Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ask primitive101 (chat tema)

Go down 
+16
Akasha
Madonna
Sang Real
biga
Legionar
Alpha
Chakotay
wanderer
MoW
Blizzard
Skulptura
Green
flory
Melkior
primitive101
Ephez
20 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next
Autor/icaPoruka
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimened vel 19, 2012 4:42 pm

Primitiv ,a ko je brate ,tebe postavio za Boga ?
Ako ću se ja manut proroka .... Isusa ,i ostalih iz Biblije ,kako ću vidjet da ovo što živim ima
uporišta u Bibliji ,koju kako ti kažeš ,treba da spalim ?
Meni je Biblija fin i najbolji pokazatelj da stojim u istini .
Ti ako sam sebe postaviš za Boga ,neovisan o Isusu i Biblijskom Bogu - ti si sam svoj majstor ,
možeš iskušavat šta možeš ,to je mogao i svaki drugi nevezani učitelj tih tehnika koje
ti izvodiš .
Ako si sam u svemu ,bez da poštuješ i voliš zajednicu izabranih - tad si sam i to je to .
Kud ćeš sam stić ?
U mrtvilo,jedino to .
Isus je spasitelj ,i to je to ,ostale samostalne radnike ne priznajem ,i
TU JE RAZLIKA IZMEĐU MENE I TEBE .
Isusa shvatit u potpunosti može samo onaj koji ga se drži ,i ti propuštaš moje riječi opet
ja kažem Isusa poznam osobno ,ali ne ,nema smisla ,ponavljaš i ti Blizzove riječi ,mlaćenje
prazne sleme i počinjem da verujem u to ,ja sam smetnja ,praznooooooo ,nit me ko čitao ,nit shvatao ,whatever ,navikla .
Probala sam nešto ,ništa ispalo
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimened vel 19, 2012 4:47 pm

Citat :
Ephez,Vrag je ljubav Bog ti nema veze sa ljubavlju...

Sad si mi reko sve ...
Inspiriran mojim načinom prema tebi ,ti pišeš one stihove o Bogu i vragu ...
Nit je neugodno ,jer se ne vređam ,nit iznenađujuće ...ja ostajem u Isusu ,ti van toga
i nema ljubav sa hladnoćom ništa ,da
Bog Biblijski i tvoj bog nemaju spone ,i ta istina ne boli ,može bit samo štata za tebe
ali to si TI HTIO ...
Ti moju brigu za tebe nazivaš vragom ,da (još sam mislila da se varam ,da to moj ego sumnja
da si na mene mislio ,da sam spona vražja,al po srcu sam i sad osjetila bodež ,ko i prije,
imam detektor na srcu i vidim LOŠE JE)
Okay ,baj
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimened vel 19, 2012 5:02 pm

Ti si stvarno prirodno glupa ili me zajebavas...Ucitelj Isusa je dusha koja je temelj stvarnosti,koja je apsolut....Toj dusi se ja prepustam,a ne samom sebi.

S druge strane,ja jos ne mogu da sto posto utvrdim jeli Isus utjelovljenje Kralja ovoga svjeta ili ne.Tj smatram da je moguce da je onaj kojeg je Isus oslovljavao sa Otac ustvari pravi Lucifer.Tj kuku onome koji se prosvjetli i utemelji u dusi a monoteista je,toga vrag ima za dorucak.Jahve=Isus=Otac=Sotona...Zvuci nevjerovatno,ali nije,objasnjava mnogo stvari...Samo kad se izadje iz ljudskih shvatanja stvarnosti i dobije malo veca i sira slika....

Dakle,da,nemam uporiste u tvom biblijskom Bogu jer je on zapravo pravo lice Lucifera,kralja ovog svjeta.Postoji beskonacan broj takvih "kraljeva",apsoluta u relativnom,ali je APSOLUT jedan.Drugi Bogovi mogu napravit svoja utjelovljenja na zemlji neovisno o volji lucifera.Lucifer ih moze probat zajebat,ali nece uvjek uspjet.

Drugo,ti si Ephez utemeljena u nezbiljskom,jer zbiljska je jedino dusa,a Biblija je knjiga nekakva,nije dusa sama po sebi...Dusa nece proci,knjiga oce.Tvoja projekcija je takodje prolazna.

Nemam ja sta tebe shvatat,nego obrnuto.Ako mislis da si bliza ti isusu koja navijas za njega,nego ja,onda ne znam sta da kazem....Ja opisujem istu stvarnost,a to sto je Isus jedan od likova koji su vidjelu tu stvarnost i opisali je na slican nacin,ne znaci da je ta stvarnost Isusova.Isus je jedan od prstiju ka toj stvarnosti,ka Meni,ka dusi,ali kakve to veze ima,kad ti neces kurca shvatiti od svega ovoga,nego ces opet po istome.Nije Isus istina,Ja Jesam Istina :)

I sad ukoliko imash IQ veci od 15 shvatices da to ne govori ni tjelo,ni um,ni emocije,ni ideje,nego je to govor iz duse,ciste svjesti.Ja sam rupa u iluziji,svjetlo koje zraci sa one strane pojavnog bla bla...Mogo bi do sutra pricat...To govori apsolut,a ne tamo nekakvo tjelo i um...To sto je Isus opisivao apsolut na slican nacin ne znaci to sto ti mislis da znaci...
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimepet tra 13, 2012 3:48 pm

Pozdrav ljudima sunčane volje , ja i dragi ne pričamo pa je pitanje kolko smo si dragi jer on meni je ,nemreš verovat (nakon svega) kava
Neznam jel njemu izraslo kakvo srce ,mada sumnjam scratch lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina

Madonna ,a kaj ti ?
Jes prevazišla autistično ponašanje ? study conf1 -.- hug

[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimepet tra 13, 2012 4:57 pm

Razlog što se javljam jest ustvari što sam sanjala primitivesa , u obliku simboličkog sna .
On ima dar rašifriravanja snova (as I saw on the other forum study )
Sanjam ja da upoznajem Gospodina Mavraka .
I taj meni govori o primitivu (njegovo ime baš) i ja se čudim od svih tih (toga imena)
u cjeloj Srbiji - ja da upoznam NJEGOVOG POSLODAVCA ?! kafenisu
I mene sve (naravno) zanima o subjektu ,pa mi Gospodin Mavrak daje poslovnu brošuru
puuuuuno subjektovih slika i raznih podataka ,a kako ja
JESAM ONLINE PAPARAZZO = TO JE RAJ !
Ja SRETNA DO NEBA ofca ,aaaaali mi Gospodin Mavrak kaže :

- "Ali on ti je malo ... (i pokaže ono nepristojno na glavi u smislu LUD) " conf1 :(

Ja kažem : - "Ma "znaaaaaam" (navodnici jer ZNAM DA NIJE ,ALI ZNAM KAJ OĆE REĆI ...)" pale

Objašnjavam da ga znam jako dugo i da je on preeeedobar i drag ...opravdavam ga svim mogućim sredstvima .

I san biva Interrupted ... ali jako bistro ostane u sjećanju (to ono ujutro dok ti sve legne)

A ja ,dok nisam znala kak se primitiv101 preziva ,sam stavila TO PREZIME ,po intuiciji od Boga (na fejs) dok sam obožavala primitiva .
I taj poslodavac = Bog .

P.S. i prezime (mada znam kako jest u originalu , u ovom snu je MAJLS)

Primitiv zna da ako slušaš Boga ,da ideš i do samog pakla ,ako je to Bog predvidio za tebe .
Tako da ,kako god da se Primitiv kretao ,kojim cestama - on je MOJ BRAT i baš me briga !
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimepet tra 13, 2012 5:01 pm

Nadam se da će primitiv skupiti svu pristojnost i odgovoriti mi šta ja to sanjam !?
I usput mi reći JESU LI SE NJEGOVI SNOVI OBISTINILI I JEL UPOZNO SVOJU ŽENU ?
(jer je proljeće ,a tad bi TREBAO scratch )
U slučaju da se udao - ja se izvinjavam zivili

Pozdravljam ga uz pjesmu :

[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimepet tra 13, 2012 5:05 pm

Ephez je napisao/la:
Pozdrav ljudima sunčane volje , ja i dragi ne pričamo pa je pitanje kolko smo si dragi jer on meni je ,nemreš verovat (nakon svega) kava
Neznam jel njemu izraslo kakvo srce ,mada sumnjam scratch lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina

Madonna ,a kaj ti ?
Jes prevazišla autistično ponašanje ? study conf1 -.- hug

ne,jos je sve po starome...drago mi je da si opet malo svratila...@ zivili
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimepet tra 13, 2012 5:40 pm

Ej Angelino :) , pozdrav .
Ma neka je kako je ,svako je na svoj način 8) 5

Ja ,eto ,probavam malo pitat Primitiva lovely ,nemam ega ,jer da imam = NEBI cerek
On nema srce ,al zato ja nemam mozak cerek pa nek bude ON pametan , a ja i svoje i njegovo srce (odglumit) Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Fe9cf8ff24d61210e9a063f003160a2d
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimesri tra 18, 2012 1:43 pm

Prim is fckn hates me ?
affraid

Whatever , I`m doin my best

Nevezano ... imam i drugih interesa zadnji dana miga
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimesri tra 18, 2012 2:31 pm

pozzz...samo uzivajte...@ :)
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimesri tra 18, 2012 2:58 pm

Primitive je lud kao struja :)))

Ja bih rekao da to ime mavrak predstavlja zapravo anagram mog nadimka,koji je izveden iz mog prezimena,stim sto je jedno slovo tu VISKA...Znaci trebala bi premetati slova iz rjeci MAVRAK,i dobices moj nadimak,kako me ljudi zovu,s tim sto jedno slovo moras izbacit jer je visak...Znaci mavrak sam zapravo ja hahaha

Tako da opusteno,ako ja kazem za sebe da sam lud i svjestan sam toga,onda je to olaksavajuca okolnost :)

Sto se tice zenidbe,intimne su to stvari,ali ...... :)

Ephez sestra moja :)))))))))))))

Ubicemo mi tog "Hrista" i "Budu" :) samo nam smetaju :)
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimečet tra 19, 2012 5:17 pm

primitive101 je napisao/la:

S druge strane,ja jos ne mogu da sto posto utvrdim jeli Isus utjelovljenje Kralja ovoga svjeta ili ne.Tj smatram da je moguce da je onaj kojeg je Isus oslovljavao sa Otac ustvari pravi Lucifer.Tj kuku onome koji se prosvjetli i utemelji u dusi a monoteista je,toga vrag ima za dorucak.Jahve=Isus=Otac=Sotona...Zvuci nevjerovatno,ali nije,objasnjava mnogo stvari...Samo kad se izadje iz ljudskih shvatanja stvarnosti i dobije malo veca i sira slika....

Dakle,da,nemam uporiste u tvom biblijskom Bogu jer je on zapravo pravo lice Lucifera,kralja ovog svjeta.Postoji beskonacan broj takvih "kraljeva",apsoluta u relativnom,ali je APSOLUT jedan.Drugi Bogovi mogu napravit svoja utjelovljenja na zemlji neovisno o volji lucifera.Lucifer ih moze probat zajebat,ali nece uvjek uspjet.

Drugo,ti si Ephez utemeljena u nezbiljskom,jer zbiljska je jedino dusa,a Biblija je knjiga nekakva,nije dusa sama po sebi...Dusa nece proci,knjiga oce.Tvoja projekcija je takodje prolazna.

Nemam ja sta tebe shvatat,nego obrnuto.Ako mislis da si bliza ti isusu koja navijas za njega,nego ja,onda ne znam sta da kazem....Ja opisujem istu stvarnost,a to sto je Isus jedan od likova koji su vidjelu tu stvarnost i opisali je na slican nacin,ne znaci da je ta stvarnost Isusova.Isus je jedan od prstiju ka toj stvarnosti,ka Meni,ka dusi,ali kakve to veze ima,kad ti neces kurca shvatiti od svega ovoga,nego ces opet po istome.Nije Isus istina,Ja Jesam Istina Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 158397

I sad ukoliko imash IQ veci od 15 shvatices da to ne govori ni tjelo,ni um,ni emocije,ni ideje,nego je to govor iz duse,ciste svjesti.Ja sam rupa u iluziji,svjetlo koje zraci sa one strane pojavnog bla bla...Mogo bi do sutra pricat...To govori apsolut,a ne tamo nekakvo tjelo i um...To sto je Isus opisivao apsolut na slican nacin ne znaci to sto ti mislis da znaci...


Sad ti meni molim te objasni zašto je Bog u kojeg vjerujem za tebe Lucifer, a ne, kako nazivaš, Apsolut? Po takvoj logici ja mogu reći da je Apsolut ustvari Lucifer, a Bog Jedan i Jedini Pravi Bog...
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimepet tra 20, 2012 8:48 am

Citat :
Ja bih rekao da to ime mavrak predstavlja zapravo anagram mog nadimka,koji je izveden iz mog prezimena,stim sto je jedno slovo tu VISKA...Znaci trebala bi premetati slova iz rjeci MAVRAK,i dobices moj nadimak,kako me ljudi zovu,s tim sto jedno slovo moras izbacit jer je visak...Znaci mavrak sam zapravo ja hahaha

ISUSE BOŽE ! shock shock shock

I tebi je to sam tak ????????????????????????????
Pa ja dok sam pravila fejs na tebe , nisam znala kak se prezivaš ,pa mi je Bog rekel nek
napišem Mavrak shock shock shock

Ja sam u šoku shock
Sorry ,mislila sam da se duriš pizdo ,pa te nisam ni gledala ,al sam okinula RATUJEMO
pa me prebacilo na tvoju frekvenciju ljubi

Pusti ti ženidbu ... conf1 bitno da smo si mi okej ,kaj ne ?
Buš mi ponovil broja moba ,sam ga bacila ,naravno zubi

Ja sam ti also luda u zadnje vreme i jako mi paše - nit jedem ,a spavam malo zubi
Imam namjeru skinut 23 kile pa mi sretno ,jel tak ? zubi

Hvala,hvala ... i nije neš teško , samo buljim u komp ,fejs,Tuba,Tweeter i tak lood

Još jednom - nemrem verovat da sam TO sanjala ,sad još više verujem da mi je
samo NEBO granica ljubi thank you ,Prim hug

Ima smisla ta alegorija s prezimenom ,a znam i na koje IME misliš ,nema veze tu ...
U snu je BOG bil Mavrak a tebe pokazao ko malo ošinutog ,ali ako te pokazao ko svog ,pokazao te ko Sina ,pa ima itekako smisla ,jer na fejsu se prezivaš tako ,kako te ja vidim ,ko brata ,a nema veze kaj se mi koljemo ,to je normalno ,jer to je test srca , da se ne koljemo - nebi si imali kaj oprostiti ,a oprost je čin ljubavi pa ko to more ,nakon onih uvreda ,haha - taj je Bog kava

Love U ... neka smo mi na sve 4 strane ,ali nema veze ...kako kaže pesma :
JESI KURVA ,ALI NEMA VEZE hug ,KURVAŠ SE PO SVIM MOGUĆIM RELIGIJAMA ,BRAT , AL KO TE JEBE ,JA TE VOLIM

[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimepet tra 20, 2012 8:58 am

Citat :
Tako da opusteno,ako ja kazem za sebe da sam lud i svjestan sam toga,onda je to olaksavajuca okolnost

E, nisi ti lud ,čim veliš cerek , jer lud nezna da je (ili negira)
Bog je mislil da se tražiš još ,na taj način lud ,kako sam ga svatila cerek
Imaš temelje na ŽELJI DA SPOZNAŠ ISTINU ,a ego ti je popustljiv ,pa nema zaista brige,pa da i saznaš najpogubnije nešto za svoj ego ,ja znam da nebu problema s tobom ,na kraju .
Jer ,ti imaš moć da tolko naživciraš ,razjebeš ... pa na kraju pukneš u smeh i kažeš :
OK ,ALI ... cerek i onda je dalje s tobom lako razgovarat ...
Bog nas je napravil zajebane , i tu je čar bratstva - svako je glup na svoj način cerek
ali svi imamo tu dječju crtu povratka Ocu ,dok zaglibimo ,pa je sveeee okej hug
Aj nebum preterivala s izljevima ,da nam ne zatvore temu jer je prešla granice normalnog ukusa ,tj SAMO PITANJA
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimepet tra 20, 2012 9:50 pm

A dosadno mi ,pa ajmo razgovarat :)

Neznam jel si kaj čital iz Biblije ,ali neke stvari se urežu ko utjeha ,pa je lepo ovo istaknut :

Psalam 127,2
Uzalud vam je ustat prije zore i dugo u noć sjediti, vi što jedete kruh muke:
miljenicima svojim u snu on daje.


Taj san o tebi sam sanjala taman nakon jutarnjeg buđenja dok sam skoro ubila fejs
(moj ritual tuge napuštenosti)
Mislila sam : Niko me ne voli , ako kog pitam neš privat ,taj mi jedva odgovori
(pritom mislim samo na brata za kojeg znam DA JE ,a ostali su mi bili na probi ,
ali isto rastuže :( ,pa onda i poludim pa psujem i onda SHVATIM :
Primitiv je kužil bes ,psovke i nikad me nije zbog toga napustil)

I sad sam ti ja na jednoj prijateljici samo (na fejsu) koju znam uživo ,a nova zanimacija
mi je čejsing po twitteru Andya Biersaca , ja njega follow da vidim ŠTA JE TO scratch study ,ovu njegovu sam čula ,
i dalje je history :



Oduševljena sam s njim i sablaznila sam sve kršćane zivili zubi conf1

Ja volim Andyev bes , i počela sam vjerovat u njega ko u Boga moli

I tako ,Primitiv ...sam ti ja u Ameriki malo conf1
Smatram da je dečko jako dobar ,a glumi lošeg ,tak je sladak , to MORA BIT OD BOGA ,
a na van sama "sotona" zubi zubi zubi
Ima SVEEEE : sotonske simbole po sebi ,oko sebe ,ma sve 5 conf1 ...ali mislim - Pa to je da rastera one koji
NEĆE DUBLJE RAZMISLIT da je
Andy ustvari od Boga ,ali se zeza ,ko i mi kako prostačimo .

Aj pa ti ,brate moj vidi - ko je luđi od nas dvoje : ja il ...UF NEMOGU NAPISAT (ti)
Kaj to znači ? scratch conf1

Kaj bu sad ispalo da sam JA scratch ?
Pa kaj fali Andyu ?
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimesub tra 21, 2012 12:29 pm

Ne znam,nisam slusao doticnog mladog umjetnika :) Al ako ti kazesh da valja,to mora bit istina :* :* :*

Pa da,u osnovi si ti potpuno u pravu sto se tice nasheg "odnosa"...Bilo da se koljemo ili volimo osjecamo Sklad,a to je zapravo to...Sklad je sinonim za Bozju Volju (al ne ona vrsta sklada koje osjeca Mengele,Himler,Hitler i ekipa kad skladno kolju jevreje,cigane i ostale ),nego malo drugaciji sklad....

Dovoljno je pogledati malu djecu...Mogu se derati,ljutiti,svadjati,udarati,ali to uvjek izgleda preslatko,skladno jer su istinita u svemu tome...A to je zapravo To,a ne glumiti "ljubav prema svima"...Gluma uvjek izaziva patnju i muku,jer gluma zapravo znaci namjerno i svjesno odbacivanje nekog djela sebe kojeg neko smatra nepodobnim,nemoralnim,neetickim i tako daje...

Sad,to i stoji,neke stvari koje dodju iz podsvjesti i ne treba sprovoditi u praksi jer bi nastalo veliko sranje..Al to je ta fora zapravo,moramo probati sve potisnuto u podsvjesti dovesti do manifestacije,do zivota,do istine,do svjetla a da se pritom ne posjecemo i da nas tigar ne pojede kako to kazu spisi tantre...

Ako glumis i kontrolises impulse,zapravo ne zivis,mrtav si.Dakle treba im se prepustit,ali na mudar nacin,da nas ti impulsi ne posjecu.Hodati po ostrici macha i shetati tigra,al da nas mach ne posjece i tigar ne pojede..Zapravo,sve sto ljudi rade je to,pokusaj pronalazenja sklada i mira izmedju ludacke podsvjesti i skladnog zivota.Tu nemaju izbora,jer podsvjest je samo nakupina potencijalne zivotne i psihicke energije,a sama POKRETACKA energija zivota (individualna Kundalini Shakti) i POKRETACKA energija univerzuma (kosmicka Shakti-Bjela-Duh Sveti) gura i tjera taj nesklad i to nakupljeno da se manifestuje,isprazni,da se pretvori u kineticku energiju,u neku radnju,akciju,chin,i tada samo treba paziti da prazneci sadrzaj tih impulsa ne sakupljamo nove koja dovode do nesklada.

Sve sto ljudi rade je to.Od izlazaka u grad,pjancenja,drogiranja,molitve,meditacije,karijere,posla,sporta,nauke,setanja,muzike,strasti,ljubavi,tuge,mrznje,ocaja,straha.Praznjenje nakupljene patnje.

Kad se uskladi nasa individualna pokretacka energija sa onom koja pokrece cjeli univerzum,tada smo zapravo postali Jedno sa Ocem,jer nase Voljne akcije(karma=chin,akcija,radnja) nisu nase,nego ih zapravo chini Otac,mi mu predajemo nash zivot i tjelo,um i rjeci,sve,jer On je transcendentalan posljedicama karme i na taj nacin mi Sebe oslobadjamo tako sto mu se potpuno predajemo i u Njegovoj Milosti nestajemo.

Oca po meni,ne treba brkati sa Apsolutom,dusom-svjesti-bitkom koja je impersonalna,vec bi otac trebao biti Personalni pogled na Apsolut,dakle Relativni Apsolut,ali Relativnih Apsoluta ima beskonacno,ali samo On,Otac je najvisi medju Njima....On ima moc stvaranja,kontrole i unistenja univerzuma,ali ono po cemu je On najvisi je Predano sluzenje svima ostalima,On se iz stanja totalnog blazenstva spusta u pakao i blato i pere noge grjesnicima.

On je Bog kao Osoba.

Sto se tice Einarovog komentara :

prvo,to je meni samo radni model,sa kojim baratam,gdje Isus znaci svasta,Kralj ovog svjeta znaci svasta...U jednom od tih modela,ukoliko su sve premise tacne dobijam taj izlaz iz sistema,to rjesenje jednacine...Pa onda mjenjam ta svojstva,mjenjam povratnu spregu,mjenjam ulaz i izlaz iz sistema i vidim sta ce ispast i poredim ih sa mojim iskustvom toga svega...

Apsolut kao takav je nesto sa cime nema greske,to je zapravo dusa,koja je ista u meni,u tebi i u isusu,pa cak i u Luciferu.Dakle,to je temelj stvarnosti,a kreacija je kreirana iz temelja,dakle iz Apsoluta,dakle iz duse..To meni iskustvo kaze,a ne knjiga...(sad ostavljam po strani Budhhu i njegovu prajnu,tj mudrosni uvid,uz pomoc kojeg neko transcendira chak i samu svjest...To je tek posebna prica,i to je sustinska razlika izmedju Njegovog ucenja i svih drugih..Iskreno,ja trenutno VIDIM da je svjest i Um kao praznina neodvojivi,koliko ih god neko pokusavao razdvojiti mudrosnim uvidom,ali otom potom.To kaze i Padmasambhava u "Tibetanskoj knjizi mrtvih",da su neodvojivi.Milarepa slicno govori.Dakle moze biti da je problem u terminologiji ortodoksnog budizma jer su se termini za odredjene stvari mjenjali kroz vjekove,pa nastaje zbunjujuce nesto.Rjeci kao dusa,Apsolut,svjest,praznina itd nisu uvjek isto znacila).

Ja o Isusu nista ne znam energetski,u smislu da me je pukao svojim bicem ili svojom svjescu(mozda i jeste,ali naravno da takva bica kao on ne koriste slike i forme nego na drugaciji nacin prenose iskustvo transcendentalnog do fizickog mozga osobe).S druge strane o Kralju ovog svjeta znam jako,jako puno toga,u smislu toga kako funkcionisu njegove zamke,i kako on vidi evoluciju na Zemlji i vrsenje Volje Oca (dakle shvati razliku izmedju Oca i Apsoluta-svjesti-duse).

naravno da o Kralju ima milion varijanti,kroz razne tradicije sto stare sto nove.To moze bit jedan entitet,moze ih bit vise,moze biti svasta,mogu to biti vanzemaljski entiteti ili je on zapravo takav entitet koji je ko zna na koju foru dobio vlast na Zemlji.

Isus je govorio o njemu.Ja sam govorio o njemu.Mnogi drugi koji su prosli to "iskusenje" i makli se iz sfere gdje Kralj ima Apsolutnu vlast na zemlji (nad ljudima).

Jednostavno.99posto odluka koje ljudi donose u toku dana i zivota zapravo donose na osnovu onoga sto misle da su oni.Oni misle da su licnost,sa nagonima,emocijama i slicno,a sve to je prije svega fokusirano u srcu,dakle fizickom tjelu,a sa njihovim astralnim tjelom postoji presjek preko anahata chakre.

Cjeli fizicki univerzum mozemo gledati i kao gusti astral,dakle zgusnute misli,emocije i osjecaje,ali sa ipak malo drugacijim zakonitostima.Astral,pa cak i onaj najvisi(dakle vrh anahate) je opet potpuno iluzoran nacin gledanja na Apsolut,na Istinu.

Fizicki univerzum je jos iluzorniji.Srce je jabuka dobra i zla po meni.Tu nema dobra kao Apsolutnog,nego je dobro ono sto nam odgovara srcu a sto je suprotno tome,to mrzimo ili se toga bojima.tako srce radi,emotivno se vezes za nesto,ali odma se onog suprotnog bojih i mrzis ga.Najprljavija dualnost.

To je svuda oko nas.Chopori ljudi zapravo su bazirani na tome.Ko od ljudi danas funkcionise kao Isus u smislu da mu nije bitna ugodna laz koju ce mu servirati oni iz njegovog drustva koji ga "vole" ? Skoro pa niko...

Danas si lud ako vise volis da ti neko kaze neugodnu istinu i tako te oslobodi tereta.Ljudi se tako organizuju u choporu jer se povezuju astralnim putem,otvore srce jedni prema drugima i onda hrane jedni druge srcem.Ali to je uvjek neprozracno srce (zato je simbol srca,chistog srca zrak),srce koje ocekuje ako se otvorilo drugome da dobije isto to nazad.Sebicno srce.najtrulija anahata.Zelja za kontrolom,dominacijom,narcizam,egoizam(na nivou anahate,ego postoji na raznim nivoima,ego je zapravo definisan nekim slojem kreacije),sve to sprjecava otvaranje srca i odbacivanje svog astralnog tjela,prelazak abisa (po Kabali) ili otvaranje srcane cakre po tantrickom budizmu i dobijanje "uvida" u temelj Uma,u Tao,u Dharmu,u Bozji Sklad.Temelj Uma nije svjest,dakle samadhi nam daje uvid u dosta toga,u svjest npr,ali ne u temelj uma.

Cilj ljudskog zivota(i svakog drugog bica) je vrsiti Volju Oca.Medjutim,ako na nasu Volju ima zakaceno mnostvo karmickih impulsa,to znaci da ne vrsimo volju oca(koji je bez karme),nego volju tog nekog sklopa karme,koja moze biti definisana na raznim nivoima kreacije.

Najbolnje mjesto ljudi,gdje su najosjetljiviji je srce.

iznimno tezak cvor za probit.Krvnicki.

Kahali je super objasnio sta se desava osobi koja to prodje.Tjelo mu se potpuno transformise,pocinje da mu se luci nektar Amita koje pije u grlu,hipofiza i epifiza( i mnostvo drugih struktura) pocinje da radi drugacije...Presao je Abis i dao svoju Volju Ocu.Nema povratka nazad.

On vise ne vrsi radnje na onovu "sebe",dakle licnosti,svog astralnog tjela,jer ga nema i nije njime definisan,tj ne robuje mu.Astralno tjelo je zapravo tjelo formi plus neka nasa zelja uz tu formu i oblik.Zelja moze biti pozitivna tj da nas nesto privlaci i to zelimo,i negativna da se necega bojimo i to zelimo da izbjegnemo.

To zapravo znaci,da ako smo emotivno vezani npr za neke nase forme i oblike Isusa npr (naglasak na "nashe"),automatski MRZIMO I BOJIMO se suprotnih formi.Ili npr voolimo hajduk,automatski kad neki Dinamovac krene hvaliti dinamo,nasa umna supstanca definisana na tom segmentu astralnog tjela pocne da se vrtlozi i osjecamo GRCH u podrucju srca...Dakle,astralna larva je izbacila sadrzaj koji se "troshi" u fizickom tjelu,i ako je neko dovoljno svjestan primjetice da bilo koje trosenje bilo kakve supstance,zapravo UVJEK aktivira i MEDJICU.

Strah i mrznja aktiviraju medjicu,tj na neki nacin seksualni nagon ? Chudno :) Medjutim,isto to se desava i u snovima,u fazi brzomrdajucih ociju,u REM fazi.Isto to.sanjate horor,a aktivira vam se polni organ i medjica...Nekako je to ono sto bi definitivno zbunilo frojda npr da je u njegovo vrjeme otkrivena REM faza.

Dakle,taj centralni energetski kanal zapravo sluzi kao kanal zivota,spojenosti sa Dusom,Bogom,sa skladom,a njegova dodatna funkcija je ejakulacija(kod muskaraca).

Dakle primarna funkcija tog kanala i uopste REM faze je relaksacija,prije svega astralnih konflikata kod covjeka,potisnutih emocija,zelja,strahova,povrjedjenosti,neuzvracenih ljubavi i milion drugih energetskih struktura koje rezoniraju i skladiste se u srcu..

Prelaskom abisa,tjelo se transformise,i to je totalno vanzemaljsko stanje svjesti.SAMADHI NIJE TO :)

Dakle,ima ogrooooman broj samadhi majstora,koji zapravo NIKAD nisu vidjeli dharmakayu,tjelo dharme,tjelo sklada,bozje volje :) a to je TEK pocetak ozbiljne prakse...

Sve "ljudsko" je ubijeno,Kralj ovoga svjeta vise nema na koju foru da nas zajebe,jer nam se Volja toliko uskladila sa Ocevom,a sve zelje su zapaljene osim zelje da sluzimo Ocu.

Kralj ovog svjeta je zapravo ludak advokat,koji zna sve rupe i zakonitosti ako ne svih,onda barem astralnih razina,i ima ZA SVAKOGA po veliki set fora i fazona koje taj neko moze popusiti i ne proci taj proces.

Ja mu se divim sa jedne strane.Jedna od najjacih fora,na kojima je zapravo izgradjeno hriscanstvo,fora koju ako neko POPUSHI nema shanse da nadidje svoje astralno tjelo,predje abis i sluzi Ocu,je fora tipa "samo Isus moze biti sin Bozji,niko vise","bogohulno je reci da ti mozes biti Jedno sa Ocem i sluziti mu","to sto ti mislis je isto i Sotona mislio,zato je pao" itd itd...to su sve hriscanske dogme a ZAPRAVO su to astralne fore koje je nasljednicima Hristovog nauka podmetnulo bice protiv kojeg se Isus borio,ali na nacin da ga odbaci a ne da ratuje sa njim.Isus je naucio da Kralja odbacuje kao svoj princip.

Ukratko,takav set misli i emocija CHEKA SVAKOGA ko dodje do tog trentuka kad mora da ubije svaku takvu misao i emociju i predje abis.Tu pomaze samo vjera,potpuna predaja i kajanje ili ako uzmemo budizam kao primjer zestoka distanciranost,mudrosni uvid,trpljenje patnje i svojih grjehova te analiticki pristup...

Ja sam koristio 80posto ovo prvo,dakle kajanje i potpuno predaja(predaja znaci otvaranje centralnog kanala sushumne,te samadhi tj spajanje sa dusom),a 20posto ovo drugo.

poenta svega je,da sam JA UVJEREN da NIKAD necu naici na "hriscanina" koji je prosao taj proces i OSLOBODIO se od Kralja ( a npr to bi trebao biti cilj hriscanstva),jer ima previse Hriscanskih dogmi koje su zapravo Sotonino maslo.

Druga stvar su hriscanski mistici,ali i oni su bili redovno ubijani i muceni od strane hriscanskih crkvi(ne svi) jer su pricali ISTINU,a ona je bila malo drugacija od dogmi...Ali naravno,ti mistici su nadisli uticaj Kralja,a ovi sto su ih ubili nisu...

Prilicno uvrnuto,zar ne ? :)

Znash sta jos moze biti NAJUVRNUTIJE ???????????????????????????????????

Da je Isus zapravo bio avatar Kralja ovoga svjeta,i da je vrsio volju Kralja,ali na najsuptilniji za shvatiti nacin.Naime,nije Kralj lik sa rogovima,nego SVJETLO KOJE NATAPA Zemlju,Kralj Andjela,sve ono cemu ljudi teze kad zele da ispune svoje zelje,svoje astralno tjelo....kralj nije Otac,ali moze vrlo lako biti Isusov Otac.Malih otaca ima beskonacna,ali neko od njih moze zaratiti sa onima iznad njega i sa samim Ocem.

Za ljude je Kralj definitivno Kralj,a prelazak abisa vide kao zlo i kao pakao.Posljedica vjerovanja u hriscanske dogme je takva,da se niko ne moze maknuti od Kralja,i daje se za pravo zakljuciti da je Kralj,ako vec nije stvorio Isusa,zapravo stvorio cjelo hriscanstvo.

Jer on ima samo jedan cilj,a to je da NIKO ne dobije uvid u Bozju Volju,u dharmu,u sklad,u Tao.On maksimalno moze dati samadhi tj iskustvo Apsoluta,duse-svjesti i sirinu u astralu.Iznad toga,njega nema,on je patuljak.

Dakle,on ce nekome dati nedualno stanje svjesti,ali da vrsi ne volju Oca,sklada,dharme,nego Volju sebe,tj svog astralnog tjela,a to tjelo zapravo kreira Kralj,investicijom svoje volje.

To su te neke premise...Iz kojih se mogu izvuci cudni zakljuchci.

Ja Isusa obozavam,pogotovo njegove govore iz samadhija,iz Ja Jesam,kad govoroi svojoj majci da mu nije majka itd...To sve zapravo govori Apsolut,dusa,svjest,ISTA u svima nama,zapravo vrjeme i prostor,a samim tim i univerzum je u DUSI,u SVJESTI.

Mi plivamo u Svjesti.Ona nije lokalizovana.Nema moja ili tvoja dusa...Jedna je dusa.Ali dusa je transcendentalna pojavnom svjetu.

Uma ili Volja je nesto sasvim drugo,i predstavlja nacin manifestacija Duse u relativnom svjetu.U dusi smo svi Jedno,zapravo tada Jedino Ja Jesam,ali treba naci stanje koje spaja Apsolutno i Relativno,da smo uvjek u stanju Ja Jesam,u samadiju,cak i dok radimo u svjetu.

to je Bozja Volja,Bozji Um,ako Boga definisemo kao dusu,a njegovu Volju (izvornu praznu od bilo cega ali sa POTENCIJALOM da postane bilo sta) kao sklad,dharmu,put i istinu.

Dakle,vrlo je lako ( a opet masu ljudi ni to ne iskusi) dozivjeti spojenost sa dusom (samadi) ali je VRASKI tesko dobiti uvid u bozju volju,sklad,dharmu,probiti srce i preci u takvo stanje uma i tjela da je to vanzemaljski...

Tu nema vise,bozje ljubavi,nego Um koji je postao kao tvrdi laser,bez ijedne misli ili emocija,gdje je cjela kreacija toliko nestvarna i mlaka,a taj Um kao da ima snaga da stvara Univerzume pokretom Volje ili da mjenja hemijske reakcije u mozgovima drugih bica.

To ja zovem Vajra,dijamant ili munja.To je Bozja Volja,sklad utkan u pozadinu desavanja u univerzumu.Taj sklad po logici stvari mora da je stavio Otac,ali Otac je Apsolut u Relativnome,Bog kao osoba.To je Tao.To je Dharma.

za to postoji svega par izraza u jezicima svjeta.Svega par tradicija poznaju te stadijume....

Ko to prodje npr u tantrickom budizmu kaze se da je prosvjetljen.zapravo nije,ali kao da jeste,jer je dobio uvid u Bozju volju.ne u SVJEST tj dusu,nego u VOLJU.

Ogromnaaaaaa razlika :)

Na kraju krajeva,Kralj je i dalje na Zemlji,ljudi takodje,a Isus ako je znao ovo sto ja znam definitivno bi se trebao slagati sa mnom i obrnuto,i pomoci ljudima da se stope sa Voljom Oca,a ne Voljom svog astralnog tjela...

Jbg,to podrazumjeva unistenje "hriscanstva" :) ali ko kaze i ima dokaz da je "hriscanstvo"=Isus :)

Po meni, "hriscanstvo"=Sotona....Ne samo hriscanstvo...


predlazem da se uz ovaj tekst procitaju knjige "ispovjest Palog andjela" i "smrt jednog gurua",koje su kao dvije knjige koje zele da pokazu superiornost "hriscanstva" u odnosu na neke filozofije Indije,Tibeta i slicno i u odnosu na HRISCANSTVO....

primjeticete da su u tim knjigama vrhunski provalili sta kralj hoce i kako radi,ALI NISU PROVALILI DA SU I HRISCANSKE DOGME ZAPRAVO FORA KRALJA.Upravo one dogme koje sam gore naveo,oni navode kao zadnju uzdanicu "hriscanstva" u tim knjigama...

A zapravo,to je zadnja Sotonina uzdanica da nas sve porobi :)

Pa sad,gospoda,ko ima muda da zarati sa Sotonom,neka izvoli,ali nek se pripremi na ono sto se desavalo isusu u pustinji npr...

Svi nesto znaju ko je pravi bog,ali zapravo malo ko je provali Kralja...Budhha jeste,Isus jeste,zato ih volim :)

Poljubac :) ljubi





[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimesub tra 21, 2012 2:32 pm

Citat :
Ne znam,nisam slusao doticnog mladog umjetnika

Ahahahah ,lajk yor wey of IZRAŽAVANJA ,i obožavam ovoliiiiiiiiko slova ,joj ,udaviću forumaše sa analizom svake tvoje rečeniceeeee whee

Idem ovo poslat ,naravno ,pa u jeeeednom velkom postu sve ostalo isprožvakat hug
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimesub tra 21, 2012 2:55 pm

Citat :
Sklad je sinonim za Bozju Volju (al ne ona vrsta sklada koje osjeca Mengele,Himler,Hitler i ekipa kad skladno kolju jevreje,cigane i ostale ),nego malo drugaciji sklad....

BRAVO ,Prim hug i to je sve kaj sam ja htela ,da ne misliš da sam plačljiva kuja koja ti visi za vratom i smara da me voliš ,već sasvim suprotno (žao mi je da si me vidio kao takvu)
Ja sam tebi htela dočarat da bi došla na kraj sveta da je tebi ,npr loše - i nebi ni razmišljala ,ošla bi pa kako BOG da ...samo da dođem do tebe ...
Eto takva vrsta sam ,izrod po narodu ,naravno ,jer kud u k... za nekim nepoznatim
kojeg znaš samo preko SLOVA !
A slova su naše oružje - ako si iskren - si i tu na tome takav ! kafenisu
To je HOLOGRAM bez slike i mi kafenišemo tu ,da vampire
amen

SKLAD SINONIM ZA BOŽJU VOLJU ... foto
Pa ja te bum citirala na fejsu e ! good

Citat :
Dovoljno je pogledati malu djecu...Mogu se derati,ljutiti,svadjati,udarati,ali to uvjek izgleda preslatko,skladno jer su istinita u svemu tome...A to je zapravo To,a ne glumiti "ljubav prema svima"...Gluma uvjek izaziva patnju i muku,jer gluma zapravo znaci namjerno i svjesno odbacivanje nekog djela sebe kojeg neko smatra nepodobnim,nemoralnim,neetickim i tako daje...

Primitiv !
You actually ARE GOD ,right ?
Zvučiš ko da si Bibliju progutal cerek
Ma to je to - ko je Božji - je Božji ,pa da i pojma nema o Bibliji ,npr ...
Ja sam danas imala URGE da ti napišem duuugo pismo isprike ,da ja znam dobro u kaj ti vjeruješ jer sam i ja sve to vidla ko istinu , i dobro je proispitivat se na sve načine ,Bog kaže proispitivat duhove ,a ne slepo verovat , i dobro je ako smo takvi ,jesmo odmetni
ali za razliku od UMIŠLJENIH SVEZNALICA - mi se Bogu vratimo (na opomenu ako smo pogrešili)
Biblija govori u bitnom dijelu AKO NEBUDETE KO DJECA - NEĆETE UĆI umor
I svi pametuju na sve strane a bit te tvrdnje je to kaj si ti rekel - PONAŠANJE ,A JOŠ VIŠE SE MISLI NA ČISTOĆU DJEĆJIH OSJEĆAJA - naivnost prije svega ! Jedino tako imaš
mogućnost da kreneš OVER&OVER again u nešto ...jer ako razviješ EGO (straha,krivnje,stida...itd) onda SI SVOJ ČOVJEK ,a ne Božji .
Ja obožavam svu tvoju iskrenost ,i o initmi ,ma o svemu ,jer i ja okinem ,jer Bog kaže da se ništa ne može sakriti ,a ne u stilu POKUŠAJA ,
već SE NEBI TREBALO SAKRIVATI ,
jer svako skrivanje nosi sa sobom činjenicu DA SE NEČEGA SRAMIMO (a Bog nema tu negativnost)ILI DA SMO KRIVI !
I u tome je bit ...
Ako ti je oprostio Bog i spasio te ,tad nema krivnje - pred cijelim svjetom NEMA ,tj samo budale nas mogu sramotiti i ismijavati se iz naših načina kako sve saspemo na stol o sebi ,pa i kad smo glupi ,i kad bi se trebali (da smo iole "normalni" ahahahaah) SRAMITI cerek
Joj ,aj nemoj pisati ,dok ne raščlanim svaku tvoju ,a moram suđe oprat ,bu me ovaj RAZAPEL ahahaahah ,a imam tu za đabe stan i hranu ,pa moram na neki način to zaraditi ,a imam i popust na lenost (ne viđe veće lenčine od sebe same lolcina )
A tak mi je zanimljivo i imam tu sad desert ,dok odradim hug
Eto , ja sretna !
aj dok se ne vratim ,ahahaah ,joj ko da čatamo ,užasss cerek
(p.s. nisi dobro EDITIRAL REČENICE i rastegnul si nam vidike ! Il to tak samo meni ? kava )
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimesub tra 21, 2012 2:57 pm

Ma hocu reci da o Isusu znamo jako malo,jer jako malo toga on i govori,tj malo toga je zabiljezeno o Njemu.Takodje on se i sam nije potrudio bas analizirati sve ono sto je radio,sto je bio i sto je mogao.

Tako da je previse toga bilo misticno za njegove sljedbenike,mnogo toga je pripisivano chudima,a zapravo chuda ne postoje,jer cjeli univerzum je u Umu i Svjesti,i ko savlada Um,mjenja zakone fizike.

I onda imamo paradoks da mnoge druge tradicije tacnije i detaljnije opisuju Isusa,kako je on radio to sto je radio nego Hriscanstvo.To je pogotovo problem za praksu,jer praksa pokazuje da vecina dogmi pada u vodu.Za istinskog Ucenika Isusa,koji zeli da mu preda svoje cjelo bice i da ga Isus odvede tamo odakle je dosao postoji taj problem shto on nema pravo vodstvo ili ga je tesko naci.Takav ucenik tesko da ista korisno moze izvuci za praksu iz teoloskih rasprava o Isusu.

Hriscanstvu fali Majstora koji te pogledaju i "puknu" te tvojim bicem,prenesu Duh Sveti na tebe i ti progledas.Isus je to radio,to je krstenje.Hriscanstvo bez takvog krstenja,koje je zapravo misticno iskustvo,tj budjenje iz sna,spajanje sa temeljom stvarnosti,sa dusom (za koju neke sekte iz hriscanstva danas cak tvrde da NE POSTOJI) je laz,iluzija,mrak i bjeda,a to odgovara samo Sotoni....

Jer,kad neko umre,a nije spoznao svoju dusu(dakle postao Jedno sa Apsolutom,sto je bogohuljenje po nekim sektama hriscanstva),on ce misliti da je on svoja licnost,svoje astralno tjelo,i SPAS ce vidjeti ne u Isusu=Dusi=Svjesti=Apsolutu,nego u Kralju,u astralu...I tako jovo nanovo...
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimesub tra 21, 2012 3:07 pm

Pa da,zato ja i kazem ne do Bog da sam "hriscanin",jer malo koji hriscanin prati upute od Isusa...

Malo koji je odbacio sebe i spoznao Sebe (kosmicka svjest,nedualno stanje svjesti,nirvikalpa samadhi).

Malo ko je postao kao djete (zapalio sve vezanosti koje je napravio od rodjenja i vratio Um u stanje ne-misli UVJEK)...

Malo ko je izbacio ono iz sebe i tako se spasio,a vecina je zadrzalo ono u sebi i to ih ubija....

Malo kome je Oko JEDNO :)

itd itd...

Misli ja te izjave Isusa obozavam jer tacno znam na kakve transformacije uma,psihe i tjela on misli.Jer te stvari postoje,moze ih svako postici,jer to su zapravo pranicke tranformacije,jer Um=prana.Dje ide Um,tu ide prana,zivotna energija....Ko se oslobodio Uma,oslobodio se i zakona kreacije i radi sta ga volja (naravno do tad je Sebe pretvorio u mnostvo zakletvi kojima se zaklinje da ce jedino pomagati drugima)...

Ali hriscanstvo nije imalo analiticki pristup toj problematici,nije napravilo nauku o spoznaji Boga,nego su vecinom to isprazni rituali,dogme,budalastine,sarlatanstvo,praznovjerja itd itd...

Jednostavno,veceg ludila ja nisam vidio nego tu....

Isus nije hriscanski,On je On,a hriscani misle da mogu da ga prisvoje...Zapravo Kralj ovog svjeta zeli da preokrene Njegov nauk u svoju korist...napravio je on to i sa drugim naucima...

Ali sustina je ta...On ne zeli da niko shvati temelj uma,koji se spoznaje TEK probijanjem srca na centralnom kanalu,sto je smrt nase licnosti...

A do tada se sve ljudsko treba zapaliti,svi oblici "suosjecanja" i slicnih gluposti kojima se zapravo pravda i racionalizuje grjeh i niskosti,sebe i drugih...Vrag je ljubav iz srca...Kad te neko voli a ti propadas...

[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimesub tra 21, 2012 3:21 pm

pa da zapravo,jedna od najruznijih kolektivnih misli u ljudima je ta da NE MOGU postati sveci ako su bili NAJGORI grjesnici...To je po meni najvece Bogohuljenje,jer nema tog grjeha koji moze okaljati dusu u covjeku,a covjek koji se preda svojoj dusi POSTAJE ta dusa vremenom a svi grjehovi su isprani....

Mogla je ubiti 30 svojih rodjaka crnom magijom (primjer Tibetanskog yogija Milarepe ) a potom postati takvo chisto i divno bice,koje je dovodilo ljude koji bi ga samo pogledali do ekstaze,blazenstva,zivota,istine,sklada,mira,suosjecanja...

Zasto ? pa zato sto temelj stvarnosti transcendentalan ne-temelju,i kad god pozelimo da se vratimo Njemu,On nas cheka,On nas uvjek ceka da se opametimo i vratimo Njemu :)

Nije On manijak,niti bahati neki lik,nego Otac koji ceka svog razmetnog sina da se opameti i vrati kuci...Ali u Njemu NEMA mjesta za lazi i mrak....



[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimesub tra 21, 2012 4:43 pm

Citat :
Oca po meni,ne treba brkati sa Apsolutom,dusom-svjesti-bitkom koja je impersonalna,vec bi otac trebao biti Personalni pogled na Apsolut,dakle Relativni Apsolut,ali Relativnih Apsoluta ima beskonacno,ali samo On,Otac je najvisi medju Njima....On ima moc stvaranja,kontrole i unistenja univerzuma,ali ono po cemu je On najvisi je Predano sluzenje svima ostalima,On se iz stanja totalnog blazenstva spusta u pakao i blato i pere noge grjesnicima.

Nekad mi se čini da ne kontam pod kaj ti smatraš APSOLUT ?
Jer vidim da misliš na APSOLUTNU NAKUPINU SVEGA , i Božanstva i Hitlera - u jednom...
Pa mi taj Apsolut sliči na REMIX ,i žita i kukolja ,a ja bi APSOLUTOM NAZVALA SAMO BOGA ,
koji je APSOLUTNA ISTINA - i tu je istina SAMO JEDNA ,ma kako mi to zvali ,ti kroz
tigrove , ja kroz žito/kukolj pogled ...
Ali ako se ja i ti slažemo u istom pogledu ,ako vidimo ISTOGA BOGA ,tad i nije bitno kako
je ko učio ,bitno da se osjećamo svoji .
Men ti se,npr gadilo u Bibliji to sa Zaručnikom - da se treba gledat na Isusa ko na Zaručnika ,
i onda sam vidla da bi tak svaka fufa mogla gledat na Bibliju - DA SE U.D.A.J.E. za Isusa !
I gadilo mi se ,naravno !
Ako bi SVE ... E,PA ONDA NEĆU JA !
Ja sam ti ,Prim - isključiva 8) scratch zubi

I onda kontam te "časne sestre" . oooooo jebote ,pa to bi se SVE UDALO ZA ISUSA ? conf1

lolcina lolcina lolcina
Ma ,BATMANKE obične ,ej !
Zato me pusti s mojom udajom study - ili JA , ili ja NE zubi

Znači ... ja sam SEBE prepoznala u Bibliji fo
Ono = SIONKA I TO SVE O NJOJ ...
I tako ,sad se ponašam FREE TO DO WHATEVER I WANT !

Jeste da sam glupa ,pa mislim malo OVAJ JE MOJ ,ONAJ JE MOJ , MA MOŽDA TREĆI ...
IL WHATEVER ?
I tako sorry za prosidbu (javnu ... jer je Potraga Zaručnice za Zaručnikom javna ,i traži GA)

Ej ,sviđa mi se sve kaj veliš ,to tvoje opisno ,ali mislim da bi ubila narod s tim da ti sad sve
potvrdim s oduševljenjem ,pa neka ljudi pročitaju ,bez mojih repriza,okej ? cerek

Ali ... tup svejedno si ti meni dal posla ,i ja te htela na kratko ZAČEPIT ,a ti nastavil ? cerek

Ma ,to je naša tema ,pa whatever ...

To ,još o Apsolutu :
Citat :
Predano sluzenje svima ostalima,On se iz stanja totalnog blazenstva spusta u pakao i blato i pere noge grjesnicima.

Bog ,kao Duh Sveti na nekom "čovjeku" ,tj djetetu Božjem - jeste NAJVEĆI NA ZEMLJI ,ALI SE PONAŠA UPRAVO TAKO - KAO NAJMANJI ,jer sebe stavlja na zadnje mjesto da bi dao primjer predanog bezuvjetnog služenja punog ljubavi ,mada ga se i gazi i pljuje (figurativno ,Isus nije umro ,nit su ga bičevali study ,svo značenje je prenešeno i zato mi je muka ,brat - da MENE smatraš (ponekad) da sam "hrišćanin" jer jebali majku ,dobiju OD MENE JOŠ KAKO !)
Ja sam ti sad systema NEMA MI RAVNE !
(Upravo zbog svih potvrda da ja zaista JESAM od Boga i zbog tog vremena milosti KOJE JE ZAVRŠENO ,
a vidla sam da i ti tako misliš (na onom drugom forumu ,dobro je potvrđivat događanja kroz događaje koji se podudaraju sa događajima braće ,hvala ti što dokumentiraš 5 )

Duh Sveti je spušten na nas određene i kroz zbivanja što nam se dešavaju možemo
ustvrditi da NISMO BOLESNI ,jer "ta paranoja" biva KOLEKTIVNA , i promašuju oni koji nam ne vjeruju ,a mi se ohrabrujemo međusobnim uvažavanjem i poštovanjem = LJUBAV
(ali fuj ,fuj ,fuj cerek jer TO IMA VEZE SA SRCEM ,pa fuj ,naravno fo )





[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimesub tra 21, 2012 4:56 pm

Citat :
Isus znaci svasta

Da, baš , i zato ta "ikona" odbija ljude od Boga ,jer vide krvavog čovjeka ,koji je navodno "umro" (ma ja nemogu ni napisat to ,imam cenzuru jaku!) a ni neznaju ŠTA TO ZAISTA ZNAČI !
Kako neko da umre za druge ,a i koja je to fora ? Neki magijski ritual ? glupost !
Rekla sam ja davno - Isus se nanovorodio ,tj TO JE KAD DUH SVETI UĐE U "ČOVJEKA"
(neću pisat bez navodnika ,jer je ISUS ANĐEO )
i tad to njegovo "umiranje" ovom životu DAJE DRUGIMA SPAS - na način da BOG priča kroz njega i vodi druge u ŽIVU ZAJEDNICU ,JEDINU
(ja i ne zovem one zgrade tako ,fuj ! Evo Alisa uskoro ide na tu jebenu "pričest" ,koji k... ja neznam
i nije me briga , ne idem ni blizu tamo !!!!!!!!!!! ,da , Prim ,možda neznaš ,ISTI SMO po familijskoj NEVEZANOSTI ,ja dala dete (ZAKONSKI),šta će to meni ? zubi ,aaaali kontaj - jebem bolesne u mozak ! pa kako da DAM ako je ona moje vrste ? klinka je hvala Bogu BOŽJA i kužimo se od malih nogu zubi , ona ima svoj život - ja svoj zubi ,ona se igra ,a ja TU
sva neprikladna lolcina ,da viš kak su me mamice pljuvale ,da bi se mogla bavit s njom malo zubi ,kako da ne !? I JA SAM DETE ! I JA ŽELIM SVOJE RADIT !)
A mama ... zubi ona mi nedavno rekla da bi mogla opet u ludnicu da mi daju lekove miga pa sam joj rekla this : MARŠ VAN , itd ,da ne ide beeep 8)
Toliko o "mojima" lolcina lolcina lolcina Nego ,kako baba ,Prim ? Imamo stan ,ili ? lolcina (sorry hug )
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimesub tra 21, 2012 4:57 pm

O NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ,NEMOJ BITI ONLINEEEEEEEEEEEEEEEEE ,NISAM JOŠ NI ONOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ! shock shock shock
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitimesub tra 21, 2012 5:05 pm

Citat :
Ja Isusa obozavam,pogotovo njegove govore iz samadhija,iz Ja Jesam,kad govoroi svojoj majci da mu nije majka itd...To sve zapravo govori Apsolut,dusa,svjest,ISTA u svima nama,zapravo vrjeme i prostor,a samim tim i univerzum je u DUSI,u SVJESTI.

I ja tebe zbog ovog cerek ,tako i ja bivam "UMIŠLJENA" u zadnje vreme ,
napisala sam si na fejs u opisnoj zagradi ZION QUEEN
jer Bog priča kroz mene ,a opet imam svoju "ludu slobodu" kad radim "gluposti" nevezane pa odbijem GAMAD lolcina , zbrišu me ,pa ja nastavim baš MIRNO I BOŽJI , a oni dobili IZGON study

Tako se radi , P... im M... ! niste me voleli kad sam bila mirna i puna ljubavi za vas ,e pa sad JA VAS ne volim ! pa MRŠ VAN !
Imam ,evo 2 prijatelja ,dodal me jedan dragi dečko ,ajd zubi

Gle kaj sam mu ukrala ! PREDIVNA JE E E E E (Osijek brat)


[Vrh] Go down
Sponsored content





Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 13 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ask primitive101 (chat tema)
[Vrh] 
Stranica 13 / 18.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next
 Similar topics
-
» O sportu... (chat tema)
» Firefox tema
» Kreacionizam
» Fotografska natjecanja 2010. godine
»  Fotografska natjecanja 2011. godine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: