Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duhovi - naša i tuđa iskustva

Go down 
+93
tinityrannical
Noklica
Jedi Mind Tricks
Dada289
AndrijanaGDR
primitive101
josooo
Novus ordo seclorum
Kahali
*Tara*
terx
megawar888
Zona
Fantom
MARINA KUFNER
Sade
mEN_iN_WHite
Collector604
Yo93
hromi
dr.chaos0
Chakotay
gothic45
R.A.
schmizzl
darkside
brle
biga
tomi
srdjan888
Aurora Borealis
Pumpkin
Cylon
MoW
snow queen
Michael Wittmann
Black Angel
klapa
Legionar
Dunja the tomboy
Skywatcher
Gea
BAROŠ
Berny_Sinara
Casper
josip21
fazon
grga1234567
Sengrath
LarusArg
darixo
Jaykof
Cuppycake.Disaster
vjestica
floridana
TockaRH
Syn
arhont
Anat
omen
Malkavian
snark
Saroman
Groinx
mare
danyf5
ThE_IMMORTAL
Angel from shadow
obyzouth
KiChO666
meli
snake
malena
Max
Tutankhamon
Nena
jasmina 07
garfild
None
siskara
Blizzard
Pirija_87
Akhkharu
(CroM)Flash
zvezda
Galileo Galilei
gloria_g
Alpha
malenaivi
Neobicni forumas
Svjetloisjena
silver
Merkurica
97 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
Casper
Dinosaur
Casper


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 305
Age : 46
Location : Croatia
Registration date : 10.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimepet vel 13, 2009 12:34 pm

u kršćanstvu duhovi su pali anđeli zato i Biblija u starom zavjetu zabranjuje spiritizam
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimepet vel 13, 2009 12:55 pm

Casper, bi li možda mogao pojasniti što su to točno pali anđeli u kršćanstvu - mislim da otvoriš novu temu na Duhovnosti?
[Vrh] Go down
Casper
Dinosaur
Casper


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 305
Age : 46
Location : Croatia
Registration date : 10.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimepet vel 13, 2009 1:00 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Casper, bi li možda mogao pojasniti što su to točno pali anđeli u kršćanstvu - mislim da otvoriš novu temu na Duhovnosti?
O.K. budem no sad moram ići lol
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimepet vel 13, 2009 1:22 pm

Nema problema, samo polako lovely
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimepet vel 13, 2009 3:52 pm

pa ako tko zna o duhovima onda je to Casper-dobri duh

pogledao sam ponovo ovu snimku i nekako mi nije legla....ne znam izgleda mi kao da je na nekakvoj prozirnoj povrsini napravio sjenu i da ju je samo provukao ispred kamere...vidi se trenutak prije nego dodje sjena u kadar da ide nesto prozirno ispred i iza......ee sad jel to stvarno nekakva prozirna folija ili sta ja znam ili je to nekakva kako da kazem energija,aura koju duh isijava ili emituje
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimepet vel 13, 2009 6:52 pm

gloria_g je napisao/la:

btw Svjetlo, pa kaj po nas ne dolaze naši vodiči i ljudi koje smo voljeli a koji su već umrli? pa nam pomažu naći put?
bar svi o tome govore....

nije valjda da odbijamo poći??

Ja to prvi put čujem :S
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimesub vel 14, 2009 2:30 am

Oh, ma to je standardna prica u iskustvima bliskim smrti... Tunel, svetlost, kapija, duse koje te docekuju... itd.

Ne znam za Bibliju, morala bih da se podsetim, ali Milton u Izgubljenom Raju opisuje pad andjela kao pad Satane i njemu vernih i navodi da tu spada trecina od ukupnog broja vojske andjela... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimesub vel 14, 2009 9:52 am

Zato sam i molila Caspera da napiše, znam da u onim dijelovima Biblije koje sam čitala, a čitala sam ih dosta, nisu spomenuti. Ili sam zaboravila, ili je možda podatak manje uočljiv negdje, Biblija je ogromna.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimesub vel 14, 2009 1:13 pm

Jaykoq je napisao/la:
Evo da malo vratimo temu iz mrtvih.

Školarac iz Velike Britanije uspio je mobitelom snimiti duha u svojoj kući u Solihullu kod Birminghama
Dvanaestogodišnji Reece Pitman prvo je čuo neobično zviždanje, a potom vidio sjenovitu prikazu kako struji prema ogradi stubišta koje vodi u prizemlje obiteljske kuće. Dječak se prestravio i tresao od straha dok je pokazivao snimku majci Toniji.

Julian Banks iz Britanskog društva za paranormalne pojave napominje da je riječ o najboljoj snimci duha u posljednjih nekoliko godina.

VIŠE

pa ne izgleda lose, ako je sjena cudno mi je malo sto prolazi preko otvorenih vrata, i ne iskrivljava se ta sjena, ne izgleda kao da pada na pokućstvo straga.

iako mi je malo cudno zasto bi prestravljeni 12-ogodisnjak uopce snimao duha, umjesto da bjezi glavom bez obzira?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimesri vel 25, 2009 2:29 am

imala iskustvo ...priblizavala se godisnjica dedine smrti... i kak sam ustala iz kreveta zagledala sam se na mamin krevet ugledala sam dedu kako sjedi tuzno i zuri u pod...odma sam pobjegla u kuhinju jer me na svijetlu nije tolko strah :)
[Vrh] Go down
BAROŠ
Prašina



Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 3
Age : 39
Registration date : 19.03.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 5:26 am

Tonbo je napisao/la:
Ne mogu reci da sam dozivio kontakt sa duhom. Ali, smrt bliznjeg sam osjetio. Setao sam gradom i odjednom me je obuzela velika tuga. Samo sam znao da se nesto jako lose desilo. Sutradan sam saznao da su mi rodaka u Bosni ubili. Ubio ga je covjek iz susjedna sela. Znali su se. Moj rodak je samo isao pokupiti pakete sa hranom koje su izbacivali iz aviona. Culo se kasnije kako se tip hvalio svojim "djelom". Zanima me samo jedna stvar, kako spava? Pucao je na njega iz snajpera. Zanima me kako i jedan snajperista moze spavati (vidi smrt svoje zrtve, koja je samo sekundu ranije bila ziva i nista nije sumnjala).

ISTINITO 100% PRIČA MOJE MAJKE-prije nekih 5 god bila je u hercegovini ili bosni nisam sad siguran u svatovima,i znate kao je u svatovima navecer veselje pjesma ples,svi se vesele ,na nogama su ,plešu ali samo kum sjedi potisten..onda moja mama sjeda do njega i počne razgovarat ,pita ga sto ga muči.da neduljim on joj uglavnom ispriča kako je u domovinskom ratu nakon sto su zarobili jednog srbina ,mladića oko 20-25 god,udario metalnim kundakom od puške u glavu i napravio mu rupu u glavi .ovaj je na mjestu umro.kaže da je od tada njegov zivot patnja da mu svaku noc dolazi taj decko u san i da ga odvodi na mjesto na kojem mu pokazuje kakva ga patnja ocekuje,valjda nakon smrti.ali to mjesto kaze on nije nista materijalno vec to su samo emocije i neka nova dimenzija,kaže da više ne može normalno funlcionirat jer kad god pokuša nesto uradit ili malo se razvedri dolazi mu taj lik...nisam doslovno ispricao jer se ne sjecam detalja ali uglavnom je nesto ovako
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 9:43 am

To je PTSP. Vjerojatno nema veze s duhovima, čovjek naprosto nije stvoren i odgajan da ubija druge, pa kad se dogodi, obično nakon toga ima problema.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 1:03 pm

Da povezem dva posta s razlicitih tema...recimo, Svjetlo je na jednoj drugoj temi kazala kako je sanjala susjedu koja se u snu ocito ljutila jer joj Svjetlo nije mogla doci na sprovod...i to je bio primjer kontakta s drugim svijetom.
Ovdje imamo vrlo slican primjer zapravo...
I sad...zasto bi jedno bilo kontakt, drugo ne?
Mozda su oboje kontakti, mozda oboje nisu...mozda je Svjetlo svanjala to sto je sanjala jer je njena savjest reagirala tako da se osjeti krivom iako nije bila pa je to pomaknula na preminulu koja, zapravo, nema razloga za ljutnju. Zena je umrla i sigurno ima pametnijeg posla nego ljutit se na zive jer im netko nije dosao na sprovod...i to jos opravdano nije dosao...
Isto tako i situacija ovog covjeka moze biti savjest koja se buni iako je mozda slucajno ubio tog momka...
Ili oboje moze biti kontakt sa drugim svijetom...a u tom slucaju imamo situaciju da se mrtvi bave takvim stvarima kao ljutnja na zive iz banalnih razloga te opsjedanje i opisivanje pakla zivima i tako...
Ali zasto i cemu to? Ako je opsjedanje tako jednostavno onda bi svaka druga osoba na svijetu bila opsjednuta nekim duhom. Pa valja kad predjemo na drugu stranu (ako postoji) imamo neki iduci cilj i svrhu, a ne bavit se i dalje stvarima vezanim za fizicki plan.
Nadam se da su i pitanju ipak savjest i PTSP...

Naravno, sada mozemo povuci pitanje dusa koje nisu rascistile sve na ovm svijetu ili duse koje su iz nekog razloga zapele...ali...ne znam...i opet bi onda bilo realno za ocekivati da ima puno duhova u tom medjuprostoru koji bi mogli komunicirati sa zivima...ali ili ljudi sute ili ti kontakti ipak nisu tako cesti da bi ih se moglo svrstati u kategriju opsjedanja.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 3:04 pm

spooky
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 4:21 pm

slažem se u potpunosti s tobom Alpha.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 6:55 pm

BAROŠ je napisao/la:
...kaže da više ne može normalno funlcionirat jer kad god pokuša nesto uradit ili malo se razvedri dolazi mu taj lik...

Da se radi o PTSP-u sam napisala uglavnom zbog ove rečenice koja je tipična za taj poremećaj. Užasno neugodan događaj se vraća čovjeku na javi i u snu uvijek jednako svjež kakav je bio kad se dogodio, to se zove flash back i mislim da se najteže od svega podnosi kad netko ima PTSP (a taj inače nije nužno povezan s ratom, može biti i nekakav mirnodopski događaj, neka nesreća ili doživljaj koji je traumatizirao osobu). Vjerujem da mrtvi u velikoj većini slučajeva odu onamo kamo trebaju otići i ne straše nas koji ostajemo, pa tako ni svoj san zapravo ne smatram kontaktom nego svojom projekcijom - na sprovod susjedi ne bih mogla ići ni da sam bila kod kuće, jer je bio u mom radnom vremenu koje je specifično i ne mogu ga tako lako izbjeći kad nemam ev. obiteljski smrtni slučaj. A susjedu sam izrazila sućut i rekla mu da putujem što mi je bilo još lakše reći nego ovo o radnom vremenu što sam gore napisala, dakle nije me grizla savjest zbog nečega na što nisam mogla utjecati, nego sam malo žalila s obzirom na dugogodišnje poznanstvo i činjenicu da nije bilo mise zadušnice na koju bih inače otišla, ne prvi put, umjesto na sprovod, jer su obično u kasnijem terminu a pružaju mogućnost da se izrazi sućut obitelji.

Često sanjam ljude nakon što umru. Kontakt ili ne, ne znam, ali dva ili tri doživljaja te vrste smatrala sam kontaktom i uvjerena sam da je to bio s obzirom na vrlo jak i trajan utjecaj koji su izvršili na mene. Ovaj koji je Alpha povezala, nisam smatrala kontaktom nego sam ga usput dodala na temu, iako ne tvrdim da nije bio kontakt.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 10:26 pm

Da, predpostavih da je ta recenica povod za dijagnozu...


Sto se tice susjede...dobro, rekoh savjest ali tesko je obuhvatiti sve aspekte mogucih pisholoskih stanja pa sam nekako to sazela u savjest...
Istina je da te nema sto peci savjest ali je ocito da bi ti bilo draze da si mogla otici, bilo ti je malo krivo/zao ili tako nesto...jer nekako mi je tesko povjerovati da je na stvari bila stvarna ljutnja preminule...nema smisla... Moguce i da je bio kontakt ali u tom slucaju vjerujem da je tumacenje izlozeno samoj sebi u skladu s emocijama, a da je preminula mozda htjela nesto drugo prenijeti...evo npr. mozda si bila u astralu i ti si nju vidjela ali ona tebe nije ni mogla vidjeti i zato se nije javila...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimepet oľu 20, 2009 12:15 am

doh

Nije mi ni krivo, ni žao, niti me grize savjest. Krivo mi je jedino što sam toliko o tome napisala jer sirota gospođa nije zaslužila da toliko o njoj pričam okolo.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimepet oľu 20, 2009 1:19 pm

OK

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimesub oľu 21, 2009 11:20 am

Verujem da snovi pružaju mogućnost kapije, bar nekad i bar nekima od nas...
Sama sam nekoliko puta imala snove koji su bili jednaki stvarnosti... što čini razliku u odnosu na one u kojima sam svesna činjenice da sanjam... Nekoliko njih mi je ostavilo tako jak utisak da su na mene uticali danima, a količina emocijama u njima je bila neverovatna... Sumnjam da je sve to bila samo moja prijekcija, jer je podrazumevalo stvari koje ne mogu isplivati iz mog nesvesnog, jer tamo nikada nisu ni bile... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimesub oľu 21, 2009 3:50 pm

zvezda je napisao/la:
Verujem da snovi pružaju mogućnost kapije, bar nekad i bar nekima od nas...
Sama sam nekoliko puta imala snove koji su bili jednaki stvarnosti... što čini razliku u odnosu na one u kojima sam svesna činjenice da sanjam... Nekoliko njih mi je ostavilo tako jak utisak da su na mene uticali danima, a količina emocijama u njima je bila neverovatna... Sumnjam da je sve to bila samo moja prijekcija, jer je podrazumevalo stvari koje ne mogu isplivati iz mog nesvesnog, jer tamo nikada nisu ni bile... *
tako i ja
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimepet tra 03, 2009 10:27 pm

Dosadni duh prijeti da će nastaviti opsjedati petoricu prijatelja ako mu ne pronađu ženu i kćer. Oni sad panično putem oglasa traže to dvoje ljudi. "Opsjednuće" se dogodilo nakon što su se prijatelji zafrkavali u vezi duhova.

Ne znam kako dotični duh nije u stanju sam pronaći to dvoje ljudi, nego radije diže toliku buku u medijima zubo

Citat :
Petorica prijatelja već mjesec dana objavljuju oglase u novinama ne bi li pronašli Chew Kon Laija i Chong Sim Choon. 'Duh će nas ostaviti na miru tek kada ih uspijemo locirati', tvrde.

Duh muškarca naredio je od petorici prijatelja iz Alor Setara, grada u Maleziji, da mu što prije pronađu sina i suprugu! Ne učine li to, zaprijetio je da će ih nastaviti opsjedati, prenosi neobičnu priču malezijski list Star Online.

Društvo se s duhom prvi put susrelo početkom ožujka u hotelskoj sobi tijekom boravka u Kambodži.

"Zbijali smo šale na račun duhova i ubrzo sam osjetio nelagodu. Imao sam dojam kao da su me okružili i bili vrlo ljuti. Iste sam večeri opsjednut!", izjavio je za taj list Teow Hsium Choon, a priču nastavio Ding Hon Sai.

"Teow je prvi napadaj dobio dok smo se zabavljali u pubu. Kada je došao k svijesti, progovorio je glasom žene, glasno jecao, i molio za oprost".

"Drugi puta kada je opsjednut iz njega je progovorio taj muškarac, koji nam je rekao da će nas ostaviti na miru tek kada mu pronađemo suprugu i sina".

"Rekao nam je da mu se sin zove Chew Kon Lai, da mu je 38, te da je ime supruge Chong Sim Choon", dodao je prestravljeni Deng.

Društvo je dosad objavilo oglase u nekoliko novina, također i u tri kineska dnevna lista, ali bez uspjeha. Za pomoć su zamolili i čitatelje Starsa.

IZVOR
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimesub tra 04, 2009 7:58 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Dosadni duh prijeti da će nastaviti opsjedati petoricu prijatelja ako mu ne pronađu ženu i kćer. Oni sad panično putem oglasa traže to dvoje ljudi. "Opsjednuće" se dogodilo nakon što su se prijatelji zafrkavali u vezi duhova.

Ne znam kako dotični duh nije u stanju sam pronaći to dvoje ljudi, nego radije diže toliku buku u medijima zubo

Citat :
Petorica prijatelja već mjesec dana objavljuju oglase u novinama ne bi li pronašli Chew Kon Laija i Chong Sim Choon. 'Duh će nas ostaviti na miru tek kada ih uspijemo locirati', tvrde.

Duh muškarca naredio je od petorici prijatelja iz Alor Setara, grada u Maleziji, da mu što prije pronađu sina i suprugu! Ne učine li to, zaprijetio je da će ih nastaviti opsjedati, prenosi neobičnu priču malezijski list Star Online.

Društvo se s duhom prvi put susrelo početkom ožujka u hotelskoj sobi tijekom boravka u Kambodži.

"Zbijali smo šale na račun duhova i ubrzo sam osjetio nelagodu. Imao sam dojam kao da su me okružili i bili vrlo ljuti. Iste sam večeri opsjednut!", izjavio je za taj list Teow Hsium Choon, a priču nastavio Ding Hon Sai.

"Teow je prvi napadaj dobio dok smo se zabavljali u pubu. Kada je došao k svijesti, progovorio je glasom žene, glasno jecao, i molio za oprost".

"Drugi puta kada je opsjednut iz njega je progovorio taj muškarac, koji nam je rekao da će nas ostaviti na miru tek kada mu pronađemo suprugu i sina".

"Rekao nam je da mu se sin zove Chew Kon Lai, da mu je 38, te da je ime supruge Chong Sim Choon", dodao je prestravljeni Deng.

Društvo je dosad objavilo oglase u nekoliko novina, također i u tri kineska dnevna lista, ali bez uspjeha. Za pomoć su zamolili i čitatelje Starsa.

IZVOR
jezivo affraid
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimepon tra 06, 2009 10:42 am

smiješno....

fakat kak sam nemre nać - nisu li duhovi neograničeni u odnosu na prostor i vrijeme i znaju...??
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitimeuto tra 07, 2009 1:49 am

Ovaj je očito ili ograničen, ili zajebant, ili fake... četvrtog nema zubo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 15 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duhovi - naša i tuđa iskustva
[Vrh] 
Stranica 15 / 32.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Infrazvuk i duhovi ipak povezani?
» Duhovi u ekranu
» Duhovi u stolu
» Duhovi pokojnika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: