Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaši snovi - sanjarica

Go down 
+79
Bella.Lilly
ditta
lera
LaBibica
Remke
tinityrannical
Fantom
Jedi Mind Tricks
2pac
kingman745
Hladni
Novus ordo seclorum
KidagakashNedakh
megawar888
darkmoon
Dada289
Johnny wayne
Mystique
Kahali
Buby30
Lyra
InaNNaa
Korplikan
Einar
cy86
Narayana
kika13
Foto
Blizzard
Sin_Nanna
Astral WOlf
DrChaos
Lollo666
Neo
Saiyan
PEPE-Top Secret
Sang Real
floridana
Findo
Backpacker
Green
Melkior
Tonks
Sylvia
hawara
TokyKido
Miljan
whitelady
ZoneBreaker
primitive101
jade
Deti
rini
MoW
gloria_g
Chakotay
Lithium
hromi
ukiss
Star
schmizzl
flory
Dragony
Flamezar
Kruno10
Gea
biga
Balance
daughter_of_Sun
bros
Athena
Truman
mEN_iN_WHite
Mama
zvezda
Dantalion
Alpha
Berny_Sinara
Legionar
83 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimečet stu 04, 2010 7:16 pm

Legionar je napisao/la:
whitelady je napisao/la:
može jedno pitanje? zašto se više ni jednog sna ne sjećam ? tj.ćim se probudim zaboravim ne mogu se sjetiti što sam sanjala ,a sanjam svaku noć.

Ne znam, ali znam slučajeve ljudi koji na neko vrijeme uopće nisu sanjali. U jednom od njih cura nija sanjala jako dugo, a kada se prisjetila jednog sna bila je skroz ushićena. conf1

Mislim da je dokazano da ne postoji osoba koja ne sanja svake veceri,tj prolazi kroz REM fazu,koja cini oko 20posto cjelog spavanja i produzava se zadnjih par sati...To sto se ne sjeca je neki drugi fenomen,ali svako prolazi kroz to desinhronizovano sanjanje ili REM...

Radjeni su eksperimenti gdje su ljude budili svake veceri kad bi im pocela REM faza i tako 10 dana zaredom.Onda bi ih pustili 11 da normalno spavaju i sanjaju i ta faza bi se naglo povecala i zauzimala bi i do 70 posto vremena spavanja.Zbog nekog razloga ta je faza bukvalno NEOPHODNA za covjeka....A sad zasto confused scratch
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimečet stu 04, 2010 7:20 pm

Hvala na opasci, iako se iz mog posta može shvatiti da sam mislio na to da se ljudi ne sjećaju snova, a ne da ne sanjaju ;)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimečet stu 04, 2010 7:24 pm

Ma eto cisto da se ljudi ne zbune nono
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimepon stu 08, 2010 2:55 am

neku noć...

doma, u ovoj mojoj kući. bio sam sa tatom, mamom i sestrom. mama i tata su mi bili neki nepoznati ljudi, a seka je imama 4-5 godina, isto nepoznata, inaće moja sestra je starija od mene. ja sam bio u ovim svojim godinama.
bio je lijep dan, tata je vani sjedio, seka se igrala, a mama pospremala kuću. nebo se počelo mračit, dolazilo je nevrijeme, a rekli su da će biti lijepo vrijeme. izašao sam van i rekao tati i seki da idu u kuću, seka se htjela još igrati ali ja nisam dao, došao sam do nje, primio i nosio je na rukama. sva se bila stisnula uz mene, tada me obuzeo neki osjećaj. sve se zaustavilo oko mene i imao sam taj trenutak samo za sebe. gledao sam nju, sva spokojna, znao sam da mi nije seka, da je to san, ali svejedno sam osjećao veliku ljubav prema mojoj maloj sekici, mom malom anđeliću. još ništa nije znala o svijetu, uživala je u svemu, i mislio sam si hoću li ja doživjeti da imam svoju djecu. tada je sve opet krenulo dalje. otišli smo u kuću i tata za nama.vani su počeli letjet neki čudni kukci, ko muhe ali veliki oko 5cm. sve smo pozatvarali ali seu oko 2-3 ušla u kuću. mama je vse ubila a mene obuzeo neki čudan osjećaj da to nije smjela napraviti. vani se sve smračilo, ko noć je bilo. nestalo je struje. tata je izvadio svijetiljku ali baterije su bile slabe pa sam išao na kat u svoju sobu po druge. kada sam htio staviti nove baterije u svjetiljku, promjenile su izgled i nisu pasale u nju. osječao sam nešto jako čudno da se dešava oko mene, htio sam pokušati promjeniti baterije, ipak je to san, ali sam odlučio da ipak ne, da vidim šta će dalje biti. seka je došla vidjeti šta radim ali sam ju poslao odma nazad tati i mami i zatvorio sam si vrata na sobi. stavio sam nazad stare baterije u svijetiljku, ustanem sa poda i više nisam u svojoj sobi. bio sam negdje daleko. inaće znam to mjesto, često se vozim tuda. duga ravna cesta, sa jedne strane šuma a sa druge velika livada i opet šuma. našao sam se među velikom skupinom ljudi. svi smo bili porobljeni od strane nekakvih čovjekolikih bića bez izrazitih linija, na glavi nisu imali ni oći, usta, nos i uha. izgledali su nalik ovom sa slike, svi su bili isti, jednake boje.

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Source1

razumio sam što su govorili, telepatski. među njima je bio jedan glavni, on je bio nešto popud suca. određivao je kuda koji čovijek ide. dvije skupine svrstavanja su bile, crvena i zelena. na livadi su bila ta mjesta označena dugim sjajnim linijama, i kada je taj glavni rekao kuda treba ići, neki ko redari su otpratili svakog čovjeka ili u zeleno ili u crveno polje. kada je čovijek došao pred toga, on je automatski odma rekao kuda da ode, i tako kad sam ja došao pred njega, rekao je u zeleno, otpratili su me do t skupine u zelenom polju, bilo nas je puno i u crvenom i u zelenom. zabranili su nam da se mičemo, ali ja sam se mic po mic udaljio skroz iza na kraj polja da sam što dalje. pitao sam ljude šta je to, tko su oni. rekli su mi šta znače ta polja i šta će biti poslije, ali nitko nije znao tko su oni i zašto se to dešava. rekli su da ovi u crvenom polju će biti ubijeni, a mi iz zelenog ćemo ići za njihove sluge, robove.taj glavni je bio na nečem povišenom iznad tla tako da smo ga svi vidjeli. stalno je nešto govorio. sada su bili na tom području i skupili su sve ljude, a kasnije idu dalje i opet tako, po cijeloj zemlji. na stolu ispred sebe je imao tijelo čovjeka. rezao ga je kao kad mesar reže svinju, ali polako, dio po dio. i odnekud je izvukao neko malo štene koje se tek izleglo, pokazao nam ga i rekao vidite kako je mali, jadan, i da nebide uginuo, na njegovom tijelu se pojavila pseća sisa i dao psiću da sisa. tada je netko iz skupine počeo govoriti nešto protiv njega. da šta je pas nešto više od čovjeka, a ljude će ubiti. taj glavni je došao do njega i rekao svojima da ga premjeste u crvenu skupinu. glavni krene nazad prema svom postolju i u jednom trenutku ko da se smrznuo, zastane, okrene se prema meni i dođe do mene. osjećao sam kao da me cijelog skenira, i upitao me da šta ja tu radim i tko sam ja. rekao sam da me on tu svrstao, a on odgovori da nemam šta tu raditi, da odem, da sam slobodan. svi su me gledali. pitao sam ga zašto mogu otići, rekao je da sam čist, da nema ništa u meni i pokazao je rukom na cestu koja je postala ljubičasta. i rekao da idem njom da sam slobodan. nisam mu vjerovao, nisam htio to tako lako prihvatiti, sve ove ljude čeka loša sudbina, a mene pušta. i opet sam ga upitao zašto me pušta, jel će to stvarno učiniti. i opet mi je rekao da sam čist, i da njemu nije jasno tko sam ja i kako mogu biti tako čist. da za mene ništa nema i da odem. došao sam do ceste i na njoj se pojavila nekakva bijela sjedalica. sjeo sam na nju i odvela me po ceti i našao sam se ubrzo u nekom nepoznatom mjestu. hodao sam ulicom, sve je bilo nekako pusto, razrušeno. tada sam se odvojio iz svog tijela i gledao sam iz druge perspektive, slobodnog kretanja. bio sam u nekoj sobi neke zgrade. unutra je bila jedna cura i nekoliko dečkiju. cura je stajala uz prozor potištena, tužna, a dečki su se dogovorili da idu zadirkivat curu. počeli su ju naguravati, smijalli su joj se, govorili da će oni usrećiti. htjela se braniti ali nije mogla. rekli su joj da neće doći njezin braco i spasit ju. primili su ju ali se uspjela otrgnut, zvala je upomoć i uzela neke stvari koje je bacila kroz prozor, razbivši staklo nadajući se da će netko primjetit i doći. tada sam kroz prozor vidio sebe kako hodam ulicom. opet je nešto bacil i to sam primjeto, došla je do prozora i vrisnula. potrčao sam prema zgradi, vidjela me, i prepoznala, bio sam to ja, njezin stariji braco koji se uvijek brinuo o njoj i puno ju volio. obuzela ju je srećai radost. rekla je dečkima da dolazi njezin braco, oni su se smirili jer su se bojali šta ću napravit kada dođem.
i tu je bio kraj sna.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimečet stu 11, 2010 2:11 pm

Noćas sam imao zanimljiv san. Posjetili su me vanzići :D
Bio sam vani. Vidim dvoje kako se skrivaju. Otišao sam u svoju sobu. A oni za mnom. Sakrio sam se u sobi tako da njih ne vidim. Oni su dosli u sobu i čuo sam kako nešto rade. I ubrzo neki čudan neugodan zvuk, i tišina. Pogledao sam i nema njih. Ali po cijeloj sobi su mi ostavili ispisane bilješke. Počeo sam čitat što su napisali.
Dolaze sa Siriusa, nastanjeni su na još dva planeta. Ako ću gledati prema Siriusu još mogu njih vidjeti kako odlaze. Vratit će se još.
Bilo je još puno toga napisanog ali se nemogu sjetit
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimeuto stu 23, 2010 9:47 am

konačno san nešto bezveze jednostavno.

krećemo na put ja moj muž i najmlađa kćer,stojimo na nekom parkingu od neke benzinske muž toći gorivo ,ja straga u nekom velikom bijelom kombiju perem stakla(prozore),sva vrata na kombiju širom otvorena,mala sjedi na prvom sjedištu suvozaća ,neka kutija s jajima maloj pod nogama . na jednom kombi lagano krene u rikverc ja poviknem maloj pazi na ta jaja sva će se razbiti. i u tom trenu od nikud se pojavi neka ciganka nešto mi kaže ,al ne znam što i svojom rukom prođe preko moje kao neko tapšanje ,nakon tog se nasmije i pogleda mog muža zavodnićki i ode. a meni u tom trenu zazvoni budilica i tako se probudim ,što bi bilo dalje neznam.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimesri stu 24, 2010 8:56 pm

Ulazim u knjižnicu, unutra me dočeka djelatnik koji me vodio kroz prostorije. Sve je bilo puno starih knjiga na kojima se već skupio debeli sloj prašine. Rekao mi da slobodno pogledam sve knjige. Prišao sam stolu i primjetio jednu od nekoliko papira spojenih, rubovi su bili ukrašeni predivnim slikama prirode a u sredini tekst. Počeo sam čitati naglas tekst. Bila je pjesma, predivna. Posvećena Ozrisu. Čitajući dalje odlučio sam to slikati da mogu sa vama podjeliti na forumu. Izvadim fotić, a vodič mi oštrim glasom rekao dva puta- Nemoj se igrati prokletstom Ozirisa.
Pročitao sam još malo teks i tada sam primjetio, to je bila pjesma koja govori o prokletstvu Ozirisa
[Vrh] Go down
Miljan
Stanica
Miljan


Male
Capricorn Rat
Broj postova : 14
Age : 27
Registration date : 24.11.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimesri stu 24, 2010 10:00 pm

Ja sam u snu bio vestac lolcina lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimečet stu 25, 2010 4:00 am

Dantalion,
zanimljiv san...
Da li te još neke stvari vezuju za Egipat?... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimečet stu 25, 2010 4:00 pm

Pa samo tri madeža na licu koja su poredane ko tri velike piramide. Ili ko Orionov pojas. Pustinja, pjesak i vrućina mi gode. Dok šetam pustinjom lijepo se opustim, dobro dođe za široke misli.
[Vrh] Go down
TokyKido
Prašina
TokyKido


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3
Age : 30
Registration date : 23.11.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimečet stu 25, 2010 9:54 pm

prije par godina sanjala sam jedan san par dana za redom. bilo je davno znam , ali se svega sjecam...
bila bih sa mamom u stanu kad bi se pojavio stariji dečko koji je došao po mene. mama bi be uvijek ''predala'' njemu unatoc mojim opiranjima, te je komunicirala s njim kao s poznanikom. zatim bi se on, ja i još neki dečki njegovih godina pojavili u zapuštenoj garaži, te je on uvijek izvadio jednu veliku iglu i počeli bi se međusobno bosti...
to je to..mene sad zanima da li taj san treba nešto značiti iako samo par dana prije toga u školi imali predavanje o hiv-u ( što je po meni moguce da sam povezala s ogromnim iglama)..+ odakad znam za sebe mogu da si kontroliram što ce se desiti i svjesna sam da sanjam, a ovo nisam mogla kontrolirati.
[Vrh] Go down
hawara
Riba
hawara


Female
Aries Snake
Broj postova : 189
Age : 35
Location : Germany
Registration date : 09.11.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimesri pro 08, 2010 3:41 pm

Da sam pocinila ubojstvo nad bivsom frendicom, koja je prijetila da ce mene ubiti :)
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: d   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimesri pro 08, 2010 4:02 pm

hawara je napisao/la:
Da sam pocinila ubojstvo nad bivsom frendicom, koja je prijetila da ce mene ubiti :)

A na koji nacin si je ti ubila? I na koji nacin je tebe drugarica namjeravala ubiti?

Extra takodje...Ja sam samo sanjao da umirem,4 puta do sad...Nisam jos nikoga ubio,jedino se tukao u snovima...Kakav je osjecaj ubiti nekoga hehe lol!
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimesri pro 08, 2010 5:05 pm

ja već nekoliko noći ne pamtim šta sam sanjao, ni dali jesam šta sanjao :S . svako jutro se budim oko 9 bez budilice, i spavam na leđima. prije sam uvijek spavao na boku ili na trbuhu sa rukama pod jastukom, više nemogu tako. budim se odmoran iako idem poslije 1-2 sata spavat. zake je to tak? scratch
[Vrh] Go down
hawara
Riba
hawara


Female
Aries Snake
Broj postova : 189
Age : 35
Location : Germany
Registration date : 09.11.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimesri pro 08, 2010 5:12 pm

Prvo smo se mlatile, onda je ona bila na podu, lezala je, vidjela sam jasno njeno lice i da je bila u maslinasto zelenoj majici, a onda je bila neka druga perspektiva, iako em drzala za nogu..Nozem sam je pikala, dok nije prestala disati..Bila sam sva krvava, i ona je bila mrtva, ali sam bas nekako bila sretna...U snu...
Vec sam nedavno sanjala da sam je ubila, i sad opet... Taj san od nocas..Bas sam bila happy u snu...:)
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimesri pro 15, 2010 6:00 pm

da sam bila kod neke susjede ,izvela me na dvorište i pokazivala mi svoje imanje veliko neko prostrano dvorište s zelenim brdovitim travnjakom a na njemu bezbroj kokoši pa mi spominjala neke koze kako pasu na tom travnjaku samo ih nisam vidjela .

bez veze neki san, i da sanjala sam to po danu točnije negdje oko podneva.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 8:33 am

upravo sam sanjao da smo imali veliki party ce-4 foruma. puno nas je bilo, muzika uzivo svirala. plesalo se, pilo. u jednom trenutku odlucio sam otici van. bilo je predivno zvjezdano nebo. legnuo sam na travu i zaspao. sanjao sam neki san. sebe i svog najboljeg prijatelja. zivotni putevi su nas trebali udaljiti. on je trebao ic u pariz, a ja u kinu. nismo bili sigurni dal da prihvatimo to ili ne. uz razgovor zakljucili smo da su nam se pojavljivali znakovi koje nismo tada prepoznali. tada smo lakse to podnijeli jer su cijelo vrijeme pred nama bili znakovi i zakljucili da je dobro za svakog da odemo. oprostili smo se. i otisli. tada sam se probudio usred polja. party je vec bio gotov i nigdje nikog, codno da me nitko nije trazio. krenuo sam do svog auta koji je bio malo dalje sparkiran. potrcao sam, i cuo sam nekakvo komesanje u mraku. svjetiljkom na mobitelu sam posvijetlio oko sebe i vidio krdo jelena. jedan veliki jelen se dignuo sa tla i pojurio prema meni sa spustenim rogovima spreman me ubit. nisam mogao nikud pobjec, auto predaleko. uspio sam se nekako izbavit iz tog sna i nasao sam se u nekoj tami, ali kljucevi auta su mi ostali u ruci. i probudih se. sada odem dalje spavat. noc
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 3:01 pm

Oooo veliki CE-4 party zubi fora san :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 3:10 pm

čak je i Legi imao svoj auto, čekali smo da se sparkira što mu nije išlo baš najbolje rofl2
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 4:43 pm

Treba se ispraksat zubi

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimesri pro 22, 2010 1:29 am

ili položiti vozački prvo zubo

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimesri pro 22, 2010 3:20 pm

nocas sam imala jako lijep san. Sanjala sam da sam upoznala svog anđela.. nije imao krila ^^ nego lijepe plave oči i kovrčavu kosu. zapravo se radilo o nekom dečkiću koji bi se pojavio niotkuda i rekao mi što trebam učiniti da se izvučem iz problema. U snu sam "shvatila" da mi se anđeo prikazuje u tom obliku. Baš mi je žao što sam se probudila :(
Još uvijek imam osjećaj da od nekud znam tog dečkića, al znam da ne znam zubi
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimesri pro 22, 2010 7:03 pm

Jel to bio samo san ili? :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimečet pro 23, 2010 12:27 am

Samo san ;)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitimečet pro 23, 2010 2:23 am

Ali lijep san :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši snovi - sanjarica
[Vrh] 
Stranica 8 / 20.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» snovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: