati širi kontekst i dalekosežne posljedice.

Situacija zna biti dosta nezahvalna, kad prirodni tok bude uzdrman nekom inicijativom, a ponekad i manipulacijom, u ime nečeg "dobrog" ili "lošeg".

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimesub svi 12, 2012 2:36 pm

@Athena... slažem se... :)
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimesub svi 12, 2012 2:37 pm

zato je potrebno imati um koji surađuje sa srcem... a ne um koji mrzi osjećaje, srce i nešto suproto sebi...
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimesub svi 12, 2012 9:26 pm

Žalosno je to i bijedno da crna magija postaje sve popularnija u svijetu, a ljudi nisu niti svijesni čega se dotiču. Umjesto da se ljudi prime čitanja Biblije, zapravo ne treba biti Biblija ako neki misle da je ona postala staromodna. Može se krenuti od duševnog mira. Stvarno je žalosno da se uopče priča o crnoj magiji...
ZAISTA ne shvačam zašto ljudi ne vide ljepotu u Blaženstvu???
[Vrh] Go down
Ray65464
Prašina
Ray65464


Male
Cancer Goat
Broj postova : 9
Age : 32
Location : ispod punog mjeseca
Registration date : 28.08.2016

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimened kol 28, 2016 11:55 pm

2pac je napisao/la:
Žalosno je to i bijedno da crna magija postaje sve popularnija u svijetu, a ljudi nisu niti svijesni čega se dotiču. Umjesto da se ljudi prime čitanja Biblije, zapravo ne treba biti Biblija ako neki misle da je ona postala staromodna. Može se krenuti od duševnog mira. Stvarno je žalosno da se uopče priča o crnoj magiji...
ZAISTA ne shvačam zašto ljudi ne vide ljepotu u Blaženstvu???

ne volim ovo reci ali cu..Pogresno se shvata magija i onda kazu to da je losa, (Zalosno) u tvom slucaju..ako poznajes malo bolje historiju onda znas koliko je krscanstvo crna religija,prljava i nasilna..Na pocetku su tjerali ljude da ju prihvate pa su cak i ubijali one koji nisu, da ne pricam o spaljivanju i mucenju vjestica..Da bi bilo jos gore, ubili su milione nevinih ljudi koji nisu imali nikakve veze sa starom religijom..fazon ja kazem komsinica moja je vjestica, to kazem cisto iz fazona jer je ne zelim u komsiluku i crkva ju spali bez mogucnosti da se brani jer na njihovom sudu nije bilo mogucnosti dokazat nevinost..Danas takodje nista nije bolje, religija krscanstva i  islama  te sprjecava da budes sasvim slobodan, slobodnog misljenja..Mogao bi satima pisati o tome..Ali magija je mudrost, umijece ne da ti dopusta nego te ohrabruje da budes slobodan sve pod jednim pravilom "Ne povrjedi nikog, cini sto zelis" Dodao bi i to da Krscanstvo i Islam imaju stav da je zena bice manje vrijednosti..Umijece ju smatra ravnopravnim sa muskarcem i da ne nabrajam dobre osobine jer ih ima previse..
PS. Ne postoji crna i bijela magija.Postoji samo magija, a do tebe je kako ces ju koristiti.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimepon kol 29, 2016 12:27 pm

Odgovaraš na post star više od 4 godine. 2pac je fala Bogu promjenio razmišljanja od tada.
[Vrh] Go down
Ray65464
Prašina
Ray65464


Male
Cancer Goat
Broj postova : 9
Age : 32
Location : ispod punog mjeseca
Registration date : 28.08.2016

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimepon kol 29, 2016 7:45 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Odgovaraš na post star više od 4 godine. 2pac je fala Bogu promjenio razmišljanja od tada.

yeah ovaj post mi je prvi bio i nisam pogledao datum xD tek na sljedecoj temi sam vidjeo da na forumu stoje po 5 god..
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitimepon kol 29, 2016 9:48 pm

Nema veze, nego samo upozoravam jer ne vjerujem da će imati interes kao i prije 4 godine.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Crna magija - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Crna magija   Crna magija - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Crna magija
[Vrh] 
Stranica 10 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Crna magija
» Crna rupa
» Crna strana Olimpijskih igara
» Magija
» Magija i religija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: