Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler

Go down 
+43
Madonna
Einar
Fear
Chakotay
Sang Real
konoko1
bibi
Athena
schmizzl
Remke
ciefp
dr.chaos0
Reptil
Techpriest
Gea
Michael Wittmann
josip21
Berny_Sinara
snake
Jaykof
mariod
einstein20
Blizzard
glupa budala
GoodAlien
myst000
Karl Marx
meli
snark
Sigmund Freud
danyf5
Absynthia
silver
Rain
malenaivi
malena
Thor
Tutankhamon
Galileo Galilei
zvezda
Svjetloisjena
Alpha
Aleksandar Veliki
47 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimesub stu 05, 2011 7:48 pm

nije ni trebao davati tu tehnologiju. Oni su je sami uzeli.
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimesub stu 05, 2011 9:53 pm

Mislis? Jer u javnosti je izneseno da je po Hitlerovom naređenju spaljeno i unisteno sve vrijedno cega bi se saveznici mogli dokopati.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimened stu 06, 2011 6:42 pm

pa, dobar dio je. Velik dio je i propao kad su Rusi došli do toga. Rusi ko Rusi, uništili sve do čega su došli.

Ali znanstvenici...oni koji su za Amere izradili A-bombu bili su uglavnom bivši naci znanstvenici
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimened stu 06, 2011 8:12 pm

Da. Postoji onaj dokumentarac Lov na Hitlerove znanstvenike ili tako slicnog naziva. Svi zivi su se hvatali za njih.


[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimened stu 06, 2011 10:00 pm

svi živi i Toše :P

šalu na stranu, to je moj zaključak. Ta pogodba očito nije uspjela jer su Ameri zaključili da je lakše pokupit njihove radove koji su preostali i znanstvenike koji su preživjeli.
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimened stu 06, 2011 10:15 pm

Ma i Tose je ziv, cuo sam nedavno! :D

Svi su zivi samo se skrivaju, treba postavit misolovke.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimened stu 06, 2011 10:26 pm

I ulovit miševe, a što sa Tošom?

Treba polijepit plakate:

Tražimo Tošu Proeskog, muškarca 30-ih godina, visok toliko i toliko, bez nogu toliko i toliko. Postoji mogućnost da mu viri cijev iz glave. Ima komade šoferšajbe zabijene u lubanju. Ukoliko ga vidite, pošaljite PM gospodinu Fearu na Ce-4 FORUMU koji misli da je Toše još s nama. Zahvaljujemo.
CE-4 Udruga za traženje nestalih osoba
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimened stu 06, 2011 10:54 pm

Nakon sto sam procitao ovaj post, ovo je bila moja identicna reakcija

Salu na stranu, gledao sam na tv-u kako je covjek bio u dugovima i veze ga se uz neke novcane malverzacije. Mozda je morao nestati. DA ne spominjem auto koji nije pregledan od strane ovlastenih osoba, i da je bio zatvoren za vrijeme sprovoda. Mozda zato sto je bio raskomadan ali moja narav konspiratologa mi ne dopusta da u to vjerujem. :D
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimepon stu 07, 2011 10:34 am

kao, namjerno se iskomadao da bi ljude lakše uvjerio da je mrtav. Očito nije razmišljao o posljedicama samo-komadanja...
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimepet sij 20, 2012 5:52 pm

nije ni vazno...nad njim je trebalo izvrsiti egzorcizam dok je jos bio ziv,odnosno mrtav...@
[Vrh] Go down
SkorpioNin
Prašina
SkorpioNin


Male
Scorpio Dog
Broj postova : 3
Age : 53
Registration date : 14.12.2012

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimesub pro 15, 2012 2:18 pm

Nikada nije dokazano da je Hitler izvrsio samoubistvo. Djelic lobanje za koji su rusi tvrdili da je dio Hitlerove ceone kosti utvrdjeno je da je ...zenska.. Hitler nije bio glup covjek,a ni suicidan. Hitler je bio porazen u WW2,a potonju istoriju su pisali pobjednici. Da Hitler nije krenuo u rat,krenuli bi drugi. On se rukovodio taktikom,napad je najbolja odbrana,ali se vjerovatno preracunao u vremenu. Da je sacekao neko vrjeme i usavrsio orudje na kom je radio,danasnja istorija bi vjerovatno bila drugacija. Postoje neke nejasnoce oko zadnjih dana Hitlerovog zivota. Hitler je radio i najbolesniji,bez slobodnih dana. Tih dana pred pad Berlina sam je sebi dao nekoliko dana u rasporedu,kao i sasvim neuobicajenim aktivnostima za njega. Tada je primio nekolicinu ljudi,kao hirurga specijalistu za rekonstrukciju lica,ljekara koji je vodio projekat podmladnjivanja,kasnije su ta dva optuzena od Simona Vizentala da su nacisti i trgovalo s enjihovom slobodom. Naime,oni su vodili jednu kliniku za podmladjivanje u USA. Dalje,izmedju ostalih je bio i njegov licni pilot,kao i jos nekih desetak,koji su analizom nekih odredjenih vojnih analiticara predstavljeni kao osobe koje su jake karike u skrivanju,maskiranju i uopste Hitlerovom nestanku. Taj spisak je slucajno nadjen kod jednog od najblizih Hitlrevoh saradnika,koji je slucajno zarobljen od dvojice Kozaka,koji su bili na zadatku unistavanja jednog mitraljeskog gnijezda. Na tom spisku jedino nije tacno utvrdjeno ko su dvije osobe za koje ne postoje nikakvi tragovi,pa se predpostavlja da su lazna imena,ali niko ne moze ni d apretpostavi ko su i za sta su bili predvidjeni. Dalje,postoje odredjeni dokazi,kojima s e dokazuje da je Hitler zivio u Argentini i da je 50-tih godina cak bio u Evropi. Dokazi su izneseni na osnovu zakljucaka analize jednog snimka. Ta filmska traka se stavlja u period od cini mi se 1952 do 1956 godine. Pozadina i cvjece,koje bere Eva Braun je Evropskog porijekla. Dalje,vjeruje se da je Hitler posle imao dvije cerke sa Evom i da su se razveli negde polovinom pedesetih godina. Navodno danas jedna od cerki zivi u Njemackoj,dok je druga cini mi s eu Spaniji. Hitler je uspio da dogovorom sa Amerima i Englezima sebi obezbjedi i kupi slobodu,zamjenom svojih vojnih projekata i ogromnim kolicinama novca,zlata i umjetnina. Sam Simon Vizental je predpostavljao da je Hitler ziv,cak je bio i na tragu Mengeleu,kao i jos nekima,ali su ga zaustavili Ameri i Englezi u identifikovanju i hapsenju par odredjenih,cak su mu i predali neke u zamjenu za nacisticki vrh.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimečet sij 24, 2013 2:51 am

Eh ovako dugo me nije bilo a bome teško sam i našao ovaj forum izgleda da je dosta zabačen.Evo osvrnuću se samo na diskusiju Alphe i Alexand. koju sam malo pročitao izgleda da ste obadvoje u zabludi svaki sa svoje strane .

Ovako Alexandre vidi se da si mlad i da si prosječan čovjek pa zar baš nikad sebi nisi postavio pitanje zašto bi Hićo ostao u Berlinu kad je mogao komotno otprilike kad je propala ofanziva u Ardenima 1944 god., u decembru, i kada se vidjelo da je sve gotovo,A tako je i bilo Adolf je i pobjegao najvjerovatnije u Argentinu a poslije je ptovao i po SAD kako i značajni nacisti u to doba, ako je uopšte iko i ubijen onda je to mogao biti samo neki njegov dvojnik koje je mrao imati barem 10 - ak.Ovo potkrepljujem i činjenicama da koje je naveo i David Icke u svojoj knjizi izašloj negdje oko 2000 god gdje je on intervjuisao Arizonu Wilder.Ta žena je bila podvrgnuta kontroli uma i vjerovao ili ne srela JE Hitlera 60 - godina u SAD - u.A drugo je to da su praktički sami nacisti izradili čitav svemirski program SAD- A ( početak su V1 i V2 bombe) i Rusije a, ko je malo bolje upućen u istoriju zna da su nacisti izgradili i baze na Antartici poslije Drugog svjetskog rata tako da je ova tema SAMA PO SEBI MALO GLUPA, mozda cu te uvrijedit al" tako je.

Što se tiče Alfe ONA JE U ZABLUDI zbog toga što ne shvata kako su ljudi u Njemačkoj mogli tako slijepo slijediti Adolfa Hitlera, a i nije upućena baš dobro u taj dio historije, i da u to doba kako je i sam Alex rekao (sa ovim se slažem) Njemačka tada bila na ivici totalne propasti posla nije nikako bilo,
Njemačka je bila potpuno ponižena Versajskim ugovrom tako da su se uhvatili za poslednju slamku koja se zvala HITLER .Nakon toga je počeo oporavak i njemačkao je napokon dobila mogućnost da ostvari san Otta fon Bismarcka da postane najjača svjetska sila.

I da znaš Alpha da u ratu čak ni jedan procenat Nijemaca nije znao šta se događa u logrima to se saznalo tek nako rata i ti ako misliš da bi drugačije razmišljala da si živjela u to doba grdno si se prevarila, propaganda je napravlena na taj način je je bilo teško ne povjerovati u nju ona je govorila da su nijemci super rasa i da ostali narodi trebaju joj biti potčinjeni A TO JE NAROD ŽELIO ČUTI a ti bi da si živjela u to doba.(Kasiopejci su rekli u transkriptima da Židovi nisu ubijani u gasnim komorama, a i da Adolf Hitler trenutno spava).

Što se mene tiče da mogu vratiti vrijeme istoga bih trena otišao stati uz Hitlera i pokušao pobijediti saveznike ali to i nije baš izvedivo.Uradio bih to zato što je ono što se događalo imalo veliku kako ja volim reći negativno naelektrisanu strast koju je veliko iskustvo mada samo prouzrokuje stagnaciju u razvoju čovjeka do savršenoga bića ali tako isto bih htio iskusiti i svjetlost, ljubav i imati i takvu vrstu iskustva.Mada su ova dva pojma dijametralno različita ona čine SVE ŠTO JESTE i jedno bez drugoga ne opstaju.I kako kaže poslovica "Posle kiše uvijek dođe sunce" i obratno.

Moje skromno mišljenje zašto je kreiran Drugi svjetski rat,pa zato da bi se stvorilo dosta negativno naelektriane energije kojim se hrane biće iz 4 OPS denziteta koji je bio gladan i da bi se stvorilo dosta hrane za gladna usta gmazova moralo se stvoriti i dosta boli, patnje i razaranja.Probajte zamisliti ako je kada sto ljudi u logoru vrišti i zapomaže i zna da ce biti ubijeno, kojiko se tu samo stvori negativno naeletrisanog emocionalnoga naboja, to je nevjerovatno.


Ali doći ce dani kada ce sve ovo biti juče i kada će dobro pobjediti i svjetlost zavladati i baš kao što Kasiopejci i Plejadanci rekoše oči cijeloga čovječanstva su uperene u nas, tj. na planetu Zemlju.(tj. ono što se sada vodi borba između oliko god to otrcano zvučalo između dobra i zla).

A kao što i Gandalf u Lord of the rings reče "Svi bi mi voljeli da je drugačije ali ne možemo to promijeniti na nama je samo da učinimo nešto sa vremenom koje nam je dato pa kako god učinimo to činimo sebi,

ALI BITNO JE DA VLADA ZAKON SLOBODNE VOLJE, SVI SMO TU DA IZABEREMO, NAJBOLJE AKO JE MOGUĆE.

Toliko od mene pozdrav svima.Nadam se da ćete nešto izvući iz ovoga.



Evo malo o Arizoni Wilder, bitno je da se pročita, ko hoće:



Intervju koji je na Youtubeu preveden pod nazivom «Otkrovenje boginje majke» (verzija na engleskom navodno je cenzurirana i nedostaje više dijelova razgovora), nije za gledatelje slabijih živaca jer u njemu Ickeova sugovornica govori u detalje o stravičnim, krvavim ritualima žrtvovanja ljudi, djece i poimence nabraja svjetski poznate likove koje je viđala na tim obredima. Izdvojit ćemo dio intervjua koji je 1999. godine David Icke objavio u svojoj knjizi «Najveća tajna», a u kojem Arizona Wilder spominje britansku svetinju, pripadnike kraljevske obitelji: “Kraljica, – vidjela sam da žrtvuje ljude i jede njihovo meso i pije njihovu krv.

Jednom je bila tako uzbuđena krvlju da nije rezala žrtvino grlo s lijeva na desno, kao što je to uobičajeno. Poludjela je, ubadala bodež u tijelo i preobratila se u Reptila. Princ Charles – vidjela sam ga u reptilskom obliku i činio je sve ono što i Kraljica. Vidjela sam ga da žrtvuje djecu. Kraljica Majka je mnogo starija nego što ljudi misle. Kraljevska obitelj nije umrla već dugo vremena, oni se samo metamorfiraju, to je neka vrsta kloniranja, ali na drugi način. Oni izgledaju originalno kao Reptili, a kada izadju van, izledaju normalno. Kraljica Majka je ‘glavna žaba’ ovog dijela Europe, i oni imaju ljude kao nju na svakom kontinentu.” tvrdi Arizona Wilder.

Inače, ona kaže da je njezin mentor tijekom odrastanja bio glavom i bradom dr. Josef Mengele, jedan od najpoznatijih nacističkih zločinaca koji je nakon pada trećeg reicha pobjegao u inozemstvo i službeno, boravio u Argentini. Neovisno o njenim tvrdnjama, općepoznato je čak i mimo «skrivenog znanja i istina», da su nakon 2. svjetskoga rata u operaciji «Spajalica» Amerikanci amnestirali i za svoje potrebe uvezli na stotine, ako ne i tisuće nacističkih znanstvenika među kojima je najpoznatiji bio Wernher von Braun.

Uglavnom, ona tvrdi da je doktor koji je radio bizarne, neljudske pokuse na Židovima u zloglasnom logoru Auschwitz, čitavog života provodio nad njom kontrolu uma koja je popustila tek nakon njegove smrti, kada se godinama kasnije, uz pomoć stručnjaka, uspjela istrgnuti iz tog svijeta i otad pokušava živjeti normalno. Jasno, uz stalni nadzor tajnih službi, mornaričke, vojne krim policije i ostatka represivnog aparata koji je, jasno, u funkciji sila zla. Nameće se logično pitanje, kako je moguće da su je pustili da govori, da je progovorila i ostala živa?

Odgovor bi bio, da nakon što su mnogi stradali, dogodilo se to u insceniranim nesrećama ili direktnim egzekucijama, nakon ispovijesti Arizone Wilder ali i nekih drugih ljudi poput Cathy O’Brien, još jedne žrtve kontrole uma, zli vladari iz sjene zaključili su da je bolje pustiti ih da žive. Njihovom likvidacijom daju za pravo teoretičarima zavjere da je ono o čemu su govorili, stvarno istina, a ovako, njihove su priče toliko nevjerojatne da će malo tko prihvatiti njihove riječi kao istinu. Doduše, postoji i treća opcija, da je Iluminatima z nekog, samo njima znanog razloga, u interesu da te priče dođu do javnosti, makar zbog izazivanja straha i nemoći. Tome u prilog mogla bi ići jedna od izjava Arizone Wilder gdje je za poznatog, nedavno preminulog pisca i istraživača Zacharia Sitchina koji je čitav život istraživao postojanje gmazolikih Anunakija, kao onih koji vladaju ljudskim rodom, rekla da je sudjelovao u sotonskim obredima i da je i on sam, zapravo gmaz, mjenjolik. Kako god bilo, pogledajte intervju sami…

Preneseno sa stranice Val znanje.






Video o Nazističkim bazama na Antarktici:

https://youtu.be/MwUpPwyyvLw

Nakon ovoga sve će vam biti jasno da se Hitler nije ubio i kolika je zapravo Nacistička moć u to vrijeme bila i čime je raspolagala a ako i dalje mislite da se Hitler ubio onda ste izgubljen slučaj.(šala naravno).



[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimepet sij 25, 2013 4:10 pm

Čitaš Kasiopejce, jel tako? Meni je to sve zanimljivo i vjerujem u to nekih 70%. Vjerujem, ali mi treba nekih dokaza ipak.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimepet sij 25, 2013 5:19 pm

Da čitam ponekad, imaš sve seije koje je napravila Laura i ostali, ili bar većinu na stranici Val znanje i sve su prevedene na Bosanski/Hrvatski.Također imaš tu i dosta drugih stvari kao i knjigu o Plejadancima te Ra materijal, i mnoštvo drugih tekstova, dobra stranica.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimepet sij 25, 2013 6:48 pm

Ovo je dobra stvar: http://cassiopedia.org/glossary/Main_Page
Svaki pojam iz transkripti, bolje nego da se čitaju i gledat ona bedasta pitanja kako ove iz skupine boli kuk i tako to.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimened sij 27, 2013 10:58 pm

Ma i nisi baš u pravu Laura je izmeđuostaloga postavljala različita pitanja kako bi potvrdila vjerodostojnost toga izvora, a razmisli i kada bi ti to isto radio i ti bi postavljao slična pitanja jer ljude svašta zanima pa i njihovo zdravlje i zbivanja u porodici, te dešavanja uokolo, iako to možda i nije baš zanimljivo za nas. mudri
[Vrh] Go down
Prometheus
Stanica
Prometheus


Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 26
Age : 26
Location : Men in Black HQ
Registration date : 07.02.2013

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimesub vel 09, 2013 7:57 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Koji su bili Hitlerovi razlozi da napravi suicid 1945 godine.

Odgovor:
Osim što je time skinuo krivnju i potragu za njim druge nema.

Što vi mislite?

Ja osobno mislim da se nije ubio, vec da je pobjegao. Prije par godina je nađena napuste njemacka baza iz drugog svjetskog rata koja nema ocitu primjenu(a nalazi se na antarktiku), a citao sam da su svjedoci vidjeli teretni avio da uzlijece pri padu Berlina.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimesub vel 09, 2013 8:02 pm

Jesi čuo za ekspediciju admirala Byrda 1947. kad je poslan nosač aviona, razarači i drugi brodovi u "znanstvenu ekspediciju" u Neu Schwabenland na antarktici? Stvarni razlog je bio uništenje njemačkih baza, a čak je i admiral Donitz čudnim izborom riječi rekao da je na antarktici skrovište.
Ekspedicija se morala povući zbog napada tanjura koji su izlazili iz vode i uništavali američku mornaricu.
[Vrh] Go down
Prometheus
Stanica
Prometheus


Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 26
Age : 26
Location : Men in Black HQ
Registration date : 07.02.2013

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimesub vel 09, 2013 8:22 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Jesi čuo za ekspediciju admirala Byrda 1947. kad je poslan nosač aviona, razarači i drugi brodovi u "znanstvenu ekspediciju" u Neu Schwabenland na antarktici? Stvarni razlog je bio uništenje njemačkih baza, a čak je i admiral Donitz čudnim izborom riječi rekao da je na antarktici skrovište.
Ekspedicija se morala povući zbog napada tanjura koji su izlazili iz vode i uništavali američku mornaricu.

Da. Ne samo to, njemacki znansvenici koji su presli u saveznike pred kraj rata su u jednome razgovoru odgovorili na pitanje "Kako ste supjeli stvoriti takav raketni i znansveni program u 3 godine?" odgovori : "Imali smo pomoc." A i poznate je da su nasicti radili na nacrtima za "svemirkse diskove" za koje su culi iz drevnih indijskih tekstova Mahabharata, te napravili jedan prototip koji je nestao iz njihovog sjedista nakon pada berlina. Uz to se vjeruje da je ta pomoc dosla od izvanzemaljaca nakon pada NLo-a u crnu sumu u njemackon 1936.godine.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitimened vel 10, 2013 12:38 am

Prema pričama, to su radili s kanaliziranjem entiteta. To su radila društva Thule i Ahnernerbe.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler   Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Godina 1945. Berlin ja sam Adolf Hitler
[Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Epic rap battles of history II Darth Vader Vs Adolf Hitler
» Atletika SP 09-Berlin
» Hitler i antisemitizam
» 20.000 godina unazad

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: