Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu

Go down 
+13
Black_Pearl
silver
Alpha
MoW
Berny_Sinara
razzor123
Legionar
Svjetloisjena
zvezda
Jaykof
Blizzard
PEPE-Top Secret
Gea
17 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimečet tra 30, 2009 1:30 am

Nedavno sam gledala film IronMan- a koji je pomoću mobitela stvorio svojevrsni radar i tako je mogao doslovno gledati kroz zidove jer valovi koje su mobiteli stvarali oslikavali su sliku prostorija.
to je možda trenutačno fantazija
ali mene buni ovo: svi naši pozivi, sve naše poruke nalaze se u centrali naših operatera
VIP je imao komplikacije jer su otkrili da se te poruke čitaju
a u biti ako zaboravite pin - nazovite službu za korisnike i date ima par brojeva koje ste zvali s tog mobitela (od kad imate karticu u njemu) i vola - nađu vas
Da ne spominjem GPRS (General Packet Radio Service) .
svatko posjeduje mobitel! Zamislite koja bi to kontrola bila da netko iskoristi tu moć, ako je već ne iskorištavaju...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimečet tra 30, 2009 7:29 pm

moguče je to gledaj ja ču to ovako reč pogledaj film hellphone imaš ga na youtubu u partovima s eng prijevodom i zasad me nije baš briga zato osin ako me mislu kontrolirat jbt pročitet če mi dvi tri poruke koje sam posla curi vidit 2 poziva i big deal mislim barem vip koji se raspada neče to redit a to s gprs te nisam skužije jeli to što mogu vidjeti dismo ili što ali gledaj još je to i ok a ja samo s jednim laptopom i znjanjem mogu prisluškivati tebe tako da ti se mobitel sam uključi a ti to neznaš i mogu te doslovno sve s mobi tela ti opljačkat što god oš
ustvari boli me kita za ta sranja baš me to neintrigira samo mi smeta šata mi čača sere radi zračenja i ovo če zvučat teke smišno ali ja uvik nosim mob u desnom džepu
i na njemu iznutra mi je sve po žutjelo i nemože se opreti a glava me uvijek kad me boli uvijek s desne strane a baš na desnoj strani držim mobitel kad pričam i nesičam se toga djela iz ironmana makar sam ga gleda
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimečet tra 30, 2009 10:38 pm

Interpunkcijski znakovi, pepe...
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimečet tra 30, 2009 10:56 pm

tak mi je svejedno kad nikog ne zovem, samo mi frend šalje poruku di je u vlaku (ne znam zkj al ok) XD
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimepet svi 01, 2009 10:21 am

Ali obavljaju se i mnogo važniji pozivi od gore navedenih...
Samo što su oni koji ih obavljaju obično mnooogooo oprezniji... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimepet svi 01, 2009 2:39 pm

Ponekad pronađu nekog tko se izgubio ili je čak mrtav ako ima kod sebe mobitel... Ali da se može manipulirati, naravno da može.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimepet svi 01, 2009 4:04 pm

PEPE-Top Secret je napisao/la:
moguče je to gledaj ja ču to ovako reč pogledaj film hellphone imaš ga na youtubu u partovima s eng prijevodom i zasad me nije baš briga zato osin ako me mislu kontrolirat jbt pročitet če mi dvi tri poruke koje sam posla curi vidit 2 poziva i big deal

Ti si otporan na to, ne mogu skuzit niti sto si napisao :P zubi miga

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimesub svi 02, 2009 2:00 am

yeay...ja mislim da su mrkve najbolje, jer kad jedete mrkve, vi zapravo u sebe unosite sve tvari koje je zemlja upila od chemtrailsa, a da ne govorimo o krumpirima
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimesub svi 02, 2009 10:47 pm

neznam to mi je došlo jer je moj rođak ušuškavao nekog s druge strane, da ne govore o novcima i šta ja znam čemu... jer mu navodno već par mjeseci prisluškuju pozive (malo je veća faca od nas 8) )

a i ako gledate MTV (bar je pije dok mi je program radio)u reklami vam nude mogučnos da preko mobitela odredite gdje se nalazite preko satelicke slike

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimesub svi 02, 2009 11:15 pm

mene vise brine da ljudi ne naprave nesto slicno ko u "Eagle eye" filmu...onaj kompic jao strasno :D
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimened svi 03, 2009 2:00 am

Imam taj film, ali nikako da stignem da ga pogledam...
Poklonjen mi je jer me smatraju "paranoičnom"... ;) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimepon svi 04, 2009 7:41 pm

nisam čula za njega...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimeuto svi 05, 2009 2:14 am

Gea je napisao/la:
nisam čula za njega...
Oko sokolovo kada imas vremena posudi si :D jako je dobar film :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimeuto svi 05, 2009 9:26 pm

ides

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimepon svi 11, 2009 12:24 am

Gea je napisao/la:
ides
javi kada si pogledala:D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimesri svi 20, 2009 7:55 pm

Seks špijuni u HT-u?

List Handelsblatt piše kako je Deutsche Telekom špijunirao svoje zaposlenike. Na meti se našla i djelatnica Hrvatskog Telekoma koju su navodno opisali kao iskusnu i nezasitnu ljubavnicu.


Više:
http://www.rtl.hr/index.php?cmd=show_clanak&clanak_id=7817

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimečet svi 21, 2009 12:28 am

ah jojjjj
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimepet svi 22, 2009 1:07 am

da i afera se nastavlja...

to rade svojim poslodavcima... zamislite kolika je to moć za kontrolu?

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimepet svi 22, 2009 1:11 am

klasika lol
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimeuto svi 26, 2009 1:43 am

oni se igraju s menom kad ja počnem da hakiram njihove mobitele neče ih spasiti ni vip ni simpa ni tomato ni oni cia jer kad pepe počme da hakuje jadnja njima majka hahahaha
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimeuto svi 26, 2009 2:19 pm

hahahahahah strasno lol
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimeuto svi 26, 2009 10:23 pm

Prilikom zapošljavanja u određenim firmama, postoje ugovori u kojima piše da sve što radiš na poslu i sve tehnologije koje firma posjeduje, uključujući e-mail, mobitel, razni bluetooth uređaji, laptopi i sl. su vlasništvo dotične tvrtke i upravni odbor polaže pravo na sve te gadgete.
Drugim riječima, imaju pravo kontrolirati jer radiš za njih. Ako bi pak imao svoju firmu, onda te nitko nema pravo kontrolirati, osim ti samog sebe. lolcina

Vratimo se na mobitele. Nedavno sam čitao u Večernjem mislim da se opet aktualiziralo pitanje GPS lociranja. Dakle, svaki put kad ti netko, recimo vlastito dijete, pošalje poruku, znat ćeš s koje lokacije je poruka poslana. Na taj način uvodi se sustav kontrole, koji u principu pomaže samo roditeljima koji nemaju izgrađen kvalitetan odnos sa svojom djecom koji se temelji na međusobnom pouzdanju i uvažavanju.
Što vi mislite? GPS tehnologija u mobitelima? Da ili ne? :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimeuto svi 26, 2009 10:27 pm

MoW je napisao/la:

Vratimo se na mobitele. Nedavno sam čitao u Večernjem mislim da se opet aktualiziralo pitanje GPS lociranja. Dakle, svaki put kad ti netko, recimo vlastito dijete, pošalje poruku, znat ćeš s koje lokacije je poruka poslana. Na taj način uvodi se sustav kontrole, koji u principu pomaže samo roditeljima koji nemaju izgrađen kvalitetan odnos sa svojom djecom koji se temelji na međusobnom pouzdanju i uvažavanju.
Što vi mislite? GPS tehnologija u mobitelima? Da ili ne? :)
Tu dolazimo do one priče o uvjeravanju ljudi da je čak i čipiranje korisno i dobro za njih.
Da ili ne? Ja bih dao mogućnost odabira korisnicima. :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimeuto svi 26, 2009 11:17 pm

Mislim da bi pravo na GPS lociranje trebala imati samo policija u ekstremnim slučajevima kad se traži nekoga tko je nestao ili za koga se vjeruje da je ugrožen. To ne može biti zamjena za međusobno povjerenje na bilo kojem području.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitimesri svi 27, 2009 11:29 am

Legionar je napisao/la:
MoW je napisao/la:

Vratimo se na mobitele. Nedavno sam čitao u Večernjem mislim da se opet aktualiziralo pitanje GPS lociranja. Dakle, svaki put kad ti netko, recimo vlastito dijete, pošalje poruku, znat ćeš s koje lokacije je poruka poslana. Na taj način uvodi se sustav kontrole, koji u principu pomaže samo roditeljima koji nemaju izgrađen kvalitetan odnos sa svojom djecom koji se temelji na međusobnom pouzdanju i uvažavanju.
Što vi mislite? GPS tehnologija u mobitelima? Da ili ne? :)
Tu dolazimo do one priče o uvjeravanju ljudi da je čak i čipiranje korisno i dobro za njih.
Da ili ne? Ja bih dao mogućnost odabira korisnicima. :)

ako daš kao mogućnost odabira korisnicima, oslanjaš se na njihovu (ne)inteligenciju da su sposobni prosuditi treba li im to ili ne. A korisnici neće gotovo nikada racionalno reagirati, nego će se povoditi za drugima. Slično je bilo i s mobitelima. Meni mobitel zvoni u prosjeku jednom dnevno, a u to vrijeme sam u 80% slučajeva dostupan i telefonom ili netom. Dakle, za ono malo kad sam na putu mi realno treba mobitel da bi me se dobilo, a ostalo je povođenje za svima, jer to "svi imaju".
Tako će biti i s GPS čipovima, nemojmo se zavaravati da neće.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Cilj opravdava sredstvo?
» Najbolje od CE-4
» Najbolje(najsmjesnije) uvrede
» mobiteli
» Mobiteli

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: