Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Aura!

Go down 
+84
tinityrannical
BastSekhmet
Sang Real
Ymir
Slip
terx
ficoom666
Alma_Ashley
LJUBAV
orokusaki
Madonna
jovanrakic95
Rudi.
Einar
Buby30
Mama
Korplikan
Magic
primitive101
dualan
Novus ordo seclorum
Foto
adnan
Izida
Wsmack
mznida
ukiss
hromi
Fantom
marin
Nobodyxx
bros
Pohotni Jarac
Dantalion
Armin od Irima
flory
TWade
eni0
Dragony
Grinder
comewithme1717
MoW
Chakotay
schmizzl
skin
Athena
Rainmaker94
Tigon
tomi
morian
Aurora Borealis
Damian
Gea
Berny_Sinara
PEPE-Top Secret
betta13
kety6
veseli
Daenerys
Legionar
Ivan-ik
arhont
frostie
Jaykof
Cuppycake.Disaster
finga
Blizzard
danyf5
Merkurica
Tutankhamon
Sigmund Freud
Flamezar
fastforward
None
silver
Angel from shadow
ThE_IMMORTAL
gloria_g
Svjetloisjena
malena
Milab
Alpha
zvezda
indigocakra
88 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 27  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 12:43 am

E, šmizla, a zašto želiš vidjeti aure. Za bolje procjenjivanje ljudi?
Ja sam jedno vrijeme pokušavao vidjeti na sebi, ali sam onda vidio na sestri, i to ljubičastu iznad glave. Prvo sam mislio da je optički efekt. Kasnije sam pročitao opise te boje i točno joj odgovara. Zatim je riješavala testove i opet joj je ispala ta boja :)
Bilo je to prije nekih godinu dana. :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 1:26 am

Prošle godine sam doznao za jedan način kako vidjeti vlastitu auru, iako ga nisam isprobao pošto nemam baš mogućnosti za to.

Nužno je biti gotovo u mraku, a jedini izvor svjetla bila bi zapaljena svijeća. Tako zapaljena svijeća se drži ispred sebe i gleda se kroz plamen. Nasuprot osobe koja gleda kroz plamen se nalazi zrcalo u kojemu se promatra vlastiti odraz. Kroz neko vrijeme bi se trebala moći vidjeti aura oko osobe ili barem oko njene glave.

Osoba koja mi je rekla za taj način je to probala i također kasnije dobila potvrdu od osobe koja vidi aure.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 3:23 am

ja sam upravo riješio i rezultat mi je ovakav, znači od najviše bodova prema najmanje:
1. mentalni oker
2. fizički oker
3. lavanda
4. zelena, plava, ljupko oker, indigo, žuta (isti broj bodova)
5. kristalna, crvena (isti broj bodova)
6. grimizna
7. ljubičasta, naranđasta (isti broj bodova)
8. požrtvovani oker
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 11:15 am

Armin od Irima je napisao/la:
Prošle godine sam doznao za jedan način kako vidjeti vlastitu auru, iako ga nisam isprobao pošto nemam baš mogućnosti za to.

Nužno je biti gotovo u mraku, a jedini izvor svjetla bila bi zapaljena svijeća. Tako zapaljena svijeća se drži ispred sebe i gleda se kroz plamen. Nasuprot osobe koja gleda kroz plamen se nalazi zrcalo u kojemu se promatra vlastiti odraz. Kroz neko vrijeme bi se trebala moći vidjeti aura oko osobe ili barem oko njene glave.

Osoba koja mi je rekla za taj način je to probala i također kasnije dobila potvrdu od osobe koja vidi aure.

Isprobala sam to :)
Nisam gledala u zrcalo već u prijateljicu. Aura joj je bila naranđasta i pošto mi je prepričavala priču lebdjela je snažno oko nje, čim je stala naglo se povukla.
Za sebe ne mogu vidjeti aura - Aura! - Page 19 888361 Preblizu sam si.. mora ipak biti neka udaljenost između mene i objekta.. zato su profesori savršeni za promatranje aure, sad je mogu vidjeti i bez naprezanja... jedino vrlo rijetko u boji :)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 12:23 pm

Probala sam jednom nesto sa svijecom ali je drugaciji princip bio i na kraju me nesto bilo omelo pa sam prekinula i vise nisam pokusala ponovno.

Mislim da bi bilo super vidjeti boje aure jer se i preko toga moze vidjeti ako netko ima neki zdravstveni problem.

Mogla bih probati ponovno...samo mi nije bas jasno kako to gledam kroz plamen i koliko sam daleko od ogledala i gdje je svijeca tj. da li ju drzim u ruci ili kako?

@Gea...jesam dobro shvatila...gledala si auru od frendice na princip da je izmedju vas bila svijeca? Koliko si ti bila udaljena od svijece, a koliko ona? I da li je bilo jos kakvog svjetla u prostoriji?

:)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 12:30 pm

Jeste li probali videti nečiju auru u potpunoj tami?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 1:31 pm

U potpunoj kao apsolutnom mraku? Ne bas. Ali u nekim oblicima prilicne zamracenosti jesam tj. ustanovila sam da se tada zna lijepo vidjeti bijeli sjaj :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 2:09 pm

Ja nisam nikad vidio auru u tami, ali pri prigušenom svjetlu jesam. Moj otac je vidio jednom svoju auru oko prstiju u tami.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 11:56 pm

Ja mislim da nije moguce vidjet auru u totalnom mraku. Gotovo sam siguran da je nemoguce. Aura nije nesto sto svjetli ko Las Vegas :/
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 12:47 am

Soba je bila zamračena.. dopirala je blaga svjetlost iz hodnika i iz svijeće. Svijeća je bila na stolu koji nas je djelio.. ne bih znala reči na kojoj udaljenosti... bile smo si dosta blizu oko pola metra udaljenosti. :)

Shvatila sam da mogu i na svjetlu viditi blagi odraz aure :D I što više vježbam to mi lakše ide

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 1:06 am

@Flamezar...da, i ja mislim da je potrebna neka kolicina svjetla. Moze to biti i mjesecina ali ne potpuni mrak...

@Gea...aha, thnx, probat cu :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 10:34 am

Zanimljivo da je za viđenje aure potrebno svetlo. Da bi se videlo fizičko telo neophodna je svetlost. Ali aura nije fizički fenomen, pa zašto je onda potrebna izvesna količina svetlosti da bi se videla? Ako je potrebna svetlost onda je aura fizički fenomen suptilnije prirode, ili je reč o optičkoj varci. S druge strane, upotrebom tzv perifernog vida, u potpunoj tami, moguće je spaziti svetlosne fenomene jasne strukture čiji je izvor čovek ili neko drugo biće, životinja, biljka itd.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 11:46 am

Ne znam da li je potrebno. Samo kazem da ja nisam vidjela auru u potpunom mraku. Istina da nisam ni pokusavala ali i da jesam imam dojam da ne bih vidjela...ne znam...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 1:21 pm

Ja sam cesto primjetim sjene u boji :) Moglo bi imat neke veze :P
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 1:46 pm

Da, ja mislim da je potrebna svjetlost da se vidi. Jer to nije iz fizickog svijeta da se moze vidit u potpunom mraku. Aura je nesto slicno orbovima ja mislim. Samo kad ih osvjetlimo mozemo ih vidit
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 1:53 pm

Da, mozda jer nam je oko tako gradjeno da mu treba bar malo svjetla...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 2:42 pm

A možda energiju ipak ne opažamo na način na koji smo navikli da gledamo.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 2:55 pm

Ja miiiiiislim da sam samom sebi u mraku vidio auru, ali nisam uopće siguran je li to bila optička varka ili nešto drugo. Zato to nisam spominjao ovdje.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 3:04 pm

Mozda ne vidimo. Tocno. Ali cinjenica je da nisam auru niti pokusala vidjet u apsolutnom mraku. U obicnom mraku jesam i tu se vidi.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 3:08 pm

Ok, no mi nikad nismo u apsolutnom mraku.
No ajmo reći da sam ja bio u prostoriji koju sam pokušao što više zamračiti jer sam se htio pošteno naspavati. Naravno, nisam mogao pa sam zujao po stropu.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 3:11 pm

Zanimljive se stvari dešavaju kada uspemo napraviti totalni mrak u nekoj prostoriji. Zato volim one klaustrofobične toalete koji nemaju prozor nego jedino svetlo dopire iz ključaonice, a to se lako da rešiti. I ako vrata dobro dihtuju naprasno se nađemo u totalnom mraku. Pravio sam eksperimente sa nekim, na primer neko od nas zamisli jedan broj a ovaj drugi pogađa. pa onda pređemo na viši nivo jedan zamisli geometrijsku figuru, pa onda boju... na kraju smo došli do toga da pogađamo koju pesmicu pevušim u sebi, pa do izravnog prenosa misli. Totalni mrak nekako oslobađa um, pod uslovom da se ne bojimo mraka...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 3:12 pm

@Legic...Pa moze se biti u apsolutnom mraku ako si u sobi bez prozora ali...tko bi se sjetio tada gledat auru...obicno gledas gdje su vrata i gdje je svijeca face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 3:15 pm

Jarac, eee, to zaista trebam isprobati! Osobno se ne bojim mraka u malim, skučenim i pod uvjetom čistim prostorijama, no problem mi predstavlja biti u mračnoj kući. Izoštre mi se sva čula, posebice sluh, a i upravo mi se pojača to 'osjetilo' na druge energije. To ne volim.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 3:27 pm

Zapuši uši nečim ako ti to smeta, mada postoje vežbe za izoštravanje sluha... Ne mislim bukvalno, ali kao što oči mogu videti neke nefizičke fenomene (zapravo to radi treće oko), isto tako uho može čuti fenomene koji nisu baš standardni (nešto kao treće uho). U svakom slučaju jako je zanimljivo probati raditi u mraku pošto je benefit veći od ne činjenja zbog straha od mraka. Ako nas nešto vreba, to nas vreba nevezano za činjenicu je li oko nas svetlo, tama ili sumrak. U prostoriji bez svetla vreba te jedino vlastiti um.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 3:28 pm

Meni se cini da cujem zujanje kad je mrak...al kontam da to meni nesto zuji u glavi...valjda mi nesto s naponom mozga ne stima pa se ne uznemiravam previse :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





aura - Aura! - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 19 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Aura!
[Vrh] 
Stranica 19 / 27.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 27  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: