Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu

Go down 
+13
Black_Pearl
silver
Alpha
MoW
Berny_Sinara
razzor123
Legionar
Svjetloisjena
zvezda
Jaykof
Blizzard
PEPE-Top Secret
Gea
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimened lip 07, 2009 10:49 pm

kontakt i kontrola su dvije strane iste medalje. :)

s jedne strane, savršeno je znati da se možeš javiti nekome ako trebaš nešto i da te netko može kontaktirati ako želi.
s druge strane, mobitel postaje oružjem kontrole u rukama svih osim visokosvjesnih ljudi. Da pojasnim: svatko tko iskazuje i najmanju želju za nekim niskim porivima ega težit će kontroli nekog drugog. A jedno od najboljih sredstava za to je i mobitel.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimened lip 07, 2009 10:57 pm

istina, meni se to dogodilo s posesivnim dečkom... svako malo je to čudo zvonilo :x

čitkaram riječnik - Đavolji riječnik od jednog ironičara, evo što je on napisao za telefon, a što bi mi mogli prenjeti i na mobitel

telefon - Đavolji izum koji poništava određene prednosti kad se nepoželjna osoba drži na distanci, opskrbljen zvonom koji nas prisiljava na žrtvu zubo

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimened lip 07, 2009 11:20 pm

Gea je napisao/la:
istina, meni se to dogodilo s posesivnim dečkom... svako malo je to čudo zvonilo :x

čitkaram riječnik - Đavolji riječnik od jednog ironičara, evo što je on napisao za telefon, a što bi mi mogli prenjeti i na mobitel

telefon - Đavolji izum koji poništava određene prednosti kad se nepoželjna osoba drži na distanci, opskrbljen zvonom koji nas prisiljava na žrtvu zubo

dečko bude naučio da mora biti više cool. Takvi su ti ti mladi napaljeni. :P

Sotonističke rječnike doma držiš. nono :D

Slažem se s navodom. zubi

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimepon lip 08, 2009 12:40 pm

U doba kad sam bila klinka, ili kako bi Gripphon i Legi rekli - u moje doba ( zubi ), nije bilo mobitela...prvi mob dobila sam na faxu...negdje na drugoj godini valjda...
U svakom slucaju vratimo se u doba moje osnovne/srednje skole...eto, bez mobitela, bez kompa, adsl-a i ostale tehnologije (neki niti telefon nisu imali) i dalje smo sasvim dobro komunicirali.
Kad bi se s nekim dogovorio za sastanak i ako bi kasnio nije bilo nacina da se to dojavi...i opet smo prezivjeli...

Misljenja sam da se djeci u osnovnoj skoli treba limitirati mobitel, internet i slicne stvari. Roditelji pak, sami, nude djeci mobitele jer se osjecaju sigurnije kada znaju da ih dijete moze nazvati ako se nesto dogodi...a u takvim smo vremenima da se svasta dogadja. Ipak, ako pogledamo sto klinci rade s mobitelima...recimo tucnjava u skoli...sto radi klinac? Zove li roditelje? Zove li ucitelje? Jok. On mobitelom snima tucnjavu...i, da prostite na izrazu, jebiga sad al sto ce mu onda mobitel ako ga koristi na krivi nacin :P
Razumjem da se roditelji brinu ali cini se da mobitel uopce ne sluzi u svrhu za koju je dan djetetu pa cemu ga onda davati? U redu...ako dijete ide na izlet ili nesto...ali generalno...ne znam...

U srednjoj skoli dijete je vec vece i zeli privatnost. Mobitel mu to omogucava. Nema onih scena kad decko kasno zove na telefon, a javi se mrzovoljni tata zubi Osim toga, srednja skola moze biti relativno daleko od kuce pa eto...da se moze dijete javit ako npr. nema busa, kasni doma i sl. A onda opet ima situacija ko kod Gee kad bi bilo bolje da se onom spomenutom decku malo javi mrzovoljni tata zubi

Generalno gledano meni je mobitel puno komodnija stvar nego telefon koji gotovo da niti ne koristim. Da ga ne moram imati kako bih imala adsl ugasila bih ga :P
E, sad...to sto je mobitel postao 'komodniji' ljudima je jedna vrsta navike. Navika koja nas, na neki nacin, cini robovima. Recimo, znam se 'iznervirati' kad nekog zovem na mob (bude nesto hitno) i taj netko se ne javlja. Prije bi zvao nekog na telefon i sad ili je doma ili nije ako nije - bad luck :P A sada ak se ne javis, oma-sad-oma, ovaj s druge strane ti biiiipbiiiip sve po spisku zubi
Ali i dalje biram to robovanje...eto, zgodno je, prakticno u ovo nase ubrzano informaticko doba, a ima i fotic pa se mozes i slikat u ovoj maniri :P kad te lociraju GPS-om zubi miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimepon lip 08, 2009 3:27 pm

alpha, u principu se slažem s tvojim navodima, iako velim, ništa nam nije falilo i bez mobitela i fotića na njima, ljudi su bili i prije veseli i sretni i dobro su se zabavljali. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimepon lip 08, 2009 3:29 pm

ja sam svoj mobitel, legendarnu nokiu 3310 dobio u četvrtom razredu gimnazije u principu zato što su "svi to imali". Još sam se u drugom razredu raspravljao s jednim pametnim kolegom iz razreda kome to treba i došli smo do zaključka da je neophodan samo ozbiljnim poslovnim ljudima i kad se ide na neki put. Zapravo, sve to stoji i dalje, samo su ljudi komotni i vole kontrolu i sigurnost koju kontrola daje.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimepon lip 08, 2009 4:35 pm

Pa, da...to i ja kazem...odrasli smo bez mobitela i to je bilo super vrijeme...a sad smo (sam) se navikli...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimepon lip 08, 2009 4:52 pm

misliš li da mora biti tako? ne možemo li jednostavno odlučiti da smo tehnologiju pogledali, isprobali i nadrasli u smislu da smo zaključili da nam je bolje bez nje? Ne znam, moj bivši šef na Ruđeru je dugo dugo odbijao kupiti mobitel, jer mu u pravilu nije trebao. Imao je mail i telefon i to mu je bilo dosta. Na kraju su ga maltene prisilili da zašto to nema, da blabla. A tip je vrhunski znanstvenik...
Ne znam, čini mi se da je možda moguće da ćemo jednoga dana shvatiti da ovim svime postajemo samo sve veći robovi i sve manje slobodni ljudi.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimepon lip 08, 2009 9:04 pm

uf da, citaju moje visoko ilegalne poruke.. :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimepon lip 08, 2009 10:29 pm

ma Đavolji riječnik je riječnik cinizma, nema on veze s vragom, ne zanima mene sotonizma :)

što se tiče dečka prekinuli smo prek mobitela točnije prek sms-a, zbog čega sam ekstra ljuta na ta čuda jer ti omogučavaju da sve napraviš u pamučnim rukavicama ne videći osobu...

ja znam da sam sluga svom mobu... ali samo zbog funkcje mp3-a lol inaće sam poznata po tome da me nikad nema kad me netko zove, jer ga jednostavno zaboravim uzeti

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimepon lip 08, 2009 11:47 pm

Gea je napisao/la:
ma Đavolji riječnik je riječnik cinizma, nema on veze s vragom, ne zanima mene sotonizma :)

što se tiče dečka prekinuli smo prek mobitela točnije prek sms-a, zbog čega sam ekstra ljuta na ta čuda jer ti omogučavaju da sve napraviš u pamučnim rukavicama ne videći osobu...

ja znam da sam sluga svom mobu... ali samo zbog funkcje mp3-a lol inaće sam poznata po tome da me nikad nema kad me netko zove, jer ga jednostavno zaboravim uzeti

ma nisam ni mislio da te zanima sotonizam, samo sam se zezao. :D

eto vidiš, to ti je upravo sr* o čemu sam i govorio. doduše, ajde, s bivšom sam prekinuo razgovarajući na mobitel, ali ono, ipak, to sve nas otuđuje.

i meni se događa da ga zaboravim i hvala bogu za te dane. :)

nego, daj samo malo pripazi na neke riječi, bodu me jako u oči riječnik i omogučavaju. piše se rječnik i omogućavaju. no offense, naravno. ;)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 12:14 am

Hehe, MoW, jednom sam dao prijedlog da se svaka pravopisno nepravilna riječ ispravlja. :P

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."


Zadnja promjena: Legionar; uto lip 09, 2009 12:18 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 12:17 am

Ma ne, to nije potrebno. Nije frka ako se nekaj fula, problem je ako je greška sustavna, dakle ako se stalno ponavlja. To sam primijetio kod Geje. To onda treba ispraviti za ubuduće. I nije to neki bed. :D

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 9:39 am

Na forumu je ipak bitno što se kažže, a ne kako se kaže. Trebalo bi pripaziti na pismenost, ali to ne smije biti faktor ometanja u izražavanju onoga što se misli. Legi, ako ti ja počnem detaljno proučavati postove, vidjet ćeš da nisi savršen (nisam ni ja), pa onda nemoj prvi baciti kamen, nije zgodno.

A ova tema je tema o mobitelima kao sredstvu kontrole, ne o pravopisu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 1:05 pm

@Mow i Gea...razumjem o cemu govorite kada se spominje primjer prekida veze preko SMS-a ili razgovarajuci na mob. Ipak, ne smatram da je mobitel kriv za to. Mi smo ti koji biramo 'pamucne rukavice'... Eto, prije par godina kad sam htjela prekinuti dugogodisnju vezu upravo sam preko telefona (fixnog :P ) razgovarala s tadasnjim deckom o tome ali samo zato jer smo u tom trenutku bili na razlicitim krajevima Hrvatske. Ipak, dogovorili smo da sluzbeni prekid ipak rjesimo u 4 oka...predobri smo si da bi se preko telefona rastajali... Isto tako i za sve druge stvari sami biramo koliko cemo si olaksati i rijesiti neugodnu stvar na sto manje neugodan nacin iako to bas i nije korektno... Nisu krivi mobiteli - krivi smo mi.

@Svjetlo zivili miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 1:38 pm

da, u mojem slučaju smo isto prekinuli vezom mobitelom zato što smo bili 400 km udaljeni. Samo, zbog komplicirane situacije nismo se ni mogli vidjeti da to riješimo u 4 oka. Nema veze, šta je tu je. Zna se za šta mobiteli služe i u principu ljudi su ti koji su u krivu, a mobiteli su samo alat...

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 2:45 pm

400km kazes...hehe...da nije mala iz Splita? Jel se mi znamo mozda? zubi miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 2:52 pm

hehe da bar. zubi Znam samo jednu damu iz Splita, a ona ima 50 godina. :D
Ne, ova moja je bila iz Osijeka, a prekinuli smo kad sam bio na moru u Novom Vinodolskom. Tako da, možda je 550 km bolje bilo reći. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 2:58 pm

Aaaaa...tako znaci cuga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimesri lip 10, 2009 3:59 pm

ma moj je bio 2 kvarta dalje... i ništa se nije riješilo u 4 oka... no

istina je da se tu radi o zloupotrebi mobitela, žao mi je samo što to mnogi tako ne gledaju.

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimesri lip 10, 2009 4:09 pm

Ajde, drugi puta ces pametnije miga

Istina je da vecina ljudi ne samo da ne gleda tako nego su se 'spasili' sto mogu rijesit stvari na taj nacin... conf1

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Black_Pearl
Višestanični organizam
Black_Pearl


Female
Pisces Buffalo
Broj postova : 46
Age : 27
Location : Karlovac,Hrvatska
Registration date : 01.08.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimened kol 02, 2009 11:57 pm

ma da...ali to je sad potpuno normalno...sad ne možeš znati da li je osobi žao ili drago,nema rumenih obraza i suza ili zločestog smijeha.samo natipkaš sms i boli te briga što će biti dalje.ti si svoje riješio,a nek se drugi snađe. conf1
da ne spominjemo da zapravo zbog zdravlja djeca mlađa od 14, 15 god ne bi smjela imati mob ili ga koristit stvarno samo u nuždi.
http://www.cam.net.uk/home/aaa315/eco/no-to-mobile-phones.htm
imam mobitel,hrpu muzike na njemu,slikam,zivkam,sms-am,ali pričam s ljudima uživo,družim se,idem van i gledam ljude u oči(jedna od stvari koje obožavam-puno toga saznaš,a i predivno je).problem je što se većina skriva iza ekrana kao štita.super, imam mobitel.ne moram trpjeti tu osobu koja me živcira,reći ću joj putem poruke.super,imam mobitel.nazvat ću mamu i ostat dulje vani.super,imam mobitel.vjerojatno me svakodnevno kontroliraju i nadrapat ću. pale
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimepet stu 27, 2009 8:43 pm

u stvari postoji mala caka recimko svaki mobitel ima odredeni imei ili ti seriski broj on ima 15 znamenaka i u stvari taj imei sluzi za dvije stvari da bi ti u slucaju krade zablokirali mob ali i za lociranje putem gps-a a posto sam ja tehnoloski fanatik malo sam si preuredi seriski broj na mobu sada je 000000000000000. tako da mi ga mogu pusiti prakticki ne postoji za gps jer je 15 nula tvornicki broj koji se nebi smijeo upisivati na mobitele. toliko od mene
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimepet stu 27, 2009 8:55 pm

Hm, da...tako kazu al ne znam jel to istina... Uglavnom, ne zvuci mi bas zakonito...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitimepet stu 27, 2009 8:58 pm

a gledaj zakoni su to da se krse ja sam spreman uzet crvenu pilulu a neki ljudi ce rade poput ovaca zivjeti u svom svijetu. mene nitko nebu pratil a nigdje u zakonu ne pise da je mijenjanje imei broja kaznjivo!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu   Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mobiteli - najbolje sredstvo za kontrolu
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Cilj opravdava sredstvo?
» Najbolje od CE-4
» Najbolje(najsmjesnije) uvrede
» mobiteli
» Mobiteli

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: