Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Meditacijom do astralne projekcije

Go down 
+65
Amalka
orca
primitive101
Lyra
Astral WOlf
Neo
hmhm696
yuusha
horus
Dada289
Kakashi
dajannah
hromi
DoC
UNIDA
Annabel Lee
Silence
ukiss
Dragony
mEN_iN_WHite
danpocalypse
flory
bros
schmizzl
skin
MoW
Indigo_girl
Athena
Remke
Legionar
Pux
Ivan-ik
tomi
Skulptura
Gea
Chakotay
snark
Jaykof
ThE_IMMORTAL
arhont
KiChO666
vrapche
Flamezar
Groinx
stella
labellina
davor1408
Merkurica
Galileo Galilei
Angel from shadow
indigocakra
Blizzard
Alpha
piratxx
capsicum
zmija
zvezda
Hybrid
floridana
Svjetloisjena
vladimir
Cvrcak
malena
Rain
jovko
69 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 1:17 am

Dragi L.

To su elementali koji mijenjaju oblike kako bi ti crpili energiju..Oni mogu poprimiti oblike anđela, vila, nekih drugih bića samo kako bi ih pustio u podsvjest, nesvjesno naravno, oni su nešto slično kao ljudi sjene, ako si čuo za njih...Hrane se strahom...A tvoju mamu "programiraju" na taj način da je ili paraliziraju ili odvuku negdje gdje ne može djelovati...čekam još odgovora da vidim što ti dalje reći :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 1:41 am

prošli tjedan sam baš intezivno meditirala jer me stres preko dana dotukao pa sam se morala opustiti... u biti sam doša do tog coca-cola osjećaja, tih vibracija... i polagano sam osjećala da će sljedeči korak biti AP.... ali nešto me prekinulo.. u biti kao da sam se zamrzla u tom osjećaju i nisam mogla ići dalje

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 1:41 am

Draga I_G. :)
Usudio bih se reći da su anđeli simbol moje mame... u svakom snu gdje postoji neko crpljenje energije putem anđela ona je pokraj.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 1:45 am

da, ali anđeli nisu simbol crpljenja energija :) Oni su pozitivni...Moraš to shvatiti, da elementali mijenjaju oblike...jer anđeli nemaju negative, to mogu biti samo demoni. :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 1:51 am

Jasno... no onda ih ja ne bih htio zvati anđelima. Ako ću ikada stupiti u kontakt s anđelima (ili već jesam), tada su mi se sigurno prikazali u drugom obliku cerek
To sam pisao na temi o Anđelima. Anđeo za mene simbolizira nešto negativno, a za tebe je to elemental.
Isto tako, za tebe će anđeo možda biti anđeo, a za mene ... mačka (ili Omega zubi)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 1:52 am

Kada stupiš u kontakt s anđelima ili Vodičem, znat ćeš, vjeruj mi...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 1:53 am

Omega je napisao/la:
Kada stupiš u kontakt s anđelima ili Vodičem, znat ćeš, vjeruj mi...
Ti si stupio?
(P.S. Znam, upravo pričam sa svojim anđelom cerek)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 1:57 am

Legionar je napisao/la:
Jasno... no onda ih ja ne bih htio zvati anđelima. Ako ću ikada stupiti u kontakt s anđelima (ili već jesam), tada su mi se sigurno prikazali u drugom obliku cerek
To sam pisao na temi o Anđelima. Anđeo za mene simbolizira nešto negativno, a za tebe je to elemental.
Isto tako, za tebe će anđeo možda biti anđeo, a za mene ... mačka (ili Omega zubi)

lol! Omega :D
[Vrh] Go down
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 1:59 am

Gea je napisao/la:
prošli tjedan sam baš intezivno meditirala jer me stres preko dana dotukao pa sam se morala opustiti... u biti sam doša do tog coca-cola osjećaja, tih vibracija... i polagano sam osjećala da će sljedeči korak biti AP.... ali nešto me prekinulo.. u biti kao da sam se zamrzla u tom osjećaju i nisam mogla ići dalje

@coca-cola osjecaj
lolcina rofl rofl2

meni je isti taj problem ...no malo sam prek msn-a popricao s jednim tu kolegom s foruma ...nezelim ga imenovati , jer neznam dali bi on to htio ...no on mi je neke stvari objasnio , i zbog toga mu zahvaljujem :D

sad cu ponovo probati 8)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 10:17 am

@Chakotay...ali ja vec dozivljavam AP-ove...gotovo otkako znam za sebe. Bas sam o posljenjem pisala na ovoj temi. Bilo je to prije par noci...istodobno jedna osoba i ja...ja sam se morala ustati i to me povuklo nazad u tijelo ali sam jos vidjela tu drugu osobu. Medjutim moj povratak uzrokovao je i povratak te osobe koja se tada probudila uz jako lupanje srca. Pogled na sat 00:05h kod oboje.

@Legionar...ti znas zasto se formirao taj san (ili sto god to bilo) sa onom curicom. Ti znas od kuda ta energija. Dakle...
A sto se tice crpljenja energije...vjerujem da je cista podsvjest...strah da nemas potporu osobe koja ti u tom trenu najvise treba, a to je majka. I onda projeciras.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 11:41 am

@ Alpha

Evo da te pitam da ne tražim sada po temi... Tijekom pokušaja AP-a, jel ti koristiš onu tehniku koju si bila opisala na 15. stranici?
Ovdje je post na koji mislim da sada ne kopaš:

Spoiler:

Ili pak koristiš neku drugu metodu?

I jel ti AP koji puta dođe spontano, sam od sebe ili je uvijek tu s tvojom vlastitom namjerom? :)

I ja planiram probati da vidim kako će to ići.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 12:44 pm

Alpha je napisao/la:
@Chakotay...ali ja vec dozivljavam AP-ove...gotovo otkako znam za sebe. Bas sam o posljenjem pisala na ovoj temi. Bilo je to prije par noci...istodobno jedna osoba i ja...ja sam se morala ustati i to me povuklo nazad u tijelo ali sam jos vidjela tu drugu osobu. Medjutim moj povratak uzrokovao je i povratak te osobe koja se tada probudila uz jako lupanje srca. Pogled na sat 00:05h kod oboje.

@Legionar...ti znas zasto se formirao taj san (ili sto god to bilo) sa onom curicom. Ti znas od kuda ta energija. Dakle...
A sto se tice crpljenja energije...vjerujem da je cista podsvjest...strah da nemas potporu osobe koja ti u tom trenu najvise treba, a to je majka. I onda projeciras.
Sjećam se Alpha tog posta, no nisam skužio da li si ti to željela ili ti/vam se to desilo spontano.

@Legi pročitaj Alphin post još jednom, nemoj tražiti krivnju u drugim osoba bilo da je to tvoja mama, anđeli... nije baš da ti svi žele zlo ili crpiti tvoju energiju mase
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 6:37 pm

@Omega...to je jako dobra metoda ali ja sam osobno samo htjela biti tamo gdje sam na kraju i zavrsila...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 6:39 pm

Pitam zato jer postoje i slučajevi nekontrolirane AP, pa sam mislio jel se ponekad i tebi tako nešto događalo :)

Aj, budem onda koju večer pokušao to...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 6:49 pm

Kao sto znas meni se AP-ovi i desavaju spontano. Ali vec se desilo i prije da dojde do AP-a ako nesto jako zelim...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 6:53 pm

Može li se recimo neka vizija budućnosti zapravo smatrati AP-om?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 6:56 pm

Poput? Ne kuzim. AP je AP.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 6:59 pm

Drugim riječima može li se AP dogoditi van našeg vremena, kao da dušom otputujemo u budućnost te vidimo neke događaje budućnosti. Kao što neki u snovima vide neke stvari koje se potom doista i dogode... Jel bi se to moglo svrstati pod AP, ili se jednostavno radi o mentalnim slikama?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 8:50 pm

Chakotay je napisao/la:
@Legi pročitaj Alphin post još jednom, nemoj tražiti krivnju u drugim osoba bilo da je to tvoja mama, anđeli... nije baš da ti svi žele zlo ili crpiti tvoju energiju mase
Malo me iznenadio tvoj post. face
Jesam, u redu je. :)
Alpha, htio sam pitati što bi to iskustvo sa djevojčicom bilo miga
A što se tiče majke, lako je to reći drugome (i lako ja to kažem drugome), ali je teško to i prihvatiti, tako da kod mene postoji još ono subjektivno poricanje. Makar znam da je tako, ali...

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimesub lis 31, 2009 9:56 pm

Evo malo se ova tema razdovijili na dvije :D
Ovi pricaju o Prividima a ovi o AP :D
Al nmv nesmeta mi
@Legionar- Ako si se uz tu djevojcicu osjecao sigurno i mirno... Punom ljubavni onda ja glasam da je to Andel ^^
A ako ti je crpio energiju i utjeravao ti strah u kosti. Eh onda se slazem sa Indigo_girl da je covijek sjena...
@Pux- Ako sam ja nesmeta mi da me spomenes... Dapace ^^
[Vrh] Go down
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimened stu 01, 2009 4:20 am

Flamezar je napisao/la:
@Pux- Ako sam ja nesmeta mi da me spomenes... Dapace ^^

ok onda ak ti ne smeta :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimened stu 01, 2009 3:53 pm

ja sam imala tih spontanih AP-a... ali nikako ne mogu namjerno... osjećam granicu... ali ne mogu... no

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimened stu 01, 2009 6:44 pm

Ni ja isto, probao sam danas ujutro kad sam bio odmoran, ali ništa, znam da sam bio blizu, ali ipak nisam želio/mogao napraviti taj mali koračić. Malo me bilo strah, pa je vjerojatno to razlog, ali sviđa mi opuštenost koja se postigne prilikom pokušaja :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimened stu 01, 2009 8:32 pm

Tako i meni prie bilo
I sve tako malo pomalo ide
Kad san prvi put proba ovo nisam moga vibrirat 2 secunde odma sam otvorio oci jer san se prestrasio
Ali sto se vise vjezba oslobada se taj strah i nakon nekoliko pokusaja uspije se
Al vazno je da se osjeti ona granica kad znas da ces uspit al jos nisi spreman....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitimepon stu 02, 2009 2:00 pm

@Omega...ne znam...to sto ti pricas je kao neka vidovitost... Meni je kod AP sve bilo kako jeste...sadasnje vrijeme i prostor...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 12 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Meditacijom do astralne projekcije
[Vrh] 
Stranica 12 / 22.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: