Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.

Go down 
+71
Eudaimonium
Matrix
Melkior
BorisPDxD
Skulptura
julija81
sanjak
savan
kc hunter
TheGodfather
MisteryManiac
randajad
musicianpro
guitar_master
zvezda
MaTT
Casper
Madd Dogg
PathFinder
Maria Elena
Ćuka
TWade
DrChaos
hromi
Yo93
konoko1
dr.chaos0
Fantom
flory
Neobicni forumas
vitrys
maya
tomi
Aurora Borealis
schmizzl
Dragony
Chakotay
king
srdjan888
Goran
gagi_
josip21
dana3
stocky
Michael Wittmann
Mortisha
Gea
Shime
Cylon
Berny_Sinara
nona2403
Legionar
Blizzard
.
Groinx
Alpha
Neo
Goxxi
PEPE-Top Secret
Hapa
Aleksandar Veliki
malena
userNejm
betta13
LarusArg
Q to the E
gothic45
silver
Jaykof
Svjetloisjena
Annon Imus
75 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 5:13 pm

idemo na Velebit ljudi :D skroz na najjjjjjvisi vrh tamo nam nis nece biti :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 8:26 pm

osim što će tamo radijacija prije dotići tlo... drunken
idem kopati za antiatomsko sklonište... giba

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
dana3
Prašina



Female
Sagittarius Broj postova : 2
Age : 1949
Location : Sweden
Registration date : 12.06.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimepet lip 26, 2009 3:58 pm

Kad smo vec kod predvidjanja buducnosti evo samo da napomenem moj slucaj:
Zena koja gleda u kasike, rekla je da se necu udati i necu imati djecu u narednih 7 godina.te iste godine kad je gledala udala sma se i evo imam moje dijete.ucestvovala je u mnogim tzv.globalonim predskazanjima pa i u tome kako ce BiH proci na Euroviziji sa Harijem Varesanovicem te rekla da ne ide dzaba da se sramoti-covjek bio 10-ti!!!
Mislim da se sve treba uzeti sa mrvom rezerve:
Meni je Nostradamus brigu zadao jer po njegovom prorocanstvu ovaj papa je zadnji.cry
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimepet lip 26, 2009 4:07 pm

u kasike?? mislis u zlice ??

ja za to prvi put cujem.....
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimepet lip 26, 2009 5:32 pm

i ja prvi put čujem...
kako se s tim gata?

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
gagi_
Višestanični organizam
gagi_


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 75
Age : 34
Location : Planet Earth
Registration date : 03.09.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimepet lip 26, 2009 5:58 pm

to vidovita Džemila i njezine kašike haha, nadreallity show :)))
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimesri srp 01, 2009 2:04 pm

2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u studenome 2010. i završit će u listopadu 2014. Počet će kao običan rat, zatim će biti upotrebljeno prvo nuklearno, a zatim i kemijsko oružje.


Sjeverni Koreanci i Iranci prijete nuklearnim oružjem, svijet je u gospodarskoj krizi, pogotovo Ameri koji će opet morati zakuhati neki rat da malo dignu ekonomiju prodajom oružja... zbog toga svega i još poneke činjenice, vjerujem da bi ovo gore mogao biti realni scenarij u budućnosti.
[Vrh] Go down
srdjan888
Riba
srdjan888


Male
Pisces Rat
Broj postova : 119
Age : 28
Registration date : 06.08.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimesub kol 15, 2009 5:46 pm

ma ko će to znat svi nešt drugo tvrde Titor koji tvrdi da je iz buducnosti nije to koliko znam najavio
[Vrh] Go down
king
Višestanični organizam
king


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 81
Age : 48
Registration date : 29.10.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimesri kol 19, 2009 11:59 pm

poznati vidovnjak KING predviđa: ;)
"3. svj. rat će početi 2023. godine i trajat će 4 godine"
ako ne počne 20023. počet će možda 2034 i trajat će 4 godine.
možda počne i prije......... affraid
a u skoroj budućnosti (u periodu od narednih 5 godina) na Zemlji će eruptirati vulkani, obalu Indijskog oceana pogodit će tzunami, a u Africi će zavladati glad... lol!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimečet kol 20, 2009 12:25 am

king je napisao/la:
poznati vidovnjak KING predviđa: ;)
"3. svj. rat će početi 2023. godine i trajat će 4 godine"
ako ne počne 20023. počet će možda 2034 i trajat će 4 godine.
možda počne i prije......... affraid
...a možda i kasnije, a možda se nikada i ne dogodi :)
king je napisao/la:
...a u Africi će zavladati glad... lol!
e ovo je stvarno vidovit vidovljak, sve pogađa lolcina
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimesri pro 16, 2009 9:20 pm

Ako svi ljudi počnu vjerovati u to što je ta vidovita starica govorila, to će se i dogoditi! To je kao ono kad si skroz zdrav, a razmišljaš da si bolestan, i razbolestiš se (ja sam primjer nečeg takvog xD).

Za mene je nekakva vrsta 3. svj. rata već počela, ljudi oko mene se stalno svađaju, svatko svakog ogovara itd...
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimepet pro 18, 2009 11:37 pm

sve mi to smrdi na rekla kazala.. :)
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimened pro 27, 2009 4:22 am

gagi_ je napisao/la:
to vidovita Džemila i njezine kašike haha, nadreallity show :)))
to vam je kašikomantija lolcina
vjerujem u vidovnjake, ali pošto ima sva sila vidovitih džemila kako kaže gagi, i tih raznih vidovitih Milana,Anđela,baba Vangi i Mandi,vjerujem samo u one koje ja poznajem,a ne poznajem nijednog misli
pa ipak , pošto sam i sama par puta predvidjela neke stvari, vjerujem da vidovnjaci postoje,samo treba razlučiti prave od lažnih a to je Sizifov posao znojko
šta se tiče svih tih proročanstava nabrojanih u prvom postu- rijetko mi tu što drži vodu,skoro pa ništa...
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimened pro 27, 2009 7:32 am

Nemoj mi reci da ne vjerujes u Milana affraid :D
[Vrh] Go down
maya
Višestanični organizam



Female
Leo Rooster
Broj postova : 65
Age : 66
Registration date : 08.06.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimened pro 27, 2009 4:58 pm

sigurno da dolze teska vremena , a kada nisu bila . uvdje je negdje na temlji vodjen rat .hranu i zrak smo zagadili sami.

desit ce se to sto se desiti mora kada je vrijeme da se desi.

mozes cry , moli ti , pop se obratiti , hiding se, ce4 te spasiti
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimesub sij 09, 2010 1:26 am

Q to the E je napisao/la:
Chuck Norris je napisao/la:

Na primjer, Vanga je predvidjela 11. rujan i napad na WTC, kada je rekla da će 'američka braća pasti pod napadom čelične ptice'.

Jooooooj i onda se ti prokleti vidovnjaci bune što im nitko ne vjeruje. pa kako i bi vjerovao kad govore ovakve gluposti u prenesenom značenju. ako su to vidjeli u nekim svojim vizijama ili ćemu već onda znaju o čemu se radi pa neka to kažu direktno i nama običnim pučanima razumljivo: avioni će se zaletit u WTC i Wtc će se srušit a ne tu nešt o čeličnim pticama ko da živi u 15 st pa ne zna za avione.
ovo je isto tako moglo značiti i ubojstvo nekog američkog nike i roberta kovača od strane npr. helikoptera

uostalom, vjerojetnije je da avijoni nisu krivci za rušenje WTC-a već da je to sama američka vlada učinila sa svojim bombama u wtc-u čije se eksplozije vide u jednoj snimci sa tla

gle,,ona je živjela tamo negdje bogu iza nogu,i ovo nije potpuno proročanstvo.ja ga slučajno znam.
CITAT
"Toga dana američka će braća biti srušena čeličnim pticama,dok će grm pričati o patki.....

PRIJEVOD
Toga dana nebodere blizance srušiti će avioni,a predsjednik Bush(eng. grm) će čitati priču o patki u vrtiću.
[Vrh] Go down
maya
Višestanični organizam



Female
Leo Rooster
Broj postova : 65
Age : 66
Registration date : 08.06.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimesub sij 09, 2010 3:25 pm

dobar ti je prijevod
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimesub sij 09, 2010 3:29 pm

maya je napisao/la:
dobar ti je prijevod
e pa hvala lijepa!! ides ides
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimesub sij 09, 2010 3:44 pm

“Strava, strava! Američki blizanci past će nakon što ih napadnu čelične ptice, vukovi će zavijati u grmlju, nevina krv bit će prolivena”
Ovo je pravi citat.
Dakle, tu vidimo grmlje kao Busha, a građane NYC kao nevinu krv! :(

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimesub sij 09, 2010 3:49 pm

Legionar je napisao/la:
“Strava, strava! Američki blizanci past će nakon što ih napadnu čelične ptice, vukovi će zavijati u grmlju, nevina krv bit će prolivena”
Ovo je pravi citat.
Dakle, tu vidimo grmlje kao Busha, a građane NYC kao nevinu krv! :(

Sorry,,znao da je bilo jos nesto s krvi,,ali se nisam mogao sjetiti,,hvala Legionar,, :)
[Vrh] Go down
vitrys
Višestanični organizam
vitrys


Male
Virgo Pig
Broj postova : 30
Age : 40
Location : Samobor
Registration date : 27.09.2007

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimesub sij 23, 2010 8:25 pm

Jaykof je napisao/la:
evo još o ovim glupostima ...

izvor: http://www.metro-portal.hr/vijesti/iza-ogledala/3-svjetski-rat-pocinje-2010)

osim gore već navedenog teksta tu je i kronologija budućnosti:

2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u studenome 2010. i završit će u listopadu 2014. Počet će kao običan rat, zatim će biti upotrebljeno prvo nuklearno, a zatim i kemijsko oružje.
2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka. Muslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana.
2014. - Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata)
2016. - Europa je skoro bez ljudi
2018. - Kina postaje nova svjetska sila. Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori
2023. - Orbita Zemlje se neznatno mijenja
2025. - Europa je i dalje jako slabo naseljena
2028. - Stvaranje novog oblika energije (vjerovatno kontrolirana termonuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri.
2033. - Polarni led se topi. Nivo oceana raste
2043. - Procvat svjetske ekonomije. Europom vladaju muslimani.
2046. - Svi ljudski organi mogu se uzgajati. Zamjena organa postaje jedno od najboljih metoda liječenja.
2066. - Za vrijeme napada na muslimanski Rim, SAD koriste novi oblik oružja - klimatsko. Dolazi do naglog zahlađenja
2076. - Bezklasno društvo (komunizam)
2084. - Oporavak prirode
2088. - Nova bolest se pojavila - starenje za nekoliko sekundi
2097. - Brzo starenje pobijeđeno
2100. - Umjetno sunce osvjetljava tamnu stranu Zemlje
2111. - Ljudi postaju kiborzi (živi roboti)
2123. - Rat između malih država. Velike sile se ne mješaju
2125. - U Mađarskoj dobijaju signale iz svemira (i svi će se opet sjetiti Vange)
2130. - Podvodne kolonije (uz pomoć savjeta izvanzemaljaca)
2164. - Životinje pretvaraju u poluljude
2167. - Nova religija
2170. - Velika suša
2183. - Kolonija na Marsu postaje nuklearna sila i zahtjeva nezavisnost od Zemlje (kao nekad SAD od Engleske)
2187. - Uspješno prekinute erupcije 2 velika vulkana
2195. - Morske kolonije (podvodne) potpuno su osigurane hranom i energijom
2196. - Potpuno miješanje Azijaca i Europljana
2201. - Na Suncu se gase termonuklearni procesi. Postaje hladnije
2221. - U potrazi za izvanzemaljskim životom, ljudi stupaju u kontakt s nečim užasnim
2256. - Svemirski brod donosi na Zemlju novu strašnu bolest
2262. - Postupno se mijenjaju orbite planeta. Marsu prijeti kometa
2271. - Ponovno se izračunavaju fizičke konstante koje su se izmijenile
2273. - Potpuno miješanje žute, bijele i crne rase. Pojavljivanje novih rasa ljudi.
2279. - Energija ni iz čega (pretpostavka - iz vakuuma ili crnih rupa)
2288. - Putovanje kroz vrijeme. Novi kontakti s izvanzemaljcima
2291. - Sunce se hladi. Počinju pokušaji ponovnog aktiviranja
2296. - Snažne eksplozije na Suncu (vjerojatno kao posljedica pokušaja njegovog reaktiviranja). Mijenja se sila gravitacije. Stare svemirske stanice i sateliti počinju padati
2299. - U Francuskoj se pojavljuje pokret otpora Islamu
2302. - Otkriće novih važnih zakona i tajni Svemira
2304. - Otkriće tajne Mjeseca
2341. - Nešto strašno se približava Zemlji iz Svemira
2354. - Kvar na jednom od umjetnih Sunaca dovodi do suše
2371. - Velika glad
2378. - Nova brzo rastuća rasa ljudi
2480. - Sudar dva umjetna Sunca. Zemlja u polumraku.
3005. - Rat na Marsu.
3010. - Kometa razara Mjesec. Oko Zemlje se stvara pojas kamenja i pepela
3797. - Kao posljedica oblaka oko Zemlje, na njoj izumire život. Ljudi se uspijevaju preseliti u nove zvjezdane sustave.

mislim da će nama biti zanimljivo u životu, ako je ovo istina dakako ...

a meni ostaju još dvije godine da naučim letjeti ... da mogu pobjeći s ove polutke na vrijeme :D


Ajd barem imamo vremena za popit još jednu :)
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimesub sij 23, 2010 9:46 pm

Malo mi labavo sve to zvuči :D
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimesub sij 23, 2010 11:31 pm

ah krasno... pa ak nam vec nema spasa mogu ja odma otegnut papke gica
Cemu da se uzalud mucim oko drzavnih matura ako nebudem ni vidla faks? jelte?
... pa mislim, ako ce ljudi vjerovati u ta predviđanja , onda me uopće nebi čudilo da time i prizovu to. Osim toga, vec mali milijon puta se najavljivao treći svjetski rat i globalne katastrofe, smak svijeta... Pa bi se ljudi našli na nekom brežuljku iščekujući ponoć i smak svijeta... noć došla i ošla, niš se nije zbilo,,... i svi doma natrag. Boink
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimesub sij 23, 2010 11:48 pm

Ja mislim da se većina toga neće dogoditi, potpuno smo uništili ovaj planet... kao što mi je u prvom signatureu pisalo: "Ako ljudi nastave ići ovakvim tempom kakvim sad idu, uništit će svoju vrstu za kojih 200 godina..." dakle, ako nastavimo zagađivati prirodu i iskorištavati sav život oko sebe, ništa neće ostati od nas... i ne pitamo se kako je prirodi od koje uzimamo...
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitimened sij 24, 2010 1:29 am

Dragony, slažem se sa tobom 5
..PS. sad sam skužila da si isto ribica po horoskopu lovely ljubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.
[Vrh] 
Stranica 5 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Prvi svjetski rat...
» Drugi svjetski rat
» Svjetski dan zastite okolisa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: