Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Viđen nlo

Go down 
+36
urbanaaa
Dzangy
Hapa
tuby
Legionar
josip21
stella
Black Angel
Jaykof
KaKa 22
Jua
danyf5
ThE_IMMORTAL
Blizzard
Max
Tutankhamon
Angel from shadow
snark
floridana
indigocakra
malenaivi
None
meli
Mister X
sanja
malena
sara_
Yado
zvezda
Milab
Alpha
silver
Rain
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
Siver fox
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimepon sij 19, 2009 10:30 pm

Pa mnogi tvrde da su NLO-i zapravo NATO-ve letjelice. A vama je NATO tada bio jako blizu :(
[Vrh] Go down
Dzangy
Stanica
Dzangy


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 21
Age : 36
Registration date : 29.12.2008

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimepon sij 19, 2009 10:35 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Pa mnogi tvrde da su NLO-i zapravo NATO-ve letjelice. A vama je NATO tada bio jako blizu :(

Pa da, zato i ne znam sta da mislim... no
Nego ajd' da podelim sa vama.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimepon sij 19, 2009 10:35 pm

Hvala :)

Da ne vjerujemo da takva mogućnost postoji, vjerojatno ne bismo ovdje pisali i družili se :D
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimepon sij 19, 2009 11:39 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Hvala :)

Da ne vjerujemo da takva mogućnost postoji, vjerojatno ne bismo ovdje pisali i družili se :D


Tako je! :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimesri sij 21, 2009 5:58 pm

[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimesri sij 21, 2009 6:03 pm

Da ipak prenesem sve s linka:

Viđen nlo - Page 9 0433007.17

Predmet koji se srušio istočno od Rijada mogao se jasno vidjeti čak i u Kuvajtu, no zasad nema službenog priopćenja što je to palo s neba. Meteor, satelit, izvanzemaljska letjelica?

Iako su prošla gotovo dva tjedna od incidenta o kojem se u Saudijskoj Arabiji ne prestaje pričati, a o kojem Zapad navodno ništa ne zna, tamošnje vlasti još uvijek nisu izdale priopćenje čemu su to milijuni svjedočili 7. siječnja.

Većina Saudijaca vjeruje da se istočno od glavnoga grada Rijada srušio NLO, dok druge teorije spominju meteore, satelite, vojne vježbe, pa čak i o znakove od Boga, prenosi All News Web.

Portal u nastavku navodi da je saudijska policija tog dana primila na tisuće poziva uplašenih građana, od kojih je dio ispričao da je leteći objekt prije pada nešto gađao zelenim laserima.

Također, u vijesti se navodi i to da je područje gdje je došlo do udara zauzela vojska.

Budući da se taj nebeski predmet mogao vidjeti i u Kuvajtu, ostaje se nadati da saudijske vlasti neće moći tek prešutjeti slučaj, te da će se kad-tad čuti barem nekakvo objašnjenje.
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimečet sij 22, 2009 8:44 pm

Moguce da su te zelene zrake koje je nlo ispustao nekako umeksale pad kao neka vrsta dampening polja.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 3:51 pm

Google Street View snimio NLO?

Viđen nlo - Page 9 60206512

Otkrila ih je 18-godišnja Fave Sharpe koja je preko Google Street Viewa proučavala svoje susjedstvo. 'Gledala sam jednu ulicu ne bih li možda opazila svoje prijatelje. Zatim sam primijetila nešto vrlo neobično i povećala sliku. Pomislih da se radi o avionima, no opet, preblizu su. Možda je riječ o LO-u', smatra Sharpe.
I priznati britanski ufolog Nick Pope bio je 'vrlo uzbuđen', oko tih fotografija. 'Radi se o devet letjelica u savršenoj formaciji kako lebde iznad grada. Teško koji avioni su sposobni izvesti tako nešto.' Pope koji je slučaj istraživao za Ministarstvo obrane kaže: 'Razmotrio sam listu mogućnosti koje inače objašnjavaju ovakve stvari, no odgovor nisam pronašao.' (Izvor)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimesri tra 01, 2009 2:09 am

Black Angel je napisao/la:
Ako su miroljubljivi,dobro došli su na kavu i kolače kod mene........ :cheers:
Ako nisu,bolje im je da ih ne sretnem jer će bit krvoprolića :x
(Baš smo u nedjelju ja i stari oštrili zube na motorki)
ajme kidam se...ma Vanzici su super ak su dobri...nikad nisam srela al bi volila...nego di je nasa frendica koja je pokrenula temu? Da ju nisu mozda ipak uspijeli scepati? :O cry cry cry
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimesri tra 01, 2009 3:40 pm

Mister X je napisao/la:
prije nekih 6 godina desilo mi se nesto nevjerovatno.Zauvjek ce mi ta scena ostati u pamcenju.Spavao sam i odjednom me je nesto probudilo.Osjetio sam necije prisustvo i da me neko drzi za ruke odmah ispod ramena.Naglo sam otvorio ici i imao sam sta vidjeti.Oci u oci sa tri stvorenja.Jedan me je drzao za lijevu ruku a drugi za desnu na svega 30 cm od mene dok je treci stajao na podu ispred kreveta kao njihov sef.Borio sam se nekih pet sekundi da se istrgnem iz njihovih ruku i uspio sam.Skocio sam brzo na drugu stranu kreveta upalio svjetlo pogledao i vise ih nije bilo.Kosa mi se na glavi digla ,prepao sam se kao nikad u zivotu.Sanjao sam svasta u zivotu i znam tacno sta je san,ali ovo je toliko stvarno bilo.Bili su visoki mozda oko 70 cm,lica su im kao kod zaba ili zmajeva,kose oci i malo zasiljene usi.Prvo sam mislio da su neki dzavolcici,ali slozicete su da su to najvjerojatnije bili reptili.Bio sam rastresen par dana,nikom nisam ispricao jer ce misliti da sam lud.I dan danas poslije sest godina mislim da imam posljedice od tog .susreta.Nedostatak energije kao da mi je neko crpi iz mene.Ja se borim koliko mogu a i imam malu krasticu na lijevom listu od tada i zadebljanje ispod nje.Tu osjetim neko strujanje i nelagodu.Sta vi mislite ?
ajme da meni to naprave morali bi svirat posmrtni mars jer bi umrla od straha :S Mene zanima samo jedna stvar zasto se NLOi i Alieni samo prek noci pojavljuju?
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimesri tra 01, 2009 3:47 pm

Preko dana spavaju lol!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimesri tra 01, 2009 8:31 pm

Black Angel je napisao/la:
Preko dana spavaju lol!
lol ajde dobro lol! lolcina
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimesri tra 01, 2009 10:19 pm

Oni nikad ne spavaju evil
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimesri tra 01, 2009 10:41 pm

Nesto sam citala clanak da je vidjen NLO iznad Zagreba...ima i snimka...a sad ne mogu naci :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimesri tra 01, 2009 11:17 pm

Pa na današnji datum se svašta može pročitati roll
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimesri tra 01, 2009 11:21 pm

Alpha je napisao/la:
Nesto sam citala clanak da je vidjen NLO iznad Zagreba...ima i snimka...a sad ne mogu naci :P
lol strasno...mozda ipak pali ona tema izbor :D ajme meni lol sto ak sam ih prizvala evil evil evil evil e mali off topic....da bude isto sve ko u resident evilu vjerujete mi da me nebi iznenadilo? :D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimečet tra 02, 2009 11:36 pm

Naranvo kad se nebi desilo ništa već neviđeno, bar na PS-u :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimepet tra 03, 2009 7:21 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
Naranvo kad se nebi desilo ništa već neviđeno, bar na PS-u :D
da hahahaha :D
[Vrh] Go down
stefan brate
Prašina



Male
Cancer Rat
Broj postova : 3
Age : 27
Registration date : 30.08.2013

Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitimepet kol 30, 2013 1:23 pm

Milab ovaj se vise ne javlja koda su ga uhvatili:x 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Viđen nlo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Viđen nlo   Viđen nlo - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Viđen nlo
[Vrh] 
Stranica 9 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti :: NLO-
Forum(o)Bir: