Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 tko zeli vjecni zivot?

Go down 
+19
sanja
l337_m4n
userNejm
malenaivi
Tallina
Hybrid
Nefertiti
malena
zmija
Svjetloisjena
Tutankhamon
gloria_g
Merkurica
Aleksandar Veliki
Alpha
Galileo Galilei
zvezda
floridana
isus dolazi uskoro!
23 posters
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 1:26 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
Misliš li da ljudi, obična prašina naspram Boga, mogu pojmiti Boga.

ISUS je rekao:Matej 5,48 "Budite dakle savršeni kao što je savršen Otac vaš nebeski!


Eto ti na - citat...vidis da si u krivu GG lolcina

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 1:29 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
Misliš li da ljudi, obična prašina naspram Boga, mogu pojmiti Boga.

ISUS je rekao:Matej 5,48 "Budite dakle savršeni kao što je savršen Otac vaš nebeski!
Jesi li savrsen kao Bog?
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 2:00 pm

Ispravljam se opet javno. Na ovaj topic vise ne dolazim jer vidim gdje ovo vodi.

@ isus dolazi uskoro! razmisli malo o svojim grijesima
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 4:00 pm

1. @isus dolazi uskoro: Gdje su moji dokazi na ona pitanja koja sam ti postavio shock


Galilei Galileo je napisao/la:
Ovim putem molim da se ovom čovjeku zabrani pisanje na 5 dana, jer njegove riječi su bile pune mržnje i usmjerene protiv svih ostalih konfesija. Nadam se da će razmisliti o svojem načinu razmišljanja i pristupa problemu.

Ma sta 5 dana dajte mu 7 dana whee whee jel 5 ili vise ionako bumo svi u paklu zavrsili. face
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 4:08 pm

džaba vam sve to, isus će ponovo doći lolcina
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 4:30 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
samo places da je tebi lose i da si jadan, pouzdaj se u Boga pa ce ti biti lakse, Bog daje hranu, Bog daje zdravlje, to ne dolazi samo od sebe.B og daje zivot, znaj da sve pripada Bogu, svijet je njegov.

ISUS je pozvao da dodjemo k njemu ako smo opterecen i umorni!

nista organizam ne mora, Bog moze meni pomoci da ako treba da jedem svaki drugi dan...

onda po tebi, nebi se smio voziti busom,imati mob,telefon...Bog je mislio da ne radimo one stvari koje dolaze iz svijeta koje nas odvajaju od Boga, internet ja koristim kao nacin komunikacije, mi sada razgovaramo tako, mogu se cuti s ljudima sa drugog kontinenta, to nas ne odvaja od Boga...
Bog je Svedržitelj i on je onaj koji je sve stvorio. Slažem se.
Može jedno pitanje, ako ne bi pio 3 dana vodu kako bi se osjećao. Eto, predlažem ti praktični pokus. Znam da će ti Bog pomoći i da ti nećeš morati tekućine unositi. Ali, pošto ti imaš toliko vjere, možeš ti i duže, evo na primjer 6 dana bez tekućine.
Ne moraš ni raditi, kažeš, e pa na mojim putovanjima sam upoznao i takve koji samo kod kuće leže i čekaju da se mi glupi nevjernici i sotonine sluge smilujemo na njih i njihovu djecu pa da ih nahranimo, jer su oni lijeni nešto raditi. Hoćeš li prihvatiti možda hranu od nas griješnika i bludnika.
Bog je rekao, čuvaj se pa ću te čuvati, pomozi si pa ću ti pomoći.
Misliš li ti raditi u svom životu ili će ti se sve donjeti na pladnju.
Studiraš li ti slučajno. Nije mi jasno zašto studiraš. Zašto ne čekaš da se znanje u tebe čudom unese. Tko je i studirat vidio.
Puno je pitanja u tvom slučaju.

ja nisam rekao da ja to moram raditi, nego ti ne razumijes neke stvari, ja hocu reci da ako se dogodi u zivotu situacija da cu morati 3 dana biti bez vode ili 10 dana bez hrane, to cu izdrzati jer ce mi Bog pomoci, ali ici raditi pokus i da slucajno u tom pokusu umrem, pocinio bi grijeh, i Bog bi me bacio u pakao jer sam prekrsio zapovjed. isto vrijedi i za to ako trazim posao, Bog ce mi pomoci, naravno ali kod svega i mi moramo traziti, a ne samo cekati, zbog ovakvih pitanja, i ima ovoliko postova, jer stvarano ides na provokaciju.
sto da ti ja sve napisem, pa ocekujem da cete neke logicne stvari sami zakljuciti.
nezaboravite, previse slobode u zivotu, dovode do slabljenja savijesti, to znaci da nam se od previse slobode i svakakvih svijetskih stvari um zatupljuje, svi oni koji misle da mogu raditi sto hoce, svakakve aktivinosti,hobiji, stete.......
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 4:33 pm

JA ĆU SE UBITI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lood lood
(il on il ja!!!!!!!!!) lood lood mlati mlati mlati
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 4:33 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
malena je napisao/la:

Vjerojatno ćeš naći ženu iz ''svoje crkve'', ali čisto sumnjam da ćeš naći takvu fanaticu kao što si ti da te podupire u tvojim stavovima.
U svakom slučaju, želim ti sreću...
i ISUSA su smatrali fanatikom!

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:

Ne smijem ti reći da si glup jer je to zabranjeno Biblijom. Ali ti smijem reći da si rasist i šovinist.
vjeruj mi, i o ISUSU su slicno mislili!


Ma, je li, majketi, jel ja ovo krivo citam ili se ti poistovjecujes i usporedjujes s Isusom Kristom?!?!? suspect
Dobro čitaš, zato sam ga i pitao trebam li se njemu klanjati.


kako ne shvacate, ja vam zelim skrenuti pozornost da ISUS nije umro na krizu da bi ljudima u zivotu bio hobi, nego da bi imali odnos s njim, da bi ISUS bio njihov zivot.
ISUS je rekao: molite i bdijte svaki cas da ne padnete u napast!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 4:44 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:


ja nisam rekao da ja to moram raditi, nego ti ne razumijes neke stvari, ja hocu reci da ako se dogodi u zivotu situacija da cu morati 3 dana biti bez vode ili 10 dana bez hrane, to cu izdrzati jer ce mi Bog pomoci, ali ici raditi pokus i da slucajno u tom pokusu umrem, pocinio bi grijeh, i Bog bi me bacio u pakao jer sam prekrsio zapovjed. isto vrijedi i za to ako trazim posao, Bog ce mi pomoci, naravno ali kod svega i mi moramo traziti, a ne samo cekati, zbog ovakvih pitanja, i ima ovoliko postova, jer stvarano ides na provokaciju.
sto da ti ja sve napisem, pa ocekujem da cete neke logicne stvari sami zakljuciti.
nezaboravite, previse slobode u zivotu, dovode do slabljenja savijesti, to znaci da nam se od previse slobode i svakakvih svijetskih stvari um zatupljuje, svi oni koji misle da mogu raditi sto hoce, svakakve aktivinosti,hobiji, stete.......


Zanimljivo kako smo iskljucivo mi ti koji ne razumjemo...a da se zapitas da nijeu tebi problem?
BTW...kako to mislis ako slucajno umres? Kako mozes slucajno umrjet? Pa zar te Bog ne cuva?

A propos logicnih stvari lolcina lolcina lolcina Pa ti si kralj nelogicnosti, a da ne spominjemo da ne koristis mozak za razmisljanje nego gutas sta ti servira zatvorenih ociju! A, care, stvarno si duhovit, nema sta...mozda da ovu temu prebacimo na PDF Zabava?

I jos nesto...nisi odgovrio da li si zavrsio kakvu skolu ili sta?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 4:45 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:


kako ne shvacate, ja vam zelim skrenuti pozornost da ISUS nije umro na krizu da bi ljudima u zivotu bio hobi, nego da bi imali odnos s njim, da bi ISUS bio njihov zivot.
ISUS je rekao: molite i bdijte svaki cas da ne padnete u napast!


Ne mozemo imat odnos...to je grijeh lolcina lolcina lolcina

_________________
Respect
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 4:47 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Savjetujem ti da posjetis nekog jaaaakoooo dobrog psihijatra jel koliko vidim ti mislis da si Isus.

Dakle internet koristis i onda on nije od sotone a muzika je od sotone jer ne slusas muziku shock
Internet te isto tako moze povezivati i sa sotonom!

Aj odgovori svojom glavom a NEMOJ MI RECITIRATI BIBLIJU !!!

1. DOKAZI da u Bibliji pise TOCNO ono sto je Bog rekao!
2. DOKAZI da je Isus SIN BOZJI!
3. DOKAZI da je samo tvoja vjera ispravna a druge nisu!
4. DOKAZI da postoji Bog i Sotona!
5. DOKAZI da se na brdo nije spustio Bog nego Sotona i da ih nije ubjedio da je on njihov Bog!

ISUS rece: tko vrsi volju Bozju ostaje dovjeka!
ponavljam, internet je nacin komunikacije, sto je grijeh ako pricam s vama o Bogu, sto je tu lose.
ali muzika je losa, jer od nje nema koristi.

Zasto ti slusas muziku, sto ti ona daje? ovo pitanje je za sve!
1. BOG je nadahnuo ljude svojim duhom i oni su to zapisali!
2. ISUS rece: blago onima koji ne vide, a vjeruju!
3. ne postoji vise vjera, postoji samo jedna, a to je ona koja je po bibliskim nacelima.
4. netko je sve ovo stvorio, ako postoji stvorenje, onda postoji i stvoritelj, ako je svijet ovako dizajniran, onda postoji i dizajner, nemoguce je da su sva bica toliko savrsena, bez mane i da je to slucajno, sad ces me pitati sto je sa bolesnim ljudima(to je posljedica grijeha).
opsjednuca npr. su od sotone ili njegovih demona...ljudi cine grijeh jer ih netko na to potice- sotona
5. pojasni mi, ne kuzim?
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 4:47 pm

jedno pitanje samo ikd -
tebi je "normalno", ok i logično, da si jedini ti u pravu, i da jedini ti znaš, a nas cca 10 smo u krivu i nemamo pojma???

koja je to proporcija 1:10

kad se ja nađem u ovakvoj situaciji, debelo porazmislim o sebi roll roll
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 4:53 pm

imzadi je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

kad bi vi svi zeljeli zivjeti po bibliskim nacelima sve bi bilo super, ali vi ne zelite.
vjera je intimna stvar i daj prestani pametovati ovdje ljudima što trebaju raditi, kako trebaju živjeti i kako trebaju vjerovati. što si ti umišljaš tko si ti da bi znao što je za mene ili bilo koga drugog dobro? svatko je sam odgovoran za sebe i za svoj život i prestani moralizirati.
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
ja nisam ISUS, ja sam covjek koji postuje Boga i koji ne izmislja svoja vjerovanja kao neki ljudi ili neke crkve, nego mi je biblija autoritet, a ne moj um, koji je nesavrsen, ja priznam da sam ne mogu nista odgonetnuti, ali molim se Bogu i on je uz mene i promjenio je moj zivot, ja ponavljam, Isus je rekao, da su njegova braca,sestre,majka oni koji vrse volju Bozju, a oni koji je ne vrse nisu Bozja djeca, Bozja djeca su primili Duha kojeg nam Krist daje, tko nema Duha, nije Kristov...
tako je, ti nisi isus niti bilo tko drugi...
ti si ti.
i prestani se ponašati kao da si isus jer, kao što već rekoh, nisi.
ti si svoj čovjek i predivan si takav kakav jesi isto kao što smo svi mi ovdje savršeni baš zato što smo božje djelo.
tko si ti da pljuješ po onome što je bog stvorio?!
spusti se na zemlju.


ja samo zelim upozoriti na to da ce svaki onaj koji zivi bez Boga, biti u paklu, iliti onaj koji ne zivi po bibliskim nacelima, jer ne moze covjek kojemu je u srcu grijeh i kojemu je normalno ciniti grijeh ili u raj, njemu ce tamo biti bezveze, jer ne moze ciniti grijeh, on ce reci Bogu, Boze zasto si me ovdje doveo, tu je bezveze, zato ce Bog svakome takvome ispuniti zelju i dat ce mu vjecnu smrt, ali ce prije te smrti patiti zbog svojih djela i neposluha.
Bog zove: ljudi postivajte moje zapovjedi!
ali ljudi nece, oni zele da pate sada na zemlji, ali ce i patiti u paklu, sto da Bog radi kad vi ne zelite zivjeti prema bibliskim nacelima, sto da radi?
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 4:54 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
sto tu nije po bibliji, sto je m.l. napravio
osim što je tražio da se zatuku seljaci koji su se drznuli tražiti malo veća prava i osim što je tražio dda se spale i unište židovi.

citiraj mi to!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 4:56 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
reci mi sto adventisti ne slijede iz biblije?
citam ja i neke duhovne knjige, cak ti mogu reci da nisam jos procitao niti jednu knjigu od eg white, kad bi vi svi zeljeli zivjeti po bibliskim nacelima sve bi bilo super, ali vi ne zelite.
ja nisam ISUS, ja sam covjek koji postuje Boga i koji ne izmislja svoja vjerovanja kao neki ljudi ili neke crkve, nego mi je biblija autoritet, a ne moj um, koji je nesavrsen, ja priznam da sam ne mogu nista odgonetnuti, ali molim se Bogu i on je uz mene i promjenio je moj zivot, ja ponavljam, Isus je rekao, da su njegova braca,sestre,majka oni koji vrse volju Bozju, a oni koji je ne vrse nisu Bozja djeca, Bozja djeca su primili Duha kojeg nam Krist daje, tko nema Duha, nije Kristov...
Hoćeš reć da Katolici i Pravoslavci ne slijede Bibliju.

ne, svetkuju nedjelju koja nije od Boga dana, subota je Bozji dan odmora a nedjelja ljudski, nedjelja je dan sunca, a ako neznas, sotonisti slave boga sunca-sotonu, pa povezi, Bog nikada nije promjenio zapovjed.
to je samo jedan primjer.....
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 4:57 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
sve bi bilo super, ali vi ne zelite.
A što to mi ne želiimo, klanjati se Adventističkoj crkvi. Pa ne želim, u pravu si. Meni Katolička crkva daje sve što trebam. A ti ako ne prestaneš vriješati tuđe vjerske osjećaje, tražit ću tvoju zabranu pisanja. Vjeruj mi, do sada nisam vidio čovjeka sa više mržnje od tebe. A to se ovdje ne traži.

rekao si da si musliman, lagao si!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 4:58 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Ovim putem molim da se ovom čovjeku zabrani pisanje na 5 dana, jer njegove riječi su bile pune mržnje i usmjerene protiv svih ostalih konfesija. Nadam se da će razmisliti o svojem načinu razmišljanja i pristupa problemu.

citiraj mi gdje je bila mrznja u mojim rijecima?
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 4:59 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
Misliš li da ljudi, obična prašina naspram Boga, mogu pojmiti Boga.

ISUS je rekao:Matej 5,48 "Budite dakle savršeni kao što je savršen Otac vaš nebeski!
Jesi li savrsen kao Bog?

pise navodnici, savrsen znaci biti bez grijeh, ali ne da ga od sada vise necu uciniti!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 5:01 pm

Sanja je napisao/la:
džaba vam sve to, isus će ponovo doći lolcina

Isus je rekao: doci cu kad se najmanje budete nadali
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 5:03 pm

Namcor je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


ja nisam rekao da ja to moram raditi, nego ti ne razumijes neke stvari, ja hocu reci da ako se dogodi u zivotu situacija da cu morati 3 dana biti bez vode ili 10 dana bez hrane, to cu izdrzati jer ce mi Bog pomoci, ali ici raditi pokus i da slucajno u tom pokusu umrem, pocinio bi grijeh, i Bog bi me bacio u pakao jer sam prekrsio zapovjed. isto vrijedi i za to ako trazim posao, Bog ce mi pomoci, naravno ali kod svega i mi moramo traziti, a ne samo cekati, zbog ovakvih pitanja, i ima ovoliko postova, jer stvarano ides na provokaciju.
sto da ti ja sve napisem, pa ocekujem da cete neke logicne stvari sami zakljuciti.
nezaboravite, previse slobode u zivotu, dovode do slabljenja savijesti, to znaci da nam se od previse slobode i svakakvih svijetskih stvari um zatupljuje, svi oni koji misle da mogu raditi sto hoce, svakakve aktivinosti,hobiji, stete.......


Zanimljivo kako smo iskljucivo mi ti koji ne razumjemo...a da se zapitas da nijeu tebi problem?
BTW...kako to mislis ako slucajno umres? Kako mozes slucajno umrjet? Pa zar te Bog ne cuva?

A propos logicnih stvari lolcina lolcina lolcina Pa ti si kralj nelogicnosti, a da ne spominjemo da ne koristis mozak za razmisljanje nego gutas sta ti servira zatvorenih ociju! A, care, stvarno si duhovit, nema sta...mozda da ovu temu prebacimo na PDF Zabava?

I jos nesto...nisi odgovrio da li si zavrsio kakvu skolu ili sta?

kad je sotona kusao ISUSA, ISUS je rekao: ne kusaj Boga, Bog me ne mora cuvati ako ga ja kusam.
ja cijelo vrijeme citiram bibliju, a to sto vi katolici nemate pojma da vas lazu u crkvi, to nije moj problem, nego vas.
studiram
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 5:04 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
Ovim putem molim da se ovom čovjeku zabrani pisanje na 5 dana, jer njegove riječi su bile pune mržnje i usmjerene protiv svih ostalih konfesija. Nadam se da će razmisliti o svojem načinu razmišljanja i pristupa problemu.

citiraj mi gdje je bila mrznja u mojim rijecima?


Ne mogu se oteti dojmu da je tebi JAKO, JAKO vazno da nesto negdje PISE. Ako pise onda je sigurno istina! I Homer Simpson je rekao da ako je bilo na TV-u onda je istina. Jel se i tog gesla drzis?
Ali, znas, ne znam kako da ti kazem...nije istina sve sto pise...samo zato sto je to netko odstampao ne cini tu stvar apsolutnom.
Sigurna sam da govorim u ime svih kada kazem...ajde ti nama reci nesto do cega si dosao razmisljajuci svojom glavom, a ne citirajuci.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 5:08 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ne, svetkuju nedjelju koja nije od Boga dana, subota je Bozji dan odmora a nedjelja ljudski, nedjelja je dan sunca, a ako neznas, sotonisti slave boga sunca-sotonu, pa povezi, Bog nikada nije promjenio zapovjed.
to je samo jedan primjer.....


Pa ti si pogan...sto to govoris da je nedjelja dan od sunca??? Nedjelja je dan kao i svaki drugi. Jedanko dobar za molitvu kao i svaki drugi. Ako ti dane pripisujes nekim silama i cemu vec pripisujes...to ti je praznovjerje... Ili hoces reci da ce Bog reci da necije molitve ne vrijede jer su upucene u nedjelju?
Molim te objasni kakve veze ima sta drugi rade na neki dan? I sta da sad svi subotom pocmu slavit nekog demona, vraga, babu rogu...jel bi se ti prestao molit subotom?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 5:11 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
sve bi bilo super, ali vi ne zelite.
A što to mi ne želiimo, klanjati se Adventističkoj crkvi. Pa ne želim, u pravu si. Meni Katolička crkva daje sve što trebam. A ti ako ne prestaneš vriješati tuđe vjerske osjećaje, tražit ću tvoju zabranu pisanja. Vjeruj mi, do sada nisam vidio čovjeka sa više mržnje od tebe. A to se ovdje ne traži.

rekao si da si musliman, lagao si!


Galileo nije lagao. On u raznim ucenjima pronalazi bitno. I nije jedini.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 5:13 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
Misliš li da ljudi, obična prašina naspram Boga, mogu pojmiti Boga.

ISUS je rekao:Matej 5,48 "Budite dakle savršeni kao što je savršen Otac vaš nebeski!
Jesi li savrsen kao Bog?

pise navodnici, savrsen znaci biti bez grijeh, ali ne da ga od sada vise necu uciniti!


I...objasni onda...da li mi, ljudi, obicna prasina naspram Boga mozemo spoznati Boga?
OK imali smo citat. Imali smo i objasnjenje citata. A da sad das SVOJE misljenje i odgovor na postavaljeno pitanje?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitimepet vel 01, 2008 5:13 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Sanja je napisao/la:
džaba vam sve to, isus će ponovo doći lolcina

Isus je rekao: doci cu kad se najmanje budete nadali


Dobra, dobra, svaka cast lolcina

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 33 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
tko zeli vjecni zivot?
[Vrh] 
Stranica 33 / 40.Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu
» Zivot poslije ljudi
» Otkriveni geni za dug zivot
» Virtualni zivot druga dimenzija
» Bakterija za duzi zivot i plodnost

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: