Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler

Go down 
+43
Madonna
Einar
Fear
Chakotay
Sang Real
konoko1
bibi
Athena
schmizzl
Remke
ciefp
dr.chaos0
Reptil
Techpriest
Gea
Michael Wittmann
josip21
Berny_Sinara
snake
Jaykof
mariod
einstein20
Blizzard
glupa budala
GoodAlien
myst000
Karl Marx
meli
snark
Sigmund Freud
danyf5
Absynthia
silver
Rain
malenaivi
malena
Thor
Tutankhamon
Galileo Galilei
zvezda
Svjetloisjena
Alpha
Aleksandar Veliki
47 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimened sij 13, 2008 8:31 pm

Koji su bili Hitlerovi razlozi da napravi suicid 1945 godine.

Odgovor:
Osim što je time skinuo krivnju i potragu za njim druge nema.

Što vi mislite?


Zadnja promjena: ; uto sij 15, 2008 3:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimened sij 13, 2008 8:41 pm

Iskreno...koga briga.
Ne kuzim te ljude, ako su to uopce ljudi, poput njega. A bome ni masu koja ga je slijedila i izvrsavala njegove naume... Zapravo masu kuzim jos manje...

Neki dan sam sudjelovala u raspravi nekoliko cura o abortusu...dok su vecinom bile za izbor i legalizaciju jedna cura je navela rjeci vlc. Sudca (inace Sudac mi je stvarno OK lik) koji je, naravno, protiv abortusa, a sto je obrazlozio time da se abortusom ne ubija samo jedan zivot vec svi oni koji bi dosli od strane te nerodjene osobe. Pa kao da je vasa prabaka abortirala ne bi bilo vase bake, majke, vas, vase djece i sve tako...a u tom trenu sam se pitala sto bi bilo da je Hitlerova majka abortirala...
Pa ti vidi... Znam da je malo off topic (a tema se jos ni razvila nije) al eto...kad mi se nekako poklopilo...sinkronicitet face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimened sij 13, 2008 8:53 pm

Vrlo je lako kužiti masu.
Gledaj prije Hitlera bila je bijeda sve što proizvedeš ode u Francusku, Britaniju, Ameriku i Rusiju. Inflacija po 300% u godinu. Što više radiš, manje možeš kupovati. (ovo možete malo usporediti s jednom državom u Europi)
Dođe barba Hitler i obeća da će biti, blagostanje. I bi blagostanje. Počinje se razvijati gospodarstvo, industrija, znanost, nauka. I narod vidi ono što mu je godinama falilo.
A loše stvari propaganda zamagli.

Ali nije to pitanje. Pitanje je da li biste vi da ste bili na Hitlerovom mjestu napravili samoubojstvo?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimened sij 13, 2008 9:28 pm

Ne znam...meni nije lako skuzit masu koja odobrava genocid i tome slicno...jer masa se ipak sastoji od pojedinaca...

A ako postavis pitanje sto bih ja napravila na mjestu Hitlera...pa mozda bih se ubila...ali to je zato jer ja nisam Hitler...fora je u tome da samoubojstvo ima smisla u slucaju da je covjek najedamput skuzio sto je napravio...a ako netko misli da je u pravu onda samoubojstvo nije bas solucija...
Naravno druga varijanta je da se pokusa iskupiti za svoje postupke iako ne znam kako...
Bar mi se tako cini...mozda bi se trebalo vise o tome razmisliti ali ovako "na prvu loptu"...tako nekako razmisljam...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimened sij 13, 2008 9:32 pm

Nisi ti živila u bijedi kad tako govoriš.
I hvala Bogu da nisi.
Mnogi ljudi se za 2 kune prodaju u roblje, još danas.
Ali nije u tome štos.
Ako je Njemačka imala najrazijeniju tehnologiju 1945. Mogli su Hitlera odnijeti gdje ih ili njega volja.
Na sjeveru su imali rupu za bjeg.
Ja bi pobjegao kao i većina njegovih bliskih suradnika u Argentinu. Ako su mogli oni mogao je i on.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimened sij 13, 2008 9:57 pm

Jel hoces reci da bijeda opravdava genocidno ponasanje?

Cini mi se da dvoje ljudi moze zivjeti u jednakim uvjetima (ne mora biti bjeda), a da ne postupe isto...jedan ce ubiti, drugi nece...jedan ce radije zrtvovati sebe da bi drugi prezivio, drugi ce ubiti prvoga da bi on prezivio... Slicno kao u ratu...nemislim da svi koji su bili na bojistu su mucili, silovali i klali...ali neki jesu...ne zbog bojista nego zato jer im se pruzila prilika...ono sto je cucalo u njima dobilo je priliku da se ispolji...a da nije bilo rata nikada nitko ne bi rekao da je ta i ta osoba sposobna za tako sta...princip "prigode beru jagode"...
Ili se varam?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimened sij 13, 2008 10:04 pm

Onda mi objasni iz kojeg razloga nitko od Njemaca 1945 nisu znali i nisu htjeli znati za konc logore i za pokuse na ljudima?


Jednostavno zašto je Sanader u Hrv. na vlasti?
Jer smo ga izabrali.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimened sij 13, 2008 10:47 pm

Sam dajes odgovor da nisu htjeli znati. Pa onda je valjda tako kako ti kazes. Ali meni i dalje to nije opravdanje...

A ovo sa Sanaderom...sta-ja-znam... Namjestili su izbore? Svi su ista bagra? Imamo samo prividan izbor? Ljudi su idioti?
But than again...da nije on...da je netko drugi...mislis li da bi bilo bolje? Meni se cini da u politiku idu oni koji imaju visoko misljenje o sebi (a nejcesce za to nemaju nikakvo pokrice), a oni koji imaju pamet, moral, savjest i tome slicno misle kako nisu dovoljno dobri...a cak i kada bi se pokusali progurati bagra im ne bi dopustila...jer bagra se ne vole naci u drustvu pametnih i sposobnih...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimened sij 13, 2008 10:54 pm

Nije ni meni opravdanje, ali vidiš da su ipak to učinili.

Ma nisi razumila što sam htio reći o Sanaderu, pok. Račanu, pok. Tuđmanu ili Titu. Narod ga je izabrao.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimened sij 13, 2008 11:30 pm

Pa ako nije opravdanje onda znaci da je moglo biti i drugacije...

A sto se tice politicke scene...misljenja sam da je dosta toga namjesteno, da su ljudi cesto idioti i kada su dobili vlast koju su sami izabrali nisu htjeli priznati da im je mozda i puno gore nego prije...dapace nastavljaju birati isto jer ne zele priznati sami sebi neke stvari...jer spavaju, jer su stado koje ne zeli misliti svojom glavom, jer je u Hrvatskoj hrpa doslovno nepismenog naroda kojim je lako manipulirat, jer ce radije pojesti govno nego priznati da su pogrjesili... Osim toga pitanje je i koliki je postotak ukupnog stanovnistva izasao na izbore, koji je to profil ljudi, ko je zapravo izabrao to sto sada svi kusamo...i tome slicno...
Sve se na koncu svodi da ljudi masovno spavaju i ne zele se probuditi...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimened sij 13, 2008 11:32 pm

Naravno sve gore je samo moje misljenje...mozda nisam u pravu...mozda su u sumi...sta ja znam...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimened sij 13, 2008 11:33 pm

Alternativna povijest? scratch
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimened sij 13, 2008 11:52 pm

Pa mozda nije alternativna, al je povijest...a mozda postane i alternativna face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimepon sij 14, 2008 12:00 am

Imamo i običnu povijest dolje, ova tema se mogla voditi kao alternativna povijest, ali ovako kako se razvija više mi spada u normalnu povijest :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimepon sij 14, 2008 12:05 am

Je, znam da ima obicna povijest dolje...al rekoh...mozda i ova postane alternativna... Da joj damo priliku? face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimepon sij 14, 2008 12:13 am

Pa kreni, recimo, što bi bilo da je Hitler uspio pobjeći (možda i je, ali o tome se ništa ne zna pa za povijest nije bitno) i ponovo okupio svoje pristaše negdje u Južnoj Americi face

Otvorio je takvu temu Galileo negdje, ali nije išla. Ni ja nekako ne volim što bi bilo kad bi bilo jer ima previpše mogućnosti i ne da mi se nagađati. Dovoljno mi je da nagađam unaprijed :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimepon sij 14, 2008 12:18 am

Ja bih radije ovu teoriju...doduse isto je sta bi bilo kad bi bilo ali teorije su uglavnom takve...dakle da se klonira Hitlera...da li bi se povijest ponovila?
(Tu moramo predpostaviti da je ono sto je Hitler radio bilo iz razloga sto je covjek bio psihoticni sadist, a ne splet okolnosti i vanjskih utjecaja)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimepon sij 14, 2008 3:02 am

Ako se ubio, valjda je to ucinio da ode dok je na vrhuncu slave. Mozda je video svoju neminovnu propast i odlucio da je ne doceka...
A mozda se i izvukao. Postojali su neki navodno kasniji snimci njega i Eve Braun...

Znam da je bio upucen u mistiku i ezoteriju, bar na neki nacin. Imao je svoj tim astrologa prema cijim predvidjanjima se upravljao. Trazio je Koplje Sudbine ocajnicki... a razvio je i metode masovne kontrole...

Mnogo je toga... *
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimepon sij 14, 2008 10:26 am

Nije ovo što bi bilo kad bi bilo, već je ovo "nisam glup pa da se ubijem kada imam izlaz iz obruča i kartu za slijedećih 20 godina života".

Nekako mi je nespojivo da se Hitler ubije, . Jest da je bio lud, ali nije glup.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimepon sij 14, 2008 11:23 am

Dakle ti si misljenja da se on zapravo nije ubio?

A sto mislis da se tema prebaci u "obicnu" Povijest tamo dolje?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimepon sij 14, 2008 11:24 am

E i lud je relativan pojam...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimepon sij 14, 2008 11:37 am

nije baš
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimepon sij 14, 2008 11:37 am

svjetloisjena je napisao/la:
Pa kreni, recimo, što bi bilo da je Hitler uspio pobjeći (možda i je, ali o tome se ništa ne zna pa za povijest nije bitno) i ponovo okupio svoje pristaše negdje u Južnoj Americi face

Otvorio je takvu temu Galileo negdje, ali nije išla. Ni ja nekako ne volim što bi bilo kad bi bilo jer ima previpše mogućnosti i ne da mi se nagađati. Dovoljno mi je da nagađam unaprijed :)
Ma to su pocetni moji dani bili. Mlad neiskusan :D. Sada, puno stariji i iskusniji 8) mislim ponoviti temu (ona moze i u smece) ali sa jasno definiranim pravilima igre. Nesto poput one nastavi recenicu. Svatko ce dodavati po jedan sloj price "Sto bi bilo kad bi bilo".
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimepon sij 14, 2008 11:40 am

Ništa naprijed od 1945.
Dakle samo ta godina.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitimepon sij 14, 2008 11:44 am

Poprilicno sumnjam da je Hitler izvukao zivu glavu. Iz jednostavnog razloga. Izraelska drzava je pronalazila ratne zlocince i nakon desetljeca potrage. Ali vidim da pojedinim skupinama Hitler nije ni potreban. Parafrazirat cu staru narodnu zubo "I poslije Hitlera, Hitler"
[Vrh] Go down
Sponsored content





Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler
[Vrh] 
Stranica 1 / 7.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Epic rap battles of history II Darth Vader Vs Adolf Hitler
» Atletika SP 09-Berlin
» Hitler i antisemitizam
» U mirovinu sa 65 godina?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: