Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaši snovi - sanjarica

Go down 
+79
Bella.Lilly
ditta
lera
LaBibica
Remke
tinityrannical
Fantom
Jedi Mind Tricks
2pac
kingman745
Hladni
Novus ordo seclorum
KidagakashNedakh
megawar888
darkmoon
Dada289
Johnny wayne
Mystique
Kahali
Buby30
Lyra
InaNNaa
Korplikan
Einar
cy86
Narayana
kika13
Foto
Blizzard
Sin_Nanna
Astral WOlf
DrChaos
Lollo666
Neo
Saiyan
PEPE-Top Secret
Sang Real
floridana
Findo
Backpacker
Green
Melkior
Tonks
Sylvia
hawara
TokyKido
Miljan
whitelady
ZoneBreaker
primitive101
jade
Deti
rini
MoW
gloria_g
Chakotay
Lithium
hromi
ukiss
Star
schmizzl
flory
Dragony
Flamezar
Kruno10
Gea
biga
Balance
daughter_of_Sun
bros
Athena
Truman
mEN_iN_WHite
Mama
zvezda
Dantalion
Alpha
Berny_Sinara
Legionar
83 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
Autor/icaPoruka
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimečet lis 04, 2012 2:38 pm

Jedan dobar leteci san imao prije 2 dana,letenje iznad mora i u moru. roll
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimečet lis 11, 2012 9:25 am

Evo da i ja imam san koji me uspio zbuniti.

Malo je nabacan al evo od prilike...

Sanjam da sam našla vozačku i knjižicu vozila neke osobe. Uđem u trag te osobe (na netu nađem broj mobitela nekako preko podataka iz vozačke), nazovem i ispostavi se da osoba živi odmah do mene. Odnesem joj dokumente. Radi se o mladoj ženskoj osobi. Obučena je kao da je iz neke arapske zemlje. Ne mogu se zadržati jer doma imam goste. A doma mi je frendica i njen poznanik kojeg, po povratku, nalazim mrtvog. Leži na stolu u najvećoj sobi u stanu. Točnije njegovo tijelo leži, a on (duh) sjedi na kauču zajedno s mojom frendicom. Nije mi točno jasno jel ga (i) ona vidi (kao duha) ili ne. Izlazim i ispred je parkiran auto. Radi se kao o nekom furgonu. Na gornjem dijelu skladišnog prostora furgona iscrtan je, točnije kao da se pojavio sam od sebe, križ i oko njega kao krug. Nije iscrtano precizno ali to su elementi. Prolaze neke starije žene (ne zajedno nego jedna pa druga) i komentiraju križ poluprestrašene ali ja ne vidim to kao nešto loše (mislim križ i taj krug).
Najednom se nalazim ispred zgrade u kojoj radim u kojoj se održava sajam nešto tipa onog mystic-a što je bio na Velesajmu nedavno. Odmah na prvom ulazu predavanje je o spiritizmu, mrtvima, duhovima i svemu tome. Hoću ići tamo (obzirom na onog mrtvog od ranije kojeg vidjeh kao duha) ali se javlja moja majstorica Reikija i svim silama me odvlači od tamo na drugi ulaz koji se bavi drugom temom. Idem za njom iz poštovanja ali zapravo želim baš u tu salu u kojoj se bave spiritizmom. Dolazimo na drugi ulaz gdje nude neko piće i čeka se predavanje. Uzimam to nešto što se pilo i baš joj idem objasniti ovo da hoću ići u onu prvu salu kad zvoni sat i probudi me.
Mislim da je bilo još nekih momenata i djelova tog sna kojih se sad ne mogu sjetit.

Enivej...eto...ima neko neku ideju nekog značenja?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimečet lis 11, 2012 10:33 pm

Prvi dio, ono s vozačkom, mladom ženom i arapskom odjećom vjerojatno ime veze sa svakodnevnim aktivnostima i tu ne vidim neku značajnu simboliku.
Možda je umiranje tijela te poznate osobe samo znak da stari obrazac umire, a novi se rađa.
Prijateljica predstavlja tvoje fizičko tijelo, koje se ne brine oko novog obrasca, njemu je taj novi obrazac isti kao i stari, dok ti (tvoja psiha) uviđaš da on to nije. Križ i krug koji se pojavljuju, a kojih se starije ženske osobe boje možda jednostavno označavaju pravu duhovnost, onu koja se možda društvo boji odnosno od koje društvo zazire.
To što je na furgonu ne mora ništa značiti, ali može značiti praktičnu primjenu duhovnosti, jer je furgon praktično uporabljivo prometalo.
Kad ti majstorica ne da da se baviš spiritizmom to ti zapravo psiha poručuje da se ne opterećuješ prošlošću već da kreneš na neku drugu temu. Iako bi ti zapravo htjela više toga još od prošlosti saznati.
:)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimepet lis 12, 2012 12:34 am

Joj Alpha,pa ti si meni za brigu. confused

Sa 33 godine sanjas takve gluposti... zubi
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimepet lis 12, 2012 9:59 am

Sanjala sam nocas da ulazim u jednu veliku prostoriju. Izgledala je kao hala za izvodjace. Standovi su bili poslozeni. Hodala sam halom i trazila svoj stand. Nailazim na nekog mladjeg muskarca pokraj kojeg su tri madraca. Jedan za bracni krevet, jedan za djecji krevet i jedan za kinderbed. Muskarac me pogledao i rekao mi da su ti madraci poklon za mene od vlasnika tog standa.
Gledam te madrace, razmisljam si da mi trebaju, ali nikako mi nije jasan madrac za kinderbed.
Nadjem se u prostoriji pokraj. Ispada da je to moj ured. Smisljam kako cu otpremiti te madrace doma. U tom trenu se pojavljuje moj bivsi decko, kojeg u RL nisam vidjela valjda 10 godina. Pozdravlja me i najednom se nalazimo na nekom malom krevetu gdje me on ljubi. Ali, moje misli i dalje su u tim madracima, nikako da prestanem misliti o njima. I stalno se cudim sto ce mi madrac za kinderbed... Dalje se ne sjecam scratch

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimepet lis 12, 2012 11:14 am

@MoW...zanimljive asocijacije. Meni je najveći dojam u snu ostavilo pronalaženje dokumenata i dio sa smrću, duhom, spritizmom i simbolima križa i kruga na vozilu. Međutim nekako su mi zbrkani impulsi oko toga...

@Fantom...pa i ja se brinem kava

@Dada...dakle, sanjala si preuređenje sobe :D ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimepet lis 12, 2012 12:25 pm

@Alpha, recimo da ima veze sa RL moj san. To sa "preuređivanjem".
Samo što mislim da je bivši dečko u snu personifikacija sadašnjeg, jer su karakterne osobine tadašnjeg i sadašnjeg, njih obojice, iste. Uglavnom, probudila sam se u točno 5:55 ujutro... scratch

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimepet lis 12, 2012 3:45 pm

Jebo te pa ja nista nesanjam... confused

Jedino kad sa zenom gledam (kod nje je daljinski) Sulejmana Velicanstvenog sanjam da sam Sultan i da imam veliki harem... cerek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimesub lis 13, 2012 9:54 pm

@Dada...meni su česti ti snovi koji su zapravo mozgovno prekuhavanje proteklog dana ili nekog aktualnog događaja.

@Fantom...a u Austriji imaju Sulejmana? Btw, zar ti nisi svojedobno rekao da je u kući ''tvoja zadnja''? Čini se da baš i nije kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimened lis 14, 2012 12:53 am

Pa cuj,kak da ti velim,Sulejman je stigao do Beca i tu mu je bio vrh osvajanja. kava

Dalje,obzirom na standard za 20 € mjesecno imas tisucu programa a nase ljepotice gledaju domace serije a OBN im je
omiljena TV sa Sulejmanom Velicanstvenim,Larin Izbor,Odbacena itd... zubi

I moram priznati da je TV u zeninom posjedu ali je komp samo za gazdu u kuci jer da je obrnuta situacija,nikada ti nebi
virtualno upoznala Fantoma... ides


Ko sanjam je kako mi donosi kap rose na usnama,zubor potoka na grudima, mrvu meda pod grlom i komad vruce pogace u marami, sanjam je a strah me je da se ne probudim... sleep
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimeuto lis 16, 2012 10:19 am

Znači ti radiš od kuće?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimeuto lis 16, 2012 5:30 pm

Znaci da sam ja svoje snove ili sanjarice ostvario... ides

Slijedeci molim... zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimesri lis 17, 2012 9:59 am

Znači san ti je bio radit od kuće?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimesri lis 17, 2012 4:48 pm

Znaci da mi u ovoj dimenziji san sasvim odgovara uzimajuci u obzir predhodne snove a kao
nepopravljiv optimista vjerujem da postoje i bolji sni,ali otom potom.
Trenutno mi je ovdje lijepo... ides
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 10:19 pm

Vec nekoliko noci (5-6 odprilike) sanjam istu scenu, samo svaku noc malo dalje sanjam:

Noc je, ja sam sa prijateljicama vani, stojimo malo dalje od diska poznatog.
Meni prilazi neki lik sa torbicom i cigaretom i nesto mi kaze.
Ja skocim na njega i pocinjem ga udarati.
Sa nogama mi pada lako.
Ali kad pokusam sa sakama, uzimam zalet (?) ali cim ga zelim lupit, usporavam.
Pokusajem, i ne uspijem ga udariti, kao da ga samo taknem, a on mi se smije.
Ja sto vise pokusajem, i ne ide.
Ljudi okolo nas ni ne gledaju, tj. kao da je to normalno sto ga tucem.
Uopce se ne obaziru.

Sta bi to moglo znacit ? confused
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 10:24 pm

mene zabrinjava zasto ima torbicu
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 10:30 pm

haha, od neke djevojke je drzao
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 1:31 pm

Ponekad sanjamo jedan san i on, uistinu, bude pokazatelj nečega. Ipak, čini mi se da veću težinu imaju snovi koji se ponavljaju. Time nam naša podsvijest nešto želi poručiti.

Koliko puta se vama san mora ponoviti da bi ste ga uzeli u ozbiljnije razmatranje?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 1:33 pm

ono zadnji put, napisano na temi Weird dreams mi se ponovilo desetak puta sveukupno, dosta sam čekao dok nije eskaliralo pa sam onda odlučio nešto poduzeti.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimepet ruj 27, 2013 8:03 am

Totalna debilana od sna, ali ga moram postati. affraid 

Neki drugi planet. Bruce Willis odlazi u potragu za pitkom vodom. Ubija putem da bi dosao do rijesenja o vodi. Na kraju iscrpljan se vraca nazad, dolazi na obalu, zbunjeno gleda gdje je... ne vjeruje da se ikad vise bude vratio doma. Pogled na okolis je cudan, s druge stane vidi i okolis tudeg planeta i svoj. Dolazi zeni koja je ljuta i govori da nije voda mrtva kod njih. Na sto mu ona odgovara da zna. I da mu je pokusala to objasniti a nije slusao. Da je voda cista tekucina sa par mrtvih bakterija. shock shock 

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimepet ruj 27, 2013 7:41 pm

Baš bruce willis? roll 
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimepet ruj 27, 2013 7:47 pm

Ne pitaj.... shock 

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimepon lis 07, 2013 10:47 am

Ne znam šta se dešava u zadnje vrijeme, samo neke čudne snove sanjam...

Prije par dana sam sanjala da sam mrtvacu na prst stavljala neki vatreno crveni prsten, gdje je taj mrtvac zbog tog prstena oživio. Nakon što mu je netko skinuo taj prsten opet je umro, a ja sam se borila da nađem taj prsten, da ponovno mrtvacu stavim na prst da oživi shock 

Noćas sam sanjala da sam u nekom objektu na pučini, puno ljudi, svadba nečija, ja se šećem i gledam u metalne konstrukcije na površini mora koje su bile u obliku broja 7 i broja 10 i govorim nekom tko je sa mnom kako bi željela živjeti na ovom objektu na moru, da mi je baš lijepo tu. scratch

Prije nisam toliko sanjala, ne znam šta se dešava... affraid 

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimepon lis 07, 2013 2:06 pm

Moguće je da se sjećaš ovih snova zato jer imaju neko određeno značenje.
Jesi li nedavno mijenjala ležaj ili položaj ležaja ili si možda imala neke emocionalno burnije dane?
Svašta zna utjecati na kvalitetu naših snova.



_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitimepon lis 07, 2013 3:05 pm

Nedavno sam inicirana u I stupanj Reikija, jedino je to jedna poveća promjena koje se mogu sjetiti da bi utjecala na snove. A, da, snovi sigurno imaju neko značenje...

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 18 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši snovi - sanjarica
[Vrh] 
Stranica 18 / 20.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» snovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: