Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prizivanje duhova

Go down 
+39
HARRY
Wayne_Myth
Marko251988
Micron
randajad
maya
Dantalion
Archangel
Angelino croft
Zona
Danijel Barbarić
legenda007
KoX
hromi
mEN_iN_WHite
tomi
brle
Expert for NLO-e
Gea
Berny_Sinara
gloria_g
darkside
Ofca
Athena
Legionar
Tigon
Aurora Borealis
unique
klapa
Jergo
josip21
Tin95
Pumpkin
srdjan888
Remke
zvezda
Svjetloisjena
Alpha
Reaper
43 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
srdjan888
Riba
srdjan888


Male
Pisces Rat
Broj postova : 119
Age : 28
Registration date : 06.08.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimesub kol 15, 2009 11:11 pm

Tin95 je napisao/la:
ako neko zeli zaista prizivat duhove nek se javi meni ja mu dam sve stranice gdje moze skinit programe i napisem kak se koristi
Tine duha prvo prizoveš pa onda pričaš sa njim
[Vrh] Go down
Tin95
Stanica



Male
Aries Pig
Broj postova : 27
Age : 29
Registration date : 15.08.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimesub kol 15, 2009 11:42 pm

imam iskustva s time i jesam jednom prizivo s tim programom i taj program se koristi pomocu slusalica ja sam sam cuo jeddan glas ali jedva i kad sam ga cuo sasro sam se ziv
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimesub kol 15, 2009 11:44 pm

Čekaj, tu je neka elektronika u pitanju? Mislila sam da nudiš uputstva za prizivanje.

Btw dobrodošao na forum, Tin95 :)
[Vrh] Go down
Tin95
Stanica



Male
Aries Pig
Broj postova : 27
Age : 29
Registration date : 15.08.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimened kol 16, 2009 12:59 am

da to sluzi za cut glasove mrtvih
ali nudim i upute kak to sve napravit to trebas imat slusalice a slusalice ti sluze odasiljac kad pokrenes programe cut ces ko na radiu kad je losa frkvencija i onda ako nest cujes neke glasove ili nes javi al to trebas pazljivo slusat jel se jedva cuje ako a u glavnom cujes kak neko nes prica al t nemos pricat s njima
E.V.P izumio je Tomas Alva Edison dalje neznam napisi na google E.V.P pa odi na wikepediju
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimened kol 16, 2009 11:01 am

Ima OVDJE :)
[Vrh] Go down
Tin95
Stanica



Male
Aries Pig
Broj postova : 27
Age : 29
Registration date : 15.08.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimened kol 16, 2009 11:44 am

yap
[Vrh] Go down
srdjan888
Riba
srdjan888


Male
Pisces Rat
Broj postova : 119
Age : 28
Registration date : 06.08.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimened kol 16, 2009 12:52 pm

https://www.youtube.com/watch?v=Il-Ivvu8UGY
Snimači zvukova već su
dugi niz godina osnovna oprema svih istraživača paranormalnoga. Tvrde,
ti razgovori s umrlima su neoboriv dokaz da ipak postoji život poslije
smrti. Video!

Fenomen
elektronskoga glasa, poznat pod kraticom EVP (Electronic voice
phenomenon), pojava je kada se sa zvučnog zapisa čuju glasovi za koje
se vjeruje da pripadaju umrlim osobama (nekad čak i izvanzemaljcima).

Riječ
je o zvukovima koje uho ne može zabilježiti, ali može tehnika, pa se
EVP zato od svoje pojave smatra jednim od osnovnih načina
transkomunikacije ili samo primanja poruka s onog svijeta.

Naravno,
skeptici osporavaju da snimači zvukova hvataju signale takve vrste, te
tvrde da su ljudi koji misle da čuju glasove s druge strane žrtve
pareidolije ili apofenije.

Riječ je o pojavama kada mozak
nasumične zvukove tumači kao poznate mu pojmove (audio pareidolija),
odnosno o pronalaženju poretka i smisla u potpuno beznačajnim
okolnostima (apofenija).

Treba spomenuti i treću teoriju koja
kaže da zvukovi na snimkama pripadaju zapravo samim istraživačima čije
misli i sugestije aparati hvataju, što bi, kada bi bilo dokazivo, išlo
u prilog obliku telekineze.

Eto, sada kada smo vas u
najkraćim crtama uveli u problematiku, ostaje vam da poslušate kako
zvuči EVP i sami donesete sud o tome što bi to moglo biti.




[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimened kol 16, 2009 1:57 pm

Ovo je c/p s bloga na blogeru, poželjno je staviti LINK na izvor kad kopipejstamo tekst ili čak cijeli post kao ovdje.
[Vrh] Go down
srdjan888
Riba
srdjan888


Male
Pisces Rat
Broj postova : 119
Age : 28
Registration date : 06.08.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimened kol 16, 2009 2:11 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Ovo je c/p s bloga na blogeru, poželjno je staviti LINK na izvor kad kopipejstamo tekst ili čak cijeli post kao ovdje.
dobro sorry nije mi se dalo pisat pa ja c/p-o
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimened kol 16, 2009 3:59 pm

srdjan888 je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Ovo je c/p s bloga na blogeru, poželjno je staviti LINK na izvor kad kopipejstamo tekst ili čak cijeli post kao ovdje.
dobro sorry nije mi se dalo pisat pa ja c/p-o

Ma ne, ne moraš sam pisati, smije se kopipejstati, svi to radimo više ili manje barem povremeno, samo navedi izvor :)
[Vrh] Go down
Tin95
Stanica



Male
Aries Pig
Broj postova : 27
Age : 29
Registration date : 15.08.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimened kol 16, 2009 6:07 pm

kolko sam skonto E.V.P se moze staviti i pod parapsihologiju
[Vrh] Go down
srdjan888
Riba
srdjan888


Male
Pisces Rat
Broj postova : 119
Age : 28
Registration date : 06.08.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimened kol 16, 2009 11:28 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
srdjan888 je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Ovo je c/p s bloga na blogeru, poželjno je staviti LINK na izvor kad kopipejstamo tekst ili čak cijeli post kao ovdje.
dobro sorry nije mi se dalo pisat pa ja c/p-o

Ma ne, ne moraš sam pisati, smije se kopipejstati, svi to radimo više ili manje barem povremeno, samo navedi izvor :)
aha hvala da ubuduće znam
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimečet kol 20, 2009 4:21 pm

cuj...sta se mene tice....nikada al bas nikada ih nemoj prizivati...jednom sam ja pa sam skoro pao u trans...ako ga pozoves oke...al ako ga pozoves i nebudes imao materijala za vratit ga natrag mogu ti rec da prostite "jeba si jeza"
[Vrh] Go down
unique
Prašina



Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1
Age : 32
Registration date : 06.09.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimened ruj 06, 2009 2:06 am

evo ko hoce da skine E.V.P. http://www.archive.org/details/evp.ghost !
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimened ruj 06, 2009 2:11 am

ja bi vam također savjetovala da se ne bavite tim... ako se već hoćete bavit onda barem temeljito proučite sve načine prizivanja a isto tako i vraćanja duhova na "svoje mjesto" i sve komplikacije koje se mogu dogodit. Ne valja se s ničim bavit o čemu nisi dobro,i predobro obaviješten a pogotovo ne s ovim..
[Vrh] Go down
Tigon
Stanica
Tigon


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Age : 38
Registration date : 05.09.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimened ruj 06, 2009 9:52 am

Pumpkin je napisao/la:
Citala sam u jednoj knjizi da je 7 parapsihologa iz Toronta uspjelo dokazati da su ti duhovi, tacnije receno poltergeisti, uglavnom proizvod covjekovog uma.
Oni su tamo negdje 70ih godina odlucili "stvoriti" duha. To je znaci bila fiktivna licnost, nazvali su ga filip, dali mu karakter i osmislili njegov zivot. To je, navodno, aristokrata iz 17. stoljeca, koji je imao ljubavnicu - ciganku Margo. Kada je njegova zena saznala za nju, optuzila ju je da je vjestica i spaljena je na lomaci. Filip se iz griznje savjesti popeo na svoj dvorac i bacio.
Kao lokaciju su izabrali neko imanje (ono je stvarno), ne mogu se sjetiti sad imena, nije ni tooiko vazno pa ne moram traziti po knjizi.
Uglavnom, svake sedmice su dolazili na to mjesto i radili spiritisticke seanse kako bi stupili u kontakt s njim. Nakon godinu dana, njihov duh se javio. Za potvrdan odgovor kucnuo je jednom, za negativan dvaput. Ispitivali su ga o njegovom "zivotu", i vecina odgovora se poklapala sa njegovom fiktivnom biografijom.
Cak su seansu odrzali za americku i kanadsku TV.




Htio bi se nadovezati na post.U koliko je osoba slaba (boji se mraka,prizora,vjeruje u njih)onda oni već znaju za Vas poltergeist je Vaša i jedino Vaša podsvjest koja se je rodila iz straha,a što se tiće duhova oni su samo utisak emocija u vremenu i prostoru,nadam se da ste čuli za bitku koja se i dan danas vodi na polju a nema žive duše baš kao i elektronski dimenzije postoje ali nemogu proći kroz nju dok im netko ne otkljuća vrata u naš svijet.

Pouka:strah je kljuć,a vrata ste Vi i koliko got Vi to neželjeli prihvatiti oni Vas jednom pušteni drže u šaci.Prizivati duhove je veliki zločin za mene zamislite da ste sada sa voljenom osobom nakon dugoga vremena počivate u miru,a neki vas prizove samo da dokaže da postojiš i ja bi bio agresivan
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimened ruj 06, 2009 4:05 pm

Tigon je napisao/la:
nadam se da ste čuli za bitku koja se i dan danas vodi na polju a nema žive duše baš kao i elektronski dimenzije postoje ali nemogu proći kroz nju dok im netko ne otkljuća vrata u naš svijet.
Nisam čuo, može malo detaljnije? :)

Svaki čovjek ima snagu misli i ona je puno snažnija i moćnija nego što većina ljudi misli. A kada se osoba boji ili joj je dosadno pa 'priziva duhove' ima najveću potrebu koristiti tu snagu misli i najbolje ju usmjeri. I ako ništa, svatko želi dokazati da mu je strah opravdan.
U takvim okolnostima nastaje većina neobjašnjivih posjeta duhova, no te posjete većinom nisu ništa drugo nego - mi sami.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 9:42 pm

Duhovi postoje, jer ima toliko dokaza o njihovu postojanju, snimaka, fotografija i sl. Čula sam i za EVP, štoviše dosta sam u zadnje vrijeme proučavala paranormalno na netu. Nije dobro pretjerati s time, jer se možete "navući" i onemogućiti ostalim aspektima života da normalno funkcioniraju.

Većina ljudi se jednostavno boji priznati da postoji nešto što nije u njihovoj moći, čime ne mogu upravljati, jer ih to uznemiruje. Naravno da svaki škripat, sjena i sl. nije dokaz postojanja duhova, veliku ulogu igra psihička reakcija pojedinca na strah, mogu se javiti i halucinacije. Ipak, mislim da nije dobro pokušavati prizivati duhove, toliko se toga piše o tzv. ouiji ploči i nesrećama koje se događaju onima koji je koriste za komunikaciju s duhovima. Zna se dogoditi da ljudi stupe u kontakt sa zlim duhom i onda ga se teško riješiti.

Znam da ovo zvuči kao "rekla-kazala", jer nemam iskustva iz prve ruke. Kako bilo, ne vidim razloga zašto bi toliki ljudi gubili vrijeme lažući o svojim iskustvima sa paranormalnim. Osobno poznam neke ljude koji su imali takva iskustva, ali ne uz pomoć ploče.

Izuzetno zanimljivo za "pročačkati" na netu, ali bolje ne pokušavati u praksi. Kad se jedna vrata otvore, teško ih je zatvoriti. Pokušat ću ubuduće pisati kraće

ZANIMA ME da li netko od forumaša ima iskustva s tzv. ouiji pločom? (Nadam se da sam ispravno napisala naziv).
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 9:59 pm

Tigon je napisao/la:
Pumpkin je napisao/la:
Citala sam u jednoj knjizi da je 7 parapsihologa iz Toronta uspjelo dokazati da su ti duhovi, tacnije receno poltergeisti, uglavnom proizvod covjekovog uma.
Oni su tamo negdje 70ih godina odlucili "stvoriti" duha. To je znaci bila fiktivna licnost, nazvali su ga filip, dali mu karakter i osmislili njegov zivot. To je, navodno, aristokrata iz 17. stoljeca, koji je imao ljubavnicu - ciganku Margo. Kada je njegova zena saznala za nju, optuzila ju je da je vjestica i spaljena je na lomaci. Filip se iz griznje savjesti popeo na svoj dvorac i bacio.
Kao lokaciju su izabrali neko imanje (ono je stvarno), ne mogu se sjetiti sad imena, nije ni tooiko vazno pa ne moram traziti po knjizi.
Uglavnom, svake sedmice su dolazili na to mjesto i radili spiritisticke seanse kako bi stupili u kontakt s njim. Nakon godinu dana, njihov duh se javio. Za potvrdan odgovor kucnuo je jednom, za negativan dvaput. Ispitivali su ga o njegovom "zivotu", i vecina odgovora se poklapala sa njegovom fiktivnom biografijom.
Cak su seansu odrzali za americku i kanadsku TV.




Htio bi se nadovezati na post.U koliko je osoba slaba (boji se mraka,prizora,vjeruje u njih)onda oni već znaju za Vas poltergeist je Vaša i jedino Vaša podsvjest koja se je rodila iz straha,a što se tiće duhova oni su samo utisak emocija u vremenu i prostoru,nadam se da ste čuli za bitku koja se i dan danas vodi na polju a nema žive duše baš kao i elektronski dimenzije postoje ali nemogu proći kroz nju dok im netko ne otkljuća vrata u naš svijet.

Pouka:strah je kljuć,a vrata ste Vi i koliko got Vi to neželjeli prihvatiti oni Vas jednom pušteni drže u šaci.Prizivati duhove je veliki zločin za mene zamislite da ste sada sa voljenom osobom nakon dugoga vremena počivate u miru,a neki vas prizove samo da dokaže da postojiš i ja bi bio agresivan

Jako zanimljivo, ali malo sam zbunjena suspect Slažem se da duh ne dolazi nepozvan, osim ako se ne radi o mjestima gdje je bilo previše patnje, skrivljenih smrti, negativne energije. Isto tako, naša podsvijest, konkretno neki naš čin može prizvati duha. Ali kako poltergeist može biti samo naša podsvijest, ako postoje neki konkretni dokazi snimke i sl. koje dokazuju postojanje, iako se ne mogu racionalno objasniti?

Znači li to da pojedinac sve podsvjesno umišlja, dakle vidi ono čega nema?

Ili da vidi ono paranormalno što se stvarno događa, ali pogrešno interpretira npr. opisuje neku energiju kao "zločestog duha", a to zapravo nije?

Konkretno, da li negirate uopće postojanje tako nečega i sve pripisujete mašti proizašloj iz fiktivne biografije?
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 10:37 pm

Ne ne ne. On svojim umom i mislima stvori to- za stvarno!!!, ne privid.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 11:02 pm

Ofca je napisao/la:
Ne ne ne. On svojim umom i mislima stvori to- za stvarno!!!, ne privid.

Stvarno zanimljiva teorija, nisam to još čula. Velika je snaga ljudskog uma, ali čovjek toga vjerojatno nije svjestan. Nešto kao snaga telekineze (samo usporedba). Samo pitanje je da li to može postići svaki čovjek ili su za to potrebne posebne vještine i predispozicije. Valjda nešto između.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 11:05 pm

Athena je napisao/la:
Ili da vidi ono paranormalno što se stvarno događa, ali pogrešno interpretira npr. opisuje neku energiju kao "zločestog duha", a to zapravo nije?
Dobro došla, Athena.
Slobodno piši duge i kratke postove, koliko želiš. Ugodno je čitati te :)

Jednom sam pisao o tome da sam gledao na TV-u da ljudi pri neobičnim događajima koje dožive nakon nekog vremena nadograde svoju priču raznoraznim detaljima tako da priča izgleda nevjerojatnije i čudnije nego što je. No ljudi ne lažu svjesno, ljudi si podsvjesno stvore takve slike.
Tako je jedna žena koja je vidjela stražara kako patrolira oko nekakvog metala koji podjeća na komadiće NLO-a nakon mjesec dana na ispitivanju rekla da je vidjela stražare i da je jedan bio kraj nekakve letjelice te da je bio jako strog i da joj nije dozvolio da se približi. To što je rekla nije bilo točno, naravno.
Ta scena je bila namještena. Naime, žena je bila uvjerena da ispituju kako se ljudi snalaze u prirodi i da se mora šetati kroz taj dio staze, a zapravo su psihijatri htjeli ustanoviti kako se ljudsko pamćenje mijenja kroz vrijeme. Psiholozi su ustanovili da žena ne laže, nego je uvjerena da je vidjela nešto što nije. Slično su pokazali i ostali ispitanici.

E, a sada zamisli koliku parapsihološku snagu čovjek ima. I kada snagu misli i svoju energiju usmjeri na takve stvari i kada je uvjeren da je to tako, čovjek automatski utječe na sam događaj pa se njegove parapsihološke sposobnosti usmjeravaju na dočaravanje utjecaja duha, a to je zapravo čovjekov utjecaj miga

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 11:40 pm

Po toj teoriji, dakle duhovi ne postoje, već su samo utjelovljena projekcija čovjekovih misli, emocija. Slažem se da je tako u dosta slučajeva.

Isto tako neki tumače i EVP, čovjek čuje ono što želi čuti, tj. nekim nejasnim glasovima daje smisao riječi.

Gledala sam na Planetu-x snimke duhova, naravno da su mnoge fake, ali dosta me se dojmio slučaj "uklete kuće" mislim na Floridi. Vlasnik je pozvao internet-frenda koji je bio sumnjičav spram toga da provede noć tamo. Uglavnom, jasno su snimili kamerama duha, posebno njegove ruke na staklu vitrine, koju je potom otvorio.

Postoje neke snimke npr. na parkiralištu koje su "ulovile" neki nedefiniran obris (recimo duha) i djevojke na fotografiji u čijoj se pozadini "naknadno" vidio duh. One očito nisu ciljano snimane da uhvate duha.

To znači da energija tih ljudi nije bila podsvjesno niti svjesno usmjerena na stvaranje nekog oblika paranormalnog? Pitanje je kako to tumačiti? Priznajem da bi se o tome moglo samo nagađati/raspravljati.

Btw.hvala na dobrodošlici, izuzetno zanimljiva tematika. Legionar, imaš stav skeptika (koliko mi se čini), ali odlično i argumentirano komentiraš paranormalna pitanja. Vjerujem da vas ima puno zagrijanih za slična pitanja i sa interesantnim komentarima, ali još nisam stigla većinu pročitati. Ima vremena:)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimečet ruj 10, 2009 12:04 am

Hvala! :)
Nemam stav skeptika zbog toga što sam osobno imao mnoga iskustva sa takvim stvarima. Inače sam uvijek bio sklon vjerovanju u takve stvari (i općenito ljudima jer nisam mogao pojmiti to da čovjek laže) što se nije pokazalo dobrim.
Sada sve uzimam u obzir i ništa ne isključujem te analiziram mnoge slučajeve i iz njih pokušavam pronaći nešto što im je zajedničko. Zatim oblikujem mišljenje koje sam uvijek spreman, ako treba, promijeniti miga
Što se tiče same teme. Ne volim način na koji ljudi smatraju da duhovi jesu. Postoje li, sigurno postoje.
Spomenula si kako kamere ponekad ulove duha- tada nema usmjerene snage misli. Ponekad ljudsko oko u svim oblicima traži ono poznato pa tako prepoznaje i lice iako taj oblik možda ne izgleda tako. No vidio sam mnoge slike za koje je provjereno da nisu lažne i koje su nesumnjivo slike pravih duhova i one su slikane upravo na taj način koji si ti opisala - slučajno ulovljene.
No zašto su tu, tko su oni...? Jesu li to ljudi koji su preminuli pa zaostali ''ovdje''? Jesu li to neka druga bića koja se nama prikazuju u ovom obliku? Od kuda im energija za postojanje?
Toliko pitanja... a mi se možemo nadati samo tome da ćemo i mi jednom uhvatiti duha na svojoj fotki miga

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
darkside
Višestanični organizam
darkside


Male
Aries Snake
Broj postova : 43
Age : 47
Registration date : 08.09.2009

Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitimečet ruj 10, 2009 1:27 am

nemojte samo probati prizivati. da nebi pogodili u sridu
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prizivanje duhova - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prizivanje duhova   Prizivanje duhova - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prizivanje duhova
[Vrh] 
Stranica 2 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Paralelni svjetovi odgovor na vidjenja NLO-a, duhova i sl.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: