Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler

Go down 
+43
Madonna
Einar
Fear
Chakotay
Sang Real
konoko1
bibi
Athena
schmizzl
Remke
ciefp
dr.chaos0
Reptil
Techpriest
Gea
Michael Wittmann
josip21
Berny_Sinara
snake
Jaykof
mariod
einstein20
Blizzard
glupa budala
GoodAlien
myst000
Karl Marx
meli
snark
Sigmund Freud
danyf5
Absynthia
silver
Rain
malenaivi
malena
Thor
Tutankhamon
Galileo Galilei
zvezda
Svjetloisjena
Alpha
Aleksandar Veliki
47 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimečet stu 20, 2008 6:59 pm

kissy je napisao/la:
Omega je napisao/la:
Otvori okice, draga.

u vezi cega?
Pa, sigurno možeš naći i debilnije face
[Vrh] Go down
glupa budala
banned



Female
Capricorn Snake
Broj postova : 126
Age : 46
Registration date : 04.11.2008

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimečet stu 20, 2008 7:44 pm

ne znam...nijedna ne sadrzi hitlera kao motiv. uopce je bespredmetno i nekusno bilo sta o njemu pisat, upoce mislit, razmisljat..Pa i sama alpha je rekla "koga briga", pa upravo tako...zato i kazem ..

ili je to "otvori okice" znacilo da ima drugih tema..dakle, samo poziutvni komentari su dozvoljeni i pozeljni ili sta? Pa dobro, ako je tako, onda cu ja samo kolutat očima i bit ću usamljena ili ima nekog ko bi sa mnom kolutao očima? Ovaj, "okicama" ... rofl2


Zadnja promjena: kissy; čet stu 20, 2008 7:49 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimečet stu 20, 2008 7:47 pm

Pa uskoro ću ja početi kolutati okicama iz poznatih razloga doh

A što se odgovora tiče, dovoljno je prolistati novine i vidjeti kakve teme najbolje prolaze :(
[Vrh] Go down
glupa budala
banned



Female
Capricorn Snake
Broj postova : 126
Age : 46
Registration date : 04.11.2008

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimečet stu 20, 2008 7:54 pm

ovo prvo...kaj god..kava
a ovo drugo...ma ne prolaze..to ti novinari koji ih plasiraju govore da ti to sama trazis. A sigurno ti nije do vijesti da se neko dijete smrskalo...


Zadnja promjena: kissy; čet stu 20, 2008 8:05 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimečet stu 20, 2008 7:58 pm

Whatever kava

Mogu se praviti blesava, to ionako često radim zubo
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimečet stu 20, 2008 8:00 pm

Ja više ne čitam novine. Samo povremeno. A bilo bi dobro da se stvarno preselimo na neku pametniju temu. Ne da mi se komentirati na temi o Hitleru zubo
[Vrh] Go down
glupa budala
banned



Female
Capricorn Snake
Broj postova : 126
Age : 46
Registration date : 04.11.2008

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimečet stu 20, 2008 8:05 pm

pa da..hehe, ajmo..kaj imate kafic neki? ;)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimečet stu 20, 2008 8:20 pm

Ima, na druženju zaflo
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimečet stu 20, 2008 10:17 pm

kissy je napisao/la:
ne znam...nijedna ne sadrzi hitlera kao motiv. uopce je bespredmetno i nekusno bilo sta o njemu pisat, upoce mislit, razmisljat..Pa i sama alpha je rekla "koga briga", pa upravo tako...zato i kazem ..

Ne bih baš samo tako reko da je on bespredmetan objekt razmišljanja, pitanje je čime se sve bavio i što se sve može saznati o njemu.

Citat :
ili je to "otvori okice" znacilo da ima drugih tema..dakle, samo poziutvni komentari su dozvoljeni i pozeljni ili sta? Pa dobro, ako je tako, onda cu ja samo kolutat očima i bit ću usamljena ili ima nekog ko bi sa mnom kolutao očima? Ovaj, "okicama" ... Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 982158

Nije da su dozvoljeni, svatko može reći šta želi. Recimo i ja mogu sada nekom forumašu reći kako mislim da je retardiran, glup itd... Ali to ne želim napraviti jer je bolje tako. Mislim da bi isto tako bilo bolje da nisi dala komentar koji si dala iako si rekla svoje mišljenje miga
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimepet stu 21, 2008 1:39 am

kissy je napisao/la:
ne znam...nijedna ne sadrzi hitlera kao motiv. uopce je bespredmetno i nekusno bilo sta o njemu pisat, upoce mislit, razmisljat..

Ne smatram da je bespredmetno i neukusno bilo šta o njemu pisat,
pošto se na forumu raspravlja o svakakvim povjesnim i nepovijesnim ličnostima i svim mogućim bićima.

Hitler kao povjesna ličnost mnogostruko je utjecao na današnji način razmišljanja, djelovanja i pogleda na ljudski rod uopće, pa stoga nemoj odmah otpisat nešto što ne razumiješ ili ne želiš razumiti.
[Vrh] Go down
einstein20
Višestanični organizam
einstein20


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 49
Age : 36
Location : Vinkovci
Registration date : 05.11.2008

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimepon pro 15, 2008 3:49 am

Thor je napisao/la:
Hitler definitivno nije bio nadprosečno inteligentan! :x Čoveče razmisli malo! kako jedan intelektualac može da napravi tako nešto, on je bio sasvim prosečan, ali samo malo snalažljivji od ostalih! Da je bio inteligentan piotrajao bi još i uspeo bi da ubedi sve ljude da je u pravu kao što su to činili mnogi inteligentni ljudi pre i posle njega.


hitler je bio nadprosjecno inteligentan covjek.. samo sto je tu svoju inteligenciju iskoristio u krive svrhe... i to je to.. ali rec da covjek koji je odoljeve saveznicima 4 godine.. i koji je pobio vise milijuna zidova i ostalih...sagradio sve moguce i sto je najjace vladao masama nije inteligentan to je besmislica... velim da je bio nadprosjecno inteligentan ali nazalost to je usmjerio u krive svrhe... zalosno... :x :x :x snajper
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimepon pro 15, 2008 12:29 pm

Što bi značilo da je bio natprosječno inteligentan i je li doista bio?

Danas ljudi mjere IQ testovima... No to je sve samo ne pravi IQ, pravi IQ se ne može izmjeriti. Hitler je možda po tim našim testovima imao natprosječan matematički IQ, no njegov IQ s obzirom na odnos prema drugim ljudima, drugačijim ljudima, bio je debelo ispodprosječan. Ipak IQ je pojam koji nije vezan samo za nekakvu matematičku sposobnost, tu se misli i na nekakvu duhovnu dimenziju.
Onda je li Hitler bio iznadprosječan ili ispodprosječan... Bio je oboje, ovisi na kakvu inteligenciju se gleda.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimepon pro 15, 2008 1:18 pm

Inteligencija je vrlo relativan pojam...netko moze imati visoke IQ rezultate ali jednostavno ne biti 'zivotno inteligentan'...pa se moze slikat s time...
Hitler je imao karizmu ili nesto tako...a u IQ ne bih ulazila...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimepon pro 15, 2008 8:37 pm

Povrh svega, našao se na pravom mjestu u pravo vrijeme, ili, bolje rečeno, na krivom mjestu u krivo vrijeme za golemu masu njegovih žrtava, a možda i za samo ga sebe
[Vrh] Go down
einstein20
Višestanični organizam
einstein20


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 49
Age : 36
Location : Vinkovci
Registration date : 05.11.2008

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimesri pro 17, 2008 7:02 pm

Alpha je napisao/la:
Jel hoces reci da bijeda opravdava genocidno ponasanje?

Cini mi se da dvoje ljudi moze zivjeti u jednakim uvjetima (ne mora biti bjeda), a da ne postupe isto...jedan ce ubiti, drugi nece...jedan ce radije zrtvovati sebe da bi drugi prezivio, drugi ce ubiti prvoga da bi on prezivio... Slicno kao u ratu...nemislim da svi koji su bili na bojistu su mucili, silovali i klali...ali neki jesu...ne zbog bojista nego zato jer im se pruzila prilika...ono sto je cucalo u njima dobilo je priliku da se ispolji...a da nije bilo rata nikada nitko ne bi rekao da je ta i ta osoba sposobna za tako sta...princip "prigode beru jagode"...
Ili se varam?


alpha nista ne moze opravdat genocidno ponasanje...ali jel moze sebe zamislit u okruzenju gdje nemas nista za jest gdje nemas novaca da popijes kavu ili da nahranis svoje dijete... to su neke vise stvari koje mi na srecu ne razumijemo... kada covjek nema osnovne uvjete za zivot.. cijeli psiholoski sklop mu se mijenja.. i sposoban je napravit ono sto nikad ne bi napravio da ono prvotno ima...

tako da ne bi trebalo o tome pisat jer mi to ne mozemo shvatit... ma koliko pametni bili ili se samo pravili... :patrolira:
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimečet pro 18, 2008 1:30 pm

Kao sto sam napisala u postu koji si citirao... "jedan ce ubiti, drugi nece..." gica

_________________
Respect
[Vrh] Go down
mariod
Prašina
mariod


Male
Aries Horse
Broj postova : 5
Age : 46
Registration date : 25.12.2008

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimepet pro 26, 2008 1:15 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Koji su bili Hitlerovi razlozi da napravi suicid 1945 godine.

Odgovor:
Osim što je time skinuo krivnju i potragu za njim druge nema.

Što vi mislite?

mozda se ubio zbog računa za plin kojeg nije mogao platit roll

onako površno gledajući na njegov suicid nije to toliko ni nemoguće... lik sjedi u bunkeru, gubi rat, rusi sve bliže, ima priliku kidnuti negdje ali zna da će morati biti low profile čak i da to uspije (a sve sto radi zasniva se na jakoj ličnosti koja ne može biti low profilirana)... gdje god da pobjegne više nikad neće dobiti toliko bonusa u toleranciji njegovih akcija kao što ga je dobio početkom rata što mu je i omogućilo veliku prednost nad saveznicima...

ovo s antartikom... ne drzi mi vodu jer saveznici bi sigurno primjetili da im fali puno njemačkih znanstvenika "stipendista" za koje su oni poslije rata vec imali osigurana radna mjesta :)...
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimepet pro 26, 2008 2:01 pm

Možda jednostavno nije htio da ga ubije neprijatelj ...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimesub pro 27, 2008 1:09 am

mariod je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Koji su bili Hitlerovi razlozi da napravi suicid 1945 godine.

Odgovor:
Osim što je time skinuo krivnju i potragu za njim druge nema.

Što vi mislite?

mozda se ubio zbog računa za plin kojeg nije mogao platit roll

onako površno gledajući na njegov suicid nije to toliko ni nemoguće... lik sjedi u bunkeru, gubi rat, rusi sve bliže, ima priliku kidnuti negdje ali zna da će morati biti low profile čak i da to uspije (a sve sto radi zasniva se na jakoj ličnosti koja ne može biti low profilirana)... gdje god da pobjegne više nikad neće dobiti toliko bonusa u toleranciji njegovih akcija kao što ga je dobio početkom rata što mu je i omogućilo veliku prednost nad saveznicima...

ovo s antartikom... ne drzi mi vodu jer saveznici bi sigurno primjetili da im fali puno njemačkih znanstvenika "stipendista" za koje su oni poslije rata vec imali osigurana radna mjesta :)...

Dobro došao na forum, mariod :)

Mudro zboriš :)
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 5:05 pm

nije zelio pasti ziv u ruke Staljinu, za kojeg je znao da ga zeli zivog vise nego bilo sta drugo u tom momentu...

ne znam koliko vas je procitalo knjigu " Berkut" Joseph Heywood-a, o imaginarnoj verziji ( mozda to i nije ) Hiitlerovog bijega iz Berlina 45-te preko sluzbenih Vatikanskih kanala, za koje se spekulira da su izvlacili naciste na potezu od Njemacke pa sve do zabiti J.Amerike, i pokusaju ruskih obavjestajaca da ga zivog uhvate...
u toj knjizi ga stvarno uhvate i Staljin ga na kraju drzi u kavezu kao divlju zvijer, odrzava ga na zivotu sve dotle dok i sam ne umre...

mislim, knjiga je fikcija, ali vrlo dobro osmisljena i kao takva vrijedi je procitati, ako nista da se stekne uvid u jedan od mogucih scenarija kako je zavrsio jedan brkati fasista u rukama drugog brkatog fasiste..
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 8:46 pm

mozda se ubi jer je dobio racun za plin? :D
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 11:14 pm

bas sam gledao neku emisiju koja se bavila s tim pitanjem da li je Hitler uspio pobjeci ili ne.....
u emisiji se govori da je imao sredstva za bijeg i priliku i govorilo se da je u sredistu Berlina napravljena nesto kao improvizirana pista i da su cak ruski vjnici ostali iznenadjeni kad im je jedan mali avion proletio iznad glava da cak nisi ni stigli da reaguju i da pucaju u njega...poslje se govoril da je Hitler u zadnji momenat pobjegao Rusima ispred nosa......
a u emisiji se isto tako govori da Hitler iako je imao priliku za bijeg da nije imao volju jer je bio slomljen covjek fizicki i psihicki i da je bio bolestan a to se i vidi na njegovim zadnjim snimkama koje su snimljene da je to rusevina od covjeka...
on je bio i vjerojatno i teski ovisnik o razni ljekovima koje je pio zbog bolova i tko zna cega sve.....
pa moze se reci da je on bio intelegentan covjek ali na njega su djelovale godine koje je pio te razne ljekove tako da vise i nije mogao racionalno da donosi odluke.....cak su i saveznici razvijali plan da ga se ubije ali su odustali od toga jer su procijenili da im je Hitler korisnij ziv jer donosi krive odluke....jednostavno mozak mu je bio zatrovan raznim drogama i od takve osobe se i moze ocekivati da u tim uslovima izvrsi samoubojstvo.....a kao najjaci argument njegovom samoubojstvu navodi se to da se on bojao da ce zavrsiti kao Mussolini kojega su objesili za noge na gradskom trgu i on se bojao da to i njemu ne naprave...cak nije htio da to naprave njegovom mrtvomr tijelu i zbog toga je trazio da se kremira.....
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimesri oľu 11, 2009 12:00 am

Berny je napisao/la:
mozda se ubi jer je dobio racun za plin? :D

lol!
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 8:02 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Koji su bili Hitlerovi razlozi da napravi suicid 1945 godine.

Odgovor:
Osim što je time skinuo krivnju i potragu za njim druge nema.

Što vi mislite?
ti si moj covek lol!
btw evo malo da vidimo hitlera posle drugog svetskog rata zubi
Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Hitler_w_Blondi_500
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 8:03 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
mozda se ubi jer je dobio racun za plin? :D
koja je razlika izmedju putina i hitlera zubo putin ne stedi plin zubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Epic rap battles of history II Darth Vader Vs Adolf Hitler
» Atletika SP 09-Berlin
» Hitler i antisemitizam
» U mirovinu sa 65 godina?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: