Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nokti / Nail art

Go down 
+28
Lyra
kika13
Einar
orca
Dantalion
Fantom
Gea
Cinderella
flory
Flamezar
Athena
Angeo sa greškom
Dragony
MoW
Legionar
Blizzard
malenaivi
masha196
Neo
floridana
meli
zmija
urbanaaa
Nefertiti
Alpha
Merkurica
Svjetloisjena
malena
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimesub ruj 17, 2011 12:07 am

Citat :
Nokti / Nail art - Page 7 Ruffian-mani

dis iz kul
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimesub ruj 17, 2011 1:46 pm

@Alpha Sviđa mi se jako ova tvoja crveno-cvijetići varijanta. lovely :)

@Dant Tvoja manikura mi se pak uopće ne sviđa, ali svakako ima svoju svrhu. :D

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimesub ruj 17, 2011 6:14 pm

Fantom je napisao/la:
A kako se trazi ono sto skida lak sa noktiju...??? Nokti / Nail art - Page 7 888361

aceton?
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimesub ruj 17, 2011 6:34 pm

Meni se ne sviđaju baš takvi nokti... Prekomplicirano je nekako.
Ali mat lakovi su mi super.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimesub ruj 17, 2011 7:08 pm

@Alpha, lijepo si i izuzetno pedantno ukrasila nokte. Sviđa mi se boja. ides

Meni se ne sviđaju tamni lakovi, poput ovoga na slici. Više volim neke svjetlije i jednostavnije varijante.
Osobno se baš i ne lakiram, ali mogla bi staviti neki lak nježnije boje, da mi malo pokrije bijele točkice koje se javljaju na noktima. :P

Ovakva boja mi se dosta sviđa. Samo, kod mene su obvezni kratki nokti, jer mi u protivnom smetaju za svakodnevne aktivnosti.

Nokti / Nail art - Page 7 2yjq5b5

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimesub ruj 17, 2011 10:40 pm

@Alpha, imaš zanimljive prstenčiće ...

Ja puno volim lijepe i njegovane šake i stopala, ali sve mora biti prirodno i jednostavno. Ne volim predugačke nokte, to mi je baš bljak.

Ako nađem neku svoju fotku postavit ću...ali otprilike ovako nešto:
Nokti / Nail art - Page 7 1563.nokti_5F00_thumb

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimepon ruj 19, 2011 11:06 pm

@Dant...to ti furas neku njemacku manikuru raspa lol

@Athena...tnx...volim lakirati nokte to me smiruje :) a i ide mi to (kao sto si kazala ispadne prilico precizno ;) ) Inace lak mi jeste tako neke krvavo-crvene boje, slicno ovom na slici koju si postavila ali radi blica djeluje svjetlije :)

@Lyra...hvala :D ...predpostavljam da si vidjela prstenje na predhodnim slikama na ovoj temi :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
milan
banned
milan


Male
Virgo Horse
Broj postova : 463
Age : 33
Registration date : 22.12.2010

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimeuto ruj 20, 2011 9:06 am

nokti moraju biti posečeni do živca
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimeuto ruj 20, 2011 1:44 pm

@Alpha, je, gledala sam temu od početka xD

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimeuto ruj 20, 2011 1:58 pm

I mislila sam ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 1:26 pm

Kako sam ja ljuta zbog boje tih lakova. :x
Naime, išla sam u DM i kupila Manhattan lak koji u bočici izgleda boje cikle, onako između ljubičastog i crvenog.
Kod kuće sam malo stavila za probu na nokat i ispada da je jarko crven. roll
Boja je sasvim drukčija na noktu i u bočici. Da li netko zna, može li se doći sa računom i zamijeniti lak? misli

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 1:52 pm

Cisto sumnjam da bi ti zamijenili lak (ili bilo koji kozmeticki proizvod koji je otvoren) ali zasto nisi prvo isprobala u ducanu boju? Mislim, ja imam jedan lak koji je u masi fenomenalne savrsene ljubicaste boje. Na noktu je plav da ne moze biti plaviji...u biti ima ga na ovoj temi...ona slika gdje imam modre nokte...e taj lak je u masi ljubicast. A jos je k tome OPI sto znaci da bocica kosta cca 100kn :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 2:04 pm

Već sam ja zvala info telefon.
Ništa bez informiranja unaprijed. zubi
Žena je rekla da nema problema, samo ne smije biti oštećen ili slično. Još im je javila da ću danas doći u dućan, iako je to uopće nisam tražila.:P
Naime, na netu sam čitala da Dm vraća povrat novca ako su kupci nezadovoljni sa nekim proizvodima (kreme i sl.) pa pretpostavljam da ću onda moći i zamijeniti lak za drugi. :)

Što se tiče isprobavanja laka u dućanu, hm...ne znam da li se uopće smiju otvarati lakovi ako nisu testni. misli
Kako bilo, mislim da neću fulati nježnije ljubičasti lak od Deborah. Nema šanse da će ispasti crven. :P

OPI lakovi su skupi, ali sigurno kvalitetni. Ja obično kupujem neke srednje jeftine lakove, jer se ne lakiram često pa tek toliko...da drži na par dana.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 2:20 pm

Aha, odlicno ides

Obicno postoje testeri za sve. Zar ne? A ako i ne postoje sto se tice lakova (nije to ruz pa da ide na usne) mislim da nije problem otvoriti ga ako se nista nece ostetit :)

OPI je skup ali mogu reci da nije nesto tako posebno kvalitetan. Igrom slucaju koristila sam dosta OPI lakova iako ih sama ne kupujem (taj modri sam dobila na poklon) jer su stvarno preskupi, a nisu tako dobri. Koristim najcesce Avonove lakove i jednako dugo traju kao i OPI. Toliko o tome :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 2:33 pm

Inače, ona navy boja je zanimljiva miga, iako je određene boje lakova teško iskombinirati sa bojom odjeće, nakitom, sveukupnim stilom itd.

Čula sam da su neki Avonovi proizvodi dobri, ali nisam nikad isprobavala lakove.
Ja sam baš mislila da po tom pitanju visoka cijena laka stvarno uvijek opravdava kvalitetu. :P

Iz svog iskustva samo mogu reći da sam jednom probala jedan Maybellinov lak iz linije Mini colorama. Bočica je mala, cijena je nešto ispod 20 kuna, ali lak je katastrofa, jer se nakon nanosa odmah guli.
Može ga se postrugati kratkim noktima druge ruke. zubi

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 3:33 pm

Istina ali sa crnom (odjecom) ide sve ;)

Je, meni Avon ima jako dobrih stvari pa tako i lakova. Ipak neki lakovi mi nevaljaju ali sada sam vec naucila procijeniti koji su dobri, koji ne. Ti koji nisu (ima ih svega par) ostavljaju onako linije po noktu. Ne moze se dobiti kompaktnost. Uglavnom su to sedefasti lakovi.

Haha, to se zove los lak face Nisam nikada probala Maybelinove lakove.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 4:31 pm

Ja nosim odjeću u raznim bojama (pa i bijelu) i nemam baš toliko crnih komada, tek tu i tamo.

Što se tiče lošeg laka, možda su ostali Maybellinovi lakovi (nešto skuplji) bolji misli, ali nemojte kupovati manja pakiranja, liniju Colorama.
Osobito ne u boji šljive. zubi

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 4:39 pm

Na bijelu isto idu sve boje :)

Uglavnom koristim lakove u crvenoj, tamno crvenoj, tamno tamno tamno crvenoj face , ljubicastoj, crnoj i bijeloj (ili blijedo ruzicastoj) boji :) Od tih boja najnezgodnija je ljubicasta. Ostalo se ok kombinira sa vise-manje svime :)

Plavi lak nosim rjedje iako se i on dosta dobro uklapa u sve boje garderobe (obzirom ne nosim narancasto, zuto i sl.). Pogotovo ako se nose traperice onda odmah ide na to :)

Hvala na savjetu raspa :D Generalno sam primjetila da ta mala pakovanja nisu ni za sta.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimepet ruj 23, 2011 11:41 am

Kad sam u zadnje vrijeme već malo zaglibila u ovu temu, imam par pitanja.

Naime, shvatila sam zašto mi se ne sviđa stavljati lakove tamnije boje (imam jedan tamnoplavi lak).
Imam kratko podrezane nokte (kraći skoro ne mogu biti) i kad gore stavim upadljiviji lak, ja to zovem nastajanje "flaster" efekta. :D
Nokti me asociraju na šarene flastere zubi, što očito znači da zauzimaju malo veću površinu i nisu baš uski, a lakiram ih od ruba do ruba.
Inače, režem ih u polukrug, ali s lakom izgledaju skoro pa pomalo četvrtasti.

Našla sam jedan sličan primjer ruku/laka...

Nokti / Nail art - Page 7 Nailst

E sad...zanima me da li bi se nekako mogao postići efekt malo užih noktiju? misli
Da li bi ih morala malo pustiti (već su i kao kratki relativno krupniji) ili možda pokušati kratke nokte lakirati tako da rubovi noktiju ostanu nelakirani?
Ova prva opcija puštanja mi baš nije najizglednija.
Ako je nešto prekomplicirano u vezi dotjerivanja izgeda noktiju, ne znam da ću se truditi oko toga. lol!



_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimepet ruj 23, 2011 12:04 pm

Ni meni se ne svidja tamni lak na skroz kratkim noktima ali to opet ovisi i o obliku nokta i o stilu osobe tako da ne mogu generalizirat.

Osobno, bez obzira da li su mi nokti duzi ili kraci, uvijek lakiram tako da rubovi ostanu ne nalakirani. Znaci 1mm sa obje strane ostavim 'prazan'. Nije mi bas nesto kad je nokat lakiran od ruba do ruba cak i kad je dugacak. Nekako djeluje preglomazno. A ja cak i nemam neke siroke nokte. Vise su ovalni. No, to je stvar ukusa.

Nokti na slici su lijepog oblika i nisu onako jako kratki, a siroki tako da, po mom misljenju, mozes samo ostaviti rub nenalakiran. Mozda ce ti biti malo teze lakirati desnu ruku jer je ljudima uglavnom nezgodno kada rade lijevom (ako su desnjaci, ofc :D ) ali samo se opusti i bit ce ides

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimepet ruj 23, 2011 12:13 pm

Hvala. :)
Eto, to sam baš primijetila sa tamnim lakovima da mi se ne sviđa.
Moji ispadaju baš takvi, iako su u biti kratki, izgledaju dosta dugački sa lakom.
Zapravo su onako duguljasto-četvrtasti. Jako je zanimljivo kako nokti sasvim drukčije izgledaju lakirani i nenalakirani.

Nisu mi nokti neki big deal :D, ali samo malo eksperimentiram.
Konačni dojam ovisi o puno faktora, načinu njege noktiju itd. Probat ću ubuduće ostavljati rubove nenalakirane, jer mi se baš ne sviđa glomazni "dojam".

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimepet ruj 23, 2011 4:59 pm

@Athena, je ti Alpha odgovorila, ali evo dat ću i ja svoje mišljenje. Prvo mislim, da je jako bitan oblik noktiju, pa onda u odnosu na to vidit što je najbolje napraviti. I mi sami možemo puno popraviti oblik "brušenjem", i blagim guranjem kožice korjena nokta. Ja recimo tamne lakove ne volim na dugim noktima, već na kratkim lijepo oblikovanim. Kada kažem kratkim, ne mislim odrezanim do maksimuma, već na neku dužinu od milimetar, dva.

Ovako nešto:
Nokti / Nail art - Page 7 Kako%20najite%20mat%20lak%20za%20nokte
Nokti / Nail art - Page 7 Nokti-300x300

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimeuto lis 18, 2011 10:41 am

Modri lak i relativno kratki nokti:

Nokti / Nail art - Page 7 Dsc03011blue

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimeuto lis 18, 2011 10:42 am

Ufff Alpha svidaju mi seeee...ja imam gelirane...ito crvendaccce
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitimeuto lis 18, 2011 10:44 am

Alpha ima lijepe noktiće. cerek

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nokti / Nail art - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Nokti / Nail art   Nokti / Nail art - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nokti / Nail art
[Vrh] 
Stranica 7 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nokti otkrivaju zdravstvene probleme

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: