Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duhovi - naša i tuđa iskustva

Go down 
+93
tinityrannical
Noklica
Jedi Mind Tricks
Dada289
AndrijanaGDR
primitive101
josooo
Novus ordo seclorum
Kahali
*Tara*
terx
megawar888
Zona
Fantom
MARINA KUFNER
Sade
mEN_iN_WHite
Collector604
Yo93
hromi
dr.chaos0
Chakotay
gothic45
R.A.
schmizzl
darkside
brle
biga
tomi
srdjan888
Aurora Borealis
Pumpkin
Cylon
MoW
snow queen
Michael Wittmann
Black Angel
klapa
Legionar
Dunja the tomboy
Skywatcher
Gea
BAROŠ
Berny_Sinara
Casper
josip21
fazon
grga1234567
Sengrath
LarusArg
darixo
Jaykof
Cuppycake.Disaster
vjestica
floridana
TockaRH
Syn
arhont
Anat
omen
Malkavian
snark
Saroman
Groinx
mare
danyf5
ThE_IMMORTAL
Angel from shadow
obyzouth
KiChO666
meli
snake
malena
Max
Tutankhamon
Nena
jasmina 07
garfild
None
siskara
Blizzard
Pirija_87
Akhkharu
(CroM)Flash
zvezda
Galileo Galilei
gloria_g
Alpha
malenaivi
Neobicni forumas
Svjetloisjena
silver
Merkurica
97 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimesri lis 29, 2008 3:48 pm

Postoji li neki duh koji pegla? face
[Vrh] Go down
darixo
Višestanični organizam
darixo


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 01.10.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimesri lis 29, 2008 8:29 pm

hehehehehe to neznam......
[Vrh] Go down
darixo
Višestanični organizam
darixo


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 01.10.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimesri lis 29, 2008 8:30 pm

de molim vas stavite jos nekih pricica o duhovima da malo raspravljamo
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimesri lis 29, 2008 10:11 pm

darixo je napisao/la:
de molim vas stavite jos nekih pricica o duhovima da malo raspravljamo

Ne mogu se trenutno ničega sjetiti... mudri

Možda da malo prokopaš po prošlosti ovog topica i izvučeš neku od starijih priča, bilo je zanimljivih, sjećam se :)
[Vrh] Go down
Sengrath
Višestanični organizam
Sengrath


Male
Libra Snake
Broj postova : 30
Age : 34
Registration date : 03.03.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimečet lis 30, 2008 12:35 am

Probacu da sutra nadjem neke zanimljive price....
Ako vas interesuje da vidite neke povezanosti kako predsjednik Amerike Bush skriva neke dokaze o nlo.....
Imam mnogo takvih prica
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimečet lis 30, 2008 12:37 am

Sengrath je napisao/la:
Probacu da sutra nadjem neke zanimljive price....
Ako vas interesuje da vidite neke povezanosti kako predsjednik Amerike Bush skriva neke dokaze o nlo.....
Imam mnogo takvih prica

Može to na manipulacije, ovdje se radi o pričama o duhovima :ghosts:
[Vrh] Go down
darixo
Višestanični organizam
darixo


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 01.10.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimečet lis 30, 2008 11:05 am

"Probacu da sutra nadjem neke zanimljive price....
Ako vas interesuje da vidite neke povezanosti kako predsjednik Amerike Bush skriva neke dokaze o nlo.....
Imam mnogo takvih prica"
Samo da znate ovo sam stavio slucajno sa bratovog acc-a...
Evo probacu sada da pronadjem takvih prica...
Nadam se da to nije multi acc posto je to bratov pa ja sa bratovog kompjutera zaboravio se odjaviti pa nadam se da me necete kazniti...
[Vrh] Go down
darixo
Višestanični organizam
darixo


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 01.10.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimečet lis 30, 2008 11:10 am

Policija se prvo smijala. Ali, kad i nakon detaljne istrage nisu pronašli nikakav trag koji bi ukazivao na krivca, zaključili su slučaj i sami optužili duhove...

Rumunjski policajci zatvorili su istragu vandalizma lokalnih kuća. Okrivili su duhove. Obitelji iz Liliecie prijavile su razbijene prozore, leteće bicikle, objekte kako se miču na stolovima i misteriozno gašenje svijeća bez imalo vjetra. Policija im se smijala kad su rekli da ih proganjaju zli duhovi. Ali, nakon što su vidjeli dokaze, nisu imali druge tragove. U izvještaju su zaključili da su krivi duhovi.
- Prozori su počeli pucati. Jedan po jedan. Vidio sam dva bicikla kako neobjašnjivo lebde po zraku - rekao je Mircea Hadimbu koji tvrdi da su mu duhovi kompletno uništili kuću.
- Šalice su letjele po kući. Svijeće su se gasile tu sekundu nakon što bi ih upalila. U kući nije bilo vjetra ni propuha - dodala je njegova sestra Melentina Bocancea koja živi u obližnjoj kući.
- Boce i stvari su letjele oko mene. Nisam znao što prvo da ulovim. Ne vidimo drugo objašnjenje osim onoga što ljudi tvrde. Krivi su duhovi - rekao je policijski glasnogovornik.
Mještani su pozvali svećenika da izvede egzorcizam nad kućama u nadi da će napadi napokon prestati.

Sta kazete na ovo...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimečet lis 30, 2008 11:21 am

Pitam se jesu uhitili kojeg duha? zubi

Ako su ti od pocetka vjerovali da su to duhovi sto su uopce zvali policiju :P

Jesu ih uspjeli istjerati?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
darixo
Višestanični organizam
darixo


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 01.10.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimečet lis 30, 2008 11:45 am

Ja stvarno neznam....samo sam ovu pricu kopirao sa neta pa da mi je da malo pricamo o tome...
I kakvo je pravilo ako ja i moj brat imamo 2 acc mislim ja svoj a on svoj???
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimečet lis 30, 2008 6:13 pm

darixo je napisao/la:
Ja stvarno neznam....samo sam ovu pricu kopirao sa neta pa da mi je da malo pricamo o tome...
I kakvo je pravilo ako ja i moj brat imamo 2 acc mislim ja svoj a on svoj???

Nema problema, ako nemate dva računala spojena na Internet onda se morate odjaviti i prijaviti kad se izmijenjujete. Nećemo vas optužiti za kloniranje, ako se toga bojiš :) Samo bi bilo zgodno da svatko od vas kad posta, posta ipak sa svog accounta da vas ne brkamo. Ovako ćete ostati nedorečeni.

A za priču nemam što dodati osim - ne bih željela to doživjeti strah
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimesub stu 01, 2008 1:16 am

Našla sam jednu priču OVDJE a isplati se pročitati i cijeli post iako je malo dulji.

Citat :
Pričala mi je tako baka da se jednoga dana njezin tata, moj pradjed, vratio s posla blijed kao krpa. Prabaka ga je upitala što mu je, a on joj je ispričao priču kakvu nitko od nas ne bi želio čuti. Vraćajući se s posla, prolazio je pored seoskog groblja ispred kojega je bila parkirana tamna, ulaštena kočija. Ništa čudno za tadašnje doba. Ali postaje itekako čudno kada je pradjed ugledao da iz nje izlaze dva bivša seoska župnika, glavom i bradom, koji su umrli godinama ranije! Pradjed se skamenio, počeli su ga oblijevati grašci ledenog znoja, na što mu je jedan od svećenika blago doviknuo (ime promijenjeno): „Što se čudiš, Ivane, i ti ćeš biti s nama za pet tjedana!“ Jedva se dovukavši do kuće, ispričao je prabaki što je doživio, jedno vrijeme oboje su bili zatečeni, da bi ubrzo zaboravili na bizarnu zgodu. Ali ne zadugo jer točno nakon pet tjedana moj pradjed je nenadano izdahnuo. Liječnik je rekao da je srce...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimepon stu 03, 2008 12:13 pm

OMG shock

_________________
Respect
[Vrh] Go down
grga1234567
Prašina



Male
Taurus Rat
Broj postova : 7
Age : 52
Registration date : 01.11.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimepon stu 03, 2008 3:26 pm

heh..ovo je zaista smijesno....
[Vrh] Go down
grga1234567
Prašina



Male
Taurus Rat
Broj postova : 7
Age : 52
Registration date : 01.11.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimepon stu 03, 2008 3:26 pm

ali istinito..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimepon stu 03, 2008 3:29 pm

Kako znas da je istinito?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 43
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimepon stu 03, 2008 8:10 pm

ja sam se isto naježio od ovih priča.....nisam nikad doživio tako nešto i nadam se neću.......vjerujem u duhove i da postoje... conf1
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimečet vel 12, 2009 5:16 pm

Evo da malo vratimo temu iz mrtvih.

Školarac iz Velike Britanije uspio je mobitelom snimiti duha u svojoj kući u Solihullu kod Birminghama
Dvanaestogodišnji Reece Pitman prvo je čuo neobično zviždanje, a potom vidio sjenovitu prikazu kako struji prema ogradi stubišta koje vodi u prizemlje obiteljske kuće. Dječak se prestravio i tresao od straha dok je pokazivao snimku majci Toniji.

Julian Banks iz Britanskog društva za paranormalne pojave napominje da je riječ o najboljoj snimci duha u posljednjih nekoliko godina.

VIŠE
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimečet vel 12, 2009 5:19 pm

Stvarno djeluje jezivo strah
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimečet vel 12, 2009 5:24 pm

ako je to moguće... i ako se takve stvari fakat događaju...
onda Bože molim te da ja to ne doživim pale
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimepet vel 13, 2009 1:57 am

sorry @Ss ali nisam vidio...zanimljivo prije nego sto sam otvorio onu temu bio sam ovdje bacio pogled al uopce nisam skontao da je @Jaykoq vec to postao.......

a sto se tice duhova....pa ja bih volio da su te price istinite jer to bi,bar pretpostavljam,znacilo da smrt nije kraj da nas ne ceka nekakvo nistavilo kad umremo....
ja vjerujem u duhove i mislm da ima nesto u tome cak vjerujem da je smrt najbolja stvar koja ce nam se dogoditi u zivotu....

volio bih kad umrem da se vratim kao duh onda bih malo ljude okolo plasio onako iz zezanja haha
cak bi i clanove ovog foruma potrazio i onda bih vas plasio...prvo bih dosao @gloriji_g jer je napisala da ne bi to voljela doziviti malo bih je isprepadao a onda bih joj preko ramena citao sta komentira ovdje na forumu...i naravno i vas ostale bih posteno preplasio
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimepet vel 13, 2009 9:42 am

Slobodno dođi, samo pazi da me ne klepi kakav infarkt ako mi se prišuljaš iza leđa affraid

I slobodno otvaraj teme, nema frke ako se malo zezneš, sredit ćemo to :) Ovo je bio isti članak pod dvije različite teme, a ovdje smo već komentirali, inače ne bi bilo problema.

Btw, kad si već načeo temu - mislim da su duhovi možda neka vrsta zabune, oni koji se ne snađu i ne odu onamo kamo su trebali ići pa se još neko vrijeme zadrže ovdje (ima i drugih teorija koje smo već negdje obrađivali). A budući da ovamo ne spadaju, plaše ih se oni koji ih sretnu. Nadam se da ću, kad umrem, znati krenuti izravnim putem :)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimepet vel 13, 2009 11:51 am

dobit će Josip mlati
od glorie

btw Svjetlo, pa kaj po nas ne dolaze naši vodiči i ljudi koje smo voljeli a koji su već umrli? pa nam pomažu naći put?
bar svi o tome govore....

nije valjda da odbijamo poći??
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimepet vel 13, 2009 11:55 am

Draga Gloria, znala sam da ćeš se odmah ovdje javiti hug

Nitko zapravo ne zna što se točno događa, a ne znamo ni što su zapravo duhovi i postoje li. Imamo samo čvrsta i manje čvrsta uvjerenja i vjerovanja i priče onih koji su možda bili na onoj strani. I svjedočanstva učitelja i utemeljitelja religija. Na nama je da odaberemo hoćemo li ili nećemo i u što ćemo vjerovati :)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitimepet vel 13, 2009 12:13 pm

teoretiziramo :)

jasno da je sve apsolutno stvar vjere
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 14 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duhovi - naša i tuđa iskustva
[Vrh] 
Stranica 14 / 32.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Infrazvuk i duhovi ipak povezani?
» Opsjedaju li mi duhovi TV?
» Duhovi u ekranu
» Duhovi u stolu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: