Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ask primitive101 (chat tema)

Go down 
+16
Akasha
Madonna
Sang Real
biga
Legionar
Alpha
Chakotay
wanderer
MoW
Blizzard
Skulptura
Green
flory
Melkior
primitive101
Ephez
20 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
Autor/icaPoruka
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimesub tra 21, 2012 5:14 pm

Citat :
Ja o Isusu nista ne znam energetski,u smislu da me je pukao svojim bicem ili svojom svjescu(mozda i jeste,ali naravno da takva bica kao on ne koriste slike i forme nego na drugaciji nacin prenose iskustvo transcendentalnog do fizickog mozga osobe)

Isus je duh actually , i ON te opsjedne -ja znam kad sam bila opsjednuta duhovima ,i ON
me spasio na način da je zauzeo poziciju u meni ,i ja mu dala da ŽIVI U MENI ,i otada naravno da ja nemam vremena ZA GLUPOSTI OVOGA SVETA , pa visim na kompu da širim ISTINU ,
a to radim od 17.8.2009te i bilo je tu svega , od zatvaranja u ludnicu jer sam BILA STRANGE ,
do problema u kući ,jer se bivšem NIJE SVIĐALO što obožavam samo Boga ,i psovao mi i Boga i Bibliju ,a ja ko ris prijetila ako mi takne komp DA ĆU GA UBITI lolcina lolcina lolcina
ČAK SAM OŠLA I SAMA MALO U LUDNICU , I TO OOOOOVU ,EEEEEEEJ zubi :

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Bolnica_Vrap%C4%8De_Zagreb

na duuuugi odmor ,i tamo navela da se bojim da bi mogla UBITI MUŽA I DA BI ZBOG TOGA MOGLA ZAVRŠIT U ZATVORU ,A NE SVOJOM KRIVNJOM ,JER NEMAM KONTROLU NAD TIJELOM ,PREUZIMAJU ME ,AHAHAAHAHAAHAHAAH , i naravno da su me uzeli k sebi ,pa ko nebi ? lolcina lolcina lolcina

Tako se ide u besplatni hotel kava (ako imaš socijal)
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimesub tra 21, 2012 5:30 pm

Citat :
Oni misle da su licnost,sa nagonima,emocijama i slicno,a sve to je prije svega fokusirano u srcu,dakle fizickom tjelu

Pa da , i onda to sve saberu u jedan pojam pod kojim zovu JA .
Kužim ja tebe kad si mi srao da mrziš srce ,pa si mislio da sam vrag !
Ja KORISTIM srce ,a ne da sam ja ONO !
Inače ,srce je dobro koristit u OVAKVIM SITUACIJAMA prepoznavanja braće ,jer Isus kaže :

Ivan 13,35
Po ovom će svi znati da ste moji učenici: ako budete imali ljubavi jedni za druge.


Znači , moraš koristit srce ,ali srce vođeno Bogom ,a znamo da Bog sve vodi ,pa tako i nas
- nekad nas spoji ,nekad razdvoji - da nakon svega vidimo TO ČUDO POVEZANOSTI ,da smo kako
bili nekad - sad smo opet JEDNO i to je svo čudo BOGA = LJUBAV pa dobro veliš
DA ČUDA NEMA ,nit je bilo hodanja po vodi ,nit muv d mantajns !, bilo je PREVELIKOG ČUDA LJUBAVI !
Ja se nekad setim nekog lika iz prošlosti (kompjuterske) i počnem plakat za njim ,haha ,
a možda smo pročatali jednom ili dva puta ,al jebeš ti to - LJUBAV JE LJUBAV JE SILA JE BOG
A bome koristim i nagon ,a šta ?
Tebi to nije lepo ?
Ti bi pržio svaku ugodu ?
Pa je ne jebem nikog ,ja sam od seksa čista uuuuuuuu ,oš datum ,e ?
Brak je bil davno ,a u braku minuta silovanja ,dok ja plačem
(pjesma Sveti Bes - Marčelo miga )
Tako da ti ja nebi pričala puno o neugodama ,ali što se tiče seksa - pa hey ,TO JE PREDIVNO
ako imaš brata za to ...naravno : ČU TO VRAG ,PA JEBO PRAVU SESTRU ! = FUJ !
Sveti sex mi nemoj mešat sa vražjim iluzijama istog čina !
(al znam da znaš i to ,mada neznam koji k ... ima Shiva i njegova Shivica sa tim ? lolcina
Taj sex se tiče samo SINA BOŽJEG I SIONKE
(JA u glavnoj ulozi
cheer ) al nemre mene svako j ..t , haha !
Aj nek proba ,pa ga ubijem kava
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimesub tra 21, 2012 5:47 pm

Citat :
Srce je jabuka dobra i zla po meni.Tu nema dobra kao Apsolutnog,nego je dobro ono sto nam odgovara srcu a sto je suprotno tome,to mrzimo ili se toga bojima.tako srce radi,emotivno se vezes za nesto,ali odma se onog suprotnog bojih i mrzis ga.Najprljavija dualnost.

Prim , srce kao detektor pravoga puta je UŽAS ! jer sklonosti su svakave i srce najlakše vodi vrag ,jer ti uđe duhom u njeg i počneš volit stvari koje i nebi ,čak ne razlučuješ da to USTVARI NIJE TVOJA ŽELJA ,već vražja , i tad ako imalo razmišljaš mozgom - ne prepustiš se vražjem uplivu !
Znači - impuls ugode kroz srčani filter je ZLO ,jer moš dobit nagon na svašt (uuuu ,to je meni najodvratnije !) - ona izopačenja isključujem - nagone na najogavnije ideje ili pojave)
Ja sam predala svoje srce Bogu u posjed i tako to moje srce nemože bit kvarno ,jer me vodi
Bog ,i ja ne radim ništa protiv Njega .

Ali prije Božjeg vodstva imamo savjest neku koja nam ukaže (približno) šta je dobro a šta zlo ...
tako da nam patnja govori - kad skrenemo u zlo - da nismo na dobrom putu
(dok ostali svejedno uživaju ,mada znaju)
Volela sam tebe od prvog dana i nisam pogrešila ,tj i nemogu ,jer me vodi Bog .
Ako me povede i krivo ,to je opet Bogu na oprez ,misliš da bi me dao nekom bez veze ?
Nema šanse !
Znači ,ja slobodno idem grlom u jagode ,ako treba haha , ali me Bog uvjek VADI actually cerek

Govorim ti o svojoj potragi najrađe ,jer je to najbolji primjer SRCA .
Dok je srce NANOVOROĐENO ,a to je cilj Kršćanstva (dati srce Bogu u posjed)
tad više nemaš briga ,a nit pameti , haha , sve je uživanje jer znaš da te čuva Bog lovely

A bez Boga - je to što ti kažeš (SRCE=ZLO)
Bolje živit tako kako ti živiš - da te ne veže NIKO ,nego da te svaka budala !
Ali znam da imaš i opciju ljubavi u smislu NEMRE BOG SAM SEBE OBOŽAVAT i to je ta pripadnost svome jatu .

Ja jesam zaštićena u Bogu ,ali bila sam usamljena ,i plakala sam ,naravno ,čemu stid ?
Nema svrhe imat u sebi ljubav ,ako ju nemaš kom dati tuzni
A i dužnost nam je brinut jedni o drugima ,da budemo zajedno na putu prema Bogu
a kako to drugačije ,nego srcem spoznat ,jer piše u Bibliji da Bog okuplja "nepoznate" ljude ,koji
se po ljubavi prepoznaju ,pa tako ja imam ofce svoje odsvakuda , i nemam pojma puno o njima ...

E, idem ja malo odmorit ,jer nema kraja mojim analizama tebe cerek

HVALA TI
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimesub tra 21, 2012 7:56 pm

Citat :
fora tipa "samo Isus moze biti sin Bozji,niko vise","bogohulno je reci da ti mozes biti Jedno sa Ocem i sluziti mu","to sto ti mislis je isto i Sotona mislio,zato je pao" itd itd...

Ovo prvo je u smislu da nas ISUS vodi u spas ,a naravno da ima djece Božje još ,pa i pisano je da će Sinovi činiti čuda ,
pa na kraju (a to je ovo vreme) ih je više ,ali bit svega je da se okupljaju OKO ISUSA ,KOJI SE VRATIO - i dalje nemaš problema .
Kaj fali biti brat Isusu ?
Zato sam te pitala : Ko je tebe postavio ko Boga hug jer si solo lolo cerek
al tak ti je zacrtano ,ko i meni ovo ,ko i nekom neš drugo pa e- neka nam .
Meni se neda bit faca u Boga , lepo mi je pisati o ISTINI , ali 2 i pol godine ganjanja smori uhhh pa sad uživam malo
(godišnji s usputnim javljanjima,kako ja to vidim ,al opet
dobijem urge da napišem negde nešto ,al easily ) kafenisu
Sad više uživam neke povratke ,mada bi uzela svakog novog pacijenta ceka

Veliš ,mali , o Isusu nije rečeno much ? gleda (nah ...samo cjela Biblija govori o samoj biti
Božjih Sinova i njihovih misija zubi ) al đe bi ti TO diro ? conf1

Citat :
Danas si lud ako vise volis da ti neko kaze neugodnu istinu i tako te oslobodi tereta.

Ukrala sam ti ovo ... ja biram ludost , da samo vidiš kako ,sve ja to otšišam u ime Boga ,
pa sam "vrag" ,naravno - jer NEMAM SRCA conf1 (smo došli na isto zubi )
...ali srca za njih ,koji nemaju za Boga ,pa će ipak bit da TI IMAŠ SRCE ,ali mrziš samu
ideju zbog navedenih razloga - kako ONI GLEDAJU NA SRCE !

Citat :
Najbolnje mjesto ljudi,gdje su najosjetljiviji je srce.

Ja nisam čovjek ,jer meni bez problema otkantat ološ ,ali mi je zato lako plakat za
braćom ,to mi dođe prirodno (jer smo jedno u Bogu i missing parts su )
Ja čitala kak ti veliš da bi plakal nad nekim slikama nekog lidera neke vjere ,il kaj ja znam kaj već ,
da nije da si ti vezan za TO onda ?
Jer ljubav + suze (radosnice ..vrag samo kaže ljubav je b...nemogu napisat !) su prirodan proces ,
ali ako je ljubav usmerena na krive stvari i ljude = nisi slobodan
da spoznaš ISTINU .
Rekel si i da ti ne plačeš ,da nemaš tu opciju više ?
Ja imam ,na braću ,a ostali - pa da su mi i prijatelji il familija - NE ... tj ako neko suosjećanje izađe AJD ,
ali ubrzo ih zaboravim ,ko da nikad nisu ni bili .
Jer ta opcija plakanja iz ljubavi je u meni , a ne da je uzrokovana NJIMA ,mene nemre
potaknut laž na suze - ono gluma frend !
(al mi se dogodi da zavolim ko da mi je brat ,sestra ,pa pustim suzu ko da JEST , a ono K ...! -.- )
Zbog jedne laži bi odjebala whole friendship !
Zato se s menom ne igra !
Zna se kaj mrzi Bog ,pa mrzim i ja !
Ako postoje riječi - neka nam služe , a ne da ih manipuliramo kako paše situaciji ,da se
izvučemo iz sranja !
Ja sam probala one white lies , pa mi se obilo u glavu za 5 minuta ,fuj !
Otada ma eeeee ,jebo laži !

E,a to kaj veliš o vezanosti na npr nogomet ,pa ubi ovog radi onog, i to ... da ,tako ja
radim za braću i TO JE DOBRO (ne nogomet roll ) ,ali moraš pazit da ti ne padneš pod UBI OVOG RADI
ISTOK-MASTERA il kaj već (e,pazi ,ne da ti serem sad ,da sam superiorna ,samo savjet)
Jer ,ako si Božji ,bude ti i vezanost za neke likove otpala ,pa onda pusti ego pa da ti bu
glupo kaj si govoril da su Božji ,nema veze ,nema veze ,bitno da se TI SPASIŠ ,
(tak ja npr morem reć nekome da je Bog ...pa kad vidim trulih plodova a a a a a a, to ne znači da sam
ja "lagala" ,nego sam samo ispitivala TEREN ,da vidim kako "taj bog" diše kad mu se da POZICIJA miga )
Tako se vidi ko JEST , a ko nije .
a i vidim jako veliku promjenu na tebi od onda kad si me zvređal ...
Mali pomaci u našem razumjevanju a veliki koraci prema ISTINI ,jer ako se mi
dogovorimo NAVODNICIMA ,mi znamo na čeg se odnose ,a ostali "vjernici" bi mogli reć DA HULIMO ... i tako ,
ja ću ubacit samo neke skretnice da te pitam kaj mi nije jasno ,i ti rečeš .
Jer ,menjaš se - stalno .
(Što samo dokazuje da je istina da nisi vezan za spoznaje ,jer uvek dolaze nove, i ne
- "TI NE POSTOJIŠ" zubi ... pa je to super )

BOG TE VODIO I DALJE ,BRAT (novi pozdrav? conf1 )
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimesub tra 21, 2012 8:11 pm

E,jebiga sad ,vidla sam system error !

Citat :
Da je Isus zapravo bio avatar Kralja ovoga svjeta,i da je vrsio volju Kralja,ali na najsuptilniji za shvatiti nacin.Naime,nije Kralj lik sa rogovima,nego SVJETLO KOJE NATAPA Zemlju,Kralj Andjela,sve ono cemu ljudi teze kad zele da ispune svoje zelje,svoje astralno tjelo....kralj nije Otac,ali moze vrlo lako biti Isusov Otac.Malih otaca ima beskonacna,ali neko od njih moze zaratiti sa onima iznad njega i sa samim Ocem.

NIJE !

Imaš ti drugih MOĆNIH LAMPI koje love ko roj komaraca !
A to ti je PAPA i drugi , i dobro veliš - nama većeg ludila !
Imaš ti puno takvih "bogova" zemaljskih ,a Isus je imal malo sljedbenika,
stvarno - nisi čitao Bible , tam ti veli - kad je Isus počel naučavat ČISTU ISTINU
mnogi su se sablaznili i otišli ...
Tako će i od nas ,jer smo "mrzitelji" finog ponašanja .
Lepo si ti pre par stranica zaključil da Isus nije Oprah i da nema milosti u istine
ILI REZ ,ILI MRŠ - da tako kažem - jer Isus ima parabolu o SMOKVI ,koju obrađuje par
godina ,i kad poželi vidjet ZNANJE od učenika - i oni npr ZINU ,I neznaju - E,PA TOG PROKLE ISUS ,I TAJ USAHNE ,
jer je imo prilike da bude sa njim godinama i NIŠTA !
Zato ,nema veze , sereš nekad protiv Isusa ,al generalno znaš kaj je on napravil ,i to kaj
veliš o KRŠTENJU - TO JE APSOLUTNO TO , i dok me ljudi pitaju JESAM LI KRŠTENA
I GDJE - dođe mi da se izrigam,e !
Ja im pričam o Otkrivenju ,kako sam čula glas Isusov i pustila ga da uđe u mene
i da živi moj život ,i onda mi dođe neko sranje pa mi kaže - TI BI SE TREBALA KRSTIT ,
NAĆ NEKU CRKVU , i te stvari ,e e e e e e e ,brate - PSOVALA BI , I JESAM , pa su odjebali
Joj ,moremo bit zahvalni ADMINIMA na demokraciji ... scratch :)

...ali pravila foruma su da se ne vređaju drugi članovi ,a mi se na taj način volimo lolcina

ALI HVALA , ANYWAY
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimesub tra 21, 2012 8:26 pm

@prim, jedno pitanje:

Jesi li se pokajao?

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimesub tra 21, 2012 9:18 pm

Kajanje je energetska radnja kojom se otvara centralni energetski kanal,te neka psihicka struktura ulazi u taj kanal da bi Oko spoznaje ubilo vezanosti izmedju umne supstance i date fluktuacije uma zbog koje se kajemo.

dakle,kajao sam se dosta :)

Ne znam u vezi chega tacno mislis...

kombinacija kundalini kriya yoge i kajanja je zapravo ono sa cime sam chistio najveci dio smeca...Ali to je krematorij bukvalno,valjanje u svim svojim sranjima,predavanje tim stvarima,otvaranje,da bi potom nastupila spontana kriya(cimanje tjela,praznjenje date vezanosti,emocije),gdje su neke kriye bile tolika jake i intenzivne da sam mislio da cu izshashit neki dio tjela,nogu,ruku,vrat,potiljak...previse je to jako i intenzivno...

Ali meljeeeeeeeeee :) najjaca droga....mjenja svaku celiju u tjelu,hormoni za koje nisi ni znao da poostoje pocinju da se tope i luce po cjelom tjelu,centri za strah i patnju vise maltene i ne rade na isti nacin itd itd...

previse zestoka tehnika,ali realno za ciscenje smeca nema jace.Budhina vipassana je masu sporija a plus je kontakt sa traumaticnim sadrzajem dosta izravniji i za vecinu ljudi je teze da izravno gleda svoje traume i tako ih utrosi...Kriya plus kajanje to odradi na nacin da sve to predas Bogu-svjesti i maltene se sve zavrsi prirodno,bez da prozivljavas traumu vezanosti u pishickom smislu.Kriya jednostavno otopi tu pranicku vezanost shto je jedino i BITNO tu...mada,kad sad nesto pogledam,mislim da izravnim uvidom u bolnu strukturu mozda izravnije shvatamo karmicku lekciju iz svega toga,nego kriyom,mada sta znam...Uglavnom,sad si me naveo na razmisljanje :)

Npr kad neko popije zepam i slicne antidopaminske blokatore da bi smirio psihozu,ludilo,bujicu misli,zepam ne sprzi tu vezanost izmedju uma i date strukture,nego samo izoluje cjelokupnu pranu iz tjela,te takva osoba postane kao zombi,ne moze koristiti Um niti Volju,ali doduse ne izgleda ludo :)

dakle zepam je zlo,koje rjesava posljedicu.kriya ubija vezanost,a prana se oslobadja i vraca Umu kao cista...

I sve tako do krajnjeg oslobodjenja...

Naravno,ja bih poslje intenzivnih kriya radio vipassanu i ima nesto u tome,vippasanu je po meni ekstra koristiti u toku dana kada nailazi bujica misli,ali za jako traumaticne emocije mnogo je sigurnija kriya...bukvalno,praktikant vipasane zna da radi vjezbu dobro ako se cjeli znoji i umire bukvalno :)))))

To se desava jer se oslobadja prana koja je bila vezana za neki dio psihe...kriya to uradi brze,masu brze,tako da vipasanu samo iskoristim za slabije fluktuacije koje preostanu...

nakon toga ide ono sto se zapravo zove stanje smirenosti uma,neki oblik dhyane-meditacije,samadija,praznine,osjecaja bez tjela itd itd...

Znaci u pocetku niko ne moze voljno ici u smireno stanje uma,voljno moze jedino da radi ciscenja,a kao posljedica ciscenja nastupa smirenost...

Naravno,kriya je takva da cudno izgleda da je neko radi u sred grada (ja sam to radio) pa me neki vidi i pogubi se kad vidi kako se cimam...Par puta mi se desavalo da padnem na guzicu,na pod,jer se tolika kolicina prane oslobodi i "pukne" te,da od te ekstaze padas na pod :)

nadam se da sam pomogao koliko toliko :) dakle,da,kajao sam se :)
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimesub tra 21, 2012 10:07 pm

Mislio sam reći: jesi li se pokajao što si otvorio ovu temu? cerek

EDIT: Jerbo, gledam i čitam tebe i Ephez kako se valjate po raznim Apsolutima i koječemu, tebe, "calm-submissive" i jedne Ephez, "excited-submissive", pa mi taj nesklad u energijama koje zračite se čini jako naporan ako jedno ne može pratiti drugo... scratch

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimened tra 22, 2012 2:19 am

Sha znam,moze bit :) al nisam ja otvaro temu,nego Ephez :) ona je dezurni krivac : lovely hahaha
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimened tra 22, 2012 11:24 am

Citat :
Mislio sam reći: jesi li se pokajao što si otvorio ovu temu?

Ahahaahahaha ,tj lolcina lolcina lolcina
Arch ,you Bitch hug
Pamti ,pa vrati ... hekla naići ćeš i ti meni negdje 8) zivili

A viš kak je moj brat dobar ,on ti odma išiba cjelu historiju POKAJANJA , a ti ga jebeš , no no ! cerek
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimened tra 22, 2012 11:28 am

Citat :
pa mi taj nesklad u energijama koje zračite se čini jako naporan ako jedno ne može pratiti drugo...

Arch , have a najsss one :


Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Bifocal-glasses-safety-glasses

...aj nek Prim reče jesmo li mi MASHUP koji ide jedan s drugim ili te bum stvarno vodila okulisti !
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimened tra 22, 2012 11:32 am

And I don`t either know what is that what you are saying !

I`m EXCITED to be CALM with Primitiv !!!!!!!!!!!! lolcina lolcina lolcina
a po SUBMISSIVE idem na gugl 8) ,ček ...

NE ! I NE !
PREPAMETNA REČ ZA MENE I NE ŽELIM SE NI TRUDITI !
NEZNAM !
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimened tra 22, 2012 11:35 am

Ephez,hvaaaaaaala ti shto postojish :) lovely hug
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimened tra 22, 2012 11:38 am

Citat :
dakle zepam je zlo,koje rjesava posljedicu.kriya ubija vezanost,a prana se oslobadja i vraca Umu kao cista...

Zlo nad zlima ,Prim ,on ubije i duhove koji ti pričaju !



Kako loše ,tako i (pokušavaju dobre) - NEMOGU NAPISATI da ubiju BOŽJI GLAS ,mene je vodilo i pod najjačom drogom ,pa ... ?

Ak nisi gledal ovaj muvi ,moreš ,dobar ti je ,tj meni ,whatever hug
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimened tra 22, 2012 11:40 am

Citat :
Ephez,hvaaaaaaala ti shto postojish

Wot for ,Prim ? shock shock shock
Maybe I should pick up those glasses from Arch ?
I don`t understand , my mind is gonne in America complitili ! whatwevere ,I hate ENGLISH , smarajuće je stalno na dikšineri !!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimened tra 22, 2012 11:41 am



lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely lovely
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimened tra 22, 2012 4:00 pm

Primitiv !

Aj ,brate , iščitaj iz izvora nekako ,sanjaj il nešto ! - Oće li bit SMAK SVETA više ?
Mene tako bole zubi , i plačem , a čekam da bude kraj svega ,pa da nemoram
kod šintera na vađenje ... to je čar 35tih godina ,kad ti polako sve funkcije odumiru ,
pa blago tebi lepom i mladom ,ja sam otpad ,Prim :(

Hate Life !
Jesam na dijeti ,al jebeš to ,kad nikad neće bit savršeno !
Perfekcionist sam i ne vidim lepote fizičkog postojanja , a ostatak sveta pati
jer ih vrag drži u tome ,ja sam svesna da nisam lepa , a svi tolko pokušavaju bit lepi
pa idu na plastifikaciju ,a sve je iluzija ,sve ... pale

Tuga je to ,brat ... pa mi dođe ko ova današnja kiša - da plačem i da umrem ...
Pa jebote gle - ovaj dečko je savršen ,al svejedno bu ga snašlo
kaj i mene - godine i kaj onda ? ? ?

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 557664_361227307246657_100000781719025_911209_162561818_n


To ti je taj moj BATMAN ,obožava tog lika , i nema pojma da ustvari veruje u Boga !
Amerika ga sjebala ,brat !
Vidim ja po svim mogućim videosima i komentarima da nekaj bu s tog dečka ,
ja mislila - MALO JE ČUDNO da je sva vjera na Balkanu ,pa bi mi bilo idealno
da ovaj dečko vlada ,jer je poznat ,kaj ti veliš ? confused

Ne ciljam ja na njega kao nešt iz svojeg interesa ,jer TO JE PRELEPO ZA IMAT ,
toga nije dostojan niko !
To je meni ŠIVA !

Pokušala sam barit tebe ,Žarka iz NS , i neke ,ali e ... izgubila sam elan ...
Gledam ovog dečka i mislim TO JE IZGLED BOGA , ali meni se umire ,neda mi se više ništ
(ja nisam nit lepa ,nit išta - ne volim ovaj život , sve je varka i besna sam,tužna i sve to nuspojavno zbog nesavršenstva ovakvog postojanja)
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimened tra 22, 2012 9:06 pm

Shto si zapela za taj smak svjeta :)

zar ne mislis da je sa jedne strane prokletstvo dobiti uvid u buduce dogadjaje,bilo svoje ili tudje a kamoli globalne...Kako onda reagovati i zivjeti ako znas sta ce biti...Mada ja mislim da mozes dobiti samo generalnu viziju nekog dogadjaja,a uvjek postoji mogucnost da sile od kojih zavisi dati dogadjaj promjene svoje intenzitete i smjerove jer se osobe promjene,te se tako mjenja kauzalni lanac i sama buducnost...

Vjerovatno je dosta toga u buducnosti vec odredjeno ali po meni se dosta toga moze i mjenjati.Pogotovo ona bica koja su u kauzalitetnom svjetu a ipak su transcendentalni njemu,tako da investicijom svoje volje mogu mjenjati posljedice bez imalo problema...

Ali onda dolazimo do pitanja najdubljeg sklada u svemiru,kakav je on,sta je zapravo dobro a sta lose da se desi...To je to pitanje Volje utkane u svemir,sklad u neskladu...

Shto se tice barenja,shvatam te potpuno na sta mislis,ali vjeruj mi,kad ZAISTA naidjes na Sebe u drugom tjelu,nema te sile koja ce stvoriti nesklad izmedju vas dvoje.Nema...

Jer ako imas sklad sa nekim,NE MOZES ga izgubiti..Sklad je Bozja Volja,dharma,Tao,Sklad i kako Lao Tze kaze : "Tao se ne moze izgubiti odjednom.To shto se izgubi nije ni bio pravi Tao"...

Dakle,nema straha po meni da cesh otjerati svoga izabranika nekim svojim aktom ukoliko je izabranik pravi...

Ali jbg,ljudi su toliko neskladni sami sa sobom da je prava rjetkost da se nadje dvoje potpuno skladnih,koji zapravo posjeduju takvu specijalnu vrstu Sklada,koja vidi Sklad UVJEK,nezavisno od naizgled dobrih i losih situaciju u svjetu i u njima.

taj sklad koji se zove Bozja Volja,je takva vrsta sklada,transformacije svake celije u tjelu,da Um ili Volja takve osobe postaje apsolutno transcendentalna kauzalnom svjetu i dualnim igrama u njemu,uvjek i svuda.

Nije to projekcija,pa da neko sad moze pocet da se tripuje da vrsi zaista potpunu Bozju Volju.Mozda vrsi u nekoj mjeri,vecoj ili manjoj,ali zaista reci da neko ne samo da vrsi Bozju Volju,nego je _Postao_ Bozja Volja znaci da na njegov Um ne uticu vise karmicke posljedice proslih akcija (karme),vec da on reaguje na osnovu vjecnog sad,ne zato jer se na SILU SILI da tako radi,vec jednostavno sve i da hoce ne moze vise da se veze za nesto iz proslosti(koja non stop zapravo nastaje).

On je prazan od proslosti i buducnosti,a to je toliko cudno iskustvo....

Ima te nema,jesi nisi,postojis nepostojis,mrtav si ziv...Svaka celija,a ne samo Umna projekcija ili neke misli ili emocije...Sve i da hoces ne mozes postupiti protiv sklada,protiv dharme,protiv Bozje Volje,protiv Tao-a...

Ko prati tu osobu stopu po stopu,bez razmisljanja,po meni,i ne razmisljajuci zasto ta osoba radi to sto radi,moze toliko da napreduje u spiritualnoj praksi da to nije normalno...

Samo ga pratiti,biti uz njega ili nju...I pratiti svoje reakcije i onda vidjeti koje reakcije nisu kompaktibilne sa njim ili njom,jer ukoliko je on ili ona zapravo prazna,a kroz njih djeluje Bozja Volja,onda znaci da ako im nadjemo neku manu,zapravo smo nasli manu u sebi koja nije uskladjena sa Bozjom Voljom,nego sa necijom drugom Voljom....

A sta znam,ima pogleda slican Tebi,zato ti se i svidja :)))) hug
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimepon tra 23, 2012 12:16 am

Ma ,sorry ,očaj iz mene progovara ,nisam mislila na gatalački način da spoznaš ,već kad si od Boga ,
da mi potvrdiš jel osjećaš da će bit išta .
Ljudi od Boga znaju ,jer zašta su od Boga ako neznaju ? scratch
I mean , piše u Bibliji da treba izdat "hranu" unapred , i to je dužnost ,evangelizacija ,
da je Kraljevstvo Božje TU I SAD , i tu istinu prenjet = naš posao .
Ja sam imala čak datum u koji sam vjerovala ,ali se desilo to kaj ti veliš - da se preuredila
nekako sudbina ,mada ja smatram da je i to preuređenje bilo ZNANO BOGU ,dakle
Bogu ništa nepoznato ,samo nama ,kojima se ČINI da mi nešto radimo ,a actually
svaka naša fix ideja ide from above ,pa je to SVE SKLAD ,samo Bogu znan ,a nama
serviran kao ČUDO ....
pa znaš nas lude ,koja ja to sreća ČUT PJESMU U TAJ ČAS DOK PAŠE NA NEŠTO ,
a drugima je to recimo GLUPOST .
Sve je to predivno napasano ko čudo koje veseli ,a istovremeno osjećaš da si ti
neš kao zeznul , pa se ždereš -Eh ,da nisi ,a ustvari si vođen tako ,jer kaže
i Biblija da sve ima svoje vreme ,svađe i pomirenja ,sjetve i žetve .

E,a ovo mi je tak lepo od tebe za pročitat :

Citat :
Shto se tice barenja,shvatam te potpuno na sta mislis,ali vjeruj mi,kad ZAISTA naidjes na Sebe u drugom tjelu,nema te sile koja ce stvoriti nesklad izmedju vas dvoje.Nema...

Jer ako imas sklad sa nekim,NE MOZES ga izgubiti..Sklad je Bozja Volja,dharma,Tao,Sklad i kako Lao Tze kaze : "Tao se ne moze izgubiti odjednom.To shto se izgubi nije ni bio pravi Tao"...

Dakle,nema straha po meni da cesh otjerati svoga izabranika nekim svojim aktom ukoliko je izabranik pravi...

Jako utješno , to jednostavno JESTE TAKO ,sama muka potrage ,kad fulaš te navodi
na određenu patnju ,jer se smoriš pa više na kraju I NE VJERUJEŠ DA JE MOGUĆE
(bar ja ,tolko sam iscrpljena da bi umrla a ne našla ljubav ,after all umor )
A to je utješno jer AKO JEST - ONDA JEST ,i Bog će to urediti da bude savršeno,
a ne puno straha od toga , da nešt ne zezneš ,jer ako je tako - tad rađe nek i NIJE ! -.-
Jer ,ako je TO puno neugode - kakva UGODA NALASKA tad ? tuzni


Citat :
taj sklad koji se zove Bozja Volja,je takva vrsta sklada,transformacije svake celije u tjelu,da Um ili Volja takve osobe postaje apsolutno transcendentalna kauzalnom svjetu i dualnim igrama u njemu,uvjek i svuda.

Ma ,sve ti je utješno ,zato te i đokeriram ,ne da te crpim ,već da sipaš tu pamet
jer ja ŽELIM čut sve kaj veliš ,cijenim te.

Kad se nađu takve osobe - pa TREBALO bi biti da je sve ostalo NEBITNO više ,
i da ničim taj sklad nemože bit narušen !
Glupo se bojat za nekoga ,da će bit otet ,pa ja bi rekla da ako čak i jedan dijelić srca
ne pripada ,već se koleba- ma neka ide ,brateee !
Đe ga volja ,a ne da se ja moram bojat za njega .

Citat :
Sve i da hoces ne mozes postupiti protiv sklada,protiv dharme,protiv Bozje Volje,protiv Tao-a...

Da ,i to je foto
Jer ,um - onaj niski ti šalje da si lud ,da je nemoguće i nema smisla ,a srce puno
i sve je ko čudo ,voliš sve ,i onaj moj misteriozni osjećaj da sam duh pokupila ...
Jooooj ,tu si nisam jasna ,daj ak znaš to definirat kaj ja to ustvari delam ?
Ako u duhu mogu PRETPOSTAVIT kakva bi bila reakcija na mene ?
I to na način ko da očitam reakciju tuđeg duha u sebi i vidim tu interakciju ,pa odma
znam jel će neko bit negativan na mene il ne .
Npr dok šaljem poruku , šaljem ju SVOJA ,čista ,i kad pošaljem pa idem opet čitat ,ko da zaželim da
ju gledam očima tog kom sam slala ,i doživim reakciju ,ili dobru , punu ljubavi ,
ili lošu ,sa bolovima u srcu ,pa dok dobim odgovor - bolje da ti i ne kažem KAKO SE
OSEĆAM = HELL ! - jer dok je negativna ,ja osetim unapred bolove ,a kad čitam bolovi se pojačaju uuuu puno puta !
Ali mi je opet drago ,neka je ,bar mi se potvrdilo DA JE LOŠE ,i da to mogu predvidit.
Kak se to zove ?
Prije si mi neš objašnjaval ,o iščitavanju ,al me ustvari zanima jel ja pokupim duh ?
Ma one dileme ,ko tvoja pitanja ŠTA JE TO ŠTO JE JA ,itd...
Koji dio ja pokupim ,a da je odvojiv od tela ?
Ma nešt je ,i osećam to celim telom - i reakciju odbojnosti ,i privlačnosti .

A čuj ,kaj se Andya tiče ,remember da je on FACA ...ono Amerika... ?
Pa mi bolje ne govori o izgledu ,jer kolko god da on predivno IZGLEDA ,
ja kod njega izgleda - nemam - to bi zaista SAAAAAMO BOG uspel rešit ,
jer je nemoguće iz 100 razloga .
(vidiš ,tu je trebal napor da napišem to negativno ,ali ja ti kažem - ja ne vjerujem
pa se guram da napišem po uvjerenju DA NE VJERUJEM ,a ustvari Bogu je sve
moguće .Ali nekad je volja pojedinca takva da me mrzi ,ali to je u startu
pa nije ni iznenađenje nikakvo roll )
Samo ,neznam zašt se tak dobro osećam ,i vidim ga tolko savršenim ?
Ne vjerujem ja ništ u to ,pa nisam luda ,ali se fixam ,a ne ko neki fan uznemireni
već mi je Božanstvo (puno jača vrsta fana ?)
A nije da bi se bojala razgovarat ,već se samo ne osećam ni trećinu dostojna ,
ali si mislim ako je istina da sam ja od Boga ,i da mi Božji smo bitni za imat se
- tad i nije tolko bitno kak ja izgledam ,već KAJ SAM BOGU ?
Ono - ako se može imat koristi od mene ,u tom pogledu ,da vodim u spas
sa kombinacijom mene i nekog - onda to nije za bacit ?
Mislim ,poznavajući Bibliju i mene i moj put ?
Tad sam ja važnija od samo fizike i te lepote zemaljske ?
Konstatiram samo ,jer je općepoznata stvar da ja sebe NE CIJENIM !
Ja ne kažem da sam FACA koju treba IMAT ,nego samo skrećem pažnju na
važnost u pogledu uloge koju (možda) imam .
Čisto rezimiranje situacije - đaba najlepša na svetu ,ako vodi u hell ?
Tak sam mislila ...
Ako ima kakve logike tebi u tome ?
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimepon tra 23, 2012 1:58 pm

ajd prije no ovo sve sto si napisala polako analiziram i odgovorim ti,ajd mi ti malo objasni termin "sveti bjes"...

To mi je jutros palo na pamet...

U sljedecem smislu i kontekstu...Npr Isus sve voli i prihvaca,medjutim neke ljude ne upozorava na neke stvari a neke upozorava...One do kojih mu je iznimno stalo (jer su predani Bogu) On obozava i dava im cjelo svoje bice,i ukoliko vidi da takva osoba odjednom krece nekom stranputicom koja ce je odvojit od stvarnosti-duse-boga-svjesti-postojanja,Isus se pretvara u takvu kolicinu bjesa da to nije normalno i taj bjes upucuje ka tom spektru te osobe...

To je zapravo Sveti bjes,kojim svetac mrzi i odbacuje grjeh koji ga udaljava od svjesti,i on ce ga UVJEK pokazati prema osobi koju Voli...One druge osobe koje i nemaju neke sanse shvatiti sta je to Svjest i zasto joj se trebamo prredati,ga i ne zabrinjavaju puno,i na njih mirno moze gledati sto "propadaju",jer zapravo i nemaju potencijal da se uzdignu..

Medjutim,Isus ima da uzme i AK-47 i topove i tenkove i posalje ih ka svojim ovcicama ukoliko vidi da je neka krenula van stada,ka mracnom vuku koji ce da je pojede...

Taj bjes je nesto najljepse sto se nekome ko tezi Stvarnosti i Istini moze desiti.Nema vece ljepote za takvu osobu da mu Isus propisno ono shto se kaze "jebe mater i sve po spisku"....Ali ako i nakon toga,ta osoba ne shvati Isusovu pobudu iza takvog stava,onda je ona definitivno propala i odabrala ono sto je Isusu koji je Stvarnost,suprotno....

Medjutim,posto je Isus Bog,Apsolut u Relativnome,on zna da je u relativnome svjetu,gdje se Jedno podjelilo na Mnostvo i igra svoju igru,Slobodna Volja bica nesto sto i Bog mora da postuje...Ako bice zeli da iskusi stanje pakla,stanje odvojenosti od sopstvene svjesti-istine-o-svojim-postupcima i stvori psihicki pakao u umu rascjepkivanjem tog istog uma,uz pomoc racionalizacija svojih sranja i greski,neka mu bude....

Jer,u stanju spojenosti sa Apsolutom,sa kosmickom dusom,sa svjescu,nema Volje,nema odnosa,nema relacija,nema vremena i prostora,nema mnostva,samo Ja Jesam,Ja postojim kao blazenstvo,sreca,Svjetlo koje osvjetljava kreaciju i daje joj "prividno" postojanje i zivot...

Jer Jedino sam Ja Taj Zivot,i nista drugo :) hug
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimepon tra 23, 2012 9:35 pm

Citat :
ajd prije no ovo sve sto si napisala polako analiziram i odgovorim ti,ajd mi ti malo objasni termin "sveti bjes"...

To mi je jutros palo na pamet...

Dobro ti je palo ...
O,Bože ,Prim lolcina ti mene ideš pitat nekaj ,a napraviš RETORIKU IZ TOG ? cerek
Sve objasniš (oooooooo Bogu hvala na tebi hug )
Da,sve je tak kak veliš - cela Biblija ti govori o odgoju djece Božje ,a o čemu će drugo ?
A da viš kako oni tzv "vjernici" uživaju neku eutanaziju ,misleći KAKO SE TO NJIH NE TIČE ,
da su oni u Bogu i tamo sigurni roll
Vidla ja na grupi onoj pale
A kaj bum tam ?
Dobro da si ošel ,i ja sam ,jedino još pogledam kaj brat Žarko reče i to je sve.

Mudre izreke 9,8
Ne kori podsmjevača, da te ne zamrzi; kori mudra, da te zavoli.
Mudre izreke 15,12
Podsmjevač ne ljubi onog tko ga kori: on se ne druži s mudrima.


Bog ustvari mrzi te podsmjevače ,i znaš i sam da je "rizično" napisati o sebi sve iz duše ,
kak smo ja i ti svuda ,ali samo za gamad RIZIČNO ,jer će reć LUDI SMO ,jer mi
još i priložimo i dokumentaciju ako treba ,i terapiju lolcina
Na mene su znali upirat (kao nezna se) DA SAM JA BILA U VRAPČU ,uuuuu ,jebote conf1

Psalam 37,38
A grešnici bit će svi iskorijenjeni, istrijebit će se zlikovačko sjeme.


Bog TO SVE reši ,viš gica

Nehemija 9,29
Ti si ih opominjao da se vrate tvome Zakonu: ali se oni uzjoguniše, nepokorni tvojim zapovijedima; griješili su protiv naredaba tvojih, a čovjek živi kad ih obdržava. Leđa su izvlačili, šije ukrućivali i nisu slušali.
Nehemija 9,30
Mnogo si godina bio strpljiv s njima i svojim si ih Duhom opominjao po službi svojih proroka; no nisu slušali. Tada si ih predao u ruke naroda zemaljskih.
Nehemija 9,31
U velikom milosrđu svojem ti ih nisi uništio, ni ostavio ih nisi, jer si ti Bog milostiv i pun samilosti.


Ustvari ti je Biblija sva sve na isti kalup ,po tim pričicama ,kako sam ja svatila zubi
Sve se podudara i nalaziš pojmove ,ako ti neš nije jasno ,nađeš već đe ima hekla

Bog svoje kori ,naravno ,a šta će s vragovima ?
Oni nit će se popravit ,nit će prestat zajebavat Njegovu djecu !
Kužiš , ima ti i :

Mudre izreke 22,3
Pametan čovjek vidi zlo i skrije se, a glupaci idu bezbrižno i trpe kaznu.


To je sve oko onoga - NE BACAJ BISERE PRED SVINJE ,jer to je sve dvolično ,dođe
da te pita i ti misliš sretan da im moš prenjet svjetlo ... i onda oni dignu hulu na tebe
(tamo negdje u sjeni,neće na van ,da ne ispadnu zli miga ) ,ili te podjebu il tako nešta .
(jedno je zezancija ,naravno ,a drugo je MAČ - to osjetiš u srcu ,ja da tako = detektor)

To kaj veliš - NEMAJU POTENCIJAL DA SE UZDIGNU (ti si kulturan dečko hug )
- Isus fino nazove ovako :

Matej 12,34
Leglo gujinje! Kako možete govoriti dobro kad ste opaki. Ta iz obilja srca usta govore!
Matej 12,35
Dobar čovjek iz riznice dobre vadi dobro, a zao čovjek iz riznice zle vadi zlo.


Vidiš ,tu se srce spominje - ili kao dobro ,ili kao zlo ,a to ovisi o rodu ,i dobar rod
daje dobar plod ,ma Biblija ti je čista POLJOPRIVREDA , Prim cerek ,lako za svatit !

Ok ,ima i nešto VINOGRADARENJA cerek :

Ponovljeni zakon 32,32
Jer trs je njihov od sodomskog trsa i od vinograda gomorskih; grožđe im je grožđe otrovno, grozdovi im grozdovi gorčine;
Ponovljeni zakon 32,33
njihovo je vino otrov zmijski, žestok jed otrovnice ljute.


Znači ,sve je ustvari jasno , ili si Božji ,ili nisi , i naravno da će se Bog za svoju djecu pobrinuti .
Meni je čak žalosno koliko ljudi se gura Bogu na spas , kuži oni ŽELE biti spašeni ,
i napravli bi ama sve da to budu , i tu se vidi njihova samovažnost ,jer idu do te mere
da smatraju da su zaslužili ,kao ne rade ništa loše ,a ustvari svi smo mi trulež
u fizičkom postojanju ,s razlikom u poniznosti i oholosti srca , ovisno čiji si ...

Ja tebe odavno znam ,i sve kaj si mi pisal da bi ja trebala ,ili sve tvoje o sebi - je meni
tolko slično mojem putu da je meni bespogovorno da smo mi svoji hug
Treba reć : NE VALJAM ,UBI ME , a ne Bože , spasi me lolcina
Neznam kak to ljudi ne kuže , i ja obično dobijem :
- Takva negativnost ... to ti nije od Boga umor

Whatta Fuck ? Nije ?
Ma , Bog kaže - MRZIT I ŽIVOT I SVOJE I SVE ,MA SVE !
A oni uživaju ,mole se ,razgovaraju o Bogu i još usto imaju i fin život scratch
Ja nisam zavidna nimalo ,ja često plačem kolko bi ja ustvari htela lepo živeti ,ali
na način da imam ljubav samo , i da to malo provedem tako ,a ne da imam lovu ,
provode , jer mene ne zanima užitak u zemaljskom pogledu .
Malo se kolebam još dok sam tu , o toj lepoti confused ,meni su drugi lepi ,
a kod sebe nađem mana 100 , a po prirodi perfekcionista ,i niš do kraja dobro .
To nije bolest ,kompulzija ,nego samo težnja savršenstvu ,a shvaćam da toga na
zemlji nema , i samo Bog može uzdić psihu da te to ne opterećuje ,jer nam to i nije dom .
Tako da ja relax ... kaj bu - bu conf1 jer je sve iluzija .

Citat :
Taj bjes je nesto najljepse sto se nekome ko tezi Stvarnosti i Istini moze desiti.Nema vece ljepote za takvu osobu da mu Isus propisno ono shto se kaze "jebe mater i sve po spisku"....Ali ako i nakon toga,ta osoba ne shvati Isusovu pobudu iza takvog stava,onda je ona definitivno propala i odabrala ono sto je Isusu koji je Stvarnost,suprotno....

foto
Lepo ,da , i to ti meni svi nabijaju na nos ,s takvim ponašanjem da bum odbila
sve prijatelje !
I jesam !
Imam tebe tu i to mi je savršeno !
Kužiš sve i kaj njima vredi kaj su Bibliju progutali ?
Ništ !
A da vidiš kolka je bit u ponašanju !
Jebali oni sebe ,pa kako ne vide kaj delaju ?

Jeremija 7,5
Ali ako zaista popravite svoje putove i djela svoja i ako zaista budete činili što je pravo, svatko prema bližnjemu svome,
Jeremija 7,6
ako ne budete tlačili stranca, sirote i udovice i ne budete prolijevali krvi nedužne na ovome mjestu, ako ne budete trčali za tuđim bogovima na svoju nesreću -
Jeremija 7,7
boravit ću s vama na ovome mjestu, u zemlji koju sam dao vašim ocima zauvijek.


Mene su tolko šikanirali ,osuđivali ,popovali mi kako bi se trebala ponašat ,
a nisu videli da je to LOŠ plod njihovih srca , umjesto da mi progledaju kroz
prste par psovki zubi oni udari po meni ,da će me izbacit ,eeeeee !
Ja jako volim Žarka iz NS , jer je imal žute minute svog besa i jada , i ja sam nekad
i plakala kako ga jebu , i nije mi palo na pamet da sudim što podivlja .
Pa dečko ide na box zubi , normalno da bu nekog htel i zlupat ,ne ? conf1
To je meni BRAT !
I TI ,i kaj ja znam ko još !
Ima ih na klupi ,van igre !
Svako ima drugačiju ulogu u Boga , imaš ti likova koji se ne muče ,pa dobiju !
Da ti ne vadim citate ,ima toga !
Neki rade ko konji , a neki dođu na kraju i poberu sve fo
Ali to je fer plej jer smo svoji , i ja volim ako radim makar ZA SVE !
Nema tu beda ,jada , meni drago da SAD nađem nekog truta lenog pa ga
nabrzinu izevangeliziram i osposobim cerek

Citat :
Slobodna Volja bica nesto sto i Bog mora da postuje...Ako bice zeli da iskusi stanje pakla,

Da ,zato je to da Bog želi BITI IZABRAN , a ne prisiljen da ga se voli .
Viš kak sam ja tebe budala silovala ,a ti bi Pamelu Anderson ! kava
Zato ja i neću tebe , jer je to silovanje , jebo ti to da ti AAAAJD PRISTANEŠ
koooooonačno i onda ja "sva sretna" umor tuzni pale
Ma jebo ti to ,e !
Ja bi da sam ja nekome Rihana : Only One Girl In The World foto

Ali to je neviđeno ,uvek sam ja bila treća nekome ,ne uvek kurva baš ,mada je i toga bilo ,
ali u srcu - nikad niko da mene ,baš mene i samo mene da ne nikog drugog !
Jebote ,pa ja sam ljubomorna i na TV CIA

Di ćeš ti gledat TO ,a ja do tebe ?
Ili u kuhinju ošla ? conf1


[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimepon tra 23, 2012 10:41 pm

Idem se nadovezat na bijes (Božji) u obliku bijesa anđela :

Otkrivenje 16,1
I začujem iz hrama jak glas koji viknu sedmorici anđela:
"Hajdete, izlijte sedam čaša gnjeva Božjega na zemlju!

Otkrivenje 16,2
Ode prvi i izli svoju čašu na zemlju.
I pojavi se čir, koban i bolan, na ljudima što nose žig Zvijerin i klanjaju se kipu njezinu.

Otkrivenje 16,3
Drugi izli svoju čašu na more. I ono posta krv kao krv mrtvačeva te izginu sve živo u moru.

Otkrivenje 16,4
Treći izli svoju čašu na rijeke i izvore voda. I postadoše krv.

Otkrivenje 16,8
Četvrti izli svoju čašu na sunce. I suncu je dano da pali ljude ognjem.

Otkrivenje 16,10
Peti izli svoju čašu na prijestolje Zvijeri. I kraljevstvo joj prekriše tmine.
Ljudi su grizli jezike od muke

Otkrivenje 16,12
Šesti izli svoju čašu na Eufrat, rijeku veliku.
I presahnu voda te načini prolaz kraljima s istoka sunčeva.

Otkrivenje 16,17
I sedmi izli svoju čašu na zrak.
Uto iz hrama, s prijestolja, iziđe jak glas i viknu: "Svršeno je!


To ti oni tamo svakak gledaju roll
Koooooo zna kak njima taj bijes treba izgledat ! scratch
A to je bijes vas anđela ,koji ste , jednostavno .
Ali dok svima dođe u glavu DA SU ANĐELI ,jer aj ti reci anđelu da je anđeo -će ti
zamjerit ,jer misli - Ma ,ti nis normalna !
Al neka ,neka ,rađee i tako ,nego da procvjeta KVASAC u njima study
Ja sam svoje rekla , zvala sam da si "budemo dobri" suspect
(ne bi o tome ,okej ? doh )

Tužaljke 1,19
Ja sam pozivala svoje ljubavnike : oni, prevarili su me;
moji svećenici i moje starješine izdahnuli su u Gradu dok su tražili
hranu za sebe da ožive ponovo.


Jeremija 2,37
I odavde ćeš morati otići s rukama nad glavom svojom,
jer Jahve odbaci one u koje se uzdaš; ti nećeš biti sretna s njima.


Znači ,vidiš kako ja imam KRASNU ulogu zivili
Kužiš ,ja sam ti u početku govorila onako u verziji ŠBBKBB (šta bi bilo kad bi bilo)
a sad kažem OTVORENO :

Ja sam ZARUČNICA !

I ja bivam vođena ko kurva , nažalost :

Jeremija 2,24
magarica divlja navikla na pustinju, u pohoti svojoj požudno dašće,
tko da je ukroti u vrijeme gonjenja?
Tko god je traži, neće se umoriti, naći će je u mjesecu njezinu.
Jeremija 2,25
Čuvaj se da ti noga ne obosi, grlo se ne osuši. A ti kažeš:
`Ne, uzalud je! Jer volim strance, i za njima ću ići.`


I normalnoooo , svi na mene da sam ko kurva neka ,jel ? lolcina kava
Oke, nisu MENI ništa rekli ,ali probali su mi suptilno dat do znanja fo
a men ti to onak - uff ,jebe mi se cerek
Ja išla za Žarkom ,pa kaj ?
Ima tu svoju ,pa nek ima !
Moja stvar ... durimse , a na njemu je DA NEĆE ,i dobro !
Al ja glumila NEBUM , i tak je bilo i briga me !
Mene vodi Bog , i sad ak sam kom kurva ,nek sam ,jako bitno,e ! -.-
A gle :


Jeremija 2,26
Kao što se lupež zastidi kad ga uhvate, tako će se zastidjeti sinovi - dom Izraelov,
oni, kraljevi, knezovi, svećenici i proroci njihovi


Znači ,onaj kog vodi Bog , pa da bude i na NAJVEĆEM STUBU SRAMA - BIT ĆE OBRANJEN
jer je to ČUDAN PUT GOSPODNJI i dobro !
tup


E ,a gle o konjima !


Otkrivenje 19,11
I vidjeh: nebo otvoreno - i gle, konj bijelac, a na nj sjeo On,
zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi;
Otkrivenje 19,12
oči mu plamen ognjeni, na glavi mu mnoge krune;
nosi napisano ime kojeg nitko ne zna doli on sam;
Otkrivenje 19,13
ogrnut je ogrtačem krvlju natopljenim; ime mu: Riječ Božja.
Otkrivenje 19,14
Prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.
Otkrivenje 19,15
Iz usta mu izlazi oštar mač kojim će posjeći narode.
Vladat će njima palicom gvozdenom.
On gazi u kaci gnjevne srdžbe Boga Svevladara.
Otkrivenje 19,16
Na ogrtač, o boku, napisano mu ime: "Kralj kraljeva i Gospodar gospodara.


Jooooj ,dok oni tamo govore kako su TO VREMENA neka ... ovaj konj ,onaj konj ,
a nemaju ni pojma koji su to konji !
Konjine !
Ma !
Em konji kaj ne kuže ,em whatever !
A za čeg se bore konji ?
Da pobjede !
Onaj najbolji će dobit VLAST nad zemljom .
A sve su to "ljudi" ,tj Deca Božja .

A i ta Zaručnica je KONJ :

Pjesma nad pjesmama 1,9
Usporedio bih te s konjima pod kolima faraonovim, o prijateljice moja.


... jer :


[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimeuto tra 24, 2012 12:12 am

kao sto rekoh,preljepo zborish :) previse si brutalna u svojoj Istinitosti,da to tjera ljude od Tebe :) al jebo take ljude,koji se boje da odbace ono u sebi sto ocigledno vide kao laz...

s tim sto ja imam naucni pristup tim stvarima,dakle ja sam tek poseban slucaj :) mene tek niko ne razumje :))))) ti sto se bave Bogom pogotovo :)
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimeuto tra 24, 2012 12:38 am

Oj Prim moj ,evo ja ti popila malo conf1 cerek
(belo vino , jer sam crno dokrajčila lolcina )

Samo ti meni budi fin dečko , tako sakupiš mnogo kvazi-slušatelja ,a ne ja kad ih odbijem ! zubi
Ye , you know me zubi
Ma ,evo ,ako ćemo iskreno - Ja ti neeemam pojma za kog ću poć ahahahaahahah
Ludilo ,brale lolcina
Fuck all !
Ne ide mi ! zivili
Ima vina ,pa eto lolcina

[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitimeuto tra 24, 2012 10:41 am

Meni je u Bibliji zbunjujuće što svaka priča , svaki prorok - na kraju DOBIJE .
Svaka priča ide kroz neke početne krive korake ,pa Bog upozorava ,pa ništa ,
pa na kraju se opameti .
I sad najlogičniji je Jeremija :

Jeremija 30,12
Uistinu, ovako govori Jahve: "Neiscjeljiva je rana tvoja, neprebolan polom tvoj."
Jeremija 30,13
Nema lijeka rani tvojoj i nikako da zaraste.
Jeremija 30,14
Zaboraviše te svi ljubavnici, više za te i ne pitaju! Jer po tebi ja udarih k`o što udara neprijatelj, kaznom krutom za bezakonje i za mnoge grijehe tvoje.
Jeremija 30,15
Zašto kukaš zbog rane svoje? Zar je neizlječiva tvoja bol?
Zbog mnoštva bezakonja i grijeha silnih tvojih to ti učinih.
Jeremija 30,16
Al` i oni što te žderu bit će prožderani, u ropstvo će svi dušmani tvoji;
pljačkaši tvoji bit će opljačkani, i koji te plijeniše bit će oplijenjeni.

Jeremija 30,17
Zvahu te `Protjeranom` i `Sionkom za koju nitko ne pita`.
Al` ja ću te iscijeliti, rane ti zaliječiti" - riječ je Jahvina.


I aj ga TI nađi sad ?
Koji je to macan u stvarnom životu ?
Mislim ,ja idem s ovim "ludilom" do kraja ,tak mi svejedno kako ispadam
i što naglašavam i koja sam i otkud ,oćete i broj telefona ,adresu ,whatever ? study


Gle , i čista logika je da je BOG postavio JEDNU ŽENU ko svog izaslanika :

Jeremija 6,25
Ne izlazite u polja, ne idite na putove, jer mačevi dušmanski prijete, užas sve uokolo.
Jeremija 6,26
Kćeri mog naroda, kostrijet pripaši, pospi se pepelom, nariči k`o za jedincem tužaljku pregorku.
Jer će doći nenadano na nas pustošnik.
Jeremija 6,27
Postavih te za ispitivača naroda mojeg da spoznaš i ispitaš putove njegove.
Jeremija 6,28
Svi su oni odmetnici najgori, okolo kleveću i mjed i željezo, svi su pokvareni.
Jeremija 6,29
Mijeh sopće da bi vatra proždrla olovo, zalud se ljevač trudi da ga rastopi: šljaka se ne da izlučiti.
Jeremija 6,30 "Srebro odbačeno", tako ih zovu, jer ih Jahve odbaci!



To srebro je isto misterija kod mene ,da ponovim priču :
Ja sam obožavala bit sređena ,sve mi je bilo u lepom izgledu , roba da odmara
u ormaru , i brinem da moljac ne pojede ,jer mi je to bilo blago ,a ja sretna
samo da imam 55 kila ,i to je ŽIVOT ...
A srebra sam imala za 800kn ,i jedan dan ,nakon nanovorođenja me Bog
preuzeo ,uzeo svo to srebro i BACIO U KOŠ .
Ja sam bila marioneta - gledala događaj .
Nisam mogla u srcu NIT POŽALIT ,NIT POMISLIT DA SAM LUDA .
A posle su mi suze zbunjenosti išle ,i Isus mi objasnio da to NIJE VREDNOST
da su vrednost BRAĆA MOJA ,kojima me posle uputio ,pa si se desio TI ,
pa Žarko ,pa još neki koji nisu zaslužili ni da ih se spomene !
Žarko ima svoje razloge zašto ne priča samnom ,mada mi je žao
fali mi ...
Oženjen je i ne želi pogrešiti ni na koji način .
Jer ama svi znaju kaj bi ja s njim pa je bolje da nema posla samnom .
Problem nastaje u mojem lutanju ,nije to okej ,malo njega brait ,
malo tebe ,pa malo trećeg ,petog ,itd !

Jeremija 2,33
O, kako li dobro znaš svoj put kad tragaš za ljubavlju!
Zato si i na zlo putove svoje navikla.


Vidiš ?
Znači ,upisano mi je tako kava jebi ga ,ne sviđa mi se ,ali ...
Ko sam ja da se bunim protiv Božje volje ?
A onda si u duši opravdam - PA NEĆE ME ŽARKO ,IDEM NA VLADIMIRA ! scratch
I ja kad pišem - pišem iz celog srca ,nije to naučena tehnika barenja ,
već ja i plačem i unesem se emocionalno , pitanje
života i smrti ,a ne kurvanjski smisleno i proračunato !
Jer , ne ide mi pale
Sad to mogu ovako hladno rezimirat ,jer ne želim upast u te zamke vezivanja
nit za tebe nit za Žarka !
NEĆU ! study
To za Andyja ... kaj je meni TO Bog dal ?
Dok duže gledam slike - suze mi krenu od te lepote , a u početku mi je bilo
ko lep dvet - ništa ,jer nisam napravila nike spone !
Spone se rade preko slova ,energetski ,one tvoje fore ,čim sam te upoznala
mi je bilo to predivano kaj veliš - da to ima nešt kaj postane TI ,JA ,itd hug
Ja sam za tebe imala ljubav ma od prvog dana !
No ,jebeš ljubav - radi se -
Jučer sam od sreće suknula vina ,al neću pit ,kreće me na žderanje ,
a ne želim bit veći slon nego što jesam !
Na Twitteru sam pisala neke skice Andyu ,al tam nemreš kilometarit ko tu ,
a znaš kakvi smo mi ? umor
(hvala adminima za ovo naše igralište)
Uspelo mi samo s Andyevom mamom uspostavit par Twitta ,o mačku conf1
(pa dobro ,i to je nešto ?)
A danas vidim ,on adore onu svoju Simms koja svojim fanovima veli SNAKES ? kava
Zanimljivo ,i potiče na ubojstvo Twitta , ma i fejsa ,jebote !
Al nebum ... jer iz iskustva znam kaj se dešava dok odem - vraćam se ko Lesi
Prvo sam ubila Twitter , obrisala mačka , i onda vidla da je mama nekaj rekla ! shock
Pa sam ja brže sve smirila i bila dalje "normalna"
Dobro ,to je to ,posejano je reči i na You Tube ,jer sam vidla da je sveži
i njegov ,i jebiga dalje - kaj bu - bu .
TO je crazy !
A ne barit skoromoguće Balkance !
Ustvari ,mislim da su mi ŠANSE ISTE = NIKAKVE !
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 14 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ask primitive101 (chat tema)
[Vrh] 
Stranica 14 / 18.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» O sportu... (chat tema)
» Firefox tema
» Kreacionizam
» Fotografska natjecanja 2010. godine
»  Fotografska natjecanja 2011. godine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: