Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koliko ste vidoviti?

Go down 
+53
primitive101
Ephez
Icecrowned
Tweety
MACICA
Wsmack
Fantom
Athena
Chakotay
Armin od Irima
Natasaos
hromi
Eternity
MoW
Collector604
bros
mEN_iN_WHite
konoko1
AzrielofDeath
Grinder
schmizzl
argonian
Narayana
maya
Berny_Sinara
Gea
Lullaby
4ucker
ThE_IMMORTAL
Jaykof
Legionar
Saroman
l337_m4n
Syn
Sigmund Freud
Merkurica
Tutankhamon
Blizzard
Groinx
Flamezar
jasmina 07
None
bir
silver
pocahontas
zvezda
gloria_g
Alpha
malena
Neobicni forumas
indigocakra
Svjetloisjena
wik91
57 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
MACICA
Višestanični organizam



Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 38
Age : 31
Registration date : 16.09.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimepet pro 10, 2010 9:10 pm

MENI SE VIŠE SVIĐA POJAM INTUCIJA.....OBOZAVAM TO...LOL..
BAREM UVIK ZNAS KAD NE DOC U SK ILI TAKO NESTO
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimepet pro 10, 2010 9:27 pm

Hehe, inače ne nosim knjigu iz hrvatskog u školu. Jedno jutro me opalilo da ju uzmem jer sam imao osjećaj da bi profa mogla kontrolirati. Taj dan ne samo da je kontrolirala nego je i dijelila jedinice onima koji nisu imali :)
Jedino, ne pisati velikim slovima ;) To ti znači deranje na internetu ;)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimepet pro 10, 2010 11:43 pm

Wsmack je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
a pitam se - i da obratimo pažnju na te vidovite snove/upozorenja, možemo li išta učiniti da spriječimo to kaj predviđamo???? što mislite???

Ja mogu da uradim nesto dosta komplikovano sto mi omogucava da budem ,,vidovit'' i mnogo sta drugo(ne zezam se, mogu i da dokazem) i kad neki los dogadjaj sprecim da se desi to automatski povlaci za sobom to da ce neki drugi los dogadjaj da se desi(cak i to mogu da osetim).
Najbolje je sprecavati dobre dogadjaje da se dese jer onda se moze ,,otkupiti'' neki los dogadjaj pa da se nijedan ne dogodi(sto je po meni najbolja varijanta)

pozz
Evo probaj da dokazes time sto ces napisati koju cu ja rec napisati u svom sledecem postu na ovoj temi.
Nemam razloga da izmisljam , bilo bi mi jako drago da pogodis!


EDIT:
Vidim nema odg .
[Vrh] Go down
Tweety
Prašina



Female
Pisces Goat
Broj postova : 1
Age : 33
Registration date : 01.11.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimesub pro 18, 2010 1:59 pm

e bok ja san ode nova i zanimaju me ovakve teme jer imam dosta iskustva s tim područjem recimo to tako pogotovo što u zadnje vrijeme mi se snovi ostvaruju to jest sanjan ono šta se dogodi dan nakon ili dva pa me zanima ako ima ko sličnih iskustava shock
[Vrh] Go down
Icecrowned
Riba
Icecrowned


Male
Taurus Horse
Broj postova : 130
Age : 33
Location : Fizički: Zagreb; Duhovno: Skandinavija...
Registration date : 27.10.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimesub pro 18, 2010 2:04 pm

Jel to, tipa ono, ko neki advanced deja vu? Jer ja nemam osjećaj da sam to sanjao nego da se jednostavno već dogodilo, i to ono cijele scene (koje su ono obično u trajanju od nekih 40ak sekundi) do totalnih detalja...

Naravno, bilo bi prefora kad bi se to moglo kontrolirati.. Btw ovo me sad totalno potsjetilo na film 'Početak', nemam blage zašto :D
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimečet pro 30, 2010 5:47 pm

Vrlo !
I to od Boga dan gift !
Dobila sam na znanje prošle godine šta ima da se desi.
Ne vremenska prognoza i ne šta će ko jest,već bitne činjenice.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimečet pro 30, 2010 7:52 pm

@ Ephez/// Moze li malo objasniti svoju dar? U kojoj formi ti se javi vidovnjastvo? I sta je najbolje sto si predvidjela? Pozdrav... hug
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimečet pro 30, 2010 8:15 pm

Glas.
Čujem glas,a predviđanje imam najbitnije za smak sveta
23.9.2011.
Inače imam poslanje da kažem ljudima koji su predodređeni za spas da SU SPAŠENI...i da im dam otkrivenje Biblije,jer ništa nije kako piše...i Isus je Duha Svetoga dobio od Magdalene,naravno dok svi hule Da Vincijev kod... ima toga puno
Biblija je knjiga simbola,a ne doslovnog shvaćanja.
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam
Wsmack


Male
Libra Monkey
Broj postova : 30
Age : 31
Location : Beograd
Registration date : 02.09.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimepet oľu 04, 2011 12:19 am

Au kol'ko je stara ova tema
Poceo sam od prosle godine da dajem casove psihokineze(znaci sve sto moze da vam padne na pamet) preko e-maila, besplatno :-)
Ako neko hoce, celokupan trening cu vam objasniti, sve sto je potrebno jeste dovoljno snazna volja.
thesilentw@gmail.com
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimepet oľu 04, 2011 9:28 am

Wsmack imam ja jedno pitanje


Da li si postigao odredjene rezultate koristeci se psihokinezom,i ako jesi koji su to rezultati...


[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimepet oľu 04, 2011 11:36 am

@Wsmack...pa postavi ovdje na temu :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam
Wsmack


Male
Libra Monkey
Broj postova : 30
Age : 31
Location : Beograd
Registration date : 02.09.2010

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimepet oľu 04, 2011 4:51 pm

[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimened svi 22, 2011 11:35 pm

U finalu Lige Prvaka predviđam pobjedu Barcelone 2:1, s tim da će Manchester povesti, a Barca unutar 10 minuta izravnati. kava
[Vrh] Go down
Astral WOlf
Stanica
Astral WOlf


Male
Pisces Goat
Broj postova : 11
Age : 33
Location : Bih - Sarajevo
Registration date : 22.05.2011

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimepon svi 23, 2011 5:19 pm

Huh opet ce biti roman ako ste citali na temi o snovima to je dokaz romana, ali ovdje je jedan san i neznam mu objasnjenje nikako. Pa bi volio da me pitate kako i sta i da mi date ponudjenje moguce odgovore.
Hvala u naprijed!


San sam ja nazvao Havana (Neznam jel sa 2 n ili ne ali tako ga zovem)

Kada sam radio preko lijeta prije godinu dana u stampariji, dosao sam jako umoran kuci i legao spavati a da prije toga ne razmisljam.

U snu smo bili ja i mama u glavnim ulogama i to sam ja sanjao kao da sam bas ja tamo, a inace vidim sebe u snovima. Nalazili smo se u nekom gradu gdje ljudi pricaju sada meni ne razumljivim jezikom ali u snu sam ga razumi. Mama i ja smo setali po tom gradu, i odjednom pocela se zemlja da trese, ono normalno da sam se prepao i poceli smo da bjezimo dok drugi oko nas gvore sudnji dan, pa neke kijametski dan... i tako tona izraza za jedan te isti pojam. Pogledao sam u nebo i vidjeo cuglu kako pada na mamu, gurnuo sam je i opet pogledao, pa neka velika crna kugla je pogodila nebo i ono je bilo cas tamno cas svijetlo i opet postalo normalno. U tom strahu mama i ja smo bjezali i uslu u neku gradjevinu (slicna koloseumu ali nije koloseum), i ti zatekli veliku masu ljudi. Svi su se molili Bogu, Katolici okrenuti Gospi na jednu stranu, Islam na drugu, Pravoslavlje na trecu, i puno drugih religija je bilo tu, svaka okrenuta na svoju stranu. A mama ja smo dobili samo vecu dozu straha i krenuli polako hodati unazad, kada me je nesto dotaklo na ledja. Okrenuo sam se i vidio sijedog covjeka u bijelom carsafu ili sta je vec to bilo kako drzi pergament u ruci. I na njemu mi je napisao HAVANNA ili HAVANA sa jos nekim rijecima koje nisam upamtio. i tada sam se probudio
----------------------------------------------------------------------------------------------------------


A kada sam ustao imao sam velike glavobolje od tog sna. Ispricao sam mami i pitao je sta je HAVANA a ona kaze kolac i da ima grad... Ono kolac nije bio u snu :D. Sjeo sam za net i nasao sljedece:
1. Mjesto tj sliku tog grada i mjesto na kojem sam se "stvorio u snu" i sve je stajalo onako kako sam ja to na pocetku sanjao, i zgrade preko puta i trotoari i drvece i sve.
Tu sam se bas istraumirao ali mi je cudo sto ja pojma nisam imao za taj grad, ali ni za tu rijec da postoji.
2. Nasao sam da je to nestajanje svijetau vatri, ono kao neki smak prema nekome. ALi sam se tu bas U...O do vrata.
3. I onda od tolikog straha ja sam ostavio to sve i ono samo mislio.

Pa nakon dva dana gledam ZF na tvu i ono tema je majanski kalendar i na njemu kazue da smo sada u tom ciklusu vatre, e to me je dotuklo.

Hvala sto citate roman (Ako ga citate :D)

Vas Astral Wolf
[Vrh] Go down
pitagora
Prašina



Female
Capricorn Snake
Broj postova : 4
Age : 34
Registration date : 05.10.2011

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimesri lis 05, 2011 1:55 pm


bok! tražim već neko vrijeme po netu bilo šta na ovu temu, i eto- nađoh vas!! Naime, napisat ću nekoliko podataka o sebi za koje smatram da bi mogli biti bitni za cijelu priču. Imam 22 godine, žensko sam, po svemu (ostalom) normalna. Nedavno sam išla na IQ test, pa su mi javili da bi moj IQ mogao biti oko 161 (ne hvalim se, nego mislim da bi i to moglo biti bitno ). Oduvijek me privlačilo "onostrano", čitala sam knjige o magiji i sl., no kako sam odrastala, tako sam polako prestala, sad više nemam vremena za to.. Kao mala sam u nekim predmetima oko sebe vidjela ljudska lica koja me gledaju (na posteljini, zgužvanoj odjeći, tepisima, namještaju...). Lica nisu bila kao naslikana/nacrtana, nego su to bili više reljefi (nabori odjeće, posteljine, namještaja i sl.). Također, lica nisu bila pomična. To sam viđala negdje od 4. do 6. godine života. Nakon toga, sve do danas, nisam se s tim susrela. No, postoji drugi problem. Kada sam prestala viđati "lica", smatram da sam postala vidovita, ali ne na "klasičan" način. Naime, imam osjećaj da mi moj mozak "laže", tj. nenamjerno pomislim na nešto što 100% znam da nije istina, ali kroz par dana se ostvari sve što pomislim. Evo i nekoliko primjera, čisto da vam dočaram, jer ne znam zapravo kako bih vam objasnila: Prije godinu dana sam srela poznanika za kojeg sam znala da je u braku, poznajem mu ženu i sretnemo se na nekim obiteljskim proslavama. Prošla sam pokraj njega i pozdravili smo se. Odjednom sam pomislila "on se rastaje". Automatski sam se nasmijala samoj sebi jer sam znala da je čovjek u sretnom braku. Nisam si mogla objasniti zašto sam to pomislila. Navečer smo imali goste i prijateljica je odjednom rekla: "E da, znate da je Stipu prevarila žena? Rastaju se, ona sutra seli". Strašno!! Isto tako, nakon što sam maturirala, sezonski sam radila u jednom butiku. Gazdarica me zvala kasno navečer da je došlo do promjene plana i da ujutro radim prvu smjenu. Iako sam rekla da nema problema, pomislila sam da neću raditi kako je rekla. Ujutro sam u 7 i 30 došla na posao, a šefica me dočekala i rekla kako taj dan nećemo raditi jer joj je umrla svekrva. To mi se dogodilo već 100 puta i svaki put ne idem za tim sve dok se ne ostvari! U zadnje se vrijeme događa sve češće. Najstrašnije mi je to što sam oduvijek mislila da ću u 24. godini života poginuti u autu. Također, često sanjam ljude za koje kroz nekoliko dana čujem da se dogodilo baš ono što su radili/ govorili u mom snu ili u najmanju ruku nešto blisko vezano uz to. Ne znam da li je sve ovo samo slučajnost ili nešto više... Molim bilo koga sa sličnim iskustvom da napiše par rečenica, ili ako netko zna nešto više, da se javi. HVALA!!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimesri lis 05, 2011 2:03 pm

Dobrodosla na forum :)

Kazes da ti se stvari ostvaruju unutar par dana sto znaci da se ''predvidjanje'' da ces poginuti sa 24 ne uklapa u sistem. Moguce da si u proslom zivotu poginula tako pa ti ostao strah.

Sto se tice opisanih dogadjaja. Za lica koja vidis ''kriv'' je ljudski mozak. On ima citav jedan dio samo za prepoznavanje lica i zato smo skloni vidjeti lica u nepravilnim oblicima.

Predvidjanja koja opisujes dogadjaju ti se kada stupis u direktnu vezu s osobom (poljem) uz koji predvidjanje ima veze. Npr. nije ti palo na pamet da se Stipe razvodi prije nego si ga srela niti bi se to vjerojatno uopce javilo da ga nisi srela. Znaci da ili kupis neke suptilne znakove govora tijela, boje glasa i sl. drugih ljudi ili kupis nesto iz njihova polja cega ni sami ne moraju jos biti svjesni (ili znati to). Mozda je i oboje :)

Medjutim ne kuzim tocno jel ti imas neko pitanje ili nesto jer kazes da ti se javi netko sa slicnim iskustvom ali ne i radi cega...da li radi ovog sto se bojis 24. godine?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
pitagora
Prašina



Female
Capricorn Snake
Broj postova : 4
Age : 34
Registration date : 05.10.2011

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimesri lis 05, 2011 2:10 pm

Bok Alpha, hvala ti na dobrodošlici i na odgovoru! Registrirala sam se na forum da bih dobila neke odgovore, da saznam da li je to nekakva "vidovitost" ili nešto slično (ili ništa slično). Naravno da se bojim 24. godine, al još se više bojim da ne pomislim nešto slično za nekoga od obitelji/prijatelja... Nisam nikome rekla za sve to skupa, jer se pomalo bojim da ću biti neshvaćena. Zanima me ima li netko sličnih iskustava, te zna li netko možda o čemu se radi konkretno kod mene, u mom slučaju. E da, ovo sam za Stipu spomenila kao primjer, bilo je tu i stvari vezanih za događaje, ne samo za osobe (u vezi ovog što si napisala za govor tijela koji "čitam").
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimesri lis 05, 2011 2:57 pm

Pa, vjerojatno si u parvu da ces biti neshvacena zubi

Dosta clanova je imalo takva i/ili slicna iskustva. I ja takodje. Medjutim slicno kao i ti, tesko je procijeniti kada je dojam stvaran, a kada smo ga mi sami stvorili pa onda ne idemo za tim dok se ne dogodi. Recimo, meni je problem sto mi se neke stvari jave od straha za za nekoga pa pomislim ''desit ce se nesto lose'' sto je samo rezultat mog straha.

Napisala sam o cemu mislim da se radi. I kod tebe i generalno. Sastojimo se od vise vrsta tijela. Navikli smo funkcionirati samo na ovom materijalnom planu pa zaboravljamo na finija tijela iako nam se puno toga na fizickom planu upravo desava preko tijela visih frekvencija.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
vikiliks 94
Prašina



Male
Pisces Dog
Broj postova : 1
Age : 30
Registration date : 16.02.2012

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimečet vel 16, 2012 1:16 am

ako ja pomislim na nekoga i prosle kratkog vremena vidim tu osobu ili mi se javi dali to nesto znaci ??
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimečet vel 16, 2012 2:48 am

vikiliks 94 je napisao/la:
ako ja pomislim na nekoga i prosle kratkog vremena vidim tu osobu ili mi se javi dali to nesto znaci ??

I ja isto :)

Ja jos znam i sta ce bit u filmovima i serijama :P Cura misli da sam sve vec gledao lol!

Nemoj se brinuti previse za nista, eventualno probj promjeniti neku sitnicu koju predvidis, ako ne mozes pomiri se s tim da je tako. Shvati to kao priliku da budes spremnija i da mozes rec sta mislis i osjecas na vrijeme. Vecina nema taj luksuz, a svi mi umiremo jednom.

Ja sam na jednom okupljanju legi rekao(tiho) vise od pet recenica, kako sam koju zvrsio, tako ju je netko na okupljanju ponovio. Taman smo take stvari isprobavali. 5
[Vrh] Go down
mammmo
Prašina



Male
Aries Monkey
Broj postova : 3
Age : 32
Registration date : 27.04.2013

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: "Predviđanja"   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimesub tra 27, 2013 1:54 am

pitagora je napisao/la:

bok! tražim već neko vrijeme po netu bilo šta na ovu temu, i eto- nađoh vas!! Naime, napisat ću nekoliko podataka o sebi za koje smatram da bi mogli biti bitni za cijelu priču. Imam 22 godine, žensko sam, po svemu (ostalom) normalna. Nedavno sam išla na IQ test, pa su mi javili da bi moj IQ mogao biti oko 161 (ne hvalim se, nego mislim da bi i to moglo biti bitno ). Oduvijek me privlačilo "onostrano", čitala sam knjige o magiji i sl., no kako sam odrastala, tako sam polako prestala, sad više nemam vremena za to.. Kao mala sam u nekim predmetima oko sebe vidjela ljudska lica koja me gledaju (na posteljini, zgužvanoj odjeći, tepisima, namještaju...). Lica nisu bila kao naslikana/nacrtana, nego su to bili više reljefi (nabori odjeće, posteljine, namještaja i sl.). Također, lica nisu bila pomična. To sam viđala negdje od 4. do 6. godine života. Nakon toga, sve do danas, nisam se s tim susrela. No, postoji drugi problem. Kada sam prestala viđati "lica", smatram da sam postala vidovita, ali ne na "klasičan" način. Naime, imam osjećaj da mi moj mozak "laže", tj. nenamjerno pomislim na nešto što 100% znam da nije istina, ali kroz par dana se ostvari sve što pomislim. Evo i nekoliko primjera, čisto da vam dočaram, jer ne znam zapravo kako bih vam objasnila: Prije godinu dana sam srela poznanika za kojeg sam znala da je u braku, poznajem mu ženu i sretnemo se na nekim obiteljskim proslavama. Prošla sam pokraj njega i pozdravili smo se. Odjednom sam pomislila "on se rastaje". Automatski sam se nasmijala samoj sebi jer sam znala da je čovjek u sretnom braku. Nisam si mogla objasniti zašto sam to pomislila. Navečer smo imali goste i prijateljica je odjednom rekla: "E da, znate da je Stipu prevarila žena? Rastaju se, ona sutra seli". Strašno!! Isto tako, nakon što sam maturirala, sezonski sam radila u jednom butiku. Gazdarica me zvala kasno navečer da je došlo do promjene plana i da ujutro radim prvu smjenu. Iako sam rekla da nema problema, pomislila sam da neću raditi kako je rekla. Ujutro sam u 7 i 30 došla na posao, a šefica me dočekala i rekla kako taj dan nećemo raditi jer joj je umrla svekrva. To mi se dogodilo već 100 puta i svaki put ne idem za tim sve dok se ne ostvari! U zadnje se vrijeme događa sve češće. Najstrašnije mi je to što sam oduvijek mislila da ću u 24. godini života poginuti u autu. Također, često sanjam ljude za koje kroz nekoliko dana čujem da se dogodilo baš ono što su radili/ govorili u mom snu ili u najmanju ruku nešto blisko vezano uz to. Ne znam da li je sve ovo samo slučajnost ili nešto više... Molim bilo koga sa sličnim iskustvom da napiše par rečenica, ili ako netko zna nešto više, da se javi. HVALA!!


Ne znam je li ovaj forum još uvijek aktivan, ali evo i ja imam nekoliko stvari koje bih volio istaknuti. Dat ću par primjera kojih se sjećam gdje sam pomislio na nešto i to se dogodilo. Ovih dana su ta predviđanja malo izraženija pa sam uletio da vidim ima li foruma na ovu temu, i iznenadih se kad sam vidio da ima. Naime, idem jednom prilikom iz stana i vidim neke radnike kako se smrzavaju u zgradi čuvajući alat i kablove, jer se tu na veliko krade, a nije se moglo betonirati jer je bilo prehladno, i ja cimeru govorim zašto ne pošalju jadne ljude doma, ovdje se bezveze smrzaju, a mogu se doma grijati, i ovo zatvoriti nekakvim matama. Sutradan prolazim tom istom ulicom, radnika nema, alata nema, na ulazu stoje uokvirene mate, baš nekako kako sam zamislio da bi trebalo izgledati. U istoj toj ulici nalazi se jedan kontejner koji je već par mjeseci neuredan, tj. oko njega ima smeća više nego u njemu, i ja razmišljam nešto o tome kako bi bilo fora sad skupiti lopate i očistiti sve to, staviti novi kontejner, da bar lijepo izgleda. Za 2 dana prolazim, čovjek neki drži lopatu, nabaciva smeće u kontejner. Prolazim dan iza, sve očišćeno, svježe obojan kontejner postavljen na tom mjestu. Dalje, stojim pred faksom i razmišljam kako je jednom prilikom naišla prijateljica i kako sam je pozdravio. Prošlo je možda 20-tak sekundi i ta ista prijateljica je opet naišla i opet smo se pozdravili, normalno. Jednog utorka idem na faks i razmišljam o tome kako bi mi dobro sjelo da profesor spoji zadnja 2 sata ( a inače nema običaj), i da nas ranije pusti jer imam neki dogovor na koji bih i inače stigao samo bih morao požuriti malo. I otkucava 18:00, profesor govori 'Ajde, imamo samo još jedan zadatak, ja sam za to da spojimo pa da vas pustim'. Jučer prijateljici pomažem pisati seminarski i ona uleti na Fejs par minuta, i neki lik (meni nepoznat) joj se javi i pita ona mene šta će mu napisat, i ja ono iz zezancije kažem 'pitaj ga čuva li mu baba još ovce'. I on se začudi, i pita 'nije valjda da pitaš to zbog slike koju sam objavio'...I mi na njegov profil, tamo stoji slika i 4 ovce na njoj. Ovo zadnje je ispalo dosta smiješno, ali na ove prethodne sam se malo zapitao. Inače mi nije predstavilo ništa, ali sam se sjetio da sam prije godinu-dvije pričao s bratom preko telefona (inače živi u Kanadi) i pitao me za jednog čovjeka koji je imao rak. Tada je taj čovjek bio bolje nekako, ja sam ga vidio u autu, i nisam mogao ništa znati, ali sam mu rekao da je on dobro, da sam ga vidio, ali ne vjerujem da će dugo još izdržati. Ja ne znam zašto sam to rekao, ni odakle mi ta misao u glavi uopće, ali taj čovjek je idući tjedan umro. Isključivo iz tog razloga me malo strah takvih stvari, jer se bojim da pomislim nešto loše i to se ostvari i da se ja osjećam krivim za to. A što se tiče ostalih stvari, nekako mi je fora sve to, inače obožavam gledat Mentalista, pa mi bude zanimljivo. Ali ne znam kako objasniti ti pojavu, dar, stanje, nemam pojma šta je već...?!

[b][i][b]
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimesub tra 27, 2013 7:05 pm

@mammmo Zahvaljujem na podijeljenom iskustvu. Kao što je @Alpha rekla nekoliko postova ranije, trebamo se upitati koliko od toga je stvarno jedan dublji uvid/vidovitost, a koliko od toga je naša projekcija nastala na temelju prijašnjih iskustava. Sigurno je samo to da se ovakva viđenja događaju velikom broju ljudi ali da malo tko o tome piše jer ih smatra slučajnostima.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
mammmo
Prašina



Male
Aries Monkey
Broj postova : 3
Age : 32
Registration date : 27.04.2013

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimesub tra 27, 2013 11:25 pm

MoW je napisao/la:
@mammmo Zahvaljujem na podijeljenom iskustvu. Kao što je @Alpha rekla nekoliko postova ranije, trebamo se upitati koliko od toga je stvarno jedan dublji uvid/vidovitost, a koliko od toga je naša projekcija nastala na temelju prijašnjih iskustava. Sigurno je samo to da se ovakva viđenja događaju velikom broju ljudi ali da malo tko o tome piše jer ih smatra slučajnostima.

Ne znam kako bih definirao sve to, inače stvarno puno razmišljam, imam ispunjene dane, 10 različitih hobija, ali se opet dobro naspavam, ali evo recimo danas dvije nove stvari: sjedim u busu i čekam da krene, i dolazi jedna žena, beskućnica, kojoj smo mi mladi iz jedne udruge nosili hranu, i po kolodvoru pita ljude imaju li joj išta dati.. I meni u glavi scena kako ona ulazi u autobus, i pita po redu svakoga da joj da nešto, znači vidim to nekako zamišljeno. Prođe 2 minute, ona se popne kroz zadnja vrata u autobus i pita ljude novce u zadnjih nekoliko sjedišta...Negdje oko 10 kilometara dalje, u vožnji, i dalje u busu, slušam muziku, i padne mi na pamet kako su mi uvijek isključeni tonovi, a vječito jesu, otkad imam mobitel, ne znam da su mi sveukupno 2 dana bili uključeni, ne volim zvonjavu baš i danas sam ih uključio ali sam zaboravio stavit ovu jednu melodiju da mi zvoni, i svira mi neka pjesma, i ja pritisnem 'natrag', pođem ulaziti u postavke mobitela, pođe mi svirati ta melodija koju sam mislio stavit da mi zvoni. Možda su ovaj put sitnice, ali previše mi je to nekako izraženo zadnjih mjesec dana. Razmišljam o tome da se obratim svećeniku po tom pitanju. Baš me zanima ta tema sa više stajališta. P.S. Hvala na odgovoru :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimened tra 28, 2013 12:37 am

Pa ako trebaš još jedno mišljenje, možeš pitati i svećenika. Iako, ne znam šta svećenik ima s time. Njegovo područje je tumačenje Biblije, a tamo ništa ne piše o sinkronicitetima niti o takvim sitnim vidovitostima. Jedino što bi ti mogao reći je da se ostaviš ćorava posla, jer su to đavolja djela (naime, vidjelaštvo je oduvijek bio tabu u Bibliji, iako su se i kraljevi obraćali vidjelicama).
Ja bih ti savjetovao da ostaneš budan i pozorno pratiš ako ti neka značajnija pojava upadne u oči. Ovo s prosjakinjom je bilo za očekivati, dok ovo s melodijom isto nije nevjerojatno.
Nemoj si samo previše "zabrijati" da je svaka sitnica vidjelaštvo. Prije bih ovu tvoju karakteristiku nazvao osjetljivošću i perceptivnošću. ;)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
mammmo
Prašina



Male
Aries Monkey
Broj postova : 3
Age : 32
Registration date : 27.04.2013

Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitimened tra 28, 2013 12:44 am

MoW je napisao/la:
Pa ako trebaš još jedno mišljenje, možeš pitati i svećenika. Iako, ne znam šta svećenik ima s time. Njegovo područje je tumačenje Biblije, a tamo ništa ne piše o sinkronicitetima niti o takvim sitnim vidovitostima. Jedino što bi ti mogao reći je da se ostaviš ćorava posla, jer su to đavolja djela (naime, vidjelaštvo je oduvijek bio tabu u Bibliji, iako su se i kraljevi obraćali vidjelicama).
Ja bih ti savjetovao da ostaneš budan i pozorno pratiš ako ti neka značajnija pojava upadne u oči. Ovo s prosjakinjom je bilo za očekivati, dok ovo s melodijom isto nije nevjerojatno.
Nemoj si samo previše "zabrijati" da je svaka sitnica vidjelaštvo. Prije bih ovu tvoju karakteristiku nazvao osjetljivošću i perceptivnošću. ;)

Znam, ne bih se obraćao bilo kome, imam prijatelja fratra koji nas vodi u ovoj udruzi, stvarno je super lik, može se s njim pričati o svemu, samo ne znam je li ovo 'stanje' došlo do tog nekog stadija da ga uzimam u obzir kao važno. Znam da mi on to ne bi rekao, jer i njega zanima puno toga, i nije nikakav formalni lik koji tumači samo Bibliju. Ovaj tumači život :D Vidjet ću kako se dalje razvija sve to, je li ijedan od tih događaja bitan za mene. Sve u svemu, drago mi je što sam naišao na ovu temu i što ima netko tko se već susreo s tim. Lijep pozdrav


Zadnja promjena: mammmo; ned tra 28, 2013 12:54 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko ste vidoviti? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko ste vidoviti?   Koliko ste vidoviti? - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko ste vidoviti?
[Vrh] 
Stranica 9 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Koliko...
» Koliko ste...
» koliko..

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: