Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Meditacijom do astralne projekcije

Go down 
+65
Amalka
orca
primitive101
Lyra
Astral WOlf
Neo
hmhm696
yuusha
horus
Dada289
Kakashi
dajannah
hromi
DoC
UNIDA
Annabel Lee
Silence
ukiss
Dragony
mEN_iN_WHite
danpocalypse
flory
bros
schmizzl
skin
MoW
Indigo_girl
Athena
Remke
Legionar
Pux
Ivan-ik
tomi
Skulptura
Gea
Chakotay
snark
Jaykof
ThE_IMMORTAL
arhont
KiChO666
vrapche
Flamezar
Groinx
stella
labellina
davor1408
Merkurica
Galileo Galilei
Angel from shadow
indigocakra
Blizzard
Alpha
piratxx
capsicum
zmija
zvezda
Hybrid
floridana
Svjetloisjena
vladimir
Cvrcak
malena
Rain
jovko
69 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimeuto stu 03, 2009 3:15 pm

Omega je napisao/la:
Drugim riječima može li se AP dogoditi van našeg vremena, kao da dušom otputujemo u budućnost te vidimo neke događaje budućnosti. Kao što neki u snovima vide neke stvari koje se potom doista i dogode... Jel bi se to moglo svrstati pod AP, ili se jednostavno radi o mentalnim slikama?

Mislim da se ne radi samo o mentalnoj slici. Uopće, što je um i koliko je njega u samom tijelu je upitno.

Bit će da je ovdje riječ o jednom rijetko razvijanom osjetilu, a to je projekcija dijelića svoje svijesti u jedno drugo vrijeme, u tvojem slučaju, buduće
Međutim, nikad nije sve vidljivo i nije sve poznato.
Svrstao bih to ipak pod AP, međutim, nestandardnoj vrsti. Ovo bi bio neki napredniji stupanj, neograničen na isto vrijeme i prostor.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimesri stu 04, 2009 12:53 am

I ja bih to svrstao pod neku vrst AP-a uz uvjet da se naša svijest seli na druge prostore u drugim vremenskim trenucima. Ali kako ne znamo o čemu je točno riječ...
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimesri stu 04, 2009 11:09 pm

Jel iko kad radi AP, jel se umori i onako iscrpi. Ja svaki put kad radim AP poslje se osjecam tako pospan da odma zaspim. Ujutro se nesjecam ni kad sam zaspa confused ?
[Vrh] Go down
skin
Višestanični organizam



Male
Broj postova : 57
Registration date : 02.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimesri stu 18, 2009 6:54 pm

meni se nesto cudno dogodilo prije 2-3mjeseca,skoro sam se astralno projektirao preko sna..
sanjao sam da sam na operaciji srca..san je bio iz 1lica,ja sam bio kao pod anestezijom ,znaci vidio sam cijelu operaciju samo nisam bio u stanju se pomaknuti..
i u trenutku kad mi je doktorica izvadila srce,ja sam kao klinicki umro,a cest je slucaj da se ljudi onda asttralno projektiraju..
ugl,osjecao sam kako mi duh tj.drugo tijelo izlazi iz mene,no kako se to dogadalo u snu dogadalo mi se i u stvarnosti i prepao sam se i probudio..nesto nevjerojatno..steta sto se bojim AP,ovo mi je bila idealna prilika,tako da nakraju nista, a tako bi ju htio nauciti..pozdrav!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimepon stu 23, 2009 4:07 pm

@Skin...evo jedno objasnjenje koje mi prvo pada na pamet...naravno, to je samo neka ideja, rekla bih cak, zabavna prica :)

Dakle...mozda si se ti prisjetio svog proslog zivota. Mozda si tada poginuo pa su tvoje srce izvadili kako bi ga transplatirali nekom drugom, a tvoje astralno tijelo se zadrzalo toliko dugo pored fizickog da je to sve vidjelo...i sada si se ti toga sjetio kroz san...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Ivan-ik
Višestanični organizam



Male
Aries Dog
Broj postova : 84
Age : 30
Location : Zagreb
Registration date : 01.10.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimepet stu 27, 2009 1:57 am

Nema šta zabavna priča xD prije jeziva xD hehe :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimesub stu 28, 2009 1:58 am

Taman za prije spavanja miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimened stu 29, 2009 1:57 am

Alpha je napisao/la:
@Skin...evo jedno objasnjenje koje mi prvo pada na pamet...naravno, to je samo neka ideja, rekla bih cak, zabavna prica :)

Dakle...mozda si se ti prisjetio svog proslog zivota. Mozda si tada poginuo pa su tvoje srce izvadili kako bi ga transplatirali nekom drugom, a tvoje astralno tijelo se zadrzalo toliko dugo pored fizickog da je to sve vidjelo...i sada si se ti toga sjetio kroz san...

super odgovor , ja se u potpunosti slazem 5
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimepon stu 30, 2009 1:08 am

Ja sam ponovno sasvim spontano ušla u Ap na kojih 5 minuta. Nešto sam ležala na krevetu kod prijateljice, dok je ona pokraj mene bila na laptopu. Dragala sam mačka koji je legao pokraj moje glave i u jednom trenutku sam se odvojila. Znam da sam bila budna i da ležim, ali isto tako da stojim i gledam u nešto drugo.

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimepon stu 30, 2009 1:28 am

Gea je napisao/la:
Ja sam ponovno sasvim spontano ušla u Ap na kojih 5 minuta. Nešto sam ležala na krevetu kod prijateljice, dok je ona pokraj mene bila na laptopu. Dragala sam mačka koji je legao pokraj moje glave i u jednom trenutku sam se odvojila. Znam da sam bila budna i da ležim, ali isto tako da stojim i gledam u nešto drugo.
Ma ti si sva u svom svijetu cerek ljubi

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimepon stu 30, 2009 1:51 am

aaaaa hug

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimepon stu 30, 2009 6:51 pm

imam par pitanja!

znači li astralna projekcija da duša na neki način, trenutno napusti tijelo?

ako da, zar nebi tijelo tokom AP postalo lakše za 21 gram?

ako se astralno projiciramo, kako nas netko može vidjeti? ako nas netko tada vidi, zar to ne znači da nam je i tijelo moralo biti multiplicirano?
ili da nam duša izgleda poput tijela?

znam da očima gledamo, a mozgom vidimo. prijenos informacija u mozgu se temelji na elektoimpulsima..
znači to što mi imamo sposobost "vidjeti" nešto, možemo zahvaliti energiji? :)

mogu shvatiti AP na način da se duša odvoji od tijela, i da zahvaljujući energiji, vidimo što se događa s našim tijelom, ili se možemo naći na drugom mjestu.
ali ne mogu shvatiti da netko vidi nas, kad nitko ne zna kako "duša izgleda".. ili griješim?

duša, koja se nalazi u tijelu je neuništiva, jer je i ona dio Univerzalen Energije.. tijelo je potrošno..
zato mi je čudno da duša poprimi oblik tijela..


ovo su neka moja, moguće bezvezna pitanja i razmišljanja! :)

vi svi imate bolja iskustva sa AP od mene, ja sam to dođivjela samo jednom, spontano, u stanju velikog emocionalnog šoka..
prestala sam disati i pala na pod, međutim, ne znam kako da to opišem, vidjela sam samu sebe kako padam i frendicu kako me pokušava osvijestiti i natjerati me da dišem...
to je trajalo oko 15 sekundi.. onog trena kad sam došla svijesti, gledala sam prema mjestu s kojeg sam "vidjela sebe" i nije bilo ničega..

ja sam to doživjela kao traumatično iskustvo, i ne želim da mi se to ponovo dogodi..

eto, molim vas, pročitaje moja pitanja i razmišljanja, i ako sam u krivu, recite mi gdje griješim.. lol lol
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimepon stu 30, 2009 11:23 pm

Da, Dusa napusti tjelo. Samo sto neko to zove dusa, neko astralno tjelo i jos mnogi nazivi..
A sad jel bi postalo lakse. To nije materija pa da se moze izvagat. To je energija. Postanes kao duh. Ja mislim :)
Nemogu nas ljudi svojim ocima vidjet ako smo u Astralnom tjelu samo astralno tjelo moze vidit drugo astralno tjelo. I Astralno tijelo moze vidit obicno tijelo.
Nemora poprimit oblik tjela.. Mozes bit kao vjetar... I sa ovim se potupuno slazem.
" duša, koja se nalazi u tijelu je neuništiva, jer je i ona dio Univerzalen Energije.. tijelo je potrošno..
zato mi je čudno da duša poprimi oblik tijela.." ides
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 12:13 am

da da... ljudi kad umru - svi, veliki, mali, crni i bijeli, postaju lakši za 21 gram.. duša svakako ne može ostati u potrošenom tijelu, ona odlazi (pretvara se u neki drugi oblik ili se kao takva vraća Svemiru)..
iz ovoga je nastala pretpostavka da "duša teži" 21 gram ;)

ako je to tako, onda tijelo postaje lakše i za vrijeme AP.. jer duša se ne može prepoloviti, pa da je napola tu, napola tamo..:)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 12:18 am

Flamezar je napisao/la:
To nije materija pa da se moze izvagat. To je energija. Postanes kao duh. Ja mislim :)
Upravo tako. To nije materija i kao energija ne moze teziti niti 21gr niti 5gr niti 0.0001gr.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 12:38 pm

a što to onda teži 21 gram?
jaaako me to zanima! :)

prema teoriji relativnost - ta je pretvorba moguća (i obratno)..
to nije nitko dokazao, ali nije nitko ni opovrgnuo.. mudri
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 2:51 pm

E jbg tebe. Sta tezi 21 gram. Dlaka tezi 21 gram. Sta ja znam. Energija ne tezi. Tezina je nesto sto je pojavljuje samo na zemlji i na nekim drugim planetama. Energija nema to svojstvo ni nikakve ostale paranormalne stvari nemaju svojstvo tezina. Sve sto je dio univerzuma ili kako se to vec kaze....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 3:52 pm

Znam da tijelo koje je upravo preminulo momentalno zapocinje svoj raspad. Isto tako otpusta plinove iz tijela. Ne znam da li to ima kakve veze s tom razlikom u tezini ali pitanje je da li do razlike uopce i dolazi, u kojem vremenskom periodu te kolika je ona tj. da li je uvijek ista (21 gr.)...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 5:35 pm

"dr. Duncan MacDougall, je u ranim 1990-ima pokušavao izmjeriti masu koju tijelo gubi kada duša napušta tijelo u trenutku smrti. MacDougall je mjerio masu umirućih pacijenata u pokušaju dokazivanja da je duša materijalna, opipljiva a samim tim i mjerljiva. Iako su MacDougallovi rezultati znatno varirali od 21 grama, za neke ljude ta znamenka je postala sinonimom za masu duše."

ovo sam kopirala sam wikipedije... nije da ja ovome vjerujem, ali nekad se negdje o tome pričalo, pa da čujem i vaše mišljenje.. :)

- istina je da su ljudi gubili masu u gramima, točno u trenutku smrti..
- kad bi duša zbilja bila mjerljiva, i kad bi svi gubili 21 gram bi to u biti pobilo ovo teoriju?
jer sve su duše različite, pa kada bi se mogle nekim čudom izmjerit, bi li mogle sve težiti isto??

je li netko gledao film 21 GRAM?

Ja sam čula da tijelo izgubi i do 20 kg, kad iz njega nestane voda

znači kad bi ovo bilo točno (što vjerojatno nije), i za vrijeme AP bi tijelo "gubilo grame"?

žao mi ako sam dosadna, ali od kad sam čula za tih 21 gram, od onda me to intrigiralo.. :)
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 6:04 pm

Flamezar, zar nije težina jednaka masi puta gravitacija?
svako tijelo ima masu, pa znači na svakom području gdje ima gravitacije ima i težine (težina je sila)..

ono što ti ja mogu reći je da na zemlji težim 568.98 N,
na na mjesecu bi težila 94.83 N,
a na jupiteru 1434.34 N... znači na jupiter ne idem! :)
a na sucu oko 170694 N.. a tamo hvala bogu ni nemogu otići.. :)

tako da..ja ti stvarno ne znam što je u tih 21 gram, malo više ili manje..

a kažem ti.. albert je davno puknuo formulu E=mc2 (sorry, ne znam kako napisati na kvadrat)
po einsteinu je moguća pretvorba iz mase u energiju, znači mora ići i obratno po toj teoriji..
ali ja nisam toliko pametna da to argumentiram, dokažem ili opovrgnem... study :)
samo onako..spominjem.. ;)

ova einsteinova formula možda ima veze sa AP?!?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 6:09 pm

@schmizzl, težina je jednaka masi puta gravitacijsko ubrzanje, ali da... vidim da shvaćaš ;)
Pravo pitanje je, tko je i kako odredio taj famozni 21g!
Mislim, ne vjerujem da su umirućeg pacijenta stavljali na vagu zubi

@ostatak
1. Kako uopće možemo znati da je duša samo energija, a ne masa?!
2. Kako uopće možemo opovrgnuti pretvorbu mase u energiju ne znam ni ja kojim putem ako niti sami taj proces ne znamo do kraja?!
3. Zašto tako olako govorite schmizzl da je u krivu (Flamezar, Skulptura)?! Još gore, koliko sam ja dobio dojam, uopće se ne kužite u te stvari. Znate ih jednako površno koliko ja, schmizzl ili netko drugi zubi

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."


Zadnja promjena: Legionar; uto pro 01, 2009 6:14 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 6:13 pm

@Legi.. napisala sam sam u postu prije ovoga.. :) dr. Duncan!

žao mi je što to tako moram reć, ali moguće da je čovjek bio u "malo munjen", čim je to radio umirućim ljudima..

a obitelji onih koji su bili na samrti su vjerojatno na to pristale u nadi da će ovaj otkriti i dokazati da duša "ide dalje"..
u velikoj boli, ljudi su spremni povjerovati u bilo što.. samo da ih se utješi.. mudri
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 6:16 pm

Ups, sorry, kako si napisala dva posta za redom učinilo mi se da je tu samo jedan post pa sam pročitao ovaj doljnji oops
Trebalo bi naći neki povjerljiviji izvor raspa

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimesri pro 02, 2009 12:24 am

Nisam rekao da je u krivu Legionar...
Kazao sam da je energija nematerijalna stvar sto se nemoze izmjerit. Mogu bit u krivu. Ali po meni je to isto kao i mjerenje ljubavi, mrznje, ljubomore i drugih osjecaja...
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitimesri pro 02, 2009 3:15 pm

:) tnx legi..

@flamezar.. samo si za jednu malu sitnicu u krivu (po meni)... sve se na svijetu kojeg poznajemo može izmjeriti...
masa u kilogramima, težina u newtonima, tlak u paskalima, energija (a i duša je vid energije) u joulima, ljubav prema intenzitetu, isto tako i mržnja i ljubomora.. (snažno, malo, zdravo, opsesivno)..
kada bi duša bila energija, i kada bi se navedeni osjećaju stvarali u duši.. od energije samo energija..zar ne?
ona bi ja mogla reć svom starom da ga volim 65 terajoula (što je snažnije od H-bombe koja je pala na Hirošimu)..

samo moje tijelo dnevno troši 8 368 000 joula.. :)
kad bi to bilo mjerljivo...na koliko bi joula ljudstko tijelo eksplodiralo? toliko voljeti ili mrziti nekoga, da toliko energije proizvodiš, da expl..?:) :) :) :) :)

koja glupa pitanja imam... hihihi! :)


Zadnja promjena: schmizzl; sri pro 02, 2009 3:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 13 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Meditacijom do astralne projekcije
[Vrh] 
Stranica 13 / 22.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: