Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...

Go down 
+114
SororMystica
Mystique
Amalka
Korplikan
Einar
Foto
primitive101
Lyra
Magic
orca
Kahali
Legion
Green
Melkior
vickoo
whitelady
Miljan
hawara
Mama
InisMona
DrChaos
MACICA
lady_starstruck
mznida
Smokva7
Archangel
keala
JedanOdOnih
Armin od Irima
Vega_1.618
kirin the wannabe
ukiss
PathFinder
Maria Elena
blizanka
daughter_of_Sun
10th insight
mEN_iN_WHite
Truman
Dantalion
hromi
flory
AzrielofDeath
skin
Grinder
bros
dr.chaos0
Pux
didica14
Dragony
Cinderella
MoW
Fantom
schmizzl
Skulptura
Flamezar
Groinx
PrototypE_93
Black Angel
Absynthia
orange
brle
biga
Athena
Ofca
Chakotay
Tigon
tomi
Remke
stnatan
Aurora Borealis
Michael Wittmann
josip21
Alex84
Berny_Sinara
Gea
Cuppycake.Disaster
tuby
Legionar
meli
floridana
Jaykof
Saroman
Tutankhamon
Malkavian
stella
Martisan
Blizzard
Sigmund Freud
arhont
opasko
garfild
Pandora
Aleksandar Veliki
Sengrath
None
malenaivi
B&W
gloria_g
Merkurica
Galileo Galilei
Milab
silver
pocahontas
Alpha
vitrys
zvezda
Red_Dragon
Svjetloisjena
sanja
vladimir
Rain
malena
Alen@l5
118 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Next
Autor/icaPoruka
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimesri kol 06, 2008 1:32 pm

nećuuuuu :P
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimesub kol 09, 2008 10:47 pm

Eto danas sam imao 4 sna, u jednom je bila moja bivsa, u jednom sam bio u nekom uredu trazio neko osiguranje bar mislim, a u trecem sam se borio s katanama protiv Denzela Washingtona, i u cetvrtom sam bio s prijateljima na nekoj pijanci u sumi. Prva dva sna sam detaljno zabiljezio, a ovaj treci i cetvrti mi se nije dalo jer sam ispunio par stranica s prva dva. Sve u svemu cudni snovi.
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimepet sij 09, 2009 10:39 am

Noćas sam sanjala vampire, kakme naganjaju, ns je više bilo, samo se sjećam bake i mog malog, znam da sam jako bila zabrinuta za njegovu sigurnost.
Pogledala sam u sanjaricu, piše da sanjati vampire znači biti u velikoj opasnosti.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimepet sij 09, 2009 11:28 am

meli je napisao/la:
Noćas sam sanjala vampire, kakme naganjaju, ns je više bilo, samo se sjećam bake i mog malog, znam da sam jako bila zabrinuta za njegovu sigurnost.
Pogledala sam u sanjaricu, piše da sanjati vampire znači biti u velikoj opasnosti.

Ostavi sanjaricu, to ti ima veze samo ako osjećaš da ima, snove moraš tumačiti sama, sanjarica više zbunjuje nego što pomaže.

Ako si se bojala da vampir tebi ili nekome tko ti je važan ne isiše krv, velika je šansa da ti se na javi pojavljuje neki od kradljivaca energije, netko tko neovlašteno troši tvoju životnu energiju i ubija te u pojam, pa se pokušaj maknuti od njega.

Ako je bio dominantan osjećaj ugroženosti, onda to znači da si se uplašila neke opasnosti ili da je tvoja podsvijest detektirala potencijalnu opasnost po tebe ili po maloga (što je gotovo isto). Možda imaš neke iracionalne strahove s kojima se na javi nosiš bez problema, ali u snu izlaze na vidjelo. Recimo, idući tjedan počinje škola, možda ti mali ide u školu, možda navečer prolazi nekim mračnijim i neugodnim dijelom puta kojeg se boji ili se ti bojiš da bi ga netko mogao zaskočiti, a tome bi san možda mogao odgovarati - pritom nisi u stanju svakodnevno odlaziti po njega u školu pa strah potiskuješ, ali ga san izbacuje na vidjelo u takvom obliku...

Ovo su samo neke sugestije, dalje možeš nastaviti sama sigi
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimepet sij 09, 2009 11:58 am

Hvala svjetlo, ali ne pada mi na pamet kaj bi to točno moglo biti, mali mi još neide u školu. Neznam.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimepet sij 09, 2009 12:15 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Recimo, idući tjedan počinje škola, možda ti mali ide u školu, blabla

To još ne znamo da počinje :D
Al vjerojatno počinje slijedeći tjedan, vidjet ćemo kaj će Kenjader reć
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimesub sij 10, 2009 2:11 am

Jaykoq je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Recimo, idući tjedan počinje škola, možda ti mali ide u školu, blabla

To još ne znamo da počinje :D
Al vjerojatno počinje slijedeći tjedan, vidjet ćemo kaj će Kenjader reć

Ja nisam napisala ono blabla scratch

Vjeruj mi da počinje cerek

Ako ne započne, imat ćeš onoliko dana koliko ovdje ne bude nastave po vrućini u lipnju... znojko
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimesub sij 10, 2009 2:12 am

meli je napisao/la:
Hvala svjetlo, ali ne pada mi na pamet kaj bi to točno moglo biti, mali mi još neide u školu. Neznam.

Bojiš se za njega. Strahovi mogu biti i bezimeni :) Trebamo nastojati živjeti bez straha, ali to je jako teško zapravo...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimesub sij 10, 2009 2:26 am

Ima čak i neka frekvencija na I doseru za lucidni san!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimesub sij 10, 2009 6:44 pm

Meni je bilo dovoljno da me jedan san toliko isprepada da se preselim u polje lucidnih snova...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimesub sij 10, 2009 7:03 pm

Alpha je napisao/la:
Meni je bilo dovoljno da me jedan san toliko isprepada da se preselim u polje lucidnih snova...


ma ne koristim ja to. Samo kažem ljudima koji su zainteresirani

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
tuby
Višestanični organizam
tuby


Male
Gemini Horse
Broj postova : 62
Age : 33
Registration date : 06.12.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimečet sij 15, 2009 12:30 am

ma snovi su cudo.
jedno sasvim drugo stanje uma u koordinaciji sa samim tjelom.
Zna se desiti da se ono sto ti se trenutno dogada prenese u snu.
kao sinoc sanjam da mi se ruka oduzela, i kad sam se probudio bila je kao oduzeta jer je otrnila.
Tako da se to stanje tijela prenosi na um.
i ono sto bi zeljeli nekad sanjamo.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimečet sij 15, 2009 12:48 am

Jeste li ikada primili napad nekog entiteta ili sumnjate u to.


Meni se to puno puta događalo i odrazilo se na moje psihofizičko stanje kroz tjedan dana.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimečet sij 15, 2009 1:08 am

Pricaj malo o tome :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Cuppycake.Disaster
Žaba
Cuppycake.Disaster


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 257
Age : 30
Location : *||_DreaMwORld_||*
Registration date : 02.09.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimečet sij 15, 2009 1:21 am

da pricaj malo o tomeee :D napokon sam se vratila na forum^^ xD
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimečet sij 15, 2009 1:39 am

Ovo mi je stvarno teško pisati, puno mi je naudilo.


Bio sam u nečijoj kući. Sasvim realan san. Bio je i taj entitet i pokraj puno ljudi koji su bili na nekakvoj večer, ali bili su vani, ispred kuće. Velika vrata spajala su kuću i vanjski izlaz na dvorište popločano sličnim materijalom kao Trga bana J.J. Bila su i ona mala zimzelena drvca u teglama koja su odvajala taj popločani dio i travu.
Vježbali smo glumiti. Trebao samdoći pred ljude i što uljudnije im se ispirčati što moram otići s druženja. Znao sam da glumim i to je bilo kao, a ne znam kako da opišem. I onda sam otišao kroz te wanna-be-čemprese (lol). I opet se sve izbrisalo, kao događaj. Sada je bilo isto mjesto i vrijeme, ali morao sam što uljudnije doći na večeru tu. Ponavljam, to je tek trebala biti večera, ovo je bio dio pred nju, svi su imali neka pića.
I zatim sam opet odglumio da odlazim te sam se pojavio u svojoj sobi.
Taj entitet zauzeo je oblik tijela sličan onom frajeru iz reklame za T-Mobile kaj stalno brije s brojevima pa je na kraju slogan ''Mi stvaramo brojeve''
Naravno, nisu bili isti, ali kada sam vidio reklamu, podsjetio me na njega.
Bio je u mojoj sobi i i dalje smo glumili.
Sjedao sam na krevet (išao sam spavati), a on je htio da se ja razbjesnim na njega jer mi je rekao nešto uvredljivo. Ja sam znao da je to gluma, a ja zbog svog inata namjerno nisam htio glumiti i on je to znao - ja sam isto znao da on to zna :P
I polako mi se približavao krevetu. Onako mi je pogledom rekao može li sjesti. Ja sam već legao. Dao sam mu svjesno i namjerno povjerenje. Znao sam da je sumnjiv, ali dao sam na znanje da mu vjerujem. Prilazio je sve više mojem tijelu i zadobiovao moje povjerenje - zadobivao je vlast nad mojim snom. Istog trenutka čim sam shvatio da nema uopće dobre namjere on se toliko preobličio, u snu sam znao da je vampir, makar uopće izgledao. kao vampir.

Stavio je ruke nad mene i u snu je to trajalo možda 2 sekunde.
U trenutku sam osjetio takvu ogromnu energiju, kada bi to pretočili u potres cijeli kvart bi se sigurno njihao. Bilo je tako sablasno i tako protuprirodno. Shvatio sam što znači odkidanje nečije duše ili energije. Tih sekundu i pol kroz moju glavu je prošlo toliko misli (ponavljam da sam u snu bio potpuno svjestan), a znao sam da je kratko. Probudio sam se, ali nisam mogao otvoriti oči. ovaj dio, koji je potvrdio da nije bio samo san, sigurno nije trajao duže od sekunde, ali u njemu se dogodilo toliko toga da ne mogu opisati. I dalje sam osjetio svoju energiju. To je bilo ogromno. Osjetio sam kako izlazi iz mene, kako je razdirala svaki djelić moga tijela. Borio sam se.
Odjednom sam samo otvorio oči jer sam si u glavi sabrao i postao svjestan svoje snage, postao sam svjestan da nije bez razloga mene napao.
Sve je u trenutku prestalo. Nestalo je. Otvorio sam oči, no sobom se širio sam pusti mrak. Bio sam tako isprepadan, a znao sam da sam učinio nešto važno i veliko, nešto što ne bi mogao učiniti svatko. Bio sam umoran, iscrpljen, nije mi se spavalo, strgan, ali ponosan. Trebalo mi je samo svjetlo. Još sam osjećao tragove prijašnjeg događaja i ta neka neovosvjetovnost širila se sobom.
Dalje neću pisati jer mi je stvarno teško.
Najprodorniji trenutak je bio trenutak te njegove pretvorbe.

Idućih noći i na dalje sam se potpuno riješio straha od mraka, ali kada se prisjetim događaja, još nekad me uhvati jeza.

Samo znam da me još dugo vremena nitko neće napasti.




Takve stvari sam neko vrijeme doživljavao svakotjedno.
Od tadam kada je bilo najgore, prestalo je..

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimečet sij 15, 2009 1:40 am

Alpha je napisao/la:
Pricaj malo o tome :)

tiny_tini77 je napisao/la:
da pricaj malo o tomeee :D napokon sam se vratila na forum^^ xD



Vaša želja moja je zapovjed! :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 2:20 am

[img]ja sam čudak što se tiće pripreme za spavanje i samog sanjanja.
sjećam se da sam sanjala da me proganja neki tip u crnom kroz kuću kojoj se sobe smanjuju, usred sna me je uhvati za ruku, ali sam se uspjela otrgnuti
ujutro na ruci mi je bila crvena mrlja....
a noćas sam zaspala i sanjala neki čudan san u jutro kad sam se probudila zid je bio ispisan s kratkom pričom sna. drugim rijećima usred noći sam se probudila bojči se da ću zaboraviti san, a na kraju sam zaboravila da sam se zabudila i zabilježila ga Boink sleep
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 11:54 am

Moguće je da mjesečariš na neki način, no siguran sam da te neki ukućanin ne bi tako jako za ruku primio da bi ti do jutra ostala crvena mrlja.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 12:35 pm

@Gea...i sto je pisalo na zidu?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 3:13 pm

a sata sam ja sanjala ...sanjala sam neki san o Freddy Kruegeru...i nekako sam se probudila i tocno na onom mjestu di me uspio zaderati bila je mala ranica O_O
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 8:21 pm

Alpha je napisao/la:
@Gea...i sto je pisalo na zidu?

Pisalo je u stilu Antikvarijatni stolići prolaziš 2 puta, nalaziš se na zgradi, sestra je preko puta tebe s maramom i skriva se i ćelavi muškarac te upozorava na zlo

Sjećam se svega osim ovog s muškarcem confused
[Vrh] Go down
Alex84
Stanica
Alex84


Male
Virgo Rat
Broj postova : 23
Age : 39
Location : Istocna Slavonija
Registration date : 28.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 9:38 am

Pozz svima,ja sam novi ovdje.Dakle u ovom postu necu pisati o obicnim snovima,necu ni o lucidnim snovima(sa kojim imam dosta iskustva)vec o stanju uma prije sna...Ispricavam se ako ima neka zasebna tema o tome,ali ja je nisam nasao..Dakle opisao bi neka iskustva,te zelio cuti neka slicna,te neko objasnjenje ako ga ima..

Dakle to mi se dogadja vec neko vrijeme...tik prije nego cu utonuti u san...

1.Recimo vidim neku osobu,koja u tom trenutku nije u kuci,ali ja je vidim kako prolazi pored mene..sve je realno,apsolutno sve..i kad se to dogodi ja budem svjestan u tom trenutku da ta osoba nemoze biti u kuci..i tad krece provjera...dakle zelim otvoriti oci,ali nemogu..jako su mi teske...ali nakon malo muke uspijem ih otvoriti..znaci provjeravam da li sam svjestan,da to nije obican san..i sto je najcudnije kad ih zatvorim opet,to stanje se nastavlja i dalje..to mi se dogadjalo nekoliko puta..

2.Nekoliko puta sam cuo nevjerovatne kompozicije...neku ludu glazbu..obicno bi poceo razmisljati wooow wtf is that..i prestalo bi,ali jednom sam se skroz opustio i rekao sam sebi boli me briga,idem se opustiti i slusati dok traje...i bilo je to nesto predobro..cuo sam 2 kompozicije,jedna za drugom i ja nemam rijeci da opisem kako je to bilo dobro iskustvo..uzivao sam jako u toj glazbi..

3.Ovo je bilo jako cudno..naime,imam u kuci osobu koja boluje od jedne bolesti di joj je otezano hodanje...e sad,ljudi ko ljudi,cesto nemamo razumjevanje za takve osobe u dovoljnoj kolicini i neshvacamo kako im je..medjutim tokom jednog takvog stanja,tik do sna..kao da sam se na trenutak transformirao u tu osobu..bio sam to ja,ali kao da su ti simptomi bolesti presli na mene...i sve sam osjecao...osjecao sam kako je toj osobi tesko da hoda...imao sam osjecaj da cu se srusiti svaki trenutak i da mi je onemogucno normalno hodanje...to je bio trenutak kad sam u pravom smislu shvatio tegobe te osobe...cuo sam neka objasnjenja na ovo..telepatija mozda??

4.Sex...oo da..ima i toga..toliko bude realno da nemogu da vjerujem...zar je takvo stanje moguce i kroz san...prozimaju me nevjerovatni osjecaji i stvarnost...

5.Ovo mi se dogodilo neki dan..posto mi se takva stanja u zadnje vrijeme stalno dogadjaju,pokusavam ih kontrolirati sto vise mogu...i fakat mi nekad uspije..evo recimo neki dan sam vidio neke boje..nevjerovatne boje..ali kao da sam imao moc da si u tom trenutku zadam sta zelim da vidim...ali sigurno znate i sami da nije uvijek lako sjetiti se u tom stanju sta zelis...ali ja sam si zadao da zelim vidjeti tunel(znaci onaj koji ljudi spominju da vide u klinickoj smrti,tj NDE) I kao da sam bio uvucen u njega...osjetio sam da totalno kontroliram situaciju...isao sam kroz taj tunel koji me uvlacio sve dublje i dublje...a osjecaj je bio nekako adrenalinski..moram priznati da sam jakoo uzivao u tome..

6.Jucer sam zacuo neke glasove...bili su izvana..i rekao sam si sad cu ustati da provjerim odakle idu ti glasovi..i naso sam se u hodniku,pogledao prema prozoru,ii tad me je obasnula neka jaka svjetlost..kao da me je htjela uvuci u sebe...i nazalost prekinuo sam to..ti glasovi su me uplasili i nisam htio ici dalje,iako sam osjetio kako me totalno preuzima...i svjesno sam se potrudio da otvorim oci..opet su mi bile teske ali sam ih otvorio...mozda sam se trebao opustiti...

Imam dosta iskustva sa lucidnim snovima,koje sam dugo vjezbao,imam i sa nesvjesnom AP...mozda sam cudan,ali mene fascinira najvise ovo stanje..tik do sna...kao da tad dobivam neku moc...i kontroliram to sve vise i vise...imam ja jos dosta primjera..recimo susret sa jednim entitetom koji mi je crpio energiju..(bar sam ja to tako dozivio) ali ovo sto sam napisao je onako okvirno...ma dosta ja tu detalja nisam ni dodao,jer i sami znate da se za neke stvari jednostavno nemogu pronaci odgovarajuce rijeci...

Pa eto,zanimaju me tudja iskustva,te vase misljenje o tome...
[Vrh] Go down
stella
Majmun
stella


Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Age : 52
Registration date : 06.02.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 11:18 am

Dobro došao Alex84!!!mase
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 2:02 pm

pozzz alex dobrodosao.....
a da ti odes kod psihica na jednu hipnozu...tko zna sto bi saznao o sebi....koliko smo puta tako nesto procitali o ljudima koji su imali nekakve snove ali nisu znali sto znace i zasto ih imaju....pa bi pod hipnozom ispalo ili da se sjecaju proslih zivota ili da su ih oteli vanzici ili tko zna sta.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...
[Vrh] 
Stranica 8 / 42.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Heroj u snovima
» Rasprava o planetima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: