Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Viđen nlo

Go down 
+36
urbanaaa
Dzangy
Hapa
tuby
Legionar
josip21
stella
Black Angel
Jaykof
KaKa 22
Jua
danyf5
ThE_IMMORTAL
Blizzard
Max
Tutankhamon
Angel from shadow
snark
floridana
indigocakra
malenaivi
None
meli
Mister X
sanja
malena
sara_
Yado
zvezda
Milab
Alpha
silver
Rain
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
Siver fox
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Jua
Stanica
Jua


Female
Cancer Goat
Broj postova : 27
Age : 32
Registration date : 28.08.2008

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 7:55 pm

Milab je napisao/la:
Mali, oko metar i 20-30. Koža im je tamne zeleno sive boje, tako nekako. Imaju ogromne okice, na glavama imaju nešto pleteno, ali takva im je glava, nije da su stavili kapice. Imaju 4 jako duga prsta, mala usta i ne komuniciraju uopće. Hladno gledaju, pa skoro da se i ne miću. Doduše u toj bazi ni ljudi ne komuniciraju, oni samo obavljaju svoj posao. Možeš se ti derati koliko hoćeš, pitati ih bilo što oni se ponašaju kao roboti, ne čuju, sankcioniraju mirno i staloženo ono što im smeta i rade svoj posao. Strava! Ta hladnoća dodatno usere čovjeka. Taj strah u životu nisam osjetila :(

ako smijem pitat...što si ti uopće radila tamo ? kako si završila u toj bolnici ??? ...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 8:06 pm

Milab već dugo ne piše na forumu...
[Vrh] Go down
Jua
Stanica
Jua


Female
Cancer Goat
Broj postova : 27
Age : 32
Registration date : 28.08.2008

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 8:08 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Milab već dugo ne piše na forumu...

oops ups...... misli ...otkad ?xD
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 8:13 pm

Jua je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Milab već dugo ne piše na forumu...

oops ups...... misli ...otkad ?xD

Posljednji put je bila ovdje 25. siječnja, možeš vidjeti u njenom profilu :)
[Vrh] Go down
Jua
Stanica
Jua


Female
Cancer Goat
Broj postova : 27
Age : 32
Registration date : 28.08.2008

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 8:15 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Jua je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Milab već dugo ne piše na forumu...

oops ups...... misli ...otkad ?xD

Posljednji put je bila ovdje 25. siječnja, možeš vidjeti u njenom profilu :)

bem ti miša maloga pa što joj bi da je tako odjednom nestala xD a baš me zanimalo cry ...ma dobro što je tu je ;)
[Vrh] Go down
KaKa 22
Prašina
KaKa 22


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2
Age : 32
Registration date : 17.08.2008

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 8:41 pm

ja sam isto vidio nlo-e 10.8.2008. Deda, tata i ja sjedili smo vani na terasi, dok nismo vidjeli negdje oko 22:00 sata leteci objekat koji je bio 10 puta brži od aviona i svjetlo plave onak bjelkaste boje pratili smo ga kojih pola minute i onda je samo nestao, to smo rekli mami ali se smijala i da kaj pricamo gluposti,drugi put smo vidjeli vise letecih objekata oko 22:30, letili su kao u jatu u obliku slova V, ovi su drugi bili naranđasto-crvene boje letili su jako brzo i jako neprirodno za razliku od predhodnog nlo-a, stalno su se ljuljali ljevo desno, ali jako brzo, kao zbog nekog otpora u zraku, isto su odjednom nestali. Mama je odmah rekla da su to ptice ili šišmiši, tata joj je odgovorio da je to nemoguce jer ptice ne lete po noci, niti tako visoko, ai i ne svijetle po mraku.da kad su letjela oba primjera nije se cuo nikakav zvuk za razliku od aviona, kada sam to sutradan rekao frendu za prvi nlo je rekao da bi to mogo biti satelit koji kruzi oko orbite, ali za ovaj drugi primjer nije imao odgovor
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 9:42 pm

ovak u V formaciji vjerojatno lete zbog štedje energije (ko ptice recimo) ... zanimljiv slučaj KaKa ... i dobrodošao :)
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 9:27 pm

Da ja ponovno oživim temu koja je umrla prije nekog vremena.
Nov sam na forumu i ovo smatrajte nekom vrstom predstavljanja.
Zovem se Juraj Dujmović,dolazim iz dubrovnika i oduvijek čvrsto vjerujem u paranormalno,NLO-e,itd.......
Zemlja se vrti oko sunca,sunce oko središta galaksije,dokazano je da sve galaksije idu u krug tj.vrte se oko nećega a pošto je svemir bezkrajan za pretpostavit je da se to oko ćega se galaksije vrte,vrti oko nećeg većeg i tako u nedogled...........
I sad se zapitajte...........Ako u tolikom prostoru,prepunom milijardama galaksija i zilijunima planeta nije nastala još jedna inteligentna vrsta onda je svemir stvarno sjebano mjesto zubi
I ja sam imao dva čudna događaja.
Jedan se svrstava pod paranormalno a drugi pod male zelene pa ću to odma i napisat (nlo priču......duhovi pod neku drugu temu :D )
Vozim se ja sa svojim roditeljima prema splitu.......
Vanka mrkla mraćina i vide se samo zvijezde,auta nigdje na cesti.
Bilo je oko 9 pm i baš prolazili kraj otoka brača.
Meni bilo dosadno i buljio u nebo........
Kad odjednom ugledam neko veliko jako zlatno-žuto svijetlo kako stoji nepomićno poviše brača (kad sam vidio koliki je otok u usporedbi na to svijetlo shvatio sam koliko je zbilja to nešto bilo (ogromno)
Uglavnom......potražio nabrzaka sjevernjaču na nebu da se nebi kasnije pitao.......a da to nije možda bila sjevernjača ?
Vratio ja pogled na brač a svijetlo još tamo,kad sam se malo zagledao u svijetlo ono je naglo ubrzalo, okomito se popelo (za razliku od aviona koji lete vodoravno) i uz maleni bljesak nestalo.
Dok se nije poćelo kretati bio sam malo sumnjičav ali kad je odletilo (ili izletilo,iz orbite naravno roll) bio sam siguran
Bio sam malo preplašen al sam zbog sestre koja je sjedala kraj mene zamalo dobio infarkt.
Kad je leteći objekt nestao ja okrenuo glavu a meni ravno ispred nosa sestra koja je viknula bu......
Usro sam se ko pi...... rofl2
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 9:41 pm

Dobrodosao Black Angel :)

A jesu i ostali u autu vidjeli?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 11:08 pm

Black Angel, dobro nam došao :)
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimesub lis 04, 2008 4:55 pm

Zahvaljujem na dobrodošlici......
Nitko drugi u autu nije vidio.
Kasnije sam im rekao ali samo su se dobro nasmijali,malo zaćeli temu o tome kako oni ne vjeruju u takve stvari itd........
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimesub lis 04, 2008 5:12 pm

Black Angel je napisao/la:
Zahvaljujem na dobrodošlici......
Nitko drugi u autu nije vidio.
Kasnije sam im rekao ali samo su se dobro nasmijali,malo zaćeli temu o tome kako oni ne vjeruju u takve stvari itd........

Pa to je uobičajena obrambena reakcija, ne trebaš se čuditi. Lakše je reći da nešto neuobičajeno ne postoji nego se potruditi pretresti svoje mišljenje i dovesti se u situaciju da povjerujemo...
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimesub lis 04, 2008 5:35 pm

Nisam ni rekao da se čudim što mi nisu povjerovali.......
No ponekad je i bolje živjeti u neznanju.
Malo sam prolistao forum i saznao sam da par stvari u koje sam prije čvrsto vjerovao možda nisu istinite !
To me malo ubilo u pojam i napunilo mi glavu raznim mislima....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimesub lis 04, 2008 11:54 pm

Black Angel je napisao/la:
Nisam ni rekao da se čudim što mi nisu povjerovali.......
No ponekad je i bolje živjeti u neznanju.
Malo sam prolistao forum i saznao sam da par stvari u koje sam prije čvrsto vjerovao možda nisu istinite !
To me malo ubilo u pojam i napunilo mi glavu raznim mislima....

Svaka pojava ima više mogućih objašnjenja. Nemoj uzimati zdravo za gotovo sve što mi ovdje pišemo. Pokušaj malo istražiti u raznim izvorima ono što te najviše zanima, i priključi se raspravama, možda zajedno dođemo do nečega. Nije dobro ostati ubijen u pojam, nikako no hug
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimened lis 05, 2008 12:36 am

Sto te tocno ubilo u pojam?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimened lis 05, 2008 11:52 am

A ima par stvari......
Npr.
Da amerikanci nisu prvi sletjeli na mjesec nego su montirali snimku cry
I tu nastaje sumnja.... suspect
No ipak mislim da je bilo puno lakše sletjeti na mjesec nego lagati svijetu ovoliko godina roll
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimened lis 05, 2008 12:04 pm

Pa sto te tu ubilo? Zar nije zapravo svejedno jesu li ili ne sletjeli na Mjesec?
Osim toga ima i varijanta da su sletjeli, vidjeli nesto sto se ne moze/ne smije plasirati obicnom puku te zato montirali snimku...

Ipak...Mjesec je samo nas mali Satelit, a vanzici ako znaju znanje mozda mogu doci iz drugih Galaksija tako da...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimened lis 05, 2008 12:57 pm

Dobro,možda "ubilo me u pojam" nije bio dobar odabir rijeći.
Baka mi je 10-ak godina govorila da nitko nije sletio na mjesec nego su oni to montirali a ja joj nisam vjerovao nego sam slijepo vjerovao u ono što su me ućili.....
Sad kad sam sazno da postoje šanse za to i da je baba možda bila u pravu,nekako se glupo osjećam.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimened lis 05, 2008 1:34 pm

lolcina lolcina lolcina

Totalno zelim upoznat tvoju baku face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimened lis 05, 2008 1:37 pm

Black Angel je napisao/la:
Dobro,možda "ubilo me u pojam" nije bio dobar odabir rijeći.
Baka mi je 10-ak godina govorila da nitko nije sletio na mjesec nego su oni to montirali a ja joj nisam vjerovao nego sam slijepo vjerovao u ono što su me ućili.....
Sad kad sam sazno da postoje šanse za to i da je baba možda bila u pravu,nekako se glupo osjećam.

Nadam se da ti baka svoje mišljenje ne uzima kao apsolutno ;)
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimened lis 05, 2008 1:48 pm

Nikad se ne zna.......
Ipak je bila živa u to vrijeme.
Možda zna nešto što mi neznamo......
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimeuto lis 14, 2008 3:38 pm

Evo citam na net.hr da "Australski medij Blossom Goodchild kaže da će se veliki intergalaktički svemirski brod pojaviti 14. listopada na nebu iznad nas" ...a to je danas... alien

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimeuto lis 14, 2008 4:02 pm

Ako su miroljubljivi,dobro došli su na kavu i kolače kod mene........ :cheers:
Ako nisu,bolje im je da ih ne sretnem jer će bit krvoprolića :x
(Baš smo u nedjelju ja i stari oštrili zube na motorki)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimeuto lis 14, 2008 4:04 pm

pripremila kameru, sunčane očale i kafu :uiscekivanju:
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitimeuto lis 14, 2008 4:06 pm

Black Angel je napisao/la:
Ako su miroljubljivi,dobro došli su na kavu i kolače kod mene........ :cheers:
Ako nisu,bolje im je da ih ne sretnem jer će bit krvoprolića :x
(Baš smo u nedjelju ja i stari oštrili zube na motorki)
a šta nam mogu. ako nas oni ne istrijebe istrijebit ćemo sami sebe. koja razlilka? kava
[Vrh] Go down
Sponsored content





Viđen nlo - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Viđen nlo
[Vrh] 
Stranica 7 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti :: NLO-
Forum(o)Bir: