Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nokti / Nail art

Go down 
+28
Lyra
kika13
Einar
orca
Dantalion
Fantom
Gea
Cinderella
flory
Flamezar
Athena
Angeo sa greškom
Dragony
MoW
Legionar
Blizzard
malenaivi
masha196
Neo
floridana
meli
zmija
urbanaaa
Nefertiti
Alpha
Merkurica
Svjetloisjena
malena
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 12:35 am

Flame tup

zubi
Upravo zato što se većina cura ne slaže s tvojom drugom stavkom:
2) Nema razlike dal su obojani ili ne, nokti su nokti :/.

Ja ne mogu s tako dugim noktima, počne me smetati dok pišem olovkom, tipkam ili bilo što držim u ruci no
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 11:24 am

@flory
Sad sve sto na curi vidim su boje :O.
Puder se sa njihovog lica moze skinut samo lopatom. Obojala kosu, obojala oci, obojala trepavice, kapke, usne, nokte, nozne nokte (face)...
Nek obojaju i ruke kad su vec pocele.. :D
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 2:15 pm

Kad već zahtjevaš toliko:

Nokti / Nail art - Page 6 Conflictathandsbychilen

cerek

Inače, ta duljina noktiju mi se sviđa. Eventualno mrvicu dulje
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 2:16 pm

Haha :D
ides
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 2:54 pm

Omega je napisao/la:
Da li takvi nokti smetaju u normalnom obavljanju kućanskih poslova, kuhanju, tuširanju itd. ili se to može uz dozu opreza? confused
Pretpostavljam da da...zato ja nikad ne idem "na nokte" jer svakodnevno obavljam kućanske poslove, ali lijepo mi je to vidjet. Stavit ću te ukrase za neku posebnu priliku.


Inače stalno lakiram nokte, ne mogu bez laka :D

Athena je napisao/la:
Lak mi se počinje guliti treći dan.

meni isto... Aš previše delamo onda :D
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 4:16 pm

Treći??!
Dobar onda taj lak Nokti / Nail art - Page 6 Icon_razz
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 7:44 pm

baš i ja gledam... moj izdrži dan-dva ali već rubovi odu pomalo

ja volim nalakirati nokte i rijetko su bez boje jer imam inače duge prozirne nokte pa se lijepo vide ostaci gline i gipsa ispod, a ne mogu funkcionirati s kratkima, jagodice prstiju su mi preosjetljive, a i nokti su dobar alat za oblikovanje :D
a pogodini su za ugodno češkanje ^^

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 10:03 pm

Ja kad vidim "koke-soke" kojekuda (uglavnom na šalterima) kako se pate sa tim plastičnjačama na prstima mrak mi padne na oči, pogotovo još kad nokti nisu fino oblikovani nego su nekako lopatasti, conf1 , kontam čemu to nit lijepo nit funkcionalno...
Al ko sam ja da sudim... miga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimesri lip 23, 2010 12:05 am

Da, ni ja ne volim te lopataste. Uopce ne kuzim di je tu estetika.

Inace, lak ce vam dulje trajati ako na kraju stavite zastitni pokrovni sloj. To je slicno prozirnom laku za nokte ali je bas kao pokrov za lak.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimesri lip 23, 2010 4:18 pm

Alpha je napisao/la:
..To je slicno prozirnom laku za nokte ali je bas kao pokrov za lak.

To se zove pokrov za lak? Tako se traži u dućanu?
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimesri lip 23, 2010 4:28 pm

A kako se trazi ono sto skida lak sa noktiju...??? Nokti / Nail art - Page 6 888361
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimesri lip 23, 2010 4:59 pm

Nefertiti je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
..To je slicno prozirnom laku za nokte ali je bas kao pokrov za lak.
To se zove pokrov za lak? Tako se traži u dućanu?
E, nemam pojma kak se to bas zove. To sam narucivala kataloski (Avon). Uglavnom, to je bas to. Zastitni pokrov za lak. Pogledat cu pa javim :) Btw, u tu svrhu moze dobro posluzit i obicni prozirni lak za nokte ;)

Fantom je napisao/la:
A kako se trazi ono sto skida lak sa noktiju...??? Nokti / Nail art - Page 6 888361
Trazi se viskom kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimesri lip 23, 2010 7:49 pm

Jel se to ne zove bazni lak? scratch
Moja mama ima neki lak na kojem piše basic coat pa pretpostavljam da se o tome radi.

Uglavnom, kada lakiram nokte, stavim i taj bazni lak, s time da njega nanosim u prvom sloju, a gore, u drugom sloju slijedi lak koji sam odabrala.
Mislim da sam negdje čitala da bi tako trebalo lakirati nokte, ali može biti da je učinkovitije stavljati bazni sloj na kraju, kako je Alpha rekla da prakticira.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimečet lip 24, 2010 10:15 am

Jok, nije bazni. Bazni je bazni :D Pogledala sam i pise da je to kao neki ucvrscivac laka. Dodjavola. Opet sam zaboravila Nokti / Nail art - Page 6 641286

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimečet lip 24, 2010 3:17 pm

Koliko samo tipova lakova ima, za raznorazne svrhe. Tko će više znati. lood
Uglavnom, onda valjda nisam fulala kad sam stavila prvo bazni lak, a potom lak u boji. :D
Već sam planirala napraviti obrnuti redoslijed. :P

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimepet lip 25, 2010 3:48 pm

ima i top coat-nadlak :D
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimepet lip 25, 2010 8:47 pm

urbanaaa je napisao/la:
ima i top coat-nadlak :D

Što je sad to...ajme...opet neka "papi-lova"?
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimened lip 27, 2010 3:15 pm

kad staviš nadlak na lak, duže ti traje lak na noktima hahaha :D Ma gluposti...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimened lip 27, 2010 11:26 pm

Prozirni lak ili bazni lak se moze staviti ako se planira lakirati sa nekom tamnom bojom koja bi mogla pigmentirat nokat (recimo crna ili modra boja) ali ja nisam pricala o baznom laku vec o ovom koji se stavi na kraju tj. nakon sto su nokti nalakirani u zeljenu boju.

@Urbanaaa...ne znam jesi vidjela slike mojih noktiju na ovoj temi. Uglavnom, meni lak traje po 7 dana kad stavim taj nadlak. Jedini je problem sto je to Avonov proizvod kojeg nema kupit u ducanima nego kataloski, a jos veci problem je sto doticnog proizvoda trenutno niti nema. Ja si imam 'zalihu' jer mi je to super stvar. Mislim, da se razumjemo nije to neko cudo nad cudima i nije da mogu sad kopat noktima po cementu i da ce se lak zadrzat ali ako se malo pripazi (recimo, kad se pere sudje da se stave rukavice) onda dobrano produzi trajanje laka. Barem meni.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimesub ruj 18, 2010 3:54 pm

OBRNUTA FRANCUSKA MANIKURA

Dosadila vam je obična francuska manikura koju svi već nekoliko sezona "furaju"? Zašto ne biste probali half-moon (polumjesec) manikuru!

"Obrnuti french" ili polumjesec manikuru su kao ultra jesenji trend za nokte na svojim revijama popularizirali svjetski dizajneri kao što su Christian Dior, Thakoon i Ruffian.

Ova vrsta manikure bila popularna kod holivudskih strarleta 20-tih i 30-tih godina prošlog stoljeća. Kao modni trend ju je tada lansirala ekstravagantna američka glumica Jean Harlow poznata po svojoj platinstoj boji kose. Međutim, za današnji veliki "come back" ove interesantne tehnike uređivanja noktiju zaslužna je kraljica burleske Dita Von Teese.

Half-moon (polumjesec) manikuru možete uraditi i u kućnoj izvedbi. Pokušajte, zabavno je!

Evo šta vam je sve potrebno: odstranjivač laka za nokte, pamučne blaznice, osnovni premaz, lakovi za nokte u boji, naljepnice za french manikuru.

1. korak
Najprije odstranjivačem laka (najbolje je aceton-free) kojim ste natopili pamučnu blaznicu uklonite stari lak. Nanesite osnovni sloj. On će izjednačiti neravnine i pripremiti nokat za lakove u boji.
2. korak
Nanesite sloj bijelog laka preko cijele površine nokta i ostavite da se najmanje 20 min. Vrlo je važno da pričekate da se dobro osuši. Zatim naljepnicom za french u obliku polumjeseca pokrijte dio nokta pri korijenu.

3. korak
Lakom tamnije boje opet prelakirajte nokat. Naljepnica će štititi područje kod korjena nokta kojeg ne želite obojiti. Ukolko želite da vaš "obrnuti french" traje što duže sačekajte da se osuši, pa nanesite još jedan sloj. Nakon toga polako uklonite naljepnicu.

Linkić

Nokti / Nail art - Page 6 Halfmoon2

Nokti / Nail art - Page 6 OpiYouDontKnowJacquesHalfMoonManicure

Nokti / Nail art - Page 6 Ruffian-mani

Nokti / Nail art - Page 6 Nf_img01_h_b-300x242


_________________
I never lose myself because I never found me


Zadnja promjena: Gea; ned ruj 19, 2010 6:46 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimened ruj 19, 2010 11:30 am

Svidja mi se eventualno ova varijanta sa crnim noktima kad je taj mjesec bas srpast. Ova druga opcija mi se ne svidja.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimened ruj 19, 2010 6:48 pm

O meni je ta varijanta izvrsna :)
ma kako sam u zadnje vrijeme dosta se načekala po kafićima pao mi neki modni časopis pod panđice i bilo je lijepših primjera ove vrste manikure samo nisam mogla nešto nači na netu :)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimepon lis 11, 2010 8:28 pm

Mogla bi probati tako nesto. Ti imas prekrasne nokte. :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimepet ruj 16, 2011 11:17 pm

Nokti / Nail art - Page 6 Dsc02890crop1

:)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitimesub ruj 17, 2011 12:04 am

Ja svoje redovitto matiram sa raznim agresivnim otopinama te krubim ma manterialima zraspam i napravim francusku manikuru ali u crrnoj boji pod noktima i mogu rec da ispadne stvarno fensi smensi :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nokti / Nail art - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nokti / Nail art
[Vrh] 
Stranica 6 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nokti otkrivaju zdravstvene probleme

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: