Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koliko ste vidoviti?

Go down 
+53
primitive101
Ephez
Icecrowned
Tweety
MACICA
Wsmack
Fantom
Athena
Chakotay
Armin od Irima
Natasaos
hromi
Eternity
MoW
Collector604
bros
mEN_iN_WHite
konoko1
AzrielofDeath
Grinder
schmizzl
argonian
Narayana
maya
Berny_Sinara
Gea
Lullaby
4ucker
ThE_IMMORTAL
Jaykof
Legionar
Saroman
l337_m4n
Syn
Sigmund Freud
Merkurica
Tutankhamon
Blizzard
Groinx
Flamezar
jasmina 07
None
bir
silver
pocahontas
zvezda
gloria_g
Alpha
malena
Neobicni forumas
indigocakra
Svjetloisjena
wik91
57 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimeuto svi 12, 2009 3:50 pm

Gea je napisao/la:
ja 5 , i par tako glupih grešaka, a samo sam trebala slušati instinkt drunken
da hehe
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimečet svi 14, 2009 6:24 pm

zubo

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
maya
Višestanični organizam



Female
Leo Rooster
Broj postova : 65
Age : 66
Registration date : 08.06.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimečet lip 18, 2009 12:53 am

nazalost sa engleskim nisa puno koristila . morat cu useti rijcnik pa cu pokusati .

sanjala sam da ce umrijeti par osoba prije nego sto stvarno jesu.
nazalost bila sam prinudjena da se kontroliram i sa vremenom prestali su takvi snovi .

svijetlo i ljubav , vasa maya
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimesub srp 04, 2009 11:09 am

Na kartama sam pogodila 9 od 25, ne znam koliko je to dobro, 36 %?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimesub srp 04, 2009 8:41 pm

Kojim kartama i što si točno pogodila?
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimesub srp 04, 2009 11:50 pm

MA na ovoj stranici za provjeru vidovitosti: http://www.gotpsi.org/bi/gotpsi.htm
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimened srp 05, 2009 1:09 am

Ne radi mi link. Error 404.
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimened srp 05, 2009 1:11 am

Probaj upisat samo ime stranice, bez nastavka: http://www.gotpsi.org/
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimened srp 05, 2009 1:15 am

Jel mi molim te možeš što točnije opisati eksperiment? Treba se registrirati, a neda mi se sad to sve ispunjavati... Bitno mi je koliko mogućnosti postoji kod svakog pogađanja, kako se pogađa i takve stvari.
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimened srp 05, 2009 1:19 am

IMas par testova, uglavnom sa kartama pa pogadjas od pet karata iza koje se nalazi slika ili imas pet karata i u sta manje pokusaja moras naci pravu kartu, a sluzis se "trecim okom" pa tako saznas jesi li vidovit...imas do 25 pogadjanja, a mozes izabrat i 100 ako zelis odmah u tzv.hall of fame...uglavnom, nije lose za probati, ima i testova za remote wiewing i sl...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimened srp 05, 2009 1:48 am

Hvala. Sad ću malo matematički obraditi situaciju.

Znači imaš 5 karata, a iza jedne se nalazi slika, te ti trebaš pogoditi iza koje se nalazi. Vjerojatnost za pogodak je 0.2, a za promašaj 0.8.

Vjerojatnost da u 10 pokušaja pogodiš kartu jedanput je 26%, da ju pogodiš dva puta je 30%, tri puta 20%... Da ju ne pogodiš niti jedanput, šansa je samo 10%. Vjerojatnost da imaš od 0 do 4 pogodaka je oko 96%.
U slučaju 25 pogađanja, vjerojatnost da pogodiš kartu od 2 do 8 puta je 92.6%, a baš za 9 pogodaka vjerojatnost je 3%, to si ti postigla :)

Drugi slučaj, kada pogađaš pravu kartu dok ne pogodiš, šansa za pogodak u prvom pokušaju je 1/5, u drugom 1/4, u trećem 1/3... Karta će najčešće biti izvučena nakon 3 pokušaja.

Eto, malo igre s matematikom :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimened srp 05, 2009 9:58 am

Volim kad koristis matematiku cerek zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimened srp 05, 2009 11:36 am

Gripphon je napisao/la:
Hvala. Sad ću malo matematički obraditi situaciju.

Znači imaš 5 karata, a iza jedne se nalazi slika, te ti trebaš pogoditi iza koje se nalazi. Vjerojatnost za pogodak je 0.2, a za promašaj 0.8.

Vjerojatnost da u 10 pokušaja pogodiš kartu jedanput je 26%, da ju pogodiš dva puta je 30%, tri puta 20%... Da ju ne pogodiš niti jedanput, šansa je samo 10%. Vjerojatnost da imaš od 0 do 4 pogodaka je oko 96%.
U slučaju 25 pogađanja, vjerojatnost da pogodiš kartu od 2 do 8 puta je 92.6%, a baš za 9 pogodaka vjerojatnost je 3%, to si ti postigla :)

Drugi slučaj, kada pogađaš pravu kartu dok ne pogodiš, šansa za pogodak u prvom pokušaju je 1/5, u drugom 1/4, u trećem 1/3... Karta će najčešće biti izvučena nakon 3 pokušaja.

Eto, malo igre s matematikom :)


Wow, nikad mi matematika nije bila jaca strana, ali sad mi je jasno da je jedino sta su uspjeli dokazati da sam trebala bolje uciti prirodne znanosti u skoli i da nisam vidovita... rofl2
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimened srp 05, 2009 11:53 am

Ma neeeeeee.
Matematika je ovdje bila samo igra, a što se vidovitosti tiče... Osoba točno zna kad je vidovita, a kada nije. Nisam siguran koliko to ima smisla dokazivati kroz matematičku vjerojatnost jer ipak, vjerojatnost od 0.01% i dalje daje mogućnost da se nešto dogodi, pa čak i 2 puta za redom. Ako bi se tako išlo nešto dokazivati, došlo bi se do razine da ili vjerujemo da smo vidoviti ili ne vjerujemo. Ako bi sad ti išla izvoditi pokus 3 puta i svaki puta bi imala više od 20 pogodaka od 25 pokušaja, onda možeš reći da si vidovita uzeći u obzir da je matematička šansa za tako nešto manja od 0.00001%. S druge pak strane, netko može reći da je slučajnost jer i ta šansa znači da je ostvariva koliko god mala bila. Slično je i sa vanzemaljcima. Vjerojatnost da ne postoje je jedinica na dvadesetoj decimali, a opet se svede na to jel vjerujemo u to ili ne.

Jednostavno, pravi način za znati nije matematika (iako bi mogla biti po nekome), već osjećaj. Naravno, često je prisutno samozavaravanje pa pojedinac kroz svoju želju vidi stvarnost i zaključi da je vidovit makar nimalo nije. Vidovita osoba bi znala točno vidi li kartu tamo gdje se nalazi ili ne, nema tu možda. Ako vidiš kartu desno, a ona se nalazi lijevo, tada se vjerojatno radi samo o mašti. I to je teško razlikovati od stvarnosti u takvim slučajevima. Ono što sam htio pokazati jest da netko tko bi imao 5 pogodaka na tome, da bi to mogao svatko jer je matematička šansa za to najveća. Ti si pak pogodila 9 za što je sama šansa dosta mala. Radi li se o matematičkoj slučajnosti ili tvojoj vidovitosti (ili kombinacija zubi), to ćeš ti najbolje znati.

@ Alpha, i ja volim kada ti voliš ono što ja radim lovely
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimened srp 05, 2009 12:23 pm

Paa...moguce i jedno i drugo jer sam imala neke "vidovite" momente, a i matematika je sigurno odigrala svoje, kako u kartama, tako i u zivotu opcenito...
[Vrh] Go down
argonian
Višestanični organizam
argonian


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 40
Age : 37
Registration date : 10.07.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimepet srp 10, 2009 5:59 pm

nimalo :D pogotovo za remote viewing, bokte, percipirao planinu, ispred cijeće žuto, nekakvu životinju, idila uglavnom, kad tamo.....auto pale lol!
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimesub srp 11, 2009 12:55 am

@argonian, pa dobro, lijepo je to zamišljanje, puno bolje od jednog auta. Evo, za utjehu ti mogu reći da to govori nešto lijepo o tebi zubi

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 5:49 pm

Alpha je napisao/la:
Ali ako su bili u astralu onda bi vidjeli sadasnjost ne buducnost. Mislim da se ovdje ipak radi o nakom nagovjestaju...vidivitosti...tako necemu...
Zašto vidovitost ostavljaš kao jedinu opciju?
Nije li moguće da se tu radi o nekakvoj kolektivnoj telepatiji te da su oni zapravo vidjeli namjere napadača?
Jedno vrijeme moj tata se bavio bioenergijom i viskom. Prelazio je po kalendaru s viskom i predvidio napade na Hrvatsku za vrijeme Domovinskog rata. Upitao sam ga je li to bila vidovitost ili je zapravo visak, tj. moj tata putem viska saznao već unaprijed isplanirane događaje napadača koji su se te dane i ostvarili.
Nažalost, nije znao odgovoriti.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 1:16 pm

@Legi...malo te ne kuzim...ja sam napisala da u slucaju astralne projekcije bi vidjeli sadasnjost...time ne iskljucujem mogucnost postojanja vidovitosti (sto god to tocno bilo) putem odredjenih metoda kao sto si i sam naveo...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 5:57 pm

Ja te pitam zašto si rekla da se tu ipak radi o vidovitosti ili nečem sličnom, a ne zašto si isključila vidovitost.
Što je takav oblik telepatije za tebe vidovitost (ili nešto takvo)?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimečet pro 31, 2009 2:24 pm

hm...imam vrhunske predosjećaje..od sitnih do bitnih stvari... i mogu reći..e to i to će se dogoditi! i nažalost (u većini slučajeva) budem u pravu..
ali to ne smatram vidovitošću.. :)
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimesub sij 02, 2010 6:37 pm

@ smizzl

Ja bi to stavila u neku granicu sa intuicijom i njezinom razvijenošću... Znam točno na šta misliš jer tako i ja mogu predosjetit nešto do najmanje sitnice... I ne volim baš to, strese me neke pute.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimened sij 03, 2010 7:45 pm

@grinder.... imam nalet vidovitosti!! uuuummmmmmmmm...uuuummmmmmmm...vidim vidim... stablo! kameni niski zidić... daske za sjeti na njih....
vidim nešto prozirno...hm...plastika ili staklo (ne mogu razaznati)... tamno crvena tekućina... kao datum vidim 03.01.2010., vidim i mrak...
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimened sij 03, 2010 8:33 pm

eej smizzl pa sad je 3.10. al fakat ne sjedimo tamo :D
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitimened sij 03, 2010 8:47 pm

@gri..vidovitost znači vidjeti budućnost... mrak duuuugo sjajiiii...hahahahahaha.....znači, još ima nade da se predviđanje ostvari!! :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko ste vidoviti? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko ste vidoviti?
[Vrh] 
Stranica 4 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Koliko...
» Koliko ste...
» koliko..

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: