Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Viđen nlo

Go down 
+36
urbanaaa
Dzangy
Hapa
tuby
Legionar
josip21
stella
Black Angel
Jaykof
KaKa 22
Jua
danyf5
ThE_IMMORTAL
Blizzard
Max
Tutankhamon
Angel from shadow
snark
floridana
indigocakra
malenaivi
None
meli
Mister X
sanja
malena
sara_
Yado
zvezda
Milab
Alpha
silver
Rain
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
Siver fox
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimesri lis 31, 2007 5:42 pm

Nije baš tako.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimesri lis 31, 2007 5:52 pm

bojis se da imamo krticu u redovima?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimesri lis 31, 2007 8:32 pm

Ja nikada nisam i necu nikoga moliti ili ubedjivati da mi bilo sta kaze... No hard feelings... reci ili nemoj, Tvoja stvar... *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimesri lis 31, 2007 9:08 pm

Da nas bolje upoznas? Mora da se salis?!

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimesri lis 31, 2007 9:30 pm

A čujte...svašta se desilo da valja bit malo oprezan. Ja sam takve prirode da riskiram sve, ali opet da nemam niti malo opreza je isto krivo :) Ne mislim da ima među vama krtice ;)
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimečet stu 01, 2007 9:45 am

a dobro, ja cekam onda taj dan.. :)
[Vrh] Go down
sara_
Prašina



Female
Leo Cat
Broj postova : 3
Age : 36
Registration date : 29.11.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimepet stu 30, 2007 1:23 am

mislim da taj dan nece doc,jer je sve zabluda_
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimepet stu 30, 2007 1:44 am

Milab je napisao/la:
A čujte...svašta se desilo da valja bit malo oprezan. Ja sam takve prirode da riskiram sve, ali opet da nemam niti malo opreza je isto krivo :) Ne mislim da ima među vama krtice ;)

A kako ti to tocno mislis procjenit? Zaboga pa ne znas ni imena ljudi ovdje, a kamoli da mozes provjerit kakve druge informacije. Paranoja, nekakav veo tajni...ma daj molim te...

Ako zbilja imas neku zgodnu pricu...san makar...pa daj reci vec jednom.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimepet stu 30, 2007 1:45 am

sara_ je napisao/la:
mislim da taj dan nece doc,jer je sve zabluda_

He...ima nesto i u tome ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimepet stu 30, 2007 1:58 am

Cekajuci Godoa... :) Zezam se, nema vremena u Svemiru, jer tamo postoji balans izmedju materije i antimaterije, pa je konacan zbir vremena beskrajna nula... Odavde, juce, danas, sutra... sve je uvek...
Sorry, bilo mi zabavno ovo filozofiranje... *
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimesub pro 01, 2007 1:27 pm

Jesam li vam rekla u bliskim susretima pa nitko nije reagirao? Zaključila sam da mi ne vjerujete pa čemu onda pričati ostatak?
Nema paranoje, nego ne želim gubiti vrijeme na mjesto gdje me se neče skužit ozbiljno i gdje nema volje nešto napraviti po pitanju bilo čega. Tipkam po forumima godinama, a vjerujte mi, od tipkanja nema ništa.
Pričekala sam da vidim koliko shvačate ozbiljno ove stvari, a primjetila sam da je većini ovde ova tematika samo usputna zabava i ubijanje viška vremena. Ne shvaćate koliko su neke stvari ozbiljne i koliko mogu postati ozbiljne.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimesub pro 01, 2007 2:32 pm

@ Milab...Sorry ali sve sto si ti do sad napisala bilo je tipa "ja znam nesto", "ja sam vidjela nesto", "mene se prati", "mene su lovili", "ja sam u tajnim drustvima", "ne mogu vam dati informacije" i slicne stvari.

A sto ti to tocno znas i sto si ti to tocno vidjela i ko je to tebe tocno lovio? Jer bez tih odgovora to su samo lupetanja bez veze. I mi bi smo sada trebali tebi kao vjerovati ko ovce? Mozda pokreces sektu ili nesto?

Na ovom forumu neki su ispricali svoje stvarne dogadjaje...poput vidjenja necega sto bi mogao biti NLO-i ili nekih neuobicajenih iskustava...e njima sam sklona vjerovati...

A sto se tice ljudi koji posjecuju ovaj forum, a za koje kazes da time samo krate vrijeme...think again...ljudi traze odgovore i pomocu iskustava podjeljenih ovdje (ili negdje drugdje) mozda im neke stvari postaju jasne, vide da nisu sami, da nisu "ludi" i da ocito postoji nesto vise...ali to vise je tesko definirati i shvatiti iz ove ljudske perspektive, a kamoli tvrditi da imamo sve odgovore. Za pocetak je dobro i to sto se barem budimo, a uz to zivimo i neki svoj zivot...

Pozz...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimened pro 02, 2007 11:18 am

Dobro, evo opet the same old story... :(
Zista nema pravog (dobrog) razloga za prepucavanje i sirenje negativnosti. Ja idem logikom - pisem sve sto zelim da kazem, a da li ce mi neko verovati ili ne, nije mi bitno... Slobodan izbor, koji ja podrzavam kao stanoviste, u sebe ukljucuje i izbor ljudi da li ce mi verovati ili nece.
Zato, @milab, ne bi trebala biti na kraj srca... Prosto pricamo svoje price, i to i jeste cilj ovakvih mesta, cilj umrezavanja - da ljudi razmene iskustva i to Jeste veoma bitno, ali imaj na umu beskrajnu individualnu razlicitost... :) *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimened pro 02, 2007 1:22 pm

@Zvezda...ne znam jel se tvoj post mozda odnosi na moj obzirom sam uputila Milab neke ne bas ugodne cinjenice...jest, nisu ugodne, sorry, al su cinjenice. I ne s namjerom da se prepucavamo...to nikako...nego da joj mozda na taj nacin ukazem na to da zapravo ona nije iznijela nijednu konkretnu pricu iako se njoj izgleda cini da jeste. E obzirom ja nisam vidovita ne mogu iz onoga sto je do sada napisala poloviti nista konkretno. Ako drugi mogu...sorry jos jednom.

Eto...a i ja bih da bude sto vise konkretnih prica i dogadjaja na forumu...jer to mu je i poanta i zato smo tu...

Eto, pozz...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimepon pro 03, 2007 12:02 am

Ne tebi licno, @namcor, vec mi je sve licilo na pocetak neugodne atmosfere, a to volim izbeci... :) *

A price... uvek ih volimmm... *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimepon pro 03, 2007 12:17 am

O, ne brini ako bi i doslo do neugodne atmosfere ista bi odmah i zavrsila...ne pada mi napamet natjerivat se ni skim. Ovdje sam iz skroz drugih razloga...kao i svi uostalom :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:06 am

Naravno...

Zao mi je sto ja nisam imala bliske susrete... ili ih se bar ne secam...?
Ali, vezano za tu tematiku, cesto se pominju koncepti zamrzavanja vremena, izletanja iz istog i sl. Pa, imala sam zasigurno bar 2 izletanja iz vremena koja sam jasno prepoznala, iako ne znam sta se desilo...
Prvo, kada sam radila ritual za osvestavanje Tarota koji sam tada tek kupila... to je bio moj prvi pokusaj da izvedem ritual i da radim sa Arhandjelima i imala sam izletanje iz vremena... Sam ritual bi trebao trajati 10-ak minuta, a kada sam pogledala na sat shvatila sam da je proslo vise od jednog casa. Ni sada ne znam sta se desilo...?
Drugi put, na dan vencanja moje sestre, vozila sam najbolju drugaricu iz crkve. Jurile smo i uletele u kanal, vlazna trava... Jedino sto znam je da sam obilazila autobus koji je bio zaustavljen na stanici i ispred mene se pojavio biciklista. Jedini nacin da ga izbegnem bio je da odmah i pri punoj brzini uletim u kanal, sto sam bez razmisljanja uradila. U sledecem trenutku bile smo nazad na asfaltu, sto smatram zapravo nemogucim. Drugarica me je pitala sta se desilo... Ne znam... ? *
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:06 am

Pa napisala sam vam što mi se desilo, greys u sobi...To je bilo najnovije događanje.
Ono što sam vidjela...bila sam u jednoj od njihovih podzemnih bolnica i tamo sam vidjela i iskusila svašta. Vjerujte mi, nisu lijepa iskustva i ne bi se željela vratiti tamo.
Što se toga tiće znam mali dio, i to dio što rade ljudima, kako prolaze beskućnici i neki drugi civili za koje ne znam jesu li beskućnici ili nestali ljudi, ne znam tko su pa ne znam je li imaju obitelji, ali znam da ti ljudi nikada neće izaći od tamo. Znam da se ta bolnica nalazi ispod zemlje, ali ne znam koliko slojeva ima jer sam ja bila u prvom.
Odvedite me tamo i pokazat ću vam sve gdje se što nalazi.
Tko me hvatao...pa to je donekle i meni tajna, ali sam skužila s kim ima veze i ne osjećam baš sigurno govoriti o tome po internetu. Uskoro ću biti djelatnik HV-a tako da ne želim riskirat ;) Eto, čitajte između redaka. Sve sam vam rekla i koji su to ljudi, tj. s kim su povezani. Zašto, NEMAM POJMA!
Što su meni radili u toj bolnici je duga priča. Sjećam se samo nekih djelova, i žao mi je što se sjećam. Samo ću vam reći da su mi "poklonili" dva implanta koja vam mogu i slikati ako želite.
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:08 am

Eto rekla sam vam u najkraćim crtama sve, bez detalja. Ako vas što dodatno zanima pitajte. I nadam se da sad razumijete zašto mi nije lako pisati svugdje o tome. Ti ljudi očito ne odgovaraju nikome za svoje postupke kad mogu tek tako lovati ljude i raditi im što god požele.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:09 am

Znaju li u HV-u za taj tvoj problem - doživljaj?
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:12 am

Ne znam. Nadam se da ne znaju, ako ćak jedan dio HV-a nije umiješan u te poslove. Postoji dio HV-a koji se bavi parapsihologijom i tim stvarima, ali oni nisu, oni više rade na sabi kao, vježbe savladavanja boli, i tako nešto. Ali jedan momak iz tog dijela tvrdi da nemamo pojma što sve rade i da sve što mi znamo o paranormalnom, magiji, kristalima i sl. je ništa prema onome što oni rade. Vjerovatno vježbaju remote viewing među ostalom kao što su Amerikanci 50-ih godina.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:13 am

Zato i pitam no
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:13 am

Nemate pojma kako HV likvidira ljude koji puno znaju ili čuju nešto banalno što oni ne žele da netko čuje. Mislite da su sva ona "samoubojstva" u HV-u stvarno samoubojstva? Ne. A i potvrđeno mi je to.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:14 am

Sta je HV?...

I, radoznala sam, da li su sivi ono sto se prica? Kakav je tvoj dojam? Zaista me zanima, da bih poslozila neke moje kockice... *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:15 am

zvezda je napisao/la:
Sta je HV?...

I, radoznala sam, da li su sivi ono sto se prica? Kakav je tvoj dojam? Zaista me zanima, da bih poslozila neke moje kockice... *

Hrvatska Vojska
[Vrh] Go down
Sponsored content





Viđen nlo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Viđen nlo
[Vrh] 
Stranica 3 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti :: NLO-
Forum(o)Bir: