Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što je za vas Bog?

Go down 
+44
involved
Einar
Dada289
2pac
Blackness
Marko88
Guardian
silmarien
Fantom
Tonks
zvezda
Kahali
Madonna
Adam Weishaupt
Peka Dapčević
Lyra
Morn
orca
kika13
MoW
primitive101
Melkior
Chakotay
flory
Mama
bonesy
tomi
nino_kvisko
Michael Wittmann
Cylon
gothic45
Viktor-x
Berny_Sinara
Casper
Neo
Goran
floridana
Alpha
Aleksandar Veliki
gloria_g
Stripy
Blizzard
Svjetloisjena
Legionar
48 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Što je za vas Bog?
Neshvatljiva svijesna energija koja se rasprostire cijelim Svemirom
Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_vote_lcap19%Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_vote_rcap
 19% [ 19 ]
Energija koja je pokrenula Svemir prije Velikog praska
Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_vote_lcap11%Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_vote_rcap
 11% [ 11 ]
Bog se nalazi u nama samima, čovjek je dio Boga
Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_vote_lcap29%Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_vote_rcap
 29% [ 28 ]
Bog je svugdje i nigdje, i ne znam što je
Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_vote_lcap9%Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_vote_rcap
 9% [ 9 ]
Bog je nekakvo biće koje nas sve promatra, ali ja ga nikada nisam osjetio/la
Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_vote_lcap2%Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Boga osjećam i to mi je dovoljno
Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_vote_lcap13%Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_vote_rcap
 13% [ 13 ]
Bog ne postoji
Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_vote_lcap8%Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_vote_rcap
 8% [ 8 ]
Ništa od navedenog
Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_vote_lcap8%Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_vote_rcap
 8% [ 8 ]
Ukupno glasova : 98
 

Autor/icaPoruka
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimepet sij 02, 2009 5:38 pm

stripy je napisao/la:
Omega je napisao/la:
Ja sam glasao za prvo i treće jer mi je to zapravo skoro pa isto.

isto tako

potpisujem
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimepet sij 02, 2009 9:47 pm

Želim se osvrnut na broj 3.
Ako je Bog u čovjeku i ako ljudi tvore Boga.
Bog mora da je proklet, jer ljudsko ponašanje je kontrast samog Boga-savršenstva.

Ljudi su nešto najnesavršenije što postoji na ovoj planeti.
Pošto je moj vijek trajanja linearan i pošto sam još mlad, mogu samo reći da u mojim očima ljudi su samo sistemski strojevi za proizvodnju i povećanje vlastitog bogatstva(materijalnog).
Smatram da je davno izgubljen kolektivni altruizam.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimepet sij 02, 2009 9:58 pm

Aleks, pogledaj ipak malo bolje :)
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimesub sij 03, 2009 1:33 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Aleks, pogledaj ipak malo bolje :)

Što?
Anketu ili ljude?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimesub sij 03, 2009 11:45 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Aleks, pogledaj ipak malo bolje :)

Što?
Anketu ili ljude?

Pa ljude zaboga, kako ti vidiš sve kontra od onoga što ja vidim shock
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimesub sij 03, 2009 12:53 pm

Svjetlo...mislim da je odgovor napisan...

Aleksandar Veliki je napisao/la:
...Pošto je moj vijek trajanja linearan i pošto sam još mlad...
...ima vremena zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimesub sij 03, 2009 1:02 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Aleks, pogledaj ipak malo bolje :)

Što?
Anketu ili ljude?

Pa ljude zaboga, kako ti vidiš sve kontra od onoga što ja vidim shock
a kako će drugačije viditi sa ovim crnim naočalama kava
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimesub sij 03, 2009 1:57 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Aleks, pogledaj ipak malo bolje :)

Što?
Anketu ili ljude?

Pa ljude zaboga, kako ti vidiš sve kontra od onoga što ja vidim shock

Neznam. Možda gledamo iz različitih kutova!?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimesub sij 03, 2009 2:04 pm

I to se da promijeniti...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimesub sij 03, 2009 2:58 pm

Alpha je napisao/la:
I to se da promijeniti...

Zato sam gore napisala da pogleda malo bolje 8)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimepon sij 05, 2009 1:27 pm

ja se uglavnom slazem sa svjetlom, alphom, flo...ali ima dana i trenutaka kad bih prije rekla da je aleks u pravu....

pa moj Boze, zasto se uzasne stvari dogadjaju na ovoj planeti, i onda mi to savrsenstvo postaje upitno misli
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimepon sij 05, 2009 1:35 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Želim se osvrnut na broj 3.
Ako je Bog u čovjeku i ako ljudi tvore Boga.
Bog mora da je proklet, jer ljudsko ponašanje je kontrast samog Boga-savršenstva.

Nečemu služi i takozvana odgovornost.

Citat :
Ljudi su nešto najnesavršenije što postoji na ovoj planeti.

Generalizacija... Neki ljudi su takvi da zbog njih dobiš mišljenje kakvo ti imaš, a neki pak... To je druga priča, a ne pripada ovoj koju ti pričaš.

Citat :
Pošto je moj vijek trajanja linearan i pošto sam još mlad, mogu samo reći da u mojim očima ljudi su samo sistemski strojevi za proizvodnju i povećanje vlastitog bogatstva(materijalnog).

Da, ljudi su strojevi za povećanje bogatstva (materijalnog i duhovnog).

Citat :
Smatram da je davno izgubljen kolektivni altruizam.

Eto, još 2 000 000 000 ljudi koji misle kao i ti i onda se čudimo zašto je to možda izgubljeno...
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimepon sij 05, 2009 1:52 pm

gloria_g je napisao/la:
ja se uglavnom slazem sa svjetlom, alphom, flo...ali ima dana i trenutaka kad bih prije rekla da je aleks u pravu....

pa moj Boze, zasto se uzasne stvari dogadjaju na ovoj planeti, i onda mi to savrsenstvo postaje upitno misli

zato što mi prosuđujemo, osuđujemo, sudimo..... a Bog to ne radi


gledao sam jedanput na TV-u emisiju o ratnoj kirurgiji. ostao sam dosta iznenađen zbog jedne priće. radilo se o jednom nacističkom doktoru koji je bio kirurg. nadam se da ne moram naglašavat tko su i što su radili nacisti. no uglavnom kada su saveznici oslobodili logore našli su na spise tog dotičnog doktora. prva reakcija savezničkih doktora je bilo sablažnjavanje na metode i pokuse koje je taj čovjek vršio na živim ljudima. nemojte me hvatati za detalje ali se radilo o operacijama na nogama tj kostima. čovjek je koristio nekakve metalne šipke koje je umetao, stavljao na prelome kostiju kod logoraša i zarobljenika. uglavnom su se saveznički lječnici zgražavali na ovo jer su oni tada koristili gips za takve stvari pri ćemu je oporavak pacijenta trajao dosta dugo. njima je u tom trenutku bilo nepojmljivo da kakav luđački um gura i šarafi metalne šipke na kosti. uglavnom, kada su malo bolje pogledali, pogotovo rezultate takvog ljecenja, shvatili su da je to odlicna metoda jer se pacijent puno brže oporavi i nema drugih problema koji nastanu od predugog mirovanja kod korištenja samo gipsa. uglavnom se ta metoda tog nacističkog doktora i dan danas koristi u medicini i koliko sam shvatio i jedina je koja se koristi.
[Vrh] Go down
Casper
Dinosaur
Casper


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 305
Age : 46
Location : Croatia
Registration date : 10.02.2009

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimeuto vel 10, 2009 2:10 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Bog je ljubav u najčišćem obliku lovely
U pravu si tako piše i u Bibliji

Tko ne ljubi nije upoznao Boga jer Bog je ljubav. 1. Ivanova 4,8
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimeuto vel 10, 2009 9:41 pm

gloria_g je napisao/la:
pa moj Boze, zasto se uzasne stvari dogadjaju na ovoj planeti, i onda mi to savrsenstvo postaje upitno misli

E pa, vidiš, meni je tada to savršenstvo najdivnije i najizraženije.

Koliko sam puta to već pisao, ali s radošću ću opet!

Da ne postoji glad, ne bi bilo sitosti. Da ne postoji bol, ne bi bilo ugode. Da ne postoji... Vrijedi i obrnuto!
Zašto? Zato što mi ne bismo mogli raspoznati sitost ako nismo osjetili glad, ako nikada ne bismo bili tužni, nikada ne bi bilo sretni što smo -sretni. Da nam nije bilo hladno ne bismo bili zadovoljni što nam je toplo! Tako jednostavno, a nalazi se svugdje. I tu 'zakonitost' pronalazim apsolutno svugdje i znam da je zbog moje sreće nastala tuga... i onda ja postanem tužan.
Možda sam u krivu, ali mislim da je to neizbježno, da to je.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Casper
Dinosaur
Casper


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 305
Age : 46
Location : Croatia
Registration date : 10.02.2009

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimeuto vel 10, 2009 11:36 pm

[quote="Legionar"]
gloria_g je napisao/la:
pa moj Boze, zasto se uzasne stvari dogadjaju na ovoj planeti, i onda mi to savrsenstvo postaje upitno misli

Nastankom grijeha još u Edenskom nestalo je savršenstvo. Razlog događanja užasnih stvari je upravo grijeh koji odvlači ljude u sve dublje nesavršenstvo.
Kad bi se ljudi promjenili i počeli poštivati Božje zapovjedi mnogo bi doprinjeli ostvarenju savršenstva.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimesri vel 11, 2009 12:22 pm

Legi, zakaj bi uopće trebali poznavati glad?
zašto bi bilo tko treba biti gladan da spozna sitost.
zašto ne postoji samo i jedino sitost?

filozofsko pitanje, znam... svijet kao da nebi mogao postojati bez kontrasta... jasno mi...al se uvijek pitam iznova....
onaj tko je stvorio ovakav svijet, pri tome mi kažemo savršen, mogao je stvoriti i drugačiji savršeni svijet, bez boli, patnje, gladi...
i da opet bude savršen, a pritom ugodniji, lakši...
zar ne?
scratch
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimesri vel 11, 2009 9:22 pm

gloria_g je napisao/la:
Legi, zakaj bi uopće trebali poznavati glad?
zašto bi bilo tko treba biti gladan da spozna sitost.
zašto ne postoji samo i jedino sitost?

filozofsko pitanje, znam... svijet kao da nebi mogao postojati bez kontrasta... jasno mi...al se uvijek pitam iznova....
onaj tko je stvorio ovakav svijet, pri tome mi kažemo savršen, mogao je stvoriti i drugačiji savršeni svijet, bez boli, patnje, gladi...
i da opet bude savršen, a pritom ugodniji, lakši...
zar ne?
scratch


Ali onda ne bi razlikovali sitost i glad, bol i patnju, sreću, ugodu, tugu, ljubav, mržnju, ljubomoru, uspjeh, gubitak, prijateljstvo, konkurenciju, strah, sigurnost, zabrinutost, odgovornost, bezbrižnost, opuštenost, stres, zajedništvo......! Ne bi razlikovali 'dobro' i 'zlo'! Takav svijet ne bi imao smisla, takav svijet bi se urušio jer ne bi imao primjere, greške na kojima se uči, ne bi imao mogućnost i izbor, ne bi imao ....... poantu!!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimečet vel 12, 2009 12:14 pm

Mislis? Nekako mi se cini da instinktivno prepoznajemo dobro i pozeljno...i da ne trebamo znati kako je kad se smrzavas da bi mogao uzivati u proljetnom suncu...

Obicno, dok nam se desava nesto lijepo uzivamo u tome ne misleci na ruzna iskustva. Lijepo ne cijenimo na nacin da kazemo 'ovo mi je super period u odnosu na ovaj prije'...nego jednostavno uzivamo...zato je upitno koliko je zbilja potreban neugodni iskustveni dozivljaj... Istina...kad imamo ruzno iskustvo sjetimo se onog lijepog pa mozemo reci kako cak nismo dovoljno cjenili to prijasnje vrijeme...a onda opet kada se karte sloze u nasu korist zaboravljamo da bismo mozda mogli jos vise uzivati...mozda...
Naravno to govorim u smislu da vjerujem da bi mogao postojati mnogo pitomiji svijet...slicniji ovom sto je Gloria napisala...dok u svijetu u kojem jesmo stvari su takve i kao takve ih moramo iskusiti...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimesri vel 25, 2009 9:21 pm

Bog je nama neshvatljiva sila koja voli svu dijecu svijeta ...Bog je Ljubav i jedan dio njega zivi u nama pa ipak smo mi njegova khm Djecica :D
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimečet tra 02, 2009 11:56 am

Ova tema se već vodi 2000 god i više da postoji ili nepostoji da li je djedica ili energija dali je samo jedan Bog ili ih ima više ova se tema može do smaka svijeta voditi jer to je nešto šta se nemože ni izraćunati niti fizijom dokazati jer kad to napraviš onda dođe druga strana i dokaže da je moguće i tako se to već godinama radi.

Moje je mišljenje da mi svi na neki naćin vjerujemo u Boga npr.kad nas nešto zaboli odmah pomislimo daj Bože da bude sve u redu i to ljudi rade refleksno ne razmišljajući.

Jer čudni su putevi Božji
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimečet tra 02, 2009 3:06 pm

Viktor-x je napisao/la:
Ova tema se već vodi 2000 god i više da postoji ili nepostoji da li je djedica ili energija dali je samo jedan Bog ili ih ima više ova se tema može do smaka svijeta voditi jer to je nešto šta se nemože ni izraćunati niti fizijom dokazati jer kad to napraviš onda dođe druga strana i dokaže da je moguće i tako se to već godinama radi.

Moje je mišljenje da mi svi na neki naćin vjerujemo u Boga npr.kad nas nešto zaboli odmah pomislimo daj Bože da bude sve u redu i to ljudi rade refleksno ne razmišljajući.

Jer čudni su putevi Božji
slazem se 8)
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimened tra 19, 2009 1:05 am

Evo jedna pametna na temu o Bogu

Što je za vas Bog? - Page 3 I449314_atheist
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimened tra 19, 2009 6:13 am

Viktor-x je napisao/la:
Ova tema se već vodi 2000 god i više da postoji ili nepostoji da li je djedica ili energija dali je samo jedan Bog ili ih ima više ova se tema može do smaka svijeta voditi jer to je nešto šta se nemože ni izraćunati niti fizijom dokazati jer kad to napraviš onda dođe druga strana i dokaže da je moguće i tako se to već godinama radi.

Moje je mišljenje da mi svi na neki naćin vjerujemo u Boga npr.kad nas nešto zaboli odmah pomislimo daj Bože da bude sve u redu i to ljudi rade refleksno ne razmišljajući.

Jer čudni su putevi Božji

Kako samo 2000 godina? Tema je univerzalna i ne odnosi se samo na kršćanstvo :)
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitimened tra 19, 2009 9:22 am

Napiso sam bio 2000god i VIŠE
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što je za vas Bog? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas Bog?   Što je za vas Bog? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što je za vas Bog?
[Vrh] 
Stranica 3 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: