Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duhovi - naša i tuđa iskustva

Go down 
+93
tinityrannical
Noklica
Jedi Mind Tricks
Dada289
AndrijanaGDR
primitive101
josooo
Novus ordo seclorum
Kahali
*Tara*
terx
megawar888
Zona
Fantom
MARINA KUFNER
Sade
mEN_iN_WHite
Collector604
Yo93
hromi
dr.chaos0
Chakotay
gothic45
R.A.
schmizzl
darkside
brle
biga
tomi
srdjan888
Aurora Borealis
Pumpkin
Cylon
MoW
snow queen
Michael Wittmann
Black Angel
klapa
Legionar
Dunja the tomboy
Skywatcher
Gea
BAROŠ
Berny_Sinara
Casper
josip21
fazon
grga1234567
Sengrath
LarusArg
darixo
Jaykof
Cuppycake.Disaster
vjestica
floridana
TockaRH
Syn
arhont
Anat
omen
Malkavian
snark
Saroman
Groinx
mare
danyf5
ThE_IMMORTAL
Angel from shadow
obyzouth
KiChO666
meli
snake
malena
Max
Tutankhamon
Nena
jasmina 07
garfild
None
siskara
Blizzard
Pirija_87
Akhkharu
(CroM)Flash
zvezda
Galileo Galilei
gloria_g
Alpha
malenaivi
Neobicni forumas
Svjetloisjena
silver
Merkurica
97 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimečet lip 25, 2009 12:38 am

Kakva gumica i što su napravili s tim duhom? shock
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimečet lip 25, 2009 1:46 am

Berny_Sinara je napisao/la:
moja stara je davno prizivala pa im je gumica pukla pa duha nisu mogle vratiti ma strasno :/

ajde Berny nema zabusavanja tipkovnicu u ruke i tipkaj......daj objasni malo....opisi nam sve...kako...zasto...gdje...itd.....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimečet lip 25, 2009 3:51 pm

ma neznam princip tocno...al mlado pa ludo kak ja kazem imali su neku gumicu najnormalniju svijecu nacrtali pentagram i iglu...i sada neznam sta se radilo neznam princip ...al kada pukne gumica nemozes vratiti duha u onaj svijet...eh oni su ga ipak nakraju vratili...jedva jedvice majke mi neznam princip samo sam znala kaj treba
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimepet lip 26, 2009 1:27 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Da, i mene je moj djed neposredno nakon smrti pohodio u snu. A bilo je to neposredno pred buđenje i bilo je tako živo - sjedio je u svom stolcu i gledao me tako živo i sretno, nisam onda znala, kasnije sam shvatila da mi je došao reći da je sve u redu...
meni se dogodilo da sam sanjala djeda 2 tjedna nakon njegove smrti.. on je umro zbog srca, umirao je polagano :( :( i na rukama su mu se otvorile rane zbog zastoja krvotoka,kao i na nogama. kad je umro,bila sam u bunilu ta dva tjedna jer sam ga jako voljela,a u snu mi se prikazao, hodao je,bio normalan, uhvatio me za ruke (na njegovima više nije bilo rana) i rekao mi s osmijehom "dite moje, ne brini ti za mene više,i ne tuguj, gledaj svoj život,meni je sada dobro". tada sam se probudila. Nakon tog sna,ka da je neko svijetlo sjalo iz mene, ka da mi je da nekakav životni elan,i zaista, više nisam tugovala, bila sam sretna zbog njega. evo plačem i sad :( često ga se sjetim..
[Vrh] Go down
srdjan888
Riba
srdjan888


Male
Pisces Rat
Broj postova : 119
Age : 28
Registration date : 06.08.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimened kol 23, 2009 3:21 pm

ja nisam imao nikakva iskustva sa duhovima,ali nam je pod satom nastavnica hrvatskog jezika pričala da joj je njena mama pričala da je dok je bila mlađa sa nekoliko prijatelja išla u neku šumu na kampiranje ali da je počela jaka kiša pa su se sakrili kod nekog čovijeka koji je imao blizu kuću.Cijelu noć nisu zaspali jer je nešta lupalo po zidovima i stropu,čuli su se koraci i otvarala i zatvarala vrata!Ujutro su pitali vlasnika šta je to bilo a on im je ispričao da je bivši vlasnik kuće bio u svađi ubio brata i da se od tad neobične stvari dešavaju u kući!to bilo mi je strašno jer ne očekujem da inače ozbiljna 56 godišnja učiteljica tako nešta laže
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimened kol 23, 2009 7:25 pm

Nisam imao iskustva s duhovima i nadam se da niti necu. Bar ne sâm :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimečet lis 01, 2009 2:48 pm

ne znam da li da uopče ovo iskustvo stavim pod ovu temu...

da napomenem - u kući imamo porculanske tanjure - one koji se ne mogu razbiti koliko god ti poispadali iz ruku i to je bio vjenčani dar - znači takvi su već 22 godine
pila sam vodu , a ispred mene je bio takav neuništivi tanjur na zdijelio od salate
a ja obično pijem vodu tako da zatvorim oči i prepadne me zvuk kao da je nešto palo. onako u trenutku opsujem jer je mama stajala iza mene i nešto petljala po loncima, a ona mene gleda kao - Što si sad napravila?
spustim pogled dolje i tanjur je sam od sebe puko- raspuko se po sredini, nastala je ćak i rupa.
a mama: -Netko je umro, nečiji duh se uznemirio - ona to onako u šali
zadnji s tog tanjura je jeo tata i nije ništa neobično primjeto na njemu i sam se čudi kako je mogao tako sam od sebe puknuti
strah strah
slikala sam ga... stavim sliku kad je uspijem skinuti s fotića

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimečet lis 01, 2009 3:24 pm

Gea je napisao/la:
ne znam da li da uopče ovo iskustvo stavim pod ovu temu...

da napomenem - u kući imamo porculanske tanjure - one koji se ne mogu razbiti koliko god ti poispadali iz ruku i to je bio vjenčani dar - znači takvi su već 22 godine
pila sam vodu , a ispred mene je bio takav neuništivi tanjur na zdijelio od salate
a ja obično pijem vodu tako da zatvorim oči i prepadne me zvuk kao da je nešto palo. onako u trenutku opsujem jer je mama stajala iza mene i nešto petljala po loncima, a ona mene gleda kao - Što si sad napravila?
spustim pogled dolje i tanjur je sam od sebe puko- raspuko se po sredini, nastala je ćak i rupa.
a mama: -Netko je umro, nečiji duh se uznemirio - ona to onako u šali
zadnji s tog tanjura je jeo tata i nije ništa neobično primjeto na njemu i sam se čudi kako je mogao tako sam od sebe puknuti
strah strah
slikala sam ga... stavim sliku kad je uspijem skinuti s fotića
Imam nekolika pitanja.... Mislim nemora sve bit mistično...
1. Jel ti majka tad bila oprala taj tanjur??
ako jest
2. Dali je prala vrućom vodom??
Ako je odgovor potvrdan na oba pitanja to bi mogla bit čista fizika... raširivanje pa onda skupljanje i na kraju puca... ;)

A moglo bi bit i tako nešto misteriozno...
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimečet lis 01, 2009 3:29 pm

Ma cekaj malo confused
Pa zar nisu porculanski tanjuri oni govnjari koji pucaju samo ako ih krivo pogledas ili koristis jeftiniji deterdent suspect
No opet, mozda si ti samo malo sarkasticna u vezi tih tanjura :P

Mozda je duh htio sjesti ispred tebe i malo te promatrati posto mu se svidas al zaljubljeni nespretnjakovic nije vidio tanjur pa se zajebo kad je sjeo lolcina
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimečet lis 01, 2009 9:14 pm

ne ovaj , nije neka hvaliteta po izgledu, ali se zbilja ne lomi , još ni jedan nisam razbila u svom života, a šeprtljava sam, a svakodnevno ih koristimo.

evo slike:
Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Tanjir

i kao što vidite u priloženom nije opran zubo osim ako ovaj crveni feferon nema neko magično djelovanje na njegovu teksturu
nije bio polomljen niti je imao manu (pukotinu) od prije, osjećam se kao detektiv...
i jeli itko čuo za samo pukle tanjure???? ni ja ne bi vjerovala da nije puko ispred mene i to baš kad sam zatvorila oči cry

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimečet lis 01, 2009 9:27 pm

ništa, onda stoji ova teorija o zaljubljenom duhu... to je 100%... ;)
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimečet lis 01, 2009 9:29 pm

Telekineza ?
Zatvaranjem ociju, makar na trenutak, si mozda fokusirala misli na tanjur i slomila ga mislima....

Nista nije nemoguce...... sjeti se samo da je ljudski mozak jedini organ o kojem se vrlo malo zna sto ga cini vrlo misterioznom stvarcicom mudri

@biga
Ta tvoja teorija je samo i u teoriji moguca jer osim ako nije prala tanjur u kipucoj vodi i onda ga susila u hladnjaku vrlo je malo vjerovatno....
Kao sto gea kaze, tanjuri su jako izdrzljivi pa mislim da nema sanse da ih tako malo toplinsko rastezanje tj. hladenje sa 40-50C na 20C, moze unistiti.
(Navedene temperature ukljucuju pretpostavku da joj majka nije psihopat koji voli gurati ruke u kipucu vodu...... :P )
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimečet lis 01, 2009 9:33 pm

rofl2
samo da nije onaj smotani Incubus


za telekinezu ne bih znala... nemam takvih sposobnosti... iako sam povečala meditaciju u zadnje vrijeme, ali to nema veze s tim confused

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimečet lis 01, 2009 9:45 pm

@black angel
to vrijedi za nove tanjure, al cura je rekla čini mi se da su stari oko 22 godine...
a nisam ni ja reko da je to u praksi uvijek tako... npr. ja sam jednom dok sam pio vodu malo zubima stisno čašu i 'odgrizo' je... ni to nije u praksi baš vjerovatno...
znači struktura tjekom godina slabi...
pazi ovo... ulio jednom topao čaj u kriglu... digo kriglu uzrak ostala mi drška u ruci a krigla pala...
[Vrh] Go down
brle
Višestanični organizam



Male
Cancer Rooster
Broj postova : 63
Age : 30
Registration date : 05.09.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimečet lis 01, 2009 11:00 pm

moja sestra je vadila suđe iz mašine i stavila je tanjur u ormar (mama je bila u kuhinji) i tanjurić je ispod čaše sam od sebe izletio i razbio se na podu e sad nezz šta je to bilo Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 390259
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimečet lis 01, 2009 11:25 pm

brle je napisao/la:
moja sestra je vadila suđe iz mašine i stavila je tanjur u ormar (mama je bila u kuhinji) i tanjurić je ispod čaše sam od sebe izletio i razbio se na podu e sad nezz šta je to bilo Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 390259

WTF ?? suspect

Sorry ali ubij ti mene ako sam ja ista ovdje skuzio......
Prvo je izvadila tanjur i stavila ga u ormar ali je tanjuric ispod case sam od sebe izletio ??
Neko je malo popio cuga
Aj objasni nam malo opsirnije u nekakvoj smislenoj pricici...... ;)

@brle
Sumnjam da struktura slabi jer bi se po toj logici sve keramicko trebalo pretvarati u prah nakon stotinjak godina ali kao mozemo primjetiti, jos dan danas iskopavamo raznorazne glinene i keramicke posude iz razdoblja od prije Krista i tako tih starijih vremena.....
Keramika bi s vremenom trebala postajati cvrsca (tu ti vrijedi da sto je cvrsca to je krhkija) pa bi onda ono tvoje odgrizanje case moglo imati smisla (iako mislim da je vise vjerojatno da je bila losa kvaliteta izrade :D )
[Vrh] Go down
darkside
Višestanični organizam
darkside


Male
Aries Snake
Broj postova : 43
Age : 47
Registration date : 08.09.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimepon stu 02, 2009 12:28 am

što se tiče ovog tanjura i zamor materijala o kojem raspravljate, isto možete isprobati sa staklom na prozoru.
ako lupite lagano dlanom neče se ništa dogoditi, a upotrebite istu količinu snage dok ga kvrcnete vrhom eksera ili nešto šiljato puknuti če u sto komada.
tako je mogla i ova vilica ili nož na tanjuru prouzročiti isto.
[Vrh] Go down
darkside
Višestanični organizam
darkside


Male
Aries Snake
Broj postova : 43
Age : 47
Registration date : 08.09.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimepon stu 02, 2009 12:30 am

molio bih samo @merkuricu da mi kaže dali je bilo raskrižja u blizini tog puta o kojem je pričala.
hvala

inače to je prvo na prvoj stranici
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimeuto stu 24, 2009 4:07 pm

vraćala sam se kući sa posla, padala je kiša. na zavoju sam vidjela čovjeka u crnom, nešto poput sjene, ali opet prejasnog oblika da bi bila samo sjena. oprostite na izrazu, sasrala sam se od straha, a u retrovizoru više nije bilo ničega.
drugi sam dan provjeravala ima li tamo grmlja ili maldih stabala pa da mi se učinilo... ali ništa.
o tome sam šutila dok se jednom nisam napila, i ispričala sam ekipi šao sam vidjela. svi su se smijali, a jedan se frend ukočio. rekao je da ga je i on vidio, na istom tom zavoju. na internetu je našao da je tamo neko poginuo, ali je mislio da mu se pričinja sve dok mu ja nisam rekla što sam vidjela. i sad kad pišem o tome, trne mi glava... :(
[Vrh] Go down
R.A.
Stanica
R.A.


Male
Sagittarius Broj postova : 17
Age : 709
Registration date : 29.11.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 6:17 am

jeste li culi nesto o dogadaju u kuci pok. M.Jacksona...kazu da je njegov duh viden kako seta po kuci...jezivo
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 11:16 am

možda i fakat je. ali, znaš ljude, sada će svašta pričati, i svatko će ga vidjeti. čak i na ultrazvuku trudnice??!!
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimepet pro 18, 2009 9:29 pm

Duh Dražena Petrovića opsjeda video igru face

Obavezno pročitati, jako je zanimljivo.
Nisam htio otvarati novu temu pa sam iskoristio ovu.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimesub sij 30, 2010 2:44 pm

Citat :
"Taman kada smo završili igru i softver ubacili u sve žeton-mašine Petrović je poginuo. Aparati su već bili isporučeni po cijeloj zemlji i Petrović je, naravno, bio na popisu igrača Netsa. No, jedne večeri kad smo igrali Mortal Kombat (tada jako popularnu igru prepunu tučnjave, op.a.), u gluho doba noći, mašina s igrom “NBA Jam” koja je bila smještena pored nas sama se startala i iz nje je počelo vrištati: Petrović!, Petrović!", rekao je Turmell.

shock
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimesub sij 30, 2010 11:43 pm

Hmm definitivno neobično, no malo mi je čudno zašto se to tek sada spominje, od tada je prošlo već više od 16 godina.

@schmizel, zanimljivo, jesi još koji puta prošla tim putem, jesi vidjela nešto slično?
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitimened sij 31, 2010 1:22 am

Strah je normalna pojava kada covijek vidi drugi entitet.
Posto su oni na drugoj razini.
Naravno uvijek su se nametala pitanja zasto ih se bojimo i od kuda oni dolaze.
Vecina duhova nije svijesno da je mrtvo i upravo zbog toga nemogu prijeci na drugu stranu.
Ali ako vam duhovi opsijedaju kucu.
To je vec teza stvar.
To znaci da su duhovi svijesini da su mrtvi ali nemogu prijeci jer nisu nesto za zivota obavili bolje receno njihova karma im to ne dopusta.
Ako sumljate na duha u kuci uzmite svijecu i odite u sobu i upitajte samo dali je netko ovdje.
I ako se svijeca ugasi ili cujete cudne zvukove imate duha.
e sada nemojte zvati svecenika jer vam oni nece pomoci.
Tu se morate sami malo raspitati oko svega istrazujte i nadite nacin da stupite u kontakt sa duhom
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 28 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duhovi - naša i tuđa iskustva
[Vrh] 
Stranica 28 / 32.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Infrazvuk i duhovi ipak povezani?
» Duhovi u ekranu
» Duhovi u stolu
» Duhovi pokojnika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: