Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.

Go down 
+71
Eudaimonium
Matrix
Melkior
BorisPDxD
Skulptura
julija81
sanjak
savan
kc hunter
TheGodfather
MisteryManiac
randajad
musicianpro
guitar_master
zvezda
MaTT
Casper
Madd Dogg
PathFinder
Maria Elena
Ćuka
TWade
DrChaos
hromi
Yo93
konoko1
dr.chaos0
Fantom
flory
Neobicni forumas
vitrys
maya
tomi
Aurora Borealis
schmizzl
Dragony
Chakotay
king
srdjan888
Goran
gagi_
josip21
dana3
stocky
Michael Wittmann
Mortisha
Gea
Shime
Cylon
Berny_Sinara
nona2403
Legionar
Blizzard
.
Groinx
Alpha
Neo
Goxxi
PEPE-Top Secret
Hapa
Aleksandar Veliki
malena
userNejm
betta13
LarusArg
Q to the E
gothic45
silver
Jaykof
Svjetloisjena
Annon Imus
75 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 1:27 pm

hm da nadovezem da je vanga u prorocanstvu o WW3 osim "2010. - Pocetak III svetskog rata. Rat ce poceti u novembru 2010. i zavrsice se oktobra 2014. godine. Pocece kao obican rat, zatim ce biti upotrebljeno prvo atomsko, a zatim i
hemijsko oruzje" rekla i da ce tom obicnom ratu prethoditi smrt 4 evropska lidera.......Lider poljske je vec otisao ......one down three to go
[Vrh] Go down
DrChaos
Višestanični organizam
DrChaos


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 32
Age : 43
Registration date : 18.04.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimened tra 18, 2010 8:03 pm

I Nostradamus spominje 3. Svj. rat koji će početi mslm da je pisano(koliko su uspjeli prevesti njegove katrane) između 2008. i 2014.


Strah me živjeti :D
[Vrh] Go down
Yo93
Višestanični organizam
Yo93


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 64
Age : 31
Registration date : 28.02.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimened tra 18, 2010 8:21 pm

DrChaos....pozdrav... sls sve je moguce..zivi bili pa vidili nedaj boze :)
[Vrh] Go down
DrChaos
Višestanični organizam
DrChaos


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 32
Age : 43
Registration date : 18.04.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimened tra 18, 2010 8:26 pm

Pozdrav! :D
[Vrh] Go down
TWade
Višestanični organizam
TWade


Male
Leo Horse
Broj postova : 42
Age : 33
Registration date : 09.01.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimesri svi 19, 2010 12:05 am

a stas,ak pocne rat,nasa jaca ce odma u prikljucak onoj strani koja u pocetku bude pobjedivala,pa kad nas svi sjebu,onda ce nam bit
[Vrh] Go down
Ćuka
Stanica



Male
Libra Cat
Broj postova : 13
Age : 36
Registration date : 16.05.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimened lip 13, 2010 7:51 pm

Meni je zanimljivo što su svi vidovnjaci i proroci slažu da će bit veliki rat negdje između 2010.-2012.
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena


Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.06.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimepet lip 25, 2010 5:53 pm

oke..mislim da svi spominju ovo desetljeće sada...

DrChaos da imaš pravo strah me živjeti....
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena


Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.06.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimepet lip 25, 2010 5:55 pm

ček ček kaj to znači da će rat počet ove godine????????kolko čitam?? opa ljudi ostalo nam je još ovo ljeto pa ko živ ko mrtav do sljedećeg ljeta... :D ajmo ić pit..koga je*** XD
[Vrh] Go down
PathFinder
Riba
PathFinder


Male
Libra Monkey
Broj postova : 170
Age : 31
Registration date : 16.06.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimepet lip 25, 2010 6:03 pm

a baba ko baba svasta prica pa ti sad pohvataj sta hoces...

Najsmjesnije mi je to sto se prvobitno izrazava na neki ajmo rec totalno staromodan nacin celicne ptice i tako to a poslije koda je malo i prelistala knjige...
Ljudi uvjek povjeruju babicama i slijepima (a sta ce sinko nece baka lagat a niti taj slijepi ciko to su ti dobri ljudi..)jos kad to spojis to je dobitna kombinacija... Nemam nista protiv baba i slijepi ljudi cak sta vise pomognem im ako mogu ali mi nije jasno zasto im ljudi prije povjeruju, nego nekom ajmo rec mladem i modernistickijem covjeku..
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena


Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.06.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimepet lip 25, 2010 6:06 pm

možda zato jer moderni čovjek zna više,i zna kako uplašit ljude..a baba koja će iovak crknut kaj njoj znači tolika pažnja??ak me kužiš..frajer ima više razloga za laganje neg ona
[Vrh] Go down
PathFinder
Riba
PathFinder


Male
Libra Monkey
Broj postova : 170
Age : 31
Registration date : 16.06.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimepet lip 25, 2010 6:09 pm

Maria Elena je napisao/la:
možda zato jer moderni čovjek zna više,i zna kako uplašit ljude..a baba koja će iovak crknut kaj njoj znači tolika pažnja??ak me kužiš..frajer ima više razloga za laganje neg ona

Pa to je istina ali znam kad bi doso neki mladi covjek da ga uopce nebi slusali cak sta vise smijali bi mu se ma kakva god on imo prorocanstva i bolje objasnjena i sve...
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena


Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.06.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimepet lip 25, 2010 6:11 pm

da imaš pravo...al opet on je stavio čak i djelove na svojoj stranici pa zašto onda to ne naprave? možda ja ipak ne želim vjerovat u njega zbog straha... :D
[Vrh] Go down
PathFinder
Riba
PathFinder


Male
Libra Monkey
Broj postova : 170
Age : 31
Registration date : 16.06.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimepet lip 25, 2010 6:18 pm

Jedino sto svaki prorok kaze, je da ce ljudi nakon 3 svjetskog rata vise vjerovati u boga nego sada...
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimened srp 18, 2010 7:56 pm

Ja sam sasvim siguran da če počet i pretpostavljam vrlo brzo ali ko ga je.. amo lokat radit sve šta prije nismo tili i izvadit bocu za posebene prilike ionako se nisam pritrga od učenja samo neznam 2012 ili WW3 hmm... koje je bolje ako počme treči to je automatski ono možemo sami sebe je**** u guz*** a 2012 par bi se pokazali kao čovječanstvo ljudi i probali smisliti zajnički spas nebi se mođusobno poubijali a sad ko zna ma ko ga briga šta bude bilo bit če bar če mi se ostvarit ona želja da neče bit škole hmm... jbg teke kasnu osnovnu sam amo reč završija. A uostalom ja san u šibeniku a ne u zg ili negdi drugdi pa netribam se briniti tolko... aaa... neznam šta da kažem... (ispričavam se radi glupog posta ubija me dosada a odavno nisam kometira)
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimened srp 18, 2010 8:38 pm

2066. - Za vrijeme napada na muslimanski Rim, SAD koriste novi oblik oružja - klimatsko. Dolazi do naglog zahlađenja

hmm gdje sam to već čuo aha H.A.A.R.P. SAD to već ima samo još testiraju...
[Vrh] Go down
Madd Dogg
Stanica
Madd Dogg


Male
Leo Monkey
Broj postova : 14
Age : 31
Location : Đurđevac
Registration date : 21.11.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Baba Vanga - proročanstva?   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimepet kol 13, 2010 2:08 am

Baba Vanga je, mogli bismo reći, proročica modernog doba...

---
Evo i nešto o njezinim proročanstvima:

Tvrdila je da joj informacije šalju nevidljiva bića o prostoru i vremenu. Postala je poznata u svijetu tek nakon smrti, zbog ispunjenog proročanstva o napadu na Svjetski trgovački centar 11. rujna, 2001. godine u SAD-u.

Prorekla je čak i vlastitu smrt, 11. kolovoza, 1996. Iako je bila nepismena, njezina proročanstva pisali su njezini prijatelji i rodbina. Predvidjela je I. svjetski rat i II. svjetski rat. Čak je poznati diktator Adolf Hitler jedanput bio u posjeti Vangi te razočaran izašao iz njezine kuće jer mu je prorekla neslavan kraj rata.

Baba Vanga nije voljela zle ljude te je rado raskrinkavala njihove grijehe i namjere. Predvidjela je mnoge druge katastrofe, ali i nakon smrti Vanginih se proročanstava pribojavaju mnogi ljudi. Tvrdi da će III. svjetski rat započeti 2010. te da će trajati četiri godine i da će biti bačene velike količine atomskih bombi i različitih otrova i kemijskog oružja od kojih će čovječanstvo početi izumirati.

2011. je predvidjela izumiranje svih biljnih i životinjskih vrsti zbog mnogih kemijskih mješavina, a 2014. ljudi će dobiti čireve i kožne bolesti.

Prorekla je i rat između muslimana i ostalih Europljana, a da će daleke 2088. godine doći nova bolest od koje će ljudi početi brzo stariti, ali 2097. će ta bolest biti pobjeđena. Drugom polovicom 21. stoljeća vladati će komunizam a moći će se uzgajati i ljudski organi.

Najavila je da će se za 200 do 300 godina pojaviti izvanzemaljci, da će Zemlja dobiti dva umjetna sunca, Mjesec će se sudariti sa kometom, pa će na Zemlji zavladati mrak, da će se pojaviti nova religija, da će svijetom vladati muslimanska religija, da će Kina biti najveća svjetska sila i da će se ljudi uspjeti spasiti nastanjujući neki drugi planet, te rat na Marsu.

---
više o njoj možete saznati jednostavnim guglanjem...
JA, osobno, ne želim i ne mogu vjerovati u njene "priče" iako imaju stvarno smisla.

No, volio bih čuti i vaša cijenjena mišljenja. kava
[Vrh] Go down
Casper
Dinosaur
Casper


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 305
Age : 46
Location : Croatia
Registration date : 10.02.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimepet kol 13, 2010 10:41 am

nije li ta tema već bila scratch
[Vrh] Go down
Madd Dogg
Stanica
Madd Dogg


Male
Leo Monkey
Broj postova : 14
Age : 31
Location : Đurđevac
Registration date : 21.11.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimepet kol 13, 2010 12:17 pm

novi sam na forumu, pa ako je bila, a nisam ju zamijetio - ispričavam se
[Vrh] Go down
MaTT
Višestanični organizam



Male
Leo Pig
Broj postova : 37
Age : 28
Registration date : 02.08.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimepet kol 13, 2010 4:58 pm

Ne vjerujem da če se ovo dogoditi. Uostalom za jednu nepismenu ženu dosta zna o planetima...Sumnjam....
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimened kol 15, 2010 3:11 am

Spojeno... :) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimepon kol 16, 2010 7:34 pm

Evo ovo ponovo ali sa dopunama na kraju koje se meni sviđaju doduše nesviđa mi se kraj 5079 godina i sumnjam čak da se ovo prije sve desi da če se to desit...

2010. započet će III. svjetski rat (u studenom) i trajat će do listopada 2014. godine. Bit će to nuklearno-kemijski rat. 2011. zbog posljedica nuklearnog djelovanja cijela će svjerna hemisfera biti nenastanjena. Muslimani će krenuti na Europu. Do 2014. većina će ljudi oboljeti od raka kože i ostalih kožnih bolesti kao posljedica kemijsko-nuklearnog ratovanja.

Do 2016. Europa će biti gotovo nenastanjena. 2018. Kina postaje nova supersila. 2023. dolazi do zaokreta u Zemljinoj orbiti, 2025. Europa je još rijetko naseljena, 2028. ljudi stvaraju novi izvor energije (vjerojatno kontroliranom termonuklearnom reakcijom). Dobra vijest je da gotovo ne postoji glad u svijetu, a na Veneru je lansirana prva ljudska ekpedicija.

2033. otapaju se ledene kape na polovima i rastu razine oceana i mora, 2043. Europom vladaju muslimani. 2046. kloniranje je na vrhuncu, bilo koji organ može se masovno proizvesti, a zamjena organa (tijela) je najbolja metoda liječenja.

2066. SAD napada Rim u kojem vladaju muslimani i koriste novu vrstu oružja, klimu, odnosno instantno zamrzavanje. 2076. nema klasnog društva, opet se vraćamo na komunizam. 2084. priroda se počinje lagano oporavljati. 2088. svijetom vlada nova bolest - ljudi stare u nekoliko sekundi, na sreću lijek je otkriven 2097. godine.

2100. ljudi stvaraju umjetno sunce koje osvjetljava Zemljinu tamnu stranu, a 2111. ljudi postaju roboti. 2125. u Mađarskoj će biti primljen signal iz svemira (valjda zbog jezika ;-)).2130. razvijaju se prve kolonije pod vodom, 2164. životinje postaju polu-ljudi. 2167. stvara se nova religija, a 2170. nastupit će velika suša.

2183. ljudska kolonija na Marsu postaje nuklearna velesila i zahtijeva svoju nezavisnot od Zemlje. 2196. nova rasa - mješavina europske i azijske rase.2201. prirodno Sunce slabi i temperature počinju padati. 2262. orbite planeta počinju se mijenjati, a Marsu prijeti golemi komet.2271. mijenjaju se zakoni fizike kakve poznajemo tisućljećima, 2273. opet nova ljudska rasa - mješavina bijele, žute i crne rase.2279. crpimo energiju iz ničega, vjerojatno iz vakuuma ili crnih rupa. 2288. putujemo kroz vrijeme i uspostavljamo nove kontakte sa izvanzemaljcima.2291. Sunce se potpuno ohladilo. 2299. u Francuskoj se javlja pokret otpora protiv muslimana.

3797. nema više ljudskog života na Zemlji, međutim ljudi će nastaviti život na drugim planetima u nekom drugom sunčevom sustavu. 3805. počinje rat između ljudi zbog resursa u kojem pogiba više od polovice stanovništva. Rat traje do 3815. 3854. razvoj civilizacije prestaje, ljudi žive u čoporima kao zvijeri. 3871. javlja se novi prorok koji podučava ljude o moralu i vjeri. Opet počinje razvoj znanosti i civilizacije. 4304. otkriven univerzalni lijek protiv svih bolesti.

4509. čovječanstvo se razvija do te mjere da može komunicirati sa bogom. 4599. ljudi postaju besmrtni.4674. ljudski razvoj doživljava svoj vrhunac, broj ljudi koji žive na različitim planetima prelazi brojku od 340 milijardi. Počinjemo se asimilirati sa izvanzemaljskim oblicima života. 5078. prelazimo granice poznatog svemira, čemu se protivi 40% svjetske populacije. 5079. kraj svijeta.

Na kraju ipak nekako čini mi se da proročanstvo ostaje nedorečeno, kao neki osrednji SF film. Kako kraj svijeta? Zašto? Da li će se opet dogoditi neka katastrofa ili će ljudi prijeći na neku novu razinu postojanja gdje svijet kakvim ga danas poznajemo više nije potreban?
Živi bili pa vidjeli!

IZVOR: http://www.3kolone.org/mini/index.php?article=283
[Vrh] Go down
Madd Dogg
Stanica
Madd Dogg


Male
Leo Monkey
Broj postova : 14
Age : 31
Location : Đurđevac
Registration date : 21.11.2009

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimesri ruj 01, 2010 6:49 pm

u posljednje vrijeme, istočni vjetrovi donose miris baruta...
čitajte iz medija između redaka
[Vrh] Go down
guitar_master
Riba
guitar_master


Male
Libra Goat
Broj postova : 175
Age : 32
Location : u gusarskom brodu
Registration date : 08.07.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 2:29 pm

@PEPE - pa to što si našao je čista komedija Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Ve2mht

prvo ljudi u europi su "eutanazirani"..pa su ljudi mješavina europske i azijske rase :D pa su ljudi roboti i onda se sve rase pomiješaju (crna, žuta i bijela)..pa ne postoje bijela i žuta više..osim toga ljudi su roboti i ne postoje rase :D nekome je bilo jaako dosadno..al bitno da sve počinje u studenom ove godine :D
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimesri ruj 15, 2010 12:21 am

sad če samo šta nije za koji misec dana... jbt skroz virujen da če počet 3 svjetski rat sad u studenome, ali mi je isto u k* šta oče.

Ja san se relativno pripremija iman svoje fallout sklonište ili ti sklonište od radiaciske prašine, vojni noževi samo šta nisu došli pošton, lampadina za glavu sem več nabavija (ne baš tolko potrebno) i tako a ako dođe do kemiskog rata onda ču več sigurno doč do neke gasmaske, a ako bacu atomske sigurno neče blizu šibenika prema tome relativno sam siguran... več ču se ja snač šta te neubije ojačate, a ako me ubije stvarno če biti sranje jer me neče ojačat hhh :)
[Vrh] Go down
guitar_master
Riba
guitar_master


Male
Libra Goat
Broj postova : 175
Age : 32
Location : u gusarskom brodu
Registration date : 08.07.2010

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitimečet ruj 30, 2010 12:36 pm

Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Ve2mht bitno da si se ti pripremio
a znaš da me počela čak bit frka ono vrijeme kad je onaj američki svećenik htio spaliti kuran..sve mi se činilo kako bi to podiglo muslimane i da bi moglo biti sr*nja
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.   Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010. - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vidovnjakinja predvidjela treći svjetski rat 2010.
[Vrh] 
Stranica 7 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Prvi svjetski rat...
» Drugi svjetski rat
» Svjetski dan zastite okolisa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: