Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Viđen nlo

Go down 
+36
urbanaaa
Dzangy
Hapa
tuby
Legionar
josip21
stella
Black Angel
Jaykof
KaKa 22
Jua
danyf5
ThE_IMMORTAL
Blizzard
Max
Tutankhamon
Angel from shadow
snark
floridana
indigocakra
malenaivi
None
meli
Mister X
sanja
malena
sara_
Yado
zvezda
Milab
Alpha
silver
Rain
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
Siver fox
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:15 am

HV je Hrvatska Vojska.
Sivi hehe...sivi neki rade u tim ljudskim bazama, ali su u mom slučaju bili samo prijevoz. Oni meni ni onim ljudima ništa nisu radili, ljudski doktori jesu, a bazu/bolnicu je čuvala vojska. Čija nemam pojma. Gdje je ta bolnica, također nemam pojma.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:25 am

Hvala... a kako su izgledali sivi?... *
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:29 am

Mali, oko metar i 20-30. Koža im je tamne zeleno sive boje, tako nekako. Imaju ogromne okice, na glavama imaju nešto pleteno, ali takva im je glava, nije da su stavili kapice. Imaju 4 jako duga prsta, mala usta i ne komuniciraju uopće. Hladno gledaju, pa skoro da se i ne miću. Doduše u toj bazi ni ljudi ne komuniciraju, oni samo obavljaju svoj posao. Možeš se ti derati koliko hoćeš, pitati ih bilo što oni se ponašaju kao roboti, ne čuju, sankcioniraju mirno i staloženo ono što im smeta i rade svoj posao. Strava! Ta hladnoća dodatno usere čovjeka. Taj strah u životu nisam osjetila :(
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:36 am

Mozda su ti ljudi samo portali...?

Idem sada raditi na nekom tekstu, nema svrhe dalje odlagati, zaginucu, a zorom moram na posao...
'night! *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:36 am

I o puno prizemljenijih stvari se zna malo i nista...tj. zna vlada ili tako netko, a narod pojma nema. Tako da ni vanzici nisu iznimka. Kazes (Milab) da mi ovdje (a ni drugi) nismo dovoljno ozbiljni po toj temi vanzica i otmica i sl. Ali sto bismo trebali tocno? Iskustva nemamo ili ako ih i imamo ne sjecamo se... Eto rekla si u jednom postu da je sada "sezona" NLO-a...pa bacim oko koji put na nebo...jos je gore. Na nebu sam do sada jedino neobicno vidjela okruglu munju i oblak koji je izgledao kao duga tj. bio je u duginim bojama (sto je bilo prakticki nemoguce obzirom je sunce bilo pred zalaskom, a oblak u blizini sunca...ni danas ne kuzim, al dobro)...
Inace Wizard lady je imala iskustvo vidjenje NLO-a i to je detaljno opisala na Bliskim susretima...ne znam jesi li vidjela te postove?...
Sto se tice tvog iskustva s Greyom...sorry al meni je zvucalo malo nevjerovatno...mozda zbog nacina kojim si opisala dogadjaj...ono kao da ti se svaki dan desava, samo sto ne doruckujete zajedno...ocito krivi dojam...sorry.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:41 am

Pa bio je NLO iznad Metkovića, nisi čitala? :P
Ma s greyom je bilo to jutro, inaće se ne dešava ništa često, ali kako mi se svašta dešavalo od davno mogla bi pisati dan noć pa onda bi izgledalo da mi se svaki dan nešto dešava.
Ne kažem da ste neozbiljni...dobro nekad steknem takav dojam :P , moja želja je da napravimo nešto po ovim pitanjima. Da ne pišemo samo po forumima. Može se dosta toga napraviti, od plakata, kratkih dokumentaraca, neprofesionalnih naravno, do predavanja o našim iskustvima ma kakvi oni bili.
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:43 am

zvezda je napisao/la:
Mozda su ti ljudi samo portali...?

Idem sada raditi na nekom tekstu, nema svrhe dalje odlagati, zaginucu, a zorom moram na posao...
'night! *
Nisu. Njihov nadređeni, tako sam skužila da je nadređen, je pričao, jedna i jedina žena tamo i netko tko mi je pokazao te ljude koji zauvijek osaju tamo. Ne mogu se sjetit tko, a i pričali su vojnici i neki vojnik je bio u nekoj visoko pozicioniranoj uniformi s krcato odličja. Ovi drugi jednostavno nemaju što pričati. A i ja sam im postavljala glupa pitanja tipa gdje idemo, vikala da me puste i vrate kući i sl. :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:58 am

Pitanje...Zasto su bas tebe oteli? Sto ti mislis? Po kom kljucu oni to biraju?

Drugo pitanje...Ako se netko ne sjeca nicega i nema pojma da uopce postoji mogucnost da je bio otet i vracen kako da skuzi da ima implatante?

Rekla si da mozes postaviti sliku svojih implantanata...pa daj postavi sliku!

A ovo o NLO-u iznad Metkovica mi je pobjeglo... :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 2:05 am

Zašto baš mene? Pa ne znam...kad je to sve počelo bila sam derište, 7-8 godina, a 2 implanta sam dobila sa 13 i 14 godina. Dakle, derište :P
Kako biraju isto ne znam. Mogu pisati što sam čitala po internetu ali ne mogu provjeriti.
Ako imaš implante skužit ćeš tako što ćeš ih vidjeti i napipati. To da se nalaze u glavu u mozgu su priče za malu djecu. Je da se mogu staviti ali nije jednostavno. Također novi madeži koji se jave NISU implanti. Implanti su mali metalni i stoje u mesu ispod kože tako da se vide i lako napipaju.
Stavim sliku samo da slikam. Za par min ;)

NLO u Metkoviću su snimili u srijedu rano ujutro, još je bila noć. Imaš snimku i slike na dnevnik.hr
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 2:18 am

Evo, ne vidi se skroz da je metalan jer me svjetlo zeza, ali to izgleda tako, samo što je plavije uživo :) Sa micro je slikano.

Viđen nlo - Page 4 Img4450xr1.th Viđen nlo - Page 4 Img4442kp7.th

Evo kad su slike umanjene se bolje vidi
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 11:03 am

ja sam jos uvijjek na onim greysima u sobi?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 12:03 pm

Uf, jes vidio ove implante gore?

@Milab...a sto ne odes u dermatologa i kazes da te to smeta pa ce te on uputit na skidanje i analizu tkiva...pa ces ih se rjesit...hehe

_________________
Respect
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 12:29 pm

Ako su ih stvarno postavili ti vanzemaljci, misliš da ih je jednostavno ukloniti? Ja mislim da je to ipak malo teže jer onda ne bi bilo smisla ih stavljat...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 1:36 pm

A ne znam...al koliko sam skuzila to obicino budu mali metalni komadici...ono, ne bude nesto duboko usadjeno ili nesto. Pa sam mislila da bi se dalo uklonit ko madez. Ne znam, da ja imam tako nesto ispod koze cini mi se da bih otisla u doktora da to pokusaju skinut...cak i da ne znam sto je to... Ono, ne moraju ni oni znati sto je. Dojdes i kazes da te smeta, boli...pa onda oni uklone i daju na analizu...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 4:47 pm

Ovako... postoje neke informacije koje ne preporucuju uklanjanje, radi bezbednosti subjekta... Sad, sve je to diskutabilno...

O podzemnim vojnim bazama... Ima tekst o tome da iza ovog projekta stoji svetska vlada koja regrutira OPS pojedince iz vojnih jedinica, ili ih kupi za sebe u ratovima, tada ih proglase mrtvim i prebace pod svoje... Prica je jos sira, ali bi svakako bilo reci o vojnoj eliti... *
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 5:37 pm

Nisu mi izvanzemaljci to stavili nego ljudi u toj podzemnoj bolnici. I da, ispod kože je ali se drži mesa. Sjećam se noći kad su me vratili u krebet. Tad sam se probudila i otišla na wc kad sam to ugledala. Tj. vidjela sam malo krvi na pisžami i išla vidjet odakle dolazi i vidim ranu, otvorenu, u kojoj stoji taj metal. Pokušala sam ga izvaditi pincetom ali nisam mogla je je boljelo na dodir, kao da je već bilo vezano za živčani sustav i boli. Tako da sam ostavila i nakon 7 godina se nije niti pomaklo nego stoji čvrsto povezano za meso. Mislila sam ić izvadit ali ne bi tila da doktori to uzmu nego da mi daju.
zvezda imaš li negdje taj tekst ili mi ti ukratko ispričaj o tome kako uzimaju te vojnike jer ja idem u vojsku uskoro pa da znam što me može čekati :)
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 5:43 pm

vojnik, jel? klopa klopa
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimepon pro 03, 2007 8:14 pm

O, prvo bih ti rekla da je rec o US Army, iako postoje indicije da se to desava i drugde...
Trazi se od vojnika da pristupi nekim elitnim ili specijalnim jedinicama, tj. nista se ne desava bez pristanka, ali on cesto ne zna sta sve dobija u tom paketu...
Postoji i deo o ratu... Kupe se vojnici ili njihova tela, u pitanju su Lizzy ili Sivi u kooperaciji sa ljudima, Orionci OPS, 4. - 6. denzitet. Duse se prebace u nova tela... Nisam jos ukacila sam koncept... ima veze sa reanimacijom ili atomskom remolekularizacijom, vise je razlicitih nacina, ali svi vode ka stvaranju ljudi bez dusa, ili replika, ili portala za izvanzemaljce... navodno ih je trenutno oko 2.000.000 na planeti...

Cekaj dok proucim sav materijal, mozda ce mi onda stvari biti jasnije... :( *
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 2:57 pm

Pa ne bi ja uzimala to sve kao za istinu...lakše im je isprat mozak nekom običnom prašinaru nego stvoriti more ogranskih portala. Uzimaju obične vojnike, prašinare kako ih ja zovem. Te teorije s raznim rasama ne stoje jer da stoje puno više ljudi koji pričaju o tome bi bili sada mrtvi. Ravnaš se prema onima koji likvidiraju ;) Po njihovim reakcijama znaš što je točno a što ne. Ove David Icke, Swerdlow i ostale teorije su uglavnom priče bez pokrića.

@mačko - vojni djelatnik, ne vojnik ;) ne idem u ratove i glumit baju s puškom ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 4:07 pm

Cek, cek...kako to mislis ove koje likvidiraju? Ali ako ih likvidiraju onda nema vise ni njihove price niti mi mozemo znati o njima...
A druga stvar...ako se likvidiraju svi koji su na tragu istini...kud nas to vodi? Tome da nikada necemo moci do istine?
Hmmm...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 5:07 pm

Sve sto smo nekada smatrali teorijama zavere, ispostavilo se... *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 10:02 pm

zvezda je napisao/la:
Sve sto smo nekada smatrali teorijama zavere, ispostavilo se... *

Istina...mozda zato toliko volim teorije zavjere (i slusat i stvarat) :)

A ispostavilo se i puno stvari koje su nekad bile cisti SF face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimesri pro 05, 2007 12:16 am

Likvidiraju one koji progovore, dakle, pričaju pričaju i nakon nekog vremena ih likvidiraju. A prije toga dobiju more upozorenja koje naravno ne slušaju.
Samo nemojte reći da vjerujete da reptili rulaju svijetom :D
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimesri pro 05, 2007 1:39 am

zvezda je napisao/la:
Sve sto smo nekada smatrali teorijama zavere, ispostavilo se... *

ajd sad nije bas, ima jako puno teorija zavjere koje su cisti mumbo - jumbo
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitimesri pro 05, 2007 11:20 am

Hmmm...

Hajde, reptili...

Moguce je (meni) da su bica 4d koja se muvaju kojegde...
Ali, zasto ti mislis da tu nema nista, mislis li...? *
[Vrh] Go down
Sponsored content





Viđen nlo - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Viđen nlo
[Vrh] 
Stranica 4 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti :: NLO-
Forum(o)Bir: