Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler

Go down 
+43
Madonna
Einar
Fear
Chakotay
Sang Real
konoko1
bibi
Athena
schmizzl
Remke
ciefp
dr.chaos0
Reptil
Techpriest
Gea
Michael Wittmann
josip21
Berny_Sinara
snake
Jaykof
mariod
einstein20
Blizzard
glupa budala
GoodAlien
myst000
Karl Marx
meli
snark
Sigmund Freud
danyf5
Absynthia
silver
Rain
malenaivi
malena
Thor
Tutankhamon
Galileo Galilei
zvezda
Svjetloisjena
Alpha
Aleksandar Veliki
47 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
ciefp
Stanica
ciefp


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 12
Age : 51
Registration date : 26.07.2008

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimesub pro 12, 2009 12:14 pm

KGB je 1970. spalio tijela Hitlera i Eve Braun
Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 0300007.42


Posmrtne ostatke Adolfa Hitlera spalili su 4. travnja 1970. agenti KGB-a i bacili ih u rijeku Biederitz, izjavio je general Vasilij Kristoforov glavni arhivist ruskog FSB-a.
General Vasilij Kristoforov glavni arhivist ruskog FSB-a, agencije koja je naslijedila sovjetski KGB otkrio je tajnu operaciju nazvanu Arhiva.

Za agenciju Interfax kazao je da dokumenti koji su nosili oznaku tajnosti pokazuju kako je šef KGB-a Jurij Andropov, uz suglasnost sovjetske Komunističke partije, naredio tajnu operaciju uništenja ostataka Adolfa Hitlera i njegove žene Eve Braun te Josepha Goebbelsa i njegove obitelji, piše Večernji list.

Operacija pod kodnim imenom Arhiva izvedena je iz straha da bi mjesto pokopa Hitlera i njegovih najbližih suradnika moglo postati mjesto okupljanja pristaša nacizma.

Operaciju je izvela grupa specijalnih agenata KGB-a u Magdeburgu u istočnoj Njemačkoj, gdje su tijela bila tajno pokopana 21. veljače 1946. u sklopu teritorija sovjetske vojne baze.

Kristoforov navodi kako su od Hitlerova tijela preostali samo dijelovi vilice i lubanja koji se čuvaju u Rusiji.

Net.hr
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimesub pro 12, 2009 12:53 pm

nedavno su utvrdili da rusi posjeduju dio lubanje hitlera i da je to jedini dio do sada
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimesub pro 12, 2009 1:21 pm

Ako je to istina sta KGB tvrdi onda je cijeli dio povijesti o njegovom samoubojstvu kriv jer koliko ja znam spalili su ga 45 na dan kada je umro
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimepon pro 14, 2009 12:52 am

hitler je naredio svojim vojnicima da ga zapale. dok je gorio, njegova ga je vojska takvog ostavila i pobjegla pred rusima.
oni su ga uzeli, zajebavali cijeli svijet s time jel zbilja mrtav ili ne, i bio je zakopan u nekoj ruskoj vojnoj bazi.
kako se selila baza, tako su i njega otkopavali, nosili sa sobom i zakopavali.. otprilike 8 puta... zamisli..
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimepon pro 14, 2009 1:30 am

to je po meni mozda cak i prenapuhana prica tko ce sada znati tko tu govori istinu jer ja sam citao u knjigama da je njega ruska vojksa spalila 1945 kada se je ubio a sta je istina neznam
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimepon pro 14, 2009 8:13 pm

Obdukcija Hitlerova tijela je navodno obavljena 8.5.1945. u mrtvačnici kirurške vojne bolnice u Berlinu, pod rukovodstvom ruskih eksperata sudske medicine.
Hitlerov zubar također je potvrdio da se radi o njegovu lešu na temelju analize vilice.
Obdukcija je radi sumnje ponovno obavljena u svibnju, a leševi su ponovno spaljeni i bačeni u Elbu.

Vjenčanje Hitlera i Eve Braun je obavljeno navodno dan prije samoubojstva 29.5.1945.
Evo, dijela testamenta, koji citiram s neta:"Pošto sam u godinama borbe verovao da na sebe ne mogu da preuzmem zasnivanje braka, sada sam odlučio da pre završetka ovog zemaljskog životnog toka za ženu uzmem devojku koja je, posle dugih godina vernog prijateljstva, svojevoljno došla u gotovo okupirani grad da svoju sudbinu podeli sa mojom. Ona po svojoj želji ide u smrt kao moja supruga. Ja i moja supruga biramo smrt da bismo izbegli sramotu svrgavanja ili kapitulaciju. Naša je volja da budemo odmah spaljeni na mestu na kome sam ja obavljao najveći deo svog svakodnevnog posla tokom 12-godišnjeg služenja mom narodu".

Iz tog testamenta proizlazi da je Hitler planirao vlastito samoubojstvo, izvršio ga pištoljem i naredio da njegov i Evin leš zapale benzinom da ne bi dospio Rusima u ruke.

Kasnije su se ipak pojavile sumnje je li Hitler zaista napravio samoubojstvo. misli

Maršal Žukov je svojedobno izjavio da u to sumnja i da je Hitler mogao lako iz Berlina odletjeti avionom u Španjolsku.
Sumnjivo je i da je upravo sam Hitler tražio spaljivanje, čime se znatno otežala identifikacija.
Isto sumnju je Staljin priopćio Harryju Trumanu, predsjedniku SAD-a, tvrdeći da sovjetska pretraživanja nisu na svjetlo dana iznijela ni traga Hitlerovih posmrtnih ostataka.
"To nisu Hitlerovi ostaci, siguran sam da je još živ"- izjavio je Staljin.

Opširnije o tome na http://ppetkovic.com/hitler.html

Čileanski časopis Diario Ilustrado iz '48-e godine iznio je svjedočenje očevica Hitlerove "lažne" smrti.
"Tridesetog aprila 1945. godine Berlin je bio pred raspadom ali se malo od tog raspada moglo videti na aerodromu Tempelhof. U 16:15 h popodne sleteo je Junkers 52 iz kojeg su se iskrcali esesovci koji su došli da pomognu odbrani Berlina. Tobdžija u ovom avionu bio inžinjer po imenu B. koga znam godinama i za koga sam znao da je oslobožen vojne obaveze. Čekali su samo da avion naspe gorivo i napuste Berlin što je pre moguće. Dok se gorovo punilo B. je dobio lagani udarac u rebra od strane svog radio operatera koji mu je pokazao glavom da pogleda u određenom pravcu. Na 100-120 m od njih ispred aviona stajao je vrhovni komadan Adolf Hitler obučen u sivu uniformu i živo razgovarao sa nekolicinom funkcionera koji su očigledno došli da ga isprate. Ovu scenu su posmatrali desetak minuta dok se njihov avion punio otišao i oko 16:30 h njihov avion je uzleteo. Bili su izuzetno zbunjeni kada su čuli u ponoćno vojnom biltenu preko radija da je Hitler izvršio samoubistvo".

Navodno se ne tako davno pojavio i film na kojem su snimljeni Hitler i Eva Braun i to kolor filmom.
Budući da u ono vrijeme nije bilo takvih filmova, nagađalo se kad bi mogao biti snimljen.
Otkriveno je da je sniman 1952., dakle nakon navodnog samoubojstva.
Film se naravno ne može pronaći, a ako i postoji sigurno je čuvan u najstrožoj tajnosti. kava

Smrt vođe nacista će usprkos svemu ostati obavijena velom tajne.
Možemo samo nagađati. roll

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 2:51 pm

Da istina ali te same price koje sada pisemo toliko su nevijerovatne a pobijaju same sebe na kraju ko zna mozda je Hitler nekom od nas djed ko zna. No nedo bog vecg zla
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimesri pro 16, 2009 1:02 pm

na kraju krajeva,,,, ne možemo biti sigurni u ama baš ništa čemu osobno nismo svjedočili...a u iznimnim trenutcima čak ni tada.
što je bilo bilo je, samo neka je on mrtav.. a o je sigurno..
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimesri pro 16, 2009 1:45 pm

Osim toga, uvijek je lako pronaći nekoga tko će posvjedočiti neku senzacionalnu vijest bilo radi novaca ili trenutka slave pa je teško utvrditi što je istina ili laž. kava

Osobno mislim da je ipak počinio samoubojstvo '45. godine u bunkeru, zajedno sa Evom, zbog propadanja vlastitih ideja opstanka i širenja arijevske države.

Tu su još bile i okolnosti raznih bolesti koje su ga pratile.
Slično kao što je to prikazano u filmu Konačni pad, koji je po mom mišljenju bio jako dobar i dosta vjerodostojan. Odlični glumci. ides

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
bibi
Prašina
bibi


Male
Pisces Goat
Broj postova : 5
Age : 33
Location : Rijeka
Registration date : 18.08.2008

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimepon sij 18, 2010 3:25 pm

Niti je počinio samoubojstvo, niti je bio zapaljen. Hitler je zarobljen i držan u strogo tajnom zatvoru u Sibiru do svoje smrti 1972.. Njegovom smrću su i smanjene tenzije između istoka i zapada Europe, te je počeo put ka ujedinjenju Njemačke
[Vrh] Go down
Techpriest
Višestanični organizam
Techpriest


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 52
Age : 39
Location : Knjazevac
Registration date : 10.06.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimesub sij 23, 2010 9:40 pm

Molio bih pojedince da ne lupaju gluposti :D
Ovo je dobra tema samo vidim da ima nekih nerealnih postova.
Hitler je izvrsio samobistvo to je sigurno
Zasto bi neko ko je bio bolestan i star zeleo da gleda svoj narod kako umire i pati? I zasto bi zeleo da bude u zatvoru i na sudjenjima ? Da li bi iko od vas u slucaju da uspe da osvoji Evropu (jedini u celoj istoriji sveta) i bude pretnja celom svetu odjednom da izgubi sve to i da zna sta ga ceka - SMRTNA KAZNA I DUGO DOSADNO SUDJENJE. To je gore nego poginuti u ratu. Mozda je i sam Hitler mogao da ode do Rajhstaga uzme pusku i brani zastavu kao i pojedni SS-ovci, ali s obzirom da je bio isuvise star da se bori (bolest ga je sustizala, a o tome ne bih ovde duzio) to nije uradio.
Jednostavno pocinio je samoubistvo, jer je video da je sve gotovo i da nema izlaza, ne vidim razlog zasto bi on ziveo u izganstvu ? zasto bi se predao saveznicima kada zna da ga ceka jos gora sudbina. + bio je veliki patriota i proziveo je sve sto je mogao i znao je da ce biti upamcen u istoriji kao veliki drzavnik ili zlotvor. Vecina nas i razmislja o tome kako bi bilo lepo da smo poznati i da nas pominju kroz istoriju narednih 1000 godina....

Mislim da ostale teorije (o KGB-u, bezanju u nekakve rupe ili bezanje kod pape u Vatikan ili bezanje u argentinu kao i skrivanje u planini nisu dovoljno realne. Kao i svaki dogadjaj i ovo mora da ima neko svoje pitanje ili problem na koji se daju kadkad glupa objasnjenja)
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimened sij 24, 2010 8:08 pm

Svi znaju da je Hitler cak i kada su rusi usli u Berlin bio ubedjen da oni pobedjuju rat.
Kolko se secam pre mesec dana je bila ponovljena hitlerova ako se moze nazvati "obdukcija" i ispalo je da to uopste nije njegov kostur nego kostur neke zene.
[Vrh] Go down
Techpriest
Višestanični organizam
Techpriest


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 52
Age : 39
Location : Knjazevac
Registration date : 10.06.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimened sij 24, 2010 9:10 pm

Mislim da je ovo moje gornje objasnjenje dovoljno
[Vrh] Go down
konoko1
Riba
konoko1


Male
Virgo Dog
Broj postova : 102
Age : 41
Location : SL.BROD
Registration date : 24.01.2010

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimened sij 24, 2010 10:17 pm

pa ako je dr.mengele mogao prebjeci i raditi za opoziciju zasto se ne bi hitler mogao dogovoriti takvo sta,i koliko se sjecam neka njemacka flota je bjezala prema antartiku ili artiku i tamo su skrsili mocnu americku flotu(u SADe se vratio jedan brod jel?) mozda je s njima otisao?a mozda je pobjegao u izrael,tko bi ga tamo ocekivao ?
[Vrh] Go down
Techpriest
Višestanični organizam
Techpriest


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 52
Age : 39
Location : Knjazevac
Registration date : 10.06.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimened sij 24, 2010 10:35 pm

konoko1 je napisao/la:
pa ako je dr.mengele mogao prebjeci i raditi za opoziciju zasto se ne bi hitler mogao dogovoriti takvo sta,i koliko se sjecam neka njemacka flota je bjezala prema antartiku ili artiku i tamo su skrsili mocnu americku flotu(u SADe se vratio jedan brod jel?) mozda je s njima otisao?a mozda je pobjegao u izrael,tko bi ga tamo ocekivao ?

Gomila gluposti iskren da budem, ali bez uvrede.
Na pitanje zbog cega bi to uradio ???? Vi verovatno ne bi imali odgovor.
Da li jednom patrioti koji je ceo svoj zivot radio za nemacki narod bio potreban takav cin ? Da pobegne iz Nemacke kao kukavica.
Za objasnjenje bih se vratio par nedelja pre kraja Rajha kada su Hitleru dali planove o bekstvu tj gde bi sve mogli da smeste ''velikog vodju'' on je rekao da ce ostati u glavnom gradu- Berlinu sve do kraja Rajha verujuci da ce pobediti. Isto tako i dr. Gebels je razmisljao!
Tako da vas molim da ne pisete kojekakve gluposti o bezanju na antarktik.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimened sij 24, 2010 10:47 pm

Kako god bilo, nitko pouzdano ne zna istiniti scenarij. kava
Ovdje i jesmo, upravo zato da nagađamo i ističemo različitost mišljenja i varijanta.

S obzirom na sve pročitano, Hitlerovo zdravstevno stanje i psihu, mislim da je najvjerojatnije počinio samoubojstvo sa Evom.
Tako piše i u dokumentiranim bilješkama.
Moguće je da su ga spalili Nijemci, upravo zato jer nije htio da mu se tijela dočepaju Rusi, dakle po njegovoj direktivi.

Naravno da postoje i drukčija tumačenja, u nekim svjedočanstvima očevidaca (kojih je puno) se upliće varijanta koja je najčešće odraz želje za trenutkom slave, novcem...
To je moje osobno mišljenje, koje ipak ne mora biti vjerodostojno.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Techpriest
Višestanični organizam
Techpriest


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 52
Age : 39
Location : Knjazevac
Registration date : 10.06.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimened sij 24, 2010 10:50 pm

To je vec prihvatljivo razmisljanje .
Kao i za svaki istorijski dogadjaj postoje oni koji zele da to malo preprave i pustaju neke svoje price sto meni nimalo dopada, zato ovde ostro stojim iza toga da se Hitler ubio, jer ne zelim da ljudi prihvataju neko sedmo misljenje koje je zaista glupo (a prihvataju ga jer im zvuci zanimljivo a pritom ne koriste mozak svoj)
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimened sij 24, 2010 11:03 pm

Koliko ja imam znanje o samom Hitleru mislim da nije pobijegao iz vise razloga.
1. Razlog je taj sta je on stvori 3 raich na temelju Nihalizma i na temelju Vikinske mitologije.
A u vikinskoj mitologiji je bijeg izdaja cesto su se nalazili na grobovima natpisi Pobijeda ili Vamnhala.
2.Hitler je navodno rekao ako narod nije dovoljno jak da pobijedi ne zavrijeduje niti da postoji.
3. Kako Techpriest kaze bio je veliki patriot i nacionalista i bijeg je kukavicki cin.
A uzmimo samo u obzir bilo koju vojsku iz 1 svijetkog rata svi bijegunci sa bojisnice su bili streljani. A i dan danas se bijegunce pelja na vojni sud.
[Vrh] Go down
Techpriest
Višestanični organizam
Techpriest


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 52
Age : 39
Location : Knjazevac
Registration date : 10.06.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimened sij 24, 2010 11:05 pm

U potpunosti se slazem za dr.chaos0m propustio sam tu cinjecniu o Vikinskoj mitologiji. Takodje mogu samo dodati da se i sam Hitler borio u prvom svetskom ratu i da ne bi postupio kukavicki tj da pobegne negde.
[Vrh] Go down
konoko1
Riba
konoko1


Male
Virgo Dog
Broj postova : 102
Age : 41
Location : SL.BROD
Registration date : 24.01.2010

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimened sij 24, 2010 11:09 pm

@techpriest
to sam naveo samo kao mogucnosti a ne da drzim ili mislim,vjerujem da je tako,da budem iskren bas me boli ..... gdje i kako je on zavrsio.U cijelom tom raichu ima puno interesantnijih stvari kao npr:sta su tocno trazili na islandu(u tibetu su trazili vril)
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimened sij 24, 2010 11:09 pm

A i jos jednu stvar treba nadodati bio je najomrazenija osoba na svijetu i nebi niti stigao do aviona vec bi dobio metak u glavu.
Kamo god da je pobijegao nasli bi ga.
A tada jos plasticne operacije nisu bile usavrsene ko danas.
A i nitko ga nebi operirao.
Tako da nema teorije da je pobijego, barem po meni.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimened sij 24, 2010 11:12 pm

konoko1 prvo moras shvatiti da su Nacisti bili isprani mozgovi koji su trazili Arijevsku rasu.
Na tibetu su testirali njihovu krv i trazili neke odrodene stvari u krvi neznam koje tocno.
Onda su otvarali Lebensborne diljem njemackem, i hitleru je bio cilj da do 1960 bude 50 nilijona arijevskih ljudi.
Takav um bi trebalo proucavati godinama i nebi ga uspijeli prokuziti.
Ja sam vec odustao od proucavanja samog lika hitlera jer kada nadem na odredeno pitanje odgovor, dobijem jos deset pitanja na tej odgovor, tako da nema smisla.
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimesri lis 27, 2010 4:20 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Koji su bili Hitlerovi razlozi da napravi suicid 1945 godine.Što vi mislite?

dosao racun za plin lol

sorry morala sam lol!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimesri lis 27, 2010 1:33 pm

Sang Real je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Koji su bili Hitlerovi razlozi da napravi suicid 1945 godine.Što vi mislite?

dosao racun za plin lol

sorry morala sam lol!
rofl2 lol!
Ustvari nisi daleko od istine, svi mi se prije ili kasnije moramo suočiti sa posljedicama svojih odluka i ponašanja. Hitleru se nije baš svidjelo to što vidi.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitimesub stu 05, 2011 12:13 am

Na Tibetu su trazili povezanost Nijemaca i ljudi iz Tibeta posto su za Tibecane vjerovali da su sami potomci Atlantiđana. Hitler je vjerovao da su jedini rpezivjeli iz Atlantide pobjegli na podrucje Tibeta da se spase. Jedino ne razumijem zasto bi oni imali ikakve veze sa Nijemcima. Ali to je njegova stvar.

A sto se tice samog Hitlera, najnovije istrazivanje kaze da je amerikancima u zamjenu za svoj zivot i zivot Eve Braun dao svu njemacku ratnu tehnologiju. Razumna cijena?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler
[Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Epic rap battles of history II Darth Vader Vs Adolf Hitler
» Atletika SP 09-Berlin
» Hitler i antisemitizam
» 20.000 godina unazad

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: